Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2008 ;) - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 10:48   #1771
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

asiak - no to kawał dzidiola już
Dbaj o niego!

A co do pasty to u nas nie jest ważne jaka, Iga nie chce myć i już! Tak więc smak nie jest ważny. Mam nadzieję, że jej przejdzie, bo trochę to już trwa
poisone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 12:24   #1772
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

asiak a znasz juz płeć?? zdrówka dla ciebie i dzidzi! no i dla kasi tez oczywiście!

Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2010-10-18 o 12:38
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 06:44   #1773
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Płci jeszcze nie znam niestety i już nie mogę się doczekać kiedy poznam, bo będę wiedziała co zrobić z ciuszkami po Kasi. Sporo wydatków odejdzie bo wózka chyba nie będę kupować i łóżeczko też drugie dostanie w spadku (pod warunkiem że Kasię wyeksmituję na kanapę, choć oddalam ten moment jak mogę najdalej).

Jagaa powiedz jak Ty sobie poradziłaś z problemem wózka i łóżeczka? Bo u |Ciebie to mniejsza różnica wieku jest.
__________________
Kasia, ur. 22.11.2008 r.

Wojtuś, ur. 3.05.2011 r.

asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 07:18   #1774
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Cytat:
Napisane przez asiak1981 Pokaż wiadomość
A! dzidziuś ma już 5 cm, dziś zaczęłam 4 miesiąc.
uuu ale czas szybko leci już 4 miesiąc.
a u nas niedługo się zaczną bilansy 2 - latka.
A Olkowi na policzku wyskoczyło takie małe jakby uczulenie, może to wyszła skaza białkowa? póki co odstawiłam serki, jajka itp. zobaczymy czy zejdzie
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 07:36   #1775
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

asiak gratuluję to już 4 miesiąc ale ten czas szybko leci! Ja na Twoim miejscu nie kupowałabym ani nowego łóżeczka ani wózka bo z Kasi już duża dziewczynka jest i chyba szkoda na to pieniążków bo niedługo by i tak wyrosła ze wszystkiego na Twoim miejscu już bym oduczała ją spania w łóżeczku powiedziała że jest już duża kupiła jakaś fajną maskotkę i przeniosła do dużego łóżka żeby nie było tak że nagle dzidzia się rodzi a ona ma oddać jej łóżeczko czy wózek bo wtedy na pewno to bardzo odczuje. My już nie używamy wózka od jakiś 6 miechów mały wszędzie chodzi na piechotę przynajmniej się bardziej zmęczy i lepiej śpi a co do łóżeczka to bardzo dawno już mamy zwykłe ale to dlatego że mały nie cierpiał szczebelków czuł się jak w więzieniu. Dacie radę
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 08:59   #1776
JaGaaaa
Rozeznanie
 
Avatar JaGaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 554
GG do JaGaaaa
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Asiak...no u nas różnica wieku była taka (rok i 4 m-ce) że musiałam iestety wszystko dublować, i wózek i łóżeczko... Zresztą Szymon do tej pory nie mógłby obyć się bez wózka. Chodzi coraz więcej ale ma dni że tylko w wózku by siedział.

Na Twoim miejscu zaczęłabym przygotowywanie Kasi, tak jak pisze Paula Tzn. przenieście ją do dużego łóżka, myślę że już spokojnie będzie umiała na takim spać. Musi to nastąpić sporo wcześniej przed pojawieniem się rodzeństwa żeby nie kojarzyła że maluszek na dzień dobry jej coś zabrał...
A z wózkiem...to zależy od dziecka. Ale mi się wydaje że jakąś małą spacerówkę dla Kasi i tak na wiosnę będziesz musiała nabyć. Nie wykluczone że cofnie się w rozwoju troszkę i koniecznie będzie chciała też jeźdzć wózeczkiem. Ale tu na działanie masz jeszcze czas...
__________________
Nasz Skarbek - Szymonek - 02.12.2008 r.

