Mamy luty 2020 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-30, 20:09   #1381
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Super bardzo się cieszę Ja ciągle się waham czy to to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie od trzech dni się waham Za pierwszym razem byłam zaskoczona, zupełnie nowy "dotyk" od środka Ale dziś zaczęłam się zastanawiać...To jednak dość wcześnie
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 21:24   #1382
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Super bardzo się cieszę Ja ciągle się waham czy to to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie czuję tak jak pisałaś - na wysokości blizny po cc takie puknięcia do tej pory się wahałam bo jakoś szybko zmieniał pozycje i nie mogłam się w czuć w te ruchy, dzisiaj już jak czulam to czulam sporo dłużej więc mogłam się na spokojnie zastanowić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 07:55   #1383
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy luty 2020

A ktoras z mam po raz pierwszy czuje cos co moze byc ruchami? Ja sie nie moge doczekac!

Z zakupow poki co wreszcie zainwestowalam w kremy na rozstepy. Nie mam ich jeszcze ale chce uniknac wiec masaze i nawilzanie 2x dziennie. Mysle ze poduszke tez kupie w tym miesiacu.
Samopoczycie i ogolnie fixycznie czuje sie wspaniale, chce jezdzic na wycieczki i ogolnie cos robic. Pogoda troche nie pozwala, ale tez jednak wieczorem juz nie walcze ze zmeczeniem tylko ide spac o tej 8 czy 8:30. W ogole prawie mialam robic nocna zmiane w pracy, zeby szefowej pomoc, zgodzilaby sie gdybym obiecala przy swiadkach, ze nie bede pracowac poza odbieraniem telefonow (w nocy jest czas na dokladne sprzatanie szpitala, mycie scian, okien, sprzetow, podlog itp zwlaszcza w weekend. Zwykli nocni pracownicy sa dosc leniwi i rzadko to robia albo robia po lebkach, wiec jak czasem ktos z dniowek idzie zastapic to robi zazwyczaj wszystko z trzech miesiecy. A ja juz zwlaszcza ze swoim OCD. Dlatego sie nie chciala zgodzic na szczescie inny nocny pracownik zgodzil sie na zastepstwo).

Jak juz bede mogla, to zjem jajko sadzone z plynnym srodkiem popute piwkiem rzemieslniczym, a po tym deserek jakis bez nudnosci po pol godzinie!
Musze to przetestowac dokladnie, co dokladnie dziala tak , bo slodka herbata czy sok zageszczony jest ok, winogrona ok, twardsze ciastka harbatniki (ale bez zadnej czekolady) tez spoko, natomiast juz serniczek nie, nalesniki z dzemem nie, ciasto jak na paczek z cukrem tez nie niby wychodzi ze pieczone/smazone, ale juz te same nalesniki z innym, warzywnym nadzieniem byly ok.

Najblizsze usg 8.10, wczesniej (12.09) mam wizyte u poloznej, zobaczymy co ciekawego mi tym razem powie
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 09:23   #1384
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
A ktoras z mam po raz pierwszy czuje cos co moze byc ruchami? Ja sie nie moge doczekac!

Z zakupow poki co wreszcie zainwestowalam w kremy na rozstepy. Nie mam ich jeszcze ale chce uniknac wiec masaze i nawilzanie 2x dziennie. Mysle ze poduszke tez kupie w tym miesiacu.
Samopoczycie i ogolnie fixycznie czuje sie wspaniale, chce jezdzic na wycieczki i ogolnie cos robic. Pogoda troche nie pozwala, ale tez jednak wieczorem juz nie walcze ze zmeczeniem tylko ide spac o tej 8 czy 8:30. W ogole prawie mialam robic nocna zmiane w pracy, zeby szefowej pomoc, zgodzilaby sie gdybym obiecala przy swiadkach, ze nie bede pracowac poza odbieraniem telefonow (w nocy jest czas na dokladne sprzatanie szpitala, mycie scian, okien, sprzetow, podlog itp zwlaszcza w weekend. Zwykli nocni pracownicy sa dosc leniwi i rzadko to robia albo robia po lebkach, wiec jak czasem ktos z dniowek idzie zastapic to robi zazwyczaj wszystko z trzech miesiecy. A ja juz zwlaszcza ze swoim OCD. Dlatego sie nie chciala zgodzic na szczescie inny nocny pracownik zgodzil sie na zastepstwo).

