Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-16, 17:43   #1
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 39
Question

Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)


Hej Wam! Piszê tu chyba... 3 w±tek na metamorfozach. Dotycz±cy mojego wygl±du. A dlaczego? Ka¿dy jest.. pisany w innym wieku. Tak wiem, dziwne. Piszê go, maj±c nadziejê, ¿e nie dostanê ¿adnych docinek na temat tego, co ja robiê, jaka ja g³upiutka jestem bo macie wiêksze do¶wiadczenie ¿yciowe i nie mam nic lepszego do roboty. Przechodz±c do w±tku. Mam taki problem, mam 16 lat, idê zaraz do LO. I nie wygl±dam jak na swój wiek, w sensie chcia³abym wygl±daæ na tyle, ile mam. Ka¿dy woko³o mówi mi, ¿e mam bardzo dziecinn± twarz, tzw. "baby face". Mam niebieskie oczy ( je¿eli nie widaæ na zdjêciu ). Mam 174 cm, jestem okropnie chuda! W sensie nogi. Biustu za du¿ego nie mam, ale pogodzi³am siê z tym. Co do ubioru, nie ubieram siê jako¶ wyj±tkowo. Mo¿e tylko to, ¿e nie nosze spódniczek, sukienek. Czêsto swetry, bluzki na d³ugo rêkaw. Tyczy siê to tego, ¿e mam tak± jakby traumê z podstawówki. Poniewa¿ jak ka¿da dziewczynka lubi³am siê stroiæ, przez co ludzie mnie "têpili", wmawiali, ¿e ¼le wygl±dam. Przez co, przesta³am siê "odstawiaæ". Bojê siê nóg pokazywaæ, r±k ( zawsze mam rêkawy 3/4). A o ma³ym dekolcie nie ma mowy, ze wzglêdu na to ¿e mam ma³e piersi i uwa¿am, ¿e to nieestetycznie u mnie wygl±da i siê po prostu wstydzê. NIE MÓWIÊ, ¯E INNE GORZEJ WYGL¡DAJ¡, NIE. PO PROSTU U SIEBIE MI SIÊ TO NIE PODOBA. Raczej ubieram siê w szersze bluzki, bym nie wygl±da³a za chudo. Nie przebieram w ciuchach za bardzo, bo nie mam zbyt mo¿liwo¶ci finansowych. O, zapomnia³abym, mam te¿ problem, ¿e nadmiernie siê pocê. Przez co zawsze czujê od siebie i my¶lê ¿e widaæ, jak siê pocê pod pachami. Niestety, u¿ywanie dezodorantów czy antyperspirantów nie pomaga. Mam tak po prostu, ze wzglêdów hormonalnych, tak my¶lê. Przez co nie nosze jasnych kolorów, bo czujê, ¿e to widaæ. A o T-shirtach nie wspomnê.
Co do w³osów! Myjê niestety codziennie rano, przez co suszê je suszark±. Niestety mycie wieczorem u mnie siê nie sprawdza, bo rano mam takie... naelektryzowane, suche i nieuk³adaj±ce siê "k³aki". Mam cienkie w³osy, zapuszczam od 2 klasy gim. Nie cieniujê, gdy¿ przez 5 lat cieniowa³am i mia³am takie krótkie piórka i siê nauczy³am, ¿e nie cieniujê. Co do grzywki.. kiedy¶ nie mia³am. Ale mam du¿e czo³o ( znowu trauma z podstawówki, gadanie innych ) i nie za piêknie wygl±dam bez. Zreszt± poka¿ê zdj. Ogólnie mo¿na stwierdziæ, ¿e jestem niepewn±, nie¶mia³± osob±, która boi siê eksperymentowaæ.. Bojê siê, ¿e co¶ pójdzie nie tak i bêdê okropnie wygl±daæ. No.. to chyba tyle. Przepraszam, za rozpisanie siê. Oraz proszê o pomoc.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00734.jpg (32,1 KB, 193 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02783_??.jpg (68,8 KB, 124 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02786_??.jpg (102,8 KB, 172 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02788_??.jpg (70,9 KB, 138 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02789_??.jpg (63,9 KB, 103 za³adowañ)
Elwiruu34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 18:01   #2
agata7852
Raczkowanie
 
