Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 19:49   #421
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Sposoby na białe zęby

a ja polecam isc do dentysty na usuwanie kamienia. Moze i go nie masz, bo nie piszesz, ale takie przebarwienia po kawie, czy herbacie to to samo co kamien, tylko osadzone na calej powierzchni zeba i w malej ilosci. Wczoraj bylam u dentysty(mialam jeden ubytek) i przy okazji oczyszczono mi zabki i lsnia biela , jak nowe. Na styczen umowilam sie na ponowna wizyte na konkretne czyszczenie. To jakas specjalna technika ktora usuwa wszystko co jest na zebych i przy dziaslach pod cisnieniem czy jakos tak mi to tlumaczono. To cos w rodzaju powera, tak sie smiala dentystka. Caly osad i przebarwienia sa usuniete. Nie tylko z powierzchni zeba, ale i z przestrzeni miedzyzebowych. Mam male zepalenia dziasel ktorych normalnie nie widze i nie czuje. Jak nazwala to moja dentystka , ze sa to jakies torebki zapalne. Raz na rok nalezy porzadnie oczyszcac zeby, a nie tylko usuwac kamien. Jest to konieczne nie tylko zeby ladnie zabki wygladaly, ale i dla zdrowia naszych zebow i dziasel. Jest tylko jedno ale , kasa chorych tego nie pokrywa, ale co mi tam. Zobacze co i jak. Wkoncu bede miec sliczne zabki o jakich marze od 16 lat. W Pl zawsze mi mowiono, ze ja mam przebarwienia i tego sie nie usuwa, a ja tymczasem mialam kamien, ale tez lekkie przebarwienia widoczen w postaci lekkiego pozolkniecia w okolicach dziasel. Moja zmora byly czeste zapalenia dziasel. Idz do porzadnego dentysty, ktory posiada sprzet do usuwania kamienia i przebarwien. Kamien , nawet w PL usuwa sie za darmo(przynajmniej u mojej cioci to damowy zabieg). Daje naprawde duzo. Jesli twoje zabki sa pozolkle z powodu kawy i papieroskow to napewno przejasnieja, jesli masz bardzo zolte zeby , ale dlatego ze takie jest szkliwo to taki zabieg nie pomoze, tu pomoze wybielanie, ktore jest bardzo drogie i oslabia szkliwo. Piszesz, ze w duzej mierze wina jest kawka, wiec mysle, ze naturalne zabki wcale nie s aaz tak zolte, wiec jak usuniesz kamien i przebarwienia, to zobaczysz roznice, a i zdrowie twoich dziasel bedzie podreperowane.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:29   #422
czarna_232
Raczkowanie
 
Avatar czarna_232
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 158
Dot.: Sposoby na białe zęby

justyna ja kupilam wczoraj paste diamont email, wieczorkiem umylam sobie ząbki i poprostu rewelacja, efekty byly widoczne po pierwszym myciu, a pasta jest o kolorze krwistym czerwonym
czarna_232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 21:32   #423
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Sposoby na białe zęby

Właśnie czytałam mnóstwo pochlebnych opinii na temat tej pasty... teraz tylko trzymajcie kciuki żeby mnie rodzicielka nie zabiła jak ją już n-ty raz w tym tygodniu (tak! od niedzieli) poproszę o kosmetyk polecany na Wizażu
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 21:35   #424
malapkasia
Przyczajenie
 
Avatar malapkasia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: proste i białe ząbki

Hmmm ja aparat nosze juz 2 lata i 4 miechy i w czwartek sie go pozbywam w sumie to troche mi szkoda bo sie przyzwyczailam, w koncu to gora i dół
wosk mozna kupic w aptece ale ortodontka sama powinna go dać, mozna sie zawsze upomnieć... jeden luk kosztował mnie 1200zł i kazda wizyta raz w miechu 50 zeta, przy wymianie drutu 150zł... na raty tez mozna rozlozyc bez problemu... aha i co do estetyki... ja mam metalowy i moj chlopak sie nabija ze mam rusztowanie, druciki, mowi ze jestem szablozębna ktos tam pisał wcześniej, że nie pow. chlopakowi ze bedzie miec aparat, pow mu, ja pow. a on pow cos czego nie zapomne, ze kocha mnie taka jaka jestem a druciki nie beda mu przeszkadzać, a i ze zgodzi sie na niego tylko pod jednym warunkiem, ż enie bedziemy sie mogli calować... pozniej sie dowiedzialam ze mozna wyrywac chlopakow wlasnie na aparacik itp.. w ogole jest mnostwo smiesznych historii zwiazanych wlasnie z aparatami... w ogole beka, tylko kase trzeba mieć... a ile u was kosztują
reterjery <=aparaty zdejmowane??
malapkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 21:52   #425
ziuta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 17
GG do ziuta
Dot.: Chce wybielić martwy ząb...