Braciszek Dominiś - 24.04.2010 r.
JaGaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:44   #1777
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

dziewczyny a łózeczkatapczany na jakich teraz śpią wasze dzieciaczki mają taką deskę zapezpieczjącą czy jakieś dziecko śpi bez zapezpieczenia?
poisone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 09:56   #1778
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

mój ma takie łóżko http://allegro.pl/bardzo-mocne-lozko...279884187.html od razu była dodana ta barierka nie jest wysoka ale jak się kreci w nocy to nie spadnie mały. Barierkę można w każdej chwili odczepić jeśli nie będzie już potrzebował jesteśmy bardzo zadowoleni z tego łóżka. Męża siostrzenica i siostrzeniec mają zwykłe tapczaniki i takie zabezpieczenia http://allegro.pl/barierka-ochronna-...264524191.html i też są zadowoleni
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:44   #1779
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
asiak gratuluję to już 4 miesiąc ale ten czas szybko leci! Ja na Twoim miejscu nie kupowałabym ani nowego łóżeczka ani wózka bo z Kasi już duża dziewczynka jest i chyba szkoda na to pieniążków bo niedługo by i tak wyrosła ze wszystkiego na Twoim miejscu już bym oduczała ją spania w łóżeczku powiedziała że jest już duża kupiła jakaś fajną maskotkę i przeniosła do dużego łóżka żeby nie było tak że nagle dzidzia się rodzi a ona ma oddać jej łóżeczko czy wózek bo wtedy na pewno to bardzo odczuje. My już nie używamy wózka od jakiś 6 miechów mały wszędzie chodzi na piechotę przynajmniej się bardziej zmęczy i lepiej śpi a co do łóżeczka to bardzo dawno już mamy zwykłe ale to dlatego że mały nie cierpiał szczebelków czuł się jak w więzieniu. Dacie radę
dzięki kochane, właśnie tak sobie zaplanowałam, żeby nie wiązała tych dwóch rzeczy i żeby nie wyżywała się za to na dzidzi.

Tylko odsuwam w czasie tą wielką zmianę dla niej bo zdaję sobie sprawę że już tak super wieczorem nie będziemy mieli i będzie przychodzić do naszego pokoju. Wstępnie planuję po Nowym Roku się za to zabrać, termin porodu mam na koniec kwietnia, więc chyba ok. A ja nie mam tapczanika tylko normalną wersaleczkę. Bo łóżeczko kupiliśmy 140x70 z możliwością przerobienia na tapczanik.

Jagaa też tak myślałam o drugim wózku tylko dla niej, bo pamiętam u szwagierki tak było, różnica wieku taka sama jak będzie u nas, i jak się urodził Maciuś, to Ola jakby cofkę miała np. kazała się nosić na rękach.
__________________
Kasia, ur. 22.11.2008 r.

Wojtuś, ur. 3.05.2011 r.

asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:53   #1780
LadyM
Rozeznanie
 
Avatar LadyM
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 615
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Asiak no duża fasolinka już

Anytsuj mam nadzieję, że to nie skaza białkowa tylko jakieś chwilowe uczulenie
LadyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:46   #1781
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

anytsuj jak kasi coś wyskoczy na buzi albo ma zaczerwione policzki od jakiegoś podrażnienia to pomaga Emolium krem barierowy.
__________________
Kasia, ur. 22.11.2008 r.

Wojtuś, ur. 3.05.2011 r.

asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 12:51   #1782
LadyM
Rozeznanie
 
Avatar LadyM
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 615
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

moje dzieci dzisiaj zwariowały, jeden wstał o 6, drugi o 7. Ale za to o 11.30 juz chcieli spać i odpukać do tej pory śpią

A tu puuuuuuuuuuuuuuuuuustkiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiii
LadyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 14:08   #1783
asiak1981
Rozeznanie
 
Avatar asiak1981
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 966
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

LadyM oby jak najdłużej chcieli Ci spać w dzień! I super że tak mają zsynchronizowane organizmy że śpią o tej samej porze!

Kasia w piatek, sobotę i niedzielę nie spała w dzień w ogóle, w poniedziałek i wtorek zasnęła dopiero o 14, a dziś o 13.30. Wcześniej zasypiała 12-12.30
__________________
Kasia, ur. 22.11.2008 r.

