Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnego wątku!
Na plotkowym królujemy, każdą kupę świętujemy 7 16,67%
W pieluszce znów kupa, na plotkowym obgadana nasza grupa 2 4,76%
Pierwsze ząbki posiadamy gryźć więc wszystko zaczynamy 2 4,76%
Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku 17 40,48%
Siadać pięknie zaczynamy, pierwsze ząbki posiadamy 11 26,19%
Mamusie i dzidziusie VII-VIII 3 7,14%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-27, 20:16   #3751
tysia222
Raczkowanie
 
Avatar tysia222
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Witam się po świętach.

Nawet nie mam siły Wam pisać jak minęły święta bo u nas Skoku się rozgościł na dobrę i ledwo daję już radę. Także jestem, czytam Was ile mogę. Kto przygarnie Skoka bo u nas już za dlugo siedzi????
tysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:21   #3752
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Tysia no na mnie nie licz
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:24   #3753
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
my tez zaczęliśmy wprowadzać nowe smaki, za nami już marchewka i dynia z ziemniakami. Wszystko Łukaszkowi smakowało. Jutro chyba brokuła dajemy. Na ile macie taki mały słoiczek? ja daję po 4 łyżeczki i mały zjada słoiczek w 3 dni.
My jeteśmy już trochę dalej w podawaniu warzywek i czasami 1 słoiczek dla Lili to mało
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:25   #3754
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
esteśmy po neurologu. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią dr Wrocławiankom i dziewczynom z okolic, które potrzebują konsultacji neurologicznej dla dzieci i dorosłych

Początkowo myślałam, że się wścieknę, bo pani ezbrała wywiad, pytania bardzo szczegółowe o przebieg ciąży, jak mała się rozwija, nawet było pytanie, czy jako wcześniak Lila miała krztuśca aceluralnego i mówi, że wszytsko ok, to myślałam, że wybuchnę, zapłaciłam 120 zł, a ona nawet dziecka nie zobaczyła.

Po czym mówi, żebym ją rozebrała do pampersa. Sprawdziła chyba wszystko co można, nawet serduszko osłuchała, a nie jak lekarz na nfz pomierzyła, postukała młoteczkiem i koniec. Byłyśmy tam ok pół godziny.

1. Odkształcenie główki, które jest spowodowane np. jedostronnym leżeniem nie ma wpływu na mózg. Jeżeli dziecko urodziło się z zniekształconą głową, to wtedy trzeba sprawdzić, czy nie uciska gdzieś na mózg. Główka sama się odksztaci, nie potrzeba żadnego kasku.

2. Wg niej po 1,5 miesiąca ćwiczeń u Lili w ogóle nie widać asymetrii ALe spokojnie możemy dalej chodzić na rehabilitacje, ale żeby absolutnie nie ćwiczyć metodą Vojty, bo nie ma potrzeby.

3. Lila się świetnie rozwija, jak na swój wiek, niektóre rzeczy robi nawet, jak starszak

4. Tak, jak wcześniej pisałam ciemiączko zrasta się ok 8-18 mż.

5. Powiedziała, że dla własnego spokoju możemy zrobić usg przeciemieniowe i skan wysłać jej na maila i ona skonsultuje je mailowo, nie widzi potrzeby kolejnej wizyty.

6. Powiedziała, że jedyne do czego może się przyczepić to słabe przybieranie. Poleciła wizytę u endokrynologa, ponieważ, ja przed i w ciąży miałam problemy z tarczycą i dobrze byłoby to skontrolować oraz wizytę u gastroenterologa, bo może Lili organim źle wchłania podawaną mieszankę, dlatego tak słabo przybiera.

Podsumowując: NIC WSPANIALSZEGO NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ USŁYSZEĆ !!!!!!!
super!
co do pogrubionego, to Oluś urodził się ze zniekształconą..ale wróciła szybko do właściwych kształtów.. też powinniśmy go sprawdzić? choć chyba w szpitalu wiedzieliby co robić?

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
U nas wsio ok - Młody troszkę ruszył z wagą i waży 7500
Nie wiem-może to zasługa słoiczków, choć wątpię bo dopiero wprowadzamy-po łyżce, dwie.

