Romans z robotnikiem?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 18:49   #31
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Rozumiem, że martwisz się o dobro siostry, ale dlaczego tak brutalnie go oceniasz? Żadna praca nie hańbi, lepsza ta niż jakby miał żyć z zapomogi.

Na Twoim miejscu czekałabym na rozwój sytuacji, bo na tym etapie nic nie możesz zrobić. Rozmowa z tym robotnikiem na pewno nie przyniesie oczekiwanych skutków, podobnie jak i z siostrą. Jest nim po prostu zauroczona i może wspólny weekend z chłopakiem by im pomógł? Zbliżyliby się do siebie i zapomniałaby o pracowniku, który remontuje Wasz blok, a jeśli chcesz i możesz, bo masz takie fundusze, zafunduj im dwutygodniowe wakacje, może w tym czasie coś się zmieni i blok będzie już po remoncie.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:50   #32
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez czerwony_murek Pokaż wiadomość
A ty chyba dziewffczynko masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Dziewczyna pisze, że zachowują się jak bydło a do tego jakiś 32 latek podwala się do jej 20 letniej siostry. Rozwodnik i przysłowiowy ru**acz.

Dziewczyna prosi o pomoc a wy ją za coś jedziecie. Oragnijcie się laseczki!

mocne.

jaką pomoc udzielić dziewczynie...
wywalić kawę na ławę,jaki to facet i spróbowac przewidziec jej przyszłość w czarnych kolorach.
postaszyć kobietą robotnika,ktora wyrwie jej włosy,kiedy się dowie..
widmem płacenia alimentów na dwoje dzieci...
czy wstydem zdradzającej kobiety,ktora nie ma honoru zerwac związek przed ponownym związaniem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:51   #33
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Czerwony murek jesli nie masz zadnych konkretnych rad odnosnie problemu autorki, to z laski swojej nie zasmiecaj watku zbednymi komentarzami

Autorko wydaje mi sie ze jesli bedziesz probowala zmienic podejscie siostry do tego faceta, moze miec to odwrotny skutek. Kazdy uczy sie na wlasnych bledach i w tym wypadku chyba jest to nieuniknione.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:52   #34
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ale to jej życie i ona poniesie konsekwencje swoich wyborów.
Ty nie możesz żyć i decydować za nią, mimo że jest Twoją siostrą i zapewne chcesz jej dobra

No jasne, że chcę. To takie dziwne?

Jeśliby był ten wątek o mnie, od razu byście na mnie najechały odnośnie tego, że mam romans z kimś, kto jest w związku i ma dzieciaki. I żebym poszła po rozum do głowy, żebym nie zrujnowała sobie życia, nie budowała szczęścia na nieszczęściu innych.

Wiem, chciałam ją po prostu ostrzec. No nic, przeczekam. Tylko już nie raz przychodziła do mnie z płaczem, że znowu się pokłóciła z chłopakiem i spała u mnie w pokoju, żaliła się, także ciężko po prostu w takiej sytuacji milczeć.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...

Edytowane przez misterybusiness
Czas edycji: 2010-06-22 o 18:57
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:56   #35
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Wiesz, zaczełas z niewłasciwej strony.
Oczywiscie, ze nie powinna wikłać się z kim, kto jest w zwiazku i ma dzieci, do tego sama będąc w związku.
Natomiast pokreślanie ze nie dosc, ze ma romans to jeszcze z kimś takim jest nie fair i dlatego część z nas sie wzburzyła.


Możesz próbować porozmawiaćn z siostra, tłumaczyć ze to jest głupota i ze rozwala oba związki, ale z drugiej strony przeciez silą jej nie zmusisz do tego, zeby dala sobie z nim spokój.
A siostry chlopak nic nie widzi?
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:58   #36
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Nie oszukujmy sie ,że robotnika spotkasz w teatrze szczegolnie takiego ktory wyżej nie podskoczy i do konca zycia bedzie ukladal kostkę.

Uzywanie "miesa" w ich pracy to norma ,lekarz ew pracy jednak nie rzucaja ****ami.

