Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-08, 18:13   #271
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Cytat:
Napisane przez rob4cz3q
to ja napisze
rano nałożyłam sobie maseczke z Lirene - ściągająca pory. Kto uzywał wie jaki ma cudowny kolor. oczywiście zaczytałam się i nagle dzwonek do domofonu. Ja otwieram nieświadoma niczego. A tu listonosz daje mi listy, ja podpisuje,a on tylko lekko sie usmiecha. Ja oczywiście stwierdziłam że ma facet dobry humor dzis i nieświaoma swojej porażki znów poszłam czytac. Po chwili cos mnie tknęł. Wchodze d łazieki, patrzę w lustro i w wisk ,
najgorsze jest to, że ten listonosz teraz do mnie zawsze przychodzi z listami
Ps. Maseczka miała kolor wściekle niebiesko zielony (smerfowy )
Tez mam ta maseczke i robie ja poznym wieczorem na wszelki wypadek
A mi sie przypomnialo jak przyszlam do domu zmeczona i sciagnelam spodnie i hasalam po domu w rajstopach, a tu nagle ktos puka do drzwi, patrze przez judasz a to moj przystojny sasiad Juz chcialam radosnie otworzyc, ale przypomnialo mi sie, ze mam braki w ubraniu i szybko pognalam po siostre, zeby otworzyla mu drzwi
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 19:37   #272
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

To może ja opisze moje wpadki przy ekipie od netu:1.Wakacje, ja po prysznicu zapomniałam ciuchów wziąźć do łazienki(co mi sie często zdaża...)więc wziełam na siebie dość krótki ręcznik i biegiem do pokoju..wyskakuje z łazienki a tu w korytarzu pan z ekipy naprawczej2.Komputer miałam od niedawna i pozbawiona wszelkich programów antywisusowych,często mimowilnie spotykałam óżne reklamy typu xxx i naściągałam kupe wirusówkomp sie zepsuł,oddałam go do naprawy.przychodze wieczorem do domu i widze,że moja babcia zktóra mieszkam groźnie na mnie spogląda...to sie pytam co się stało a ona"przestań wchodzić na strony erotyczne bo nic dziwnego,że komputer sie psuje"to ja jej tłumacze,że niewchodziłam na te stronki tylko pryzpadkiem się mi włączały...ale niepredko mi uwierzyła bo panowie z internetu zerkneli na historie i strwierdzili,że pewno lubie tego typu strony oglądac...O tym,że neiraz przyszli niespodziewanie i zastali mnie jak i mój pokój w opłakanym stanie nie będe się już rozpisywac
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 19:40   #273
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Cytat:
Napisane przez Edwina2111
Mnie się przypomniała historia z czasów licealnych:

Idziemy sobie z kumpelkami po szkole w stronę przystanku autobusowego (wszystkie byłyśmy "dojeżdżające"). Trasa wiodła wzdłuż dość ruchliwej drogi. Gadamy, śmiejemy się.
Nagle ni z tego, ni z owego jedna z moich kumpeli ryknęła: "Mój sąsiad!!! Podwiezie mnie!!!" i jak nie ruszy w dziki galop za przejeżdżającym obok nas samochodem... Biegnie za nim, macha rękami, krzyczy "Eeejjj". W ogóle rabanu narobiła na całą ulicę.
Facet musiał ją zobaczyć we wstecznym, gwałtownie z piskiem zahamował, aż go z lekka zarzuciło, wyskakuje z auta, cały blady jak opłatek, dopada do mojej kumpeli, chwyta ją za ramiona, pytając przerażony: "Co jest, matko???!!! Przejechałem kogoś!!!???".
A ona z głupią miną mu na to:
- Przepraszam pana, która jest godzina?

Okazało się, że coś jej się przewidziało i że to nie jest sąsiad, tylko obcy facet i nie wiedziała, co powiedzieć...
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 18:51   #274
Edwina2111
Raczkowanie
 
Avatar Edwina2111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 499
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Dzisiaj wydarzyło się coś, co mi się w głowie nie mieści. To nie jest śmieszna historia, ale tytuł wątku brzmi "najdziwniejsze historie", a nie "najśmieszniejsze", więc myślę, że tu pasuje. Tak, czy siak, muszę to z siebie wyrzucić.

Historia pt. "Boże zatrzymaj ten świat, ja wysiadam!"