Dynia+ziemniak zaakceptowana, po jabłku niestety wysypka Dziś testowaliśmy banana, mam nadzieję, że uzyska akceptację. Na bank smakował, bo Młody aż się trząsł do niego

Chciałam mu kupić brzoskwinie, ale jak zerknęłam w skład to się rozmyśliłam ... jakiś grysik ryżowy i jabłka w składzie - to są brzoskwinie?
Nie wiem co mu dawać, jakieś dziwne te "pierwsze łyżeczki".
Dajecie słoiczki z tym grysikiem w składzie?

Szykujemy się do chrzcin-menu już ustalone, Mały ma ubranko, my z TŻ też mamy przygotowane stroje. Lista gości zmniejszyła się z 17 osób na 14 - trochę szkoda, ale odmówiła m.in moja babcia, która ma 95 lat.

TŻ ma teraz sporo wolnego, więc będę miała pomoc przy moim szogunie
Skoku dalej błądzi po ludziach, ale super jest bez niego
za wagę
A z glutenem zaczęliście już? bo nie pamiętam
Super, że już wszystko przygotowane na ten wielki dzień
I by skoku nadal błądził

Cytat:
Napisane przez sarna405 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie po mojej baardzo długiej nieobecnosci....oraz całuski dla wszystkich dzieciaczków.
Nie mialam dostepu do internetu teraz już mam wiec postaram się być na bieżąco. A oto mój Antek. Dalej jest na piersi je co 2 godzinki na noc idie spać koło 22/22 i śpi najpierw ok 4 godziń ale nie zawze i dalej w nocy je co 2 H. A w dzień chodzi spać co 1 godzinke. Pospi np.30 min 1 h przerwy i dalej idzie spać.
witaj słodki brzdąc..u mnie też takie częste karmienia, jak nie częstsze

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

U nas intensywnie dlatego mało mnie było. Do tego dzisiaj maz ma urodziny wiec szykowalam torta,zaprosiłam rodzinę (nadal u rodziców). Czas szybko ucieka. Igi grzeczny i cierpliwy ale zachowujemy nasz rytm dnia,wiec pewnie dlatego noce(odpukać) są ok.
ucałowania dla męża
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:27   #3755
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

NENI bardzo ładnie Kubuś wazy i brawo za rozszerzanie diety!

ONA bardzo dziękuję to Franek daje popalić w nocy teraz. Oby szybko się uspokoiło.

SARNA!! Pozdrawiam Antosia) zaglądaj do nas częściej jak juz internet masz

SURKA na all. Ok. 140zl. Dobrze ze latarek odpuszcza..

LEMziRKI kochana masz rodzinie!!

Wiadomości mi jakieś wcieli bo dopiero teraz SURKA twojego poeta o neurologu zobaczyłam...super ze takie dobre wieści!!

SAMMI oj z tym sylwkiem jeszcze może się ulozy




Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692

Edytowane przez elaine-blath
Czas edycji: 2013-12-27 o 20:29
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:31   #3756
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

A u nas nie wiem co grane. Olek przez święta był taki wspaniały, a dzisiaj od popołudnia już nie do wytrzymania. Nawet noszenie mu się nie podoba. Ale najgorsze są wieczory, bo już nie chce ladnie zasypiać.. ciągle płacz.. smoczka nie chce, denerwuje się, macha rękami, wytrąca z ręki smoka, wyrywa tetrę.. a jeszcze niedawno tak ładnie zasypiał.. co tam.. w nocy też wielka niewiadoma..czy po karmieniu zaśnie czy będzie wył jak teraz.. tracę cierpliwość do jego płaczu, bo nie potrafię znaleźć metody by go uspokoić
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:31   #3757
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
My jeteśmy już trochę dalej w podawaniu warzywek i czasami 1 słoiczek dla Lili to mało
no tak, niedługo pewnie duży słoiczek będzie zjadać

dzoan zdrówka. Zauważyłam, że mój Łukaszek rozwija się podobnie do Twojego Olka. nieraz jak piszesz o jego nowych umiejętnościach to u nas akurat też są. Ostatnio pisałaś, że Olek odkrył stópki, mój akurat też jest na tym etapie

mam ostatnio kryzys ze spaniem, ciągle jestem zmęczona, już karmienie w nocy co 2 h mnie męczy, marze o przespaniu chociaż połowy całej nocy
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 20:32   #3758
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

TYSIa wspolczuje skoka ale nie przyjmę..

STOKROTKA póki co słoiczek na 3dni mamy

Dziękuję w imieniu męża za życzenia!


