---->Sztuka zrywania ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 23:59   #1
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Question

---->Sztuka zrywania ;/


Zrywanie,rozstanie No właśnie jak to sie robi.Ja nie wiem i bardzo chetnie sie dowiem.

W swoim krotkim zyciu zerwałam tylko raz z chłopakiem i to w najgorszy z mozliwych sposobow,miałam potem kaca morallnego i musiałam sie ukrywac ale mniejsza z przeszłościa,zajmijmy sie teraźniejszościa.
Jestem z chłopakiem juz prawie dwa miesiace, przez pierwsze miesiac były motylki w brzuchu ochy i achy a potem coraz mniej i mniej...

Sprawe komplikuje fakt ze ów jeszcze moj chłopak jest dobryk kolega mojego brata i cześcia paczki z która zdarzyłam sie juz zbratać.Bo znam sie z nimi jaki i równiez z nim od sylwestra.

XX(nazywajmy go xX)juz od poczatku leciutko mnie podrywał ale ja nie chciałam miec z nim nic współnego.DO czasu...
Mam 17 lat i w pewnym momencie zdałam sobie sprawe jaka ja jestem samotna,mimo przyjaciół znajomych...I wtedy znowu pojawił sie on i coraz śmielej zacza ze mna rozmawiać itp.az tak od słowa do słowa stało sie jestesmy razem.
Ma poczatku byłam mozna powiedzieć nawet szczesliwa,spedzilismy razem weekend nad jeziorem(z cała paczka)i tam było naprawde swietnie poczułam ze wreszcie znalazłam kogoś nprawde dla mnie.Ale uczucie to znikneło mniej wiecej po 2 tygodniach.Dałam mu jeszcze miesiac,stwierdziłam ze jak do tego czasu nc sie nie zmieni to powiem asta lavista bejbe.

A ma sie co zmieniać zacznijmy od tego, ze czasami mam wrazenie jakby nie miał o czy ze mna rozmawiac, ja mu cos tam nawijam a on nie podejmuje tematu. NIGDY nie powiedział mi ze mnie kocha ale na opisach czytam :"kocham cie aniu ,nie zapominaj o tym" i co ja mam o tym myslec??chce sie popisac czy co?! dodam ze prawie przez cały okres taszego pozal sie Boze "zwiazku" nie miałam internetu wiec nei czytalam tych opisów,koledzy m,i opowiadali;/ A teraz najwazniejsze nie lubie jego dotyku, przez ostatni tydzień wszystko zaczelo mnie w nim draznic.
Stało sie jasne ,dłuzej tak nie moge chce byc zowu singlem.TYlko jak sie z tego wszytskiego wyplatac,jak powiedzieć mu te przysłowiowe asta lavista bejbe?

MOze któraj z Was mi pomoze to zgrabnie przeprowadzic i moze przy okazji opowiecie jak tto było z Wami bo takie młodzieńcze jak i juz te bardziej dojrzałe rozstania dotchneły albo czekaja kazda z nas,niestety...


Jeśli dotrwałaś do tego momentu masz u mnie plusa i moze skrobniesz cos ot tak dla ootuchy ?albo przestrogi, czego nie robić na ostatniej randce czytaj jak kulturalnie powiedziec zjerzdzaj koleś.

pozdrwiam serdecznie;*
i czekam na wasze posty
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 00:32   #2
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

OO jestem pierwsza Myślę, że tutaj jedynym wyjściem jest, szczera, w miare możliwosci spokojna, kulturalna rozmowa... niestety inaczej się nie da....
Powodzenia i pozdrawiam
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 00:44   #3
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

po prostu bądź z nim szczera- z doświadczenia wiem, że wszelkie działania, które mają ocalić osobę, z którą jesteśmy-od bólu-pogrążają NAS w kłamstwie... A osoby, z którymi sie zrywa i tak i tak cierpią - nie ma sposobu na bezbolesne -ani tym bardziej dyplomatyczne rozstanie; Pamiętaj, że sztuka dyplomacji to sztuka kłamstwa...
Pozdrawiam i życzę odwagi
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 00:47   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Nie wiem czy zrywanie jest sztuką
Ale ja lubię jasne sytuacje.
Powiedz po prostu, że niestety, nie czujesz się już tak, jak na początku i nie możesz kontynuować Waszego związku. To będzie prawda, a jednocześnie nie dotknie chłopaka. Nie trzeba od razu mówić "wszystko mnie w tobie denerwuje i mam cię dość" , żeby powiedzieć prawdę.

