Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 18:30   #1771
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

irie wiesz ja wierze ze jak kupie balsam na którym pisze że jest ujedrniajacy i antyC. to on mi jakoś pomoże. Ale wiem też o tym że największa rolę odgrywają masaże i ćwiczenia. Ten balsam , czy zel to taki dodatek wg mnie. na pewno ma jakieś tam właścwośći AntyC , ale one ujawnia sie tylko wtedy gdy dołożymy do nich masaże i ćwiczenia.
Wg mnie lepiej jak kupisz nie zwykły balsam , a krem AntyC bo wcale nie musisz dać wiecej niż za balsam(zalezy od firmy) )

Do tego prysznice naprzemienne -zimna-ciepła woda. (udalo mi sie przelamać i je wykonuję)
Balsam to odgrywa rolę ,ale nie tak baradzo znaczącą:P No ale jeśli wiara czyni cuda musisz wierzyć że sie Uda
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 21:50   #1772
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no to chyba zainwestuje jednak. eveline sa dosc tanie a pamietam ze kiedys mialam taki czerwony i byl ok. i pora sie zabrac za skakanke, bo lezy biedna nieuzywana najgorzej z dieta jest. moje dwa najgorsze ,,grzechy" to czekolada i cola. czekolade jem codziennie, z cola sie staram sie ograniczac ale kilka puszek w tygodniu pije naprawde podziwiam niektore dziewczyny z tego watku za samodyscypline
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów

Edytowane przez irie18*
Czas edycji: 2009-02-11 o 21:51
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:41   #1773
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xxxSweetPoisonxxx Pokaż wiadomość
hehe ja tez zawsze mysle wtedy "boshe jak moglam tak sie zapuscic " i od razu chce mi sie cos robic Tż wraca koncem lutego a ja tylko 1,5 kg schudlam wrrr... a nie bede sie glodzic bo znow zoladek sie odezwie
pogrubione zdanie powiedziałam sobie wczoraj jak mierzyłam dół z bikini w H&M. w związku z tym, podjęłam zdwojoną walkę z C.

przy okazji zmierzyłam się, tak dla motywacji. od stycznia sporo centymetrów mi ubyło, zwłaszcza z talii i bioder. dziś wzorowo trzymałam dietę, wypiłam 5 kubków czerwonej herbaty - uwielbiam ją!

do tego dużo poćwiczyłam (60min orbitreka, 15min hula hop, 500skoków na skakance i rozciąganie na koniec), zrobiłam sobie masaż z balsamem, potem wieczorem letnia (już nie ciepła) kąpiel i mega intensywny masaż syrenką, na koniec kolejny masaż z serum Eveline. teraz siedzę i zamarzam bo to serum taak chłodzi!
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:51   #1774
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja znowu dzis bylam na basenie.mam nadzieje ze beda szybko efekty.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:53   #1775
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja znowu dzis bylam na basenie.mam nadzieje ze beda szybko efekty.
ja na basen wybieram się jutro.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 23:08   #1776
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ja na basen wybieram się jutro.
ja tez ide jutro,tak 3 dni pod rzad juz beda
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:33   #1777
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A ja zakochałam się w bieganiu...pięknie jest, gdy zimno, snieg pada, jaki spokój, cisza aż chce sie biegać!
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 13:14   #1778
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
pogrubione zdanie powiedziałam sobie wczoraj jak mierzyłam dół z bikini w H&M. w związku z tym, podjęłam zdwojoną walkę z C.

przy okazji zmierzyłam się, tak dla motywacji. od stycznia sporo centymetrów mi ubyło, zwłaszcza z talii i bioder. dziś wzorowo trzymałam dietę, wypiłam 5 kubków czerwonej herbaty - uwielbiam ją!

do tego dużo poćwiczyłam (60min orbitreka, 15min hula hop, 500skoków na skakance i rozciąganie na koniec), zrobiłam sobie masaż z balsamem, potem wieczorem letnia (już nie ciepła) kąpiel i mega intensywny masaż syrenką, na koniec kolejny masaż z serum Eveline. teraz siedzę i zamarzam bo to serum taak chłodzi!

a czo ty robisz ze tak leca ci z talii bo ja sie mecze i mecze i jajco hh krece co 2 dni po 5 minut gora bo spada caly czas mi czerwona sie skoczylam musze kupic i tak sie wybieram juz chyba trzeci dzien po nia. ale pije teraz herbate z blonnikiem i ziel herbate
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:55   #1779
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ksylwia tak Ty w bieganiu jak ja w jeździe na rowerku (zimą stacjonarnym, ale latem przyjdzie czas na normalny).

xxxSweetPoisonxxx u mnie tej jest największy problem z talią i boczkami wrrr. HH potrafię kręcic, tylko brakuje mi czasu. Ledeso starcza na troszkę rowerka i twister. Ale chyba porzucę do tego jescze skakanke jak fuksjaa.

