Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 10:18   #2941
nesvitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej Jako ze istenieje ryzyko ze jestem w ciazy mam do was pytanie. dzis pojawil mi sie sluz mam mokre majteczki - sluz jest bialy bez przykrego zapachu i gesty.caly czas biore tabletki anty. co to moze oznaczac ? Wykluczam jakakolwiek infekcje
nesvitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:19   #2942
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Skopiuje to co napisalam w innym watku bo tam mi nikt nie odpisuje:

"Wykorzystam troche ten watek bo juz sama nie wiem co mam myslec...
Przez 3 lata bralam tabletki Anty, pozniej je odstawilam na jakies 2 miesiace-bylo to w czerwcu..
Jakos w srepniu/wrzesniu znowu zaczelam brac tabletki z nowym chlopakiem... tyle, ze przez pierwszy miesiac sie dodatkowo zabezpieczalismy...
W grudniu z nim zerwalam i tym samym przestalam tez brac tabsy...

Jakos w styczniu, poszlam na calosc z jednym facetem z ktorym sie spotykalam ale oczywiscie bylo zabezpieczenie i final nawet poza mna...

Pojawil mi sie okres z ostawienia i tak wydluzone cykle do 30kilku dni ale byly...(w tym chyba 2 byl tez jakos spozniony z tydzien lub 2) Okres powinnam miec 30tego marca a jak go nie bylo tak nie ma...
Ostatnie 1,5 miesiaca dosc intensywnie trenowalam... Codziennie, tak, ze chwilami nie mialam sily sie podniesc! Nie rezygnowalam tez z nocnego zycia imprezowiczki w weekendy. Moj organizm jest troche przemeczony...
Caly czas czekam na ten glupi okres... Boli mnie troche brzuch jak przed okresem, nie ma zadnego sluzu... Ile jeszcze czekac??
Czy isc zrobic test?
Bede wdzieczna za wszelkie rady"
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:37   #2943
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez nesvitka Pokaż wiadomość
Hej Jako ze istenieje ryzyko ze jestem w ciazy mam do was pytanie. dzis pojawil mi sie sluz mam mokre majteczki - sluz jest bialy bez przykrego zapachu i gesty.caly czas biore tabletki anty. co to moze oznaczac ? Wykluczam jakakolwiek infekcje
a na jakiej podstawie wyliczylas ze jest ryzyko ze zaszlas w ciaze skoro mowisz ze caly czas bierzesz tabletki antykoncepcyjne? chyba ze zle bralas, ominelas jakas tabletke czy cos .. zreszta jak podejrzewasz cos to moze warto sie udac do ginekologa on rozwieje twoje watpliwosci

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
Skopiuje to co napisalam w innym watku bo tam mi nikt nie odpisuje:

"Wykorzystam troche ten watek bo juz sama nie wiem co mam myslec...
Przez 3 lata bralam tabletki Anty, pozniej je odstawilam na jakies 2 miesiace-bylo to w czerwcu..
Jakos w srepniu/wrzesniu znowu zaczelam brac tabletki z nowym chlopakiem... tyle, ze przez pierwszy miesiac sie dodatkowo zabezpieczalismy...
W grudniu z nim zerwalam i tym samym przestalam tez brac tabsy...

Jakos w styczniu, poszlam na calosc z jednym facetem z ktorym sie spotykalam ale oczywiscie bylo zabezpieczenie i final nawet poza mna...

