gej- tolerancja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 21:07   #1
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098

gej- tolerancja?


Moje pytanie: Czy tolerujecie gejów?

Ja ostatnio poznałam geja, znaczy zatrudniłam go u siebie, bo prowadzę działalność. Bardzo go lubię, dogaduje się z nim po prostu za***iście. Jest inny niż wszyscy, oryginalny i całkiem w porządku i to mi się w nim podoba. Jesteśmy mniej więcej w ty samym wieku więc się "zaprzyjaźniliśmy", a najfajniejsze jest to że wiem że się w sobie nie zakochamy znaczy on we mnie, bo zazwyczaj tak było że na przyjaźń od faceta nigdy nie mogłam liczyć bo to się kończyło łamaniem serca. ale problem w tym że mój chłopak jest zazdrosny - wie że ON jest gejem a ma jakieś problemy.

Najbardziej mnie wkurza to : poszłam z moim nowym kolegom - gejem do knajpy i nagle ni z gruchy ni z pietruchy wlazły jakieś CZUBY i zaczęli go wyzywać od pedałów itd. Strasznie mnie to oburzyło, bo przecież to nie ich sparwa, gdyby mnie tam nie było to by chłopaka pobili...

czemu ludzie się interesują innymi, trochę tolerancji i wszystkim żyło by się lepiej.

Dodam że wcześniej brzydziłam sie gejów, a teraz jak poznałam i na serio przypadł mi do gustu jako kolega.

Jak wytłumaczyć mojemu chłopakowi że nie potrzebnie się tak bulwersuje , jak zmienić jego nastawienie do gejów? Ja z tej znajomości nie zrezygnuję i na pewno z pracy go nie zwolnie bo chłopak jest tak uroczy że aż słodki
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:12   #2
justynkavip
Zadomowienie
 
Avatar justynkavip
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 886
Dot.: gej- tolerancja?

toleruję. I nigdy nie obraziłabym żadnego, ze względu na jego orientację.

Twój facet zazdrosny jest poprostu. Nieważne, czy On jest gejem czy nie. Kręci się obok Ciebie facet
__________________
A jeśli słowa - to banalne.
Takie dla których brakło stronnic.
Moja, Jedyna - Ukochana
Tak jakby Ci chodziło o nic.
#Kora
justynkavip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:13   #3
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: gej- tolerancja?

Wiesz moi znajomi homoseksualiści dzielą się na: gejów i pedałów. Ci pierwsi to po prostu normalni ludzie ci drudzy to fanatycy swojej seksualności którzy są przewrażliwieni na tym punkcie i przesadnie się afiszują tym kim są i co robią. A tego nie lubię. Co kto robi w łóżku nie moja sprawa, niech zostawia to tam gdzie jest i problemu nie ma.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:14   #4
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: gej- tolerancja?

znam nie jednego geja, dla mnie to normalni ludzie, z którymi można się pośmiać, pogadać, spotkać.


Twój TŻ go poznał, rozmawiał? Mój też miał uprzedzenia - jak poznał, stwierdził, że to tacy zabawni chłopcy.

Edytowane przez hoppipolla
Czas edycji: 2010-06-15 o 21:15
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:14   #5
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Jak wytłumaczyć mojemu chłopakowi że nie potrzebnie się tak bulwersuje , jak zmienić jego nastawienie do gejów? Ja z tej znajomości nie zrezygnuję i na pewno z pracy go nie zwolnie bo chłopak jest tak uroczy że aż słodki
wiesz, faceci mają z tym większy problem. no trudno, nie każdy jest tolerancyjny
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:16   #6
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: gej- tolerancja?

Traktujesz go jak pudelka a nie człowieka.
To ... uwłaczające. chyba bardziej niż taka zwykła nietolerancja.

Jak to się świat dziwnie plecie, ja twierdzę całe życie że jestem nietolerancyjna, ale, nie umiałabym traktowac 2go człowieka jak... maskotki.