Jak juz bede mogla, to zjem jajko sadzone z plynnym srodkiem popute piwkiem rzemieslniczym, a po tym deserek jakis bez nudnosci po pol godzinie!
Musze to przetestowac dokladnie, co dokladnie dziala tak , bo slodka herbata czy sok zageszczony jest ok, winogrona ok, twardsze ciastka harbatniki (ale bez zadnej czekolady) tez spoko, natomiast juz serniczek nie, nalesniki z dzemem nie, ciasto jak na paczek z cukrem tez nie niby wychodzi ze pieczone/smazone, ale juz te same nalesniki z innym, warzywnym nadzieniem byly ok.

Najblizsze usg 8.10, wczesniej (12.09) mam wizyte u poloznej, zobaczymy co ciekawego mi tym razem powie
Tak z ciekawości pytam czemu nie jesz jaja?? Ja jem i po wenecku i na miękko i sadzone płynne normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 09:50   #1385
ziomalka777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 73
Dot.: Mamy luty 2020

Hej, dawno się nie odzywałam, jakoś tak brak czasu i ciężko mi się wdrożyć :/

Co do jajek- niby nie powinno się jeść półpłynnych ani nie dogotowanych. Ale jajka sadzone ja robię, tylko sobie bardziej ścinam po prostu

Jak tam Wasze wyprawki? Ja mam na razie pierwszy zakup- kupiłam sobie uszaka, który będzie idealny do karmienia jak i jako nowy mebel do domku. Mam kilka Bephantenów, bo mąż mi przyniósł z pracy (faceci sobie tam zamawiają), mama mi kupiła pierwsze pajacyki, ale już rozmiar konkretny bo na 86 cm :P
Od października, kiedy ogarniemy się z wydatkami związanymi z wykończeniem to planuję już powoli kupować.
ziomalka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 10:53   #1386
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości pytam czemu nie jesz jaja?? Ja jem i po wenecku i na miękko i sadzone płynne normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jem tylko mocno sciete :/ ogolnie poza alkoholem i pasztetami/przetworzonym miesem niewiadomego pochodzenia, czyli parowki itp, niedogotowanym jajkiem i serami plesniowymi jem i pije wszystko na co mam ochote. W restauracjach nie zamawiam salatek bo wiem ze nie myja tych warzyw. Wolowiny nie jem od 5lat juz, bo kocham krowy, wiec niewysmazony stek czy rozowy burger mi nie grozi a zanim przestalam jesc wolowe to jak najbardziej surowe lubilam, steki blue, tartar nabial ograniczylam bardzo przez nietolerancje laktozy tez kilka lat temu, ale w ciazy jem wiecej bialego sera i kefiru, bo mam zachcianki (i potem cierpie )
Wczoraj sie objadlam malzami (dobrze ugotowanymi w zaprzyjaznionym pubie).
No i moj mnie pilnuje, tzn kwestionuje wszystko czy na pewno moge jesc i sprawdza w necie
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 10:55   #1387
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Ja jajka nie jem ale to dlatego, że mam do niego wstręt od początku ciąży i w poprzedniej było to samo tak samo mielone mięso

Ale co do jajek to jednak prawda, że najbezpieczniej jeść te całkiem ścięte. Salmonella niestety nie jest na skorupce jak to się kiedyś mówiło tylko w całym jajku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-31, 11:21   #1388
ziomalka777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 73
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość

Ale co do jajek to jednak prawda, że najbezpieczniej jeść te całkiem ścięte. Salmonella niestety nie jest na skorupce jak to się kiedyś mówiło tylko w całym jajku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie i niektórzy nadal robią sobie kogel mogel, bo salmonella im przecież nie grozi
a swoją drogą moja córcia kilka lat temu była w szpitalu na rotawirusa. Przyjmowali wtedy dziewczynkę, która zaraziła się salmonellą dlatego, że mama pozwoliła jej myć jajka


Co do ruchów ja super czuję już. Po 15 tygodniu pojawiło się pukanie właśnie tak bardzo nisko nad łonem.Jutro kończę 18 tydzień i te ruchy czuję coraz wyżej

Myślicie nad imionami?
ziomalka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 11:51   #1389
GreenyYogini
Raczkowanie
 
Avatar GreenyYogini
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 52
Dot.: Mamy luty 2020

To w którym wy jesteście tygodniu, że już czujecie ? Ja po weekendzie 18 będzie i nic nie czuję takiego... Zazdroszczę!

