Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-25, 19:18   #1801
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Edycia15 Pokaż wiadomość
Mój mąż właśnie pojechał i jest mi tak bardzo bardzo smutno

nie smutaj kobito... ja mojego juz nie widzialam 3 tyg... i zapowiada sie ze nie zobacze kolejnych kilka tyg... ehh... tylko ze ja po 4 latach to sie juz przyzwyczailam... i czasem to ja chce zeby on juz sobie pojechal ... dobrze, ze on nie czyta tego forum
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:29   #1802
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

a ja tez pomalu kupuje aby tych kosztow az tak nie odczuc
mam juz troszke ubranek takie mniejsze ciuszki kolezanka ma mi pozyczyc
no i wozek tez juz mamy
tesciowa ponoc ma kupic lozeczko
niedlugo poscielke zakupie
i tak jakos pomalu co miesiac cos
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:46   #1803
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
a ja tez pomalu kupuje aby tych kosztow az tak nie odczuc
mam juz troszke ubranek takie mniejsze ciuszki kolezanka ma mi pozyczyc
no i wozek tez juz mamy
tesciowa ponoc ma kupic lozeczko
niedlugo poscielke zakupie
i tak jakos pomalu co miesiac cos

wszyscy juz kupuja tylko nie ja... hmmm... biedna moja nadia... nie ma jeszcze zupelnie nic

chyba zaczne kompletowac wszystko ok 8 miesiaca... bo teraz to jakos tak za szybko dla mnie, zaczne kupowac jak sie przeprowadze
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 06:36   #1804
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
wszyscy juz kupuja tylko nie ja... hmmm... biedna moja nadia... nie ma jeszcze zupelnie nic

chyba zaczne kompletowac wszystko ok 8 miesiaca... bo teraz to jakos tak za szybko dla mnie, zaczne kupowac jak sie przeprowadze

Ja też nic jeszcze nie mam . Dopiero zamierzam zacząć kupować. No nie kłamię mam jedną parę skarpetek . Kurcze ja chyba wyrodną matką jestem. Mój mąż się śmieje, że małej chociaż w nóżki będzie ciepło.


Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa co kupujesz na allegro??

Na razie Iza to trudno to nazwać kupowaniem, bo na razie to oglądam i spisuję sprzedawców i ceny. No więc na allegro zamierzam kupić większość rzeczy.
Wczoraj jeszcze raz oglądałam wózki, co prawda nie ja będę kupować, ale muszę sobie wybrać . Tak naprawdę byłam już zdecydowana, a jak teraz mam chwilkę czasu i poczytałam opinie, to... już sama nie wiem, jaki chcę.
Łóżeczko już dawno wybrane.


Cytat:
Napisane przez Edycia15 Pokaż wiadomość
Mój mąż właśnie pojechał i jest mi tak bardzo bardzo smutno
Edyciu jesteśmy z Tobą , a sama zobaczysz, że czas rozłąki szybko minie i znów będziecie razem.


Dzisiaj u mnie święto. Przespałam caaaałą noc. Od północy do 7 rano. Nareszcie jestem wyspana.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 07:45   #1805
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Edycia15

Ja też na razie jakiś większych zakupów dla córeczki nie mam zrobionych. Ot, trzy komplety i śpiochy. Wszystko zakupione na allegro. Głównie oglądam rzeczy w internecie i wybieram co mi będzie potrzebne .

Wczoraj byłam na wizycie i znowu mam lekkiego dołka Moja szyjka jest w fatalnym stanie: miękka i krótka Kolejną kontrolę mam 4 lipca i jeśli nic się nie zmieni, to będę miała zakładany specjalny krążek, który powstrzymuje skracanie szyjki, a tym samym przedwczesny poród.