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:32   #3759
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

NENI mój po brzoskwiniach miał wysypke, ból brzucha, nie mógł zrobić kupki i bąki nie szły. Za to banan jest numerem jeden na liście ulubionych dań mego dziecka.

TYSIA no u mnie też jest także bij pięć.

SURKA za neurologa. Super wieści.

Mały poszedł spać. Skoki są do bani ot tyle mam do powiedzenia.

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:35   #3760
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

DxZOAN może odreagowuje święta?dlatego taki nerwowy. Ja się też zastanawiam co będzie jak wrócimy...ostatnio po wyjeździe pierwsze dwa zasypiania były takie sobie..


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:41   #3761
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
super!
co do pogrubionego, to Oluś urodził się ze zniekształconą..ale wróciła szybko do właściwych kształtów.. też powinniśmy go sprawdzić? choć chyba w szpitalu wiedzieliby co robić?
Jej chodziło o takie spłaszczenia jak ma Lila czyli z 1 strony, które po upływie czasu nie znika.

[QUOTE=elaine-blath;44310094
SURKA na all. Ok. 140zl. Dobrze ze latarek odpuszcza..
[/QUOTE]

Dziękuję
surka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 20:47   #3762
Ewusia709
Zadomowienie
 
Avatar Ewusia709
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 195
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Mela spóźnione ale najszczersze życzenia spełnienia marzeń dla
Twojej Małgosi!!

Oliath śliczne logo i pomysł!! Muszę Cię namierzyć na zakupy, czytałam aby szukać po Twoim nicku więc myślę że znajdę

A
Tak w ogóle to Dzień dobry wieczór!!!

My dalej u teściów nudy do kwadratu.

Dziś się załamalam cenami hoteli na wakacje nad polskim morzem. Ceny z kosmosu jakby to conajmniej Grecja była. Chcemy jechać w lipcu na tydzień z Tymkiem i rodzicami TZ. Chciałam hotel z atrakcjami dla dzieci i basenem, ale ceny kosmiczne, nie wiem czy się zdecydujemy i co zrobimy
__________________
od 27.06.2013 g. 13.10 Tymoteuszek jest już z nami


Moja Słodka Fabryka => www.slodkafabryka.blox.pl
Ewusia709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:49   #3763
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
no tak, niedługo pewnie duży słoiczek będzie zjadać

dzoan zdrówka. Zauważyłam, że mój Łukaszek rozwija się podobnie do Twojego Olka. nieraz jak piszesz o jego nowych umiejętnościach to u nas akurat też są. Ostatnio pisałaś, że Olek odkrył stópki, mój akurat też jest na tym etapie

mam ostatnio kryzys ze spaniem, ciągle jestem zmęczona, już karmienie w nocy co 2 h mnie męczy, marze o przespaniu chociaż połowy całej nocy
a więc dla Łukaszka za nową umiejętność..ciekawe czym nas kolejnym razem zaskoczą

Oj ja o tym marzę od kiedy się urodził.. ale jak do tej pory nie jest lepiej, z wręcz gorzej, to już marne szanse.. a już naprawdę coraz gorzej te nocki znoszę..nie wiem ile jeszcze wytrzymam

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
DxZOAN może odreagowuje święta?dlatego taki nerwowy. Ja się też zastanawiam co będzie jak wrócimy...ostatnio po wyjeździe pierwsze dwa zasypiania były takie sobie..
Z zasypianiem ma problemy mniej więcej od kiedy zaczął się katarekSmoka jak polubił, tak też od odejścia skoka znielubił. Gdybyśmy mieli szczepienie zgoniłabym na nie, ale przesunięte, więc to nie to.. Ząbki też nie idą.. nowego skoka raczej jeszcze nie powinno być. Za co to..
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:53   #3764
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzoan jeszcze nie zaczęliśmy z glutenem. Zaczęliśmy od warzyw i owoców. Teraz mamy 3 stycznia wizytę + szczepienie to zapytam czy możemy nadal czekać.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Agrafka bo w tych brzoskwiniach to brzoskwini najmniej

Elaine mądra głowo a jakie Wy słoiczki podajecie? Póki co omijam te dziwne składy, ale niewiele jest jedno i dwu składnikowych słoiczków bez dodatków.
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:58   #3765
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
a więc dla Łukaszka za nową umiejętność..ciekawe czym nas kolejnym razem zaskoczą