Ja zapłaciłam ok 150 zł ,tylko że w moim przypadku potrzebne było trzykrotne wybielanie (cotygodniowe wpuszczanie środka wybielającego) i ponoć trochę przepłaciłam ale to pominę
ziuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 23:35   #426
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Sposoby na białe zęby

Ja stosowalam paski blend-a-med white stripes.Efekt naprawde super.Zabki bialutenkie,naprawde sliczne.Takiego efektu nie dala mi zadna pasta i cytrynka.Jednak ma swoje minusy ta metoda.Po kilku dniach stosowania plastrow,potwornie bolaly mnie zeby..Ale bylo warto.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 07:44   #427
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Chce wybielić martwy ząb...

ja placiłam 120 złotych, dwie wizyty to były wybielalam w maju, a ząb nadal jest biały a był w naprawdę okropnym stanie.
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 11:26   #428
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Chce wybielić martwy ząb...

Miałam martwy ząb i gnębiłam mojego dentystę, żeby mi go wybielił. Nie zgadzał się, ponieważ wybielanie jest po pierwsze mało skuteczne, a po drugie dodatkowo osłabia i tak już słabszy ząb. Martwe zęby mają skłonność do pękania, łamania się po wielu latach i wtedy ma się naprawdę problem. Polecam koronę porcelanową - inwestycja nieco kosztowna (300-400 zł), ale efekt jest naprawdę oszałamiający, no i taki ząb jest niezniszczalny (oczywiście wyłączając przypadki jakiegoś wielkiego urazu np. uderzenia), a na martwego to trzeba ciągle uważać. Oczywiście korona korobie nierówna, trzeba znależć dobrego fachowca, żeby wyglądała jak prawdziwy ząb.
Pozdrawiam i życzę udanej decyzji, bo ładne zęby upiększają bardziej, niż najlepszy makijaż
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:43   #429
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Chce wybielić martwy ząb...

ja wybielalam martwy zab okolo 1.5 roku temu i narazie nie żółknie. co do ceny to zaplacialm 100 zl i bylam tylko jeden raz. wiadomo ze taki zab nie wybiela sie calkowicie aby byl bielutki tylko do koloru pozostalych zębów. nie pamietam jakim sposobem zrobil to dentysta w kazdym razie trwalo to okolo 40 miniut i po wszystkim.
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 15:01   #430
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Sposoby na białe zęby

White Stripes,-so do d*** ,obzydliwe uczucie jak amsz je an sobie i nic nei daja.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 15:02   #431
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Sposoby na białe zęby

polecam wybielanie u dnetysty
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 15:12   #432
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Sposoby na białe zęby

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
a ja polecam isc do dentysty na usuwanie kamienia. Moze i go nie masz, bo nie piszesz, ale takie przebarwienia po kawie, czy herbacie to to samo co kamien, tylko osadzone na calej powierzchni zeba i w malej ilosci. Wczoraj bylam u dentysty(mialam jeden ubytek) i przy okazji oczyszczono mi zabki i lsnia biela , jak nowe. Na styczen umowilam sie na ponowna wizyte na konkretne czyszczenie. To jakas specjalna technika ktora usuwa wszystko co jest na zebych i przy dziaslach pod cisnieniem czy jakos tak mi to tlumaczono. To cos w rodzaju powera, tak sie smiala dentystka. Caly osad i przebarwienia sa usuniete. Nie tylko z powierzchni zeba, ale i z przestrzeni miedzyzebowych. Mam male zepalenia dziasel ktorych normalnie nie widze i nie czuje. Jak nazwala to moja dentystka , ze sa to jakies torebki zapalne. Raz na rok nalezy porzadnie oczyszcac zeby, a nie tylko usuwac kamien. Jest to konieczne nie tylko zeby ladnie zabki wygladaly, ale i dla zdrowia naszych zebow i dziasel. Jest tylko jedno ale , kasa chorych tego nie pokrywa, ale co mi tam. Zobacze co i jak. Wkoncu bede miec sliczne zabki o jakich marze od 16 lat. W Pl zawsze mi mowiono, ze ja mam przebarwienia i tego sie nie usuwa, a ja tymczasem mialam kamien, ale tez lekkie przebarwienia widoczen w postaci lekkiego pozolkniecia w okolicach dziasel. Moja zmora byly czeste zapalenia dziasel. Idz do porzadnego dentysty, ktory posiada sprzet do usuwania kamienia i przebarwien. Kamien , nawet w PL usuwa sie za darmo(przynajmniej u mojej cioci to damowy zabieg). Daje naprawde duzo. Jesli twoje zabki sa pozolkle z powodu kawy i papieroskow to napewno przejasnieja, jesli masz bardzo zolte zeby , ale dlatego ze takie jest szkliwo to taki zabieg nie pomoze, tu pomoze wybielanie, ktore jest bardzo drogie i oslabia szkliwo. Piszesz, ze w duzej mierze wina jest kawka, wiec mysle, ze naturalne zabki wcale nie s aaz tak zolte, wiec jak usuniesz kamien i przebarwienia, to zobaczysz roznice, a i zdrowie twoich dziasel bedzie podreperowane.
ile takie czyszczenie kosztuje???
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 18:10   #433
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pasta wybielająca