Miejsce akcji: Gimnazjum, gdzieś w Polsce.
Bohaterowie:
a) uczeń, który przez nieuwagę zostawił swoją komórkę w klasie;
b) uczniowie z równoległej klasy o nieciekawej opinii, tzw. "lepkie ręce";
c) matka ucznia podejrzanego o kradzież.

Trzy dni temu jeden z moich uczniów przez własną nieuwagę, "zakręcenie" i pośpiech zostawia swój telefon w klasie. Wszyscy przenoszą się do pomieszczenia obok. Do tejże klasy wchodzą kolejni uczniowie.
Chłopak po chwili orientuje się, że nie ma telefonu. Idzie do klasy, gdzie ją zostawił. Po komórce ani śladu. W ciągu 10 minut wyparowała, słuch po niej zaginął, wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Nikt nic nie wie, nikt nic nie widział, wszyscy ogłuchli.
Interwencja nauczycieli, dyrektora, policjanta(!!!) nic nie daje. Wszyscy niewinni. Ani groźbą, ani prośbą nic od nich nie wyciągniesz.

Uczeń nie należy do najbiedniejszych, więc postanawia załatwić sprawę "po swojemu". Rozpuszcza informację, tak, aby dotarła do podejrzanych o kradzież uczniów, że telefon to mu niepotrzebny, ale jak odzyska kartę SIM, to "uczciwy znalazca" dostanie 100 zł. Wiadomość rozchodzi się lotem błyskawicy.

Nauczyciele nic o tym nie wiedzą i być może by się nigdy nie dowiedzieli, ale...

I teraz HIT!

Dzisiaj do sekretariatu szkoły i dyrektora przychodzi matka jednego z uczniów, o którym było wiadomo, że ma "chwiejne" zasady moralne. Oświadcza dyrektorowi, że ona ma ten telefon, "co go szukali".
Dyrektor ucieszony, że sprawa się rozwiązała, że rodzicielka zareagowała właściwie i zadziałała odpowiednio wychowawczo na syna.
A ona po oddaniu komórki oświadcza, że teraz to ona chce "tą stówę, co była za tą komórkę".
__________________
Trudności są stanem normalnym, ale przemijającym.

Czasem łatwiej zgasić w sobie światło niż rozjaśnić ciemność.

Mój wirtualny psiurek - Mundek http://dajmudom.pl/futro.php?id=1210
Edwina2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 19:13   #275
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Cytat:
Napisane przez Edwina2111
Dzisiaj wydarzyło się coś, co mi się w głowie nie mieści. To nie jest śmieszna historia, ale tytuł wątku brzmi "najdziwniejsze historie", a nie "najśmieszniejsze", więc myślę, że tu pasuje. Tak, czy siak, muszę to z siebie wyrzucić.

Historia pt. "Boże zatrzymaj ten świat, ja wysiadam!"

Miejsce akcji: Gimnazjum, gdzieś w Polsce.
Bohaterowie:
a) uczeń, który przez nieuwagę zostawił swoją komórkę w klasie;
b) uczniowie z równoległej klasy o nieciekawej opinii, tzw. "lepkie ręce";
c) matka ucznia podejrzanego o kradzież.

Trzy dni temu jeden z moich uczniów przez własną nieuwagę, "zakręcenie" i pośpiech zostawia swój telefon w klasie. Wszyscy przenoszą się do pomieszczenia obok. Do tejże klasy wchodzą kolejni uczniowie.
Chłopak po chwili orientuje się, że nie ma telefonu. Idzie do klasy, gdzie ją zostawił. Po komórce ani śladu. W ciągu 10 minut wyparowała, słuch po niej zaginął, wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Nikt nic nie wie, nikt nic nie widział, wszyscy ogłuchli.
Interwencja nauczycieli, dyrektora, policjanta(!!!) nic nie daje. Wszyscy niewinni. Ani groźbą, ani prośbą nic od nich nie wyciągniesz.

Uczeń nie należy do najbiedniejszych, więc postanawia załatwić sprawę "po swojemu". Rozpuszcza informację, tak, aby dotarła do podejrzanych o kradzież uczniów, że telefon to mu niepotrzebny, ale jak odzyska kartę SIM, to "uczciwy znalazca" dostanie 100 zł. Wiadomość rozchodzi się lotem błyskawicy.

Nauczyciele nic o tym nie wiedzą i być może by się nigdy nie dowiedzieli, ale...