Problem w tym ze koles zarywa do dziewczyny majac w domu kobiete i dzieci ale w pracy on jest byczek i fajnie jest imponowac kolegom a po randce opowiadac jak to ja "obraca."
Mnie szczerze obrzydza przechodzenie obok takich roboli ale domyslam sie ,że mlodym moze sie podobac napakowany i spieczony robotnik bez koszulki

Siostra chce sie osmieszac-jej zycie i wybor oby nie zaciążyła bo bedzie skucha na całego.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-06-22 o 19:00
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:59   #37
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez Diversification Pokaż wiadomość
Rozumiem, że martwisz się o dobro siostry, ale dlaczego tak brutalnie go oceniasz? Żadna praca nie hańbi, lepsza ta niż jakby miał żyć z zapomogi.
A jak mozna ocenić lowelasa z rusztowania, co ma na utrzymaniu 4 dzieci, jest w związku a zarywa przez okienko do młodej dziewczyny? I jeszcze to jego towarzystwo - wyklinają ludziom pod oknami, symulują stosunki seksualne pod czyimś oknem.
No po prostu extra klasa- tylko poprosić założycielkę wątku o nr telefonów i rwać jak młode wisienki i obraczkować czym prędzej, bo to na pewno dobre chopaki som

Może ja dziwna jestem, ale oceniam go duuuuzo gorzej, bo to on ma zobowiązania, niz młoda lasencję co jej na mózg padło.

A siostre jak mówiłam- powiedziała co myślę w dosadnych słowach. Nie o nim a o niej.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 19:01   #38
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Może i ja się tu wypowiem.
Siostra jest dorosła, również zajęta jak zarówno robotnik także dorosły i zajęty.
Oboje wiedzą co robią, i chyba ani Ty ani nikt inny nie powinnien się wtrącać w ich życie.
Oboje w jakiś tam sposób są nie wporządku do osób z którymi są związane.
Sms-y, wypad na kawe nie musi odrazu świadczyć o romansie.
Próba pocałunku, hm.. faceci to wzrokowcy i jeśli kobieta jest atrakcyjna wątpie czy nawet obrączka na palcu by mu przeszkodziła.

Mam jedno pytanie, bo tak zrozumiałam post, gdyby spotkała sie z prawnikiem, lub bizmesmenem było by ok?
Chyba tak samo

Może wystraczy przypomnieć siostrze że żyję w związku?
Nim odfrunie za daleko
Głowa do góry.

Co do opini o robotnikach
Mój TŻ z którym jestem od 8 lat z zawodu jest murarzem, nie raz miał okazję pracować na budowie w tej chwili pracuję ale już przy wykończeniach wnętrz prywatnie, ale z tą różnicą że nie pali, nie pije więc całkowity abstynent. Owszem na budowach robią sobie żarty te zwykłe i te mniej zwykłe.
Ale taki urok, nie każdy jest taki sam
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:01   #39
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A jak mozna ocenić lowelasa z rusztowania, co ma na utrzymaniu 4 dzieci, jest w związku a zarywa przez okienko do młodej dziewczyny? I jeszcze to jego towarzystwo - wyklinają ludziom pod oknami, symulują stosunki seksualne pod czyimś oknem.
No po prostu extra klasa- tylko poprosić założycielkę wątku o nr telefonów i rwać jak młode wisienki i obraczkować czym prędzej, bo to na pewno dobre chopaki som

Może ja dziwna jestem, ale oceniam go duuuuzo gorzej, bo to on ma zobowiązania, niz młoda lasencję co jej na mózg padło.

A siostre jak mówiłam- powiedziała co myślę w dosadnych słowach. Nie o nim a o niej.
Nie chodziło mi o całokształt tego człowieka tylko o zawód. Jest jaki jest, nie miałam na myśli jego charakteru, zachowania, ale pracy jaką wykonuje, a jest ona normalna.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:01   #40
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Wiesz, zaczełas z niewłasciwej strony.
Oczywiscie, ze nie powinna wikłać się z kim, kto jest w zwiazku i ma dzieci, do tego sama będąc w związku.
Natomiast pokreślanie ze nie dosc, ze ma romans to jeszcze z kimś takim jest nie fair i dlatego część z nas sie wzburzyła.