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Na jajka kompletnie nie mam ochoty, za to wcinam dużo owsianek z owocami - jeżyny wsuwam codziennie mleka mi się chce, a przez 5 lat nie tykałam krowiego! Staram się urozmaicać jedzenie, żeby jednak dostarczać różnych witamin
GreenyYogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 11:55   #1390
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Myślicie, że w pierwszej ciąży mogłam poczuć już ruchy dzieciątka w 16 tygodniu? Czwarty dzień mam wrażenie małego motylka czy rybki w brzuchu, nisko, sporo niżej niż pępek. Codziennie się wsłuchuję w siebie i próbuję odgadnąć, czy to się powtórzy, ale zwykle zaskakuje mnie w jakimś momencie dnia

Co do imienia mamy już od dawna dla chłopca, a póki co takiej są prognozy, więc bardzo się cieszę - marzę o moim małym Stasiu To imię nosił niedawno zmarły dziadek mojego męża, spodobało się mu, gdy zaproponowałam. Co do imienia dla dziewczynki...totalnie nie wiem, podoba mi się tylko i wylacznie Ania, a mam trzy Anie w rodzinie. Może zostanie Stasia

Edytowane przez harmattan
Czas edycji: 2019-08-31 o 11:56
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 11:56   #1391
GreenyYogini
Raczkowanie
 
Avatar GreenyYogini
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 52
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez ziomalka777 Pokaż wiadomość
Hej, dawno się nie odzywałam, jakoś tak brak czasu i ciężko mi się wdrożyć :/

Co do jajek- niby nie powinno się jeść półpłynnych ani nie dogotowanych. Ale jajka sadzone ja robię, tylko sobie bardziej ścinam po prostu

Jak tam Wasze wyprawki? Ja mam na razie pierwszy zakup- kupiłam sobie uszaka, który będzie idealny do karmienia jak i jako nowy mebel do domku. Mam kilka Bephantenów, bo mąż mi przyniósł z pracy (faceci sobie tam zamawiają), mama mi kupiła pierwsze pajacyki, ale już rozmiar konkretny bo na 86 cm :P
Od października, kiedy ogarniemy się z wydatkami związanymi z wykończeniem to planuję już powoli kupować.
Ja zakupy planuję na październik/ listopad. Teraz za gorąco i za wcześnie Uszak super sprawa, sama myślę nad takim...
Póki co zapisałam się do szkoły rodzenia i dwa warsztaty
Jedyne co chciałabym kupić niedługo do ten detektor tętna... macie? Używacie?
GreenyYogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-31, 12:29   #1392
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

GreenYogini Ja mam detektor tętna i codziennie rano staram się posłuchać jak brakuje czasu to wieczorem 😀 dla mnie super rozwiązanie, nie jest to duży wydatek,a tyle spokoju i przyjemności daje.
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 13:14   #1393
GreenyYogini
Raczkowanie
 
Avatar GreenyYogini
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 52
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
GreenYogini Ja mam detektor tętna i codziennie rano staram się posłuchać jak brakuje czasu to wieczorem 😀 dla mnie super rozwiązanie, nie jest to duży wydatek,a tyle spokoju i przyjemności daje.
A jakiej firmy masz ten detektor?
GreenyYogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 13:59   #1394
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

