Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 23:21   #121
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez magnum_357 Pokaż wiadomość
Too Faced korektor pod oczy, kolor 02 Hollywod Medium, pojemność 3g - nawilżający korektor do maskowania cieni, użyty dwa razy

lub

TONI&GUY iron-it heat defence spray, nabłyszczający, prostujący spray do włosów
lub

TONI&GUY high-lift volumising spray, unoszący, dodający obiętości, nabłyszczający spray do włosów, 200ml, używany, zostalo więcej niz połowa, na opakowaniu niewielkie wgniecenie

lub

Nina Rici Crayon Eyeliner et Ombre, kredka do powiek, kolor 3-khaki

Niestety nie znam cen tych produktów wiec nie wiem czy sie zgodzisz na cos

niestety kosmetyki Tony&Guy są wstępnie zarezerwowane,
a korektor chciałabym wymienić na inny korektor, tak więc zostaje kredka za Gosha, jeżeli wymiana Ci pasuje proszę o info. na PW

Edytowane przez becca
Czas edycji: 2008-06-09 o 17:37
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:17   #122
magnum_357
Zadomowienie
 
Avatar magnum_357
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 344
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
niestety kosmetyki Tony&Guy są wstępnie zarezerwowane,
a korektor chciałabym wymienić na inny korektor, tak więc zostaje kredka za Gosha, jeżeli wymiana Ci pasuje proszę o info. na PW
Oj, to wielka szkoda, ponieważ najbardziej byłam zainteresowana tymi kosmetykami do włosów. Poza tym nie chce sie tak łatwo pozbywać tego cienia Gosha, a ponieważ tez za bardzo nie potrzebuje kredek,więc na razie podziękuję. Pozdrawiam
magnum_357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:32   #123
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Przekupka: 60 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

becca, może jednak skusiłabyś sie na gucci rush, mnie u Ciebie podoba sie kilka rzeczy, a perfumki, może by Ci sie spodobały, zostało 20ml, szybko wypsikasz (lub dasz komuś) i upragnione pudełeczko będzie jak znalazł ;-)
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:40   #124
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

za mojego clarinsa brązującego mogłabym chciec
czegos z tych rzeczy


Kanebo Wrinkless, baza pod makijaz, używana, zostalo ok.7ml z 15ml
Face 2 Lip Lacquer przezrocztsty błyszczyk nadający ustom b.intensywny połysk jak tafla lodu, bez drobinek, poj. 12ml, używany (zużycie 10%)

Helena Rubinstein - Color Clone so bronzed 30ml - kolor 03sunkiseed, lekki, nietłusty żel brązujący do twarzy, nadaje piękny, natychmiastowy efekt naturalnej opalenizny, można stosować samodzielnie lub razem z podkładem, użyty kilka razy, wyprodukowany w 2005 roku, otworzony miesiąc temu

TONI&GUY iron-it heat defence spray, nabłyszczający, prostujący spray do włosów, który jednocześnie ochrania włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi gorącym powietrzem suszarki, używać na mokre włosy przed suszeniem lub na suche przed użyciem prostownicy, 50ml, raz użyty
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:26   #125
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
za mojego clarinsa brązującego mogłabym chciec
czegos z tych rzeczy


Kanebo Wrinkless, baza pod makijaz, używana, zostalo ok.7ml z 15ml
Face 2 Lip Lacquer przezrocztsty błyszczyk nadający ustom b.intensywny połysk jak tafla lodu, bez drobinek, poj. 12ml, używany (zużycie 10%)

Helena Rubinstein - Color Clone so bronzed 30ml - kolor 03sunkiseed, lekki, nietłusty żel brązujący do twarzy, nadaje piękny, natychmiastowy efekt naturalnej opalenizny, można stosować samodzielnie lub razem z podkładem, użyty kilka razy, wyprodukowany w 2005 roku, otworzony miesiąc temu