Znam kilku homoseksualistów, jednych lubię innych nie.
Nie widze różnicy między nimi a innymi ludzmi, niczym szczególnym się nie wyróżniają ze swoich środowisk.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:28   #7
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Wiesz moi znajomi homoseksualiści dzielą się na: gejów i pedałów. Ci pierwsi to po prostu normalni ludzie ci drudzy to fanatycy swojej seksualności którzy są przewrażliwieni na tym punkcie i przesadnie się afiszują tym kim są i co robią. A tego nie lubię. Co kto robi w łóżku nie moja sprawa, niech zostawia to tam gdzie jest i problemu nie ma.
Ludzie jak wszyscy inni. Jedni są fajni, inni nie, ot i cała filozofia.

Cytat:
Napisane przez cava
Traktujesz go jak pudelka a nie człowieka.
To ... uwłaczające. chyba bardziej niż taka zwykła nietolerancja.

Jak to się świat dziwnie plecie, ja twierdzę całe życie że jestem nietolerancyjna, ale, nie umiałabym traktowac 2go człowieka jak... maskotki.

Znam kilku homoseksualistów, jednych lubię innych nie.
Nie widze różnicy między nimi a innymi ludzmi, niczym szczególnym się nie wyróżniają ze swoich środowisk.
Odniosłam podobne wrażenie niestety.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 21:30   #8
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: gej- tolerancja?

A Twój facet jest tylko zazdrosny, czy po prostu ma uprzedzenia w stosunku do gejów?
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:31   #9
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Wiesz moi znajomi homoseksualiści dzielą się na: gejów i pedałów. Ci pierwsi to po prostu normalni ludzie ci drudzy to fanatycy swojej seksualności którzy są przewrażliwieni na tym punkcie i przesadnie się afiszują tym kim są i co robią. A tego nie lubię. Co kto robi w łóżku nie moja sprawa, niech zostawia to tam gdzie jest i problemu nie ma.
Dokładnie!- mam to samo, znam w sumie 5, z czego 4 to sa naprawde swietni faceci, z ktorymi moge rozmawiac o wszystkim. W sumie 2 to moi najlepsi kumple na swiecie- kumple na zakupy, na pogaduchy, na wyplakanie sie... Nie ma nic lepszego niz kolega-gej I moj facet nie jest wcale zazdrosny. Mysle ze Twoj tez nie powinien, moze co najwyzej bac sie o samego siebie
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:35   #10
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: gej- tolerancja?

Znam gejów, również dobrze się z nimi dogaduję, ale poprosiłam ich aby przy mnie się nie całowali, bo nie wiem jakbym zareagowała. Zgodzili się bez problemu ;]
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:39   #11
yaoistka007
Raczkowanie
 
Avatar yaoistka007
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 44
Dot.: gej- tolerancja?

Ja jestem tolerancyjna. Do gejów nic a nic nie mam. Do lesbijek zresztą też.
Ba, nawet tak jak autorka przyjaźnie się z gejem. I powiem że spośród wszystkich przyjaciół (a właściwie przyjaciółek) jego przyjaźni jestem najbardziej pewna. To najukochańszy człowiek jakiego znam.
Znam zresztą jeszcze paru gejów - znajomych mojego kumpla i każdy jest do rany przyłóż

A Twój facet poznał tego geja? Może jest zazdrosny bo samo to że usłyszał że koleś jest gejem nic mu nie dało i musi się przekonać i go po prostu poznać?
yaoistka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 21:42   #12
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Wiesz moi znajomi homoseksualiści dzielą się na: gejów i pedałów. Ci pierwsi to po prostu normalni ludzie ci drudzy to fanatycy swojej seksualności którzy są przewrażliwieni na tym punkcie i przesadnie się afiszują tym kim są i co robią. A tego nie lubię. Co kto robi w łóżku nie moja sprawa, niech zostawia to tam gdzie jest i problemu nie ma.


