I chcę i boję się.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 21:17   #1
soule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31

I chcę i boję się..


Jeśli wątek już był - wybaczcie, nie umiałam się doszukać, zresztą ciężko jest doszukać się identycznych problemów u tylu różnych osób...

Zacznę może od tego, że ostatnio trochę się poplątałam.
Zawsze wydawało mi się, że przyjaźń pomiędzy kobietą i mężczyzną jest jak najbardziej możliwa, bo przecież ja i On od dawna się przyjaźniliśmy. Nie ruszało mnie kiedy On kogoś miał, jego nie ruszało, kiedy miałam ja.
I tak to sobie trwało i trwało..
I nagle, po latach ( około 5), kiedy kolejny raz się przekonałam, że większość facetów przeze mnie poznawanych to ludzie z którymi nie widzę siebie kiedyś..zaczynam dostrzegać z moim PRZYJACIELU mężczyznę na przyszłość..!
I tak mnie potwornie zabolało, kiedy dowiedziałam się, że znów w jego życiu pojawiła się jakaś ONA..
Zupełnie siebie nie poznaję. Nie chcę burzyć czegoś, co budowaliśmy latami. Fajną relację, która do tej pory mi odpowiadała..
Wiem, a przynajmniej tak czuję, że On też widzi we mnie kogoś więcej niż przyjaciółkę, ale jestem pewna, że pierwszy nie zdecyduje się na zmianę.
Boję się zaryzykować.
Nie wiem, czy moje uczucie to tylko strach przed tym, że nie poznam nigdy nikogo tak odpowiedzialnego, mądrego i z głową na karku jak On.

Edytowane przez soule
Czas edycji: 2010-05-20 o 21:18
soule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:20   #2
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: I chcę i boję się..

Nie pozostaje nic innego jak porozmawiać.
Skoro już się poplątałaś, ciężko Ci będzie ot tak wszystko odkręcić (czyt. przestać o nim myśleć w ten sposób). Będziesz się męczyła, jak nie porozmawiacie.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:21   #3
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: I chcę i boję się..

Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa
Powiedz mu o swoich uczuciach, wątpliwościach. W przeciwnym razie będziesz się bardzo męczyła podczas spotkań z nim, zwłaszcza, gdy będzie opowiadał o tym, że z kimś się spotyka.
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:32   #4
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: I chcę i boję się..

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Nie pozostaje nic innego jak porozmawiać.
Skoro już się poplątałaś, ciężko Ci będzie ot tak wszystko odkręcić (czyt. przestać o nim myśleć w ten sposób). Będziesz się męczyła, jak nie porozmawiacie.
zgadzam się z tą wypowiedzią
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:32   #5
soule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: I chcę i boję się..

No macie rację, tylko, że to wszystko dosyć trudne jest Chciałabym najpierw sprawdzić, że to wszystko mi się tylko " nie wydaje", że tak powiem...
A z drugiej strony czekać i czekać..a jak z tamtą dziewczyną mu się coś rozwinie to wtedy już w ogóle będzie za późno an wszystko...
soule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:55   #6
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: I chcę i boję się..

mój TŻ też był moim przyjacielem,relacje jak u Was - w końcu się odważyłam,i powiedziałam,że jest dla mnie kimś więcej.
no i teraz jest najlepiej na świecie.
powodzenia,będę trzymać kciuki
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:58   #7
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: I chcę i boję się..

Cytat:
Napisane przez soule Pokaż wiadomość
A z drugiej strony czekać i czekać..a jak z tamtą dziewczyną mu się coś rozwinie to wtedy już w ogóle będzie za późno an wszystko...

Nie upewnisz się bez rozmowy, nie licz na to...
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 22:06   #8
soule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: I chcę i boję się..