TONI&GUY iron-it heat defence spray, nabłyszczający, prostujący spray do włosów, który jednocześnie ochrania włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi gorącym powietrzem suszarki, używać na mokre włosy przed suszeniem lub na suche przed użyciem prostownicy, 50ml, raz użyty

Spray TONI&GUY jest wstępnie zarezerwowany, reszta jak najbardziej aktualna, tak więc podkład HR za puder Clarins lub maseczka Kanebo + błyszczyk za puder Clarins, a może Ty masz jakieś propozycje?
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:28   #126
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez siek Pokaż wiadomość
becca, może jednak skusiłabyś sie na gucci rush, mnie u Ciebie podoba sie kilka rzeczy, a perfumki, może by Ci sie spodobały, zostało 20ml, szybko wypsikasz (lub dasz komuś) i upragnione pudełeczko będzie jak znalazł ;-)

Bardzo chętnie, napisz co Ci się podoba
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:34   #127
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Przekupka: 247 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

W takim razie czekam na decyzję w sprawie wymiany z Dorotą
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 20:41   #128
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Przekupka: 60 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

podoba mi sie cień Art Deco, ale to za mało, może masz jeszcze jakies zapachy poza watkiem lub tusze na zbyciu?
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 17:39   #129
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez siek Pokaż wiadomość
podoba mi sie cień Art Deco, ale to za mało, może masz jeszcze jakies zapachy poza watkiem lub tusze na zbyciu?

na zbyciu mam tylko to co w wątku
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:25   #130
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

up
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 19:27   #131
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
Postaram się zapach przetestować i dam znać,
Czy jesteś zainteresowana wymianą na pomadki EL i Clinique, czy tylko Clinique?
Mam pytanie odnośnie olejku Kallos, co to za olejek? jak działa? jak się go stosuje?
pozdro.
wąchałas?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 17:44   #132
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
wąchałas?


Przepraszam za opóznienie, nie dałam rady wyrwać się do sklepu, dopiero jutro będę na stoisku Clinique to przetestuję
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 16:25   #133
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Becco, przepraszam, że dopiero odpisuję, ale analizowałam i analizowałam Twój wątek, bo kilka rzeczy mi się podoba. Wszystko zależy co byś za to chciała. Acha, no i kolory mnie interesują. Masz jakieś zdjęcia?

HARD CANDY Super Slim Eye Pencil, kredka do oczu w kolorze Sushi - iskrząca zieleń, umożliwia precyzyjny makijaż, temperówka do kompletu, używana, zużycie ok.15%

Cień Clarins Mono Reflets Ombre Intense, kolor 25 - groovy green (satynowy zielonozłoty), pojemność 2g, nowy, raz maznięty dla sprawdzenia koloru

Artdeco Eyeshadows, magnetyczny cień do powiek 0.8g, kolor 312-ciemny grafit z milionem złotych, srebrnych, fioletowych i zielonych iskierek, użyty dwa razy

Korres Natural Product - Soft Touch Lip Pen, nawilżająca szminka do ust (zawiera olejek z moreli i ryżu) z firmy specjalizującej się w produkcji kosmetyków naturalnych, kolor 27 Dark Purple - ciemna fuksja, nowa, nieużywana, nawet nieotwierana, w kartoniku

LANCOME RENERGIE MORPHOLIFT YEUX, przeciwzmarszczkowy krem pod oczy, 3ml tubka x 2, nowy, nieużywany


TONI&GUY high-lift volumising spray, unoszący, dodający obiętości, nabłyszczający spray do włosów, 200ml, używany, zostalo więcej niz połowa, na opakowaniu niewielkie wgniecenie

Kosmetyki do stylizacji włosów kalifornijskiej firmy dla profesjonalistów KMS
wszystkie kosmetyki w saszetkach 7ml, nowe, nieużywane:
Curl Up Control Creme, krem do modelowania kręconych włosów
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 19:29   #134
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez gwaihally Pokaż wiadomość
Becco, przepraszam, że dopiero odpisuję, ale analizowałam i analizowałam Twój wątek, bo kilka rzeczy mi się podoba. Wszystko zależy co byś za to chciała. Acha, no i kolory mnie interesują. Masz jakieś zdjęcia?