Pozdrawiam serdecznie
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 08:17   #1806
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

pysiamn - super pomyslowe zdjecia))

co do zakupów ja juz te pierwsze mam za soba - ciuszki kupuję w miarę na bieząco, dzięki czemu nie jest to jednorazowo duzy i odczuwalny wydatek; Blanka ma juz też łóżeczko [dostalismy w prezencie], obiecany przez dziadkow wozek [jeszcze nie mamy ale ten wydatek nas ominie], pelna torbe akcesoriow do lozeczka [karuzelki,zabawki itp] i kilka pieluszek tetrowych bo byly w jakies promocji; bardzo duza czesc firmowych ubranek w stanie idealnym zostala kupiona za bezcen na allegro.
Juz niebawem zaczniemy 7 miesiac dlatego juz mysle o usystemtyzowaniu listy niezbednych rzeczy - tak zeby niczego nie zapomniec, ale tez zeby nie wydac fortuny.

Tak poza tematem to w piatek po raz trzeci bede robic krzywa cukrowa 75g glukozy caly czas jestem na diecie i oczy mi na wierzch wychodza na widok białego pieczywa czy słodkosci(( To takie przykre - bo kiedy jak nie w ciazy powinno sie spelniac takie kulinarne zachcianki?!
Poki co u mnie 27 tc i 6 kg na plusie.
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 08:36   #1807
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

taszkin,biankaaa za miły komentarz dotyczący fotek
ivy to nareszcie się wyspalaś, może od dziś juz tak będzie trzymam kciuki
mamaczkowa będzie dobrze, trzeba mysleć pozytywnie, moja znajoma miala taki zakadany i urodzila śliczną i zdrową dziewczynkę o czasie


Wiecie co apropos zakupow, jak patrzę na liste z wyprawki to caly czas mam dziwne przeczucie że tego jest cala masa a ja prawie nic nie mam , mimo że kilka rzeczy już kupilismy.

Co do allegro, to dziewczyny moja rada : starajcie sie kupować kilka przedmiotów u jednego sprzedawcy.
Ponieważż drobne i niedrogie rzeczy pojedyńczo się nieopłacają. Porównywalam ceny z alegro z cenami dużego sklepu w W-wie ŚWIAT DZIECKA. I okazalało się, że często rożnica cenowa to ok 2zł. (Np. ręczniczek z kaprurkiem znalazłam taki sam tej samej firmy, identyczny, w sklepie 2 zł drozszy i co z tego skoro na allegoro trzeba za przesyłkęę zapłacić ok 8zł ?)
Kupilam go w koncu na allegro, ale od tego samego sprzedawcy wzielam też inne niezbędne rzeczy ok 6 sztuk więęc dopiero się to opłaciloł.

Buziaki

P.S. Dziewczyny jak myślicie czy warto jest kupować laktator przed przyjściem na a świat maleństwa bo przecież może się okazac ,że nie będzie potrzebny?
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 08:48   #1808
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
ivy to nareszcie się wyspalaś, może od dziś juz tak będzie trzymam kciuki

... I okazalało się, że często rożnica cenowa to ok 2zł. (Np. ręczniczek z kaprurkiem znalazłam taki sam tej samej firmy, identyczny, w sklepie 2 zł drozszy i co z tego skoro na allegoro trzeba za przesyłkęę zapłacić ok 8zł ?)
Kupilam go w koncu na allegro, ale od tego samego sprzedawcy wzielam też inne niezbędne rzeczy ok 6 sztuk więęc dopiero się to opłaciloł.

P.S. Dziewczyny jak myślicie czy warto jest kupować laktator przed przyjściem na a świat maleństwa bo przecież może się okazac ,że nie będzie potrzebny?


Dzięki Pysiu, też mam taką nadzieję...

Na allegro zamierzam kupować po kilka rzeczy u jednego sprzedawcy, dlatego robię sobie listy co i ile, za ile...

Ja zamierzam kupić laktator, nawet jak nie będzie potrzebny, to nie zamierzam się po porodzie stresować, że będzie mi potrzebny.
Jeżeli nie będzie potrzebny, to zawsze można go sprzedać na allegro...


