Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś zadowolona z olejku Renee Blanche Oil Sheen?
„Super, to jest to czego szukałam” 18 22,50%
„Całkiem niezły” 30 37,50%
„Może być, ale żadna rewelacja” 23 28,75%
„Jestem rozczarowana!” 9 11,25%
Głosujący: 80. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-13, 19:22   #211
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Na zupełnie suche.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 19:35   #212
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

na zupełnie suche jesli prostuje, na wilgotne, jesli wyciagam na szczotce. nigdy na bardzo mokre.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 19:52   #213
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Jak ja mogłam wcześniej tego wątku nie zauważyć??

Ja jestem szcześliwą posiadaczką olejku do prostowania od sierpnia a serum krystalicznego od czerwca. Robię tak jak już dziewczyny pisały, czyli na mokre włosy nakładam kilka kropli serum, potem susze na okrągłej szczotce, następnie spryskuję prostopadle włosy mniej więcej od połowy olejkiem i potem prostuję prostownicą, no i oczywiście na koniec znów serum
Muszę powiedzieć że jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo pomaga mi przy prostowaniu (bez niego nawet wyprostowane na szczotce nie chcą się prostować prostownicą i jest to naprawdę męczarnia bo zawsze jakiś kosmyk mimo wszystko wywija się w swoją stronę).
Z całego serca polecam.

Aha, mam włosy bardzo cienkie, ale podobno mam ich dużo (tak mówiła fryzjerka ale ja tak wcale nie uważam no ale to ona miała problemy przy balejażu z nimi a nie ja ), do tego po trwałej (którą niby robiłam we wrześniu tamtego roku ale one nic a nic się nie wyprostowały, więc od połowy głowy mam pudelka ). Po prostowaniu zawsze wyglądały tragicznie po kilku godzinach tzn. żyły własnym życiem poza tym zbijały mi się w pojedyńcze pasma a jak używam olejku to tego problemu nie mam.


(ale się rozpisałam coś mnie ostatnio wena twórcza dopada )
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 19:57   #214
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

No to próbuję dzisiaj jeszcze raz.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi .
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 21:05   #215
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

ja troszeczke z innej beczki, powiedzcie czy ktoras z was miala lub ma moze serum- krysztalki Alfaparf? chodzi mi o porownanie skutecznosci krystalkow RB z tymi z Alfa, ktore mam aktualnie i z ktorych jestem bardzo zadowolona,ale jednak kosztuja sporo wiecej,no i powolutku sie koncza...:/
a ze powoli przymierzam sie do kupna Oil Sheena <mam juz spray z chitosanem-fajniutki i tez termoochronny> to bym moze sie skusila i na te krysztalki
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 16:38   #216
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Ja przewaznie psikam na wilgotne, ale jak myje wlosy wieczorem a prostuje rano to nakladam go na suche wlosy. ale z tego co wiem ( nie jestem pewna) powinno sie psikac na wilgotne wlosy (prostowac suche)
.

...maslo maslane
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 17:11   #217
201708230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 50
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

No to zaczynam...
Kosmetyki zamowilam w estyl'u w poniedzialek i w srode juz dralowalam na poczte po paczke!
Przypominam, ze postanowilam nie kupowac prostownicy i sprobowac podprostowac wlosy na szczotce. No i sie udalo - wlosy sa duzo duzo prostsze od tego co mam naturalnie - tylko lekko sie faluja. Myje wlosy 2 x w tygodniu i efekt po RB wystarcza od mycia do mycia! Wszystko sie trzyma nalezycie, szczegolnie grzywka, na ktorej zalezalo mi najbardziej, zeby sie nie wywijala we wszystkie strony. Wlosy nie przetluszczaja mi sie bardziej po tych kosmetykach, sa mieciutkie i sprezyste. Rzeczywiscie nie odksztalcaja sie, nawet jak mam przez caly dzien zrobiony kucyk Jestem zachwycona i pewnie kiedys wykorzystam okazje zeby potestowac z prostownica - to dopiero musi byc efekt
Aha - RB przeszlo tez ciezki test - po pierwszym zastosowaniu pogoda zrobila sie bardzo wilgotna i mimo spacerow "swiateczno-prezentowych" po miescie nie bylo zle - wlosy nie szalaly jak do tej pory

