pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 14:44   #1
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka

pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa


witam, moje pytaie kieruję do kosmetyczek i pań używających kosmetyków CLARENA, wiem ze był juz wątek na ten temat ale głównie tyczył się kosmetyków do cery tłustej a ja chciałabym dowiedzieć się jak sprawa się ma z kosmetykami pod oczy , maskami algowymi i kremami dla cery suchej i normalnej i po 25 roku życia???

mam wiele próbek kosmetyków CLARENA ale niestety nie do mojej cery, chiała bym wiedzieć jaki krem polecacie na pierwsze zmarszcki(na czole) i takie zeby super nawilżały moją buzię bardzo zależy mi na opini o kremach lub preparatach pod oczy bo zauważyłam już dość głębokie zmarszczki na dolnej powiece
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:01   #2
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

Mnie interesuje cudo o nazwie Anti Wrinkle & Anti Bag Eye Serum - zna ktoś? Podobno na zmarszczki, cienie i worki... Ile w tym prawdy? Działa? Szukam i szukam informacji o tym preparacie, bez skutku...

__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 12:16   #3
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

Anti Wrinkle & Anti Bag Eye Serum - to preparat w formie serum pod oczy - efekty widoczne po regularnym stosowaniu (ze dwa tygodnie...) do tego warto używać kremu Oxygenating Eye Cream - szczególnie skuteczny w walce z workami pod oczami (zawiera kofeinę).

Do cery po 25 roku życia polecam krem mikrokolagenowy z multipeptydami - wygładza skórę, dobrze się wchłania, ładnie pachnie... Sama go używam i jestem bardzo zadowolona Jeśli zależy Ci na skutecznym nawilżeniu to polecam krem Hydro Oxy Cream (krem nawilżająco - dotleniający) - osobiście nie używałam ale moja przyjaciółka jest od niego uzależniona Krem ma w składzie między innymi kwas hialuronowy
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 07:57   #4
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

Cytat:
Napisane przez higienistka Pokaż wiadomość
Do cery po 25 roku życia polecam krem mikrokolagenowy z multipeptydami - wygładza skórę, dobrze się wchłania, ładnie pachnie... Sama go używam i jestem bardzo zadowolona Jeśli zależy Ci na skutecznym nawilżeniu to polecam krem Hydro Oxy Cream (krem nawilżająco - dotleniający) - osobiście nie używałam ale moja przyjaciółka jest od niego uzależniona Krem ma w składzie między innymi kwas hialuronowy
Zakupiłam ten krem i też polecam.
Jest naprawdę dobrym nawilżaczem. Skóra od razu przestaje być napięta, krem dobrze się wchłania, może nie w minutę ale jednak. Nie jest ciężki ani tłusty, nie klei się. Ma bardzo miły, delikatny zapach i lekką, bardzo mokrą konsystencję. Bardzo przyjemny kosmetyk.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 14:31   #5
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

To podbiję wątek i zapytam o krem z kwasami owocowymi(4%) ten z serii fruit.
Ponieważ chcę zacząć przygodę z kwasami(wiem, wiem lato idzie nie powinnam, ale jest to delikatne stężenie i będę używać wysokich filtrów. Wiem że niektóre filtromaniaczki jadą na kwasach cały rok i nie nabawiły się przebarwień)Opinie na kwc ma wyśmienite. Chciałam zapytać tych co już stosowały ów krem, jak długo trzeba czekać na pierwsze efekty (na razie małe krostki, zaczerwienienia, kilka małych blizn, ale potrafią mi też raz na czas wyskoczyć wulkany)?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 13:48   #6
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
To podbiję wątek i zapytam o krem z kwasami owocowymi(4%) ten z serii fruit.
Ponieważ chcę zacząć przygodę z kwasami(wiem, wiem lato idzie nie powinnam, ale jest to delikatne stężenie i będę używać wysokich filtrów. Wiem że niektóre filtromaniaczki jadą na kwasach cały rok i nie nabawiły się przebarwień)Opinie na kwc ma wyśmienite. Chciałam zapytać tych co już stosowały ów krem, jak długo trzeba czekać na pierwsze efekty (na razie małe krostki, zaczerwienienia, kilka małych blizn, ale potrafią mi też raz na czas wyskoczyć wulkany)?
To zależy od cery ale efekt powinnaś zauważyć już po paru dniach stosowania
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:21   #7
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

higienistka dzięki za odp, a ty go używałaś? Jeśli tak to po jakim czasie buźka ma na tyle zadowalający efekt że można np. wyjść spokojnie bez makijażu(np. w Twoim wypadku)
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 21:20   #8
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
higienistka dzięki za odp, a ty go używałaś? Jeśli tak to po jakim czasie buźka ma na tyle zadowalający efekt że można np. wyjść spokojnie bez makijażu(np. w Twoim wypadku)
Jeśli chodzi o wyjście bez makijażu, to u mnie niestety odpada, bo mam dużo rozszerzonych naczynek. Używam tego kremu na brodę i czoło, bo w tych miejscach mi się twarz przetłuszcza a na brodzie często pojawiają się zmiany ropne. Od kiedy go stosuję, widzę znaczną poprawę Nie jestem w stanie powiedzieć po jakim czasie, stosuję go już długo. Mój mąż też go podpatrzył w łazience (a ma tłustą skórę) i muszę przyznać, że u niego widzę nawet lepszy efekt niż u mnie.
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:27   #9
Lylu
Raczkowanie
 
