Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 11:26   #241
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem , czy można zawiadomić Princetown University o kradzieży wizerunku ich studentki .
Parabelko, o tym samym pomyślałam
melagu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:31   #242
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez KotkaMruczurotka Pokaż wiadomość
Aha. Chodzi o niemuzyczna pięciolinia magazyn o perfumach. Zastanawiam się czy to ta sama osoba, bo skoro "ukradł" nazwę bloga, to może nazwę z jakiegoś magazynu perfumiarskiego też.
Tak NMP jest przez niego prowadzona.

A nazwa jest samozwańcza i nie ma nic wspólnego z "magazynem".

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Biedaczek , ciężko żyć z rozszczepioną osobowością i to na męską i damską , a ta damska też rozszczepiona i to międzykontynentalnie a co dopiero mówić o rozszczepieniu w strefach czasowych , ojojoj
Ciekawa jestem , czy można zawiadomić Princetown University o kradzieży wizerunku ich studentki .
Uuuu MB to jest wręcz "genialny" okaz do prowadzanie badań "nad osobowością".
Uuu gdyby był znany na świecie przez specjalistów to pewnie by się mocno o niego pobili!
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2013-02-27 o 13:11
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:34   #243
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez KotkaMruczurotka Pokaż wiadomość
Czy autor bloga niemuzyczna itd... jest też właścicielem strony ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ ☠☠.pl magazyn o perfumach? Ja się nie znam na opisywaniu perfum i w ogóle. Dopiero zaczynam przygodę z odlewkami i uczę się wąchać, ale to na swoje potrzeby. Poszukuję idealnych miodowych perfum. W każdym razie sprawę znam tylko z tego wątku, więc czy ktoś mnie może oświecić czy ten facet jest też właścicielem wyżej wspomnianej strony?
NMP jest blogiem Twistera, nie magazynem. Nie wiem, jakie są techniczne kryteria nazywania czegoś magazynem, ale obawiam się, że ta strona raczej ich nie spełnia.


Mam kolejne wieści: wygląda na to, że Twister usunął całe forum Twistera. Nie wiem, co tam pisano, ale już tego nie ma.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2013-02-27 o 11:38
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:39   #244
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie tyko jedno, skutecznie zraził do siebie środowisko zapachowe, może nie jest w tym środowisku aż tak dużo ludzi, ale działają nadzwyczaj skutecznie. Mam na myśli wczorajszą dyskusję na FB. Każda firma kosmetyczna zastanowi się teraz czy współpracować z panem B. po takich komentarzach, a to środowisko hermetyczne i wszyscy wiedzą co gdzie się dzieje. Zamiast spuścić głowę, przeprosić i zacząć pomału odzyskiwać w tym środowisku twarz(a umiał prosić jak chciał zostać modem) to On brnie w to g..ówno coraz głębiej.Po co?to ewidentny strzał w kolanoGdyby oddał Sabb domenę jak obiecywał to znając Ją puściłaby to w niepamięć albo przynajmniej nie byłoby takich akcji bo mściwa nie jest.
Chyba że liczy na współpracę z ludźmi Jego pokroju, którzy za wszelką cenę chcą zaistnieć
Mnie to nie dziwi, (bo po tym osobniku od lat spodziewam sie tylko 'wszystkiego najgorszego'), ale nie znaczy to, ze potrafie zrozumiec po co? dlaczego? tak sie zachowuje.
Zastanawiam sie kiedy, (i czy w ogole), poczuje sie na tyle usatysfakcjonowany swoimi trollowymi 'osiagnieciami' , zeby odpierwiastkowac sie od innych bloggerow i 'perfumiarzy'.
Niestety trudno dojsc do porozumienia z kims bez honoru i godnosci, kto wyrzucony oknem wcisnie sie kominem, nie przejmujac sie etykietka 'persona non grata'

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2013-02-27 o 11:46
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:41   #245
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Boszsz, chciałam napisać, że kiedyś przeglądałam stare wątki i Twister on sam ze sobą rozmawiał z różnych kont, sam się cytował odnosząc do wcześniejszych wypowiedzi jako inna osoba a tu takie wieści... jakoś mnie to nie zdziwiło. To jest poważna choroba i koleś ma kilka/kilkadziesiąt osobowości, jest chory po prostu , ale ma teraz s....anie, tzn. oni i one mają
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:42   #246
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
NMP jest blogiem Twistera, nie magazynem. Nie wiem, jakie są techniczne kryteria nazywania czegoś magazynem, ale obawiam się, że ta strona raczej ich nie spełnia.