Dzieki dziewczyny!
201708230959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-25, 11:29   #218
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Dziewczyny, może te z Was, które używają Oil Sheen jakoś dłużej mogłyby rozwiać moje wątpliwości: bo na opakowaniu w żadnym języku nie ma ani słowa o tej ochronie przed wysoką temp., a dla mnie to najważniejsze. Nie ma też nic na temat tego, że można olejek stosować do prostowania.
Wiem, że na E-Stylu napisano, że właśnie takie ma zadanie, i Gaga tak pisała, ale chodzi mi o zastosowanie w praktyce. Jak oceniacie stan swoich włosów po dłuższym (np. pół roku - rok) prostowaniu z Oil Sheen? Nie macie zniszczonych włosów? Bo nie wiem, czy dodatkowo nie kupić czegoś do termoochrony. Efekt "doraźny" po olejku jest piękny, ale boję się, co będzie za kilka miesięcy - mam bardzo cienkie włosy, raczej podatne na uszkodzenia. Na wszystkich innych kosmetykach do prostowania jest napisane na opakowaniu, do czego służą i jak działają, a na Oil Sheen piszą tylko o nabłyszczaniu, nawilżaniu i regeneracji.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 11:57   #219
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Midi
Dziewczyny, może te z Was, które używają Oil Sheen jakoś dłużej mogłyby rozwiać moje wątpliwości: bo na opakowaniu w żadnym języku nie ma ani słowa o tej ochronie przed wysoką temp., a dla mnie to najważniejsze. Nie ma też nic na temat tego, że można olejek stosować do prostowania.
Wiem, że na E-Stylu napisano, że właśnie takie ma zadanie, i Gaga tak pisała, ale chodzi mi o zastosowanie w praktyce. Jak oceniacie stan swoich włosów po dłuższym (np. pół roku - rok) prostowaniu z Oil Sheen? Nie macie zniszczonych włosów? Bo nie wiem, czy dodatkowo nie kupić czegoś do termoochrony. Efekt "doraźny" po olejku jest piękny, ale boję się, co będzie za kilka miesięcy - mam bardzo cienkie włosy, raczej podatne na uszkodzenia. Na wszystkich innych kosmetykach do prostowania jest napisane na opakowaniu, do czego służą i jak działają, a na Oil Sheen piszą tylko o nabłyszczaniu, nawilżaniu i regeneracji.
Rzeczywiście, na opakowaniu nic nie jest napisane na ten temat.
Ja używam go od sierpnia, czyli ok 5 m-cy, przed każdym prostowaniem (po każdym myciu). Moje włosy ciagle wyglądają tak samo, więc ochrona raczej jest i działa.
Tutaj możesz je zobaczyć:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1134299891
Dwa pierwsze zdjęcia sa z września, a to ostatnie sprzed 2 tygodni.
Róznicy w zasadzie nie ma i jej także nie odczuwam, mimo, że "przysmażam" włosy dobrze.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 15:36   #220
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

A na jakiej mniej więcej temp. prostujesz włosy? I masz też cienkie, czy raczej grubsze? Bo ja się boję, że te moje "piórka" są delikatniejsze. Ale już mnie troszkę pocieszyłaś
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 15:45   #221
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Midi
A na jakiej mniej więcej temp. prostujesz włosy? I masz też cienkie, czy raczej grubsze? Bo ja się boję, że te moje "piórka" są delikatniejsze. Ale już mnie troszkę pocieszyłaś
Prostuję w ok. 190°C (prost. ceramiczna), ale moje włosy są dość grube.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 13:35   #222
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez anciaahk
I z góry i prostopadle, nie wiem czy na całej długości bo jakoś tak punktowo się mi napryskało. Włoski mam teraz dłuższe niż na zdjęciu.
Aneciaahk, tez mialam problemy z tym olejkiem probowalam aplikowac go na rozne sposoby i tak psikal w jedno miejsce, ktore robilo sie baardzo tluste no i wczoraj odkrylam-trzeba kilka razy potrzasnac butelka-dzieku temu jak psikam olejek rozpyla sie ladnie na cale wlosy a nie w 1 miejsce.
no i wtedy docenilam jego zalety-wloski sa takie dobrze odzywione (a prostuje-z hot lissa jestem zadowolona ale przy prostowaniu wloski robia sie takie suche a z olejkiem sa wlasnie takie gladkie i odzywione,zdrowo wygladaja,ale nie sa przeluszczone )a mam wlosy do lopatek z tendencja do przetluszczania aha i ja aplikuje tak 5-6 psikniec, nie 7-10tak jak inne dziewczyny (wtedy moje wloski moglyby byc troche przeciazone),psikam od polowy dlugosci wlosow z ok 20cm z uwzglednieniem koncowek-w koncu to one najszybciej sie przesuszaja i niszcza przy prostowaniu...
wyprobuj ten olejek jeszcze raz tak jak pisalam, moze to pomoze...
buziaki
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:47   #223
deepred
Raczkowanie
 
