Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 18:32   #1741
wandziucha
Raczkowanie
 
Avatar wandziucha
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 181
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Biała herbata nazywana jest eliksirem młodości, więc sama nazwa dużo wskazuje Mi osobiście smakuje, poza tym czytałam, że jest dobrym zamiennikiem kawy (zdrowszym), bo zawiera kofeine, więc pobudza, orzeźwia itp.
wandziucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:39   #1742
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
a ja pijam codziennie pare kubków zielonej herbatki ...ale jak mysliciie , można by zrobić taki mix ze jeden dzien zielona , a na drugi czerwona? itd... ?

A Pan C. Znika. oj znika! jupiiiiii
ja codziennie piję i zieloną i czerwoną, skutków ubocznych brak.

ale sobie dałam dziś wycisk!
dużo ćwiczyłam, trzymałam dietę, zrobiłam sobie masaż (jeszcze drugi tuż przed snem, po kąpieli i peelingu), czuję się naładowana pozytywną energią i dziwnym przekonaniem, że uda mi się zwalczyć C.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:50   #1743
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

fuksja! no oczywiście , że Ci sie uda!! Wszystko co robisz , chociaż by krótki masaż -pomaga! . Ważne żeby coś robić Niech ON w końcu zniknie! NA ZAWSZE

jutro chyba zakupię czerwona herbatkę a hmm biała nie bardzo co za dużo to nie zdrowo
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:50   #1744
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja mam juz eveline i ziaje pomaranczowa (nie oliwke) bo nie moglam sie zdecydowac
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:57   #1745
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

zetafon - żel z ziaji jest bardzo fajny jak dla mnie smaruję sie nim codziennie po kąpieli i wg mnie napewno pomaga No własnie mi sie kończy i muszę zakupić nowy
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:03   #1746
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
zetafon - żel z ziaji jest bardzo fajny jak dla mnie smaruję sie nim codziennie po kąpieli i wg mnie napewno pomaga No własnie mi sie kończy i muszę zakupić nowy
tez go juz kiedys mialam,to byl moj pierwszy tego typu kosmetyk.a teraz do niego wrocilam
dobry byl
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:05   #1747
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
fuksja! no oczywiście , że Ci sie uda!! Wszystko co robisz , chociaż by krótki masaż -pomaga! . Ważne żeby coś robić Niech ON w końcu zniknie! NA ZAWSZE

jutro chyba zakupię czerwona herbatkę a hmm biała nie bardzo co za dużo to nie zdrowo
dzięki kochana.

czerwona jest pyyszna!
białą kupię, ale najpierw skończę zieloną, bo faktycznie za dużo bym tego piła.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 19:08   #1748
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

kiedyś dawno kupiłam czerwoną ...ale to chyba z 2 lata temu i z tego co pamietam to zapach mnie odrzucił :P No ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaić , bo kiedyś zielonej też nie lubiłam , a teraz obowiązkowo piję po kilka kubków dziennie Wiec czerwoną też jakoś zaakceptuję
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:16   #1749
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
kiedyś dawno kupiłam czerwoną ...ale to chyba z 2 lata temu i z tego co pamietam to zapach mnie odrzucił :P No ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaić , bo kiedyś zielonej też nie lubiłam , a teraz obowiązkowo piję po kilka kubków dziennie Wiec czerwoną też jakoś zaakceptuję
dla mnie pierwszy kubek był straszny, potem już gładko aż polubiłam jej smak.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:19   #1750
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja tez nie lubilam czerwonej ale sie przekonalam,przyzwyczaila m
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:20   #1751
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

oj mam nadzieję ze u mnie też tak będzie
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 07:35   #1752
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A ja czerwonej boję się jak ognia. Kiedyś piłam ją przez 4 miesiące (Pu-Earth czy jakoś tak) i o masakro! Zaczęły mi wypadać włosy na potęgę. Nie mogłam tego powstrzymać przez prawie rok. Byłam przebadana na wszelkie sposoby i nic nie działało

Piję zieloną opuncjową lub brzoskwiniową (tekanee). pyyyszna
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:00   #1753
cappala
Raczkowanie
 
