Białe ząbki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-08, 14:43   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Białe ząbki


Myje zęby 2 razy dziennie. Jaki jest powód że nie są bialutkie tylko żółte?Co zrobić by były białe?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 15:00   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Białe ząbki

[img]icons/icon40.gif[/img] 2 razy to mało!!! powinnaś myć zęby po każdym posiłku jeśli chcesz aby były bialutkie ale czasem i to nie pomaga [img]icons/icon22.gif[/img] najlepszym sposobem na takie żąbki [img]icons/icon27.gif[/img] jest odiwedzenie dentystki i skorzystania z techniki wybielania zebów kosztuje ona klikaset złotycjh moja sisotra miała [img]icons/icon7.gif[/img] a jaki nie stać cie na to to kup paste z nazwą whitening [img]icons/icon7.gif[/img] powodzenia heheh kurcze aptzre ze pokolei wszytskim pomagam no to ide do nastepnej zdesperowanej [img]icons/icon27.gif[/img] powodzenia [img]icons/icon10.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 15:07   #3
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Białe ząbki

Czesc

Niekoniecznie po uzyciu wszelkich past do zebow i myciu ich nawet 10 razy dziennie musisz miec od razu biale zeby.

U roznych ludzi kosc zeba ma rozny kolor, u jednych jest doskonale biala, u innych niekoniecznie.

Jezeli nie pomoga Ci srodki do mycia zebow, stomatolog moze Ci polakierowac zeby (warunek - ich doskonaly stan) bialym lakierem. Zaleznie od tego gdzie mieszkasz i u kogo to zrobisz, zaplacic za to od 250 zl do 1000 zl. Niestety co do trwalosci takiego lakieru nie moge sie wypowiedziec, bo zalezy to od wielu czynnikow (m.in od jego ceny).

Istnieje jeszcze cala grupa srodkow wybielajacych zeby, ale poniewaz srodki te reaguja niemal zawsze ze szkliwem zeba, szczerze odradzam. Mozesz miec biale zeby z uszkodzonym lub oslabionych szkliwem, a to skonczy sie na sztucznej szczece w mlodym wieku...

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 08:54   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Wybielanie zębów

Polecam wybielanie zębów metodą Nite White. Główną reakcją podczas wybielania zębów jest utlenianie, a nie odwapnianie czy ścieranie szkliwa. Stosuje się to na noc (nakładka na zęby). Efekt u mnie był już zauważalny po pierwszej nocy, później było coraz piękniej. Nakładany żel nie ma cudownego smaku, ale w końcu trzeba trochę pocierpieć dla własnego wyglądu [img]icons/icon7.gif[/img]. Po takiej serii zęby są bielsze w zależności od pochodzenia przebawień- są przebarwienia tetracyklinowe (po antybiotykach), od tytoniu, związane ze starzeniem się zębów i inne. Ponieważ ja mam te pierwsze, czyli po antybiotykach, to zęby nie są rodem z Hollywood, ale mnie to wystarcza.
I jeszcze jedno, co jakiś czas (kilkanaście miesięcy-kilka lat) należałoby powtarzać wybielanie, bo kawa, herbata i inne produkty przyczyniają się do nowych nalotów i przebarwień.
Ten sposób wybielania nie oddziaływuje na szkliwo. Może się jedynie pojawić w czasie stosowania nadwrażliwośc na zimno, ale wtedy na przemian z żelem stosuje się jakiśtam preparat z fluorem (nazwy nie pamiętam).
Koszty nie są małe- 500 zł, ale nie żałuję tego wydatku.
Więcej jest na stronie www.nitewhite.com.pl
Życzę miłych wakacji [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 09:08   #5
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Wybielanie zębów

Nie jestem jakos urzeczony...

UTLENIANIE to dla struktur krystalicznych, jaka jest szkliwo zeba, nie brzmi zachecajaco...

Pomimo to sugeruje za podobne pieniadze zeby polakierowac. Efekt w typie Hollywood, a szkliwo zostaje niezmienione i na swoim miejscu, a nie na przyklad na kanapce.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 09:21   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wybielanie zębów-do zlosliwca

No coz, poki sie nie odwiedzi stomatologa, to sie nie wie, jaka metoda jest najlepsza. Utlenianie osadow nazebnych nie jest szkodliwe, o czym swiadczy fakt, ze ponad rok od wybielenia zeby mam na swoim miejscu, a kontrole u dentysty tylko to potwierdzaja.
Poza tym, jak juz wspomnialam, utleniane jest nie szkliwo, ale przebarwienia znajdujace sie na szkliwie.
Nadal bede to polecac osobom, ktore z powodu koloru zebow maja kompleksy.
No i jeszcze sprostowanie, w definicji UTLENIANIA nie ma nic o strukturach krystalicznych.
Sprawdzilam te metode, polecam, jesli kogos to nie przekonuje- tragedii nie bedzie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 09:28   #7
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Wybielanie zębów-do komanki

UTLENIAC mozna rozne substancje.
Jezeli juz mowimy o chemii, to utlenianie to dosc gwaltowna reakcja chemiczna, utlenianie to na przyklad spalanie paliwa w samochodach.