Tylko publiczne całowanie się ich wzbudza we mnie...może nie obrzydzenie, ale MOCNO mieszane uczucia. W sumie nie lubię też publicznego badania migdałków par hetero ale w przypadku par homoseksualnych nawet cmoki mnie...odczuwam dyskomfort patrząc na to.
Znani mi geje to szanują i nie miziają się w moim towarzystwie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:42   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
Dodam że wcześniej brzydziłam sie gejów,

Brzydzić to się można co najwyżej brudnego widelca a nie człowieka.
Ależ byłaś głupia.

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
Jak wytłumaczyć mojemu chłopakowi że nie potrzebnie się tak bulwersuje , jak zmienić jego nastawienie do gejów? Ja z tej znajomości nie zrezygnuję i na pewno z pracy go nie zwolnie bo chłopak jest tak uroczy że aż słodki
Powiedz mu, że jak się nie uspokoi to kolega gej napadnie go kiedyś w ciemnym zaułku i wymierzy taką karę jak tylko geje potrafią.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:44   #14
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: gej- tolerancja?

A i uwielbiam ich za to, że w końcu mogę iść z facetem na zakupy i to z facetem, który na pytanie "ładnie mi w tym?" nie odpowie "uhm, bierz i chodźmy już", a przytłoczy mnie opiniami
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:50   #15
Anatomia
Rozeznanie
 
Avatar Anatomia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 852
Dot.: gej- tolerancja?

Dla mnie preferencje seksualne są sprawą prywatną każdego człowieka i w ogóle nie liczą się jako element mojej oceny danej osoby. Ale ciebie nie powinno to dziwić, skoro sama się brzydziłaś kiedyś gejów Widać twój chłopak jest podobny do ciebie.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Powiedz mu, że jak się nie uspokoi to kolega gej napadnie go kiedyś w ciemnym zaułku i wymierzy taką karę jak tylko geje potrafią.
__________________
House: "They didn't break me. I am broken."

Anatomia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:52   #16
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: gej- tolerancja?

Mój przyjaciel jest gejem, znam też dużo jego znajomych gejów, którzy są również moimi bliższymi czy dalszymi znajomymi i szczerze powiedziawszy - mało mnie interesuje ich orientacja.

Generalnie nie interesuje mnie to kto, z kim, gdzie, co i jak robi - to prywatna sprawa każdego człowieka i nie ma co się wtrącać w cudze życie z buciorami, prawidłami i ludowymi mądrościami bo jest to zwyczajnie nie na miejscu. Wkurza mnie natomiast manifestowanie swojej orientacji poprzez wiece, pochody, przemarsze, bunty czy inne tego typu rzeczy, np. "jestem gejem/les, a wszyscy heterycy to debile bo tego nie akceptują".
Ja nie łażę po mieście z transparentem "jestem hetero, wybijmy wszystkich pedałów". Na szczęście mój przyjaciel nie jest z tych manifestujących, również tego nie lubi, a ja nie muszę przed nim niczego zatajać. Mamy też wspólnych przyjaciół-facetów, którzy również go akceptują, lubią i przyjaźnią się tak samo jak zanim wyznał jakiej jest orientacji (ja znam go 11 lat i od zawsze wiedziałam że coś z nim jest nie tak ).
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:59   #17
Anatomia
Rozeznanie
 
Avatar Anatomia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 852
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez trivial Pokaż wiadomość
Wkurza mnie natomiast manifestowanie swojej orientacji poprzez wiece, pochody, przemarsze, bunty czy inne tego typu rzeczy, np. "jestem gejem/les, a wszyscy heterycy to debile bo tego nie akceptują".
Ja nie łażę po mieście z transparentem "jestem hetero, wybijmy wszystkich pedałów".
Nie musisz chodzić z transparentem i domagać się swoich praw w taki demonstracyjny sposób, bo twoja orientacja nie jest dyskryminowana. Tak więc to porównanie jest bez sensu.
Podejrzewam że wszyscy ci manifestujący homoseksualiści bardzo chętnie zgodziliby się zamienić prawo do manifestacji za prawo do życia według swoich standardów i bycia akceptowanym
.
__________________
House: "They didn't break me. I am broken."

Anatomia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:05   #18
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: gej- tolerancja?

