Made in Sephora - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-16, 10:13   #421
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Made in Sephora

Nie miała pojęcia, że magazyn Uroda prowadzi taką reklamę perfumerii Sephora


Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej Urody, a to jego objaśnienia:

1 Męski supernawilżacz. Pomoże nawet mocno przesuszonej szorstkiej skórze. Można go używać bezpośrednio po goleniu. Maximum Hydrator (Clinique, 50 ml: 150 zł).

2 Żel, który poradzi sobie z podwójnym podbródkiem i wiotką szyją. Ujędrnia, podnosi kontur, napina. Capture Sculpt 10 Focus Chin-Throat (Dior, 30 ml: 240 zł).

3 Limitowana edycja znanego zapachu o nazwie „Uwielbienie złota”. W biżuteryjnym flakonie kobieca kompozycja z mandarynki, kwiatu champaca i orchidei. J’adore Gold Adoration (Dior, 50 ml: 325 zł).

4 Zapachowy przebój zimy – rozgrzewający duet wanilii i wetiweru. Idealny na walentynki. Hypnôse (Lancôme, 30 ml: 185 zł).

5 Krem pod oczy delikatnie złuszczający naskórek. Wygładza i rozjaśnia cerę, mocno ją nawilża. Kurze łapki nie mają szans. Anti-Rides Line Peel Yeux (Biotherm, 15 ml: 170 zł).

6 Energetyzująca mieszanka pieprzu, ziarna kakaowca i zamszu. Flakon inspirowany kształtem ogniwa paliwowego. Dla 100-proc. facetów. Energise (Hugo Boss, 75 ml: 195 zł).

7 Przeciwzmarszczkowy i rozjaśniający krem pod oczy. Nawilża skórę w ciągu dnia, robiąc „zapasy” wilgoci na noc. Ma też filtr SPF 15. Future Perfect (Estée Lauder, 15 ml: 170 zł).

8 Zapach dla wielbicielki miasta. Róża, czarna porzeczka i kolendra. Dla wzmocnienia – rzadko ostatnio wykorzystywane nuty szyprowe. City Glam (Emporio Armani, 50 ml: 200 zł).

9 Karnawałowy zestaw obowiązkowy: bezbarwna baza, na którą nakładasz migocący złoty pył. Oszałamiający efekt nie do starcia. Baza i brokat (Sephora, 19 zł za każdy produkt).

10 Prawdziwa rewolucja w walce z cieniami pod oczami. Pierwszy produkt stworzony specjalnie do ich usuwania, a nie maskowania. Hylexin (Bremenn Research Labs, 15 ml: 390 zł).




Pytałam ostatnio w Sephorze o bazę pod cienie, a w odpowiedzi usłyszałam, że nie ma takowej, jest tylko baza pod sypki brokat (która jest na zdjęciu). Czy naprawde nie ma już tej zwykłej bazy 'sephorowej' pod cienie??

Edytowane przez Amaterasu83
Czas edycji: 2008-05-29 o 13:50
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 10:38   #422
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
Pytałam ostatnio w Sephorze o bazę pod cienie, a w odpowiedzi usłyszałam, że nie ma takowej, jest tylko baza pod sypki brokat (która jest na zdjęciu). Czy naprawde nie ma już tej zwykłej bazy 'sephorowej' pod cienie??

Na KWC ta baza występuje jako: pod sypki brokat i cienie. Wynika, że jest jedna pod wszystko.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 11:10   #423
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Made in Sephora

no tak.. tylko że sptałam o bazę pod cienie. Odpowiedź brzmiała że nie maja takiej, jest tylko pod brokat, a ona pod cienie się nie nadaje. W sumie cena by się zgadzała, być może opakowanie również (chociaz na KWC jest jej zdjęcie tylko od góry) ehhh..
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 00:25   #424
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Made in Sephora

To ta sama baza

Pozwólcie, że wyjaśnię kilka rzeczy bo od niedawna pracuje w Sephorze Po pierwsze: każda Sephora, poza ogólnymi promocjami, typu 2 w 1 czy - 15 % sama ustala wiele rzeczy np. wysyła różne smsy do klientów. Rodzajów zniżek jest naprawdę mnóstwo, często kilkadziesięt naraz i my nie zawsze wiemy, na jaką zniżkę chce się powołać, dlatego przy zakupie trzeba pokazać smsa albo kupon zniżkowy, jeśli się takowy otrzymało.