Natomiast utlenowanie to jej lagodniejsza siostra.

Uszkodzenie struktur szkliwa nie musi byc natychmiast widoczne, szkliwo mozna na przyklad OSLABIC. Efekty takiej zabawy mozna zauwazyc u kobiety na przyklad po pierwszym porodzie, albo w okresie pokwitania.

Nie uwazam metody, o ktorej piszesz za calkowicie zla. Jedynie razi mnie jej inwazyjnosc, tym bardziej ze za podobne pieniadze dostepne sa metody o niebo lagodniejsze, ktore dodatkowo ZABEZPIECZAJA szkliwo...

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-16, 11:45   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wybielanie zębów

Jeśli myślę o tej samej metodzie co Komanka to umożliwia ona nawet rozjaśnienie naturalnego koloru zębów (ja niestety już urodziłam się z kremowymi), ponieważ wnika w strukturę zęba, która przypomina nieco gąbkę. Zamierzam w najbliższym czasie tę metodę zastosować.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 13:46   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wybielanie zębów

Lakierowanie na biało????!!!!! dziwne... Złośliwcze chyba mam wkoło samych zacofanych fachowców...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 13:50   #10
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Wybielanie zębów

Nie wiem, jakich masz fachowcow. Ja przewaznie mieszkam poza Polska i nie wiem, jaki jest stan uslug stomatologicznych w kraju...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 14:01   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wybielanie zębów

Właśnie..... moja dentystka na temat wybielania opowiedziała mi dużo i raczej "bez ściemy", a po tym co usłyszałam stwierdziłam, że już ja lepiej pozostanę przy naturalnie żółtawym, ale zdrowym i mocnym uśmiechu... o lakierowaniu na biało nie słyszałam więc chwyciłam książkę telefoniczną (godzinę temu) i dzwonię do pobliskich większych Centrów Stomatologii słysząc, że "nie ma takiego zabiegu"
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-30, 14:04   #12
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Wybielanie zębów

Az zadzwonie do swojego i dopytam jeszcze raz [img]icons/icon7.gif[/img]

Ale przeciez slyszalem wyraznie, poza tym moje panie w pracy "odswiezaja" sobie w ten sposob usmiechy...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 14:09   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wybielanie zębów

Byłabym wdzięczna....... aaa czy stan idealny to wyleczony czy może cudownie zdrowy i nietknięty plombami?? [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 14:11   #14
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Wybielanie zębów

Plomby moga byc, bo przeciez mi proponowal... [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 14:18   #15
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Wybielanie zębów

Robi [img]icons/icon7.gif[/img]
Wymagane 100% zdrowych kielkow, plomby moga byc, ale odpada amalgamat. Amalgamat trzeba wymienic na porcelane.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 14:19   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wybielanie zębów

No i co ?.... ja też tak chcę :-/
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 14:21   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wybielanie zębów

haha.. ale ze mnie chodząca amalgamatowa bomba ..ale i tak mam w planach powymieniać ... tylko kto u mnie "TO" ROBI??!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 14:21   #18
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Wybielanie zębów

Radzilbym uwazac.
Zadalem to pytanie w kraju, w ktorym jesli widzisz 35-letniego goscia za kierownica Ferrari, to masz dwie mozliwosci:
- wygral w totolotka
- jest dentysta... [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 14:23   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wybielanie zębów

Dzięki za szybkie i odpowiedzi ... zaufam Ci i oblecę całą książkę telefoniczną mojego województwa ... zobaczymy co z tego wyniknie! [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-30, 14:25   #20
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Wybielanie zębów

Radzilbym raczej do duzego miasta, szukaj jakis prywatnych klinik. I banku z tanimi kredytami [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 14:28   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wybielanie zębów

No wydawało mi się, że dzowniłam do dużej kliniki w niemałym mieście ... ale nic, nie poddam się tak łatwo... co do banku, oczywiście skorzystam .. [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 18:41   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: zęby z Hoolywood :)