AngelSounds JPD100-S daje radę 😁 na mierzenie malucha zajmuje mi 2minuty
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 06:06   #1395
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Hej, ta noc to jakaś masakra... W ogóle się nie wyspałam 😐 głowa tak mnie boli... Słabo zapowiada się ten dzień. Mam nadzieje,że za wami lepsza noc
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 08:09   #1396
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Hej, ta noc to jakaś masakra... W ogóle się nie wyspałam głowa tak mnie boli... Słabo zapowiada się ten dzień. Mam nadzieje,że za wami lepsza noc
Ja wczoraj miałam maskre cały dzień. Głowa mnie bolała tak że nie mogłam funkcjonować. Miałam mroczki i zawroty. Nawet apap mi nie pomógł. Dzisiaj jest już ciut lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 09:06   #1397
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Ja byłam tak zmęczona po roczku córki, że padłam i obudziłam się dopiero o 8. Tak dobrze nie spałam od początku ciąży. Mieliśmy imprezę plenerową to może też cały dzień na powietrzu tak na mnie zadziałał i chwalę się jaki tort upiekłam nawet bezy i jednorożec robione ręcznie idealnie nie jest, cukiernikiem nie jestem, ale cieszę się z efektu końcowego IMG_5720.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 09:08   #1398
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

Jutro ma być juz chłodniej, moze to nam poprawi samopoczucie. Mnie od wczoraj pobolewa brzuch, mam wrazenie jakby mi sie ten bol ciagnal od kosci ogonowej do pachwiny z jednej strony. Nie jest jakies intensywne ale denerwuje mnie. I jeszcze jakis owad użarł mnie w stope i nie moge na nia stawac tak boli.

I do tego wszystkiego ten okrutny upał. Z rana chlodno to sie wyłożyłam na leżaczku ale zaraz pewnie bedzie trzeba uciekac.



Ja wczoraj juz poczulam takie pewniejsze "puknięcia" w dole brzucha, mam nadzieje ze to Dzieć a nie jelito. zobaczymy czy dziś też da jakiś znak czy tylko mi sie zdawało.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Monika, piekny tort. Idealny dla królewny ale ochoty mi narobiłaś a tu zadne urodziny sie nie szykują.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 09:10   #1399
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Jutro ma być juz chłodniej, moze to nam poprawi samopoczucie. Mnie od wczoraj pobolewa brzuch, mam wrazenie jakby mi sie ten bol ciagnal od kosci ogonowej do pachwiny z jednej strony. Nie jest jakies intensywne ale denerwuje mnie. I jeszcze jakis owad użarł mnie w stope i nie moge na nia stawac tak boli.

I do tego wszystkiego ten okrutny upał. Z rana chlodno to sie wyłożyłam na leżaczku ale zaraz pewnie bedzie trzeba uciekac.



Ja wczoraj juz poczulam takie pewniejsze "puknięcia" w dole brzucha, mam nadzieje ze to Dzieć a nie jelito. zobaczymy czy dziś też da jakiś znak czy tylko mi sie zdawało.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Monika, piekny tort. Idealny dla królewny ale ochoty mi narobiłaś a tu zadne urodziny sie nie szykują.


Dzięki taki tort to i bez okazji można zrobić bardzo szybki i prosty - tylko biszkopt, bita śmietana i dżem z czarnej porzeczki. Polecam, wszystkim smakuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-01, 09:40   #1400
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Mamy luty 2020

Oby pogoda w przyszłym tygodniu dała nam trochę odpocząć 😥

Gazelomon-piękny tort 😍 Ja swego czasu bawiłam się w robienie tortów na zamówienie ale odkąd wróciłam do pracy zrezygnowałam, za dużo było tego jak dla mnie. Ale nie mówię nie, może kiedyś uda mi się spełnić marzenia i swoją kawiarnio-cukiernie otworzyć. Mój mąż boi się zaryzykować ale liczę na to,że za parę lat zmieni zdanie 😉

Rano zaliczyłam kościół i cmentarz,a teraz kawkę pije bo głowa nadal boli...

Jutro rozpoczęcie roku, bardzo się cieszę 😊
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 10:05   #1401
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Mamy luty 2020

Wczoraj miałam dziką ochotę na tartę agrestową z bezą iiiii była w cukierni sowa
Boze muszę się nauczyć takie cuda robić, nigdy nie robiłam żadnych tortów tart itp. A teraz mi się strasznie chce z bezą i czymś kwaśnym...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 10:27   #1402
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Ja byłam tak zmęczona po roczku córki, że padłam i obudziłam się dopiero o 8. Tak dobrze nie spałam od początku ciąży. Mieliśmy imprezę plenerową to może też cały dzień na powietrzu tak na mnie zadziałał i chwalę się jaki tort upiekłam nawet bezy i jednorożec robione ręcznie idealnie nie jest, cukiernikiem nie jestem, ale cieszę się z efektu końcowego Załącznik 7689401