Oj ja o tym marzę od kiedy się urodził.. ale jak do tej pory nie jest lepiej, z wręcz gorzej, to już marne szanse.. a już naprawdę coraz gorzej te nocki znoszę..nie wiem ile jeszcze wytrzymam

Z zasypianiem ma problemy mniej więcej od kiedy zaczął się katarekSmoka jak polubił, tak też od odejścia skoka znielubił. Gdybyśmy mieli szczepienie zgoniłabym na nie, ale przesunięte, więc to nie to.. Ząbki też nie idą.. nowego skoka raczej jeszcze nie powinno być. Za co to..
podziwiam Cię, że tyle wytrzymałaś z tym karmieniem. Organizm jest tez już zmęczony tym wstawaniem, dlatego coraz gorzej się znosi je
Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Dzoan jeszcze nie zaczęliśmy z glutenem. Zaczęliśmy od warzyw i owoców. Teraz mamy 3 stycznia wizytę + szczepienie to zapytam czy możemy nadal czekać.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Agrafka bo w tych brzoskwiniach to brzoskwini najmniej

Elaine mądra głowo a jakie Wy słoiczki podajecie? Póki co omijam te dziwne składy, ale niewiele jest jedno i dwu składnikowych słoiczków bez dodatków.
ja kupiłam kalafior, brokuł i groszek z bobovity, nioby tylko woda jest w składzie. Bo kupiłam szpinak z hippa a tam śmietana i inne dziwne rzeczy

i wybija moja godzina, trzeba iść spać, dobranoc
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 21:14   #3766
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Szukam i nie ma tego inhalatora na all.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 23:12   #3767
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Obejrzelismy film z mezem.. wspolczuje mu, bo za troche ponad 4godz. wstaje do pracy. A ja sie katarze i zastanawiam sie czy moge uzyc xylogelu do nosa??

Sent from my LG-E460 using Wizaz Forum mobile app
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 00:10   #3768
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

NENI nam akurat mama zrobiła marchewkę,dynie i jabluszko,wiec na jakiś czas mam spokój.. potem się przyjrzę hipp i babydream bo czytałam ze dobre są pod katem sklaow,ale jeszcze nie sprawdzałam. Sprobuje sama też coś robić jak będę miała warzywka. Ziemniaki mam ze wsi,ale nie w słoiczkach. Na bieżąco zrobię.


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

SURKA hm..wrzucalam jakiś czas temu tutaj link ale jutro wejdę z kompa to jeszcze raz Ci wrzucę.. Igiego inhaluje nim w pozycji jak do karmienia lub w polwzacej na moich nogach


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

SURKA w błąd cię wprowadziłam,to mial być Philips: http://www.aptekagemini.pl/inhalator...ics-elite.html


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 03:53   #3769
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Jej chodziło o takie spłaszczenia jak ma Lila czyli z 1 strony, które po upływie czasu nie znika.



Dziękuję
Aha, rozumiem.





Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Dzoan jeszcze nie zaczęliśmy z glutenem. Zaczęliśmy od warzyw i owoców. Teraz mamy 3 stycznia wizytę + szczepienie to zapytam czy możemy nadal czekać.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Agrafka bo w tych brzoskwiniach to brzoskwini najmniej

Elaine mądra głowo a jakie Wy słoiczki podajecie? Póki co omijam te dziwne składy, ale niewiele jest jedno i dwu składnikowych słoiczków bez dodatków.
Daj znac co Ci powie. My od nowego roku zaczniemy z warzywkami i owocami, gluten chyba poczeka.







Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
podziwiam Cię, że tyle wytrzymałaś z tym karmieniem. Organizm jest tez już zmęczony tym wstawaniem, dlatego coraz gorzej się znosi je

ja kupiłam kalafior, brokuł i groszek z bobovity, nioby tylko woda jest w składzie. Bo kupiłam szpinak z hippa a tam śmietana i inne dziwne rzeczy

i wybija moja godzina, trzeba iść spać, dobranoc
Dokladnie, w dodatku przez to nie moge w pelni cieszyc sie macierzynstwem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 07:54   #3770
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzien dobry
Widze,ze jeszcze wszystkie spicie :P Ja jeszcze w lozku,a Maly od 15 min. nawija w lozeczku :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 08:32   #3771
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzień dobry