A póki co dostałam dzisiaj ten balsam Solutions (chyba tak sie pisze) z avonu. Zobaczymyczy cosik da w połączeniu z reszta
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 19:57   #1780
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

SweetPoison, ja na pocżatku też kręcić nie umialam Zresztą w ogóle na zwykłym HH nie dałam rady tak kręcić nie przerwanie np 15 min czy 30... Ale teraz mam anionowe od 2 dni I kreci sie cudownie i utrzymuje sie ile sie tylko chce -bez spadania ^^ i w obie strony na nim śmigam:P
Co do herbatki ajj..też sie któryś dzień wybieram po czerwoną iii jakoś dojść nie moge ...

ma.ko - a tobie jak idzie zwalczanie Pana C ?
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:39   #1781
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

[quote=ma.ko;10951047]ksylwia tak Ty w bieganiu jak ja w jeździe na rowerku (zimą stacjonarnym, ale latem przyjdzie czas na normalny).

ja w rowerku jż od dawna zadurzona. W zeszłym roku nowy poskładałam i bryka się jak tygrysek jutro jade po tylne kółko i zaczynam jazdę jak tylko przestanie być slisko

Może założymy wątek - o rowerkach by znaleźć towarzystwo na rózne trasy i dzielić się przejechanymi km
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 21:42   #1782
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Mój pan C znika samoistnie

Odstawiłam tabsy i już po kilku dniach widze różnice, uda mam gładziutkie tylko pupa dalej męczy sie z panem C.
W dodatku bardzo ograniczylam jedzenie bo po odstawieniu tabletek anty nie mam apetytu i nawet słodycze mi nie smakują
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:59   #1783
zadbana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 6
GG do zadbana
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny!!! Kocham to miejsce!!! Przylaczam sie do Waszej walki z dziadem!!! Moje nogi od dziesieciu lat nie widzialy slonca!!! Zbrodnia na wlasnym ciele!!! Od dwoch tygodni chodze na silownie. Zaczelam jako kompletna, 28-letnia galareta i juz po 14 dniach regularnych treningow (1000m wiosla, 3 serie 20 powtorzen po 20 kilo na biceps, triceps, cale plecy, do tego 10 minut rower, 10 minut orbitrek, 3 minuty stepper, 60 brzuszkow i rozciaganie wszystkich partii miesniowych - po 20-30 sekund na kazda parti; 1 tydzien - codziennie, 2 tydzien - co 2-3 dni) - sa efekty!!! Pod Gruba warstwa galarety rodza sie miesnie!!! Uwierzycie???? Mam 171 cm wzrostu, 65 kg galarety i prawie 29 wiosen. W te wakacje bede chodzic w spodenkach!!! Tak sobie zalozylam i tak sie stanie!!! Slonce zobaczy znow moje piekne, dlugie nogi!!! Czwarty stopien cellulitu rozplynie sie do zerowego a moja skora znowu bedzie cieszyc sie sloncem jak dziesiec lat temu!!! Dziewczyny - nie tlumaczcie swojego cellulitu genami, hormonami, duperelami - postawcie szlaban na lenistwo i lakomstwo, zwlaszcza to po kryjomu, niby nic nie znaczace, bo jesli tego nie zrobicie teraz, to gowno bedzie postepowac!!! Dla mnie, wciaz mlodej dziewczyny, zadbanej, ruchliwej, wygladajacej na super wysportowana - ten potwor przybral juz monstrualne rozmiary.. Mierze go centymetrem raz w tygodniu i kazda, K A Z D A chwila w ktorej przezwyciezam lenistwo i ciasteczkowo-kawowe zachcianki zwraca mi sie z milionkrotna satysfakcja kiedy widze, ze ta cholerna galareta sie ujedrnia!!! Kochajcie swoje cialo!!!
zadbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 09:40   #1784
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xxxSweetPoisonxxx Pokaż wiadomość
a czo ty robisz ze tak leca ci z talii bo ja sie mecze i mecze i jajco hh krece co 2 dni po 5 minut gora bo spada caly czas mi czerwona sie skoczylam musze kupic i tak sie wybieram juz chyba trzeci dzien po nia. ale pije teraz herbate z blonnikiem i ziel herbate
z talii spadło mi 5cm, z bioder 6,5cm. a jak? sama nie wiem, ćwiczę, dietuję się, robię masaże, wcieram kremy i leci.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 10:29   #1785
jrenka7
Przyczajenie
 
Avatar jrenka7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cześć Dziewczyny!
Ja też zaczęłam walkę z cellulitem, ale również z moją wagą... Od kilku dni jestem na diecie warzywno- kurczakowej +dużo wody niegazowanej. Chodzę też na basen i saunę. I wcieram w siebie kremy antyC. Do tej pory używałam z Avonu, ale był drogi i miał taki nieprzyjemny "mrożący" efekt. Teraz przerzuciłam się na krem Eveline w czerwony opakowaniu, (chyba 18zł) i on fajnie rozgrzewa
Moja metoda na walke z celulitem jest może dziwna- ale skuteczna Smaruję się grubą warstwą kremu (uda, pośladki i brzuch) a potem dokładnie owijam folią śniadaniową (wiem, że to brzmi dziwnie i ręcznikiem i trzymam tak z godzinę. Efekt jest natychmiastowy- skóra jest gładka i miła w dotyku. Oczywiście jeden zabieg nie zredukuje cellulitu, ale według mnie jest skuteczny i przyjemny
jrenka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 11:35   #1786
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja schudlam narazie 2 kg ale zeby mi sie cellulit zmniejszyl to nie powiem na oczatku zeszlo z boczkow i ud-dobre i to codziennie smaruje sie serum antycellulitowym ale chyba to za malo,musze zaczac sie szorowac myjka sizalowa cwicze i zdrowo sie odzywiam,mam nadzieje ze niedlugo zobacze efekty
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 15:06   #1787
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