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przepiękny tort! Chciałabym odważyć się spróbować zrobić takie cudo, ale torty bardzo mnie stresują

Ja wczoraj nieświadomie wypiłam całą szklankę mleka prosto od krowy...Nie mogę opanować gonitwy myśli, tak bardzo boję się listeriozy! Chyba w przyszłym tygodniu zrobię badania, myślicie, że już by coś wykazały? Przepłakałam wczoraj całe popołudnie, tak bardzo się martwię
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 10:54   #1403
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Piękny torcik u nas impreza była do 23:30. Zanim posprzatalam była północ a Tymus o 6 był już wyspany więc klasyka Jutro idzie pierwszy raz do przedszkola. Jak dobrze, że już wrzesień i skończyły się te dyżury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 11:27   #1404
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

O jaaa. Pierwszy raz do przedszkola to napewno wszyscy w domu przezywacie
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 12:53   #1405
Selena_62442
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 96
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Dzięki taki tort to i bez okazji można zrobić bardzo szybki i prosty - tylko biszkopt, bita śmietana i dżem z czarnej porzeczki. Polecam, wszystkim smakuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale super tort, szacun!
Cytat:
Napisane przez harmattan Pokaż wiadomość
Przepiękny tort! Chciałabym odważyć się spróbować zrobić takie cudo, ale torty bardzo mnie stresują

Ja wczoraj nieświadomie wypiłam całą szklankę mleka prosto od krowy...Nie mogę opanować gonitwy myśli, tak bardzo boję się listeriozy! Chyba w przyszłym tygodniu zrobię badania, myślicie, że już by coś wykazały? Przepłakałam wczoraj całe popołudnie, tak bardzo się martwię
Nie panikuj, szczególnie że już nic to nie zmieni. To jest tylko mała szansa na zarażenie się, nic pewnego. Jeśli Cię to uspokoi to zrób badanie, ale nie wiem po jakim czasie jest wiarygodne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Selena_62442 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 13:28   #1406
trrropiki
Raczkowanie
 
Avatar trrropiki
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 38
Dot.: Mamy luty 2020

Cześć, pozwolicie że dołączę jestem w 16 tygodniu, termin na 15 luty ^^ usg genetyczne mam za sobą, choć jak teraz czytam to w ogóle nie przyszło mi do głowy jakoś specjalnie na nie się denerwować :p mam ten plus, że choć nie zalapie się na nie z NFZ to na Śląsku aktualnie jest jakiś fundusz regionalny (czy coś takiego) dzięki któremu można zrobić za darmo. Podeszłam do tego jak do każdego usg czy po prostu serduszko bije, bo nawet jakby coś wyszło to tam jest to samo moje kochane dziecko i nic to nie zmienia ❤️ w każdym razie wszystko ok wyszło. Uparciuch nie chciał pokazać jakiej jest płci więc za bardzo nic nie kupuję, tym bardziej, że mieszkanie mamy w remoncie jeszcze i nie mam za bardzo gdzie trzymać dodatkowych rzeczy
Pierwsze ruchy już czułam kilka razy, delikatne muśnięcia głównie kiedy leżałam choć jak byliśmy na weselu jedna piosenka chyba spodobała się bobasowi to ostre tańce były w brzuchu to moja pierwsza ciąża, ale wiem, że to były ruchy dziecka, to uczucie różniło się od wszystkiego innego co można czuć w brzuchu