HARD CANDY Super Slim Eye Pencil, kredka do oczu w kolorze Sushi - iskrząca zieleń, umożliwia precyzyjny makijaż, temperówka do kompletu, używana, zużycie ok.15%

Cień Clarins Mono Reflets Ombre Intense, kolor 25 - groovy green (satynowy zielonozłoty), pojemność 2g, nowy, raz maznięty dla sprawdzenia koloru

Artdeco Eyeshadows, magnetyczny cień do powiek 0.8g, kolor 312-ciemny grafit z milionem złotych, srebrnych, fioletowych i zielonych iskierek, użyty dwa razy

Korres Natural Product - Soft Touch Lip Pen, nawilżająca szminka do ust (zawiera olejek z moreli i ryżu) z firmy specjalizującej się w produkcji kosmetyków naturalnych, kolor 27 Dark Purple - ciemna fuksja, nowa, nieużywana, nawet nieotwierana, w kartoniku

LANCOME RENERGIE MORPHOLIFT YEUX, przeciwzmarszczkowy krem pod oczy, 3ml tubka x 2, nowy, nieużywany


TONI&GUY high-lift volumising spray, unoszący, dodający obiętości, nabłyszczający spray do włosów, 200ml, używany, zostalo więcej niz połowa, na opakowaniu niewielkie wgniecenie

Kosmetyki do stylizacji włosów kalifornijskiej firmy dla profesjonalistów KMS
wszystkie kosmetyki w saszetkach 7ml, nowe, nieużywane:
Curl Up Control Creme, krem do modelowania kręconych włosów

Nareszcie pożyczyłam cyfrówkę i zrobiłam foty, niestety kolory trochę przekłamane wyszły(za ciemne) zwłaszcza ta szminka z Korres, jest b.ciemna, w rzeczywistości jest o połowę jaśniejsza, niestety zapomniałam o cieniu Artdeco i o kliku innych kosmetykach, tak więc następne foty dopiero za kilka dni

Na wymianę interesują mnie odlewki, próbki, całe flakony (zależnie co tam masz) zapachy różne min. Tygrysek, Maboussin, FdB, Lolita L, Youth Dew, Scent Intense, Opium Fleur de Shanghai, Shalimar Light, różany aniołek, Poison, Ultraviolet, Etro,OI, Demetry i inne
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 19:53   #135
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
Nareszcie pożyczyłam cyfrówkę i zrobiłam foty, niestety kolory trochę przekłamane wyszły(za ciemne) zwłaszcza ta szminka z Korres, jest b.ciemna, w rzeczywistości jest o połowę jaśniejsza, niestety zapomniałam o cieniu Artdeco i o kliku innych kosmetykach, tak więc następne foty dopiero za kilka dni

Na wymianę interesują mnie odlewki, próbki, całe flakony (zależnie co tam masz) zapachy różne min. Tygrysek, Maboussin, FdB, Lolita L, Youth Dew, Scent Intense, Opium Fleur de Shanghai, Shalimar Light, różany aniołek, Poison, Ultraviolet, Etro,OI, Demetry i inne
Ja mam co prawda kilka z tych zapachów, ale nie chcę się pozbywać ani flakonów ani większych ilości. Tylko Demetery więc wchodzą w grę. Tylko że mam tylko te trudniejsze. Są w wątku. Oprócz tego jeszcze mogę zmontować duże próbasy Snow, Thunderstorm, Firefly. A tych innych to większe odlewki (tzn. Sawdust, Russian Leather, Bonfire, Dirt), i jeszcze Wet Garden 6ml mogę oddać. Poza tym jeszcze w zasadzie mogę oddać odlewkę w atomizerku Shalimara light ok.3ml. Z OI i Tygryska, Lolity L mogę zrobić duże próbki. Probka Poison albo Etro Messe de minuit też się znajdzie, jak zresztą też wiele innych próbek. Histoire d'eau Mauboussin mogę odlać 5-10ml.

