Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;) - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 18:31   #4591
kat_asza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Niqsiaaa wiem, że wizja ciąży dla każdej z Was byłaby najgorszym scenariuszem, tylko że u mnie sytuacja przedstawia się dość nieciekawie. Mnie osobiście, gdy byłam z TŻ, nigdy AŻ tak wizja ciąży nie przerażała. Teraz jednak, gdy się z nim rozstałam i nie chcę mieć z nim nic wspólnego, przeraża mnie dużo bardziej.
Nie wiem, w którym miejscu zadałam pytanie poniżej poziomu dojrzałej kobiety? Ja po prostu opisałam swoją sytuację i swoje obawy, bo właśnie potrzebowałam tego kubła zimnej wody, o którym piszesz
kat_asza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:00   #4592
pipi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 61
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Chciałam dorzucić swoje 3 grosze do wątku witaminy c i tych nieszczęsnych grejpfrutów bo wydaje mi się, ze zostały tutaj podane błędne informacje.

Otóż witamina C może wpływać na działanie antykoncepcji hormonalnej w ten sposób, że jej duże ilości (ponad 1000 mg jak było mówione) intensyfikują działanie estrogenu (nawet o połowę) i sęk w tym, że gwałtowne odstawienie tej witaminy powoduje jego gwałtowny spadek. Więc można brać jej dużo (robi się to np. przy zapaleniu pęcherza, b. duże dawki) ale trzeba ją stopniowo a nie gwałtownie odstawiać. To wszystko są jedynie teoretyczne rozważania, tak naprawdę mało sprawdzone w praktyce. Jedyne badania jakie widziałam w tym temacie (na jakieś angielskojęzycznej stronie medycznej) polegały na tym, że podawano kobietom te 1000 mg witaminy c i potem tabletke anty i w praktyce, w rzeczywistości na tych wybranych kobietach skutecznosc nie zmniejszyla sie w zadnym stopniu.

Wiec litości nie panikujcie z tymi niewinnymi cytrusami i truskawkami. NIE MAJĄ ONE NIC DO ANTYKONCEPCJI ;/ Inna sprawa z tym popijaniem sokiem grejpfrutowym ale to już chodzi o wchłanianie, poza tym to też może coś się stać a nie musi. Troche dystansu.
pipi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:52   #4593
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

kat_asza, ale nie traktuj wszystkiego aż tak personalnie. Ja nawet nie zapamiętałam kto dokładnie pisał które posty, bo w pewnym momencie była jedna wielka panika. Po prostu uważam, że należy myśleć co się pisze (ale odkrycie, co? ), bo nie raz nie dwa same popadałybyście ze śmiechu widząc te same wypowiedzi napisane przez kogoś innego. Nie zarzucam nikomu głupoty, po prostu apeluję o zachowanie się jak osoby dojrzałe, racjonalnie myślące. Co do kubła zimnej wody to zawsze można tu na niego liczyć, w granicach kultury.

Pfkanna ja robię często A masz na myśli przepis na same placki, czy na "farsz" ?
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:05   #4594
kat_asza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Niqsiaaa zacytowałaś moją wypowiedź, dlatego uznałam, że Twoja wypowiedź jest skierowana do mnie
Mam nadzieję, że jak dostanę krwawienia to będę się śmiać z tych moich postów Ale póki co jeszcze schizuję
kat_asza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:21   #4595
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość

Pfkanna ja robię często A masz na myśli przepis na same placki, czy na "farsz" ?
no wlasnie na farsz
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 22:00   #4596
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Jak myślicie, mam się czym martwić jak od paru dni mam rzadki stolec (ale nie jest to biegunka)?Wiecie może czy trawka wpływa na antykoncepcje?

Edytowane przez Vanique
Czas edycji: 2011-06-19 o 22:04
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 22:14   #4597
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Vaniqe- jesli chodzi o stolec.... jesli nie jest biegunka nie przypomina Ostrej biegunki to .. według mnie nie masz sie czym martwic... tak wyczytałam z mojej ulotki
a co do palenia.. to ogolnie nie mam zielonego pojecia...... nie pomogę
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 22:55   #4598
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

A ja dzisiaj nie skonsumowałam nocy z TŻ... Nie wyszło. Chciał we mnie normalnie wejść, ale bałam się bez gumki. Po prostu - brałam silny antybiotyk, który obniża skuteczność tabletek i pojawiła się u mnie swoista blokada. Winię tym brak wiedzy, bo gdzie ja szukałam, to nie znalazłam informacji jak ta skuteczność jest osłabiona, co się dzieje tam na dole itp...