Możesz próbować porozmawiaćn z siostra, tłumaczyć ze to jest głupota i ze rozwala oba związki, ale z drugiej strony przeciez silą jej nie zmusisz do tego, zeby dala sobie z nim spokój.
A siostry chlopak nic nie widzi?

Dzięki. Rzeczywiście trochę mnie poniosło, ale krew mnie zalewa, kiedy słyszę bluzgi co 2 słowo z podtekstami pod moim adresem (sama nie jestem święta, ale dla mnie to po prostu niesmaczne). Choćby nie wiem, jaka była jego profesja, to nie powinna pakować się w takie bagno.

A chłopak... Cóż. Nie widzi, nic nie wie.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:04   #41
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez Bezka Pokaż wiadomość
Co do opini o robotnikach
Mój TŻ z którym jestem od 8 lat z zawodu jest murarzem, nie raz miał okazję pracować na budowie w tej chwili pracuję ale już przy wykończeniach wnętrz prywatnie, ale z tą różnicą że nie pali, nie pije więc całkowity abstynent. Owszem na budowach robią sobie żarty te zwykłe i te mniej zwykłe.
Ale taki urok, nie każdy jest taki sam
Dokładnie.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Dzięki. Rzeczywiście trochę mnie poniosło, ale krew mnie zalewa, kiedy słyszę bluzgi co 2 słowo z podtekstami pod moim adresem (sama nie jestem święta, ale dla mnie to po prostu niesmaczne). Choćby nie wiem, jaka była jego profesja, to nie powinna pakować się w takie bagno.

A chłopak... Cóż. Nie widzi, nic nie wie.
Źle oceniasz tego robotnika, ale spróbuj obiektywnie osądzić swoją siostrę. Gdyby ktoś inny opisał tę sytuację to co byś pomyślała o tej dziewczynie? Ma chłopaka, z którym mieszka i już z pierwszym lepszym się umawia i cieszy, że chciał ją pocałować jak 15-latka...
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 19:06   #42
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
To Wy ugólniacie i robicie Reytana w sprawie ludu pracującego, w momencie kiedy chodzi o jednego typiora od siedmiu bolesci i jego dowcipaśnych wielce kolegów.

AWIA, no niektórzy po prostu potrzebują równać do jakiegoś menelstwa co nie potrafi mówić tylko zna 2 słowa k**** i ch**.
Klasę się ma albo nie, wykształcenie nie ma do tego NIC.
Musiałam zacytować, bo to jest świetnie i dobitnie sformułowana opinia
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:07   #43
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez czerwony_murek Pokaż wiadomość
Brawo! Przynajmniej jedna z Was jest jakąś oczytaną kobietą i potrafi zrozumieć o co chodzi. Baaaa! Powiem więcej dla tych dzieffczynek co nie potrafią czytać bo widzę macie z tym problemy.

Koleś ma 32 lata, 4 dzieciaków, kobietę - a wyrywa do jakiejś gówniary. Typowy fuck man! Jeśli zachowuje się tak jak pisze - to ja bym się martwiła o siostrę!

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------


Oczywiście, że w to drugie. Problemy z wyczuciem ironii? Aż mi się kochana przypomniało: http://www.youtube.com/watch?v=FAB-ZWM1dZw

Wykształcony Polak! Ole!


Bozia jej rączki urwała, że się nie może oprzeć? Dziewczyna straciła głowę, a tu najazd na kolesia, jakby takich nie było w jej otoczeniu tysięcy. Jak można oskarżać tego chłopaka o rozwalanie związku, skoro do tego trzeba dwojga. A co do niego i tego, że ma dzieci, to nikt nie wie czy np. nie są w wolnym związku, i skoki w bok są na porządku dziennym.
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:09   #44
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Hmmm.... nie oceniam jej najlepiej jeśli to Ci wystarczy. Po prostu chciałam jej uświadomić, że postępuje wyjątkowo głupio. I tyle. Nieważne, czy siostra, czy bliska koleżanka. Nakłonić do zmiany postępowania, zatrzymania się, zastanowienia - owszem.
Ale jak wyjdzie - zobaczymy. Sama podejmie decyzję. Szkoda tylko, żeby spaprała sobie najlepsze lata swojego życia przez mieszanie się w coś, co nie ma sensu.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:13   #45
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja dzielę. Moż enie do końca wg tego gdzie pracują, ale wg tego JAK SIĘ ZACHOWUJĄ

Opis budowlańców sposodował, ze jakby moja siostra zaczęła się z takim zadawać, to bym ją tak palnęła w łab że by sie ocknęła i przestała zadawać z dnem społecznym.