Mnie by interesowały najbardziej te trzy ostatnie rzeczy co napisałam i cień Artdeco. Już widziałam jego zdjęcie w internecie. Jest a aukcjach zakończonych w allegro gdy sie wpisze artdeco 312. Czy rzeczywiście mieni się tak trochę kolorowo na oku?

Edytowane przez gwaihally
Czas edycji: 2008-06-15 o 20:15
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 22:06   #136
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Interesuje mnie DECLEOR VITAROMA Wrinkle Prevention Eye Contour Cream.
Może chciałabyś odlewkę Mauboussin,Feminite du Bois i jeszcze coś z linku w podpisie?
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 18:54   #137
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez gwaihally Pokaż wiadomość
Ja mam co prawda kilka z tych zapachów, ale nie chcę się pozbywać ani flakonów ani większych ilości. Tylko Demetery więc wchodzą w grę. Tylko że mam tylko te trudniejsze. Są w wątku. Oprócz tego jeszcze mogę zmontować duże próbasy Snow, Thunderstorm, Firefly. A tych innych to większe odlewki (tzn. Sawdust, Russian Leather, Bonfire, Dirt), i jeszcze Wet Garden 6ml mogę oddać. Poza tym jeszcze w zasadzie mogę oddać odlewkę w atomizerku Shalimara light ok.3ml. Z OI i Tygryska, Lolity L mogę zrobić duże próbki. Probka Poison albo Etro Messe de minuit też się znajdzie, jak zresztą też wiele innych próbek. Histoire d'eau Mauboussin mogę odlać 5-10ml.

Mnie by interesowały najbardziej te trzy ostatnie rzeczy co napisałam i cień Artdeco. Już widziałam jego zdjęcie w internecie. Jest a aukcjach zakończonych w allegro gdy sie wpisze artdeco 312. Czy rzeczywiście mieni się tak trochę kolorowo na oku?

Ja właśnie szukam małych odlewek/próbek do testowania, o demeterach poczytać muszę, jestem b.zaineresowana odlewką Shalimar Light, próbkami OI, tygryska, lolity L, poison, Etro Messe de minuit(a jakie duże by one były?), Histoire d'eau Mauboussin - pomyślę jeszcze czy 5 czy 10ml, i o innych próbkach też
Cień mieni się trochę kolorowo na oku tak srebrnofioletowozielono ale bardzo delikatnie
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 19:41   #138
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Witaj
Czy te uzupełniacze Innocent są odkręcalne czy jak to działa?Nie mam oryginalnego opakowania do ponownego napełniania (mam tylko perfumy w opakowaniu nierozkręcalnym),zastanaw iam się więc,czy dałoby radę bez problemu przelać je do atomizerka np. z Sephory
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 20:00   #139
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Przekupka: 17 pkt / 80% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

czy widzisz coś u mnie?
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 20:53   #140
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

becco,
może cos u mnie za innocenta?
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 21:59   #141
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Właśnie, Becca, czy Innocent to są wkłady?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 22:18   #142
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Witaj
Czy te uzupełniacze Innocent są odkręcalne czy jak to działa?Nie mam oryginalnego opakowania do ponownego napełniania (mam tylko perfumy w opakowaniu nierozkręcalnym),zastanaw iam się więc,czy dałoby radę bez problemu przelać je do atomizerka np. z Sephory