Na dodatek od paru dni prześladuje mnie non stop ból przy przełykaniu, jakiś mięsień mi przeskoczył w szyi, ech. Jestem w trzecim tygodniu i czuję PMS. :-/
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 23:13   #4599
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pfkanna Pokaż wiadomość

Koobietki robicie moze czasem tortille?? macie jakies dobre przepisy??
ja na placek sypię najpierw pokruszoną sałatę lodową, potem pomidora pokrojonego z kostkę, czerwoną fasolę, czasem kukurydze no i kurczaka usmażonego w kostkę z przyprawami do kebabu. polewam to zrobionym wcześniej sosem czosnkowym i zawijam dodatki można sypać wg woli i własnego gustu.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:10   #4600
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

No właśnie mi też się odechciało pisać, bo ciągle bym musiała odpisywać (jako stara wyjadaczka hehe ) "nie, nie będziesz w ciąży", "nie, owsianka nie wpływa..."

Dobrze, że coś tu się znowu ruszyło Dobrze, że są jeszcze Niqisia, Klaudens, Bojra (a Ty gdzie się podziewałaś? )... i inne dziewczyny, które chcą popisać także o np. tortillach choć może w sumie nie powinnam się czepiać, tylko przenieść się na wątek kulinarny

Klaudens, u mnie był ostatnio poważny kryzys z TŻ, prawie się rozstaliśmy, ale postanowilismy się nie poddawać i dać sobie ostatnią szansę... i póki co, narazie jest słodko i dużo seksu jak zawsze (choć niestety na cileście odczuwam spadek libido, tak mi się zdaje, bo nie mam już takiej obsesji na myśl o igraszkach jak wcześniej... )

A jak tam u Ciebie?
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:48   #4601
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
ja na placek sypię najpierw pokruszoną sałatę lodową, potem pomidora pokrojonego z kostkę, czerwoną fasolę, czasem kukurydze no i kurczaka usmażonego w kostkę z przyprawami do kebabu. polewam to zrobionym wcześniej sosem czosnkowym i zawijam dodatki można sypać wg woli i własnego gustu.
dziekuje serdecznie a powiedz mi sos robisz jakis z torebki czy sama przygorowujesz ?:P
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 09:50   #4602
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

kat_asza, sory za nieścisłość, tylko pierwsze zdanie tyczyło się Twojej wypowiedzi. Bo zabrzmiało tak, jakby tylko dla Ciebie ciąża była tragedią Rozumiem, że nie chciałabyś w niej być w związku z sytuacją w jakiej się znalazłaś, ale dla wielu i bez tego jest to najgorsze co może się wydarzyć.

pfkanna ja mam dwa ulubione przepisy:

w stylu greckim : feta, oliwki (białe lub czarne, zależy jakie wolisz), sałata lodowa, kurczak w przyprawie gyros lub kebab, kukurydza, pomidor, można dodać troszkę szynki, cebula pokrojona w pióra (ale nie za dużo), no i oczywiście ja polewam to wszystko mim sprawdzonym sosem czosnkowym którego używam prawie wszędzie, nawet jako dip do chipsów

w stylu klasycznym : sałata lodowa, kukurydza, cebula, papryka czerwona, pomidor, ser żółty (potarty lub pokrojony w kostkę) i do tej wersji kurczak może być jak do greckiej, ale ja polecam w panierce a la kfc Teraz to już nie problem, bo np nuggetsy knorra są bardzo smaczne, można też zrobić zbliżone obtaczając kawałeczki kurczaka w jajku, mące zmieszanej z bułką tartą i zmielonych płatkach kukurydzianych lub mące kukurydzianej. No i oczywiście sos czosnkowy Chociaż ja ostatnio dodawałam wlaśnie trochę tego z nuggetsów (dodatkowo, bo jest bardzo ostry).
Moja mama do obu tych wersji dodaje posiekaną czerwoną kapustę obsypaną solą. Podchodziłam do tego sceptycznie, ale smakuje dobrze nawet z greckim wkładem, a poza tym tortilla staje się bardziej sycąca
Myślę że można też spróbować z wkładem po meksykańsku ( z mięsem mielonym), na razie robiłam w ten sposób tylko naleśniki i były boskie, więc i do tortilli może się nada

Edytowane przez Niqsiaaa
Czas edycji: 2011-06-20 o 10:00
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:55   #4603
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Niqisiaaa- dziekuje bardzo za przepis dziś bd próbowac


Kobietki ;p zapomniałam się pochwalic UDAŁO MI SIĘ OSTATNIO KOCHAC SIE I BYC NA NIM!!;P yeah;p;p zawsze miałam z tym problem....bolalo mnie ;( a do tego krepowałam sie ...... tym razem nie przełamałam lody