Mój najlepszy przyjaciel jest gejem. Nigdy go nie dyskryminowałam za to, że ma taką a nie inną orientację. Gdy poznałam mojego (ex) TŻ ponad 6 lat temu u nas w kraju nie było o tym jeszcze "aż tak głośno" to on miał wielkie pretensje o niego, potrafił się obrażać, obrażać mojego przyjaciela, ale powiedziałam mu raz a dosadnie, że dla mnie on (mój przyjaciel) jest zwykłym człowiekiem, on jest szczęśliwy to i ja się cieszę jego szczęściem, powiedziałam też, że szanuję go za to, że otworzył się przede mną opowiedzial mi o swoim związku i że jeżeli przyszłoby mi wybierać między przyjacielem gejem a miłością to z czystym sumieniem wybrałambym przyjaciela. Po tych słowach zrozumiał, że nie jest ważne dla mnie to kto jaką ma orientację seksualna, ale to jakim jest człowiekiem. Teraz, gdy się rozstaliśmy wiem, że do tej pory się spotykają przy piwku i wiem, że dzięki tej sytuacji spojrzał na homoseksualizm z innej perpsektywy - bardziej jakby od wewnątrz.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:05   #19
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: gej- tolerancja?

Znam jednego i jest wporządku...Nie mam nic do nich i jak najbardziej ich toleruje... A co do tych wyprychów z knajpki to nie ma sensu przejmować się patologią, to takie zacofanie naszego narodu!! Niestety!! Faceci mają z tym duży problem, nie wiem może boją się o siebie w jakiś sposób!! A co do twojego TŻ to może zapytaj go co sądzi o lesbijkach?? Też się nimi brzydzi?? Przypuszczam że nie... I może spróbuj mu to przetłumaczyć albo niech on ci wytłumaczy dlaczego lesbijki są cacy a geje blee?? Chociaż ja nie jednokrotnie rozmawiałam o tym i żaden facet nie był mi w stanie tego wytłumaczyć!!! Ale zawsze możesz spróbować...
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 22:09   #20
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez Anatomia Pokaż wiadomość
Nie musisz chodzić z transparentem i domagać się swoich praw w taki demonstracyjny sposób, bo twoja orientacja nie jest dyskryminowana. Tak więc to porównanie jest bez sensu.
Podejrzewam że wszyscy ci manifestujący homoseksualiści bardzo chętnie zgodziliby się zamienić prawo do manifestacji za prawo do życia według swoich standardów i bycia akceptowanym
.
Jest pewna różnica między rozsądnym argumentowaniem domagania się swoich praw i przedstawianiem swoich racji w sposób kulturalny (sprawiający, że ktoś traktuje to poważnie), a śmiesznym pokrzykiwaniem dziesięciu osób w towarzystwie dwudziestu policjantów na bocznych uliczkach miast - to budzi tylko większą pogardę ludzi obserwujących cały ten cyrk i rodzenia się myśli 'znowu te pedały'.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:26   #21
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: gej- tolerancja?

I toleruję i nie...
Jestem przeciwna ich prześladowaniom (sytuacja z prawie pobiciem jak w 1 poscie),ale z drugiej strony uważam że homoseksualizm( u ludzi) jest niezgodny z naturalnymi prawami i takie związki nie powinny być pochwalane i lansowane.Oczywiście trzeba zaakceptować ich wybór, w końcu niech sobie tam prywatnie ( w domu) robią co im się podoba,ale przeszkadza mi afiszowanie się pod tytułem ''jestem gejem''
Przeszkadzałyby mi także ich czułości w miejscach publicznych,ale na szczęście nie spotkałam się z niczym taki póki co
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2010-06-15 o 22:30
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:34   #22
ChangeYourMind
Raczkowanie
 
Avatar ChangeYourMind
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 62
Dot.: gej- tolerancja?