Jeśli chcesz zerwać "z klasą" powinnaś to zrobić osobiście, podczas rozmowy w 4 oczy.
I nie robiłabym tego np pod koniec randki. Bo to trochę jak dostać obuchem w łeb - najpierw, zdawałoby się, normalna randka, a potem dziewczyna oznajmia "to koniec". Lepiej umów się z nim na rozmowę. Postaraj się to zakończyć w miarę szybko, bez oskarżeń, bez żali. Nie ma sensu niepoterzebnie ranić drugiej strony. Szczególnie, że zapewne będziesz się z nim widywać i byłoby idiotycznym posunięciem rozstawać się w gniewie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 01:03   #5
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Dziekuje za rady

na pewno szczerze z nim porozmawiam ale tak baaaaaaaaaaaaardzo szczerze to chyba nie... myśle zeby mu powiedziec ze to wszystko moja wina ze on jest naprawde fajnym chłopakiem i jakas tam fajniejsza,ładniejsza dziewczyna na pewno na niego czeka ale niestety niejestem to ja i to nie jest jego wina...

tylko to tak jak z telenowel izywcem sciagniete;/

moze po prostu powiem ze wole jak jestesmy kolegami przyjaciółmi ze lepiej bedzie dla nas obojga... nie no to tez jak z romansidła;/

ta szczerośc była by najlepsza dla mnie ale dla niego to chyba średnio a raczej na pewno ;/

nie wiem...pewne jest ze bardzo łatwo sie wplatałam... gorzej ze wyplatać sie trudniej...
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 09:47   #6
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Może ktoś jeszcze sie wypowie????
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 09:52   #7
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Powinien zrozumieć.Na tyle dorosły chyba jest.Powiedz mu to co nam tylko nie tak dosadnie.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 10:18   #8
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Tak jak dziewczyny radzę: powiedz mu spokojnie, że już nie czujesz tego co na poczatku,że nic na to nie poradzisz bo serce nie sługa że chcesz być uczciwa wobec niego, że Ci przykro itp. To trudne powiedzieć komuś tak prosto w oczy: "nie chcę Cię już" ale lepiej to zrobić bez zbytniego owijania z bawełne (chociaż oczywiście delikatnie). Jego smutku i cierpienia i tak nie unikniesz.

Trzymaj sie
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 10:43   #9
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Hej
Ja na swoim koncie mam kilka rozstań z chłopakiem. Ajjj, jeszcze jak chłopak jest chamem, skrzywdził Ciebie, oszukał, to łatwiej sie rozstać, przynajmiej nie musisz go oszczędzać bo nie ma czego . Jednak najgorzej tak jak jest u Ciebie, do tego nalezycie do tej samej paczki... no ale do sedna.

Myślę, że chłopak na pewno będzie chciał żebyś mu podała kilka konkretnych powodów DLACZEGO sie rozstajesz. Jak wymienisz kilka argumentów (wad związku?), to może jemu samemu też będzie łatwiej się z Tobą rozstać? Tu podaje kilka propozycji

- za mało intymności psychicznej między nami było (nie poczułam iskierki takiej, dzięki której mogłabym się przed Tobą otworzyć, nie czułam typowej bliskości jako "dziewczyna-miłość-chłopak")
- lepiej się z Tobą czuję w relacjach kumpel-kumpelka i zalezy mi na tym, aby te stadium zatrzymać bo wydaje mi się bardziej cenniejsze
- jesteś naprawdę fajnym, wartościowym chłopakiem, ale po prostu nie poczułam do Ciebie mięty, która dla mnie jest podstawą dla zwiazku. Brak chemii między nami jesli chodzi o związek, nie czuję sie spełniona bedąc z Toba jako Twoja dziewczyna, bo uważam, że zasługujesz na więcej ode mnie, jednak ja nie jestem w stanie Ci tego dać bo lepiej się czuje jako Twoja koleżanka
- na początku myślałam, że będzie to inaczej wyglądało, dlatego chciałam spróbować. Nie żałuję tego, że byłam z Toba bo mogłam Ciebie poznać też z innej strony (oczywiście dobrej ) i uważam, że fajnie było, no ale niestety zawsze życie ułoży nam się tak, jak się nam wydawało...