a uzywa ktos moze pasty Vilcacora? jestem bardzoe ciekawa opinii na jej temat
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 18:58   #434
malapkasia
Przyczajenie
 
Avatar malapkasia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez justynka2o
a na czym polega wyciaganie zemba??
to zabieg.. hmm.... nie przyjemny i zalezy od położenia zęba bezbolesny, bardziej mogą przerażać odgłosy wydające przyrządy potrzebne do zabiegu... ja miałam (niestety) 3 takie zabiegi... miałam wyciągane kły, gdyż rosły sobie (gleboko w dziąśle) one w stronę 1 i 2 wiec niestety zeby przednie by mi wypadly bardzo szybko i zabieg był konieczny, a wlasciwie zabiegi... przyznaje ze balam sie tych zabiegow, choc moja Pani doktor pow. mi na czym one polegaja bardzo dokladnie... w sumie to polega tak: dostajesz znieczulenie miejscowe, albo "glupiego Jasia" chirurg tnie dziąsło na glebokosc zalezna od polożenia zęba, jesli jest taka konieczność to go "troszkę" przemieszcza <=nie miłe odslanaia zęba aby po oczysczeniu lekarz ortodonta mogl nakleic zameczek poczym zaklada szwy <= nie da sie z nimi jeść nawet jest głupie uczucie kiedy sie dotykasz w to miejsce jezykiem<=nie polecam sie całować, szwy som na tydzien zalozone... przy 3 zabiegu prawie zemdlałam i płakałam, bo zeba mogl wyciagnac tylko z wew. strony ust<=znaczy tej bliżej jezyka, i nie xle mnie pociął wiec musiał i pozszywać, znieczulenie puszczało, a on zszywał mi podniebienie<=tam bol najsilniejszy naszczescie widząc moje łzy dodał jeszcze znieczulenia, ale to tez bolało... nikomu nie życze zeby musial przezywać takie katorgii aha po zalozeniu zamka lekarz ortodonta zaklada tez drucik, który najpierw lekko(z kazda pozniejsza wizyta mocniej) naciaga w strone drutu... <=przynajmniej tak bylo w moim przypadku... 1 zeba wyciagneli mi tydz. przed swietami, 2 pozostale w styczniu, wiec juz prawie 2 lata, a kły są tam gdzie powinny być w sumie to dzięki nim męcze się z "rusztowaniem"
pozdrawiam...
malapkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 20:56   #435
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: proste i białe ząbki