Ja tez jestem zainteresowana tym tematem, bo w Stanach biale zeby to prawie obowiazek [img]icons/icon7.gif[/img].. ale tak na serio duzo mlodych kobiet i nie tylko, ma piekne, biale zeby.. i nie sadze, ze kazda urodzila sie z takimi. Pare dni temu bylam u dentysty i okazalo sie, ze ci wszyscy aktorzy maja zalozone specjalna nasadki na zeby, dzieki ktorym kazdy z nich moze miec rowne, biale zeby..cos w rodzaju tipcow nalozonych na paznokcie..[img]icons/icon7.gif[/img]Okazuje sie tez, ze niekazdy moze wybielic sobie zabki albo powiem to inaczej, u kazdego moze byc inny efekt...Nie mozna tez wybielac zebow u dentysty w ciagu godziny, czy dwoch (jak to reklamuja w ksiazkach telefonicznych) bo zeby staja sie potwornie wrazliwe na zimno i uszkadza sie korzen.. a pozniej to tylko leczenie kanalowe. Zdecydowalam sie wiec na lagodniejsza i dluzsza metode... Najsmiejszniejsze jest jeszcze to, ze najpierw bede miala robiona gorna szczeke a dopiero potem dolna [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]...Nie moge sie juz do czekac.
Mialam pobierany odcisk z gornej szeki..i to bylo okropne, straszne przezycie [img]icons/icon9.gif[/img].. myslalam, ze sie tam zadlawie przez te dwie minuty [img]icons/icon9.gif[/img]..ale zyje [img]icons/icon7.gif[/img]...

500zl to malo, w porownaniu z tutejszymi cenami... ja place 200$ od jednej szczeki [img]icons/icon9.gif[/img]...

za jakies dwa miesiace dam znac o efektach
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 18:46   #23
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: zęby z Hoolywood :)

No tak... 200 USD za szczękę.
A ja w Europie 250 Euro za polakierowanie zęba z gwarancją na 10 lat.

Ale przynajmniej nakładka mi nie wpadnie do kieliszka z winem [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 20:14   #24
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: zęby z Hoolywood :)

polakierowanie zęba? czy zębów? za te 250euro?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 20:15   #25
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: zęby z Hoolywood :)

1 sztuka, ząb ludzki = 250 Euro.

Czyszczenie z osadów + 10 letni Lakierek.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-31, 07:02   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: zęby z Hoolywood :)

No właśnie o tym mówiła mi moja dentystka.. o tych nakładkach które noszą aktorzy (strrraszne) i o skutkach i kosztach wybielania u nas... zresztą jeszcze popytam jak u niej będę
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-31, 07:05   #27
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: zęby z Hoolywood :)

dla mnie tez brzmi to tak strasznie z amerykanska...

To taka amerykanska autoironia. Najciezsze spoleczenstwo ludzi z potworna nadwaga lubuje sie w idealnych cialach...
A moze hipokryzja?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-31, 07:32   #28
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: ludzie z Hollywood :)

Calkiem niedawno czytalem ciekawy artykul antropologa w jakiejs zachodniej prasie.

Facet wykazal czarno na bialym, jak bardzo w przeciagu ostatnich 40 lat zmienil sie fenotyp czlowieka w USA w porownaniu z europejka lub azjatka, ktore pozostaly praktycznie bez wiekszych zmian (poza wiekszym wzrostem).

Wg jego pomiarow statystyczna Amerykanka ma ponad 20% wieksza szczeke i 10% wieksze dlonie - skutek hormonow wzrostu podawanych zwierzetom.
Oprocz tego te "zgrabne i wysportowane" maja znacznie szersze barki od europejskich pan i wezsze biodra, tzw. typ plywaka.

W sumie wylonil mi sie z tego obraz, ktory sam rozpoznawalem, ale nigdy nie mialem co do tego pewnosci. Wielkiej kobiety z szerokimi barami i waska pupa, usmiechnietej wkolo glowy (rowne, plastikowe zabki!) z usmiechem umieszczonym na szczece, ktorej Sylwek Stallone by sie nie powstydzil. I jak sciska moja dlon to ja kucam...

Iscie, kobieca, krucha, ulotna... bokserka.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-31, 20:09   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ludzie z Hollywood :)

To prawda, ze Amerykanie to spoleczenstwo pelne sprzecznosci... Ciagly kult pieknych, wysportowanych cial z jednej strony i monstrualne potwory z drugiej. Gdy pierwszy raz przylecialam do Stanow, czesto chodzilam na ulicy z otwarta buzia [img]icons/icon7.gif[/img]... po prostu nie moglam uwierzyc w to co widzialam. Amerykanie maja specyficzny sposob tycia.. tzn. cos w rodzaju jakby nalozyc na biodra opone, tak wlasnie tyja Amerykanie, to straszny widok..
To prawda, ze tutaj jedzenie naszpikowane jest hormonami i stad ta otylosc..ale amerykanski posilek, to duza szklanka coli, cos w rodzaju poczkow, chipsy, ciasteczka itp..tak wyglada tradycyjne sniadnko..
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.