banalnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 11:19   #1
Kwiat_Lotosu
Przyczajenie
 
Avatar Kwiat_Lotosu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9

banalnie


nieaktualne

Edytowane przez Kwiat_Lotosu
Czas edycji: 2012-01-28 o 18:48
Kwiat_Lotosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 11:34   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: banalnie

Cytat:
Napisane przez Kwiat_Lotosu Pokaż wiadomość
Problem wygląda tak: poznałam jakiś miesiąc temu w klubie pewnego faceta. Bardzo dobrze się z nim bawiłam, zrobiło się miło, wiadomo alkohol zadziałał, ale do niczego nie doszło, kontrolowałam sytuację Facet mi się bardzo spodobał, wziął mój numer telefonu. Napisał smsa już następnego dnia i omówiliśmy się na spotkanie. Posiedzieliśmy przy kawie, wg mnie było bardzo miło, ale niestety koleś się więcej do mnie nie odezwał. Generalnie było mi żal z tego powodu bo naprawdę mi się spodobał, ale skoro się nie odezwał był to dla mnie ewidentny znak, ze on nie poczuł tego samego

Kilka dni temu, czyli jakiś miesiąc po spotkaniu, spotkałam go przypadkiem na mieście. W sumie tylko się minęliśmy on mnie nawet nie zauważył, ja dopiero po chwili skojarzyłam ze to on. Napisałam do niego smsa gdzie idzie i takie tam Odpisał mi i chwile pisaliśmy, ale ja nie chciałam się narzucać i na silę podtrzymywać tej rozmowy więc już nie odpisywałam. Zdziwiłam się gdy jeszcze tej samej nocy napisał do mnie 2 razy, a następnego dnia rano przysłał smsa 'jak się wczoraj bawiłaś? ' Byłam milo zaskoczona, chociaż wiem ze to nic tak naprawdę nie znaczy. Chodzi o to, ze przypomniało mi się jaki był fajny i jak mi się podobał. Chciałabym utrzymać z nim jakiś kontakt, bo póki co on się do mnie nie odzywa i wątpię żeby się odezwał. Tylko nie chce wyjść na nachalną...

Wiem ze ludzie maja poważniejsze problemy ale jestem straszna romantyczką i okropnie to przeżywam. Chciałabym spotkać wreszcie fajnego faceta, a ten właśnie taki mi się wydawał...
Nie nakręcaj się w takim tempie. Gość odpisał Ci na smsa, a Ty już widzisz siebie z nim? Spokojnie, jak dla mnie to dosć logiczna reakcja na otrzymanie smsa...

Jak bedzie chciał to się odezwie. Wnioskując po tym, że przez miesiąc tego nie zrobił i nie poznał Cię na ulicy (albo nie chciał poznać) nie liczyłabym na to.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 11:43   #3
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: banalnie

dla goscia bylo milo ale tylko podczas imprezy ale jako ze jest kulturalny to utrzymuje z toba od czasu do czasu kontakt smsowy

to wszystko
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 11:49   #4
Kwiat_Lotosu
Przyczajenie
 
Avatar Kwiat_Lotosu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: banalnie

ech... racja! chyba za długo jestem sama i mi odbija w każdym fajnym facecie widze potencjalnego kandydata na partnera... ;]
Kwiat_Lotosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 12:08   #5
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: banalnie

Wypiliscie troche na imprezie, alkohol zadzialal zwlaszcza na niego. Ale potem spotkaliscie sie w dzien, i stwierdzil ze mu sie nie podobasz.. .. I czesto tak sie zdzarza. Uwazam ,ze gdybys mu sie naprawde spodobala to odzywalby sie i z pewnoscia znow chcialby sie spotkac Albo moze ma kogos? Nie rob sobie nadzieji. Dla baardzo wielu facetow liczy sie tylko chwila , w jego przypadku chwila na imprezie
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 12:28   #6
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: banalnie

ciepliwosci. bedzie chcial zeby cos z tego bylo to zadziala. nie czekaj az on sie odezwie bo sie mozesz niedoczekac
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 12:42   #7
loloona_79
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 747
Dot.: banalnie