Wojtuś, ur. 3.05.2011 r.

asiak1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 21:29   #1784
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

polka druga noc spi bez szczebelek, tzn tz w ogole zdjal boki i teraz ma lozko jak czlowiek
smisznie jest bo jako panna takie mialam w domu. identyczne. tylko wiadomo ze wiecej kilogramow wytrzymywalo. ale na dlugosc takie samo. 170cm. mniejsza o to ze ja mam 170cm wzrostu

wczoraj przed wyjsciem do pracy polozylam poduszki z kanapy kolo lozeczka, tak na wszelki zwyczaj. a tz rano mi mowi ze pola raz spadla ale nie bylo slychac, tylko ona sie obudzila. no trudno zeby sie nie obudzila, i nie bylo slychac bo poduszki?!
ale lubi sobie po prostu wejsc i posiedziec tam
ale przy zasypianiu nie ucieka, wiec jeden klopot z glowy

asiak ale duza juz fasolinka
szyszka rzygasz?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 22:06   #1785
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Szymek dwa dni chodzil ladnie juz sam spac jak gdyby nigdy nic a teraz od 2 wcale nie chce w poludnie spac i idzie o 19.po 5 min śpi i wstaje ok 8-9 rano Ale brakuje mi tej godzinki w poludnie :P

A dzis bylam na ponad 2 godzinnym spacerze bo sie zgubilam,dziewczyny horror.Nie wiem czy wam opisywac bo jak mezowi opowiedzialam to by sie posilal...

Co do podwajania dzieciaczkow to my mamy wozek dla rodzenstwa a łóżeczka dwa Ale zaczynam sie zastanawiac nad sprzedaza i kupiniem tej takiej dokladki do normalej spacerowki,takiej jakby pol deskorolki :P bo Szymek jako dumny starszy brat chce pchac z boku ze mna wozek albo isc sam
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 06:39   #1786
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Sto lat Kajtusiowi małej 82!! moze do nas zajrzą przy tej okazji??
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 15:22   #1787
Gosiaczek1211
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaczek1211
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 597
GG do Gosiaczek1211
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Sto lat niech żyje Kajtuś a mama niech napisze co u niej i dzieciaczka

katakumba no poduszki to podstawa przy lóżku. Już pewnie i tak szokiem dla dziecka jest spaść z lóżka a jeszcze na twardą glebę też mam w planie poduszkowanie

Co myślicie o takiej tablicy dla naszych dzieciaczków http://allegro.pl/smoby-28020-tablic...268246372.html
bo moje dziecko zaczęlo mi malować po oknie balkonowym kredkami więc mu teraz przyklejam taśmą klejącą kartki do szyby i to chyba będzie dobry pomysl na prezent

I rozczula mnie moje dziecko maksymalnie kiedy mówi do mnie KOCHAM CIĘ MAMUSIU a potem mnie przytula tymi swoimi malutkimi lapkami
__________________
NASZ SKARB 26.11.2008 - MATI
Gosiaczek1211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 18:21   #1788
aniak2888
Raczkowanie
 
Avatar aniak2888
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 258
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

sto lat dla Kajtusia
aniak2888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 18:33   #1789
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

gosia tablica jest super, jakbym tylko miala miejsce to na pewno bym kupila. polka ma taka zwykla tablice kredowa, 40cm na 40cm. klade jej na stole i ona sobie bazgrze
to samo z ksiazka tablicowa, super sprawa

sto lat dla kajtka
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 20:26   #1790
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Sto lat dla Kajtusia!

Katakon ta pasta do zebow to Lavera truskawkowo-malinowa.

Katakumba to ostatnie zdjecie poli w lozku na fotologu jest rewelacyjne! My bedziemy przerabiac cotbed na lozko po nowym roku bo w grudniu czeka nas spanie w jednym pokoju z olimpia (dziadkowie przyjezdzaja) wiec dziecko nie daloby nam w nocy zyc.

Czytam, ze dzieciaczki nie spia juz tak chetnie popoludniu. Olimpia raz spi raz nie. Coraz czesciej jednak nie chce spac.

Asiak ja rowniez jestem przerazona iloscia zabawek u nas w mieszkaniu. Dziecko zdominowalo 80% powierzchni.

Jutro Olimpia ma impreze urodzinowa. I dojda nowe zabawki.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 20:50   #1791
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

STO LAT DLA KAJTUSIA!!!!


