kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 10:52   #331
Bea_29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez sylwia12377 Pokaż wiadomość
Devil inside, jesli to mozliwe będę wdziekczna jesli prześlesz mi jakieś namiary na sprawdzony gabinet w Krakowie.
Z góry dziekuję
Witam Wszystkich,

Widzę, że wątek jest dosyć "stary", chciałam podzielić się z Wami moim doświadczeniem w kwestii wypełniania zmarszczek kwasem hialurynowym i to właśnie bruzd nosowo wargowych. W maju tego roku zdecydowałam się na ten zabieg, ( było w Białymstoku ) niezdecydowanych zachęcam na pewno będziecie zadowolone/ni. Efekt jest znakomity, utrzymuje się w moim przypadku do dziś, myślę że za jakieś 2 m-ce powtórzę. Doktor wykonująca zabieg bardzo profesjonalna. Koszt 1300 zł. Prepartat Teyosal na pierwsze zmarszczki.
Bea_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 09:53   #332
cottonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez graza0624 Pokaż wiadomość
na koniec wakacji byłam na mezo igłowej po poszukiwaniu w necie zdecydowałam się w końcu jak myślę na najmniej inwazyjny z tych inwazyjnych zabiegów, naczytałam się opini dziewczyn, które robią różne rzeczy po dwudziestce a ja już niestety przed czterdziechą (w przyszłym roku

czyli tuż tuż) wszystko było ok,bolało owszem, opuchlizna była,zaraz po zabiegu niema co iść do ludzi,ale na drugi dzień juz ok,jedynie jeden mały siniak pod okiem
pani doktor namówiła mnie na botoks pod oczy i byłam tydzień temu, pięknie się uśmiecham i nic zero zmarszczek lepiej wyglądam od 16-letniej córki(pod oczami) po zabiegu zero śladów mąż się nie zorientował ,bo po mezo to i owszem,o botoksie nic nie wie.
ale moją bolączką są zmarszczki nosowowargowe i tu cztam różne opinie na volume się nie decyduję,za wcześnie
co doradzacie pytanie kieruje do babek w podobnym wieku
Mam 38 lat i bardzo widoczne bruzdy (taka genetyka). Zrobilam sobie miesiąc temu, jestem bardzo zadowolona! Ale o ironio, nikt nic nie poznał. Jedynie mama i mąż oczywiście. Nie robiłam vplumy bo mam bardzo wystające kości policzkowe, więc byłby idiotyczny efekt (jak to lekarz powiedział. Miałam po 1 ml na każdą stronę. Kosztowało mnie to 1700 zł.
cottonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:58   #333
graza0624
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

[QUOTE=cottonka;21951983]Mam 38 lat i bardzo widoczne bruzdy (taka genetyka). Zrobilam sobie miesiąc temu, jestem bardzo zadowolona! Ale o ironio, nikt nic nie poznał. Jedynie mama i mąż oczywiście. Nie robiłam vplumy bo mam bardzo wystające kości policzkowe, więc byłby idiotyczny efekt (jak to lekarz powiedział. Miałam po 1 ml na każdą stronę. Kosztowało mnie to 1700 zł.[/QU


a czym wypełniałaś? ja za tydzień idę na mezo i chcę być dobrze przygotowana do rozmowy z panią dr na temat wypałniaczy, bo już jestem zdecydowana te bruzdy to masakra i muszę się z nimi rozprawić jak są takie możliwości
a to, że nie widać to tym lepiej chyba wygląda naturalnie no i nie zawsze koleżanki chcą chwalić fajny wygląd drugiej
graza0624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:41   #334
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Hmm wszystko fajnie, tylko te efekty nie są bardzo długotrwałe i to jest dosyć problematyczne...
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:52   #335
Bea_29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

U mnie po wypełnieniu bruzd kwasem również nikt nie zauważył, nawet mąż z czego się bardzo cieszę, taka dyskrtena zmiana ;-) wyglądu.
Bea_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:46   #336
cottonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Hot 32 - a miałas wypelniane? Z czego wynika twoja mysl, ze to krótkotrwałe?