Oczywiście zrób to w 4 oczy i od razu uprzedź go, że chcesz z nim porozmawiać bardzo poważnie bo przemyslałaś sobie wszystko. Uzyj prostych słow, żeby trafiły do niego ale jednocześnie nie były zbyt ostre... Na koniec dodaj, że jesteś pewna swojej decyzji i nie jest ona chwilowym przemyśleniem.

Ot, to by było na tyle :P lepszych pomysłów nie mam :P.

Pozdrawiam i 3mam kciuki za bezstresowość sytuacji

PS: Potem nam napisz co i jak
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 10:58   #10
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Hmm ... temat od razu skojarzył mi sie z filmem Sztuka zrywania. Bardzo fajna komedia, z której można sie wiele nauczyć. Obejrzyj ją
A co do zrywania ... poprostu jak radzą inne wizażanki szczerze z nim porozmawiaj. Ja jak z kimś zrywam, cieżko mi jest mu o tym powiedzieć, ale rozmawiam z nim szczerze i spokojnie. Nic przez eski nic przez gg, tylko w cztery oczy. Powiedz mu jak ja zawsze mówię, że bardzo g o lubisz i cenisz, ale niestety nic do niego nie czujesz głebszego. Powiedz, jeszcze, żemożecie zostać najlepszymi przyjaci.ółmi, ale jak nie chce to nie musi. Powiedz to co uważasz za stosowne. I nie unoś się na niego i zachowaj spokój jeśli on uniesie sie na ciebie, bo ma prawo być zły. Trzymaj się
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 11:29   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Moim zdaniem Justysia dobrze radzi
Nie wiem czy jest sens "wyszukiwać" jakieś wady, które mozna mu potem przedstawić.
Moim zdaniem wystarczy powiedzieć, że po prostu nie czujesz tego, co na początku, że nadal go lubisz i możecie być przyjaciółmi. Tyle.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 12:25   #12
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

tylko raz zerwalam z chlopakiem.On akurat zadzwonil aja od kilku dni myslalam o tym ktory moment wybrac,juz nie moglam dluzej go oszukiwac i powiedzialam mu szczerze wszystko co czulam i myslalam
Ostatnio zerwal ze mna chlopak z ktorym bylam dosc dlugo i zrobil to w najgorszy sposob...przestal sie odzywac i jak juz to zrobil pod presja to uzyl przykrych i niemilych slow
Takze przeprowadz z tym chlopakiem szcera rozmowe bo to najlepsze wyjscie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 14:09   #13
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Ja mam prostą odpowiedź, powiedz mu jak jest i tyle, nie kłam, bo to nic nie da...kłamstwa i tak wyjdą. Szczera rozmowa jest jedynym wyjściem z sytuacji
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 14:19   #14
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Szczerość to największa zaleta.
Powiedz chłopakowi że chcesz się rozstać bo nie jest to takie uczucie które sprawia że zapominaso całym świecie, że nie czujesz do niego tego, co na początku.
I że nie chcesz go oszukiwać, i tracić jego cenny czas.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 21:06   #15
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Cytat:
Napisane przez paliziomka

- za mało intymności psychicznej między nami było (nie poczułam iskierki takiej, dzięki której mogłabym się przed Tobą otworzyć, nie czułam typowej bliskości jako "dziewczyna-miłość-chłopak")
- lepiej się z Tobą czuję w relacjach kumpel-kumpelka i zalezy mi na tym, aby te stadium zatrzymać bo wydaje mi się bardziej cenniejsze
- jesteś naprawdę fajnym, wartościowym chłopakiem, ale po prostu nie poczułam do Ciebie mięty, która dla mnie jest podstawą dla zwiazku. Brak chemii między nami jesli chodzi o związek, nie czuję sie spełniona bedąc z Toba jako Twoja dziewczyna, bo uważam, że zasługujesz na więcej ode mnie, jednak ja nie jestem w stanie Ci tego dać bo lepiej się czuje jako Twoja koleżanka
- na początku myślałam, że będzie to inaczej wyglądało, dlatego chciałam spróbować. Nie żałuję tego, że byłam z Toba bo mogłam Ciebie poznać też z innej strony (oczywiście dobrej ) i uważam, że fajnie było, no ale niestety zawsze życie ułoży nam się tak, jak się nam wydawało...




