Czu ten chłopak coś kręci? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 20:12   #1
Olaa_24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 57

Czu ten chłopak coś kręci?


Jakiś czas temu poznałam chłopaka w internecie był to przypadek troszkę. Postanowiłam po kilku rozmowach zaryzykować i umówiłam się z tym chłopakiem, być może dlatego, ze na zdjęciu to był mój typ urody i z charakteru wydał mi się ok. Na pierwsze randce powiem szczerze przyjemnie się zaskoczyłam, tyle ,że co chwila rżałam jak koń ze śmiechu, bo okazał się bardzo zabawny i sympatyczny. No i przez to balam się ,ze go zraziłam do siebie bo odezwał sie dopiero po jakis 3 dniach i zaprosił mnie na kolejne spotkanie.
Kolejne spotkanie też było przyjemne to postanowiłam zaryzykowac i uwaga: zaprosiłam go na kolejne do siebie :P za co teraz moge walnąc się w łeb chłopak sie zmieszał ale zaproponował tego dnia zamiast spedzenia u mnie czasu łyżwy. Niestety nie doszło do niego troszke z mojej jak i jego winy smile
No ale słuchajcie na 2 "randce" zapytałam sie go , jak ma na nazwisko i czego nie zaprosi mnie do siebie do znajomych na fejsie( tak wiem to śmieszne). Stwierdził, ze to zrobi jak wróci do domu po czym zaprosił mnie z jakiegoś dziwnego prosilu tam dosłownie nic nie ma. Nazwisko też jakieś dziwne i widać, że trafne Nie chce udawać jakiejś wyjątkowej fejsbuczowiczki bo w sumie sama nic nie dodaje prawie na swój prosil ,ale on na tym co mnie zaprosił ma wszystko poukrywane doslowenie goła tablica. No i jakoś zapaliła mi się lampka awaryjna !!!

Nabrałam jakiś moze głupich myśli ,dlaczego nie chce mnie zaprosic ze swojego głównego konta??? i dlaczego tak ukrywa nazwisko. Nie jestem jakaś natarczywa, w sumie nawet nie odzywam się do niego pierwsza bo nie mam czasu zawsze on to robi , tak samo jeżeli chodzi o okazywanie zainteresowania to on mnie próbuje przytulic , pocałować ja w sumie sie poddaje tongue Co robic w takiej sytuacji brnąć w to dalej? Czy sobie jednak odpuscić?
Powiem szczerze już mam dosyć jazd i związków troszke i troche boję się brnąć w to dalej jak teraz sytuacja teraz jest jakaś juz dziwna...
Olaa_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 23:14   #2
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

co w niej dziwnego? ze chłopak nie ma prawdziwych danych na fb? błagam. chyba muszę wykasować w takim razie połowę swoich znajomych skoro na spotkaniach jest w porządku, między spotkaniami się odzywa, to moim zdaniem wymyślasz problemy z

Edytowane przez 69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Czas edycji: 2016-01-12 o 23:28
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 23:22   #3
Olaa_24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 57
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

W tym nic nie ma dziwnego ale to jest totalnie poukrywany profil jakos tak dziwnie tam nic nie ma!! Najgorsze jest to ,ze może to były tylko dwa spotkania a ja nawet nie znam kolesia nazwiska a jakoś mi tak głupio pytać się juz 3 raz :p
Olaa_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 23:29   #4
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Ale to jak to? Ma 2 konta, jedno oficjalne, a drugie takie byle jakie i zaprosił cię do tego drugiego? Czy po prostu robisz aferę, że nie żyje na fb? Niektórzy mają konta, by pooglądać innych albo wymienić się wiadomościami na czacie.
Dodam, że ja też mam poukrywane wszystko, nawet listę znajomych dla znajomych i nie podałam żadnych podstawowych danych typu gdzie mieszkam.

Oczywiście możesz być czujna, ale jeśli facet na spotkaniach jest ok i się dogadujecie, to może nie kręćmy afer? Czas pokaże, czy za jego fb się coś kryje
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 23:43   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Popros o adres mailowy moze to ma z nazwiskiem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 00:00   #6
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez Olaa_24 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to ,ze może to były tylko dwa spotkania a ja nawet nie znam kolesia nazwiska a jakoś mi tak głupio pytać się juz 3 raz :p
Sama piszesz "TYLKO 2 spotkania", a za chwilę "NAWET nie znam jego nazwiska". To Twoje zachowanie jest tutaj najdziwniejsze. Naciskać na drugim spotkaniu, żeby podał fejsa
Cytat:
Napisane przez Olaa_24 Pokaż wiadomość
W tym nic nie ma dziwnego ale to jest totalnie poukrywany profil jakos tak dziwnie tam nic nie ma!!
pewnie założył specjalnie dla Ciebie, może nawet nie miał żadnego konta, ale tak mu o to :dupa: trułaś

