Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 12:15   #1681
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hej Dziewczynki, chciałabym się przyłączyć do Was, bo też mam dosyć cellulitu :/
Chciałabym najpierw, zbyście oceniły mój plan strategii:
co drugi dzień skakanka - 30 minut
dieta odchudzająca (zero słodyczy, mniej soli)
trzy razy w tygodniu peeling kawowy
codziennie masaż przez 10 minut ud i pupy specjalną superostrą gąbką
codziennie wklepywanie w ciałko balsamu nivea Q10
jak się odważę to naprzemienne prysznice na pupę i uda
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 12:41   #1682
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

mychamycha! No ładnie sie za to bierzesz Masaże i skakanka na pewno pomogą!
peeling kawowy uwielbiam normlanie ja dodaje zawsze trochę cynamonu wtedy jest cudowny zapach Napewno Ci sie uda! Wystaczy mieć zapał i chęci! Wiec do dzieła:P

Co do naprzemiennych pryszniców to też się muszę przełamać w końcu
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 12:45   #1683
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no no o cynamonku nie słyszałam, ja najpierw wcieram kawę, później biorę kapiel z olejkami żeby kawy nie było czuć bo nie lubię jej i nie piję
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 12:50   #1684
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
no no o cynamonku nie słyszałam, ja najpierw wcieram kawę, później biorę kapiel z olejkami żeby kawy nie było czuć bo nie lubię jej i nie piję

spróbuj dosypać go do kawy:P wtedy bardziej czuć ten cynamon niz kawę :P i może zapach ci sie wtedy spodoba
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 12:53   #1685
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a w który miejscu mierzycie obwód uda?w najgrubszym???
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 12:55   #1686
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja zawsze w najgrubszym
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:59   #1687
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a w który miejscu mierzycie obwód uda?w najgrubszym???
ja mierzę zaraz pod pupą.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 14:13   #1688
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a ta kobieta od szkolenia była lekarzem?ogólnie wydaje mi sie ze chyba troche przesadza.zapytałabym sie jej czy ona moze wypic tyle wody w tak krótkim czasie.nie sądzisz ze przez picie np 3litrow wody dziennie mozna wypłukac wazne mikroelementy z organizmu?kiedys ogladałam w dzien dobry tvn jak lekarz mowil ze zbyt duzo wody tez nie jest wskazane,szczególnie mineralnej.ze lepsza jest źródlana,jesli chcemy koniecznie pic duze ilości.nic ani nikogo nie krytykuje,tylko wydaje mi sie powinnysmy podchodzic do różnych informacji tego typu, z rezerwa.
Dominika Zaborowska jest kosmetologiem od jakiś 20 lat i występuje w wielu programach w telewizji
ja jestem w stanie wypić tyle wody .. widać nigdy nie probowałaś

a co do lekarzy to zwykły lekarz sie na tym nie zna ? chyba ze dermatolog albo ten od żył i układu limfatycznego to może coś powiedzieć o cellulicie

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-02-01 o 14:18
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:07   #1689
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a co to za peeling kawowy dziewczyny ?? bo nie slyszalam o czyms takim .... a z zimna woda kiedys probowalam ale jestem zmarzluchem i dlatego szybko zrezygnowalam
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:14   #1690
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

z zaparzonych fusów kawy robię peeling. Najczęściej mieszam fusy z najtańszym kremem i począwszy od stop, aż po ramiona kolistymi ruchami robię peeling całego ciała, aż do zaczerwienienia. Właśnie jestem po takim i odwazyłam się na koniec polać lodowata wodą (ciekawe jaki wpływa ma to na stawy). Wtarłam też w siebie eveline i oliwke z ziaji.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 16:09   #1691
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja ta papke robilamk : 2 lyzki kawy, 2 lyzki cynamowu ( cynamon ma jakies wlasciwosci takie pobudzajace krazenie czy cos takiego ze po nim cieplo sie robi ) lyzka imbiru ( bardzo grzeje ) niecala lyzeczka oliwki lub nie dawalam jej wogole. kiedys ta papka siedziala 2x w tyg na moich udach i pupie. teraz juz nie robie jej sama nie wiem dlaczego... i.. albo pod prysznic i peeling robilam od razu albo inna wersja : pod folie na 30 minut ( grzalo jak... ) i wtedy pod prysznic zimny-cieply. na koniec masaz gabką szorstka i wcieralam krem antycell np Eveline chlodzacy... jezu spalam potym jak zabita a skora byla taaaaaaka milutka i gladsza i cell byl mniejszy... trzeba przywrocic to w zycie !!!
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png