Avatar Lylu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

Właśnie zakupiłam ten krem z kwasami AHA, bardzo mnie ciekawi, czy zdziała coś na mojej buźce. Ostatnio coraz więcej na niej niespodzianek. Zastanawiam się tylko, jak długo można stosować taki krem. Wyczytałam na biochemii, że kwasy AHA działają tylko jakiś czas, a potem skóra się przyzwyczaja. Więc jedno opakowanie i przerwa?
Lylu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 07:55   #10
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość
Właśnie zakupiłam ten krem z kwasami AHA, bardzo mnie ciekawi, czy zdziała coś na mojej buźce. Ostatnio coraz więcej na niej niespodzianek. Zastanawiam się tylko, jak długo można stosować taki krem. Wyczytałam na biochemii, że kwasy AHA działają tylko jakiś czas, a potem skóra się przyzwyczaja. Więc jedno opakowanie i przerwa?
tak przyzwyczaja się ale po jednym opakowaniu(pewnie też w zależności od stopnia potrzeby naprawienia buźki na pewno się nie przyzwyczai, a i nie wiadomo czy będzie w ogóle widać jakieś rezultaty, niektóry dziewczyny jak czytałam to nawet 2-3 miesiące czekają na poprawę po kwasach. Po jednym opakowaniu(mi przy stosowaniu co drugi dzień starczył na miesiąc) to można nawet że tak powiem doczekać się chwilowego pogorszenia stanu czyli tzw. wysypu, co zawsze podobno się ujawnia(u jednych wcześniej u innych później)przy stosowaniu kwasów, więc jedynym rozwiązaniem to obserwować buźkę.
Ja zamówiłam ten krem z kwasami tylko 4%-owe i jestem po pierwszym opakowaniu(czekam na drugie, ale tym razem zamówiłam duże) i na pewno jakąś poprawę widzę, ale dążę do lepszego stanu cery(czyt. mogę wyjść bez podkładu z domu). Wysyp chyba też już miałam, choć napisalam chyba bo nie jestem pewna czy to było to, bo nie wysypało mnie jakoś strasznie(tyle że ja już długo używam róźnych specyfików aptecznych na trądzik, co prawda nie kwasów, ale na pewno mi już też powyciągało po tamtych to co musiało i wysyp miałam już) jak to dziewczyny opisywały, ale coś tam nadprogramowo się pojawiało;-) Czekam jeszcze z dwa miesiące i zobaczymy co to będzie. Jeśli sobie nie poradzi z większymi niespodziankami to na jesień przechodzę na mocniejsze kwasy np. lysanel activ 12%
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 19:26   #11
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

Dziewczęta, odkopuję wątek

właśnie poszukuję dobrego kremu pod oczy, i zastanawiam się czy ten z Clareny - Oxygenating Eye Cream, ma formę żelu czy kremu, żel u mnie się nie sprawdza, wolę krem, dlatego jeśli któraś go używała to proszę odpowiedź, a może polecacie jakiś inny z tej firmy?

Lylu - i jak ten krem z AHA? działa cuda?
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 21:32   #12
Lylu
Raczkowanie
 
Avatar Lylu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

Agy, stosuję ten kremik już ponad 2 tygodnie. Buzia wygładziła się, niespodzianki wyskakują baaardzo sporadycznie. Wcześniej średnio co 2 dni miałam jakąś nową krostkę. I w sumie o to mi chodziło. Szkoda tylko, że pory na policzkach niewiele się zmniejszyły. Kremu używam codziennie na noc, rano filtr (obecnie SPF30). Jednak za taką cenę chyba oczekiwałabym czegoś jeszcze. Poza tym moje naczynka chyba go nie lubią... Ale w końcu sama jestem sobie winna - naczynka i AHA nie lubią się nigdy i w żadnej postaci. Jednak kwasy to jedyne co trzyma moją buzię w ryzach. Tak więc krem jest ok, ale jak mi się skończy, kupię coś innego z kwasami.
Lylu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 21:56   #13
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: pielęgnacja po 25 roku życia-CLARENa

Lylu,
ja juz go zamowilam, wiec zobaczymy u mnie, chcialabym troche rozjasnic cere, ale latem nie chce stosowac nic silniejszego, a ten wydaje sie byc delikatny, a jesli jeszcze likwiduje zaskorniki i zapobiega tradzikowi to tym lepiej, na dzien oczywiscie filtr obowiazkowo
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.