Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 19:19   #1
limiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 4

Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?


Pomóżcie proszę.
Byliśmy ze sobą krótko ale intensywnie.
Zostawiłam go. Miałam pourazową depresje, kłopoty osobiste etc wszystko mi sie zwaliło na raz.
Nie odbierałam jego telefonów, całkiem odciełam się od niego i wszystkich znajomych, nie wiem dlaczego. Mineły 4 miesiace. Po leczeniu wrócił rozsądek i normalne funkcjonowanie. Odezwałam się do niego. Na poczatku unikał kontaktu pisał tylko jak bardzo go zraniłam, że tak bardzo kochał. Dla zapomnienia związał się z kimś z pracy, ona od dłuższego czasu starała sie o niego. Zostali parą. Po kolejnych 2 mies zgodził się spotkać ze mną, wyjaśniliśmy sobie moje zachowanie, wybaczył mi, został na noc, mówił ze kocha ale.... Tym ale jest ona. Mówi że pomogła mu kiedy był na dnie przez moje zachowanie, jest dla niego dobra i on nie potrafi jej zranic bez powodu.
Od tamtego dnia nie spotkaliśmy się ale co kilka dni oddzywa sie do mnie, pisze że teskni, ze ciągle mysli, wspomina, wie że powinien zapomniec ale nie potrafi, ze jest mu ciężko, nie jest szczęśliwy ale był, tyle że ze mną. Dzwoni i mówi jeszcze więcej, rozmawiamy godzinami.
Nie myślcie że to człowiek ktory chce trzymać dwie sroki za ogon bo to nie ten typ. Kilka lat temu zmarła jego żona i cały czas był sam. On nie zna się na sztuczkach i manipulacjach.
A ja nie wiem co robić. Czekać? Odciąć się zupełnie?
limiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 19:24   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez limiola Pokaż wiadomość
Pomóżcie proszę.
Byliśmy ze sobą krótko ale intensywnie.
Zostawiłam go. Miałam pourazową depresje, kłopoty osobiste etc wszystko mi sie zwaliło na raz.
Nie odbierałam jego telefonów, całkiem odciełam się od niego i wszystkich znajomych, nie wiem dlaczego. Mineły 4 miesiace. Po leczeniu wrócił rozsądek i normalne funkcjonowanie. Odezwałam się do niego. Na poczatku unikał kontaktu pisał tylko jak bardzo go zraniłam, że tak bardzo kochał. Dla zapomnienia związał się z kimś z pracy, ona od dłuższego czasu starała sie o niego. Zostali parą. Po kolejnych 2 mies zgodził się spotkać ze mną, wyjaśniliśmy sobie moje zachowanie, wybaczył mi, został na noc, mówił ze kocha ale.... Tym ale jest ona. Mówi że pomogła mu kiedy był na dnie przez moje zachowanie, jest dla niego dobra i on nie potrafi jej zranic bez powodu.
Od tamtego dnia nie spotkaliśmy się ale co kilka dni oddzywa sie do mnie, pisze że teskni, ze ciągle mysli, wspomina, wie że powinien zapomniec ale nie potrafi, ze jest mu ciężko, nie jest szczęśliwy ale był, tyle że ze mną. Dzwoni i mówi jeszcze więcej, rozmawiamy godzinami.
Nie myślcie że to człowiek ktory chce trzymać dwie sroki za ogon bo to nie ten typ. Kilka lat temu zmarła jego żona i cały czas był sam. On nie zna się na sztuczkach i manipulacjach.
A ja nie wiem co robić. Czekać? Odciąć się zupełnie?
Nie bo po co Wkręciłaś sobie, że jest taki inny i wyjątkowy, co z tego, że zachowuje się totalnie standardowo - ot zdradzający ujek, Ty i tak zrobisz z niego zranionego rycerza, który boi się, że znów poparzy się od tej wielkiej miłości do Ciebie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 19:27   #3
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Niech się chłop ogarnie i zdecyduje na coś, bo to co teraz robi to...
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 19:32   #4
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Najgorsze są te teksty " jest dla niego dobra i on nie potrafi jej zranic bez powodu" - a innej wkłada bo taki właśnie jest wrażliwy miś
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 19:49   #5
TelAviv
Zadomowienie
 
Avatar TelAviv
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 207
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Najgorsze są te teksty " jest dla niego dobra i on nie potrafi jej zranic bez powodu" - a innej wkłada bo taki właśnie jest wrażliwy miś

No przecież tak bardzo ją kocha, że aż sobie musi ulżyć z inną!