Pojawil mi sie okres z ostawienia i tak wydluzone cykle do 30kilku dni ale byly...(w tym chyba 2 byl tez jakos spozniony z tydzien lub 2) Okres powinnam miec 30tego marca a jak go nie bylo tak nie ma...
Ostatnie 1,5 miesiaca dosc intensywnie trenowalam... Codziennie, tak, ze chwilami nie mialam sily sie podniesc! Nie rezygnowalam tez z nocnego zycia imprezowiczki w weekendy. Moj organizm jest troche przemeczony...
Caly czas czekam na ten glupi okres... Boli mnie troche brzuch jak przed okresem, nie ma zadnego sluzu... Ile jeszcze czekac??
Czy isc zrobic test?
Bede wdzieczna za wszelkie rady"
Moim zdaniem ciaze to sobie wyklucz bo skad niby miala sie wziac? Odstawilas tabletki organizm wariuje , to rpzeciez hormony Ostry trening na pewno tez mogl miec wplyw na miesiaczke Radze Ci wizyte u ginekologa jednak, dostaniesz jakas Luteine na wywolaniea przy okazji zrobi Ci podstawowe badania.
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:39   #2944
nesvitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

czuczenka ----> Wydluzylam przerwe do 8 dni przez przypadek i w pierwszym tygodniu po 24 godzinach przyjelam jedna tabletke. Tzn ginekolog raczej p o2 tygodniach nie rozwieje moich watpliwosci poneiwaz poki co nie jest w stanie nic wykryc nawet na usg chyba ?
nesvitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:46   #2945
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez nesvitka Pokaż wiadomość
czuczenka ----> Wydluzylam przerwe do 8 dni przez przypadek i w pierwszym tygodniu po 24 godzinach przyjelam jedna tabletke. Tzn ginekolog raczej p o2 tygodniach nie rozwieje moich watpliwosci poneiwaz poki co nie jest w stanie nic wykryc nawet na usg chyba ?
a no to teraz rozumiem. No fakt pierwszy tydzien jest najwazniejszy, w sumie zadna z wizazanek nie odpowie Ci na to pytanie jakie jest prawdopodobienstwo zajscia, tak samo nie powie Ci co oznacza ten twoj sluz. Beta po 10dniach albo test sikany po 14 dniach i bedzie wszystko jasne.
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:47   #2946
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
a na jakiej podstawie wyliczylas ze jest ryzyko ze zaszlas w ciaze skoro mowisz ze caly czas bierzesz tabletki antykoncepcyjne? chyba ze zle bralas, ominelas jakas tabletke czy cos .. zreszta jak podejrzewasz cos to moze warto sie udac do ginekologa on rozwieje twoje watpliwosci

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


Moim zdaniem ciaze to sobie wyklucz bo skad niby miala sie wziac? Odstawilas tabletki organizm wariuje , to rpzeciez hormony Ostry trening na pewno tez mogl miec wplyw na miesiaczke Radze Ci wizyte u ginekologa jednak, dostaniesz jakas Luteine na wywolaniea przy okazji zrobi Ci podstawowe badania.
Wiesz jak to jest. 100% pewnosci to sie ma jak sie nie wspolzyje wcale
A poniewaz to juz ponad tydzien to sie zaczelam troche stresowac... Potrzebowalam pocieszenia
Mysle, ze gin mi tak szybko lutein nie przepisze-chyba, ze bedzie mi sie tak miesiac spozniac
Czekam cierpliwie w takim razie...
Nie powiem, ze wolalabym bym miala okres teraz bo niedlugo mam zawody i jak dostane okres to bede padnieta juz nie wpsominajac o dyskomforcie
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:52   #2947
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
Wiesz jak to jest. 100% pewnosci to sie ma jak sie nie wspolzyje wcale
A poniewaz to juz ponad tydzien to sie zaczelam troche stresowac... Potrzebowalam pocieszenia
Mysle, ze gin mi tak szybko lutein nie przepisze-chyba, ze bedzie mi sie tak miesiac spozniac
Czekam cierpliwie w takim razie...
Nie powiem, ze wolalabym bym miala okres teraz bo niedlugo mam zawody i jak dostane okres to bede padnieta juz nie wpsominajac o dyskomforcie
to dokladnie ile CI sie spoznia ten okres? Ja na twoim miejscu nerowo bym nie wytrzymala i poleciala po test w rossmanie promocja ostatnio byla z 9,99 na 7,99
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 10:55   #2948
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
to dokladnie ile CI sie spoznia ten okres? Ja na twoim miejscu nerowo bym nie wytrzymala i poleciala po test w rossmanie promocja ostatnio byla z 9,99 na 7,99
8 dni..
Dzis czuje sie oslabiona i pobolewa mnie brzuch.. Poczekam