Cytat:
Napisane przez Seeensi Pokaż wiadomość
mój TŻ też był moim przyjacielem,relacje jak u Was - w końcu się odważyłam,i powiedziałam,że jest dla mnie kimś więcej.
no i teraz jest najlepiej na świecie.
powodzenia,będę trzymać kciuki
Dziękuję może u mnie będzie tak samo
soule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 22:26   #9
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: I chcę i boję się..

Ja bym nie mówiła tak prosto z mostu o co mi chodzi. Ale najpierw go trochę wybadała...skoro mówisz, że być może on też traktuje Cię jak kogoś, kto jest kims więcej niż tylko przyjaciółką...
3mam kciuki
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 22:34   #10
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: I chcę i boję się..

Cytat:
Napisane przez soule Pokaż wiadomość
Jeśli wątek już był - wybaczcie, nie umiałam się doszukać, zresztą ciężko jest doszukać się identycznych problemów u tylu różnych osób...

Zacznę może od tego, że ostatnio trochę się poplątałam.
Zawsze wydawało mi się, że przyjaźń pomiędzy kobietą i mężczyzną jest jak najbardziej możliwa, bo przecież ja i On od dawna się przyjaźniliśmy. Nie ruszało mnie kiedy On kogoś miał, jego nie ruszało, kiedy miałam ja.
I tak to sobie trwało i trwało..
I nagle, po latach ( około 5), kiedy kolejny raz się przekonałam, że większość facetów przeze mnie poznawanych to ludzie z którymi nie widzę siebie kiedyś..zaczynam dostrzegać z moim PRZYJACIELU mężczyznę na przyszłość..!
I tak mnie potwornie zabolało, kiedy dowiedziałam się, że znów w jego życiu pojawiła się jakaś ONA..
Zupełnie siebie nie poznaję. Nie chcę burzyć czegoś, co budowaliśmy latami. Fajną relację, która do tej pory mi odpowiadała..
Wiem, a przynajmniej tak czuję, że On też widzi we mnie kogoś więcej niż przyjaciółkę, ale jestem pewna, że pierwszy nie zdecyduje się na zmianę.
Boję się zaryzykować.
Nie wiem, czy moje uczucie to tylko strach przed tym, że nie poznam nigdy nikogo tak odpowiedzialnego, mądrego i z głową na karku jak On.



No dobrze, ale czy Ty jestes pewna ,ze on ma Ciebie za kogos wiecej niz przyajciolke? Mysle ,ze jako przyjaciele mieslicie juz pewnie cala mase okazji do tego by sie jakos okreslic i pokazac ,ze to cos wiecej niz przyjazn. Budzisz sie wtedy ,gdy on juz ma kogos?? A moze miedzy nim i jego nowa dziewczyna jest cos powaznego?
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 22:36   #11
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: I chcę i boję się..

A czemu uważasz, że jesteś dla niego kimś więcej? skoro sama piszesz, ze w jego życiu pojawiła się jakaś kobieta?
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 23:00   #12
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: I chcę i boję się..

Witaj w klubie,dziś się dowiedziałam że koleżanka całowała się ze swoim przyjacielem którego znała 3lata. Po prostu wiedzieli,że pasują do siebie. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie,czy chcesz wystawiać swoją przyjaźń na ciężką próbę. Oraz czy rzeczywiście to jest miłość,zauroczenie czy pożądanie.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 08:39   #13
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: I chcę i boję się..

Cytat:
Napisane przez aga696 Pokaż wiadomość
Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie,czy chcesz wystawiać swoją przyjaźń na ciężką próbę. Oraz czy rzeczywiście to jest miłość,zauroczenie czy pożądanie.
i czy jesteś gotowa na koniec przyjacielskiej relacji gdyby wam ewentualnie nie wyszło ...bo wtedy całkiem możwlie że już nie bylibyście przyjaciółmi jak do tej pory
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 09:25   #14
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: I chcę i boję się..

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Nie pozostaje nic innego jak porozmawiać.
Skoro już się poplątałaś, ciężko Ci będzie ot tak wszystko odkręcić (czyt. przestać o nim myśleć w ten sposób). Będziesz się męczyła, jak nie porozmawiacie.