Co do aktualnych promocji to do niedzieli włącznie jest promocja na Fekkai, a do 24.12.06 r. - 15% na Sephorę. Dodatko, od dziś, niektóre zestawy kosmetyków są przecenianie na - 30%, ale to pewnie zależy od Sephory.U mnie w Poznaniu np. tusz Lancome Fatale można kupić z 30% zniżką. Jeśli będę wiedzieć coś nowego, to chętnie doniosę Wam po znajomości
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 04:01   #425
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
To ta sama baza

Pozwólcie, że wyjaśnię kilka rzeczy bo od niedawna pracuje w Sephorze Po pierwsze: każda Sephora, poza ogólnymi promocjami, typu 2 w 1 czy - 15 % sama ustala wiele rzeczy np. wysyła różne smsy do klientów. Rodzajów zniżek jest naprawdę mnóstwo, często kilkadziesięt naraz i my nie zawsze wiemy, na jaką zniżkę chce się powołać, dlatego przy zakupie trzeba pokazać smsa albo kupon zniżkowy, jeśli się takowy otrzymało.

Co do aktualnych promocji to do niedzieli włącznie jest promocja na Fekkai, a do 24.12.06 r. - 15% na Sephorę. Dodatko, od dziś, niektóre zestawy kosmetyków są przecenianie na - 30%, ale to pewnie zależy od Sephory.U mnie w Poznaniu np. tusz Lancome Fatale można kupić z 30% zniżką. Jeśli będę wiedzieć coś nowego, to chętnie doniosę Wam po znajomości
No proszę - nie ma to jak info z pierwszej ręki
A pracy zazdroszczę - taka pachnąca
Czekamy na wieści.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 07:41   #426
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
To ta sama baza

Pozwólcie, że wyjaśnię kilka rzeczy bo od niedawna pracuje w Sephorze Po pierwsze: każda Sephora, poza ogólnymi promocjami, typu 2 w 1 czy - 15 % sama ustala wiele rzeczy np. wysyła różne smsy do klientów.
Dziękuję za odpowiedź

Czyli to kiedy i jakie smsy dostajemy, zależy również od Sephory, w której zakładałyśmy kartę?
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 08:28   #427
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Made in Sephora

No własnie ja też mam pytanie do tych smsów - czy to sephora, w której zakładałysmy kartę wysyła do nas smsy?

Luna - no i czekam na dalsze wiadomosci z pierwszej ręki
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-17, 12:26   #428
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
To ta sama baza

Pozwólcie, że wyjaśnię kilka rzeczy bo od niedawna pracuje w Sephorze Po pierwsze: każda Sephora, poza ogólnymi promocjami, typu 2 w 1 czy - 15 % sama ustala wiele rzeczy np. wysyła różne smsy do klientów. Rodzajów zniżek jest naprawdę mnóstwo, często kilkadziesięt naraz i my nie zawsze wiemy, na jaką zniżkę chce się powołać, dlatego przy zakupie trzeba pokazać smsa albo kupon zniżkowy, jeśli się takowy otrzymało.

Co do aktualnych promocji to do niedzieli włącznie jest promocja na Fekkai, a do 24.12.06 r. - 15% na Sephorę. Dodatko, od dziś, niektóre zestawy kosmetyków są przecenianie na - 30%, ale to pewnie zależy od Sephory.U mnie w Poznaniu np. tusz Lancome Fatale można kupić z 30% zniżką. Jeśli będę wiedzieć coś nowego, to chętnie doniosę Wam po znajomości
Luna83, a mozna wiedziec w ktorej poznanskiej Sephorze mozna Cie zastac ? tez jestem z Poznania i chetnie zajrze
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 13:55   #429
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Luna83, a mozna wiedziec w ktorej poznanskiej Sephorze mozna Cie zastac ? tez jestem z Poznania i chetnie zajrze
Na Ratajczaka w Empiku, zapraszam, ale na razie pracuję na grudzień, a potem się zobaczy