No wzór cnót wszelakich, lowelas z rusztowania z 4 dzieci na utrzymaniu, w stałym związku wdający się w romans.

Gratuluje Wam , musi to być najwyraźniej Wasz ideał księcia z bajki skoro tak się rzuciłyście bronić ucisnionej klasy robotniczej reprezentowanej przez jego pokrzywdzoną osobę.
Zgadzam sie. Ja tam bym takiego lovelasa nikomu nie zyczyła.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:17   #46
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Nie mogłam się powstrzymać muszę dopisać.
Może to wygladało w ten sposób, o czym siostra Ci nie powiedziała.
Może mówiła temu facetowi że źle jej się układa z facetem (a to już wysłany sygnał dla niego że prawie droga wolna)
Z drugiej strony nie wiadomo jak wygląda związek 32-latka z jego partnerką, moze wisi na włosku, może ma już dość bycia z nią i dziećmi różnie i bywa.
I tym sposobem siostra narzeka na swój związek, on na swój, dogadują się w ten sposób, bo zaczyna ich łączyć coś wspólnego "kłopoty w zwiazku"
i tu pojawia się szansa na coś nowego, nie koniecznie zmarnowanego.
Dla takiego małego przykładu moja znajoma, poznała przez przypadek chłopaka który był bezdomny, większość jej odradzała, inni się nie wtrącali itd.
Chłoapk miał problemy z alkoholem, i nikt nie chcial by wpadła razem z nim.
On się jej oświadczył, wyjechali do osrodka, dostali mieszkanie, jak narazie wynajęte, pobrali się mają dzieci i są szczęsliwi.
Historia niby bez sensu ale zakończona szczęślwie.
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:18   #47
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A jak mozna ocenić lowelasa z rusztowania, co ma na utrzymaniu 4 dzieci, jest w związku a zarywa przez okienko do młodej dziewczyny? I jeszcze to jego towarzystwo - wyklinają ludziom pod oknami, symulują stosunki seksualne pod czyimś oknem.
No po prostu extra klasa- tylko poprosić założycielkę wątku o nr telefonów i rwać jak młode wisienki i obraczkować czym prędzej, bo to na pewno dobre chopaki som

Może ja dziwna jestem, ale oceniam go duuuuzo gorzej, bo to on ma zobowiązania, niz młoda lasencję co jej na mózg padło.

A siostre jak mówiłam- powiedziała co myślę w dosadnych słowach. Nie o nim a o niej.
Zaraz zaraz... bo czegoś nie rozumiem. Czy gdyby był to lekarz a nie pracownik fizyczny, który nie przeklina, to takiego "lovelasa" byś polecała?
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:26   #48
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242
Dot.: Romans z robotnikiem?!

ps. zapomniałam dopisać że tak jak ktoś tu napisał wina leży po obu stronach.
Siostra wie ze on żyje w związku z 4 dzieci, więc nie ukrywał tego a przecież mógł, i pewnie siostra też nie ukrywa że też jest w związku. więc oboje wiedzą co robią.
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:28   #49
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
Zaraz zaraz... bo czegoś nie rozumiem. Czy gdyby był to lekarz a nie pracownik fizyczny, który nie przeklina, to takiego "lovelasa" byś polecała?
Pytanie nie do mnie, ale trudno. W końcu ten temat i tak został okrążony przez co niektóre osoby, które skupiły się na moim ocenianiu ludzi ....
Nie, nie polecałabym jej ładowania się jej w jakikolwiek związek z ZAJĘTYM facetem.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 19:41   #50
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Nie oszukujmy sie ,że robotnika spotkasz w teatrze szczegolnie takiego ktory wyżej nie podskoczy i do konca zycia bedzie ukladal kostkę.