Nieee, skądże, facet wcale nie zna się na sztuczkach i manipulacjach. A to w ogóle nie jest klasyczna sytuacja, no skądże
__________________
Nobody said it was easy
No one ever said it would be this hard


w poszukiwaniu normalności od lipca 2015
TelAviv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 20:10   #6
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Jeśli jest prawdziwa miłość z jego i z Twojej strony to spróbujcie raz jeszcze.
Ale to co było i tak pozostanie w Waszych sercach .. Ciężko cos budować kiedy nie było stabilnych fundamentów, myślę ze będziesz zawsze pamiętała o tym ze znalazł sobie tak szybko drugą..
Ja chyba bym tak nie mogła, ale nie jestem na Twoim miejscu i nie wiem co czujesz, jeśli kochacie się tak ze nie możecie żyć bez siebie to wiesz co robić. Jeśli są wątpliwości po prostu poczekaj, zobacz jak on się zachowa.
Pozdrawiam.
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 21:53   #7
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

zaraz, zaraz.
przecież to autorka zostawiła faceta ot tak, a potem nagle się do niego odezwała i robi mu teraz mętlik w głowie.
jakby facetowi było tak źle w obecnym związku lub jakby tak bardzo Cię kochał, to już dawno wybrałby jedną z was.
poza tym nie dziwię mu się, że nie wraca do Ciebie i nie jest na Twoje pstryknięcie palcem, bo kto wie czy nie zaserwujesz mu zaraz powtórki?
układa sobie życie, zostaw go w spokoju.
__________________
trzeba mnie trochę oswoić, uspokoić, wzmocnić poczucie bezpieczeństwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 21:55   #8
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Pokaż wiadomość
zaraz, zaraz.
przecież to autorka zostawiła faceta ot tak, a potem nagle się do niego odezwała i robi mu teraz mętlik w głowie.
jakby facetowi było tak źle w obecnym związku lub jakby tak bardzo Cię kochał, to już dawno wybrałby jedną z was.
poza tym nie dziwię mu się, że nie wraca do Ciebie i nie jest na Twoje pstryknięcie palcem, bo kto wie czy nie zaserwujesz mu zaraz powtórki?
układa sobie życie, zostaw go w spokoju.
mhm, układa zdradzając. A autorka pewnie temu winna, bo jak suka nie da, to pies nie weźmie?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 22:17   #9
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
mhm, układa zdradzając. A autorka pewnie temu winna, bo jak suka nie da, to pies nie weźmie?
facet ma do autorki sentyment i pewnie żywi jeszcze do niej jakieś uczucia, to jasne. poza tym gdzie zdrada, póki co to autorka go kusi, a facet się nie daje, no chyba, ze zostanie na noc=seks.

niepotrzebnie w ogóle się do niego odezwała, a nawet jeśli, to jak dowiedziała się, że ma partnerkę, to powinna odpuścić. czy ją kocha czy nie, to nie autorki interes w tym momencie, jest z nią, tzn., ze jest nie do ruszenia.
__________________
trzeba mnie trochę oswoić, uspokoić, wzmocnić poczucie bezpieczeństwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 22:28   #10
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Pokaż wiadomość
facet ma do autorki sentyment i pewnie żywi jeszcze do niej jakieś uczucia, to jasne. poza tym gdzie zdrada, póki co to autorka go kusi, a facet się nie daje, no chyba, ze zostanie na noc=seks.

niepotrzebnie w ogóle się do niego odezwała, a nawet jeśli, to jak dowiedziała się, że ma partnerkę, to powinna odpuścić. czy ją kocha czy nie, to nie autorki interes w tym momencie, jest z nią, tzn., ze jest nie do ruszenia.
Po części masz rację i się z Tobą zgadzam. Oboje popełnili błędy.