Nie to, że nie toleruje po prostu mam uraz. Spotykałam się z chłopakiem, zaufałam mu, a tu nagle ... niespodzianka! GEJ!
ChangeYourMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:37   #23
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez ChangeYourMind Pokaż wiadomość
Nie to, że nie toleruje po prostu mam uraz. Spotykałam się z chłopakiem, zaufałam mu, a tu nagle ... niespodzianka! GEJ!
nieźle się musiał maskować...
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:42   #24
ChangeYourMind
Raczkowanie
 
Avatar ChangeYourMind
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 62
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
nieźle się musiał maskować...
Jak już się dowiedziałam, to zdałam sobie sprawę, że były sygnały które mogły mnie na to naprowadzić, ale przecież nawet bym wtedy o tym nie pomyślała... Przykre, ale prawdziwe
ChangeYourMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:55   #25
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez ChangeYourMind Pokaż wiadomość
Jak już się dowiedziałam, to zdałam sobie sprawę, że były sygnały które mogły mnie na to naprowadzić, ale przecież nawet bym wtedy o tym nie pomyślała... Przykre, ale prawdziwe
nie fair się zachował w stosunku do ciebie...teraz każdego pewnie podejrzewasz o bycie gejem
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 23:25   #26
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
I toleruję i nie...
Jestem przeciwna ich prześladowaniom (sytuacja z prawie pobiciem jak w 1 poscie),ale z drugiej strony uważam że homoseksualizm( u ludzi) jest niezgodny z naturalnymi prawami i takie związki nie powinny być pochwalane i lansowane.Oczywiście trzeba zaakceptować ich wybór, w końcu niech sobie tam prywatnie ( w domu) robią co im się podoba,ale przeszkadza mi afiszowanie się pod tytułem ''jestem gejem''
Przeszkadzałyby mi także ich czułości w miejscach publicznych,ale na szczęście nie spotkałam się z niczym taki póki co
a co homoseksualiści powstali w laboratoriach
dla mnie to związki jak każde inne. geje tylko mnie jakoś wzruszają wizja dwóch zakochanych w sobie facetów wydaje mi się urocza
zalezy też co uzna sie za afiszowanie. ostatntacyjne pokazywanie ,,jestem homo" nie jest fajne. Ale czmeu taki bogu ducha winny gej ma siedzieć w domu a nie może sobie wyjść na spacer ze rękę ze swoim chłopakiem czy go dyskretnie pocałować? tak jak to robią pary hetero
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 23:38   #27
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 460
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez Anatomia Pokaż wiadomość
Nie musisz chodzić z transparentem i domagać się swoich praw w taki demonstracyjny sposób, bo twoja orientacja nie jest dyskryminowana. Tak więc to porównanie jest bez sensu.
Podejrzewam że wszyscy ci manifestujący homoseksualiści bardzo chętnie zgodziliby się zamienić prawo do manifestacji za prawo do życia według swoich standardów i bycia akceptowanym.
Geja nie znam żadnego, ale znam kilka lesbijek, co więcej, sama nią jestem i zapewniam Cię, Anatomia, że masz W ZUPEŁNOŚCI rację!

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
I toleruję i nie...
Jestem przeciwna ich prześladowaniom (sytuacja z prawie pobiciem jak w 1 poscie),ale z drugiej strony uważam że homoseksualizm( u ludzi) jest niezgodny z naturalnymi prawami i takie związki nie powinny być pochwalane i lansowane.Oczywiście trzeba zaakceptować ich wybór, w końcu niech sobie tam prywatnie ( w domu) robią co im się podoba, ale przeszkadza mi afiszowanie się pod tytułem ''jestem gejem''
Przeszkadzałyby mi także ich czułości w miejscach publicznych,ale na szczęście nie spotkałam się z niczym taki póki co
yyy? wiesz, ja czułabym że żyję niezgodnie z moim naturalnym prawem, gdybym się wpakowała w związek z facetem, urodziła mu dzieci, a potem wszystkich unieszczęśliwiła zakochując się bez pamięci w kobiecie i odchodząc z nią. Wtedy dopiero żyłabym niezgodnie z naturalnym prawem. Moją naturą są kobiety, tak jak Twoją - faceci, jak podejrzewam

Czasem mam ochotę stwierdzic, że przeszkadzają mi czułości par hetero, które na nieszczęście (??) widuję baaaaardzo często idąc ulicą.