Zmykam z netu i idę na spacer, kupić jakieś owoce, taką straszną mam chęć na czereśnie i może nektarynki.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 09:46   #1809
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Czesc mamusie
dawno się nie odzywałam, ale podczytuję nasz wątek i jestem na bieżąco.
Wklejam link do artykułu, gdzie napisane co i jak przed porodem i w trakcie, jakie zakupy poczynić i wiele innych rzeczy, wydaje mi się przydatnych, ale oceńcie same

http://porod.babyonline.pl/

pozdrawiam serdecznie
Agy
Agy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 10:23   #1810
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Dziewczynki, dodaję kilka fotek z serii dla spostrzegawczych
Na wszystkich fotkach widać pysiatko
Bardzo ładne zdjęcia, Pysiu .
Mam w swoich zbiorach fotkę podobną do tej: http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4637979, zrobioną parę lat temu, jeszcze przed ciążą .

Cytat:
Napisane przez Edycia15 Pokaż wiadomość
Mój mąż właśnie pojechał i jest mi tak bardzo bardzo smutno
Edyciu - .

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
wszyscy juz kupuja tylko nie ja... hmmm... biedna moja nadia... nie ma jeszcze zupelnie nic
Myycho, masz nieco ponad 4 tyg. więcej czasu niż ja do kompletowania . Ja robię to powolutku od miesiąca z górką .

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Tak poza tematem to w piatek po raz trzeci bede robic krzywa cukrowa 75g glukozy caly czas jestem na diecie i oczy mi na wierzch wychodza na widok białego pieczywa czy słodkosci(( To takie przykre - bo kiedy jak nie w ciazy powinno sie spelniac takie kulinarne zachcianki?!
Bianko, życzę wytrwałości i trzymam kciuki .

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Porównywalam ceny z alegro z cenami dużego sklepu w W-wie ŚWIAT DZIECKA (...).
...który to sklep i tak do tanich nie należy .
Jeden z modeli wózków, który nas interesuje, kosztuje tam o 400 zł więcej niż w sklepie w Al. Solidarności, gdzie oferowano nam jeszcze jakiś gratis.

Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
Czesc mamusie
dawno się nie odzywałam, ale podczytuję nasz wątek i jestem na bieżąco.
Wklejam link do artykułu, gdzie napisane co i jak przed porodem i w trakcie, jakie zakupy poczynić i wiele innych rzeczy, wydaje mi się przydatnych, ale oceńcie same

http://porod.babyonline.pl/

pozdrawiam serdecznie
Agy
Cześć Agy! Dzięki za link .


Ja dziś idę do lekarza na kolejną, rutynową ciążową wizytę. Czuję się już słabo, ciągle jestem zmęczona, na dodatek wciąż dokucza mi ból w pachwinie. Jeżeli lekarka zaproponuje mi zwolnienie, nie będę się wzbraniać...

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 10:51   #1811
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziewczyny, zapytam dla pewności (może się orientujecie): czy jeśli zostanie mi przyznany zasiłek rehabilitacyjny, to już lekarz nie wystawia druczku chorobowego?

Po jakim terminie, od złożenia dokumentów, mogę się spodziewać odpowiedzi z ZUS?
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 10:58   #1812
edytkap
Raczkowanie
 
Avatar edytkap
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 270
GG do edytkap
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cześć dziewczynki
Ale okropna pogoda , nieprawdaż????? W Warszawie .
Az strach wyjśc na zewnątrz, a muszę dzis iśc do lekarza.
mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Troszke pobolewa mnie ostatnio brzuszek.
Zobaczymy.
Mimo, że ostatnio mało się odzywm to cały czas sledze nasze forum. Niestety muszę wyjechać i podejrzewam, że nie będę miec tam internetu.
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie i w ogóle. Jak już będe blisko porodu to się odezwę. Życze powodzenia i trzymajcie się. Pa
Edytka
edytkap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:06   #1813
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Agy miło cię widzieć
Demoniku co do sklepu Świat Dziecka to faktycznie nie jest tam super tanio, ale jest ogromny wybór, i zawsze mozna podpatrzeć co nieco...
Ja byłam tu ( bo mam b lisko ):JUPITER CENTRUM ul. Towarowa 22 Warszawa
Ale fajny też sklep- gdzie nie jest drogo jest tu : Sklep Calineczka ul. Grochowska 178 i 180 Warszawa
dodaję link : http://calineczka.pl/sklep/ (moja przyjaciołka kupowala tam wózek przez internet bo jest z Torunia i jej się opłacało)
edytkap powodenia u lekarza Pogoda paskudna w W-wie , miałam isc do sklepu i od kilku godzin siedze i się łudzę, że przestanie padać
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:19   #1814
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