Teraz tylko pytanie, co z tym zrobią. Czy on zostawi swoją partnerkę czy nie.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 06:47   #11
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Pokaż wiadomość
facet ma do autorki sentyment i pewnie żywi jeszcze do niej jakieś uczucia, to jasne. poza tym gdzie zdrada, póki co to autorka go kusi, a facet się nie daje, no chyba, ze zostanie na noc=seks.

niepotrzebnie w ogóle się do niego odezwała, a nawet jeśli, to jak dowiedziała się, że ma partnerkę, to powinna odpuścić. czy ją kocha czy nie, to nie autorki interes w tym momencie, jest z nią, tzn., ze jest nie do ruszenia.
No raczej, że zostanie na noc = seks w tym wypadku. Do tego czułe słówka, smsy - nikt go to dego nie zmusza. To on powinien być wierny choćby nie wiadomo co, a nie jest. I to, że autorka odpuści niczego w temacie nie zmienia, facet jest jaki jest, czyli żałosny.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 07:47   #12
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Facet gra teraz na dwa fronty. I paskudnie krzywdzi obecną partnerkę. Nie powinniście tego ciągnąć. Koleś powinien się szybko zdecydować do której bramki strzela.
Dużo w tym Twojej odpowiedzialności, bo Ty namieszałaś mu mocno. Dlatego jeśli on jest taki niezdecydowany to Twoją rolą jest nakłonić go do podjęcia decyzji. To co robicie teraz jest bez sensu.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 08:48   #13
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Facet gra teraz na dwa fronty. I paskudnie krzywdzi obecną partnerkę. Nie powinniście tego ciągnąć. Koleś powinien się szybko zdecydować do której bramki strzela.
Dużo w tym Twojej odpowiedzialności, bo Ty namieszałaś mu mocno. Dlatego jeśli on jest taki niezdecydowany to Twoją rolą jest nakłonić go do podjęcia decyzji. To co robicie teraz jest bez sensu.


Popieram,

Dwoje niezrownowazonch emocjonalnie ludzi i ta trzecia.
W tym wypadku jest troje nieszczesliwych ludzi.On ja tez unieszczesliwia, bedac z nia z litosci.Zabiera jej mozliwosc poznania kogos, na kogo ona zasluguje.
Powinien od niej odejsc, a Wy powinniscie razem.
A najlepiej, zebyscie sie wszyscy pooddalali od siebie.
Bo Ty bedziesz miala poczucie winy, ze rozwalilas jego zwiazek.A on bedzie sie bal kolejnej Twojej depresji i kolejnego odtracenia.
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 08:55   #14
201608250931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Albo w lewo albo w prawo moja droga. Musi podjąć decyzję. To nie jest zabawa tylko życie. Będzie albo z Tobą albo z nią. Nie ma innej, uczciwej drogi.
201608250931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 09:19   #15
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez limiola Pokaż wiadomość
Nie myślcie że to człowiek ktory chce trzymać dwie sroki za ogon bo to nie ten typ. Kilka lat temu zmarła jego żona i cały czas był sam. On nie zna się na sztuczkach i manipulacjach.
A ja nie wiem co robić.
Sama sobie odpowiedziałaś, tylko wytnij "nie", które sobie dodałaś.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 12:12   #16
limiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 4
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Wszystkim dziekuje za wypowiedzi, z każdej wyciągam jakieś wnioski.
Nie jestem naiwną nastolatką która wierzy każdemu facetowi, wierzcie mi. Sama jestem po przejściach i to mocnych, różni faceci pojawiali się gdzieś w moim życiu i potrafiłam ich rozszyfrować (tak mi się wydaje Wolałam być sama niż pakować się w głupie związki. Jednak w tej sytuacji jestem jak małolata, ogłupiała, zdołowana. Wiem ze to ja zawaliłam, to ja to zepsułam, jeśli ktoś ma życzenie moge o tym napisać ale nie na forum. Gdybyście znali historie mojej choroby zrozumiałybyście mnie, i moja depresje równiez. Oboje popełniliśmy błedy tylko jak z tego wybrnąc. Jednego dnia myślę że muszę się wycofać i nie nieszczyć tego związku, a kolejnego że on i tak jest myślami i uczuciami ze mną więc po co maja to ciągnąć. Nie oceniajcie mnie ani jego zbyt pochopnie, napisałam wszystko w wielkim streszczeniu żeby Was nie zanudzać, proszę tylko o radę, jakieś sugestie. Patrzycie na to chłodno, z boku a ja niestety kieruję się emocjami i nie jestem obiektywna.
limiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 12:19   #17
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Tutaj nie ma mowy o pochopnej ocenie, bo sprawa jest dość jasna. Teraz Ty jesteś tą na boku, a on ma dziewczynę, którą krzywdzi, bo ją zdradza (a zdrada to nie tylko seks). Oboje powinniście mieć ciężko na sumieniu. Ty się weź w garść i skoro już mu namieszałaś, to każ mu wybierać - inaczej krzywdzicie niczemu niewinną dziewczynę. Skoro Was do siebie ciągnie, to spróbujcie - na pewno Wam to nie zaszkodzi; moze będziecie razem, a może przekonacie się, że to nie to. Róbcie to tylko uczciwie, a nie myśląc tylko o sobie.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 12:34   #18
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez limiola Pokaż wiadomość
Nie oceniajcie mnie ani jego zbyt pochopnie, napisałam wszystko w wielkim streszczeniu żeby Was nie zanudzać, proszę tylko o radę, jakieś sugestie. Patrzycie na to chłodno, z boku a ja niestety kieruję się emocjami i nie jestem obiektywna.
Daleka jestem od potępiania, szczególnie biorąc bod uwagę Twoje problemy zdrowotne. Niemniej, niezależnie od przyczyn, sprawy zabrnęły w ślepy zaułek, nie możecie tego tak ciągnąć. Pamiętaj, że jest w to zaangażowana jeszcze jedna osoba, która w tej chwili jako jedyna z Waszej trójki nie ma pojęcia co się dzieje. To trzeba wyprostować, bo obecna droga prowadzi donikąd.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 12:36   #19
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Postawiłabym sprawę jasno: albo ona albo ja. Tyle że ujęłabym to jakoś delikatnie: że odchodząc nie chce ranić tej dziewczyny, a przecież robi to zdradzając ją, że rozumiem jego obawy, ale przecież zna sytuację (a jeśli czegoś nie rozumie, np. dlaczego musiałam się odciąć od wszystkich, to niech pyta, spróbuję odpowiedzieć), że to, jak działa Wasza relacja teraz, jest po prostu złe, bo tak naprawdę rani wszystkie zaangażowane osoby. Wyznałabym mu uczucie i pozwoliła podjąć decyzję. Na pewno nie chciałabym tego ciągnąć w ten sposób.

