rezerwacja w booking.com bez wymaganej karty kredytowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-01, 21:57   #1
milkyway33
Raczkowanie
 
Avatar milkyway33
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 228

rezerwacja w booking.com bez wymaganej karty kredytowej


Witam,

Zarezerwowałam dziś pokój w hotelu w Zakopanem przez serwis booking.com, w trakcie rezerwacji nie było wymagane podanie danych karty kredytowej (był napis: "rezerwacja możliwa bez karty kredytowej"). Orientuje się ktoś, w jaki sposób mam teraz zapłacić za hotel? Teraz nie chcę już dzwonić do tej willi, bo jest późno, a jednocześnie niepokoję się, bo w szczegółach rezerwacji mam podane, że hotel ściąga opłatę w dniu rezerwacji. Ale jak ma ściągnąć skoro nie podałam danych karty? Korzystał ktoś z Was z tej opcji w booking "rezerwacja możliwa bez karty kredytowej"?
Będę wdzięczna za info.

Pozdrawiam
__________________
Na ludzką podłość i małość, na oschły Boży chłód,
Na to, że nic się nie stało, a zdarzyć miał się cud,
Na szary mysi strach, bliźniego wrogi gest,
Ratunkiem miłość bywa,
Jeżeli miłość jest. - Jeżeli jest możliwa. (...)

milkyway33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 22:31   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: rezerwacja w booking.com bez wymaganej karty kredytowej

Cytat:
Napisane przez milkyway33 Pokaż wiadomość
Witam,

Zarezerwowałam dziś pokój w hotelu w Zakopanem przez serwis booking.com, w trakcie rezerwacji nie było wymagane podanie danych karty kredytowej (był napis: "rezerwacja możliwa bez karty kredytowej"). Orientuje się ktoś, w jaki sposób mam teraz zapłacić za hotel? Teraz nie chcę już dzwonić do tej willi, bo jest późno, a jednocześnie niepokoję się, bo w szczegółach rezerwacji mam podane, że hotel ściąga opłatę w dniu rezerwacji. Ale jak ma ściągnąć skoro nie podałam danych karty? Korzystał ktoś z Was z tej opcji w booking "rezerwacja możliwa bez karty kredytowej"?
Będę wdzięczna za info.

Pozdrawiam
Odpowiedź z booking.com:

Q: Czy mogę zapłacić za swój pobyt z góry?

A: Zależy to całkowicie od hotelu. Po dokonaniu rezerwacji należy skontaktować się bezpośrednio z hotelem. Dane kontaktowe znajdą Państwo w mailu potwierdzającym rezerwację oraz w zakładce Mój Booking.com

.Można dokonać rezerwacji bez karty, sądzę, że nie przepadnie, jeśli zadzwonisz do nich jutro bądź naskrobiesz maila. Jeśli jest to mniejsza willa, to radzę zadzwonić - mogą nie sprawdzać codziennie poczty, mimo że to sezon.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 16:39   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: rezerwacja w booking.com bez wymaganej karty kredytowej

po pierwsze to, że rezerwacja jest nawet przy użyciu karty kredytowej nie oznacza, że zawsze płacisz z gory za cały pobyt. To są bardzo ekstremalne sytuacje (ograniczone zwykle do promocji tzw bezzwrotnych gdzie za korzystne warunki godzisz sie zaplacic wczesniej) i zawsze opisane w procesie rezerwacji. generalnie placisz przy wyjezdzie - nawet gotowka. Karta tylko sluzy jako gwarancja rezerwacji (tzn w przypadku "no show" z ciebie sciągaja kase) a nie sluzy w zamierzeniu do dokonania platnosci.

Jesli juz zarezerwowalas ten pokoj przez booking i masz potwierdzenie od booking to napisalabym dla swietego spokoju bezposrenio do hotelu czy maja ta rezerwacje w systemie. Jak ci odpisza ze maja to luz. Ja tak robie czasami nawet w przypadku hoteli, ktore gwarantuje karta, ale nie mam ochoty na niespodzianki (np pozno przyjezdzam do danego miejsca).
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.