Uzywanie "miesa" w ich pracy to norma ,lekarz ew pracy jednak nie rzucaja ****ami.

Problem w tym ze koles zarywa do dziewczyny majac w domu kobiete i dzieci ale w pracy on jest byczek i fajnie jest imponowac kolegom a po randce opowiadac jak to ja "obraca."
Mnie szczerze obrzydza przechodzenie obok takich roboli ale domyslam sie ,że mlodym moze sie podobac napakowany i spieczony robotnik bez koszulki

Siostra chce sie osmieszac-jej zycie i wybor oby nie zaciążyła bo bedzie skucha na całego.
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A jak mozna ocenić lowelasa z rusztowania, co ma na utrzymaniu 4 dzieci, jest w związku a zarywa przez okienko do młodej dziewczyny? I jeszcze to jego towarzystwo - wyklinają ludziom pod oknami, symulują stosunki seksualne pod czyimś oknem.
No po prostu extra klasa- tylko poprosić założycielkę wątku o nr telefonów i rwać jak młode wisienki i obraczkować czym prędzej, bo to na pewno dobre chopaki som

Może ja dziwna jestem, ale oceniam go duuuuzo gorzej, bo to on ma zobowiązania, niz młoda lasencję co jej na mózg padło.

A siostre jak mówiłam- powiedziała co myślę w dosadnych słowach. Nie o nim a o niej.
zgadzam się w 100 %

nie wiem czemu od razu większość rzuciła się do obrony tego faceta... nie oszukujmy się , w większości przypadków (mówię w WIĘKSZOŚCi ) niestety taka osoba naprawdę nie należy do elity intelektualnej ... bo moim zdaniem większość z nich naprawdę często zachowuje się jakby brakowało im rozumu... i wydaje mi się że większość z was się z tym spotkało- przechodzicie obok takiej grupki a nie daj boże jeszcze w sukience czy spódnicy i na obcasie i co słyszycie???to możecie sobie same dopowiedzieć

co do tego kim jest, ok , załóżmy że nie oceniam go po zawodzie...ale... facet z 4 dzieci (do tego po rozwodzie ); obecnie dążący w jakiś sposób do zdradzenia swojej obecnej partnerki to chyba nie jest najlepszy materiał na facet... wydaje mi się że gdyby ta sytuacja dotyczyla bezpośrednio autorki , wypowiedzi byłyby zupełnie inne..a teraz wielkie oburzenie, że jak to może się wtrącać itp...

oczywiście siostra autorki też nie jest tu bez winy, oszukuje swojego faceta , itp...
do autorki - porozmawiaj poważnie z siostrą, nawet bardzo dosadnie powiedz jej co o tym mylisz... a wiesz co będzie najlepsze- powiedz jej że jeżeli nie zakończy tej znajomości to powiadomisz jej faceta....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:41   #51
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale trudno. W końcu ten temat i tak został okrążony przez co niektóre osoby, które skupiły się na moim ocenianiu ludzi ....
Nie, nie polecałabym jej ładowania się jej w jakikolwiek związek z ZAJĘTYM facetem.
No właśnie, to po co te teksty o robotnikach?
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:50   #52
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Alez swiete oburzenie na watku zapanowalo. Jaka z autorki plytka kobieta . No jak tak mozna. Jaka nie marzy o posiadaniu gentlemana co to :
Cytat:
Rzucają mięsem" raz po raz, biją się na rusztowaniach, wyglądają, jakby wyszli prosto z więzienia. Jęczą mi pod oknami, symulując stosunek seksualny.
Mnie zwlaszcza ta symulacja przekonala . Moj facet to taki nudny, nic nie symuluje. Ale skoro niektore tak bronia symulujacych gentlemanow to moze sama sie jutro na budowe niedaleko wybiore i zobacze, co trace .