Mam kolejne wieści: wygląda na to, że Twister usunął całe forum Twistera. Nie wiem, co tam pisano, ale już tego nie ma.
A to miał jeszcze jakieś inne? Myślałam, że tylko to
http://forumoperfumach.pl/viewforum....fcd9bd137e3a71
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:48   #247
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Mnie to nie dziwi, (bo po tym osobniku od lat spodziewam sie tylko 'wszystkiego najgorszego'), ale nie znaczy to, ze potrafie zrozumiec po co? dlaczego? tak sie zachowuje.
Zastanawiam sie kiedy, (i czy w ogole), poczuje sie na tyle usatysfakcjonowany swoimi trollowymi 'osiagnieciami' , zeby odpierwiastkowac sie od innych bloggerow i 'perfumiarzy'.
Niestety trudno dojsc do porozumienia z kims bez honoru i godnosci, kto wyrzucony oknem wcisnie sie kominem, nie przejmujac sie etykietka 'persona non grata'
Wtedy przestałby istnieć a tego by nie zniósł
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 11:49   #248
wiedzma z podgorza
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma z podgorza
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z chatki na kurzej nóżce
Wiadomości: 785
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Mam kolejne wieści: wygląda na to, że Twister usunął całe forum Twistera. Nie wiem, co tam pisano, ale już tego nie ma.
Hy, pewnie prowadził tam tak ożywione dyskusje z Martą Nowak, że aż palce rozbolały go od stukania w klawisze.


A w ogóle to... Mam wrażenie, że czegokolwiek by nie napisać, to i tak będzie pusta gadanina. Bo to idealny przykład zachowań, wobec których po prostu brak słów.
Gdyby to nie było takie dołujące, pewnie nadawałoby się na scenariusz zwariowanej komedii.
__________________


"Śnił mi się koszmar. Przerost biurokracji w państwie, gdzie niedawno ukończono likwidację analfabetyzmu".
"Człowiek z człowiekiem się nie zejdzie, ale góra z górą zawsze".

Stanisław Jerzy Lec



Obłąkane Retorty


Ż ≠ RZ
U ≠ Ó
KS ≠ X!!
wiedzma z podgorza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:53   #249
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Mon Credo promuje MB na fejsbuku
Co, dopiero teraz zauważyliście?
Ja zauważyłem to 2-3 tygodnie temu, gdy linkowali tego bloga

Napisałem PW do nich (Mon Credo), ale pewnie zwykłego szarego człowieczka zleją ciepłym moczem, bo kim ja jestem w porównaniu z samozwańczym królem polskiej sceny pachnącej? Tylko klientem i to tylko ewentualnym A uściślając, byłem ewentualnym klientem, bo raczej nie wybiorę się tam ani na zakupy ani na testy
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:53   #250
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
A to miał jeszcze jakieś inne? Myślałam, że tylko to
http://forumoperfumach.pl/viewforum....fcd9bd137e3a71
Nie to.
To:
http://forumtwistera.p2a.pl/

Może usunął je już wcześniej? Nie z związku z tą sprawą.



edit:
Przepraszam, link nie działał.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2013-02-27 o 11:57
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:54   #251
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Wtedy przestałby istnieć a tego by nie zniósł
czyli to glownie "parcie na szklo" nim kieruje? a ja naiwnie myslalam, ze cos bardziej praktycznego, jak korzysci finansowe; darmowe flakony, kasa za wywiady (), etc.- co mozna kiedys w koncu zaspokoic, (chyba).

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2013-02-27 o 11:57
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 12:01   #252
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Nie wiadomo co nim tak naprawdę kieruje.

Z tego co zaobserwowałam to i jedno i drugie!
(i szkło i chęć zarobku bezpośredni i pośrednia)
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:04   #253
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie to.
To:
http://forumtwistera.p2a.pl/