Avatar cappala
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

co do herbatek to jak pijam nałogowo zieloną liściastą o smaku malinowym tj. z listkami i gałązkami malin...pychota
a co do celllulitu to gdzieś czytałam że wszystkie kremy są nic nie warte- cellulit rozbić może jedynie ,masaż -więc to bez znaczenia czy stosuje się do tego kremy czy zwykłą oliwkę czy cokolwiek....chodzi tylko o pobudzanie tłuszczu do rozbijania się...do czego pomocne są ćwiczenia oczywiście...więc ręce w ruch babki i trzeć, uciskać i rozbijać
__________________

...Raz łapię chwile te słodziutkie, choć krótkie. Innym razem te bezpowrotne, ulotne...
cappala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:10   #1754
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

nio racja masaż to podstawa czerwona wyplukuje nieco magnez ( pisalam to kiedys ) ale jest dobra, przynajmniej dla mnie, jak widac nie na kazda dziala tak dobrze i rozne moga byc skutki ...
U mnie kilo mniej na wadze haaaa L nie jem slodyczy i chleba ani masla ( masla juz 3 miesiace nie jem )
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:41   #1755
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Muszę się zmobilizować do częstszych masaży. Narazie jedynie pod prysznicem nauczyłam się pamiętać o syrence. Od początku lutego staram się zdroiwiej odżywiać i nie zapominać o sniadaniach co było u mnie na porządku dziennym. Pogoda robi się coraz ładniejsza i aż przybywają mi siły do walki z panem C.
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 10:17   #1756
vauka
Raczkowanie
 
Avatar vauka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 256
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny, będziecie moją mobilizacją : )

Jestem licealistką, ale obawiam się, że zaczyna się u mnie IV (!!) stopień cellu : o Uda, pośladki, masakra. Wcześniej nie zwracałam na dziada uwagi, na dodatek zła dieta + mało ruchu + pewnie uwarunkowania genetyczne... Do tego jakiś rok temu szybko przytyłam (wcześniej byłam anorektycznym chudzielcem) i mam delikatne białe rostępy na wewnętrznej stronie ud. To jeszcze nic, bo na pośladkach są baaaardzo widoczne, wyglądają jak blizny po jakimś znęcaniu się nade mną. Szkoda, bo mam całkiem kształtny tyłek i pod ubraniem wszystko wygląda dobrze

-----

Hm. Właściwie to od dawna chciałam zrezygnować ze słodyczy - nie mogę sobie wyobrazić lepszej okazji na to.

Od jakiegoś czasu popijam zieloną herbatę zamiast zwykłej.

Od kiedy mieszkam w nowym domu - mam prysznic, co oznacza dla odstawienie gorących kąpieli na rzecz przyjemnego masażu i letniej wody.

Dodatkowo, są tu mordercze schody, normalnie zacznę biegać po nich w dół i w górę

Wczoraj kupiłam gąbkę "Syrena" - taką pomarańczowo-czerwoną, ostrą, już ją kocham bo okazała się lepsza od niejednego peelingu. Czerwona strona pójdzie na pupę, może nie zedrę sobie skóry.

Co jest jeszcze do zrobienia:

Myślę, że muszę kupić jakieś smarowidło wspomagające - mam już namiar na Tołpę i coś jeszcze, zobaczymy, póki co funduszy brak.

Oczywiście ćwiczenia, chociaż od pół roku zabieram się za serię "8 min..." i... cóż, zabrać się nie mogę.

Przy okazji skakanka wydaje się przyjemna, ale mam dosyć potężne nogi i strasznie boję się rozbudowania łydek. Za to uda bardzo chętnie zmniejszę. Ideałem byłoby -4cm w łydkach i -6 w udach, Zobaczymy jak to będzie.


Przyjmijcie mnie do swojego grona, bo wiem, że mam słomiany zapał i bez lekkiego 'popchnięcia' mnie, dam sobie spokój po dwóch dniach.