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2016-01-13 o 00:02
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 00:13   #7
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Następnym razem, kiedy będzie Cię chciał pocałować, rzuć hasło, że nie masz w zwyczaju całować się/pozwalać całować się facetom, których nazwiska nawet nie znasz. Jeśli będzie się wykręcał, kombinował, powiedz, że to dla Ciebie oznaka, że coś ukrywa i nie budzi to Twojego zaufania do niego.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 00:17   #8
rutki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 202
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Chyba dla niego ,to za szybkie tempo,mogl nie miec konta,ty na drugie spotkanie,od razu do domu ,a on zmieszany,chyba powinnas troche zwolnic.
rutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 01:14   #9
Olaa_24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 57
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Nie wiem czy ma dwa konta ,ale to z czego mnie zaprosił na bank nie jest prawdziwe :p No własnie znamy się niecały miesiac a spotkaliśmy się dwa razy.
Powiem szczerze nie chce naciskać na tego chłopaka bo mi samej takie tempo odpowiada dosyć wolne i strasznie mi się dobrze z nim rozmawia.

Tylko mnie wkurza ,ze jest taki tajemniczy i wprawdzie sporo opowiedział mi o sobie,a ja nawet nazwiska nie znam co wydaje się śmieszne. Ehh... nie wiem czy to przez to ,ze paplam za duzo przez co on nie może się wypowiedziec chłopak , czy nie chce mi zdradzic swoich danych bo się boi ,ze poznał mnie przez internet.
Olaa_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 02:01   #10
zdradzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 444
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Nie ma cię na fb=nie istniejesz

Jak tak bardzo musisz znać jego nazwisko, to się go zapytaj o nie i tyle.
Ja na trzeciej randce ze swoim chłopem też nie znałam jego nazwiska, ani on mojego. Poznałam je przypadkiem, kiedy zostawił któregoś razu dowód osobisty na biurku.
Na fejsie nie mieliśmy się w znajomych, chociaż już mieszkaliśmy razem <masakra!>.
zdradzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 05:54   #11
AminoAcids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 130
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Jak dla mnie to on i konto i nazwisko ma, ale ma też dziewczynę dlatego pisze z fejkowego.
AminoAcids jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 06:13   #12
ewamewa
Raczkowanie
 
Avatar ewamewa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 75
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Może ma jakieś brzydkie nazwisko i się wstydzi btw. dobrze, że jesteś czujna i nieufna w stosunku do dopiero co poznanego faceta!
ewamewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 06:14   #13
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Połowę znajomych musiałabym wyrzucić z Fb- mają niemal puste konta bez nazwiska (albo coś w guście mariolka buraczek )... Ja też nie mam żadnych prywatnych informacji na fejsie, przecież to się potem strasznie trudno usuwa, a to co mam jest dla najbliższych znajomych. Dla mnie to nic dziwnego. Bardziej przychylam się do opcji, że założył specjalnie dla Ciebie albo miał już dawno ale całkiem nie używał.
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 06:16   #14
ewamewa
Raczkowanie
 
Avatar ewamewa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 75
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Połowę znajomych musiałabym wyrzucić z Fb- mają niemal puste konta bez nazwiska (albo coś w guście mariolka buraczek )... Ja też nie mam żadnych prywatnych informacji na fejsie, przecież to się potem strasznie trudno usuwa, a to co mam jest dla najbliższych znajomych.
A to na fejsie można mieć cos dla najbliższych a się nie wyświetla dla dalszych znajomych ???
ewamewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:38   #15
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez ewamewa Pokaż wiadomość
A to na fejsie można mieć cos dla najbliższych a się nie wyświetla dla dalszych znajomych ???
Mozna. Nie wiem w prawdzie jak ale moja przyjaciolka dala kiedys np info na tablicy ze swoim nowym numerem telefonu i wyswietlalo sie to tylko niektórym osobom, chyba tym ktore ona zaznaczyla ( mialam tam gdzie w nawiasie cos w stylu " ty i iles tam osob widzicie te wiadomosc..) no mniej wiecej ale wracajac do tematu, autorko tak naprawde te konto moze oznaczac wszystko i nic. Po prostu przy następnym spotkaniu zapytaj czemu te konto takie ubogie lub cos w tym stylu, jesli to dla Ciebie takie wazne ps. Ja tez poznalam nazwisko swojego tz przypadkiem i to zdecydowanie dalej niz na drugim spotkaniu
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:52   #16
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez Olaa_24 Pokaż wiadomość
No własnie znamy się niecały miesiac a spotkaliśmy się dwa razy.
On się po prostu wydaje niezainteresowany, a Ty się zastanawiasz nad nazwiskiem. Naprawdę myślisz, że ludzie się nim wymieniają na pierwszych spotkaniach dla formalności?
Cytat:
Napisane przez Olaa_24 Pokaż wiadomość
Tylko mnie wkurza ,ze jest taki tajemniczy i wprawdzie sporo opowiedział mi o sobie,a ja nawet nazwiska nie znam co wydaje się śmieszne.
W ogóle.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2016-01-13 o 07:53
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:58   #17
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez ewamewa Pokaż wiadomość
A to na fejsie można mieć cos dla najbliższych a się nie wyświetla dla dalszych znajomych ???