Edytowane przez trrropiki
Czas edycji: 2019-09-01 o 13:29
trrropiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 15:16   #1407
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
O jaaa. Pierwszy raz do przedszkola to napewno wszyscy w domu przezywacie
No ja bardzo Tymus ma dopiero 2 latka, ale udało nam się dostać do Państwowego przedszkola bo były miejsca w maluchach. Dobrze, że będzie miał brata w średniakach zawsze będzie mu trochę raźniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez trrropiki Pokaż wiadomość
Cześć, pozwolicie że dołączę jestem w 16 tygodniu, termin na 15 luty ^^ usg genetyczne mam za sobą, choć jak teraz czytam to w ogóle nie przyszło mi do głowy jakoś specjalnie na nie się denerwować mam ten plus, że choć nie zalapie się na nie z NFZ to na Śląsku aktualnie jest jakiś fundusz regionalny (czy coś takiego) dzięki któremu można zrobić za darmo. Podeszłam do tego jak do każdego usg czy po prostu serduszko bije, bo nawet jakby coś wyszło to tam jest to samo moje kochane dziecko i nic to nie zmienia ❤️ w każdym razie wszystko ok wyszło. Uparciuch nie chciał pokazać jakiej jest płci więc za bardzo nic nie kupuję, tym bardziej, że mieszkanie mamy w remoncie jeszcze i nie mam za bardzo gdzie trzymać dodatkowych rzeczy
Pierwsze ruchy już czułam kilka razy, delikatne muśnięcia głównie kiedy leżałam choć jak byliśmy na weselu jedna piosenka chyba spodobała się bobasowi to ostre tańce były w brzuchu to moja pierwsza ciąża, ale wiem, że to były ruchy dziecka, to uczucie różniło się od wszystkiego innego co można czuć w brzuchu
Witaj mamy ten sam termin

Dziewczyny kupiłam detektor od jakiejś dziewczyny. Już nie mogę się doczekać aż przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 21:13   #1408
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Mamy luty 2020

Kuuuurdeee ale Wam zazdroszczę tych ruchów, u mnie 15tc i nic martwię się ze przez tkankę tłuszczowa i mięśniowa nie będzie jeszcze czuć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 04:50   #1409
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Kuuuurdeee ale Wam zazdroszczę tych ruchów, u mnie 15tc i nic martwię się ze przez tkankę tłuszczowa i mięśniowa nie będzie jeszcze czuć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To pierwsza ciąża więc jeszcze jest czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 08:59   #1410
gougou
Raczkowanie
 
Avatar gougou
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 61
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Ja byłam tak zmęczona po roczku córki, że padłam i obudziłam się dopiero o 8. Tak dobrze nie spałam od początku ciąży. Mieliśmy imprezę plenerową to może też cały dzień na powietrzu tak na mnie zadziałał i chwalę się jaki tort upiekłam nawet bezy i jednorożec robione ręcznie idealnie nie jest, cukiernikiem nie jestem, ale cieszę się z efektu końcowego Załącznik 7689401


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Torcik prześliczny też robiłam w weekend torcik rocher bo chodził za mną. Bezą też za mną chodzi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Oby pogoda w przyszłym tygodniu dała nam trochę odpocząć

Gazelomon-piękny tort Ja swego czasu bawiłam się w robienie tortów na zamówienie ale odkąd wróciłam do pracy zrezygnowałam, za dużo było tego jak dla mnie. Ale nie mówię nie, może kiedyś uda mi się spełnić marzenia i swoją kawiarnio-cukiernie otworzyć. Mój mąż boi się zaryzykować ale liczę na to,że za parę lat zmieni zdanie

Rano zaliczyłam kościół i cmentarz,a teraz kawkę pije bo głowa nadal boli...

Jutro rozpoczęcie roku, bardzo się cieszę
Też bym chciała mieć odwagę i determinację na otwarcie czegoś takiego choć nie uważam się za wielki talent ale piec uwielbiam mój mąż by mnie poparł ale dla mnie to nierealne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez harmattan Pokaż wiadomość
Przepiękny tort! Chciałabym odważyć się spróbować zrobić takie cudo, ale torty bardzo mnie stresują

Ja wczoraj nieświadomie wypiłam całą szklankę mleka prosto od krowy...Nie mogę opanować gonitwy myśli, tak bardzo boję się listeriozy! Chyba w przyszłym tygodniu zrobię badania, myślicie, że już by coś wykazały? Przepłakałam wczoraj całe popołudnie, tak bardzo się martwię
Zrób badanie dla spokoju ducha, reż niestety nw kiedy coś mogą wykazać ale moim zdaniem to za wczesnie. Zapytaj lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MY od 1.06.2010
"Zostaniesz moją żoną?" 8.04.2012
Mężu, mogę powiedzieć Ci od 15.06.2013
gougou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 15:44:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.