Mój Oluś też czasem odmawia drzemek popołudniowych, a jak już zaśnie to na godzinę, ehhhh kiedyś spał dwie godziny

dziewczyny czy Wasze dzieciaczki też się budzą w nocy z krzykiem? i chcą spać z Wami? bardzo rzadko to się zdarza, ale jednak.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:00   #1792
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

anytsuj podobno dzieci sie w nocy budza z krzykiem bo snia im sie koszmary, ktore sa wynikiem wielkiej dawki emocji, impulsow i stymulacji w ciagu dnia. dlatego przed spaniem trzeba wyciszac
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:59   #1793
Kbaga
Raczkowanie
 
Avatar Kbaga
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 250
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

ja wpadam do Was zlozyc zyczenia urodzinowe wszytkim watkowym pociechom, niech Wam rosna zdrowo i usmiechaja sie 'zebowo'..ale mi sie zrymowalo..po zdrawiam
__________________
I don't excercise.
If God had wanted me to bend over,
he would have put diamonds on the floor.
Kbaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 22:17   #1794
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

jak rosita z alergia? przechodzi cos?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 22:40   #1795
Kbaga
Raczkowanie
 
Avatar Kbaga
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 250
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
jak rosita z alergia? przechodzi cos?
Nie przechodzi.
Niestety nadala walczymy.
__________________
I don't excercise.
If God had wanted me to bend over,
he would have put diamonds on the floor.
Kbaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 22:50   #1796
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Witaj Kbaga. Jak sie miewacie? Jak Rosie?

Wiecie, ze Olimpii dopiero gorne trojki ida. Strasznie cierpi i domaga sie smarowania dziasel zelem... A gdzie te piatki?

Kbaga, Ty tez w ciazy? Ten awatar taki wymowny.

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2010-10-22 o 23:04
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 23:35   #1797
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Najlepsze życzenia dla Kajtusia

Anytsuj-tak,my tak mamy-tak jaki piszezsz-W KAŻDA NOC PO KILKA RAZY.

Gosiaczku, prezent fajny,ale czy nasze dzieciaczki dosięgną do takiej tablicy?? Jak młody ma tendencję do malowania różnych powierzchniach, to ja radziłabym Wam kupić taką specjalną farbę do ścian-"tablicową"-malujesz kawałek ściany i dziecko sobie maże.Na pewno wyjdzie taniej,niż ta tablica,a dochodzi dodoatkowa radocha,że mama pozwala po ścianie malować .Można też pomalować dzrzwi np. szafy,czy komody
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 23:42   #1798
Gosiaczek1211
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaczek1211
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 597
GG do Gosiaczek1211
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

xandra dosięgną bo ta tablica ma 1m wysokości a nasze dzieciaczki już po 90 cm więc dadzą radę. No Mati w sumie tylko po tym oknie mi bazgroli, teraz w sumie już po kartce a po ścianach to broń Boże nie pokaże mu, że można pisać

anytsuj no u nas nie ma takiego problemu ze spaniem z nami i budzeniem się z krzykiem. Ale to pewnie jest tak jak katakumba napisala. Obserwuj kiedy występują takie akcje i może uda Ci się wyjaśnić co jest przyczyną
__________________
NASZ SKARB 26.11.2008 - MATI
Gosiaczek1211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 20:52   #1799
LadyM
Rozeznanie
 
Avatar LadyM
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 615
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Anytsuj mój Wojtek tak ma niestety, chodzę wiecznie niedospana. Mam nadzieję, że to taki etap tylko
LadyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:54   #1800
Hela28
Raczkowanie
 
Avatar Hela28
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Daleko nad jeziorem
Wiadomości: 240
Dot.: Maluchy z babciami na rowerku,a mamusie na wizażu przy bimberku! juz od 11-12.2

Wpadam tu do was na chwilke - oczywiscie czytam regularnie!!!

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaczkow , ktore mialy juz swoje urodzinki!!!!

Moj synus prawdopodobnie idzie od listopada do przedszkola - narazie chce go posylac 2 razy w tygodniu , juz mam stresa , ale z drugiej strony sie ciesze!!! Znalazlam takie przedszkole cos w rodzaju domowego przedszkola gdzie sa dzieci tylko od 1,5 roku do 3 latek i maksymalnie 10 dzieci w grupie.

Co do placzu w nocy to moj tak ma - wola mnie w nocy - stoi juz ze smoczkiem i swoja mala poduszka i pokazuje ze mam go wziasc do lozka i dac mniam-mniam , no to idziemy do sypialni , tam zje mniam-mniam , troszke sie potuli i pokazuje ze chce do swojego lozeczka , i najlepsze w tym jest to ze gdy go poloze znowu musze mu zrobic mniam- mniam i dopiero wtedy zasypia!
Hela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 21:27:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.