Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 10:23   #1651
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no to widzię, że nie jestem sama w walce z celulitem :P
ja niedawno schudłam prawie 20 kg. Ale niestety pomarańczowa skórka za nic nie chce zniknąć... kupiłam sobie niedawno takie specjalne tabletki. do tego balsam i masaż szczotką :P oj mam nadzieję, że do wiosny zadziała
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 10:38   #1652
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Gisia_00 Pokaż wiadomość
no to widzię, że nie jestem sama w walce z celulitem :P
ja niedawno schudłam prawie 20 kg. Ale niestety pomarańczowa skórka za nic nie chce zniknąć... kupiłam sobie niedawno takie specjalne tabletki. do tego balsam i masaż szczotką :P oj mam nadzieję, że do wiosny zadziała
jakie tabletki
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 11:07   #1653
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

byłam wczoraj na szkoleniu kosmetycznym o cellulicie ... musicie pic 3 litry wody ponieważ limfa nie ma jak osuwać toksyn jak nie pijecie aż tyle .. codziennie rano pol cytryny ze szklanka wody na czczo ... kosmetyki pielęgnacyjne na okrągło .. ponieważ jak robicie przerwę 3 dniowa to potem zaczynacie kuracje od początku .. masażer który pobudzi mikro krążenie,... i odpowiednia dieta ale to juz chyba wie kazdy .. polecam takze kapsulki bio cla ... na koniec prysznicu na zmianę letnia ( delikatnie ciepła) - zimna to pobudzi krążenie ... nie kąpcie się ponieważ cellulit kocha ciepła wodę nienawidzi zimnej .. wiec leżenie w wannie tylko pomaga mu sie rozwijać ... polecane były rożnego rodzaju ampułki na noc ponieważ maja szybsza skuteczność

kuracja cellulitu I stopnia - pół roku
drugiego- 1 rok
a trzeciego - nawet 2 lata
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 11:16   #1654
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
byłam wczoraj na szkoleniu kosmetycznym o cellulicie ... musicie pic 3 litry wody ponieważ limfa nie ma jak osuwać toksyn jak nie pijecie aż tyle .. codziennie rano pol cytryny ze szklanka wody na czczo ... kosmetyki pielęgnacyjne na okrągło .. ponieważ jak robicie przerwę 3 dniowa to potem zaczynacie kuracje od początku .. masażer który pobudzi mikro krążenie,... i odpowiednia dieta ale to juz chyba wie kazdy .. polecam takze kapsulki bio cla ... na koniec prysznicu na zmianę letnia ( delikatnie ciepła) - zimna to pobudzi krążenie ... nie kąpcie się ponieważ cellulit kocha ciepła wodę nienawidzi zimnej .. wiec leżenie w wannie tylko pomaga mu sie rozwijać ... polecane były rożnego rodzaju ampułki na noc ponieważ maja szybsza skuteczność

kuracja cellulitu I stopnia - pół roku
drugiego- 1 rok
a trzeciego - nawet 2 lata
dziękujemy za informacje.
ja piję dziennie 2 litry, cóż, będę musiała wmusić w siebie jeszcze litr..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 11:36   #1655
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
dziękujemy za informacje.
ja piję dziennie 2 litry, cóż, będę musiała wmusić w siebie jeszcze litr..
tamta babka co prowadziła powiedziała ze 2 litry to minimum minimum i nie wiadomo czy dla każdego organizmu to jest minimum i dlatego 3 litry dają pewność ze limfa i odtruwanie naturalne prawidłowo funkcjonują
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 11:45   #1656
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
byłam wczoraj na szkoleniu kosmetycznym o cellulicie ... musicie pic 3 litry wody ponieważ limfa nie ma jak osuwać toksyn jak nie pijecie aż tyle .. codziennie rano pol cytryny ze szklanka wody na czczo ... kosmetyki pielęgnacyjne na okrągło .. ponieważ jak robicie przerwę 3 dniowa to potem zaczynacie kuracje od początku .. masażer który pobudzi mikro krążenie,... i odpowiednia dieta ale to juz chyba wie kazdy .. polecam takze kapsulki bio cla ... na koniec prysznicu na zmianę letnia ( delikatnie ciepła) - zimna to pobudzi krążenie ... nie kąpcie się ponieważ cellulit kocha ciepła wodę nienawidzi zimnej .. wiec leżenie w wannie tylko pomaga mu sie rozwijać ... polecane były rożnego rodzaju ampułki na noc ponieważ maja szybsza skuteczność