Tylko systematyczne działanie daje efekty, ehhh. : (

W ogóle to... zaczynam ostro o siebie dbać, bo pozbyłam się większości kompleksów które mówiły mi "i tak nie ma sensu"

Edytowane przez vauka
Czas edycji: 2009-02-10 o 10:23
vauka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 11:01   #1757
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
A ja czerwonej boję się jak ognia. Kiedyś piłam ją przez 4 miesiące (Pu-Earth czy jakoś tak) i o masakro! Zaczęły mi wypadać włosy na potęgę. Nie mogłam tego powstrzymać przez prawie rok. Byłam przebadana na wszelkie sposoby i nic nie działało

Piję zieloną opuncjową lub brzoskwiniową (tekanee). pyyyszna
a ja się właśnie dziwię, bo od kiedy zaczęłam pić czerwoną herbatę to włosy przestały mi wypadać i zrobiły się mega gęste. no ale dla mnie to plus, bo i szybciej rosną, a ja zapuszczam.

a zielona z opuncją jest pyszna!
Cytat:
Napisane przez vauka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, będziecie moją mobilizacją : )

Przyjmijcie mnie do swojego grona, bo wiem, że mam słomiany zapał i bez lekkiego 'popchnięcia' mnie, dam sobie spokój po dwóch dniach.

Tylko systematyczne działanie daje efekty, ehhh. : (

W ogóle to... zaczynam ostro o siebie dbać, bo pozbyłam się większości kompleksów które mówiły mi "i tak nie ma sensu"
wybacz, że tak wycięłam Twojego posta, ale był strasznie długi.

oczywiście, że możesz do nas dołączyć, nie ma najmniejszego problemu. masz dobre podejście do tego wszystkiego, mam nadzieję, że uda Ci się wytrwać w postanowieniu, bo jak sama piszesz tylko systematyczna praca daje efekty. skakanka jest bardzo fajna i stosunkowo szybko widać różnicę, przynajmniej u mnie.

powodzenia życzę i pisz tutaj o swoich efektach ciężkiej pracy.

wczoraj jak masowałam sobie uda, to zastanawiałam się jak ja mogłam doprowadzić się do takiego stanu.. no ale cóż, teraz pokutuję za grzechy.

wieczorkiem kolejna porcja ćwiczeń i pielęgnacji.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 14:32   #1758
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja wlasnie pije herbatke z zielona herbata blonnikiem i czyms tam.. czerwona sie skonczyla matko.. trza isc kupic tylko te boczkiii co robic zeby spadły troszke ?
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 14:37   #1759
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

vauka
normalnie jak bym o sobie czytała!!tak samo była chudzielcem i przytyłam,a teraz waga mi pasuje ale to co mam na tyłku i udach to woła o pomstę do nieba!!

Powodzenia Ci życzę w walce z tym dziadostwem!

kurde dziewczyny czemu ja mam wannę do tego po zimnym natryskach na pupę jestem ciągle chora ech

xxxSweetPoisonxxx

herbatę z herbatą??hehe co to za herbatka:P?
no ja na boczki też nic nie mogę poradzic(
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2009-02-10 o 14:39
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 14:59   #1760
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no pisze tak : herbatka z zielona herbatą i blonnikiem ( la karnita ) tez tak zglupialam jak czytalam one sa o zmaku cytrynowym i mandarynki ( bardziej bym powiedziala ze pachna owocami a nie smakuja nimi ) ale sa spoko jejku tak mi sie nie chce cwiczyc ze szok ale cos trzeba robic nie jem jakies sucharki z blonnikiem dobreee
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:19   #1761
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

próbowałam herbatki i marnie wychodzą efekty (przynajmniej u mnie;/) - jakoś mnie nie motywują do .."działań" - co Was motywuje?
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 17:46   #1762
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja sie sama motywuje do cwiczen i smarowania i masowania.moze zadzialac jakies zdjecie modelki (wiem co to jest photoshop ale zawsze jakos mnie mobilizuje ).ogolnie to juz mi weszlo w krew to codzienne masowanie sie i wcieranie roznych specyfikow. a tak poza tym to bylam dzis na basenie i plywalam 45min i ruszalam glownie nogami zeby ten wredny celulit utopić :p
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:02   #1763
ShaYa
Raczkowanie
 
Avatar ShaYa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 129
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja przegladalam sobie poczte stara i zauwazylam ze mam 4 skany cwiczen na uda ;D ale fajnie ! moge jutro wstawic

dzis kupilam a raczej mojego Sloneczko kupilo ;D oliwke do masazu z ziaji.. i juz dzisiaj sie nia smarowalam.. fajna jest tylko ze ja nie lubie oliwki ale sie w sobie zbieram i sie masuje i jeszcze bardziej nienawidze Pana C. ze musze cos takiego tlustego dotykac przez niego! a smuci mnie to ze przez ta oliwke tak wszystko widac dokladnie
__________________
"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.."