A więc buteleczka wygląda jak duża szklana strzykawka, z jednej strony ma dziubek z zatyczką a z drugiej coś jakby pompkę, zdejmujemy zatyczkę, wkładamy dziubek do butelki (flakony Innocenta mają odkręcaną górę) i palcem naciskając pompkę przelewamy zawartość, można bez problemu kontrolować przelew, tak więc gdy osiągniemy satysfakcjonującą objętość (w przypadku gdy mamy mniejszy atomizerek niż 25ml lub chcemy sobie sprawić małą flaszke do totebki) po prostu przestajemy naciskać, zakładamy zatyczkę na dziubek i reszta zapachu czeka do następnego razu,
info. mam z instrukcji obsługi która jest dołączona do opakowania,
Tak więc atomizerek Sephora jest OK
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 22:20   #143
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Właśnie, Becca, czy Innocent to są wkłady?

Tak, to są wkłady do przelania do orginalnej flaszki Innocenta lub do atomizerka
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 22:22   #144
RedButterfly
Zadomowienie
 
Avatar RedButterfly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 533
Przekupka: 121 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

witaj
miałam okazję przetestować helenkę więc jestem skłonna zarezerwować brązerek ponieważ mnie helenka bardzo odpowiada Więc spokojnie mogę zaczekać do soboty do Twojej odpowiedzi
RedButterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 22:28   #145
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
czy widzisz coś u mnie?

niestety nic tym razem
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 22:37   #146
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez RedButterfly Pokaż wiadomość
witaj
miałam okazję przetestować helenkę więc jestem skłonna zarezerwować brązerek ponieważ mnie helenka bardzo odpowiada Więc spokojnie mogę zaczekać do soboty do Twojej odpowiedzi
Ok dam zanać w sobotę co i jak,
ale wysłać paczkę będę mogła dopiero ok.20lipca, i już wyjaśniam dlaczego - Helenka jest ciężka (patrz masywne szklane opakowanie) a ja obecnie przebywam w IRL i polecony priorytet kosztowałby niewiele mniej niż nowy Clarins ze sklepu, tak więc średnio by mi się opłacało, 18lipca zjeżdzam na wakacje do Polski na 2tydz. i w tym czasie będe finalizować większość moich wymianek (te ciężkie przymajmniej), proszę o odpowiedz czy Ci to pasuje
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 22:45   #147
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Becca, ja muszę Cię przeprosić, ale z naszej wymianki będą nici, skoro mieszkasz w Irlandii, a do 20 lipca jeszcze dużo czasu. pozdrawiam serdecznie
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 23:02   #148
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Becca, ja muszę Cię przeprosić, ale z naszej wymianki będą nici, skoro mieszkasz w Irlandii, a do 20 lipca jeszcze dużo czasu. pozdrawiam serdecznie
Ok, nic nie szkodzi
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 23:08   #149
RedButterfly
Zadomowienie
 
Avatar RedButterfly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 533
Przekupka: 121 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

ehhh.... to faktycznie strasznie długo bo aż ponad miesiąc... więc w tym wypadku jednak zrezygnuję.
Pozdrawiam
RedButterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 23:33   #150
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wymiana-Black cashmere, smok, HR, Revlon

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
A więc buteleczka wygląda jak duża szklana strzykawka, z jednej strony ma dziubek z zatyczką a z drugiej coś jakby pompkę, zdejmujemy zatyczkę, wkładamy dziubek do butelki (flakony Innocenta mają odkręcaną górę) i palcem naciskając pompkę przelewamy zawartość, można bez problemu kontrolować przelew, tak więc gdy osiągniemy satysfakcjonującą objętość (w przypadku gdy mamy mniejszy atomizerek niż 25ml lub chcemy sobie sprawić małą flaszke do totebki) po prostu przestajemy naciskać, zakładamy zatyczkę na dziubek i reszta zapachu czeka do następnego razu,
info. mam z instrukcji obsługi która jest dołączona do opakowania,
Tak więc atomizerek Sephora jest OK

Jestem zainteresowana,znaj dziesz coś u mnie?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.