Ja juz tak mialam ze spozniajacym sie okresem wiec staram sie trzymac nerwy na wodzy... Tym bardziej, ze no kurcze.. Wiatropylna chyba nie jestem?
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 11:31   #2949
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
8 dni..
Dzis czuje sie oslabiona i pobolewa mnie brzuch.. Poczekam

Ja juz tak mialam ze spozniajacym sie okresem wiec staram sie trzymac nerwy na wodzy... Tym bardziej, ze no kurcze.. Wiatropylna chyba nie jestem?
no dlatego uzbrój sie w cierpliwosc i czekaj mi sie tez okres zatrzymal i biore wlasnie Luteine i musze czekac
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:24   #2950
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Agnes1990 Pokaż wiadomość
Miesiączki nie zawsze 'wyglądają' tak samo. Nie zawsze też mogą wystąpić objawy 'zwiastujące' nadchodzącą miesiączkę. Zrób test ciążowy z krwi.
Miesiączki jak nie było tak nadal nie ma. Jeśli do jutra nie dostanę to chyba przejde sie do apteki po test.
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:28   #2951
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Miesiączki jak nie było tak nadal nie ma. Jeśli do jutra nie dostanę to chyba przejde sie do apteki po test.

Jeżeli to Cię uspokoi, to zrób test
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 12:29   #2952
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
no dlatego uzbrój sie w cierpliwosc i czekaj mi sie tez okres zatrzymal i biore wlasnie Luteine i musze czekac
A ile sie tobie spoznial? Rozumiem, ze tez po dostawieniu ? Po jakim czasie po odstawieniu? Ile bralas tabletki i ktory okres Ci sie spoznil? Myslalam ze po 4 miesiacach to moj okres jest juz w miare ustabilizowany, a tu widze ze nie...
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 13:46   #2953
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Bardzo proszę was o pomoc. I nie skreślajcie mnie od razu takie pytanie zmojej strony: w 12 dniu cyklu odbylam stosunek. byla to sobota a raczej juz niedziela bo godzina 24.00 niestety prezerwatywa pękła, ale moj narzeczony twierdzi ze nie mial wytrysku.... w poniedzialek dla pewnosci udalam sie do ginekologapo tabletke 72.po ..... to byl moj 14 dzien cyklu czyli owulka jak nic.lekarz zrobil mi usg stwierdzil ze jajeczko jeszcze nie zostalo uwolnione takze ze jeszcze komorka nie mogla byc zaplodniona.tabletke wzielam po 36 godzinach, bo jednak mialam obawy ze w plynie ejakulacyjnym moga byc plemniki czy nawet sa. teraz moj sluz jest taki bialy nieprzejrzysty inny niz w dni plodne ... jak myslicie dziewczyny czy mogę miec powody do obaw? prosze o odpowiedz !!
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 17:46   #2954
agnieszka_1705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam Was wszystkie. Jako, że niektóre z Was są już bardziej doświadczone mam pytanie, czy podane niżej objawy, mogą być objawami ciąży.
- bolące sutki, powiększone piersi [od 2,5 tygodnia]
- apetyt
- temperatura ok. 37-37,2
- zawroty głowy
-senność
-pobolewanie podbrzusza
Dodam, iż do stosunku przerywanego doszło na 3 dni prze spodziewaną owulacją [ ale wiadomo jak to jest z owulacją], dzisiaj jest termin spodziewanego okresu, ale jednak go nie ma.
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
agnieszka_1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:22   #2955
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agnieszka_1705 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie. Jako, że niektóre z Was są już bardziej doświadczone mam pytanie, czy podane niżej objawy, mogą być objawami ciąży.
- bolące sutki, powiększone piersi [od 2,5 tygodnia]
- apetyt
- temperatura ok. 37-37,2
- zawroty głowy
-senność
-pobolewanie podbrzusza