całkiem całkiem te prropozycje,moze skorzystam zobaczymy jak sie srawy potocza.
Postanowiłam ze zrobie to w tym tygodniu.Napisze mu pierw esemesa ze musimy bardzo powaznie porozmawiac,,a potem do dzieła. bede spokojna i opanowana.
Jestem bardzo ciekawa jego reakcji.Mysle ze bedzie mnie probował przekonac ze sie myle i ze tak na prawde to jestesmy stworzeni dla siebie...ehhh

Jeju jakie ja mam wyrzuty sumienia,wy tez tak macie? A jak on jeszcze wlepi we mnie te slepia... Najgorsze ze jego wczesniejsza dziewczyna tez go rzuciła i to mniej wiecej tez po takim czasie;/
No ale nie ma sensu sie meczyc i byc ze soba na siłe.Bede to sobie powtarzac cały czas. nie ma sensu sie meczyc i byc ze soba na siłe...nei mam sensu sie meczyc..ehhh
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 21:23   #16
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Cytat:
Napisane przez justysia274
(...)I nie unoś się na niego i zachowaj spokój jeśli on uniesie sie na ciebie, bo ma prawo być zły. Trzymaj się

właśnie chyba on sie nie uniesie,bedzie siedział smutny to co ja mam wtedy zrobić?? powiedziec "cześć" i w nogi? czy co? jeju ale to wszystko skomplikowane;/
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 21:29   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Powiesz mu, co miałaś powiedzieć, możesz powiedzieć, że Ci przykro, że tak się to ułożyło...
No i myślę, że wypada zostawić go samego.
Spokojnie, to dorosły facet. Da sobie radę.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 21:39   #18
littledevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Venus
Wiadomości: 177
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

po dwoch miesiacach latwiej zerwac niz po roku u mnie jest ciezko TŻ(wlasciwie eks) nie chce tego przyjac do wiadomosci;| mowi ze sobie cos zrobi, wiec lepiej to teraz zakonczyc niz ciagnac dalej bo potem bedzie jeszcze trudniej. pozdrawiam
littledevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 21:47   #19
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Cytat:
Napisane przez lexie
Powiesz mu, co miałaś powiedzieć, możesz powiedzieć, że Ci przykro, że tak się to ułożyło...
No i myślę, że wypada zostawić go samego.
Spokojnie, to dorosły facet. Da sobie radę.

niby dorosły...ale psichika u niego słaba;/
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 21:50   #20
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Cytat:
Napisane przez littledevil
po dwoch miesiacach latwiej zerwac niz po roku u mnie jest ciezko TŻ(wlasciwie eks) nie chce tego przyjac do wiadomosci;| mowi ze sobie cos zrobi, wiec lepiej to teraz zakonczyc niz ciagnac dalej bo potem bedzie jeszcze trudniej. pozdrawiam

bardzo współczuje własnie musze zrobic to teraz bo cos czuje ze potem sskończy sie to tak jak u ciebie.
3Maj sie, pozdrawiam i buziak dla ciebie;* (trzeba sie wspierać
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:12   #21
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

I jak tam ?
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:16   #22
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Cytat:
Napisane przez Anulala
właśnie chyba on sie nie uniesie,bedzie siedział smutny to co ja mam wtedy zrobić?? powiedziec "cześć" i w nogi? czy co? jeju ale to wszystko skomplikowane;/
Hmm róznie może być. Raz jak byłam z facetem i poprostu powiedziałam mu, że jest mi przykro, ale nic do niego nie czuje, ale bardzo go lubię, to sie na mnie uniusł, że co ja to sobie myślę, że mogę go sobie tak rzucać ... no przykre, ale zraniłam jego meską dumę niestety , a ja poprostu nic już do niego nie czułam ... tyle ...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:20   #23
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Dla mnie to nie sztuka...Poprostu czasem jest taka konieczność, trzeba i tyle
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:45   #24
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