I teraz HIT!

Dzisiaj do sekretariatu szkoły i dyrektora przychodzi matka jednego z uczniów, o którym było wiadomo, że ma "chwiejne" zasady moralne. Oświadcza dyrektorowi, że ona ma ten telefon, "co go szukali".
Dyrektor ucieszony, że sprawa się rozwiązała, że rodzicielka zareagowała właściwie i zadziałała odpowiednio wychowawczo na syna.
A ona po oddaniu komórki oświadcza, że teraz to ona chce "tą stówę, co była za tą komórkę".
Ma tupet kobieta
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:25   #276
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

He he. Moja historia: Kolonie ostatni dzien. Oczywiscie musialam sie przemknac w nocy do domku mojej kolezanki. mialam wtedy taka skapa pidzamke dokladniej majteczki i topik. wzielam kurtke bo w gorach zimno wieczorem i przemknelam sie do domku kolezanki. aby to zrobic musialam przejsc przez mostek nad strumyczkeim. oczy6wiscie wdadlam do strumyka, wszystkie czescic ciala widavc mi bylo pod ta skapa pidzamka a jeszcze okzazalo sie ze nasza kadra w skladzie 21, 22, 23 letnich przystojniakow miala ognisko przy strumyku. wiecie jak byl;o mi wstyd kiedy mnie zobaczyli w strumyku w majteczkach........
Druga sytuacja mojej kolezanki: otoz Bylismy przejazdem w austrii postoj na jakiejs stacji benzynowej. Kolezanka poszla do ubikacji zrobic kupke. czekam na nia .. i czekam w koncu wolam com sie stalo a ona na to ze nie wie jak jest po niemiecku "spłukuj". ja na to "po co ci to potrzebne". a ona odpowiedziala ze po to bo tu jest taki obrazek na kibelku twarz i takie kreski od buzi wychodzace czyli ze niby ma splukiwac przez wypoiwiedzenie jakiegos slowa a na polskie "splukuj" nie reaguje. Lezalam wtedy z 20 minut pod kiblem i zwijalam sie ze smiechu. Bo oczywiscie splukiwanie bylo automatyczne po otworzeniu drzwi. Do tej pory jezeli kolezanka nie moze czegos zozumiec to jakos nasuwa nam sie mysl "spłukuj" LOL
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 21:01   #277
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Czytałam tekst historyczny na języku polskim i czytam zamiast Westerplatte , Łesterplejt co za wstyd..Do dziś ze mie pieją
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 21:18   #278
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Cytat:
Napisane przez pink69
Czytałam tekst historyczny na języku polskim i czytam zamiast Westerplatte , Łesterplejt co za wstyd..Do dziś ze mie pieją
jak dla mnie BOMBA!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 21:28   #279
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Albo przyponiało mi się jak kiedys na wycieczce klasowej z balkonu wywiało mi skarpetę,a wszystkie inne mialam brudne,więc wybralam sie na poszukiwania po innych pokojach..I nic.więc wracam do siebie a tu puka kolega i daje mi moja skarpete na PATYKU z mina obrzydzenia p.s Była czysta
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 19:14   #280
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Oj ostatnio byłam u pani ginekolog i pani sie pyta co uzywałam a ja tantum verte a pani mówi ze to na gardło ups... wtopka
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 19:48   #281
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Przypomniało mi się właśnie, jak poszłam do ginekologa, oczywiście przed wizytą ogoliłam sobie okolice bikini, pani doktor każe mi siadać na fotel. Ściągam spodnie, a ona patrzy i mówi: "O, widzę, ze grzywki ostatnio w modzie..."
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 20:46   #282
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Przypomniało mi się właśnie, jak poszłam do ginekologa, oczywiście przed wizytą ogoliłam sobie okolice bikini, pani doktor każe mi siadać na fotel. Ściągam spodnie, a ona patrzy i mówi: "O, widzę, ze grzywki ostatnio w modzie..."
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:55   #283
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Wydajhe mi się, że nie tu jest miejsce mojej historyjki ale ja i tak zamieszczę
Pewnego dnia dzwonię do pizzerii, a ponieważ nie miałam ulotki to pytałam się jakie rodzaje pizzy mają. Chłopak mi wymienia wymienia, a mnie się żada nie podoba (wybredna jestem). Po chwili pytam się "czy w takim razie mają państwo pizze z owocami morza??", chłopak po chwili mi odpowiada "No tak, ale z owoców morza mamy tylko....brzoskwinie i ananasy!!!" Ja o mało co nie spadłam ze stołka i zaczęłam mu tłumaczyć co to są owoce morza. No ale niestety wg niego nie było takiej pizzy. Według niego, bo na ulotce jest do tej pory
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:12   #284
Malutka466
BAN stały
 