Dodam, iż do stosunku przerywanego doszło na 3 dni prze spodziewaną owulacją [ ale wiadomo jak to jest z owulacją], dzisiaj jest termin spodziewanego okresu, ale jednak go nie ma.
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Hmm czy ja wiem. Mogą to być objawy ciąży jak i objawy zbliżającego się okresu i wielu innych. Poza tym apetyt, senność... to chyba trochę za wcześnie by było na takie objawy.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:27   #2956
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
A ile sie tobie spoznial? Rozumiem, ze tez po dostawieniu ? Po jakim czasie po odstawieniu? Ile bralas tabletki i ktory okres Ci sie spoznil? Myslalam ze po 4 miesiacach to moj okres jest juz w miare ustabilizowany, a tu widze ze nie...
u mnie to bylo tak ze odstawilam hormony w pazdzierniku i miesiaczke dostalam jakos tez spozniona.. potem wgl dostalam w grudniu dwa razy miesiaczke potem niestety wyszlo tak ze musialam siegnac po tabletke 72h i moj cykl wgl sie rozregulował dostalam miesiaczke na poczatku lutego i od tej pory ani widu ani slychu wiec udalam sie do ginekologa i przepisala mi Luteinke
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:42   #2957
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agnieszka_1705 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie. Jako, że niektóre z Was są już bardziej doświadczone mam pytanie, czy podane niżej objawy, mogą być objawami ciąży.
- bolące sutki, powiększone piersi [od 2,5 tygodnia]
- apetyt
- temperatura ok. 37-37,2
- zawroty głowy
-senność
-pobolewanie podbrzusza
Dodam, iż do stosunku przerywanego doszło na 3 dni prze spodziewaną owulacją [ ale wiadomo jak to jest z owulacją], dzisiaj jest termin spodziewanego okresu, ale jednak go nie ma.
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Ciekawi mnie na jakiej podstawie wyznaczyłaś sobie owulację? Czyżby słynnym kalkulatorem internetowym? Moim zdaniem Twoje objawy to objawy typowego STRESU. Szkoda zdrowia kobieto. Test 14 dni po stosunku (lub w dniu spodziewanej @) i z głowy.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:02   #2958
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agnieszka_1705 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie. Jako, że niektóre z Was są już bardziej doświadczone mam pytanie, czy podane niżej objawy, mogą być objawami ciąży.
- bolące sutki, powiększone piersi [od 2,5 tygodnia]
- apetyt
- temperatura ok. 37-37,2
- zawroty głowy
-senność
-pobolewanie podbrzusza
Dodam, iż do stosunku przerywanego doszło na 3 dni prze spodziewaną owulacją [ ale wiadomo jak to jest z owulacją], dzisiaj jest termin spodziewanego okresu, ale jednak go nie ma.
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
myślę, że za bardzo się stresujesz i stąd te wszystkie 'objawy ciąży'
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:34   #2959
slomka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

aha, czyli ty mozesz miec orgazm a on nie? nie uwazasz ze to jest egoistyczne podejscie z twojej strony? pewnie ci nie powiedzial bo chcial miec troche przyjemnosci. a jak sie boisz ciazy to nie uprawiaj seksu - i co za roznica czy bedzie mial wytrysk czy nie? i tak moga byc plemniki w prezerwatywie

a dwa ze orgazm nie musi oznaczac wytrysku ale to na marginesie

i ty nie sprawdzasz gumki? wez oko i rzuc nim na gumke i bedziesz wiedziec. poza tym pekniecie mozna wyczuc jak sie czlowiek skupi. ja wyczuwalam doskonale kiedy gumka pekla



jakim cudem uważasz ze ja moge miec orgazm skoro on nie ma. Może nie jestem zbyt doswiadczona ale wydaje mi sie że to mezczyzna szybciej dostaje orgazm, jeśli tak nie jest to w każdym razie nie zdarzyło mi się jeszcze żebym dostała orgazmu podczas seksu. Uważam więc, że nie jestem pod tym wzgledem egoistyczna.