DZiewczyny chce mi sie płakać;( moja "przyjaciółka" ktorej sie zwierzyłam co do moich planów rozsterek ploblemów watpliwości ,poleciała z tym do niego!!;( nie zdazyła na szczescie powiedziec mu ze chce z nim zerwac ale on sie juz domysla i zasypuje mnie pytaniami ;/ i teraz musze to zrobic jutro;(

pocieszcie mnie,czuje sie zdradzona bo nie moge miec zaufania do swojej przyjaciółki,prawie siostry!!;(;(
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:51   #25
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Cytat:
Napisane przez Anulala
DZiewczyny chce mi sie płakać;( moja "przyjaciółka" ktorej sie zwierzyłam co do moich planów rozsterek ploblemów watpliwości ,poleciała z tym do niego!!;( nie zdazyła na szczescie powiedziec mu ze chce z nim zerwac ale on sie juz domysla i zasypuje mnie pytaniami ;/ i teraz musze to zrobic jutro;(

pocieszcie mnie,czuje sie zdradzona bo nie moge miec zaufania do swojej przyjaciółki,prawie siostry!!;(;(
Teraz ... to jest bardzo wielka sztuka znaleźć kogoś do kogo można imieć zaufanie ..., bo rożnie w życiu bywa i radze sie nie zwierzać nikomu ...
I trzymaj się! Dobrze, że powiesz mu to wcześniej, niż żebys zwlekała z tym później. Poprostu powiedz to co napisałam ...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 00:01   #26
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Cytat:
Napisane przez justysia274
Teraz ... to jest bardzo wielka sztuka znaleźć kogoś do kogo można imieć zaufanie ..., bo rożnie w życiu bywa i radze sie nie zwierzać nikomu ...
I trzymaj się! Dobrze, że powiesz mu to wcześniej, niż żebys zwlekała z tym później. Poprostu powiedz to co napisałam ...
postaram sie ale to bedzie trudne i dla mnie i dla niego.Szczególnie dla mnie bo ciagle zasypyje mnie tym swoim "kocham cie" w esach i na gg(nigdy w 4ślepia)i jeszcze pisze na opisach ze ma wspaniała dziewczyne ,masakra.Coś czuje ze kilku ludzi nie bedzie mnie lubic juz niedługo;/
Jutro sie widzimy a własciwie juz dzisiaj bo późno jest i porozmawiam z nim, tylko nie wiem czy z nim od razu zerwac czy go delikatnie przygotowac bo on teraz szczesliwy chodzi bo mu sie siostrzeniec urodził i nie chce macic tego jego szcześcia.;/
Jejciu takim sposobem to ja nigdy z nim nie zerwe.A mowił mi brat zeby sie w to nie pakowac to ja głupia nie słuchałam;/
łojc troche sie rozpisałam ale komuś musiałam sie wygadac,padło na was


A co do tego zaufania to juz zupełnie nie wiem...';/
powiedzcie mi jeszcze czy ja przesadzam? bo ta moja kolezanko-przyjaciólka napisała mojemu juz PRAWIE eks chłopkowi tak : "musimy pogadac to ważne wiesz chodzi o anne sytuacja jest kryzysowa(...)" Teraz jak sobie o tym mysle to chyba troche przesadziłam i zareagowałam zaostro. Sama nie wiem...pomocy, co Wy o tym myslicie?

P.S obiecam juz nie nudzic jak tylko zerwe i znowu bede wesołym singlem

pozdrawiam baaaaaaaaaaaardzo serdecznie;*
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 00:02   #27
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

łoj ale sie rozpisałam...
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 15:19   #28
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

dzisiaj jest ten dzień;/
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 15:23   #29
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Powodzenia
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 15:47   #30
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ---->Sztuka zrywania ;/

Cytat:
Napisane przez reeva
Powodzenia
dziekuje;*
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.