Może usunął je już wcześniej? Nie z związku z tą sprawą.
edit:
Przepraszam, link nie działał.
Aaaaa, to tam nigdy nie byłam
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:14   #254
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
czyli to glownie "parcie na szklo" nim kieruje? a ja naiwnie myslalam, ze cos bardziej praktycznego, jak korzysci finansowe; darmowe flakony, kasa za wywiady (), etc.- co mozna kiedys w koncu zaspokoic, (chyba).
Myślę że jedno i drugie
W myśl zasady:nie ważne jak mówią byleby nazwiska nie przekręcili.To chyba Jego motto.
Po trupach do zwycięstwa też pasujeno i coś o palonych mostach za sobąmożna by chyba wiele wymieniać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:20   #255
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
A to miał jeszcze jakieś inne? Myślałam, że tylko to
http://forumoperfumach.pl/viewforum....fcd9bd137e3a71
A ja głupia jakiś rok czy półtora roku temu zarejestrowałam się tam, może ze cztery razy coś napisałam i zapomniałam o tym miejscu, bo tamto forum to jakaś porażka. Gdybym była świadoma kto zacz, uciekałabym gdzie pieprz rośnie. Tłumaczy mnie jedynie niewiedza i to, że byłam ciężko chora wtedy i nudziłam się w szpitalu. Czytam teraz te wszystkie informacje i nie mogę uwierzyć, że to dzieje się w realu. To wszystko zaczyna układać się w jakąś całość i dochodzę do wniosku, że ten człowiek to psychopata, bardzo niebezpieczny i poważnie potrzebujący pomocy specjalistów w pokoju bez klamek. Czytałam wczoraj dyskusję na profilu Mon Credo i niejaka, niejaki MN cały czas się udziela. Ktoś wcześniej pisał, że powinno powiadomić się ten uniwersytet o fakcie wykradzenia fizycznej tożsamości ich studentki. Do licha, przecież coś takiego to przestępstwo.
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:44   #256
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
A ja głupia jakiś rok czy półtora roku temu zarejestrowałam się tam, może ze cztery razy coś napisałam i zapomniałam o tym miejscu, bo tamto forum to jakaś porażka. (...)
Ad. pogrubionego nawet tak nie myśl.
Ja nawet znając tego osobnika parę razy stawałam w jego obronie, mając nadzieję na jego poprawę.
Niestety nic z tego, a o sobie dowiedziałam się ze jestem okropnie naiwna, łatwowierna i głupia ze daje wciąż i wciąż kredyt zaufania komuś kto na niego nie zasługuje.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:46   #257
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Kochani, zachowajcie proszę, ostrożność w sądach. A może raczej w ich wyrażaniu, bo na sądy nic poradzić nie można. Sama jestem bardzo wzburzona, ale mam świadomość, że Twister czuwa i najprawdopodobniej wraz ze swym prawnikiem czyta wszystko, co się tu pisze.


Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
A ja głupia jakiś rok czy półtora roku temu zarejestrowałam się tam, może ze cztery razy coś napisałam i zapomniałam o tym miejscu, bo tamto forum to jakaś porażka. Gdybym była świadoma kto zacz, uciekałabym gdzie pieprz rośnie. Tłumaczy mnie jedynie niewiedza i to, że byłam ciężko chora wtedy i nudziłam się w szpitalu. Czytam teraz te wszystkie informacje i nie mogę uwierzyć, że to dzieje się w realu. To wszystko zaczyna układać się w jakąś całość i dochodzę do wniosku, że ten człowiek to psychopata, bardzo niebezpieczny i poważnie potrzebujący pomocy specjalistów w pokoju bez klamek. Czytałam wczoraj dyskusję na profilu Mon Credo i niejaka, niejaki MN cały czas się udziela. Ktoś wcześniej pisał, że powinno powiadomić się ten uniwersytet o fakcie wykradzenia fizycznej tożsamości ich studentki. Do licha, przecież coś takiego to przestępstwo.
Lilizo, oprócz pięknego, miodowego Botrytisa, wypróbuj też Asmar SoOud. A jeśli kiedyś Ci się uda, to może i Mur Slumberhouse.
To miody łagodne.

W kategorii miodów ostrych i trudnych: Miel de Bois Serge Lutens.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:47   #258
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kochani, zachowajcie proszę, ostrożność w sądach. A może raczej w ich wyrażaniu, bo na sądy nic poradzić nie można. Sama jestem bardzo wzburzona, ale mam świadomość, że Twister czuwa i najprawdopodobniej wraz ze swym prawnikiem czyta wszystko, co się tu pisze.
Przeca to jedna osoba
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:47   #259
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Ad. pogrubionego nawet tak nie myśl.
Ja nawet znając tego osobnika parę razy stawałam w jego obronie, mając nadzieję na jego poprawę.
Niestety nic z tego, a o sobie dowiedziałam się ze jestem okropnie naiwna, łatwowierna i głupia ze daje wciąż i wciąż kredyt zaufania komuś kto na niego nie zasługuje.
Ale są na pewno ludzie którzy na taką szansę zasługująźle trafiłaś po prostu
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 12:48   #260
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Ad. pogrubionego nawet tak nie myśl.
Ja nawet znając tego osobnika parę razy stawałam w jego obronie, mając nadzieję na jego poprawę.
Niestety nic z tego, a o sobie dowiedziałam się ze jestem okropnie naiwna, łatwowierna i głupia ze daje wciąż i wciąż kredyt zaufania komuś kto na niego nie zasługuje.
W kategorii bycia głupią, naiwną i łatwowierną (w kontekście tego pana) to chyba ja pobiłam wszelkie rekordy, prawda? Tak. Można się śmiać.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:58   #261
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
W kategorii bycia głupią, naiwną i łatwowierną (w kontekście tego pana) to chyba ja pobiłam wszelkie rekordy, prawda? Tak. Można się śmiać.
Ale z czego? że tacy jak On podkopują wiarę w innych ludzi? i po takich doświadczeniach nie dostanie od Ciebie/nas szansy ten kto na nią zasłużył?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 13:01   #262
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Chłopak ma poważne problemy, co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości. Współczuję wyrządzonych nieprzyjemności.