Avatar deepred
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
Talking Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Aneciaahk, tez mialam problemy z tym olejkiem probowalam aplikowac go na rozne sposoby i tak psikal w jedno miejsce, ktore robilo sie baardzo tluste no i wczoraj odkrylam-trzeba kilka razy potrzasnac butelka-dzieku temu jak psikam olejek rozpyla sie ladnie na cale wlosy a nie w 1 miejsce.
no i wtedy docenilam jego zalety-wloski sa takie dobrze odzywione (a prostuje-z hot lissa jestem zadowolona ale przy prostowaniu wloski robia sie takie suche a z olejkiem sa wlasnie takie gladkie i odzywione,zdrowo wygladaja,ale nie sa przeluszczone )a mam wlosy do lopatek z tendencja do przetluszczania aha i ja aplikuje tak 5-6 psikniec, nie 7-10tak jak inne dziewczyny (wtedy moje wloski moglyby byc troche przeciazone),psikam od polowy dlugosci wlosow z ok 20cm z uwzglednieniem koncowek-w koncu to one najszybciej sie przesuszaja i niszcza przy prostowaniu...
wyprobuj ten olejek jeszcze raz tak jak pisalam, moze to pomoze...
buziaki
A CHOMICZKA znowu reklamuje RB :P Chyba napisze do producenta zeby wzial cie na stanowisko
deepred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:33   #224
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Aneciaahk, tez mialam problemy z tym olejkiem probowalam aplikowac go na rozne sposoby i tak psikal w jedno miejsce, ktore robilo sie baardzo tluste no i wczoraj odkrylam-trzeba kilka razy potrzasnac butelka-dzieku temu jak psikam olejek rozpyla sie ladnie na cale wlosy a nie w 1 miejsce.
no i wtedy docenilam jego zalety-wloski sa takie dobrze odzywione (a prostuje-z hot lissa jestem zadowolona ale przy prostowaniu wloski robia sie takie suche a z olejkiem sa wlasnie takie gladkie i odzywione,zdrowo wygladaja,ale nie sa przeluszczone )a mam wlosy do lopatek z tendencja do przetluszczania aha i ja aplikuje tak 5-6 psikniec, nie 7-10tak jak inne dziewczyny (wtedy moje wloski moglyby byc troche przeciazone),psikam od polowy dlugosci wlosow z ok 20cm z uwzglednieniem koncowek-w koncu to one najszybciej sie przesuszaja i niszcza przy prostowaniu...
wyprobuj ten olejek jeszcze raz tak jak pisalam, moze to pomoze...
buziaki
No właśnie ja nie mogłam odkryć dlaczego raz psika tak w 1 miejsce a raz się ładnie rozpryskuje. Narazie stanęło na tym, że olejek grzecznie sobie stoi na półce...nieużywany.Stosuj ę go tylko, jak sobie przypomnę, ale jak po 2 godzinach widzę tłuste wlosy, to tak mnie frustruje, że następnym razem szeroko go omijam. Staram się nie pryskać ani na czubek głowy, ani zbyt blisko... ale nie zawsze się uda
Spróbuję potrząsnąć... może się uda. Dziękuję za podpowiedź.
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:50   #225
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Kurcze,a ja po przeczytaniu postow tez sobie zamowilam i olejek i serum,ale czekaja na mnie w domku az na weekend przyjade i je odbiore.Juz sie nie moge doczekac Dam znac jak to ujarzmi moje wloski
bethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 10:26   #226
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez bethi
Kurcze,a ja po przeczytaniu postow tez sobie zamowilam i olejek i serum,ale czekaja na mnie w domku az na weekend przyjade i je odbiore.Juz sie nie moge doczekac Dam znac jak to ujarzmi moje wloski
Bethi koniecznie zdaj relacje jak sie na Twoich wloskach spisuje olejek RBi napisz jeszcze jakie masz wloski
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 14:49   #227
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Bethi koniecznie zdaj relacje jak sie na Twoich wloskach spisuje olejek RBi napisz jeszcze jakie masz wloski
Jak sie spisuje to napisze za dwa tygodnie bo teraz sesja i do domku nie wracam:-( a wloski mam raczej proste,cienkie ale bardzo geste,miekkie i strasznie sie pusza.Ale jak pisalam juz w innym poscie tondeo sobie z nimi radzi ale mam nadzieje,ze po zastosowaniu rb bedzie super!! Chomiczko uzbroj sie w cierpliwos i poczekaj 2 tygodnie pozdrawiam
bethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 17:19   #228
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Witam!
Włosy prostuję od listopada 2005.
Wtedy to byłam u fryzjera by zmienić image - zrobił mi super modną fryzurkę, wyprostował i byłam w 7 niebie. Jednak po pierwszym umyciu włosy znów się poskręcały a "nowa fryzurka" już nie wyglądała efektownie. Zajrzałam więc na Wizaż w poszukiwaniu jakiejś dobrej prostownicy - kupiłam babyliss pro(podobna jak na zdjęciu).Jakiś miesiąc prostowałm bez żadnych pomocnych praparatów(2 x na tydzień). Jednak bałam się, ze bez ochrony za bardzo się przesuszą, dlatego zajrzałam znowu na Wizaż, właśnie w ten wątek. Zachęcona waszymi opiniami na temat tego olejku, kupiłam go. Szczerze mówiąc nie jestem zachwycona, mam takie problemy jak Aneciaahk - olejek zamiast psikać mgiełką, psika jednym strumieniem. Próbowałam aplikować go innym sposobem tzn. rozcierać w dłoni i wygładzać nim włosy. Efekt jest zazwyczaj taki, że włosy wyglądają na przetłuszczone lub jeśli użyje go mniej znowu są suche. Może to wada fabryczna tego "psikotka"? Mimo to męczę się z nim.
Bardzo mi się podobają wyprostowane włosy, ale zastanawiam się czy nie ograniczyć prostowania . Włosy stały sie po prostowaniu suche, połamane i matowe. Boję się, że jak tak dalej pójdzie to zniszczę sobie je do reszty. A chciałam zauważyć, że nie prostuję włosów codziennie, tylko 2 razy w tygodniu( wytrzymują ok 3 dni, nie skręcają się). Po umyciu i zastosowaniu odżywki włosy są po prostu brzydkie -przede wszystkim suche. Dopiero jak użyję serum avonu, to nabierają blasku. Olejku RB używam też jak nie prostuję, żeby je troszkę nawilżyć.
Poradźcie mi, czego mam używać, by włosy zregenerować - przede wszystkim jakiego szamponu i odżywki.Może powiedzcie, czego wy używacie po kolei do pielędnacji czupryny. Chciałabym mieć ładne włoski, bo w kwietniu ślubuję, a wiadomo że w tym dniu każda dziewczyna chce wyglądać pięknie.
POZDRAWIAM!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg babyliss_BAB2569C[1].jpg (5,4 KB, 11 załadowań)
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 13:01   #229
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Yoasia 22 a probowalas wstrzasnac butelka olejku jak to radzila Chomiczka??Ja zakupilam olejek i serum rb niedawno i narazie kilka razy ich uzylam ale jestem zachwycona.Psikalam raz na pasmo ktore prostowalam i nie wygladaly na przetluszczone,sa sypkie,blyszczace,po prostu boskie.Oprocz tego uzywam Waxa,wloski sa mieciutkie i juz po 2 tyg stosowania zauwazylam roznice.Szamponow uzywam roznych,glownie elseve,z tego wzgledu ze jak za dlugo uzywam jednego to wlosy sie zacznaja przetluszczac.Najbardziej mi pasuje ten wygladzajacy wlosy(pomaranczowy).Ostat nio wyprobowalam tez odzywke z pantene "zimowa ochrona" i juz po splukaniu czulam jakie sa sliskie.
bethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-07, 12:30   #230
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