Trzeba odpuścić - kilka smsów o niczym nie świadczy.
__________________
Udany sex to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić....
loloona_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 13:22   #8
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: banalnie

Odpuść sobie! Możecie być znajomymi, ale nie wygląda mi na to zeby szykowało się coś więcej.
Chyba, że Ci bardzo zależy to bądź cierpliwa
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010

Atila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 13:35   #9
Silvena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 229
Dot.: banalnie

Wg mnie chciałby mieć z Tobą kontakt na stopie koleżeńskiej, ale nic więcej.

Gdyby chciał się umówić się na kolejną randkę, wykazałby więcej zainteresowania i inicjatywy.
__________________
Throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. (M.T.)
Pilnuję diety, pracuję nad sylwetką, nie odkładam na później:
Silvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 13:38   #10
gonta2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: banalnie

Wiadomo, że żeby sie zakochać nie wystarczy 2 spotkania i kilka smsów. Sądze, ze jak mu co jakiś czas wyslesz smsa to nie będzie to narzucanie się. Może po wszek kawie był bardzo zajęty i na prawde nie miał czasu sie do Ciebie odezwać. Gdyby na prawde cie olewał to nie odpisał by nawet po tym jak go spotkałas na ulicy. Wydaje mi się kobieta nie powinna być bierna i od czasu do czasu tez powinna zrobić jakiś krok. Cierpliwości. Wszystko pokaże czas.
gonta2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:41   #11
Kwiat_Lotosu
Przyczajenie
 
Avatar Kwiat_Lotosu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: banalnie

Kurcze szczerze mówiąc już sama nie wiem co zrobić. U mnie jedynym sposobem, żeby sobie całkowicie odpuścić to drastycznie cięcie czyli np. usunięcie nr telefonu żeby nie kusiło a może jednak nie będzie takim złym pomysłem to, że gdy następnym razem będę na impr napiszę mu smsa ze jestem tu i tu i czy przypadkiem nie ma też zamiaru wpaść? co myślicie?
Kwiat_Lotosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 09:04   #12
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: banalnie

Cytat:
Napisane przez Kwiat_Lotosu Pokaż wiadomość
Kurcze szczerze mówiąc już sama nie wiem co zrobić. U mnie jedynym sposobem, żeby sobie całkowicie odpuścić to drastycznie cięcie czyli np. usunięcie nr telefonu żeby nie kusiło a może jednak nie będzie takim złym pomysłem to, że gdy następnym razem będę na impr napiszę mu smsa ze jestem tu i tu i czy przypadkiem nie ma też zamiaru wpaść? co myślicie?


widać, że Cię kusi, oj kusi.

masz ochotę - napisz. nic nie tracisz, w najgorszym razie, gość pomyśli o Tobie " co za głupia baba" , nie przyjedzie i wtedy odpuścisz.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 11:11   #13
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: banalnie

mi sie wydaje ze jesli dziewczyna podoba mi facetowi to ten zrobi wszystko zeby sie z nia skontaktowac spotkac
a tu widac ze nic takiego nie zaistnialo po pierwszym nawet spotkaniu
narzucanie sie gosciowi to tez zle bo wkoncu sobie pomysli "co mi tam skoro taka chetna"
pozniej beda lzy tylko
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 12:35   #14
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: banalnie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze jesli dziewczyna podoba mi facetowi to ten zrobi wszystko zeby sie z nia skontaktowac spotkac
a tu widac ze nic takiego nie zaistnialo po pierwszym nawet spotkaniu
narzucanie sie gosciowi to tez zle bo wkoncu sobie pomysli "co mi tam skoro taka chetna"
pozniej beda lzy tylko
No właśnie...
Czy nie masz przypadkiem na imię Weronika?
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.