Pseudo-konkurowanie na polu perfumeryjnego blogowania to śmiech na sali sam w sobie. Mnie w szczególności mroziło za każdym razem kiedy Marcin Budzyk pozwalał sobie na ohydne wycieczki osobiste. Jakby "dyskredytowaniem" kogoś chciał sam urosnąć w swoich oczach. Tragedia.

Przy okazji chciałabym nadmienić, że żerowanie na domenach blogów miało miejsce jeszcze dawniej, ale niestety nie pamiętam dokładnie kto zacz. Chyba staram się wypierać ze świadomości istnienie takiej obrzydliwości rasy ludzkiej.

Na pewno utyskiwanie jest mało produktywne, warto byłoby podjąć konkretne kroki ku ukróceniu niczym nieuzasadnionego poczucia bezkarności.
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2013-02-27 o 13:14
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 13:21   #263
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
W kategorii bycia głupią, naiwną i łatwowierną (w kontekście tego pana) to chyba ja pobiłam wszelkie rekordy, prawda? Tak. Można się śmiać.
Nie ma w tym nic do śmiechu.
A bycie dobrym, miłym i życzliwym jest raczej dobrą cechą (choć czasem boli "dolna cześć kręgosłupa" od kopania weń).

A ja się z siebie już sama śmieję

Szatanko: Alez to jest oczywiste Zazwyczaj wystarczy dac komuś druga szansę i on ja wykorzysta jak należy.
Ja w w/w przypadku dawałam szansę kilka(naście) razy, naiwnie wierząc z poprawę.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 14:36   #264
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Ten chłopak mnie zadziwia tak niebywałym brakiem instynktu samozachowawczego . Przecież tyle już zaliczył wtop, nawet ocierających sie o sąd, a brnie w to dalej jak gdyby nigdy nic
Mój rozumek tego nie ogarnia
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:54   #265
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Mon Credo zabrało dzisiaj głos na FB w wiadomej sprawie. W załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mc11.jpg (110,7 KB, 169 załadowań)
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 22:09   #266
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Mon Credo zabrało dzisiaj głos na FB w wiadomej sprawie. W załączniku
No to teraz czekajmy aż Twister machnie wpis o zamachu szkalującym jego oświecone dobre imię
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 22:21   #267
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Dla mnie najbardziej przerażające jest chyba to, ze ten człowiek coś skrobnie, loguje się jako ktoś inny i sobie odpowiada, założę się, ze te marne kilka osób, które się udzielało u niego na FB, na forum o perfumach to on sam... żenada. Zamiast zniknąć, zapaść się ze wstydu pod ziemię to ma tupet się odezwać i praktycznie przyznać, że ma rozdwojenie(przynajmniej) jaźni.
Myślę, że należałoby linki do pewnych rzeczy podesłać wszystkim perfumeriom, pismom gdzie wychodził sobie wzmianki o sobie, niech wiedzą, jaką głupotę zrobiły, że pozwoliły na wkręta na Dyzmę
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 23:02   #268
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

A co do Marty Nowak, to fałszywy profil można zgłaszać Facebookowi.
Jak mi się nie chce tym zajmować! Ale czuję imperatyw
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 23:07   #269
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;39499267]No to teraz czekajmy aż Twister machnie wpis o zamachu szkalującym jego oświecone dobre imię [/QUOTE]

A na blogu Sabb pojawi sie wpis o opętanych wyznawcach Sabbath jawnie siejących nienawiść do niewinnych osób.
__________________
[SIZE=2]Szukam flaszek z ubytkiem:
ANGEL EDP
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 07:27   #270
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Szatanko: Alez to jest oczywiste Zazwyczaj wystarczy dac komuś druga szansę i on ja wykorzysta jak należy.
Ja w w/w przypadku dawałam szansę kilka(naście) razy, naiwnie wierząc z poprawę.
Bo jesteś dobrą istotą
Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Mon Credo zabrało dzisiaj głos na FB w wiadomej sprawie. W załączniku
MC na pewno nie wiedziało o panu B.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.