Edytowane przez xxxSweetPoisonxxx
Czas edycji: 2009-02-01 o 16:11
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 16:13   #1692
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Dominika Zaborowska jest kosmetologiem od jakiś 20 lat i występuje w wielu programach w telewizji
ja jestem w stanie wypić tyle wody .. widać nigdy nie probowałaś

a co do lekarzy to zwykły lekarz sie na tym nie zna ? chyba ze dermatolog albo ten od żył i układu limfatycznego to może coś powiedzieć o cellulicie
próbowałam i 2litry na dzien to maximum, ktorego nie dałam rady przekroczyc.a co do lekarza to kazdy sie uczy np. biochemii , układu limfatycznego,bo co to by był za lekarz?predzej uwierzylabym lekarzowi niz komus po kosmetologii,no ale to moje zdanie
wiecie co,z ciekawości zapytam sie znajomej lekarki i siostry mojego faceta (jest na kosmetologii) co one mysla na ten temat.moze jeszcze cos doradza,podpowiedzą cos ciekawego co mogłybyśmy wykorzystać.pozdrawiam wszystkie walczące z C
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:05   #1693
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

musze sprobowac tego peelingu kawowego prosty do przygotowania a moze nawet i skuteczny ;D warto sprobowac ;D tylko czasu brak...;/ ehh
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:21   #1694
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Majeczka993xy Pokaż wiadomość
musze sprobowac tego peelingu kawowego prosty do przygotowania a moze nawet i skuteczny ;D warto sprobowac ;D tylko czasu brak...;/ ehh


a polecam polecam! ciałko po nim cudowne

ja robie go z kawy prosto z puszki, bez zalewanianajpierw wrzątkiem i obowiązkowo cynamon... ;* Zapach cudny
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:18   #1695
ShaYa
Raczkowanie
 
Avatar ShaYa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 129
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

o tak, peeling z kawioszki rowniez goraco polecam! Tylko ze ja biore talerzyk i na ten talerzyk sypie dwie lyzki kawy i dodaje zelu pod prysznic.. i mieszam i pozniej jak sie myje to od razu sie peelinguje

Ogolnie to zaczynam od jutra juz na maxa walke z Panem C , zostaje przy aerobic'u bo bardzo fajnie mi sie cwiczy a przynajmniej cale cialo na tym zyska kupilam sobie balsam z sorayi na cellulit bo evelinka mi sie skonczyla.. dwa razy w tygodniu peeling z kawy no i masaz moja super szczotka z masazerem ktora kupil mi Tż i dwa razy dziennie zielona herbatke.. narazie to tyle

ps. jak chcecie to moge wrzucic fotki szczotki albo/i balsamu
ShaYa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:21   #1696
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja proszę o foto... bo własne nie wiem jakie urządzenie do masażu kupic...
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 22:25   #1697
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xxxSweetPoisonxxx Pokaż wiadomość
cynamon ma jakies wlasciwosci takie pobudzajace krazenie czy cos takiego ze po nim cieplo sie robi
Ogolnie cynamon mocno rozgrzewa wiec jezeli ktos ma problemy z naczynkami to lepiej poprzestac na samej kawie, ogolnie taki mocny peeling ziarnisty nie jest dobry na naczynka wiec jak juz robic to mysle ze sama kawa starczy

wiem wiem, ze chodzi o to zeby sie szybciej cellulitu pozbyc hehe i kazdy sposob moze sie okazac dobry ale popekane naczynka juz nie wygladaja ladnie, nawet na gladkich nogach
Nie mowie ze akurat ktoras z Was ma taki problem, ale sa osoby ktore maja [np. ja :/ ] i warto zwracac na to uwage

A wlasciwie co do peelingu kawowego to juz go taaaaaaak dawno nie robilam ale niedlugo sie musze skusic znowu bo skora po nim jest wysmienita hehe

Ja sobie ogolnie odpuscilam jakos masaze peelingi itp, nie mialam weny do tego. Ale C. troche zanika przez treningi na ktorych sie aktualnie skupiam . Jak tylko odzyskam sily po sesji to zaczne sie z powrotem masowac no i wroce do masazy szorstka gabka pod prysznicem bo po tym w sumie widzialam efekty