kuracja cellulitu I stopnia - pół roku
drugiego- 1 rok
a trzeciego - nawet 2 lata
Ilenko a ta cytrynka rano to w związku z czym? Kiedyś piłam taką miksturę, jak miałam problemy z trawieniem i strasznie rozluzniało to jelita (matko jaki wstyd)
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 12:22   #1657
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Ilenko a ta cytrynka rano to w związku z czym? Kiedyś piłam taką miksturę, jak miałam problemy z trawieniem i strasznie rozluzniało to jelita (matko jaki wstyd)
komórka tłuszczowa skalda sie z wody tłuszczu i toksyn ... czasem niektóre dziewczyny maja cellulit ponieważ ich organizm nie usuwa toksyn.. i właśnie woda z cytryną bardzo oczyszcza i po miesiącu takiej kuracji jesteśmy wolne od toksyn.. proponuje kupić sobie dodatkowo jakiś preparat w aptece na oczyszczanie organizmu

edit: woda z cytryną wypłukuje na czczo także złogi z jelit dlatego mogłaś miec problemy .. ale po pewnym czasie jelita były by czyste i nie miała byś problemów

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-01-30 o 12:24
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 12:26   #1658
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
komórka tłuszczowa skalda sie z wody tłuszczu i toksyn ... czasem niektóre dziewczyny maja cellulit ponieważ ich organizm nie usuwa toksyn.. i właśnie woda z cytryną bardzo oczyszcza i po miesiącu takiej kuracji jesteśmy wolne od toksyn.. proponuje kupić sobie dodatkowo jakiś preparat w aptece na oczyszczanie organizmu

edit: woda z cytryną wypłukuje na czczo także złogi z jelit dlatego mogłaś miec problemy .. ale po pewnym czasie jelita były by czyste i nie miała byś problemów
super
dziękuję za odpowiedz
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 16:10   #1659
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja chyba bym nie mogla na czczo tyle soku z cytryny
po tygodniowej przygodzie z grypa żołądkową wznowilam cwiczenia ,codziennie po 40 min mimo ze mam sesje.kupiłam syrekne i powiem wam ze widze w oczach jak pan C znika.niesamowite.... uzywam jeszcze do kompletu serum tołpy,ale zapach mi sie strasznie juz nie podoba i kupie sobie eveline jak skoncze tamto.juz miesiac bez czekolady i czipsów.nie wiem jak ja to wytrzymałam
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 20:22   #1660
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a moja walka z panem C widzę , że przynosi skutki Widzę znaczącą poprawę !!! JUPII! nie duzo...no ale zawsze cos!!

Buziam!
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 21:00   #1661
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
a moja walka z panem C widzę , że przynosi skutki Widzę znaczącą poprawę !!! JUPII! nie duzo...no ale zawsze cos!!

Buziam!
gratuluje,trzymam kciuki
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 08:18   #1662
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomości: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
a moja walka z panem C widzę , że przynosi skutki Widzę znaczącą poprawę !!! JUPII! nie duzo...no ale zawsze cos!!

Buziam!
A co robisz, żeby na zawsze go zniszczyć ? Ja mam zamiar zacząć walkę od jutra, razem z dietką i ćwiczeniami .
miniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 09:00   #1663
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A ja po kolejnej przeriwe znów do Was wracamm
Pan C zamiast się zmniejszać, to ciągle rośnie wrrr.
Na razie musi mi wystaczyć mały masażer z garniera, krem z avonu i codzienne masaże.
A co sądzicie o cwiczonkach 8 minute buns/legs? Pomogą coś??
A i oczywiście całkowita redukcja słodyczy
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 09:29   #1664
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

No kogo moje oczy widzą...ma.ko!!! Cwiczenia te napewno pomogą! wiec Ćwicz , ćwicz! no i o rowerku nie zapominaj:P

miniaczka - nie stosuję zadnej diety, bo ich nienawidzę! Ograniczyłam sobie tylko chipsy, napoje gazowane(słodkie) i sodycze ( jem je ale bardzo rzadko ) i nie obżeram sie jak świnia
Do tego ćwiczenia rowerek (na początku stycznia bardzo mi pomógł,teraz tez tak bedzie mam nadzieje) skakanka. i hula-hop(w moim wypadkubardziej pracują nogi niz tłów ) i co drugi dzien robię sobie peeling z kawy potem zel pomarańczowy z Ziaji(c0dziennie) i od paru dni masuję sie oliwką z tej samej seri No i to by \chyba było na tyle
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 09:34   #1665
kleooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

nie ma jak zabiegi ENDERMOLOGIE, najlepsza metoda na cellulit.