Niestety nie wiem czy były wypełniane moje zmarszczki. Dr mówił, że weźmie mocniejzy kwas. ja się nie dopytywałam. Widziałam tylko, ze w karcie był prepart na R....egeneris?
cottonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:06   #337
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Po zabiegu efekt jest gdzieś na 2 miesiące. Po termoliftingu Zaffiro nawet do dwóch lat
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 22:04   #338
marcepanowa_panienka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

witam i zapraszam beautystrefa.cba.pl/forum
marcepanowa_panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 11:53   #339
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Hot32 Pokaż wiadomość
Po zabiegu efekt jest gdzieś na 2 miesiące. Po termoliftingu Zaffiro nawet do dwóch lat
po wypełnieniu kwasem hialuronowym efekt minimum 6 miesięcy...po zafiro chwilowy....u mnie w ciągu tygodnia efektu nie było ...nie wierze w działenie zafiro. Poprawia wygląd na chwilę. Nie poprawia jakości skóry ani wyglądu ....."Chwilowo " napina ale skóra i tak wygląda staro
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 09:43   #340
Bea_29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja miałam wypełniane bruzdy dwukrotnie, pierwszy zabieg w listopadzie 09, kolejny był w maju. Uważam, że 6 miesięcy to bardzo przyzwoicie, ostatnio nawet poprosiłam doktor o wypełnienie maleńkich zmarszczek mimicznych (od uśmiechu) kwasem i również efekt pożądany .
Bea_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 12:38   #341
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
po wypełnieniu kwasem hialuronowym efekt minimum 6 miesięcy...po zafiro chwilowy....u mnie w ciągu tygodnia efektu nie było ...nie wierze w działenie zafiro. Poprawia wygląd na chwilę. Nie poprawia jakości skóry ani wyglądu ....."Chwilowo " napina ale skóra i tak wygląda staro
Hmm dziwne. A gdzie robiłaś?
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 07:29   #342
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Bea_29 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich,

Widzę, że wątek jest dosyć "stary", chciałam podzielić się z Wami moim doświadczeniem w kwestii wypełniania zmarszczek kwasem hialurynowym i to właśnie bruzd nosowo wargowych. W maju tego roku zdecydowałam się na ten zabieg, ( było w Białymstoku ) niezdecydowanych zachęcam na pewno będziecie zadowolone/ni. Efekt jest znakomity, utrzymuje się w moim przypadku do dziś, myślę że za jakieś 2 m-ce powtórzę. Doktor wykonująca zabieg bardzo profesjonalna. Koszt 1300 zł. Prepartat Teyosal na pierwsze zmarszczki.
W maju robiłaś wypełnianie kwasem i już za dwa miesiące chcesz powtarzać? Dziwne, tego zabiegu, mówię oczywiście o swoich doświadczeniach, nie trzeba tak często powtarzać....
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 08:28   #343
cottonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Hot 32- 2 miesiące???? Mi mówiono o 9-12 miesięcy. Okaże się wszystko, bo to chyba tez zależy od rodzaju skóry, wypełnienia itd.
cottonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 14:08   #344
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez cottonka Pokaż wiadomość
Hot 32- 2 miesiące???? Mi mówiono o 9-12 miesięcy. Okaże się wszystko, bo to chyba tez zależy od rodzaju skóry, wypełnienia itd.
Tak, faktycznie preferencje naturalne grają spora rolę.

Efekt trawa nawet 12 miesięcy... http://medycynaestetyczna.multimedis...m-hialuronowym
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???

Edytowane przez Hot32
Czas edycji: 2010-09-15 o 14:12
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 23:47   #345
zagubiona_krysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

do Hot32

hmm... czytam Twoje posty i widzę brak konsekwencji - najpierw piszesz, że kwas utrzymuje się 2 m-ce a zabieg zaffiro jest bardziej skuteczny i efekty na dłużej. później znowu piszesz że kwas utrzymuje się nawet 12mc-y gdyż tak mówią na stronie jakiegoś gabinetu na który powołujesz się w obu przypadkach. napisz z czego korzystałaś i gdzie i jakie efekty po zabiegach. co polecasz i u kogo robiłaś.

pozdrawiam
zagubiona_krysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:41   #346
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Już tłumaczę Jak na razie korzystałam z Zaffiro, w http://medycynaestetyczna.multimedis.pl/

Co do kwasu opierałam się na opiniach koleżanki, mówiła, że super, ale efekty nie były długie... pewnie zależało to od osobistych preferencji, bo doczytałam, że jest inaczej

Wizaż kształci
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 20:23   #347
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

czytam i czytam i już zgłupiałam

to lepszy jest botox czy kwas hial. ?

na przyszły czwartek umówiłam się na wypełnianie - i teraz jestem w kropce....