P.S. xxxSweetPoisonxxx piekny avatar
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 06:38   #1698
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczynki, pakuję się i jadę zwalczac pana C na obczyźnie (na żadnym gruncie nie może być spokojny o swą egzystencję) Pozdrowionka!
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 10:52   #1699
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

mmooonia dziex tak mi sie spodobal ze... ehh no wlasnie nie dopisalam o tych naczynkach bo juz przypomnialam sobie jak wylaczalam kompa... :/ cell nie da sie calkiem zlikwidowac niestety ale zawsze mozna z nim walczyc i dziada ubic
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 11:06   #1700
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no na zawsze zawsze to nie wiem czy znika. Może jak kobieta stale o siebie dba to znika. Ja własnie tak chcę zrobić. Biorę tabletki, skupiam się przede wszytskim na diecie i odpowiednich ćwiczeniach. tak zebym na zawsze mogła pożegnać cellulit. Nie będę za nim tęsknić :P
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 13:25   #1701
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
próbowałam i 2litry na dzien to maximum, ktorego nie dałam rady przekroczyc.a co do lekarza to kazdy sie uczy np. biochemii , układu limfatycznego,bo co to by był za lekarz?predzej uwierzylabym lekarzowi niz komus po kosmetologii,no ale to moje zdanie
wiecie co,z ciekawości zapytam sie znajomej lekarki i siostry mojego faceta (jest na kosmetologii) co one mysla na ten temat.moze jeszcze cos doradza,podpowiedzą cos ciekawego co mogłybyśmy wykorzystać.pozdrawiam wszystkie walczące z C
taaa lekarze ... jak ja miałam chore gardło na anginę to babka mi kazała robić rzeczy które są przy anginie zakazane i poszłam do innej babki i ona mnie uświadomiła ze bron boże nie można i potem z mama już nie wiedziałyśmy jaka wersja jest dobra to zapytałam sie mojej cioci bo ona w szpitalu pracuje i ona powiedziała ze ta pierwsza to tylko krzywdę by zrobiła ... a o niektórych dermatologach tez nie mam dobrego zdania wiec z tymi lekarzami tez trzeba uważać .. a co do Dominiki mam do niej 1000% zaufanie ..

ps: ja często wypijam dużo więcej niż 2 litry ale ja ogólnie dużo pije
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 13:30   #1702
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Gisia_00 Pokaż wiadomość
no na zawsze zawsze to nie wiem czy znika. Może jak kobieta stale o siebie dba to znika. Ja własnie tak chcę zrobić. Biorę tabletki, skupiam się przede wszytskim na diecie i odpowiednich ćwiczeniach. tak zebym na zawsze mogła pożegnać cellulit. Nie będę za nim tęsknić :P
zapytaj się mamy kiedy zauważyła pierwszy cellulit bo jest kilka rodzai:

Wodny Występuje najczęściej u osób szczupłych z powodu nieprawidłowego krążenia krwi i limfy w tkankach. Co jest przyczyną zatrzymania wody w organizmie. Gdy ściśniemy skórę będzie ona pofałdowana, opuchnięta napięta. Cellulit wodny jest nieco bolesny w dotyku. Na tym etapie powinny pomóc głównie ćwiczenia.



Tłuszczowy
Dotyczy najczęściej osób z nadwagą. Gdy tyjemy odkłada się tłuszcz, a gdy ten proces jest zaburzony odkłada się nierównomiernie i pojawia się cellulit. Na skórze widoczne są wgłębienia, wyczuwa się drobne guzki, które są niczym innym jak powiększonymi komórkami tłuszczowymi. Skóra po ściśnięciu jest grudkowata, może to powodować ból ponieważ komórki tłuszczowe uciskają na zakończenia nerwowe. W tym przypadku trzeba włożyć znacznie więcej wysiłku by się go pozbyć. Nie wystarczą same ćwiczenia, konieczne będzie zastosowanie silniejszych kosmetyków.

Cyrkulacyjny Połączenie cellulitu wodnego i tłuszczowego.

genetyczny- czyli dziedziczymy budowę tkanki łącznej i trzeba wtedy bardzo dbać


W rozwoju cellulitu można wyróżnić kilka faz:

  • I faza: po ujęciu skóry w fałd pojawia się niewielkiego stopnia pobruzdowanie, jest to wynikiem zastoju krwi żylnej oraz następowym wzrostem przepuszczalności naczyń żylnych
  • II faza: pojawiają się zagłębienia - obraz „ skórki pomarańczowej". W tej fazie mamy do czynienia z obrzękiem
  • III faza: zagłębienia widoczne są przy napinaniu mięśni, mówimy wtedy o tzw.: samoistnym objawie „skórki pomarańczowej"
  • IV faza: „skóra leopardzia" obserwujemy liczne, drobne grudki, guzki. Występuje nasilona patologia dotycząca wszystkich składowych cellulitu tzn.: naczyń żylnych, komórek tłuszczowych, tkanki łącznej
  • V faza: liczne duże guzy. Całkowita patologia, zmniejszająca komfort życia ze względu na dolegliwości bólowe w miejscach zmienionych chorobowo.

Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje cellulitu:

Postać twarda

Występująca najczęściej u młodych dziewczyn, aktywnych fizycznie, nie omija również szczupłych dziewczyn. Bardzo często cellulitowi twardemu towarzyszą rozstępy. W tym przypadku masaż wykonujemy najpierw wokół miejsc dotkniętych cellulitem, a na końcu masujemy cellulit. Nieleczony przechodzi później w zaawansowaną postać.

Postać wiotka
Występująca najczęściej u kobiet po 40 roku życia, mało aktywnych fizycznie, powodowany jest zmniejszeniem napięcia tkanek, wiotkości mięśni. Skóra robi się coraz bardziej pofałdowana, wyglądem przypominająca materac.
Postać obrzękowa

Najpoważniejsza odmiana cellulitu. Nogi są obolałe, opuchnięte. Skóra jest blada i cienka, po jej naciśnięciu pozostaje chwilowe wgłębienie. Rzadko występuje ta odmiana cellulitu, konieczna jest konsultacja z dermatologiem.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 16:04   #1703
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Z tego opisu wynika, że mam cellulit w III fazie.... Dziś kupiłam specjalną nylonową rękawicę, kawę i zaczynam
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 16:50   #1704
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

roZstepy ehhh tez mnie drecza...;/
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 18:31   #1705
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja cos pomiedzy II a III mam taka gabke z nylonowym dołem i tez czasem masuje sie nia, skora po niej super gladka musze sie czesciej sarowac... mam 3 preparaty na cell w tubkach : e eveline : pierwsze termoaktywne grzejace a drugie jakies ujedrniajace i bielende size S... i czemu nie uzywam ale ze mnie leń jutro sie zlapie za nie, zaraz po peelingu kawowym
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 20:33   #1706
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

OnaJuzNieZyje czasami tu zaglądam
Ale teraz postanowiłam, że skoro mogę codziennie jeździć na rowerze, to mogę tez codziennie znaleść dodatkową chwilkę na ciało
Skoro mówisz, że 8 minute (...) pomogą, to lece ćwiczyc hihi. Dziś już jestem po powerze i twisterze. Więc jescze 8 minut dam rade
buziaki i do poczytania
A jesli chodzi o ppeeling kawowy, to faktycznie świetny jest, a ciałko po nim nieziemsko gładziudkie Ja mieszam kawcę z balsamem do ciała
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 20:59   #1707
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ma.ko. peeling kawowy też uwielbiam! ja mieszam go z zelem pod prysznic migdałowym z firmy Soraya .... cudowny jest... nawet nie użwyająć go samego bez pilinu do zwykłego mycia-skóra po nim jest nieziemska
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 21:29   #1708
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Recellox jeżeli ktoś stosował ten preparat proszę o wypowiedz w wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10793339
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 21:40   #1709
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Mi sie cos wydaje [znaczy ciagle mam takie nastawienie,ale moze to dobrze bo przynajmniej jest o co walczyc hehe ], ze cellulit mozna calkiem zlikwidowac, ale na pewno nie na zawsze. Bo nawet jezeli uda sie go calkiem zlikwidowac to pozniej trzeba ten stan podtrzymac, wiadomo ze sa momenty kiedy on bedzie wracal [jakies okresy slabosci,ciaza itp] .
Ale i tak stawiam na to ze da sie calkiem, ale raczej cwiczeniami i dieta odpowiednia + masaze jako wspomagacz bo jednak na wycwiczonym ciele ten cellulit coraz bardziej znika

Poza tym jak bedziemy myslaly ze sie nie da to w kocnu sobie damy spokoj hehe wiec trzeba wierzyc i walczyc
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 10:31   #1710
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

kurde dziewczyny ja ogólnie od niedawna przeszłam na dietę białkową i krwawie podczas załatwiania się już kolejny raz tzn jak zaczynam jesc np slodycze,fastfoody i złe potrawy to mi przechodzi a jak zaczynam jesc białko i warzywa to zaczynam znowu krwawic
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.