--------------------------------------------------------
Porzucajac ironie mam nadzieje droga autorko, ze uda Ci sie dotrzec do siostry. Lovelas z 4 dzieci to zdecydowanie nie jest dobra partia.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-06-22 o 19:53
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:56   #53
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Masz chociaż grosz sympatii dla chłopaka swojej siostry?
Powiedz siostrze, że jeśli ona z nim nie zerwie, to ty mu o jej romansie opowiesz.
Pal licho głupią siostrunię, ale chłopak zasługuje na lepszą dziewczynę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:57   #54
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
Zaraz zaraz... bo czegoś nie rozumiem. Czy gdyby był to lekarz a nie pracownik fizyczny, który nie przeklina, to takiego "lovelasa" byś polecała?
Poczułam się tym pytaniem wywołana do odpowiedzi. Tak, ja bym poleciała raczej na lekarza niż na pracownika fizycznego. A Ty nie?
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 20:08   #55
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Romans z robotnikiem?!

wszyscy robotnicy to mordercy i złodzieje!
Rozumiem, że martwisz się o siostrę, ale moim zdaniem przesadzasz - to jest jej życie. Możesz z nią porozmawiać, spróbować wytłumaczyć, że źle robi. Ale nie przeżyjesz jej życia za nią!!! jej życie= jej decyzje.

A twoje teksty o robotnikach wywołały u mnie autentycznie taką minę -
normalni ludzie, sa miedzy nimi pewnie wspaniale osoby, a złych nigdzie nie brakuje nawet wśród uczonych profesorów. poza tym bycie robotnikiem nie jest równoznaczne z wybitną głupotą. to jest ostatnio dość dochodowe zajęcie.

Edytowane przez 201712190924
Czas edycji: 2010-06-22 o 20:10
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 20:09   #56
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Poczułam się tym pytaniem wywołana do odpowiedzi. Tak, ja bym poleciała raczej na lekarza niż na pracownika fizycznego. A Ty nie?

No właśnie o to chodzi, że zadawanie się z zajętym mężczyzną jest ZŁE, to swoją drogą, a po drugie, zadawanie się z obcym mężczyzną JEŻELI JEST SIĘ ZAJĘTYM jest jeszcze bardziej złe.
I to, czy to robotnik, czy lekarz nie ma wielkiego znaczenia, i nie trzeba nacechowywać wypowiedzi "robotnikami".
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 20:11   #57
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Masz chociaż grosz sympatii dla chłopaka swojej siostry?
Powiedz siostrze, że jeśli ona z nim nie zerwie, to ty mu o jej romansie opowiesz.
Pal licho głupią siostrunię, ale chłopak zasługuje na lepszą dziewczynę.
popieram. jeśli nic do niej nie dotrze, to zagroź jej, że powiesz jej chłopakowi i po sprawie.
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 20:13   #58
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Jezusie, przecież wyjaśniłam, w jaki sposób się zachowują!
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 20:14   #59
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
No właśnie o to chodzi, że zadawanie się z zajętym mężczyzną jest ZŁE, to swoją drogą, a po drugie, zadawanie się z obcym mężczyzną JEŻELI JEST SIĘ ZAJĘTYM jest jeszcze bardziej złe.
I to, czy to robotnik, czy lekarz nie ma wielkiego znaczenia, i nie trzeba nacechowywać wypowiedzi "robotnikami".
Calkowicie sie zgadzam.

Autorko pogadaj z siostra, niech zda sobie sprawe z tego co robi.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 20:16   #60
english_blackberry
Rozeznanie
 
Avatar english_blackberry
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 607
Dot.: Romans z robotnikiem?!

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
"Rzucają mięsem" raz po raz, biją się na rusztowaniach, wyglądają, jakby wyszli prosto z więzienia. Jęczą mi pod oknami, symulując stosunek seksualny.

Niee, takie zachowanie jest normalne i każdy człowiek z klasą tak postępuje...

moja droga ja znam ludzi postawionych b.wysoko, a zachowujących się z bardzo małą klasą.
Nie wydaje mi się, żeby to czy ktoś jest robotnikiem czy prezesem miało jakiekolwiek znaczenie. To NORMALNI ludzie, jak wszyscy. Poprostu pracują w innych warunkach i mają inne sytuacje materialne.
Nie zachowuj się jak jakaś cholerna księżniczka, której przeszkadza plebs Mamy XXI wiek, nie ma już od dawna podziału na klasy.
english_blackberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.