Avatar agata7852
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 225
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

fajnie ¿e tu jeste¶
wed³ug mnie to po pierwsze powinna¶ zmieniæ nastawienie do samej siebie. fajna i ³adna dziewczyna jeste¶ - fakt, wygl±dasz baaaardzo m³odziutko ale to nic.
na Twoim miejscu posz³abym do kosmetyczki i wyregulowa³a brwi.
co do fryzurki... to nie wiem, mo¿esz zrobiæ sobie kilka cieniutkich pasemek blond lub w jakim¶ innym kolorze.
i mo¿e pojd¼ te¿ do dermatologa ¿eby zniwelowaæ niedoskona³o¶ci na buzi skoro nir u¿ywasz podk³adu. oczka te¿ mo¿esz delikatnie podkre¶lic ciemn± kredk± i przeczesaæ rzêsy tuszem
--------------
pozdrawiam
agata7852 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 18:04   #3
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

dziêkujê za radê co do makija¿u, muszê powiedzieæ, ¿e czasem to komicznie wygl±da bo ani trochê mnie to nie postarza!
Elwiruu34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 18:08   #4
agata7852
Raczkowanie
 
Avatar agata7852
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 225
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

nie ma za co.
my¶lê ¿e delikatny makija¿ i zmiana fryzury no i brwi troszkê Cie zmieni±
agata7852 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 19:02   #5
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 508
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

M³ody wygl±d w wieku 16 lat to ¿adna wada, a naturalna kolej rzeczy ¿e tak powiem.
Te¿ mia³am i w sumie nadal mam problem z nadpotliwo¶ci± i wiem, ¿e to bardzo uprzykrza ¿ycie. Zastosuj jaki¶ specjalistyczny ¶rodek, bo te wszystkie drogeryjne dezodoranty na pewno nie pomog± (np. mi bardzo pomóg³ Antidral, kupisz w aptece za ok. 25z³).
Dobrze wygl±dasz w grzywce, mnie prosta te¿ by³aby fajna, natomiast wed³ug mnie teraz masz j± za d³ug± i trochê przyt³acza Ci twarz, powinna byæ najwy¿ej do linii brwi. Skróci³abym w³osy, tak nieco za ramiona, bo s± faktycznie bardzo cieniutkie
Jestem niewiele wy¿sza i te¿ by³am szczuplutka w liceum, ile nas³ucha³am siê, ¿e powinnam wiêcej je¶æ to tylko ja wiem I mia³am z tego powodu straszne kompleksy, a teraz z perspektywy czasu widzê jak bardzo negatywnie siebie ocenia³am i ile przez wstyd, i kompleksy straci³am. Du¿o dziewczyn zazdro¶ci³o mi d³ugich, szczup³ych nóg, a ja siê upiera³am, ¿e mam patyki i wsadza³am w szerokie spodnie. Druga sprawa, ¿e zaczê³am æwiczyæ, bo to, ¿e naturalnie jeste¶ szczup³a to jedno, ale wygimnastykowane cia³o zawsze wygl±da bardziej sprê¿y¶cie, wiêc mo¿e pomy¶l, ¿eby zadbaæ o siebie te¿ w ten sposób
__________________
Cytat:
Wydawa³o nam siê, ¿e mamy wielkie problemy. Sk±d mieli¶my wiedzieæ, ¿e jeste¶my szczê¶liwi?
charsi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-16, 19:10   #6
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

Co do antidralu, ( nie jestem dobra w odmienianiu nazw w³asnych) to jest taka misja, ¿e moje cia³o siê przyzwyczaja do niego i nie pomaga na d³u¿sz± metê. Co do æwiczeñ, powiem tak. Ca³± zimê æwiczy³am, tak¿e nie mam z tym problemów. Dziêki za rady w sprawach w³osów
A jakie¶ propozycje, rady czy uwagi macie do ubierania siê? Oraz do makija¿u?
Elwiruu34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 11:25   #7
AngeliqDKNY
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

Mo¿e kup sobie jak±¶ marynarkê. Pasuje do d¿insów a doda trochê powagi do Twojego wygl±du )
AngeliqDKNY jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 11:49   #8
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

oczywi¶cie, ¿e wygl±dasz "m³odziutko", bo "m³odziutka jeste¶.

gdyby¶ mia³a tak± twarz w wieku 25 lat, mo¿na by nad tym popracowaæ makija¿em. ale 16 lat? po co to zmieniaæ?
kolejna_wizazanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-17, 12:02   #9
Westka
Zakorzenienie
 
Avatar Westka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 9 224
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