Dziewczyny, smsy często wysyła Sephora, w której zakładaliśmy kartę, ale nie zawsze, czasem są to odgórne polecenia kierownictwa na calą Polskę, więc z tym to różnie, dlatego najlepiej dokładnie czytać wszystkie smsy i je zachowywać. Czasem jakaś Sephorka urządza atrakcje dla swoich klientów, np. my ostatnio mieliśmy wieczór VIP i dla osób, które otrzymały smsy wszystko było - 15%. Z kolei w innej placówce w Poznaniu w centrum handlowym King Cross była zakupowa noc i wszystko było -20%. Jak będę wiedzieć o czymś ciekawym na pewno napiszę
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 18:55   #430
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Made in Sephora

Luna, dzięki za wyjaśnienie sprawy smsów

A co do Sephory - skorzystałam z promocji Fekkai i będę testować odzywkę do moich biednych włosków. Zobaczymy
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 19:38   #431
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Na Ratajczaka w Empiku, zapraszam, ale na razie pracuję na grudzień, a potem się zobaczy

Dziewczyny, smsy często wysyła Sephora, w której zakładaliśmy kartę, ale nie zawsze, czasem są to odgórne polecenia kierownictwa na calą Polskę, więc z tym to różnie, dlatego najlepiej dokładnie czytać wszystkie smsy i je zachowywać. Czasem jakaś Sephorka urządza atrakcje dla swoich klientów, np. my ostatnio mieliśmy wieczór VIP i dla osób, które otrzymały smsy wszystko było - 15%. Z kolei w innej placówce w Poznaniu w centrum handlowym King Cross była zakupowa noc i wszystko było -20%. Jak będę wiedzieć o czymś ciekawym na pewno napiszę
Dzieki, zajrze zapewne juz jutro bo paru rzeczy mi jeszcze potrzeba.
A nawet nie wiedzialam, ze to sie "wieczor VIP" zwalol - sms'a dostalam, ale akurat w tym dniu cos tam mi wypadlo i nie dalam rady dotrzec. Niemniej jednak mile sa te rozmaite promocje
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 13:59   #432
lolinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 12
Dot.: Made in Sephora

a co sądzicie o tej palecie za 149 zł?mnóstwo cieni i błyszczyków,6 różów,2 pudry
lolinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 23:01   #433
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Made in Sephora

Jeszcze jedno pytanko natury technicznej
Czy Sephora wysyła maile do posiadaczy Karty Stałego Klienta? Ja póki co takiego nie dostałam chociaż podawałam adres mailowy. Dziś dowiedziałam się, że brat mojej przyjaciółki czasem takie otrzymuje (kiedys kupował perfumki dla swojej narzeczonej i przy okazji założył kartę).
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 23:06   #434
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanko natury technicznej
Czy Sephora wysyła maile do posiadaczy Karty Stałego Klienta? Ja póki co takiego nie dostałam chociaż podawałam adres mailowy. Dziś dowiedziałam się, że brat mojej przyjaciółki czasem takie otrzymuje (kiedys kupował perfumki dla swojej narzeczonej i przy okazji założył kartę).
ja dostaję od Sephory maile (ostatnio to juz przesadzili )
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 23:12   #435
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
ja dostaję od Sephory maile (ostatnio to juz przesadzili )
No nie, 3 na raz. I jeszcze do tego wczoraj dostałam przemiłego smsa, żebym się pospieszyła z zakupami świątecznymi, bo lada dzień będą kolejki... Już lecę normalnie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 23:15   #436
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Made in Sephora

Ja maili nie dostaję. Ale kilka dni temu po raz pierwszy dostałam smsa co prawda bez promocji, tylko taki, że już swięta i zakupy trzeba robić
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 23:28   #437
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Made in Sephora

To w takim razie tylko mnie nie zachęcają do zakupów.. może i lepiej


Dziewczyny z Krakowa, w której Sephorze zakładałyście kartę? Moja urodziła się w Galerii Kazimierz
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 23:42   #438
Ef-fka
Raczkowanie
 
Avatar Ef-fka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 137
Dot.: Made in Sephora

Ja powinnam wycofać się z usługi pt Smsy z Sephory.
Nawet nie sądziłam że te smsy nie każdy dostaje i to zalezy od punktów...
Ostatnio była promocja tj 15 12 że od 20 do 23 (co za godziny matkooo) jest 20% zniżki na wszystkie produkty. Byłam o 16, wspomniałam o smsie, i wsumie nie musiałam nawet pokazywac komórki(to ja nalegałam że pokażę) i zakupiłam produkty z rabacikiem.