zalezy mi na kurzych łapkach i bruzdach nosowo-wargowych
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 20:45   #348
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
czytam i czytam i już zgłupiałam

to lepszy jest botox czy kwas hial. ?

na przyszły czwartek umówiłam się na wypełnianie - i teraz jestem w kropce....


zalezy mi na kurzych łapkach i bruzdach nosowo-wargowych
Dziewczyno
Idź do mądrego lekarza. Medycyna estetyczna to nie tylko wypełniacz i Botox. I nie można trgo rozpatrywać wymiennie. Czasami to, zwłaszcza wypełniacz może przynieść nie fajny efekt. Moja pani dr zajmuje się moją twarzą, skórą i całokształtem zmian i poprawą tego, a nie konkretną zmarszczka. To prawda że z powodu zmarszczek się u niej znalazłam, ale nie mam wypełniacza, a wyglądam znacznie młodziej i ładniej. A przede wszystkim naturalnie.
I czegoś takiego szukaj. Kogoś kto myśli i wie o co chodzi w odmładzaniu
Całuję
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 15:54   #349
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

umów się najpierw na konsultację i niech jakiś dobry lekarz pomoże ci dobrać najlepszą dla ciebie metodę! Gdzie się wybierasz na ten zabieg?
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 17:17   #350
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Powiem szczerze, że ja nie zastanawiałbym się czy wybrać botoks czy kwas hialuronowy, oczywiście że kwas on jest kompatybilny z naszym organizmem i biodegradowalny, a botoks pozostawia toksyczne substancje w wątrobie.
Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie a ten wstrzykiwany to jego usieciowana forma, która potem degraduje do nieszkodliwych substancji, które są wydalane z naszego organizmu.
Dodatkowo takie wypełnienie świetnie wpływa na skórę która jest nawilżana od środka.
A wyboru dokona lekarz czy wstrzyknąć wypełniacz czy też wystarczy Ci mezoterapia czyli kwas hialuronowy podawany w malutkich dawkach.
Ja miałam zrobione kurze łapki preparatem esthelis i nikt z otoczenia sie nie pokapował, że coś było robione tylko wszyscy komplementowali mnie że jakoś tak ładniej wyglądam.
Jeszcze ogromnym plusem jest fakt, że wypełniacz był wstrzykiwany takim elektronicznym pistoletem tzw. injection system firmy anteis dzięki czemu mniej sińców a i precyzja zabiegu większa.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 18:48   #351
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że ja nie zastanawiałbym się czy wybrać botoks czy kwas hialuronowy, oczywiście że kwas on jest kompatybilny z naszym organizmem i biodegradowalny, a botoks pozostawia toksyczne substancje w wątrobie.
Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie a ten wstrzykiwany to jego usieciowana forma, która potem degraduje do nieszkodliwych substancji, które są wydalane z naszego organizmu.
Dodatkowo takie wypełnienie świetnie wpływa na skórę która jest nawilżana od środka.
A wyboru dokona lekarz czy wstrzyknąć wypełniacz czy też wystarczy Ci mezoterapia czyli kwas hialuronowy podawany w malutkich dawkach.
Ja miałam zrobione kurze łapki preparatem esthelis i nikt z otoczenia sie nie pokapował, że coś było robione tylko wszyscy komplementowali mnie że jakoś tak ładniej wyglądam.
Jeszcze ogromnym plusem jest fakt, że wypełniacz był wstrzykiwany takim elektronicznym pistoletem tzw. injection system firmy anteis dzięki czemu mniej sińców a i precyzja zabiegu większa.
Oczywiście, że nie ma potrzeby zastanawiać się nad tym, czy wybrać botoks, czy kwas. Wybiera się "usterkę", którą chcemy naprawić - jednej pozbywamy się botoksem, drugiej kwasem. I tyle.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 18:50   #352
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że ja nie zastanawiałbym się czy wybrać botoks czy kwas hialuronowy, oczywiście że kwas on jest kompatybilny z naszym organizmem i biodegradowalny, a botoks pozostawia toksyczne substancje w wątrobie.
Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie a ten wstrzykiwany to jego usieciowana forma, która potem degraduje do nieszkodliwych substancji, które są wydalane z naszego organizmu.
Dodatkowo takie wypełnienie świetnie wpływa na skórę która jest nawilżana od środka.
A wyboru dokona lekarz czy wstrzyknąć wypełniacz czy też wystarczy Ci mezoterapia czyli kwas hialuronowy podawany w malutkich dawkach.
Ja miałam zrobione kurze łapki preparatem esthelis i nikt z otoczenia sie nie pokapował, że coś było robione tylko wszyscy komplementowali mnie że jakoś tak ładniej wyglądam.
Jeszcze ogromnym plusem jest fakt, że wypełniacz był wstrzykiwany takim elektronicznym pistoletem tzw. injection system firmy anteis dzięki czemu mniej sińców a i precyzja zabiegu większa.