Witam się z mega bólem gardła i dzieckiem które leży na macie i jak jest na plecach stęka i przekręca się zaraz na brzuch a na brzuchu krzyczy ja wolę już stękanie więc zabawa trwa w najlepsze- on na brzuch i jak już bardzo krzyczy to ja go na plecy i tak już może 100 razy

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Hej
Od czego by tu zacząć. Święta były i się skończyły, i dobrze
Od jakiegoś czasu gościliśmy skoka, ale ten co się pojawił w pierwszy dzień świat to gigant.
Franek w ogóle nie chce jeść, nawet łyżeczka mu nie odpowiada. Dostaje pier. .... , tzn. ja dostaje
W nocy się budzi bo głodny, ale mleko z butelki??? Kto to widział. Nie będzie jadł i tyle. W dzień już w ogóle butli nie ma, pije tylko z niej picie, a teraz stwierdził że i w nocy nie będzie Do tego jak się obudzi o północy to urzęduje do 3
Dobrze, że jutro sobota i 26 tydzień. Skok będzie mógł sobie iść.
I to by było na tyle
za tydzień no i oby skoku spierdzielał od Was

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
U nas wsio ok - Młody troszkę ruszył z wagą i waży 7500
Nie wiem-może to zasługa słoiczków, choć wątpię bo dopiero wprowadzamy-po łyżce, dwie.

Dynia+ziemniak zaakceptowana, po jabłku niestety wysypka Dziś testowaliśmy banana, mam nadzieję, że uzyska akceptację. Na bank smakował, bo Młody aż się trząsł do niego

Chciałam mu kupić brzoskwinie, ale jak zerknęłam w skład to się rozmyśliłam ... jakiś grysik ryżowy i jabłka w składzie - to są brzoskwinie?
Nie wiem co mu dawać, jakieś dziwne te "pierwsze łyżeczki".
Dajecie słoiczki z tym grysikiem w składzie?

Szykujemy się do chrzcin-menu już ustalone, Mały ma ubranko, my z TŻ też mamy przygotowane stroje. Lista gości zmniejszyła się z 17 osób na 14 - trochę szkoda, ale odmówiła m.in moja babcia, która ma 95 lat.
za wagę i za ubiory
Co do słoiczków to ja wychodzę z założenia że skoro coś jest w składzie to dziecka mi nie zatruje bo chyba ktoś to sprawdza a jeżeli chodzi o słoiczki niemieckie - Hipp i Babydream to jakoś mam zaufanie wieksze bo jednak Niemcy to Niemcy - solidność i tyle.
Wolę dać słoiczek niż sama zrobić warzywa ze sklepu z dużą ilością pestycydów bo tego w życiu się jeszcze na je a do warzyw i owoców eko w tej mojej wiosce nie mam dostępu.
Więc z dwojga złego wybieram to moim zdaniem mniejsze zło.
Na wiosnę/lato będzie wszystko eko od mojej mam z ogródka więc wtedy będzie wsuwał swoje.
Sie rozpisałam

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
U nas intensywnie dlatego mało mnie było. Do tego dzisiaj maz ma urodziny wiec szykowalam torta,zaprosiłam rodzinę (nadal u rodziców). Czas szybko ucieka. Igi grzeczny i cierpliwy ale zachowujemy nasz rytm dnia,wiec pewnie dlatego noce(odpukać) są ok.
Najlepszego dla męża

Cytat:
Napisane przez sarna405 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie po mojej baardzo długiej nieobecnosci....oraz całuski dla wszystkich dzieciaczków.
Nie mialam dostepu do internetu teraz już mam wiec postaram się być na bieżąco. A oto mój Antek. Dalej jest na piersi je co 2 godzinki na noc idie spać koło 22/22 i śpi najpierw ok 4 godziń ale nie zawze i dalej w nocy je co 2 H. A w dzień chodzi spać co 1 godzinke. Pospi np.30 min 1 h przerwy i dalej idzie spać.
Hej super ten Twój Antek

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość

my tez zaczęliśmy wprowadzać nowe smaki, za nami już marchewka i dynia z ziemniakami. Wszystko Łukaszkowi smakowało. Jutro chyba brokuła dajemy. Na ile macie taki mały słoiczek? ja daję po 4 łyżeczki i mały zjada słoiczek w 3 dni.
My w poniedziałek zaczęliśmy marchew i słoiczek był na trzy dni, a wczoraj i przedwczoraj poszło już po pół bo Młody wcina aż miło.
Dziś podaje ziemniaczki z marchewką i kaszka manna

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
Witam się po świętach.