Jeśli chodzi o seks to szczerze nie jest mi jak narazie do szcześcia potrzebny i wolała bym naprawde nie martwic sie ciazą, ale wiem że mojemu chłopakowi an tym zależy wiec postanowiłam że warto sprobować. Uzgodnilismy te wczesniej wymienione przeze mnie środki antykoncepcyjne, więc to chyba jasne ze oczekuje iz bedzie sie do niech stosował.

Fakt mogłam pomysleć o sprawdzaniu gumki ale mi to uciekło. Jednak rozpaczełam zycie seksualne niedawno i nie przeczytałam wczesniej tysiaca ksiazek na ten temat gdyz po prostu nie planowałam tego przez rok wczesniej. Stało sie to raczej spontanicznie i dopiero staram sie jak moge uczyc, dlatego miedzy innymi odwiedzam to forum i korzystam z doswiadczenia starszych. Nie wiem może zle postapiłam ale przynajmniej nie uprawiałam seksu bez jakiego kolwiek zabezpieczenia jak niektóre bezmyslne kobiety/dziewczyny.
slomka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 19:55   #2960
slomka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

aha, czyli ty mozesz miec orgazm a on nie? nie uwazasz ze to jest egoistyczne podejscie z twojej strony? pewnie ci nie powiedzial bo chcial miec troche przyjemnosci. a jak sie boisz ciazy to nie uprawiaj seksu - i co za roznica czy bedzie mial wytrysk czy nie? i tak moga byc plemniki w prezerwatywie

a dwa ze orgazm nie musi oznaczac wytrysku ale to na marginesie

i ty nie sprawdzasz gumki? wez oko i rzuc nim na gumke i bedziesz wiedziec. poza tym pekniecie mozna wyczuc jak sie czlowiek skupi. ja wyczuwalam doskonale kiedy gumka pekla

Jakim cudem uważasz ze ja mam orgazm skoro on go nie ma ? Moze nie jestem zbyt doświadczona ale wydaje mi sie ze to mezczyzni pierwsi go dostaja podczas seksu a jesli nie to w każdym razie mnie się to jeszcze nie zdarzyło. Uważam więc, że nie jestem egoistyczna. Wydaje mi sie że w pewnym sensie chronię nas obojga, poniewaz on równiez nie chciał by miec teraz dziecka a nie wyobrazam sobie ze miał by mnie z tym sama zostawić.

Jesli o mnie chodzi to szczerze seks nie jest mi jak na razie do szczescia potrzebny i uwierz o wiele bardziej wolała bym sie nie martwić o ciąże. Mysle jednak o moim chłopaku któremu an tym zalezy wiec stwierdziłam że warto sprobować. Ustalilismy, że stosujemy wymienione wczesniej środki antykoncepcyjne jak rowniez stosunek przerywany wiec chyba oczywiste ze oczekuje iz bedzie tego przestrzegał.

Fakt mogłam pomyslec o sprawdzaniu gumki ale mi to uciekło. Może dlatego ze nie przeczytałam wczesniej stu ksiązek na ten temat z prostego podowu iz nie planowałam tego od roku. Wyszło to raczej spontanicznie dlatego teraz staram sie czytac na ten temat jak nawiecej moge, dlatego tez odwiedzam to forum by korzystac z wiedzy bardziej doświadczonych osob. Mysle jednak, że nie postapiłam lekkomyslnie poniewaz nie robiłam tego bez jakiego kolwiek zabezpieczenia a raczej z potrójnym.
slomka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:05   #2961
slomka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

do agusiamyszka

Jakim cudem uważasz ze ja mam orgazm skoro on go nie ma ? Moze nie jestem zbyt doświadczona ale wydaje mi sie ze to mezczyzni pierwsi go dostaja podczas seksu a jesli nie to w każdym razie mnie się to jeszcze nie zdarzyło. Uważam więc, że nie jestem egoistyczna. Wydaje mi sie że w pewnym sensie chronię nas obojga, poniewaz on równiez nie chciał by miec teraz dziecka a nie wyobrazam sobie ze miał by mnie z tym sama zostawić.