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
a co homoseksualiści powstali w laboratoriach
a skąd nie czuję się

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
Ale czmeu taki bogu ducha winny gej ma siedzieć w domu a nie może sobie wyjść na spacer ze rękę ze swoim chłopakiem czy go dyskretnie pocałować? tak jak to robią pary hetero
No i właśnie. Dlaczego? Bo osoby hetero to "obrzydza"? To mnie w takim razie "obrzydza" pocałunek pary hetero, może mnie "obrzydzac", prawda?
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 23:41   #28
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: gej- tolerancja?

Ciekawe co to są prawa naturalne?
Prawo zachowania masy? Prawo powszechnego ciążenia?

Nie rozumiem tej ekscytacji homoseksualistami.
Facet z facetem jest bardziej godny "obrzydzenia" niż para hetero uprawiająca pissing? Ale pewnie pani z panią to już tak nie brzydzi?

Jakie znaczenie ma orientacja seksualna w ocenie kto jest jakim człowiekiem?

Zdumiewający sposób myślenia. Ale cóż, taki...polski, zaściankowy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 00:01   #29
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: gej- tolerancja?

Ja tam się osobom starszym nie dziwię, dopiero w latach 90 homoseksualizm został skreślony z listy "chorób"
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 00:20   #30
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: gej- tolerancja?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
I toleruję i nie...
Jestem przeciwna ich prześladowaniom (sytuacja z prawie pobiciem jak w 1 poscie),ale z drugiej strony uważam że homoseksualizm( u ludzi) jest niezgodny z naturalnymi prawami i takie związki nie powinny być pochwalane i lansowane.Oczywiście trzeba zaakceptować ich wybór, w końcu niech sobie tam prywatnie ( w domu) robią co im się podoba,ale przeszkadza mi afiszowanie się pod tytułem ''jestem gejem''
Przeszkadzałyby mi także ich czułości w miejscach publicznych,ale na szczęście nie spotkałam się z niczym taki póki co

Co do drugiego pogrubionego: nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, ale przez cały czas dajemy nieświadomy upust naszej heteroseksualności i to nawet nie będąc w pobliżu partnera.

- O jakie masz dobre kanapki!
- Uhm, żona mi zrobiła


Ja homoseksualistów zdecydowanie akceptuję.Lesbijki podobnie, zdarzyło mi się nawet, że jedna mnie podrywała i nawet mnie to tak jakoś połechtało Szczególnie, że to śliczna i mądra dziewczyna Mam bardzo wielu homoseksualnych znajomych, a jednego już od lat darzę szczerą i niegasnącą miłością Lubię też gejowskie imprezy, bo przyznać trzeba, że moi chłopcy naprawdę świetnie tańczą.

Czułości w miejscach publicznych jakoś szczególnie nie zwracają mojej uwagi, chyba, ze jakieś ciastka by się całowały to by mi i ślinka mogła kapnąć. ( A w ogóle znacie tę stronę? ---> http://homotography.blogspot.com/ Zdjęcia są naprawdę super, nawet mój w stu procentach heteroseksualny, który jest notabene w świetnych stosunkach z moimi przyjaciółmi, facet przejrzał z zainteresowaniem ).

Co do pierwszego pogrubionego: nie da się lansować orientacji seksualnej. Jak jesteś hetero to Cię laska małżonkowi nie odbije. Jak odbije to nie jesteś. Szczerze wkurza mnie ta kościelna gadka o tym, że homoseksualizm zagraża rodzinie. Chyba rodzinie, w której tatuś albo mamusia jest innej orientacji.... a niestety znam takie przypadki i obie sprawy to smutne i bolesne historie.

Muszę powiedzieć, że ja tam do pewnego stopnia identyfikuję się z homoseksualistami, ponieważ uważam, że kobiety żyją w nieco podobnej opresji kultury

Nie dzielę ich na takich co się lansują i takich, co się nie lansują, bo uważam, że bez sensu jest tak szufladkować ludzi. Pozdrawiam.
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.