http://www.mystyle.pl/images/massage...ice_all_kl.jpg ja coś takiego dziś kupiłam
ej dziewczyny wy pod tym prysznicem to tak samą wodą masujecie czy jak?bo ja chciałam żelem anty cellulitowym ale na razie nie stac mnie
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 15:14   #1788
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja nie jem slodyczy juz troche mineło i nawet niechce mi sie ich jesc zalozylam sie z Tz ze nie bedziemy jesc slodkiego i wiem ze on dotrzyma juz nie ciwcze regularnie tydzien dopadl mnie len ale od poniedzialu zaczna sie wfy i bede musiala i jakos sie rozciagac zaczne. dzis chcialam zobaczysz czy jeszcze szpagat zrobie i daje rade czyli nie jest tak zle cell uciekaj sobie bo chce miec ladne udaaaaaaaaa

ja masuje pod zimna wodą podobna gabka bo mam takie rekawice jak tu pokazujesz ja moge kupic za 3 zl chyba a moja gabka 5 zl Full market rownierz chcialam zel antycell pod prysznic ale cienko z kasa wiec nic nie kupuje teraz i bede zbierac na przadny zell/peeling antycel.
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png

Edytowane przez xxxSweetPoisonxxx
Czas edycji: 2009-02-13 o 15:16
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 15:29   #1789
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

chodzi wam o zel pod prysznic antycell?widzialam chyba eris za jakies 18 zl,ale troche za duzo kosztuje,jak na cos pod prysznic.z peelingow to eris pomaranczowa na cell.jest bardzo dobra.wydajna,ma grube ziarna i porzadnie szoruje.ogolnie wydaje mi sie ,ze przy braku kasy nie ma co cudować i kupowac i zel i piling i balsam na cellulit . mysle ze pod prysznic starczy jakis drapiący sprzęt,np gąbka syrenka,zwykły żel i potem masaż jakimś serum.w sumie to widziałam fajny peeling eveline na cellulit,jeden niebieski,drugi żółty.miała go któraś?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 18:32   #1790
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

chcialam kupic syrenke ale ktos mi ja zwedzil z deogerii i musze isc jutro zobaczyc czy jest znow mowicie ze taka dobra ?
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 18:49   #1791
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xxxSweetPoisonxxx Pokaż wiadomość
chcialam kupic syrenke ale ktos mi ja zwedzil z deogerii i musze isc jutro zobaczyc czy jest znow mowicie ze taka dobra ?
bardzo dobra,ale jak sie ma naczyńka na nogach to lepiej delikatnie.ogólnie to chyba żaden z masażerów tyle mi nie dał co ta gabka za 4 zlote
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 20:49   #1792
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ahhh może i ja jutro dorwę tą syrene gdzieś w KRK jak będę :| Może rossman ? zobaczymy
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:08   #1793
vauka
Raczkowanie
 
Avatar vauka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 256
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja swoją upolowałam w Naturze. Pewnie dlatego, że mi na niej specjalnie nie zależało - gdybym się rozglądała za Syrenką, to wtedy miałabym problem z kupieniem jej
vauka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:19   #1794
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
ahhh może i ja jutro dorwę tą syrene gdzieś w KRK jak będę :| Może rossman ? zobaczymy
w rossmanach raczej nie widziałam .jak masz w poblizu superpharm to tam raczej.ewentualnie w jakis wiekszych marketach powinna byc
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:26   #1795
wandziucha
Raczkowanie
 
Avatar wandziucha
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 181
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A jak ta syrenka wygląda? Cóż to takiego?;p
wandziucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:29   #1796
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

to gąbka która jest bardziej szorstka niz te tradycyjne,jest albo zółto czerwona albo zielono zółta.pomaga sie pozbyc cellulitu.jest na kwc
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:33   #1797
wandziucha
Raczkowanie
 
Avatar wandziucha
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 181
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dzięki J
Już wiem jaka, o takiej też myślałam ale nie byłam pewna Mam nawet taką, chyba zacznę się nią masować w końcu bo leży gdzieś rzucona a może sie przydać
wandziucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 09:04   #1798
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

na szczescie nie mam sklonnosci do pekajacych naczynek wiec kupie ja na pewno bd uzywac i meldowac jak cell znika wlasnie pije herbatke zielona i juz mi chyba sie przepila czerwonej BRAK !!!
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 13:19   #1799
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja sie boje ze od tej czerwonej dostane przebarwień na zebach :/
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 16:20   #1800
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

moze ktos wkleić fote tej sławetnej syrenki lub podac linka?
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.