Avatar Malutka466
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: KZG
Wiadomości: 4 423
GG do Malutka466
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

To nie moja historyjka, tylko kumpeli, ale byłam świadkeim tego: Jechałam z kumpelą do domu. Siedzimy w autobusie, stoimy na przystanku na światłach, drzwi jeszcze nie zamkniete i biegnie nasza kumpela bo zauważyła, ze jeszcze drzwi nie zamknął kierowca, biegnie ile sił w nogach. Wbiega do autobusu na ostatnia chwile,, wpada dosłownie. Wpadła tak szybko, ze jej głowa znalazła się między nogami jakiegoś bardzo przystojnego kolesia. I ona do niego "Przpraszam, chciałam zdążyć póki stoi!!!!!" Normalnie cały autobus ryczy ze śmiechu, a ona po chwili dopiero zajarzyła ocb. I mówi ups, przepraszam.
Malutka466 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 16:41   #285
StigmatA
Raczkowanie
 
Avatar StigmatA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 333
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły



Spadłbym z siedzenia
__________________
W tym chorobliwie zdrowym świecie - żyć jak najwiekszą schizą...

Łona
StigmatA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 22:47   #286
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Cytat:
Napisane przez Malutka466
To nie moja historyjka, tylko kumpeli, ale byłam świadkeim tego: Jechałam z kumpelą do domu. Siedzimy w autobusie, stoimy na przystanku na światłach, drzwi jeszcze nie zamkniete i biegnie nasza kumpela bo zauważyła, ze jeszcze drzwi nie zamknął kierowca, biegnie ile sił w nogach. Wbiega do autobusu na ostatnia chwile,, wpada dosłownie. Wpadła tak szybko, ze jej głowa znalazła się między nogami jakiegoś bardzo przystojnego kolesia. I ona do niego "Przpraszam, chciałam zdążyć póki stoi!!!!!" Normalnie cały autobus ryczy ze śmiechu, a ona po chwili dopiero zajarzyła ocb. I mówi ups, przepraszam.
świetne!
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 07:57   #287
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Cytat:
Napisane przez Malutka466
To nie moja historyjka, tylko kumpeli, ale byłam świadkeim tego: Jechałam z kumpelą do domu. Siedzimy w autobusie, stoimy na przystanku na światłach, drzwi jeszcze nie zamkniete i biegnie nasza kumpela bo zauważyła, ze jeszcze drzwi nie zamknął kierowca, biegnie ile sił w nogach. Wbiega do autobusu na ostatnia chwile,, wpada dosłownie. Wpadła tak szybko, ze jej głowa znalazła się między nogami jakiegoś bardzo przystojnego kolesia. I ona do niego "Przpraszam, chciałam zdążyć póki stoi!!!!!" Normalnie cały autobus ryczy ze śmiechu, a ona po chwili dopiero zajarzyła ocb. I mówi ups, przepraszam.
Nie mogę

Żeby sie tak komunikacyjno-miejsko zrobiło, tu jeszcze były 2 historyjki tramwajowo-autobusowe, m.in. moja
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 08:31   #288
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

świetne
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:57   #289
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Jak byłam mała mama kazała mi iść do pobliskiego kiosku kupić papier toaletowy,oczywiście gdy szłam to przez całą droge wymawiałam tą nazwe bo ciężko mi było zapamiętać to-a-le-to-wy.Gdy doszłam pani sprzedawczyni się pyta co podać ja oczywiście nie umiałam wymówić papier toaletowy więc powiedziałam papier do dupy
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 19:11   #290
Milena13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 844
GG do Milena13
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Ja jak byłam mała to sie zsiakałam w centrum handlowym
A to takie najdziwiniejsze o zdarzyło mi sie w tamtym tygodniu to... dostnie 5 za skok przez skrzynie
__________________



droga gitaro, przepraszam, ale teraz moje palce Cię nienawidzą.
Milena13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:28   #291
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Przypomniała mi się autentyczna historia pewnego kolesia. Jedzie sobie na początku stycznia windą z młodą mężatką:
Ona: Musisz mnie odwiedzić. ... Koniecznie ... Mąż wyjechał. O niczym się nie dowie.
On: Pani. ... Pani ... Pani mi promonuje ... sex?
Ona: Nie!!! Chce, żebyście przyszli mi umyć parapet, który mi zażygaliście na Sylwestra!!!