Hej
Moim zdaniem nie wygl±dasz jako¶ bardzo dziecinnie. Ja mam 18 lat,
a wcale nie wygl±dam na starsz± od ciebie, mo¿e nawet na m³odsz±
Te¿ mam ,,baby face" i nie jestem z tego powodu zbyt zadowolona, chocia¿
du¿o osób pociesza mnie, ¿e w wieku 40 lat bêdê wygl±daæ na 20 (no zobaczymy ) Nie uwa¿am, ¿eby¶ by³a chuda, naprawdê. Masz bardzo fajn± sylwetkê, nie ukrywaj jej pod szerokimi ubraniami, bo szkoda
Je¶li chodzi o makija¿, to mo¿esz na razie tylko tuszowaæ rzêsy, je¶li uwa¿asz, ¿e w mocniejszym wygl±dasz komicznie. Zreszt± rozumiem ciê, bo ja chyba te¿ Podkre¶lone rzêsy sporo daj± i my¶lê, ¿e to dobry krok na pocz±tek.
Aha, i jeszcze brwi. Nie s± z³e, ale mo¿na je troszkê wyregulowaæ. Bêd± jeszcze fajniejsze Nie powinna¶ mieæ kompleksów, serio.
Pozdrawiam
Westka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 00:34   #10
ifun
Przyczajenie
 
Avatar ifun
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

Ja w tym roku skoñczê 21 lat, a wygl±dam jak Twoja kole¿anka z klasy, wiêc na prawdê siê nie przejmuj. Dla mnie okres przej¶ciowy miêdzy gimnazjum, a liceum te¿ by³ tak± transformacj±.
Po pierwsze masa dziewczyn z pierwszej klasy LO bêdzie wygl±da³a podobnie do Ciebie, czyli adekwatnie do wieku. Teraz jest moda na to, aby siê postarzaæ, wygl±daæ dojrzale i my¶lê, ¿e porównuj±c siê do takich osób mo¿na mieæ kompleksy. Ale z tob± jest wszystko okej - masz 16 lat i na tyle wygl±dasz.
Po drugie pójdziesz do liceum to my¶lê, ¿e podpatrzysz jak starsze kole¿anki siê ubieraj± i na pewno siê zainspirujesz.
Po trzecie kiedy mia³am 16 lat ubiera³am siê podobnie jak Ty. Chowa³am siê pod materia³em koszulki, nie lubi³am siê ods³aniaæ, problem potliwo¶ci nie by³ mi obcy..
Wydaje mi siê, ¿e wiêkszo¶æ nastolatek przez to przechodzi. Btw. Mam kole¿ankê która w Twoim wieku ubiera³a siê na sportowo, zero kobieco¶ci, a dzisiaj makija¿, stylowe ciuchy, szpilki.
Sama poma³u odnajdziesz swój styl, pokonasz kompleksy, bo na prawdê jeste¶ bardzo ³adna i masz do tego warunki. Nic bym w Tobie nie zmieni³a je¶li chodzi o figurê.
Je¶li chodzi o ubrania to zamiast tej lu¼nej koszulki spróbuj przymierzyæ taki top
http://z3.ibutik.pl/ibutik274/06aaf8...0c43528c52.jpg
albo taki http://d3hf74uu8ekw4m.cloudfront.net...-vero-moda.jpg
albo http://img.szafa.pl/ubrania/0/011262...udrowy-roz.jpg
Do tego jak kto¶ ju¿ wy¿ej napisa³ marynarka i wygl±dasz elegancko, kobieco a zarazem m³odzie¿owo. Top podkre¶li to co chowasz - biust, a marynarka zaspokoi Twoje poczucie bezpieczeñstwa w postaci d³u¿szego rêkawa.

Jeszcze taka rada ode mnie, je¶li nie masz du¿o ¶rodków, a chcesz zmieniæ swój styl ubierania siê. Id¼ do sklepu wybierz ubrania których by¶ nie za³o¿y³a, poprzegl±daj osoby o podobnej sylwetce/cechach jak Twoje - zainspiruj siê i stwórz taki zestaw - przymierz. Zobaczysz w czym siê tak na prawdê dobrze czujesz i co Ci pasuje, mo¿esz siê zdziwiæ albo mo¿esz stwierdziæ, ¿e nic Ci siê nie podoba. Przynajmniej wiesz czego nie chcesz. Gdy co¶ ju¿ znajdziesz poszukaj tej bluzki/spodni/koszuli w podobnym stylu na wyprzeda¿y, albo tam gdzie jest taniej ni¿ w docelowym sklepie i taki sposobem zawsze kupisz co¶ z czego bêdziesz zadowolona.