Edytowane przez pfkanna
Czas edycji: 2011-06-20 o 09:59
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:00   #4604
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

sos czosnkowy ja robię taki :

jogurt naturalny, ok 2 ząbki czosnku (lub więcej jeśli są małe), duża łyżka majonezu, łyzeczka cukru, soli, pieprzu, zioła do sałatek (najlepiej włoski gotowy sos, ale użyty jako przyprawa, czyli nie sypiesz całego, ewentualnie mogą być prowansalskie, bazylia itp), odrobina musztardy ( w smaku po prostu czuć kiedy jest jej dość, ale na prawdę wystarczy mała ilość), dodatkowo warto dodać świeżej lub suszonej natki pietruszki, ale nie jest to konieczne. Wszystko to razem miksuję zależnie od tego jak gęsty sos jest mi potrzebny akurat i wstawiam do lodówki
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:05   #4605
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
sos czosnkowy ja robię taki :

jogurt naturalny, ok 2 ząbki czosnku (lub więcej jeśli są małe), duża łyżka majonezu, łyzeczka cukru, soli, pieprzu, zioła do sałatek (najlepiej włoski gotowy sos, ale użyty jako przyprawa, czyli nie sypiesz całego, ewentualnie mogą być prowansalskie, bazylia itp), odrobina musztardy ( w smaku po prostu czuć kiedy jest jej dość, ale na prawdę wystarczy mała ilość), dodatkowo warto dodać świeżej lub suszonej natki pietruszki, ale nie jest to konieczne. Wszystko to razem miksuję zależnie od tego jak gęsty sos jest mi potrzebny akurat i wstawiam do lodówki
no to dziś będę miec pyszne jedzonko moj sos nazwę sos a"La Niqisiaaa
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:12   #4606
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 365
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Bojra (a Ty gdzie się podziewałaś? )...
Sesja, jutro mam ostatni najgorszy egzamin, poza tym praca, i pies mi choruje, za tydzień go operujemy... no jakoś za dużo na głowie żeby na forum wchodzić a nawet jak wchodzę, to nie zawsze jest czas i chęci odpisać...
Bojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:22   #4607
pacina9
Raczkowanie
 
Avatar pacina9
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
GG do pacina9
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny Mam na imię Paulina. Można się przyłączyć?
Także biorę tabletki anty i to od ponad roku, mimo że jestem opiekunką do dzieci nie chcę mieć własnych jak na razie:P
__________________

Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
pacina9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:32   #4608
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

pacina9, no pewnie - witamy

pfkanna - gratulejszyn ja w tej pozycji straciłam dziewictwo bardzo ją lubię, bo mogę sama dyktować warunki i zawsze na tym dobrze wychodzę rozkosz gwarantowana TŻ też szaleje, jak ja jestem na górze ale przyznam, że czasami też mnie boli, zwłaszcza jak się za bardzo wyprostuję, bo mój TŻ jest dość hojnie wyposażony. Wolę więc się pochylić i wtedy jest boskoooo Fajnie, że się przełamałaś

Bojra, sesja... znam ten ból... no właśnie dziewczynki, spadam się uczyć
a pieska pogłaszcz ode mnie, niech będzie dzielny
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:39   #4609
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

wontrubka-dzięki powiem Ci że z tym pochyleniem sie to masz racje nie boli wtedy ;p;p i chyba tak teraz bd sie bawic z TŻ-etkiem
pacina9- witaj w rodzinie
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 10:44   #4610
pacina9
Raczkowanie
 
Avatar pacina9
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
GG do pacina9
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

U mnie jest na odwrót... Ja odczuwam ból gdy TŻ jest na mnie... ojj nie mogę wytrzymać, nie wiem dlaczego...
__________________

Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
pacina9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:44   #4611
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Też lubię tę pozycję. Właściwie jak czuję, że mogę nie dojśc do "finiszu", to taka pozycja ratunkowa, w niej prawie zawsze osiągam szczyty Ale kiedyś też mnie bolało i wtedy jej bardzo nie lubiłam. W tej pozycji jest o tyle fajnie, że zależnie od kąta można sterować odczuciami TŻ-ta ;D
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:47   #4612
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

pacina9- a ja wlasnie nigdy nie odczuwam bolu jak jest na mnie ... nawet podczas pierwszego razu


niqisiaaa-
racja i wkoncu to ja mogę się nim zajac:jup i:
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:52   #4613
pacina9
Raczkowanie
 
Avatar pacina9
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
GG do pacina9
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Dla mnie taka pozycja jest nie do wytrzymania... Nie wiem mam wrażenie (zabrzmi śmiesznie) że on ma za dużego, bo jak wchodzi do końca a w takiej pozycji własnie tak jest to wtedy mnie boli... dziwne... Ale tak samo mam od tyłu... jak wsadzi do końca to też mnie boli.. uhh chyba jestem jakaś inna heh
__________________

Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
pacina9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:07   #4614
pogodna89
Raczkowanie
 
