Jak szybko nawilżyć, zregenerować twarz? Skóra bardzo odwodniona,i brzydka po prostu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-26, 19:31   #1
Szlachetnyfiolek
SzlachetnyFiolek
 
Zarejestrowany: 2023-10
Lokalizacja: Polska, Podkarpacie
Wiadomości: 9
Unhappy

Jak szybko nawilżyć, zregenerować twarz? Skóra bardzo odwodniona,i brzydka po prostu


Cera pomimo dwudziestu paru lat, wygląda brzydko, jest pozbawiona blasku, i młodzieńczego wyglądu,aż nie chcę się patrzeć do lustra, prawdopodobnie niekorzystnie wpłynęły na nią takie czynniki: Nie zapewnienie/ nie zapewniania organizmowi odpowiedniej ilości snu, przez różne momenty/okresy życia nie dbałam o odpowiednie nawodnienie, nigdy nie stosowałam kosmetyków przeciwzmarszczkowych raczej, ani jakiś specjalnych kosmetyków jeśli chodzi o pielęgnację, tylko podstawowe kosmetyki, i w niektórych okresach życia kosmetyki na trądzik, i to też zazwyczaj nie trwało długo, tzn. dosyć szybko przestawałam je stosować. Potrzebne już są raczej kosmetyki na zmarszczki, lub/ i silnie regenerujące raczej, a przy mojej cerze wciąż jest problem z niedoskonałościami,nie wiem czy skupić się na razie na jednym z problemów, i kosmetyki do rozwiązania jednego problemu kupić/ kupować, i zacząć stosować, czy może nie przeszkadza łączenie pielęgnacji, i leczenia jednego problemu, a także drugiego? Polecicie jakieś kosmetyki z szybkim, lub w miarę szybkim efektem? Jakie będą najlepsze, problem jest właśnie też z doborem kosmetyków, ze względu, że kwalifikuje się moja cera pod cerę wrażliwą, w dodatku z niedoskonałościami, a ze względu na jej stan konieczne by były kosmetyki do skóry suchej, silnie nawilżające. Przepraszam, jeśli pytanie/ pytania już było, lub jest/ są głupie. Proszę o odpowiedz, i polecajki, dobrej nocki, pozdrawiam
Szlachetnyfiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-26 20:31:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.