Offtop: (nie mam jak zrobić na szaro na tel) Pewnie, że można- jak zamieszczasz post masz u dołu taki przycisk z globem/kłódeczką i tam wybierasz kto powinien ten post zobaczyć. Możesz wybrać dowolną grupę osób.
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 08:17   #18
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
On się po prostu wydaje niezainteresowany, a Ty się zastanawiasz nad nazwiskiem. Naprawdę myślisz, że ludzie się nim wymieniają na pierwszych spotkaniach dla formalności?W ogóle.
No ja myślę, że przedstawienie się komuś z imienia i nazwiska, skoro już osobiście się spotykają, to naturalny krok i przejaw kultury osobistej.
Jeśli ktoś ma jakieś obawy, czy chce pozostać anonimowy to niech siedzi w domu i w kontaktach via internety posługuje się nickiem
Natomiast brak konta na fejsie, czy fikcyjne konto są absolutnie bez znaczenia, nie ma obowiązku istnieć w sieci
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 08:31   #19
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
No ja myślę, że przedstawienie się komuś z imienia i nazwiska, skoro już osobiście się spotykają, to naturalny krok i przejaw kultury osobistej.
I w którym momencie należy wpaść na to, żeby przedstawić się z imienia i nazwiska? Na drugim spotkaniu, na trzecim? W połowie czwartego? I każdy o tym myśli i pamięta?

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś ma jakieś obawy, czy chce pozostać anonimowy to niech siedzi w domu i w kontaktach via internety posługuje się nickiem
A to co ma do rzeczy?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 08:42   #20
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
I w którym momencie należy wpaść na to, żeby przedstawić się z imienia i nazwiska? Na drugim spotkaniu, na trzecim? W połowie czwartego? I każdy o tym myśli i pamięta?
Przecież tu nie chodzi o pamięć, to chyba naturalne, że witasz się z nowo poznaną osobą, wyciągasz rękę i mówisz: Cześć, jestem Anka Iksińska. Tak samo nie muszę pamiętać jakoś specjalnie, żeby powiedzieć proszę, dziękuję czy do widzenia.
Nie wiem, może ja z innego świata jestem, ale dla mnie dobrze wychowana osoba przedstawia się najzwyczajniej w świecie, bez specjalnego przygotowania czy namysłu I nie chodzi mi tu o przedstawianie się przypadkowo napotkanej na ulicy osobie, ale takiej, z którą specjalnie się umawiamy i mamy zamiar spędzić czas.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 08:51   #21
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
No ja myślę, że przedstawienie się komuś z imienia i nazwiska, skoro już osobiście się spotykają, to naturalny krok i przejaw kultury osobistej.
Jeśli ktoś ma jakieś obawy, czy chce pozostać anonimowy to niech siedzi w domu i w kontaktach via internety posługuje się nickiem
Natomiast brak konta na fejsie, czy fikcyjne konto są absolutnie bez znaczenia, nie ma obowiązku istnieć w sieci
Może ja już jestem starej daty, ale w moim środowisku przedstawianie się imieniem i nazwiskiem jest zupełnie naturalne, ale może uważam tak, bo większość nowych znajomości zyskuję służbowo od jakiegoś czasu...
Rzeczywiście prywatnie ludzie nie od razu się podają nazwisko, wychodzi to w jakimś momencie naturalnie. Może twoje szybkie zaproszenie do domu trochę go wystraszyło i dlatego nie chce żebyś zobaczyła kogo ma w znajomych, jak się nazywa itd. Boi się, że szybko zaczniesz sobie wyobrażać za dużo i narobisz mu dymu?
Albo ma na prawdziwym koncie zdjęcia ze swoją dziewczyną... Obie możliwości prawdopodobne.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 10:13   #22
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Przecież tu nie chodzi o pamięć, to chyba naturalne, że witasz się z nowo poznaną osobą, wyciągasz rękę i mówisz: Cześć, jestem Anka Iksińska.
W życiu nie byłam świadkiem takiej sytuacji w prywatnych relacjach. Chyba, że mówimy o starszych pokoleniach.
Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Tak samo nie muszę pamiętać jakoś specjalnie, żeby powiedzieć proszę, dziękuję czy do widzenia.
Nie, to nie jest to samo.
Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Nie wiem, może ja z innego świata jestem
No Tobie muszę przyznać, że tak. Zastanawiam się, gdzie to jest.
Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
dla mnie dobrze wychowana osoba przedstawia się najzwyczajniej w świecie, bez specjalnego przygotowania czy namysłu
Oczywiście. Z imienia.
Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
Może ja już jestem starej daty, ale w moim środowisku przedstawianie się imieniem i nazwiskiem jest zupełnie naturalne, ale może uważam tak, bo większość nowych znajomości zyskuję służbowo od jakiegoś czasu...
Ale co ma do rzeczy stara data, skoro mówisz o kontaktach służbowych? To jest oczywiste, ale nie mówimy o takiej sytuacji.
Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście prywatnie ludzie nie od razu się podają nazwisko, wychodzi to w jakimś momencie naturalnie.
Dokładnie.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 17:48   #23
izoolka
Raczkowanie
 