Osobiście nigdy nie byłam za bardzo przekonana do produktów z tej serii, aż do promocji pt za jeden kosmetyk Sephory drugi taki sam dostajesz za darmo, no i stało się- połowa moich obecnych kosmetyków jest made in Sephora

Jeszcze jeden sms i promocja i powód do rozwodu
__________________
everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine
Ef-fka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 21:33   #439
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanko natury technicznej
Czy Sephora wysyła maile do posiadaczy Karty Stałego Klienta? Ja póki co takiego nie dostałam chociaż podawałam adres mailowy. Dziś dowiedziałam się, że brat mojej przyjaciółki czasem takie otrzymuje (kiedys kupował perfumki dla swojej narzeczonej i przy okazji założył kartę).
ja dostaje maile z reklamowkami nowych produktow; info o promocjach z reguly przychodza sms'em (tu sie rozpuscili - w ostatnich 2 tygodniach chyba z 5 sms'ow ). Dzis np. w "mojej" Sephorze byla promocja -20% na wszystkie produkty.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-23, 13:49   #440
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
ja dostaję od Sephory maile (ostatnio to juz przesadzili )
Do maili i smsów już przywykłam, ale rozbiły mnie ostatnie dni - dzwoniły do mnie cztery różne Panie w ciągu jednego tygodnie opowiadając o promocjach, o których wcześniej czytałam w broszurach i na stronie Wcześniej taki maraton miałam tylko jeśli chodzi o propozycję założenia karty płatniczej. Aczkolwiek taka forma reklamy niezwykle mnie irytuje i pewnikiem jeszcze raz ktoś zadzwoni (najczęściej w najmniej odpowiednim momencie) i zwyczajnie zażądam usunięcia mojego numeru z bazy Ja rozumiem, że są Święta, ale bez przesady

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Krakowa, w której Sephorze zakładałyście kartę? Moja urodziła się w Galerii Kazimierz
W M1, ale to jeszcze wtedy jak Sephora była nie koło H&M a bliżej środka mallu
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 16:04   #441
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Do maili i smsów już przywykłam, ale rozbiły mnie ostatnie dni - dzwoniły do mnie cztery różne Panie w ciągu jednego tygodnie opowiadając o promocjach, o których wcześniej czytałam w broszurach i na stronie Wcześniej taki maraton miałam tylko jeśli chodzi o propozycję założenia karty płatniczej. Aczkolwiek taka forma reklamy niezwykle mnie irytuje i pewnikiem jeszcze raz ktoś zadzwoni (najczęściej w najmniej odpowiednim momencie) i zwyczajnie zażądam usunięcia mojego numeru z bazy Ja rozumiem, że są Święta, ale bez przesady
Na stronie karty Sephora w swoich danych mozesz chyba sama edytowac swoje dane w tym m.in. numer telefonu, nie musisz czekac az Cie pani zdenerwuje
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 22:29   #442
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Made in Sephora

ja z sephory "od zawsze" uzywam kredki do oczu no i kupuje tam perfumy, fakt obsluga jest bardzo mila i nie natretna, i zawsze pani w kasie dorzuci pare probek. jednak karty stalego klienta (czy jak to sie tam nazywa ) nie wyrobilam sobie, nawet nigdy mi nie zaproponowano..
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:07   #443
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Made in Sephora

UWAGA!

Cytat:
Sylwester już blisko!
Czy masz wszystkie kosmetyki niezbędne, by zrobić prawdziwie sylwestrowy makijaż?
Przyjdź do Sephory!
Tylko do 31 grudnia wszystkie produkty do makijażu 20% taniej*!

Przydałby Ci się wystrzałowy zapach na karnawał?
Tylko do 31 grudnia -30% na wybrane zapachy**!