Potrafię uwierzyć, że nie zdradza swojej kobiety z wyrachowania, tylko ze względu na to, co zaszło. Ale to nie zmienia faktu, że na dłuższą metę tak się żyć nie da.
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 12:54   #20
limiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 4
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Znów macie rację.
Chyba tak zrobię. Teraz nie widzieliśmy się prawie 1,5 mieś, odsunęłam się choć bolało, bo chciałam się zdystansować i jemu też dać czas na ochłonięcie, na sprawdzenie czy zapomni o mnie i będzie szczęśliwy. Jednak widzę że niczego to nie zmienia. Milczałam 2 tyg nawet nie odpisywałam na wiadomości żeby jemu było łatwiej. A on po 2 tyg pisze mi że chciałby się ze mną zestarzeć. Chora sytuacja.

Zrobie tak jak piszecie, poproszę go o spotkanie, gdzieś na neutralnym gruncie żeby nic się nie wydarzyło ale wiecie obawiam się że to zbyt wiele nie zmieni. Na pewno tak jak piszecie nie mogę go postawić pod murem. Teraz przypomniało mi sie że kiedyś w rozmowie powiedział że chciałby żeby "ona" coś zrobiła, dała mu pretekst, prosił mnie o cierpliwość. Jeśli znowu tak zrobi? Może lepiej jednak nie spotykać się z nim? Znów będzie bolało
limiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 12:59   #21
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez limiola Pokaż wiadomość
A on po 2 tyg pisze mi że chciałby się ze mną zestarzeć. Chora sytuacja.