a ja oczywiscie sprawgniona wszelkich nowosci rowniez zakupilam sobie olejek i musze powiedziec ze po tych 2ch razach wypada tak troche ponad ocene db, tzn... wlosy sie faktycznie przetluszczaja dosc szybko ale zganiam to na moja nieumiejetnosc psikania pozatym nie wytrzymal proby wilgoci i wloski mi sie pokrecily mam nadzieje ze przed temperatua ładnie chroni bo w kncu o to mi najbadziej chodzilo ale to tylko opinia po 2ch uzyciach zobaczymy jak bedze pozniej jak juz wyczuje jak i ile go stosowac a mam nadzieje ze tak bedzie pachnie ładnie, przyjemnie sie go uzywa i faktycznie wlosy latwiej sie prostuja tzn szybciej i wygladaja duuuuzo ladniej niz po hot liss, sa takie ulozone i takie "rasowe" i wytrzymuja 3 dni takie, tylko grzywka sie pokreci troche ale ogolnie wrazenie przyjemne
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 14:50   #231
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Dziewczynki a używałyście może sprayu Welli High Iron bo zastanawiam się co lepiej chroni przed prostownicą i utrwala fryzurkę, a nie tylko nabłyszcza, choc to też ważne. Pomóżcie, bo nie wiem czy zakupić Wellę czy Renne...
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:54   #232
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