w Gdańsku też pogoda paskudna, leje od wczesnego ranka i ani myśli przestać, a do tego jeszcze zerwał się okropny wiatr, no ale i tak muszę spędzić dzień przy komputerze więc póki co nie mam co żałować
Co do zakupów to ja ostatnio chciałam kupić bodypack z TCM, ale póki się zdecydowałam to już ich nie było , a tak to kompletnie nie wiem co i ile, na stronie, której link podałam jest napisane co potrzeba na początek, ale nie mam pojęcia czy to się sprawdzi, muszę jeszcze popytać koleżanek, tych bardziej doświadczonych
Agy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:27   #1815
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

A mi, dla odmiany, taka pogoda bardzo odpowiada Po takim upale, obudzona przez grzmoty, chłód i glośny deszcz czułam sie jak nowo narodzona Niestety znów zaczyna się duchota (bezsłoneczna-tyle dobrze).

Też jeszcze nic nie kupiliśmy córeczce. Wanienkę i trochę ubranek mamy po siostrzenicy, może wózek po kuzynie, trzeba będzie w końcu wybrać się na zakupy (a dział dla dzieci w allegro przeglądać ostatnio uwielbiam)
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:48   #1816
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

mamaczkowa jak juz dostaniesz to świadczenie rehabilitacyjne to nie bierzesz druczków od lekarza.
Natomiast jesli chodzi o czekanie to teoretycznie ZUS ma 6 tygodni na rozpatrzenie wniosku. Ja czekam już od 14.05 w tym czasie dostałam orzeczenie lekarza ZUS i powiadomienie o wystąpieniu z wnioskiem o przyznanie świadczernia. Teraz czekam na decyzje Biurokracja jest zabijająca.
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:53   #1817
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez mamaczkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zapytam dla pewności (może się orientujecie): czy jeśli zostanie mi przyznany zasiłek rehabilitacyjny, to już lekarz nie wystawia druczku chorobowego?

Po jakim terminie, od złożenia dokumentów, mogę się spodziewać odpowiedzi z ZUS?
gdzies slyszalam ze nadal zanosi sie zwolnienie do zakladu pracy-jesli zatrudnia ponad 20 osob- i to nadal oni placa(wtedy potracaja sobie ta wyplate z tego co, co miesiac oddaja do zusu)-zawsze mozna zadzwonic do zusu i sie dowiedziec.
Tez czekam na decyzje.........pewnie troche to potrwa.

co sie dzis kiepsko czuje-slaba taka jestem i nie moge sie skoncentrowacglowa troche boli........moze po kawie przejdzie?
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:55   #1818
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
mamaczkowa jak juz dostaniesz to świadczenie rehabilitacyjne to nie bierzesz druczków od lekarza.
Natomiast jesli chodzi o czekanie to teoretycznie ZUS ma 6 tygodni na rozpatrzenie wniosku. Ja czekam już od 14.05 w tym czasie dostałam orzeczenie lekarza ZUS i powiadomienie o wystąpieniu z wnioskiem o przyznanie świadczernia. Teraz czekam na decyzje Biurokracja jest zabijająca.
o widac ze kancia juz sie dowiedziala czyli wtedy juz bez zwolnieni?-no i dobrze
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:02   #1819
~Ania26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 167
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziewczyny co myslicie o wózkach trójkołowych?
~Ania26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 12:06   #1820
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja planuje zakup trójkolowca - a dokladnie X-landera )) bardzo nam zalezy zeby wozek byl lekki, i latwy w skladaniu - tak zeby wszedzie mozna go bylo zabrac a te wozki maja wzglednie "lekka" konstrukcje )))
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:08   #1821
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez ~Ania26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o wózkach trójkołowych?
Fajne -ale drogie.........
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:09   #1822
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
A mi, dla odmiany, taka pogoda bardzo odpowiada Po takim upale, obudzona przez grzmoty, chłód i glośny deszcz czułam sie jak nowo narodzona Niestety znów zaczyna się duchota (bezsłoneczna-tyle dobrze).