dziękuję

już się doczekać nie mogę
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 15:00   #353
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dokładnie tak jest.I czasami zdarza sie nam własnie mylić botox z kwasem,mówiac ze ktoś ma usta wypełnione botoxem,a nie koniecznie tak jest.Moze to być własnie kwas hialauronowy.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 15:28   #354
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Czarna1351 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie ma potrzeby zastanawiać się nad tym, czy wybrać botoks, czy kwas. Wybiera się "usterkę", którą chcemy naprawić - jednej pozbywamy się botoksem, drugiej kwasem. I tyle.
Czyli według Ciebie jedno tym się wypełnia a inne tym? Chyba to nie tak. Bo z tego co wiem, np. zmarszczki na czole wypełniają i botoksem i kwasem hialuronowym. Kwas jest przede wszystkim bezpieczniejszy i z tego co widziałam daje lepsze efekty i na dłużej. Jednak czas ten uzależniony jest od miejsca, w jaki preparat został zaaplikowany, trybu życia pacjenta, wieku oraz rodzaju skóry. Stanowi to zarazem wadę, jak i zaletę zabiegu. Wadę, gdyż do podtrzymania efektu niezbędna jest ponowna aplikacja. Zaletę, ponieważ jest on w pełni naturalnym środkiem, który nie wywołuje trwałej zmiany w wyglądzie, a wszystkie procesy są w pełni odwracalne.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:10   #355
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

to nie jest tak, że to zależy od miejsca, że gdzieś robimy kwasem a gdzieś botoksem. To powinien doradzić lekarz, część zmarszczek da się zlikwidować botoxem, który blokuje i po pierwsze wygładza, po drugie powoduje ze nie robia sie nowe. a hialuronem wypelnia sie glebokie zmarszczki.
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:13   #356
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

dziewczyny.... ja po prostu jestem umówiona od razu na konsultację i na zabieg, bo nie mam czasu jeździć w kółko.... dlatego nie wiem, co będę miałą wstrzykiwała.... ma być dobrze i koniec

któraś z dziewczyn napisałą, że sa inne metody niż wypełniacze.... może i tak, ale ja już nie jestem nastolatką tylko dojrzałą kobietą po 30 i uwazam, że nie ma na co czekać....

moja przyjaciłółka jest ode mnie 2 lata starsza i zrobiłą sobie lwią zmarszczkę i bardzo żałuje, że dopiero teraz a nie kilka lat temu.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 12:03   #357
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

No i dobrze, można i tak! Po co jeździć w kółko jak jesteś zdecydowana. Ja jak jezdżę do Wiatroszaka to zazwyczaj wiem na co konkretnie bo on mi przygotowuje swój "plan leczenia" i koszty muszę znać, żeby się przygotować. Ale ostatnio byłam umówiona na botox w jednej okolicy a przy okazji, zupełnie nie planowanie wstrzyknęliśmy też w drugą okolicę
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 12:37   #358
Hot32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 32
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja też chylę się bardziej w stronę kwasu
__________________

- Uroda jest podarunkiem na kilka lat. - Oscar Wilde - Czyżby!!!???
Hot32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:04   #359
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Hot32 Pokaż wiadomość
Ja też chylę się bardziej w stronę kwasu

ja chyba też...od kilku dni dużo czytam i o botoksie i o kwasie hial.
Może okazać się, że jedno zrobimimy kwasem a co innego botoksem...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 15:33   #360
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja chyba też...od kilku dni dużo czytam i o botoksie i o kwasie hial.
Może okazać się, że jedno zrobimimy kwasem a co innego botoksem...
Botox nie wypełnia - powoduje rozlużnienie mięśni i wygładzenie zmarszczek.
Kwas jest wypełniaczem ,czyli po prostu jest wstrzykiwany w zmarszczki.
Od ich głębokości zależy co lepiej użyć.
Kwas trzyma dłużej
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.