Avatar pogodna89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: kujawskie
Wiadomości: 52
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

hmm.. chyba źle zrobiłam pytając o te grejfruty

Ehh dziewczęta przecież truskawki to afrodyzjak wiec cieszmy się nimi do woli polane czekoladą na romantyczny wieczór.. mrr..

ehh dziewczęta jakiś nieurodzaj w zwiazkach bo sie mi Mojego specjalnie nie chce widzieć.. mozze i jestem okropna ale zwędziłam mu archiwum gg i teraz tego żałuje... i to konkretnie... ale coż.. na szczescie nie bede sie z nim widziec przez pewien czas to mi przejdzie.. :/

Edytowane przez pogodna89
Czas edycji: 2011-06-20 o 11:10
pogodna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:10   #4615
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pacina9 Pokaż wiadomość
Dla mnie taka pozycja jest nie do wytrzymania... Nie wiem mam wrażenie (zabrzmi śmiesznie) że on ma za dużego, bo jak wchodzi do końca a w takiej pozycji własnie tak jest to wtedy mnie boli... dziwne... Ale tak samo mam od tyłu... jak wsadzi do końca to też mnie boli.. uhh chyba jestem jakaś inna heh
musi być dobrze wyposażony ale spoko spoko ;p;p kazda z nas ma jakies problemy
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:18   #4616
pacina9
Raczkowanie
 
Avatar pacina9
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
GG do pacina9
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny ja lece do sklepu kupić cos na obiad... i jeszcze czeka mnie prasowanie.. ehh wpadnę później
Buziaki pozdrawiam
__________________

Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
pacina9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:35   #4617
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pogodna89 Pokaż wiadomość
hmm.. chyba źle zrobiłam pytając o te grejfruty

Ehh dziewczęta przecież truskawki to afrodyzjak wiec cieszmy się nimi do woli polane czekoladą na romantyczny wieczór.. mrr..

ehh dziewczęta jakiś nieurodzaj w zwiazkach bo sie mi Mojego specjalnie nie chce widzieć.. mozze i jestem okropna ale zwędziłam mu archiwum gg i teraz tego żałuje... i to konkretnie... ale coż.. na szczescie nie bede sie z nim widziec przez pewien czas to mi przejdzie.. :/
zgadzam się, truskawki są cu-do-wne

A co, coś niefajnego tam znalazłaś? Czasem tak jest, że musimy od siebie odpocząć (nie mam tu na myśli robienia jakiś "przerw" w związkach, tylko zwyczajnie zrobienie sobie takiego dnia na własne przyjemności i zajęcie się sobą
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:37   #4618
poolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar poolinkaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 304
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Wontrubko mało ludzi bo wakacje, sesja i co u niektórych praca.
ja właśnie zaczęłam swoje do lipca weekendowe kelnerowanie a od lipca się zacznie jazda na maksa.
w niedziele TŻ mi ucieka do września do pracy za morze :P więc tylko praca będzie ratunkiem dla mnie żeby nie myśleć.
nawet nie wiem czy dam radę się z nim przyzwoicie pożegnać;/ życie niestety... ale samo to że jest obok i będzie przez kolejne kilka dni poprawia mój nastrój.
Krawienie... pojawi się na pewno, ale jeszcze zostały 3 pigułki

a co do tortilli to robię i uwielbiam i robię podobnie jak Eldo
__________________
"nie bój sie uwierz w siebie masz juz wszystko poczuj więc , ze przed Tobą cała przyszłość "
poolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:56   #4619
pogodna89
Raczkowanie
 
Avatar pogodna89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: kujawskie
Wiadomości: 52
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)

Że zanim ze mną zaczął byc, może z 3 miesiące wcześniej, przespał się z dziewczyną a potem ją rzucił.. W sensie ze byl z nia tylko po to zeby sie z nią przespać, a jak dostał to czego chciał tokoniec.. a wyczytałam to w rozmowie z jego jeszcze wcześniejszą dziewczyną.. czy to jest normalne że on sobie ze swoja byla rozmawia jak by byli najlepszymi przyjciolmi a mi jak sie go zapytałam jakiś czas temu to strasznie mówil że tylko z ta wcześniejszą "spał".. mętlik mam w głowie..

Edytowane przez pogodna89
Czas edycji: 2011-06-20 o 12:03
pogodna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 12:30   #4620
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy ;)



nie wiem co jest grane, moze to przemeczenie, ale nie ograniam juz wszystkiego zostal mi jeden egzamin jutro, siedze od rana i w ogole sie nie potrafie skupic jakos mnie mdlic zaczelo od tych tabletek, plakac mi sie chce wiedza mi w ogole nie wchodzi do głowy, czytam cos nie wiem co czytam zawieszam sie nad jednym zdaniem na 20 minut niech mnie ktos przytuli
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.