Też jeszcze nic nie kupiliśmy córeczce. Wanienkę i trochę ubranek mamy po siostrzenicy, może wózek po kuzynie, trzeba będzie w końcu wybrać się na zakupy (a dział dla dzieci w allegro przeglądać ostatnio uwielbiam)

Do mnie też dotarł deszcz w końcu czuję, że żyję. Uwielbiam taka pogodę.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:14   #1823
~Ania26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 167
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja zastanawiam się nad kupnem Quinny freestyle 3XL, Implast Driver 3XL Chicco S3TRO lub Jane Slalom Pro. Ostatnio na zakupach w tesco zaczepiliśmy rodzicow i zapytaliśmy o opinie o wózku-oni mieli Quinny ale nie freestyle chociaż tez na 3 kółkach. Kobitka mówiła ze jest strasznie ciężki ale swietnie sie prowadzi a jej mąż twierdził ze znajomi maja tez trójkołowy ale z Chicco i ze jest duzo lżejszy.
~Ania26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:17   #1824
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

u mnie wczoraj byly straszne burze-mialam wrazenie ze maly bardzo sie bal-caly czas sie krecil -tak jakby chcial sie schowac
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:17   #1825
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez ~Ania26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o wózkach trójkołowych?
Kiedyś mi się bardzo podobaly i taki chcialam.

Co prawda mam kilka osób, które je mają i są zadowolone,........
ale nie bardzo sprawdza się w miescie jak są podjazdy przy schodkach dla wózków często są to dwa paski ( a po środku schodki) na wózki cztero kołowe i wiem że dziewczyny sie na to denerwowały, bo nie da się na większych schodkach podjechać 3 kołowcem, trzeba go tachać

p.s. ja na przyklad przy markecie mam takie schodki i przed blokiem teściowej i już bym sobie nie podjechala

p.s. nie wiem czy dobrze opisaam o co mi chodzi więc dam fotkę, chodziło mniejwi ecej o takie schodki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg schodki.jpg (56,8 KB, 21 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2007-06-27 o 18:38
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:20   #1826
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Drogie sa glownie w sklepach; my kupujemy uzywany - 850zl gondola, spacerowka i gratisy [czyli folia przeciwdeszczowa, adaptery do fotelika samochodowego itp].Do tego chcemu kupic fotelik samochodowy maxi cosi ktory montuje sie na stelaz wozka [zakupy itp]. Takie wozki na allegro mozna dostac w cenie do 1000zl w naparwde idealnym stanie.
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:22   #1827
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja trójkołowego na pewno nie kupię. Dlaczego? Bo mi się nie podobają i oglądałam program o wózkach kiedyś, tam mówili, że są niestabilne. I szczerze mówiąc właśnie tak właśnie je odbieram, jako niestabilne. Ciągle miałabym wrażenie, że dzieciak wyleci z takiego wózka.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:24   #1828
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziewczyny, czy Wasze maleństwa miewają czkawki?
Mój brzuch co jakiś czas podskakuje, cały. To inne ruchy niż kopnięcia, jakby skakała cała macica Jak zjem lub wypiję coś chłodnego, albo zupełnie znienacka. Niedawno dowiedziałam się, że to właśnie jest czkawka
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:30   #1829
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Poissonivy ja własnie mam takie same odczucia co do 3 kołowych wozków. Ostatnio widziałam na spacerze jak tatus prowadził taki wózek ten dzieciak był pochylony w jedna stronę i miałam wrazenie, ze zaraz wypadnie

Taszkin no czkawki są śmieszne, moje dziecię ma ją teraz około 3 razy dziennie po kilka minut. Odczuwam ją od około 28 tc. Chociaż podobno te czkawki zaczynają sie duzo wczesniej
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 12:45   #1830
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

powiedzcie mi jak lekarze mierzą te wasze szyjki?
na usg czy na fotelu?
bo ja od poczatku nie siedzialam ani razu na fotelu i teraz mam zagwozdkę
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.