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-01-31 o 10:52 Powód: nieoplacona reklama
kleooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 10:37   #1666
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez kleooo Pokaż wiadomość
nie ma jak zabiegi ENDERMOLOGIE, najlepsza metoda na cellulit. Zapraszam do _______ _______ we _______
www..com.pl
siostra mojego faceta miała zabiegi endermologie i nie dość ze wybuliła masę kasy,to jeszcze efekty były marne.miała ponad 10 zabiegów i wydała ponad tysiąc zl,a efektem było 2cm w udach,3cm w pasie.dodam ze ona jeszcze zdrowo sie odzywia.zmian w cellulicie nie zauważyłam ani ja, ani ona.chyba przyznacie ze jak na taki koszt zabiegu to efekt koncowy marny.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-02-01 o 08:06
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 10:41   #1667
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

na tym szkoleniu co byłam babka powiedziała że najskuteczniejszy jest drenaż limfatyczny i że po wyjściu z gabinetu w ciągu pół godzinny trzeba wypić 1,5 litra wody żeby zadziałało tak jak powinno
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 11:15   #1668
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
na tym szkoleniu co byłam babka powiedziała że najskuteczniejszy jest drenaż limfatyczny i że po wyjściu z gabinetu w ciągu pół godzinny trzeba wypić 1,5 litra wody żeby zadziałało tak jak powinno
a ta kobieta od szkolenia była lekarzem?ogólnie wydaje mi sie ze chyba troche przesadza.zapytałabym sie jej czy ona moze wypic tyle wody w tak krótkim czasie.nie sądzisz ze przez picie np 3litrow wody dziennie mozna wypłukac wazne mikroelementy z organizmu?kiedys ogladałam w dzien dobry tvn jak lekarz mowil ze zbyt duzo wody tez nie jest wskazane,szczególnie mineralnej.ze lepsza jest źródlana,jesli chcemy koniecznie pic duze ilości.nic ani nikogo nie krytykuje,tylko wydaje mi sie powinnysmy podchodzic do różnych informacji tego typu, z rezerwa.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 11:34   #1669
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomości: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
No kogo moje oczy widzą...ma.ko!!! Cwiczenia te napewno pomogą! wiec Ćwicz , ćwicz! no i o rowerku nie zapominaj:P

miniaczka - nie stosuję zadnej diety, bo ich nienawidzę! Ograniczyłam sobie tylko chipsy, napoje gazowane(słodkie) i sodycze ( jem je ale bardzo rzadko ) i nie obżeram sie jak świnia
Do tego ćwiczenia rowerek (na początku stycznia bardzo mi pomógł,teraz tez tak bedzie mam nadzieje) skakanka. i hula-hop(w moim wypadkubardziej pracują nogi niz tłów ) i co drugi dzien robię sobie peeling z kawy potem zel pomarańczowy z Ziaji(c0dziennie) i od paru dni masuję sie oliwką z tej samej seri No i to by \chyba było na tyle
Dzięki za odpowiedź .
Ja też nienawidzę diet, ale w sumie jestem do niej zmuszona, bo mama gotuje dietetycznie w celu zmniejszenia cholesterolu tacie .
Jutro zaczynam walkę z Panem C !
miniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 13:02   #1670
madziarkapl
Raczkowanie
 
Avatar madziarkapl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 357
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

witam moge sie pazyrzylaczyc? chcialabym pozbyc sie cellulitu na udach i pupie. nie ma go bardzo duzo ale ja go widze i to mi przeszkadza. od dwoch tyg. hjetsem na diecie pije duzo wody i zielonej herbaty. od tyg. smaruje sie serum eveline i staram sie cwiczyc: robila 8 minut legs i abs.a wczorja bylam 50 min na steppie. 2 razy wtyg. planuje chodzic na aerobic i chcialabymjak najszbcije widziec efekty choc wiem ze to tudne.
__________________
59->58->57->56,4->55->54->53->52->51->
50
-> CUD

biust-85->84
talia-70
oponka- 84->80
biodra-97->95
udo-55 ->54

madziarkapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 13:46   #1671
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

madziarkapl - witamy! JASNE że możesz sie przyłączyć! Każdy kto jest anty Pan C jest mile widziany ^^ Napewno i Tobie uda sie go pozbyć

miniaczka- nie ma za co i dam Ci taką radę;P Zacznij walkę już dziś - Bo jutro nigdy nie nadchodzi !
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 13:50   #1672
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no to ja też się przyłączę
odkąd zaczełam brać tabsy to pan. C zaczął sie rozwijac w strasznym tempie;/

dlatego właśnie sobie przyniosłam do pokoju butelkę wody i będe w siebie wmuszać
i butelkę coli którą miałam obok siebie to zamiast dopić do końca zaniosłam bratu do pokoju
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 14:27   #1673
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

sciagnęlam sobie mase cwiczen typu Tamilee i Jane Fonda zapał jest wiec wieczorem bede cwiczyc i od dzis wieczorem zaczynam walke na dobre ;] mam feriee wiec co bede robic :/ chora troche jestem wiec na lyzwy na pewno niee a basen tez odpada narazie bo zbliza sie @ ja rowniez nielubie diet ale zaczne ogranicza mocno duzo rzeczy zobaczymy jakie beda efekty no... i witamy nowe kolezanki
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:37   #1674
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny, wyginam się wyginam już miesiąc, ale efekty są śmieje się sama do siebie patrząc w lustro. 2 cm mniej w pasie i 2 kg mniej a i 1 cm w biodrach