Nawet nie mam siły Wam pisać jak minęły święta bo u nas Skoku się rozgościł na dobrę i ledwo daję już radę. Także jestem, czytam Was ile mogę. Kto przygarnie Skoka bo u nas już za dlugo siedzi????
Ja mam swojego i jest za.ebiście

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
A u nas nie wiem co grane. Olek przez święta był taki wspaniały, a dzisiaj od popołudnia już nie do wytrzymania. Nawet noszenie mu się nie podoba. Ale najgorsze są wieczory, bo już nie chce ladnie zasypiać.. ciągle płacz.. smoczka nie chce, denerwuje się, macha rękami, wytrąca z ręki smoka, wyrywa tetrę.. a jeszcze niedawno tak ładnie zasypiał.. co tam.. w nocy też wielka niewiadoma..czy po karmieniu zaśnie czy będzie wył jak teraz.. tracę cierpliwość do jego płaczu, bo nie potrafię znaleźć metody by go uspokoić
a może zęby???

Cytat:
Napisane przez Ewusia709 Pokaż wiadomość
Dziś się załamalam cenami hoteli na wakacje nad polskim morzem. Ceny z kosmosu jakby to conajmniej Grecja była. Chcemy jechać w lipcu na tydzień z Tymkiem i rodzicami TZ. Chciałam hotel z atrakcjami dla dzieci i basenem, ale ceny kosmiczne, nie wiem czy się zdecydujemy i co zrobimy
Ewusia a w jakich cenach szukacie?? jakbyś chciała mogę dać Ci namiary na super sprawdzone miejsce nad morzem w sam raz na wyjazd z dzieckiem my bylismy już tam dwa razy i w tym też jedziemy, tylko teraz z Adaśkiem

Jak mnie to wk.urwia jak sąsiedzi nie zamykają normalnie tyhc drzwi tylko tak nimi trzepią a mój skoku właśnie ma drzemkę

Edytowane przez magolina
Czas edycji: 2013-12-28 o 08:33
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 08:39   #3772
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzień dobry.
Właśnie zmusiłam sie do wstania.
Piotr w łóżeczku sie bawi, tata sie nim zajmuje.
Noc dalej di dupy. Niech te zęby szybciej wyłażą

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 09:03   #3773
lemurki_malutkie
Zadomowienie
 
Avatar lemurki_malutkie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Mam dosyć,wstawałam w nocy milion razy,bo dzieć głodny(dlaczego tylko w nocy???)Rano piżamka do prania,bo pampers nie wytrzymał(no,jak się je co godzinę,to trudno się dziwić)
Teraz szykujemy się na spacer,na termometrze siedem stopni.
Surka-super wieści
Kończymy dzisiaj 19 tydzień,a od wczoraj mamy nową zabawę-przekręcamy się z brzuszka na pleckiCo jest dla nas OGROMNYM sukcesem,bo Jaśko nie lubi leżeć na brzuchu szczególnie po operacji.
Nie lubimy marchewki,dyni,ziemniaka. ..W łeb sobie strzelę.Dzisiaj dostanie zupę jarzynową,może mu posmaczy
Soki też nie halo,chociaż bananowy od biedy ujdzie...
Kurczę,do matury na bebilonie będzie jechał?

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

magolina-współczuję bólu gardła,mam to samo i żyć mi się nie chce.
Teraz na dodatek męczy mnie katar.
Kichaniem straszę sąsiadów
Ale boję się,że młody podłapie,a niedługo szczepienie.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Elaine-100 lat dla Męża
lemurki_malutkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 09:04   #3774
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Moj maz w pracy i czuje jakby byl srodek tyg, a nie weekend. Nie mam pomocy przy Malym nie wiem jak ja sie wygramole z pizamy, przez ten katar , lekki bol glowy i oslabienie nie mam sily zebrac sie do kupy. A pogoda cudna na spacer.
Hej ciotki
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1388221445309.jpg (62,4 KB, 32 załadowań)
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 09:17   #3775
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Moj maz w pracy i czuje jakby byl srodek tyg, a nie weekend. Nie mam pomocy przy Malym nie wiem jak ja sie wygramole z pizamy, przez ten katar , lekki bol glowy i oslabienie nie mam sily zebrac sie do kupy. A pogoda cudna na spacer.
Hej ciotki
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hej słoneczko.
O której mąż wraca dzisiaj? Obyś wytrwała do jego powrotu. Zdrówka.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 09:26   #3776
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez lemurki_malutkie Pokaż wiadomość
Mam dosyć,wstawałam w nocy milion razy,bo dzieć głodny(dlaczego tylko w nocy???)Rano piżamka do prania,bo pampers nie wytrzymał(no,jak się je co godzinę,to trudno się dziwić)
Teraz szykujemy się na spacer,na termometrze siedem stopni.
Surka-super wieści
Kończymy dzisiaj 19 tydzień,a od wczoraj mamy nową zabawę-przekręcamy się z brzuszka na pleckiCo jest dla nas OGROMNYM sukcesem,bo Jaśko nie lubi leżeć na brzuchu szczególnie po operacji.
Nie lubimy marchewki,dyni,ziemniaka. ..W łeb sobie strzelę.Dzisiaj dostanie zupę jarzynową,może mu posmaczy
Soki też nie halo,chociaż bananowy od biedy ujdzie...
Kurczę,do matury na bebilonie będzie jechał?