Teraz przypomniało mi sie że kiedyś w rozmowie powiedział że chciałby żeby "ona" coś zrobiła, dała mu pretekst, prosił mnie o cierpliwość. Jeśli znowu tak zrobi?
Pisać to sobie może. Facet jest zwyczajnym, wygodnickim tchórzem, który krzywdzi 2 osoby na raz.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 13:16   #22
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez limiola Pokaż wiadomość
ale wiecie obawiam się że to zbyt wiele nie zmieni. Na pewno tak jak piszecie nie mogę go postawić pod murem. Teraz przypomniało mi sie że kiedyś w rozmowie powiedział że chciałby żeby "ona" coś zrobiła, dała mu pretekst, prosił mnie o cierpliwość. Jeśli znowu tak zrobi? Może lepiej jednak nie spotykać się z nim? Znów będzie bolało
Jeśli tak zrobi, to znaczy, że jego uczucie nie jest na tyle mocne (albo nie stać go na taką uczciwość), aby zakończyć obecny związek i układać sobie życie z Tobą. Wtedy będziesz musiała zrezygnować z tego pana i się od niego odciąć. Po co skazywać się na cierpienie?
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 13:22   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Pokaż wiadomość
facet ma do autorki sentyment i pewnie żywi jeszcze do niej jakieś uczucia, to jasne. poza tym gdzie zdrada, póki co to autorka go kusi, a facet się nie daje, no chyba, ze zostanie na noc=seks.

niepotrzebnie w ogóle się do niego odezwała, a nawet jeśli, to jak dowiedziała się, że ma partnerkę, to powinna odpuścić. czy ją kocha czy nie, to nie autorki interes w tym momencie, jest z nią, tzn., ze jest nie do ruszenia.
logika milion. tyle, że to on jest w związku, więc nie powinien wypisywać do niej, że tęskni i nie powinien zostawać u niej na noc. no jakoś nie wierzę, że skończyło się na rozmowie.
więc krótko - ten koleś to głupi [cenzura], który niczym się nie różni od innych "zdradzaczy".
__________________
-27,9 kg


Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-02 o 14:05 Powód: Słownictwo.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 13:52   #24
limiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 4
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

skazana_na_bluesa - pomimo mojego doła, rozbawiłaś mnie
limiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 13:59   #25
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez limiola Pokaż wiadomość
Teraz przypomniało mi sie że kiedyś w rozmowie powiedział że chciałby żeby "ona" coś zrobiła, dała mu pretekst, prosił mnie o cierpliwość. Jeśli znowu tak zrobi? Może lepiej jednak nie spotykać się z nim? Znów będzie bolało
A to, to już wyjątkowo podłe Nabroiliście we dwoje, a chcecie, żeby ta trzecia dała pretekst i później jeszcze gryzła się tym, że jest winna rozstaniu ?! Odrobina przyzwoitości nakazuje, żeby zachować się jak dorosły i dojrzały człowiek i wziąć odpowiedzialność za swoje postępowanie.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 14:07   #26
kasiulk86
Raczkowanie
 
Avatar kasiulk86
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

On nie jest inny i wyjątkowy. Lepiej zacznij się z tego leczyć nim będzie zbyt późno.
__________________
Serialoholiczka
Butoholiczka

kasiulk86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 14:16   #27
Irrri
Raczkowanie
 
Avatar Irrri
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 61
Dot.: Mam byc cierpliwa czy on mnie oszukuje?

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
Postawiłabym sprawę jasno: albo ona albo ja. Tyle że ujęłabym to jakoś delikatnie: że odchodząc nie chce ranić tej dziewczyny, a przecież robi to zdradzając ją, że rozumiem jego obawy, ale przecież zna sytuację (a jeśli czegoś nie rozumie, np. dlaczego musiałam się odciąć od wszystkich, to niech pyta, spróbuję odpowiedzieć), że to, jak działa Wasza relacja teraz, jest po prostu złe, bo tak naprawdę rani wszystkie zaangażowane osoby. Wyznałabym mu uczucie i pozwoliła podjąć decyzję. Na pewno nie chciałabym tego ciągnąć w ten sposób.

Potrafię uwierzyć, że nie zdradza swojej kobiety z wyrachowania, tylko ze względu na to, co zaszło. Ale to nie zmienia faktu, że na dłuższą metę tak się żyć nie da.
Mądre słowa i zgadzam się w zupełności. My oczywiście możemy Ci doradzić z tej na chłodno, z perspektywy tylko tego, co napisałaś. Nie wiążą się z tym uczucia i emocje. Ale na pewno nie możecie tego tak dalej ciągnąć. Spróbujcie jeszcze raz, a tamtej dziewczynie będzie lepiej, jeśli ją teraz zostawi, niż ma być z nią, być nieszczęśliwy, zdradzać, oszukiwać... Niech ma szansę szybciej ułożyć sobie życie.
Irrri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 15:16:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.