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Znalaz³am te¿ ciekawy wpis na jakim¶ blogu na temat ubioru przy niedu¿ym biu¶cie. Warto przeczytaæ. http://smallcup.blox.pl/2011/04/Nie-...aly-biust.html
ifun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-18, 10:22   #11
Myszka19801
Przyczajenie
 
Avatar Myszka19801
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

Cytat:
Napisane przez Elwiruu34 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Wam! Piszê tu chyba... 3 w±tek na metamorfozach. Dotycz±cy mojego wygl±du. A dlaczego? Ka¿dy jest.. pisany w innym wieku. Tak wiem, dziwne. Piszê go, maj±c nadziejê, ¿e nie dostanê ¿adnych docinek na temat tego, co ja robiê, jaka ja g³upiutka jestem bo macie wiêksze do¶wiadczenie ¿yciowe i nie mam nic lepszego do roboty. Przechodz±c do w±tku. Mam taki problem, mam 16 lat, idê zaraz do LO. I nie wygl±dam jak na swój wiek, w sensie chcia³abym wygl±daæ na tyle, ile mam. Ka¿dy woko³o mówi mi, ¿e mam bardzo dziecinn± twarz, tzw. "baby face". Mam niebieskie oczy ( je¿eli nie widaæ na zdjêciu ). Mam 174 cm, jestem okropnie chuda! W sensie nogi. Biustu za du¿ego nie mam, ale pogodzi³am siê z tym. Co do ubioru, nie ubieram siê jako¶ wyj±tkowo. Mo¿e tylko to, ¿e nie nosze spódniczek, sukienek. Czêsto swetry, bluzki na d³ugo rêkaw. Tyczy siê to tego, ¿e mam tak± jakby traumê z podstawówki. Poniewa¿ jak ka¿da dziewczynka lubi³am siê stroiæ, przez co ludzie mnie "têpili", wmawiali, ¿e ¼le wygl±dam. Przez co, przesta³am siê "odstawiaæ". Bojê siê nóg pokazywaæ, r±k ( zawsze mam rêkawy 3/4). A o ma³ym dekolcie nie ma mowy, ze wzglêdu na to ¿e mam ma³e piersi i uwa¿am, ¿e to nieestetycznie u mnie wygl±da i siê po prostu wstydzê. NIE MÓWIÊ, ¯E INNE GORZEJ WYGL¡DAJ¡, NIE. PO PROSTU U SIEBIE MI SIÊ TO NIE PODOBA. Raczej ubieram siê w szersze bluzki, bym nie wygl±da³a za chudo. Nie przebieram w ciuchach za bardzo, bo nie mam zbyt mo¿liwo¶ci finansowych. O, zapomnia³abym, mam te¿ problem, ¿e nadmiernie siê pocê. Przez co zawsze czujê od siebie i my¶lê ¿e widaæ, jak siê pocê pod pachami. Niestety, u¿ywanie dezodorantów czy antyperspirantów nie pomaga. Mam tak po prostu, ze wzglêdów hormonalnych, tak my¶lê. Przez co nie nosze jasnych kolorów, bo czujê, ¿e to widaæ. A o T-shirtach nie wspomnê.
Co do w³osów! Myjê niestety codziennie rano, przez co suszê je suszark±. Niestety mycie wieczorem u mnie siê nie sprawdza, bo rano mam takie... naelektryzowane, suche i nieuk³adaj±ce siê "k³aki". Mam cienkie w³osy, zapuszczam od 2 klasy gim. Nie cieniujê, gdy¿ przez 5 lat cieniowa³am i mia³am takie krótkie piórka i siê nauczy³am, ¿e nie cieniujê. Co do grzywki.. kiedy¶ nie mia³am. Ale mam du¿e czo³o ( znowu trauma z podstawówki, gadanie innych ) i nie za piêknie wygl±dam bez. Zreszt± poka¿ê zdj. Ogólnie mo¿na stwierdziæ, ¿e jestem niepewn±, nie¶mia³± osob±, która boi siê eksperymentowaæ.. Bojê siê, ¿e co¶ pójdzie nie tak i bêdê okropnie wygl±daæ. No.. to chyba tyle. Przepraszam, za rozpisanie siê. Oraz proszê o pomoc.
Masz super figurê! I wcale nie wygl±dasz na m³odsz± Ja mam odwrotny problem, bo w wieku 14 lat ju¿ wygl±da³am na 20. A teraz mam 20 i wci±¿ wygl±dam tak samo Mam nadziejê, ¿e za 10 lat te¿ nic siê nie zmieni.
Myszka19801 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 10:28   #12
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

A to dobre, 16latka martwi siê tym, ¿e wygl±da m³odo. A jak chcia³aby¶ wygl±daæ? Przecie¿ jeste¶ bardzo m³oda, 16 lat to malutko. Moim zdaniem wygl±dasz adekwatnie do wieku i masz ³adn± buziê, szczup³± figurê.