a ja jestem ciekawa który preparat RB : olejek czy serum krystaliczne - nadaje się do ochrony włosów podczas suszenia suszarką?
który preparat stosujecie na mokre, suszone włosy i jest dobra ochrona ?
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 14:25   #233
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Serum krystaliczne nie chroni włosów przed temperaturą
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:24   #234
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Hehehe! Powtorka z histrii
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:54   #235
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

A ja po chwilach frustracji muszę pochwalić renee. Po pierwsze trzącham butlą przed użyciem, dzięki czemu lepiej się rozpyla (sama bym na to nie wpadła, to podpowiedź wizażanki ). Po drugie wcale niekoniecznie stosuję to z prostownicą. Moje włosy teraz trochę odpoczywają, nie suszę ich nawet suszarką, tylko po umyciu jak wyschną same pryskam kilka razy z odległości 20 cm, może więcej, omijam czubek głowy. I jest ok. Wlosy są miękkie, błyszczące, znikają suche końcówki i zmniejsza się efekt "siana". Oczywiście jest to efekt jednorazowy (czytaj do następnego mycia), no ale nie wygladam przynajmniej jak kołtun.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 21:09   #236
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

dziewczyny to ten olejek->http://www.allegro.pl/item130045563_...o_300_ml_.html ??
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 21:11   #237
Miss_Sixty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: city.
Wiadomości: 212
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Ja mam ten olejek. Kupiłam w sklepie fryzjerskim.
Jest bardzo dobry. Fajnie nabłyszcza włoski.
I oczywiście chroni je przed ciepłem. A co najważniejsze jest w sprayu więc jest wydajny
Miss_Sixty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 21:26   #238
anek86
Raczkowanie
 
Avatar anek86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 126
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

lolitka tak to ten olejek
anek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 09:45   #239
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Miss_Sixty Pokaż wiadomość
Ja mam ten olejek. Kupiłam w sklepie fryzjerskim.
A czy duzo drozszy jest ten olejek i serum RB w sklepie fryzjerskim? czy bardziej oplaca kupic je na estyl-u?
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 10:49   #240
Miss_Sixty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: city.
Wiadomości: 212
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

W sklepie fryzjerskim w Warszawie zapłaciłam za niego 36zł.
Miss_Sixty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.