Jesli o mnie chodzi to szczerze seks nie jest mi jak na razie do szczescia potrzebny i uwierz o wiele bardziej wolała bym sie nie martwić o ciąże. Mysle jednak o moim chłopaku któremu an tym zalezy wiec stwierdziłam że warto sprobować. Ustalilismy, że stosujemy wymienione wczesniej środki antykoncepcyjne jak rowniez stosunek przerywany wiec chyba oczywiste ze oczekuje iz bedzie tego przestrzegał.

Fakt mogłam pomyslec o sprawdzaniu gumki ale mi to uciekło. Może dlatego ze nie przeczytałam wczesniej stu ksiązek na ten temat z prostego podowu iz nie planowałam tego od roku. Wyszło to raczej spontanicznie dlatego teraz staram sie czytac na ten temat jak nawiecej moge, dlatego tez odwiedzam to forum by korzystac z wiedzy bardziej doświadczonych osob. Mysle jednak, że nie postapiłam lekkomyslnie poniewaz nie robiłam tego bez jakiego kolwiek zabezpieczenia a raczej z potrójnym.
slomka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 00:04   #2962
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
u mnie to bylo tak ze odstawilam hormony w pazdzierniku i miesiaczke dostalam jakos tez spozniona.. potem wgl dostalam w grudniu dwa razy miesiaczke potem niestety wyszlo tak ze musialam siegnac po tabletke 72h i moj cykl wgl sie rozregulował dostalam miesiaczke na poczatku lutego i od tej pory ani widu ani slychu wiec udalam sie do ginekologa i przepisala mi Luteinke
Ja tez bralam 72 po ale to bylo jakies 3 lata temu

Pobolewa mnie dzis brzuch caly dzien... Jestem placzliwa, mam podly humor... Oby to byl okres.

Przez to ze mi sie spoznia to sie zastanawiam czy napewno dzialaly tabletki jak je bralan. Ale musialy przeciez bo bralam zgodnie z ulotka, jak cale poprzednie 3 lata i poza tym, przez caly pierwszy miesiac stosowalismy podwojne zabezpieczenie...
Ostatnim razem gdy spalam z facetem doszedl na zewnatrz w gumce...
Caly czas mialam normalne okresy, nie zadne plamienia... Po tym ostatnim razie mialam normalne 2 okresy
Nie... Nie mam powdow do nie pokoju-prawda?

Sama sie uspokajam
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 06:11   #2963
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
Ja tez bralam 72 po ale to bylo jakies 3 lata temu

Pobolewa mnie dzis brzuch caly dzien... Jestem placzliwa, mam podly humor... Oby to byl okres.

Przez to ze mi sie spoznia to sie zastanawiam czy napewno dzialaly tabletki jak je bralan. Ale musialy przeciez bo bralam zgodnie z ulotka, jak cale poprzednie 3 lata i poza tym, przez caly pierwszy miesiac stosowalismy podwojne zabezpieczenie...
Ostatnim razem gdy spalam z facetem doszedl na zewnatrz w gumce...
Caly czas mialam normalne okresy, nie zadne plamienia... Po tym ostatnim razie mialam normalne 2 okresy
Nie... Nie mam powdow do nie pokoju-prawda?