Poza tym w końcu zacznie Ci przeszkadzać to, że on znowu kogoś ma, możesz zacząć go unikać, żeby nie cierpieć i Wasza relacja się popsuje. Wiem, że to może czarny scenariusz, ale przecież może tak być.
Nie bój się i porozmawiaj z nim, przecież to Twój przyjaciel i powinien Cię zrozumieć ale nie spiesz się, przemyśl sobie wszystko na spokojnie.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 11:27   #15
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: I chcę i boję się..

Miałam identyczną sytuację... I w sumie my oboje chcieliśmy i nie chcieliśmy... W sumie jak któreś kogoś miało czy z kimś kręciło to sie nikt nie wcinał.. Dopiero jak zostaliśmy oboje sami to nas oświeciło... Ale doszliśmy w końcu do wniosku, że to nie dla nas... No ale chyba tylko ze względu na to ze ja sie przeprowadzam niedlugo...

Wracając do tematu... Jak wiesz, że z tą dziewczyna jeszcze go dużo nie łączy i aż tak strasznie mu na niej nie zalezy to zaryzykuj
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 15:10   #16
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: I chcę i boję się..

ja jednak najpierw w jakis sposób wolałabym się upewnić czy on coś do Ciebie czuje (chociaż dziwne to, skoro mowisz że jest jakaś ONA), bo jeśli się okaże że jesteś dla niego tylko przyjaciółką to pewnie wasze relacje się popsują przez to jak mu się wygadasz... a juz na pewno nie będą takie same...
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 15:37   #17
ag_1589
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 164
Dot.: I chcę i boję się..

jeśli ta 'ONA' to dziewczyna, to trzymaj się od nich z daleka. miałaś swoją szansę gdy był sam, a teraz nie masz prawa wtrącać się w ich związek.
__________________
"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem."

Rudyart KIpiling

______________________
-będę lepsza
-schudnę
56kg->50kg
-uwierzę w siebie
[I]
[B][COLOR=Red]
ag_1589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 16:01   #18
Wanilia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 88
Dot.: I chcę i boję się..

Ja bym porozmawiała z nim szczerze. Wasze relacje już się zmieniły, skoro poczułaś coś do niego. Nikt Ci nie powie jaka będzie jego odpowiedź. Może powiedzieć "nie" lub może się okazać, że on również coś do ciebie czuje. Moim zdaniem powinnaś pomyśleć przez chwilę czy jesteś w stanie oglądać go z inną kobietą. Bo jeśli nie, to ta przyjaźń i tak nie ma sensu i do niczego nie prowadzi.
Dlatego radzę Ci abyś wyjaśniła tą sprawę.
Wanilia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 21:24   #19
soule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: I chcę i boję się..

Nasze relacje już się pogorszyły. Nie potrafie mu powiedzieć tego co czuje, ciągle się denerwuje i robie mu z tego podou wyrzuty, On nie wie o co chodzi i jest ciężko..naprawdę ciężko.
Nie wiem czemu tak się zachowuję, nie poznaję samej siebie...

Jestem na niego zła, sama nie wiem o co..najchętniej nie oglądałabym go przez jakiś czas.
soule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 07:46   #20
zosie007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: I chcę i boję się..

Zacznę od cytatu"Bo najlepsza na świecie jest miłość w klozecie" tak zawsze powtarzał mi mój starszy brat o przyjaźni on-ona.Przekonałam się wielokrotnie ,że taka znajomość zawsze w którymś momencie dąży do czegoś więcej.Nie wiem dlaczego ale tak już jest jak nie jedna strona to druga.Często zdarza się ,że po takiej próbie przestają ze sobą nawet gadać a czasem coś więcej Sytuacja sama się rozwinie i pokarze co się stanie.Czas odgrywa tu główną rolę
Powodzenia
zosie007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.