Może to nie dużo, ale nie chcę schudnąć za wiele - a jedynie poprawić kondycję i zniszczyć pana C. Skóra bardziej napięta i gładka się zrobiła (tabsy odstawiłam i normalnie przypływ energii mam )
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart

Edytowane przez ksylwia
Czas edycji: 2009-02-01 o 10:38
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 10:50   #1675
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

jeju ten pan C mnie dobija ... ehh jak sie go pozbyc ?? denerwuje nie to ze na nozkach zwlaszcza sie tyle tego zbiera ... ehhhh
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:13   #1676
madziarkapl
Raczkowanie
 
Avatar madziarkapl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 357
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

mnie tez dobija fakt ze tydzien cwicze i smaruje serum i nie widze zadnych efektow. wiem ze to za wczesnie ale serum konczy mi sie po tygodniu i nie wiem czy jest sens kupowacnastepne skoro nic nie widze czuje tylkoc chlod po posmarowaniu a jak chlod przejdzie to nawet nie widze zeby skora byla jakos specjalnie gladka kiedy sie tego pozbede
__________________
59->58->57->56,4->55->54->53->52->51->
50
-> CUD

biust-85->84
talia-70
oponka- 84->80
biodra-97->95
udo-55 ->54

madziarkapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:14   #1677
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja tez sie smarowalam tymi specyfikami anty C ale raczej nic mi nie daly ... nawet powiem ze wogole nie zaowazylam roznicy ... fakt ze to nie byly zadne drogie kosmetyki bo z garniera zel ale liczylam na minimalne efekty a tu kompletnie nic ...
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:21   #1678
madziarkapl
Raczkowanie
 
Avatar madziarkapl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 357
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Majeczka993xy Pokaż wiadomość
ja tez sie smarowalam tymi specyfikami anty C ale raczej nic mi nie daly ... nawet powiem ze wogole nie zaowazylam roznicy ... fakt ze to nie byly zadne drogie kosmetyki bo z garniera zel ale liczylam na minimalne efekty a tu kompletnie nic ...
ja powiem szczerze kiedys uzywalam dove ujedrniajacego. jest bardzo wydajny starcza na dlugo i wtedy wydaje mi sie ze troche skora byla lepsza, przede wszystkim byla gladka przy dotyku. i minimalnie widzialam po miesiacu jakas roznice. fakt ze troche sie ociagalam i nie z=smarowalam codziennie. ale teraz smaruje sie 2 razy dziennie i jedyne co zauwazylam ze szybko sie konczy balsam chyba teraz kupie znow dove tez jest nie drogi a przynajmniej skora jest milsza w dotyku
__________________
59->58->57->56,4->55->54->53->52->51->
50
-> CUD

biust-85->84
talia-70
oponka- 84->80
biodra-97->95
udo-55 ->54

madziarkapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:29   #1679
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny - przetestowałam sporo antycellulitowych maści i wydaje mi się, że ruch, masaż i mocny peeling (ja robię z fusów z kawy) i ciałko mam gładziuśkie a jeszcze przy wyjściu z prysznicu autodestruktywnie polewam te miejsca lodowata woda
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:35   #1680
madziarkapl
Raczkowanie
 
Avatar madziarkapl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 357
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Dziewczyny - przetestowałam sporo antycellulitowych maści i wydaje mi się, że ruch, masaż i mocny peeling (ja robię z fusów z kawy) i ciałko mam gładziuśkie a jeszcze przy wyjściu z prysznicu autodestruktywnie polewam te miejsca lodowata woda
o kurcze nie slyszalam o fusach z kawy ale jakos nie wyobrazam sobie a masaze ciepla i zimna woda na przemian to wiem ze sa dobre tylko ze ja jestem zmarzlak i nie moge sie przemoc na ta zimna wode a juz wogl skonczyc kapiel zimna woda brrrr moze jak sie cieplej zrobi
__________________
59->58->57->56,4->55->54->53->52->51->
50
-> CUD

biust-85->84
talia-70
oponka- 84->80
biodra-97->95
udo-55 ->54

madziarkapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.