do dziewczyn noszacych aparat ponad rok - czy nie pojawily sie u Was podraznienia na dziaslach ?? mi zaczyna cos rosnac!!!!! takie jakby NADZIASLACZKI !! nie wiem jak to wytlumaczyc ale boje sie troszke bo to boli
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 21:52   #436
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez malapkasia
to zabieg.. hmm.... nie przyjemny i zalezy od położenia zęba bezbolesny, bardziej mogą przerażać odgłosy wydające przyrządy potrzebne do zabiegu... ja miałam (niestety) 3 takie zabiegi... miałam wyciągane kły, gdyż rosły sobie (gleboko w dziąśle) one w stronę 1 i 2 wiec niestety zeby przednie by mi wypadly bardzo szybko i zabieg był konieczny, a wlasciwie zabiegi... przyznaje ze balam sie tych zabiegow, choc moja Pani doktor pow. mi na czym one polegaja bardzo dokladnie... w sumie to polega tak: dostajesz znieczulenie miejscowe, albo "glupiego Jasia" chirurg tnie dziąsło na glebokosc zalezna od polożenia zęba, jesli jest taka konieczność to go "troszkę" przemieszcza <=nie miłe odslanaia zęba aby po oczysczeniu lekarz ortodonta mogl nakleic zameczek poczym zaklada szwy <= nie da sie z nimi jeść nawet jest głupie uczucie kiedy sie dotykasz w to miejsce jezykiem<=nie polecam sie całować, szwy som na tydzien zalozone... przy 3 zabiegu prawie zemdlałam i płakałam, bo zeba mogl wyciagnac tylko z wew. strony ust<=znaczy tej bliżej jezyka, i nie xle mnie pociął wiec musiał i pozszywać, znieczulenie puszczało, a on zszywał mi podniebienie<=tam bol najsilniejszy naszczescie widząc moje łzy dodał jeszcze znieczulenia, ale to tez bolało... nikomu nie życze zeby musial przezywać takie katorgii aha po zalozeniu zamka lekarz ortodonta zaklada tez drucik, który najpierw lekko(z kazda pozniejsza wizyta mocniej) naciaga w strone drutu... <=przynajmniej tak bylo w moim przypadku... 1 zeba wyciagneli mi tydz. przed swietami, 2 pozostale w styczniu, wiec juz prawie 2 lata, a kły są tam gdzie powinny być w sumie to dzięki nim męcze się z "rusztowaniem"
pozdrawiam...
Eh dzięki że to wyjaśniłaś już wiem co mnie mniej więcej czeka. Ja mam kła na podniebieniu i też niestety będzie trzeba go przemieścić.
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 23:29   #437
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Sposoby na białe zęby

Cytat:
Napisane przez Malwina12320
White Stripes,-so do d*** ,obzydliwe uczucie jak amsz je an sobie i nic nei daja.
U mnie jak pisalam daly ogromne efekty.Moim zdaniem to bardzo dobry sposob na biale zabki.Usuwanie kamienia rowniez jest bardzo istotne.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 12:28   #438
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Sposoby na białe zęby

ja stosuje paste diamant email od tyg i na mnie efektów brak wogole dziwna a pasta nawet sie nie pieni nie nic tylko zabarwia mi usta i dziasła jak piszecie szkoda ze mi nie pomogła ale moze u innych sie sprawdzi i nadal pozostaje mi szukanie lepszych srodkow
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 18:36   #439
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Sposoby na białe zęby

normalne usuwanie kamienia to bezpaltny zabieg w ramach co rocznej kontroli zebow, to czyszczenia na ktore ja mam isc, to nie wiem, nie pytalam sie. Mam nadzieje ze mi dentystka rachunku powyzej 30€ nie wystawi, a zabieg wybielania to chyba cos kolo 1000-1500€
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-24, 18:45   #440
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Sposoby na białe zęby

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
normalne usuwanie kamienia to bezpaltny zabieg w ramach co rocznej kontroli zebow, to czyszczenia na ktore ja mam isc, to nie wiem, nie pytalam sie. Mam nadzieje ze mi dentystka rachunku powyzej 30€ nie wystawi, a zabieg wybielania to chyba cos kolo 1000-1500€
To pelne czyszczenie o ktorym piszesz kosztuje 40-ci-pare EUR.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:01   #441
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: proste i białe ząbki

Te kly sa paskudne!!! mnie tez to czeka. lewy siedzi sobie poziomo bardzo daleko od luku... och! tylko najpierw bede musiala nosic aparacik by miejsce sie zrobilo miedzy 2 a 4 i chirurg mogl go wyjac. to chyba potrwa z pol roku(?)... nie wiem.. na razie mam zalozone gumki miedzy zabkami by powstaly szczelinki. za tydzien bede miala zalozone jakies drutki na ostatnie zebulce na gorze i poprowadzony jeden drut od 7 do 7 przez jame ustna a nie zeby.wy tez tak macie?
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:59   #442
mmmjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8
Dot.: Szybkie pytanie o wybielanie zębow