* Promocja trwa od 27 do 31 grudnia. Dotyczy wszystkich produktów do makijażu, w tym akcesoriów do jego wykonywania. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami, w tym z kuponem -10%.
** Promocja trwa od 27 do 31 grudnia. Dotyczy wybranych zapachów. Informacje w perfumeriach Sephora w całym kraju. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami, w tym z kuponem -10%.

z regulaminu:
4. Uczestnikami promocji mogą być Klienci Klubu Sephora, którzy posiadają kartę lub Ci, którzy przystąpią do Klubu Sephora w trakcie trwania promocji.
5. Warunkiem udziału w promocji jest zakup dowolnego produktu z linii makijażu lub akcesorii (np.: pędzelek) i otrzymanie 20 % rabatu na ich zakup. Klient może zakupić nieograniczoną ilość produktów.
6. Warunkiem udziału w promocji jest zakup wybranych produktów z linii zapachowych i otrzymanie 30 % rabatu na ich zakup. Klient może zakupić nieograniczona ilość produktów.
Kuszą, kuszą... i chyba jutro się skuszę
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 21:03   #444
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Na stronie karty Sephora w swoich danych mozesz chyba sama edytowac swoje dane w tym m.in. numer telefonu, nie musisz czekac az Cie pani zdenerwuje
Właśnie już dawno to zrobiłam (po napastowaniu w sprawie karty kredytowej), lecz okazuje się, że musi sporo czasu upłynąć zanim całkowicie te dane znikną z ich bazy

Co zaś się tyczy promocji, to dziś mnie nimi właśnie wkurzyli. Przed samymi Świętami zostawiłam w Sephorze 450 zł. A mogłam mieć 20% z tego dla siebie jeszcze... Wrrr :/

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 07:00   #445
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Aczkolwiek taka forma reklamy niezwykle mnie irytuje i pewnikiem jeszcze raz ktoś zadzwoni (najczęściej w najmniej odpowiednim momencie) i zwyczajnie zażądam usunięcia mojego numeru z bazy Ja rozumiem, że są Święta, ale bez przesady
Hihi, widocznie dla nich jesteś osobą, która dużo kupuje, a takie zawsze są pożądane

Lubię zaglądać do Sephory, ale w moim mieście jeszcze jej nie ma Może to i dobrze bo bym dosłownie poszła z torbami..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 14:15   #446
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość

Kuszą, kuszą... i chyba jutro się skuszę
Ja dostalam wiadomosc o tym smsem i jestem zdolowana! Taka cudowna promocja, ja mam wazniejsze wydatki, a konczy mi sie podklad i chetnie kupilabym tansze Meteoryty... 20% w przypadku wysokiej polki to naprawde sporo, co tu poczac, co tu poczac? Spac nie moge po nocach
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 18:51   #447
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja dostalam wiadomosc o tym smsem i jestem zdolowana! Taka cudowna promocja, ja mam wazniejsze wydatki, a konczy mi sie podklad i chetnie kupilabym tansze Meteoryty... 20% w przypadku wysokiej polki to naprawde sporo, co tu poczac, co tu poczac? Spac nie moge po nocach
To ta promocja na wszystkie firmy jest? Wow Właśnie dziś jadąc do Krakowa odebrałam tego smsa i od tamtej pory myślę co by tu kupić korzystając z okazji Ale myśląc zakładałam, że chodzi tylko o produty Sephora a tu taka niespodzianka. Oj, coś czuję, że jutro zawitam w sephorowe progi i cosik tam wydam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 20:11   #448
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Made in Sephora

Ja byłam dziś w Sephorze i wiecie co?
Nic nie kupiłam.
Półki świecą pustkami-dosłownie.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 20:35   #449
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Made in Sephora

Byłam
Kupiłam jeden cień Sephora chrom, kredkę Chanel w ulubionym kolorze i pędzelek do cieni dla mamy.
Paletce Glam is Black się oparłam i jednak nie kupuję - przynajmniej na razie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 22:14   #450
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Made in Sephora

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ja byłam dziś w Sephorze i wiecie co?
Nic nie kupiłam.
Półki świecą pustkami-dosłownie.
Wspaniale Nie mam poczucia straconej okazji, chociaz jestem taki niestandardowy bladzioch, ze pewnie dla mnie podklady zostaly... Ale nic, skoro pustki to nie warto jechac
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 02:10:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.