Chłopak myślał, że umrze ze wstydu. W Sylwestra mial imprezę na chacie i goście "dobrze się bawili" Nie wiedział, ze zabrudzili parapet sąsiadki.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 21:54   #292
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Cytat:
Napisane przez Edwina2111
Mnie się przypomniała historia z czasów licealnych:

Idziemy sobie z kumpelkami po szkole w stronę przystanku autobusowego (wszystkie byłyśmy "dojeżdżające"). Trasa wiodła wzdłuż dość ruchliwej drogi. Gadamy, śmiejemy się.
Nagle ni z tego, ni z owego jedna z moich kumpeli ryknęła: "Mój sąsiad!!! Podwiezie mnie!!!" i jak nie ruszy w dziki galop za przejeżdżającym obok nas samochodem... Biegnie za nim, macha rękami, krzyczy "Eeejjj". W ogóle rabanu narobiła na całą ulicę.
Facet musiał ją zobaczyć we wstecznym, gwałtownie z piskiem zahamował, aż go z lekka zarzuciło, wyskakuje z auta, cały blady jak opłatek, dopada do mojej kumpeli, chwyta ją za ramiona, pytając przerażony: "Co jest, matko???!!! Przejechałem kogoś!!!???".
A ona z głupią miną mu na to:
- Przepraszam pana, która jest godzina?

Okazało się, że coś jej się przewidziało i że to nie jest sąsiad, tylko obcy facet i nie wiedziała, co powiedzieć...
O MATKO ŚWIĘTA !!!! :HAHAHA: !!!!
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 22:02   #293
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Cytat:
Napisane przez eklerka
Przypomniała mi się autentyczna historia pewnego kolesia. Jedzie sobie na początku stycznia windą z młodą mężatką:
Ona: Musisz mnie odwiedzić. ... Koniecznie ... Mąż wyjechał. O niczym się nie dowie.
On: Pani. ... Pani ... Pani mi promonuje ... sex?
Ona: Nie!!! Chce, żebyście przyszli mi umyć parapet, który mi zażygaliście na Sylwestra!!!


Chłopak myślał, że umrze ze wstydu. W Sylwestra mial imprezę na chacie i goście "dobrze się bawili" Nie wiedział, ze zabrudzili parapet sąsiadki.
ale wstyd!!
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 22:06   #294
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Do jednych z dziwniejszych zdarzeń które przeżyłam mogę zaliczyć moje zajęcia z terapii plastycznej. Na zdjęciu dora_angel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04593.JPG (38,1 KB, 244 załadowań)
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 22:14   #295
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Randka..Siedzimy w parku na ławce,upal,lato.Nagle mój wrzask "KURDEEEE !!" I okazuje się że trzymając rękę na ławce trzymałam ją w ptasiej,świeżej,miękkiej, roztopionej KUPIE.A że było lato żadne z nas nie miało chusteczek.Wytarłam to w liścia,zerwanego z pobliskiego drzewa.W tym czasie,kiedy ja to wycierałam,on wył ze śiechu.Wcale się mu nie dziwie
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 22:26   #296
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

[quote=eklerka]Przypomniała mi się autentyczna historia pewnego kolesia. Jedzie sobie na początku stycznia windą z młodą mężatką:
Ona: Musisz mnie odwiedzić. ... Koniecznie ... Mąż wyjechał. O niczym się nie dowie.
On: Pani. ... Pani ... Pani mi promonuje ... sex?
Ona: Nie!!! Chce, żebyście przyszli mi umyć parapet, który mi zażygaliście na Sylwestra!!!