Dbam o moje włosy,
Pije yerba mate & zieloną,
89 dni bez słodyczy,
ćwicze
ShaYa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:09   #1764
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ShaYa Pokaż wiadomość
a ja przegladalam sobie poczte stara i zauwazylam ze mam 4 skany cwiczen na uda ;D ale fajnie ! moge jutro wstawic

dzis kupilam a raczej mojego Sloneczko kupilo ;D oliwke do masazu z ziaji.. i juz dzisiaj sie nia smarowalam.. fajna jest tylko ze ja nie lubie oliwki ale sie w sobie zbieram i sie masuje i jeszcze bardziej nienawidze Pana C. ze musze cos takiego tlustego dotykac przez niego! a smuci mnie to ze przez ta oliwke tak wszystko widac dokladnie
e tam nie przejmuj sie,wazne zeby nad soba pracowac,a efekty przyjda w krotce. tak sobie tlumacze a tez mialam kupic sobie ta oliwke ale ogolnie nie lubie oliwek wiec wybralam zel z tej serii.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:25   #1765
ShaYa
Raczkowanie
 
Avatar ShaYa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 129
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja tez nie lubie oliwek bo mi sie kojarza ze szpitalem i wg taka dziwna konsystnecja ale ja wieczorem bede sie masowac z oliwka a rano masaz pod prysznicem i balsam antycell. )

ogolnie to w 2009 sobie zalozylam ze bede nad soba pracowac wiec uparcie darze do celu
wlasnie szukam na naszym forum w watku o zdjeciach ktore motywuja .. foty przewodniej mojej meki hehe
__________________
"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.."

Dbam o moje włosy,
Pije yerba mate & zieloną,
89 dni bez słodyczy,
ćwicze
ShaYa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:34   #1766
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ShaYa Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie oliwek bo mi sie kojarza ze szpitalem i wg taka dziwna konsystnecja ale ja wieczorem bede sie masowac z oliwka a rano masaz pod prysznicem i balsam antycell. )

ogolnie to w 2009 sobie zalozylam ze bede nad soba pracowac wiec uparcie darze do celu
wlasnie szukam na naszym forum w watku o zdjeciach ktore motywuja .. foty przewodniej mojej meki hehe
ja tez w 2009 dbam o siebie,nie jjem śmieciowego jedzenia,ćwicze,pije czerwona herbate.az sie sama dziwie ze jeszcze z glodu nie umieram,bo ograniczylam jedzenie o jakieś 50%.jeszcze nic nie jjem po 20stej i czasem chodze glodna spac bo pozno koncze zajecia.nie wiem sama jak mi sie to udalo.tak sobie postanowilam i trzymam sie tego.

aha,a zdjecie z twojego avatarka moze byc takim czynnikiem motywujacym.jak najbardziej,mimo ze to pewnie photoshop.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2009-02-10 o 22:35
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 00:20   #1767
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Mnie chyba najbardziej motywuje mój marny obraz w lustrze...daje niezłego kopa do działań
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 06:30   #1768
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Mnie chyba najbardziej motywuje mój marny obraz w lustrze...daje niezłego kopa do działań

no masz rację,mam tak samo
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:47   #1769
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hehe ja tez zawsze mysle wtedy "boshe jak moglam tak sie zapuscic " i od razu chce mi sie cos robic Tż wraca koncem lutego a ja tylko 1,5 kg schudlam wrrr... a nie bede sie glodzic bo znow zoladek sie odezwie
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 16:26   #1770
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hej powracam tu bo chyba trzeba sie znowu zmobilizowac
powiedzcie mi czy uzywanie krmow ma jakikolwiek sens?? bo wiadomo ze podstawa to masaz, cwiczenia i dieta(z tym ostatnim najgorzej u mnie). nie mam teraz za bardzo kasy zeby kupowac nowy krem a slyszalam opinie ze rodzaj kremu tak naprawde nie ma znaczenia bo chodzi o wcierania. Czy jesli bede sie smarowala masujac jakims zwyklym balsamem nawilzajacym/ujedrniajacym to efekt bedzie ten sam?
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.