Ja mam lat 25 i czêsto jeszcze prosz± mnie o dowód. Jak by³am m³odsza irytowa³o mnie to trochê, a teraz zaczynam ju¿ chodziæ w taki wiek, ¿e zaczyna mnie to cieszyæ.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-21, 11:38   #13
anne_mary
Rozeznanie
 
Avatar anne_mary
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 836
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

Zawsze lepiej wygl±daæ m³odziej ni¿ starzej Poza tym liczy siê ilo¶æ oleju w g³owie...
Wiele dziewczyn marzy o takich nogach jak Ty, wiêc ja na Twoim miejscu bym je wyeksponowa³a, bo s± ¶liczne i szczup³e. Polecam legginsy - praktyczne, wygodne, wszêdzie je znajdziesz Poæwicz trochê brzuszek i nogi, porozci±gaj siê, mi æwiczenia nie do¶æ, ¿e poprawiaj± figurê, to jeszcze humor
anne_mary jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-21, 14:48   #14
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

Witaj Czytaj±c Twój post stwierdzi³am, ¿e bardzo przypominasz mi, mnie kilka lat wtecz Ja te¿ by³am osob± bardzo nie¶mia³± i nie wierzy³am w siebie. Zupe³nie tak samo jak Ty, zawsze by³am bardzo szczup³a i mia³am z tego powodu kompleksy. Te¿ próbowa³am to ukryæ w lu¼niejszych ubraniach. Teraz mam 25 lat i inaczej na siebie patrzê
Bycie troszkê za chudym to jest nawet atut wg mnie Lepiej mieæ tu i tam mniej, ni¿ za du¿o Spróbuj ubrac co¶ bardziej dopasowanego. Ja z do¶wiadczenia piszê Ci, ¿e ludzie czêsto mówi± co¶, bo s± zazdro¶ni i zawistni. Absolutnie siê tym nie przejmuj. Te¿ kiedys my¶la³am podobnie do Ciebie ale ¿ycie pokaza³o mi, ¿e inni widz± nas takimi, jakimi my siebie widzimy. Uwierz w siebie bo jeste¶ bardzo ³adna i zgrabna ( wcale nie widzê by¶ by³a za chuda, ja np jestem chudsza ) Wiêcej pewno¶ci siebie
W³osy tez widaæ ¿ê masz zdrowe, mo¿e troszkê je skróæ, ¿eby od¶wie¿yæ look? Co do koloru, to ja bym Ciê widzia³a w jakim¶ ³adnym odcieniu br±zu
¯yczê powodzenia i uwierz w siebie bo fajna dziewczyna z Ciebie!
Pozdrawiam gor±co.
Vicodin_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-21, 16:09   #15
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 585
Dot.: Zmiana! - Doradzicie, pomo¿ecie? :)

Hej, pewnie trochê powtórzê to co pisa³y dziewczyny wcze¶niej, ale zupe³nie nie masz powodów do takich kompleksów Wygl±dasz dok³adnie na swój wiek. Ja w³a¶nie id±c do liceum zaczê³am delikatnie siê malowaæ - rzêsy i korektor na niedoskona³o¶ci i pod oczy (np. z Bell ok 15 z³ - b. fajny). To podkre¶li ³adne oczy i ukryje jak co¶ wyskoczy . Twarz nabierze wyrazu. Po drugie zawsze powtarzam, ¿e lepiej byæ z natury szczup³± ni¿ borykaæ siê z ³atwym przybieraniem na wadze Poza tym nie wygl±dasz tu na zbyt szczup³± a na zgrabn± dziewczynê. Biustem pewnie te¿ jeszcze uro¶nie, bo to taki wiek. Teraz moda jest ca³kiem fajna dla m³odzie¿y, bo jest du¿o bluz, trampków, koszule w kratkê itp itd.
Co do problemu potliwo¶ci, próbowa³am antidralu i nie dzia³a³ na mnie, za to ju¿ w akcie desperacji kupi³am bloker z ziaji za ok 6 z³ i o dziwo pomaga mi ju¿ d³u¿szy czas
£adnie Ci w grzywce i nie zmienia³abym fryzury. Dbaj po prostu o w³osy, suszysz suszark± wiêc warto u¿ywaæ od¿ywki i z raz w tygodniu jak±¶ konkretniejsz± maseczkê.
To tyle, jeste¶ w wieku kiedy cia³o i rysy twarzy doro¶lej± wiêc za 2-3 lata sama z siebie bêdziesz trochê inaczej wygl±daæ
kissable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-21 17:09:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.