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

magolina-współczuję bólu gardła,mam to samo i żyć mi się nie chce.
Teraz na dodatek męczy mnie katar.
Kichaniem straszę sąsiadów
Ale boję się,że młody podłapie,a niedługo szczepienie.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Elaine-100 lat dla Męża
Oklaski za tyg

Ja przegapiłam, że mój wczoraj 24 skończył

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 10:28   #3777
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Hej słoneczko.
O której mąż wraca dzisiaj? Obyś wytrwała do jego powrotu. Zdrówka.
O 14, ale byc moze pojdzie do drugiej roboty konczyc facetowi domek, wtedy nie bedzie go do poznego wieczora..oby nie





Cytat:
Napisane przez lemurki_malutkie Pokaż wiadomość
Mam dosyć,wstawałam w nocy milion razy,bo dzieć głodny(dlaczego tylko w nocy???)Rano piżamka do prania,bo pampers nie wytrzymał(no,jak się je co godzinę,to trudno się dziwić)
Teraz szykujemy się na spacer,na termometrze siedem stopni.
Surka-super wieści
Kończymy dzisiaj 19 tydzień,a od wczoraj mamy nową zabawę-przekręcamy się z brzuszka na pleckiCo jest dla nas OGROMNYM sukcesem,bo Jaśko nie lubi leżeć na brzuchu szczególnie po operacji.
Nie lubimy marchewki,dyni,ziemniaka. ..W łeb sobie strzelę.Dzisiaj dostanie zupę jarzynową,może mu posmaczy
Soki też nie halo,chociaż bananowy od biedy ujdzie...
Kurczę,do matury na bebilonie będzie jechał?


---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

magolina-współczuję bólu gardła,mam to samo i żyć mi się nie chce.
Teraz na dodatek męczy mnie katar.
Kichaniem straszę sąsiadów
Ale boję się,że młody podłapie,a niedługo szczepienie.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Elaine-100 lat dla Męża
oklaski dla Jasia za tygodnie i przewroty
A nocek szczerze wspolczuje







Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Oklaski za tyg

Ja przegapiłam, że mój wczoraj 24 skończył

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
Brawa za tygodnie

Ti ja sobie przypomnialam, ze u nas dzisiaj 21 tygodni


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Edytowane przez dzoan
Czas edycji: 2013-12-28 o 10:30
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 10:46   #3778
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzień dobry

DZOAN a jak często Olus się teraz budzi?

MAGzoLINKA zdroowka!

EWUSIA hotele nad polskim morzem swoje kosztują niestety.

LEMURKI FIAZO brawa za tygodnie!


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 11:00   #3779
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
O 14, ale byc moze pojdzie do drugiej roboty konczyc facetowi domek, wtedy nie bedzie go do poznego wieczora..oby nie





oklaski dla Jasia za tygodnie i przewroty
A nocek szczerze wspolczuje








Brawa za tygodnie

Ti ja sobie przypomnialam, ze u nas dzisiaj 21 tygodni


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oklaski za tygodnie

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Któraś z dziewczyn kiedyś polecała osuszacz. Czy może mi jeszcze raz wysłać.

Musze kupić do mieszkania.

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 11:15   #3780
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Elaine tej nocy od 1h40' do 2h50' i to jest niestety ta lepsza noc : mdleje:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 19:40:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.