__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 23:27   #297
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

przypomniało mi się jeszcze coś
siedziałam wtedy w domu,w okropnej bluzie,grzywkę podpięłam klamrą (która jest cała niebieska i ma kwiatuszek)-robię to wtedy,gdy mam za długą grzywkę i wpada mi do oczu; no,więc siedzę przed komputerem,aż tu mama każe mi iść do sklepu po pieprz.
ubrałam się i wyszłam z domu,szybko znalazłam przyprawę,podchodzę do kasy...i...czemu ci ludzie tak dziwnie się na mnie gapią?
dotknęłam czubka głowy...no,cóż,wyszłam z tą spinką
błyskawicznie ją zdjęłam i wsadziłam do kieszeni,gdy kasjerka kasowała pieprz
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:23   #298
gosiek82
Raczkowanie
 
Avatar gosiek82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 373
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Rewelacyjny ten wątek przeczytałam teraz calusieńki

Myślałam, że mi się takie rzeczy nie przytrafiają ale po chwili zastanowienia znalazłam tego pełno i nie wiem czy to dobrze

Zaczne może od przygody z moją starszą siostrzyczką.
W upalny dzionek poszłyśmy sobie na miasto na zakupy i tak po drodze weszłyśmy do cukierni na małe co nieco. Stoimy w kolejce i przy okazji wybieramy słodycze, aż tu nagle moja siostra zaczyna podskakiwać i krzyczeć, bije się z całej siły po nogach. Ja stoje zdziwiona nie wiem co się dzieje i myśle sobie może siostrze tak od tych upałów nagle coś ten tego No i nagle siostrzyczka na środku cukierni ciągle krzycząc ściąga spodnie Stołam jak wryta i myślałam że śnie, bo siostra do skromnych osóbek się zalicza, na pewno żadna z niej ekshibicjonistka Okazało się później, że pod spodnie jej wleciały 3 pszczoły i biedna była tak straszliwie pogryziona i popuchnięta w efekcie całego przedstawienia

Druga historia miała miejsce bardzo dawno temu, na początku naszej znajomości z tż wybraliśmy się w niedziele na mecz piłki nożnej. Nie wiem dlaczego akurat tego dnia wystroiłam się w buty na obcasie (a całe życie biegałam w białych adidaskach) i po zakończeniu meczu idziemy sobie spokojnie do domku, pełno ludzi za nami i przed nami wychodzących ze stadionu, ja staram się paradować dostojnym krokiem Aż tu nagle straciłam równowage, zachwiałam sie i jakoś mi sie tak niestabilnie pod nogami zrobiło, ze zdziwieniem zaglądam pod nogi i widze leżący na chodniku mój obcas - cały mi odbadł Żeby tego było mało z buta w miejscu gdzie był ówczesny obcas wystawały mi takie ogromne 7cm gwoździe (nie wiem co za szewc te buty robił ) No i ludzi pełno do okoła a tz wziął ten obcas i zaczął go nabijać na te gwoździe waląc w murek (bo jakoś musiałam dojść do domu a było to daleko) a wszyscy mieli ubaw po pachy oglądając ten pokaz, a ja przy tym czerwona jak burak

Więcej historii opowiem innym razem, żeby nie znudziło sie czytanie
__________________
wielki remontowiec od 03-03-2008, data zakończenia odległa

Miłość to ból - powiedział zając jeża ściskając


gosiek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:38   #299
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Ale sie usmialam...

Tak apropo ptaszkow i tego, co leci z gory, to kiedys z TZ czekalismy na pociag i stwierdzilam, ze kupie sobie jakas gazetke w kiosku obok. Mowie do TZ "Daj mi grosik na gazetke" i wyciagnelam otwarta dlon, czekajac na pieniazek... w tym czasie poczulam takie miekkie kap... golab wymierzyl dokladnie w moja reke (TZ sie smial, ze teraz bede miala szczescie i nie potrzeba mi zadnej gazetki)

A ta historyjka malo zabawna jest, ale do dzis sie ze mnie smieja... prowadzilam w szkole konkurs historyczny i zadalam pytanie, na ktore nikt nie znal odpowiedzi. Musialam wiec to ja powiedziec, co bylo prawidlowa odpowiedzia. I tak zamiast Julian Ursyn Niemcewicz, powiedzialam Julian Ursus Niemcewicz... wszyscy kwiczeli ze smiechu, a potem oczywiscie mialam ksywke Ursus
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:58   #300
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Najdziwniejsze historie, które się nam zdarzyły

Ptaki są śmieszne Kiedyś przyglądalam się broszce kobiety w tramwaju. Była taka oryginalna, czarno-biała, przypięta na kapeluszu. Podeszłam bliżej i okazało się, że to nie była broszka
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.