Ja właśnie kupilam na allegro ten srodek z 35% raz uzylam,dziasla mnie w sumie nie bolaly,tylko co jakis czas czulam jakby m ktos igielke w nerwy wbijal:/Jednak wiem ze po kolejnym razie bedzie prawdopodobnie gorzej,dlatego caly czas sie zastanawiam czy probowac dalej.Powiem szczerze ze juz po pierwszym razie efekt byl swietny,to co dopiero po calej serii.....ale czy warto??powiem szczerze ze poprostu boje sie tego srodka,skoro w aptece sa tak niskie stezenia tzn.ze tylko one sa bezepieczne,inaczej bylyb te silniejsze.podobno te sa sprowadzane z usa gdzie swietnie sie sprawdzaja...hmm nie wiem ale ja chyba nie odwaze sie na kolejny raz...znowy pieaniadze wyrzucone w bloto.Teraz szukam jakiejs pasty wybielajacej,pewnie nie da mi oczekiwanego efektu i znowu zaczne zastanawiac sie nad tym zelemjezeli ktos go tez uzywal wiecej niz raz to prosze pisac
mmmjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 21:17   #443
basia_tb
Raczkowanie
 
Avatar basia_tb
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
GG do basia_tb
Dot.: Sposoby na białe zęby

Cytat:
Napisane przez czarna-79
Ja stosuję raz na jakiś czas wybialenie sokiem z cytrynki i sody oczyszczonej. Ten pierwszy sposób wygląda tak: kroję plasterek cytryny, wkładam go między zęby, trzymam kilkanaście sekund (15-20) i zjadam cytrynkę)) Drugi sposób wygląda tak: na pastę nakładam dowolną ilość sody (ale bez przesady), myję nią normalnie zęby. Efekty są baaardzo zadawalające. Moim zdaniem żadne wybielające paski czy pŁdzelki nie dorównują tym metodom....

odradzam mycie zebow soda poniewaz to NISZCZY ZEBY...
prawda jest to ze zeczywiscie je wybiela ale po pewnym czasie poprostu moze ci WYZREC zeby
ja jestem tego najlepszym przykladem, mianowicie zrobila mi sie na 2 mala dziorka...
ale cytryna jest spoko i troche dziala ,
basia_tb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 23:59   #444
wolk
Przyczajenie
 
Avatar wolk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Szybkie pytanie o wybielanie zębow

jak zdecydujesz się na pastę, polecam yotuel, albo rembrand. używam ich od wielu lat, codziennie, biel uważam za wystarczającą, a zęby mam niezniszczone, bo one działają nie mechanicznie, tylko enzymaycznie. rembrantów jest ze sześc rodzajów, yotuel ma chyba trzy wersje, tylko uważaj, bo jedna - ta do zębów wrażliwych - jest z anyżkiem
__________________
cierpliwość i wyrozumiałość to cnoty brzydkich kobiet
wolk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 10:00   #445
futas84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 30
Dot.: Sposoby na białe zęby

Usuniecie kamienia i osadu w Białymstoku w prywatnym gabinecie kosztuje 120zł, natomiast wybielanie w promocji 500zł.
futas84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 10:10   #446
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Sposoby na białe zęby

W promocji? U mnie wybielanie bez promocji kosztuje 500zł, w co wchodzą dwie szyny robione na wymiar i żel wybielający.
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 11:05   #447
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Sposoby na białe zęby

Słuchajcie: ta pasta Email Diamant jest NIESAMOWITA! Nic nigdy nie mogło sobie dać rady z moimi żółtymi zębami, a tutaj widać znaczną różnicę po pierwszym umyciu! Dzięki Wam wielkie!
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 11:21   #448
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Sposoby na białe zęby

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Słuchajcie: ta pasta Email Diamant jest NIESAMOWITA! Nic nigdy nie mogło sobie dać rady z moimi żółtymi zębami, a tutaj widać znaczną różnicę po pierwszym umyciu! Dzięki Wam wielkie!
Zapaszam do recenzowania: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11693
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 13:06   #449
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Sposoby na białe zęby

A pewno, że zrecenzuję
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 13:16   #450
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Sposoby na białe zęby

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Słuchajcie: ta pasta Email Diamant jest NIESAMOWITA! Nic nigdy nie mogło sobie dać rady z moimi żółtymi zębami, a tutaj widać znaczną różnicę po pierwszym umyciu! Dzięki Wam wielkie!
a gdzie ją można kupić? w aptece czy w drogerii??? Bo jak piszesz że ona taka niesamowita to może też bym sobie kupiła
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.