Sama sie uspokajam
Moze ten podly nastroj i bole brzucha to symptomy zblizajacego sie okresu wiec czekaj
jak bralas tabletki zgodnie z ulotka to naperawde szanse na ciaze sa bardzo nikle wiec spokojnie tym bardziej ze po tym mialas dwa okresy wiec looooooz ale ja tez jak sie schizowalam tym brakiem okresu to ze 3 testy zrobilam tydzien po tygodniu masakra haha wiec wiem co to znaczy sobie wmawiac
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:37   #2964
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Moze ten podly nastroj i bole brzucha to symptomy zblizajacego sie okresu wiec czekaj
jak bralas tabletki zgodnie z ulotka to naperawde szanse na ciaze sa bardzo nikle wiec spokojnie tym bardziej ze po tym mialas dwa okresy wiec looooooz ale ja tez jak sie schizowalam tym brakiem okresu to ze 3 testy zrobilam tydzien po tygodniu masakra haha wiec wiem co to znaczy sobie wmawiac
Od czasu brania tabletek to juz mialam ze 3 okresy... 2 mialam "po ostatnim razie" z gumka ale facet nie doszedl nawet we mnie...

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Dziewczyny, a to możliwe ze od grudnia jakos albo wczesniej, kiedy dostałam okres z odstawienia, nie ustabilizowały mi sie hormony? Juz sporo czasu minęło od tamtej pory... Brzuch pobolewa mnie cały czas... A nawet śluzu nie widać. Sucho jak pieprz
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 10:54   #2965
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
Od czasu brania tabletek to juz mialam ze 3 okresy... 2 mialam "po ostatnim razie" z gumka ale facet nie doszedl nawet we mnie...

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Dziewczyny, a to możliwe ze od grudnia jakos albo wczesniej, kiedy dostałam okres z odstawienia, nie ustabilizowały mi sie hormony? Juz sporo czasu minęło od tamtej pory... Brzuch pobolewa mnie cały czas... A nawet śluzu nie widać. Sucho jak pieprz
no ja mialam tez tak ze na pol roku mi sie okres zatrzymal po odstawieniu tez wiec wszystko mozliwe po hormonach
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:00   #2966
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
no ja mialam tez tak ze na pol roku mi sie okres zatrzymal po odstawieniu tez wiec wszystko mozliwe po hormonach
Ale moj okres nie zatrzymal sie na pol roku :P Narazie sie spoznia 1,5 tygodnia...
Od pol roku, tzn od poczatku grudnia, nie biore tabletek anty...
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 09:53   #2967
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
no ja mialam tez tak ze na pol roku mi sie okres zatrzymal po odstawieniu tez wiec wszystko mozliwe po hormonach
Bolal Cie brzuch jak przed okresem kiedy go nie dostalas?
Ja chwilami czuje takie silne uklucia nawet.. Boje sie ze to moze byc torbiel
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 10:56   #2968
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

mój przypadek w skrócie:
29 STYCZNIA doszło do stosunku w którym zawiodła prezerwatywa, okres miał pojawić się 21 lutego, lecz się nie pojawił. 1 MARCA zrobiłam test beta hcg z krwi wynik >0,100. Więc negatywny. 9 marca pojawiło się jednodniowe lekkie krwawienie. Jeśli to był okres to 5 kwietnia powinnam dostać kolejny-lecz nie dostałam. W między czasie 28 MARCA zrobiłam kolejny test beta z krwi, również negatywny. Ciąża chyba wykluczona?
Dodam tylko, że strasznie bolą mnie piersi i brzuch
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:06   #2969
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez dariast Pokaż wiadomość
mój przypadek w skrócie:
29 STYCZNIA doszło do stosunku w którym zawiodła prezerwatywa, okres miał pojawić się 21 lutego, lecz się nie pojawił. 1 MARCA zrobiłam test beta hcg z krwi wynik >0,100. Więc negatywny. 9 marca pojawiło się jednodniowe lekkie krwawienie. Jeśli to był okres to 5 kwietnia powinnam dostać kolejny-lecz nie dostałam. W między czasie 28 MARCA zrobiłam kolejny test beta z krwi, również negatywny. Ciąża chyba wykluczona?
Dodam tylko, że strasznie bolą mnie piersi i brzuch
Byłaś u lekarza?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 15:24   #2970
dariast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

byłam zaraz po zrobieniu pierwszego badania beta hcg. pan ginekolog wykluczył ciąże - to wszystko. jednak dalej mam obawy..
dariast jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.