Avatar izoolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bielska Białej
Wiadomości: 263
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Nie każdy jest maniakiem facebooka - więc może to znaczyć zupełnie nic. Za dużo rozmyślasz
izoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 18:59   #24
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Ogólnie to lipa całować się z kimś i pogłębiać zażyłość bez problemu,a mieć problem z przedstawieniem się. Weź go autorko lekko otrząśnij, bo koleś zachowuje się niepoważnie w stosunku do Ciebie,a Ty sama na to pozwalasz. To zdecydowanie nie leci w tym fajnym kierunku, o który by Ci chodziło.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 21:14   #25
Olaa_24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 57
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Dzieki dziewczyny za tyle odpowiedzi bo dobrze pocztytac opinie i troszke mnie uspokoiłyście bo ja mam zdolnosc do analizowania wszystkiego :P zamiast wyluzowania i dania się ponieść emocjom i czasowi i troche mnie ten fejs wystraszył i zniechęcił. Ale oj tam jak bedzie chciał to mi się przedstawi w sumie oprócz tego to facet jest wy☠☠☠i... sty więc może rzeczywiście niepotrzebnie się przejmuje.
Dziewczyny to on na bank nie ma :p raczej bym się domyśliła bo juz poznałam kiedys takego chłopaka bejareanta z laska i wiem jak to sprawdzic :p
Olaa_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 21:25   #26
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez Olaa_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to on na bank nie ma :p
Ależ one wszystkie są zawsze pewne.

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Olaa_24 Pokaż wiadomość
raczej bym się domyśliła bo juz poznałam kiedys takego chłopaka bejareanta z laska i wiem jak to sprawdzic :p
Jak?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 01:04   #27
AminoAcids
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 130
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Jestes tak naiwna ze az mnie boli jak cie czytam.
AminoAcids jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 02:20   #28
Olaa_24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 57
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Dlaczego wnioskujesz ,ze jestem naiwna ?

Być może ma dziewczyne, ale zapewaniał mnie ze jest singlem , rozmawia ze mna przy kolegach, miał taki bałagan w samochodzie jaki widziałam tylko u singli :p nigdy niczego nie można być pewnym, a nie bede się kolesia dopytywac milion razy czy mnie nie kłamie. Bez przesady tym bardziej ,ze wcale nie dązy do seksu, tylko się ze mną umawia łyżwy itp.
Olaa_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 15:04   #29
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jak?
Cytat:
Napisane przez Olaa_24 Pokaż wiadomość
Być może ma dziewczyne, ale zapewaniał mnie ze jest singlem , rozmawia ze mna przy kolegach, miał taki bałagan w samochodzie jaki widziałam tylko u singli :p nigdy niczego nie można być pewnym, a nie bede się kolesia dopytywac milion razy czy mnie nie kłamie. Bez przesady tym bardziej ,ze wcale nie dązy do seksu, tylko się ze mną umawia łyżwy itp.
Aha.
Cytat:
Napisane przez Olaa_24 Pokaż wiadomość
Dlaczego wnioskujesz ,ze jestem naiwna ?
Bo nie masz żadnego powodu, aby mieć taką pewność?

To jaki to jest ten Twój niezawodny sposób na sprawdzenie czy ktoś ma dziewczynę?

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2016-01-14 o 15:05
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 21:36   #30
Olaa_24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 57
Dot.: Czu ten chłopak coś kręci?

stewardesa
Pewnosci nigdy nie można mieć a ty jestes pewna ,ze kazdy nowo poznany facet jest singlem? i od razu sprawdzasz go gdzie sie da? Założyłam ten temat bo własnie zaczeła mi jakaś lampka pipać przez ten poblokowany i pusty fejs, a staram się być ostrożna i nie wiem jak interpretować taka sytuacje bo nie wiem jak postąpić.
Myslę jednak, ze meżczyzna który ma dziewczyne nie chodzi z inna po środku miasta i co chwila próbuje sie przytulić itp, bo ktoś znajomy mógłby go wyczaić.
Olaa_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-15 11:31:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.