Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 07:35   #1
Lilka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 124

Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?


Hej Dziewczyny!

Do założenia wątku o takim temacie zachęciła mnie historia mojej koleżanki. Otóż jest ona od 3,5 roku po ślubie, małżeństwo bardzo zgodne, dobrze dogadujące się, można śmiało powiedzieć, że są dla siebie jak bratnie dusze. Zachowują się jak zakochani w pierwszych miesiącach znajomości. Mąż jest bardzo czuły, pomocny, tak jakby świata poza nią nie widział. Ona jest obecnie w ciąży. To są moje obserwacje, widzę się z nimi często, mieszkamy bardzo blisko siebie.

Jednak to, co zobaczyłam w pewnym barze 2 tygodnie temu zwaliło mnie z nóg... Był tam mąż tej koleżanki, trochę już podpity i przystawiał się nachalnie do jakiejś laski, którą na pewno nie była jego ciężarna (!!!) żona. Wyglądało to tak, jakby chciał ją pocałować. Byłam w takim szoku, jak chyba nigdy, autentycznie zrobiło mi się niedobrze, jak to zobaczyłam...

I jak to jest?? W domu kochający mąż, a tu wyrabia takie rzeczy... Nie mogę sobie tego poukładać w głowie. Koleżanka ufa mu w 100%, bo faktycznie miała do tego podstawy, a tu takie coś... Nigdy, przenigdy w życiu nie podejrzewałabym go o takie rzeczy. Gdyby ktoś mi powiedział, że go zobaczył w takiej sytuacji, to wyśmiałabym tę osobę...

Jednak powoli stwierdzam, że chyba nie warto nikomu ufać w 100%... Niestety. Co o tym sądzicie??
Lilka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 07:44   #2
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Skoro jesteś z nimi blisko, to weź go kiedyś na bok i poproś go o wytłumaczenie.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 07:45   #3
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

To co Ty widzisz z boku, nie oznacza, że jest prawdą. Ciągle podkreślasz, że wydaje się jakby świata poza nią nie widział, zdaje się, że bratnie dusze- no widać tylko się zdaje
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 08:51   #4
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Nie wiem czy kiedykolwiek w życiu można być kogoś pewnym na 100%.
Ufam mojemu chłopakowi, nigdy nie dawał mi żadnych podstaw do podejrzewania go o cokolwiek. Ale na 100% to ja nawet sobie nie potrafię zaufać, bo w życiu dzieją się naprawdę różne rzeczy. Niejedno wzorowe małżeństwo się rozpada.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 09:00   #5
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Skoro się przyjaźnicie to nie mogłaś tam podejść i spytać-- stary, co ty odpier.... ?
Chłop by natychmiast wytrzeźwiał, a babeczka, nieświadoma sytuacji pewnie by jeszcze mu w pysk dała.
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 09:15   #6
IloveFASHION007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 151
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

A może to była jego siostra?
Nie ma co plotkować skoro z nim o tym nawet nie pogadałaś.. widziałaś coś i już koniec swiata.
Podpitych facetów chyba ciągnie do nie swoich zon.. grunt, zeby za daleko sie nie zagalopowali
IloveFASHION007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 09:39   #7
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez IloveFASHION007 Pokaż wiadomość
A może to była jego siostra?
Nie ma co plotkować skoro z nim o tym nawet nie pogadałaś.. widziałaś coś i już koniec swiata.
Podpitych facetów chyba ciągnie do nie swoich zon.. grunt, zeby za daleko sie nie zagalopowali
Chyba twoich.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 09:44   #8
Lilka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 124
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez IloveFASHION007 Pokaż wiadomość
A może to była jego siostra?
Nie ma co plotkować skoro z nim o tym nawet nie pogadałaś.. widziałaś coś i już koniec swiata.
Podpitych facetów chyba ciągnie do nie swoich zon.. grunt, zeby za daleko sie nie zagalopowali
Wiem, że żartujesz z tą siostrą ale tak dla wyjaśnienia on nie ma ani jednej siostry
Nie koniec świata. Mi chodzi raczej o to, że naprawdę wydawało się, że jest bardzo poukładany, ma swoje zasady, przy znajomych nieraz powtarzał, że dla niego inne kobiety mogłyby nie istnieć, że żona taka cudowna, jedyna i w ogóle... A tu trochę alkoholu i już inna.

I to wyglądało naprawdę bardzo jednoznacznie, jakby miał się zaraz na nią rzucić i rozebrać, a o tym, że się odkleić od niej nie mógł już nie wspomnę... Faktycznie mogłam mu coś powiedzieć, ale tak mnie zamurowało, że chyba bym nie wykrztusiła ani słowa albo by dostał w pysk od razu.
Lilka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 09:46   #9
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez Lilka__ Pokaż wiadomość
którą na pewno nie była jego ciężarna (!!!) żona.
A jakby żona nie była w ciąży to w sumie mógłby ją zdradzać? Co to za różnica, czy żona w ciąży czy nie w ciąży, zdrada boli tak samo.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 09:51   #10
Shiraishi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 85
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Tak, jestem pewna. Przyjaźnimy się 18 lat (pierwszy rok studiów), parą jesteśmy od 16, małżeństwem od 10, rodzicami od 6.


Co do opisanej sytuacji - rzeczywiście, jeśli się przyjaźnisz z gościem, to mogłaś podejść i spytać, czy to ładnie wdzięczyć się do innych babek, kiedy taka fajna żona w domu. I tyle. To, że flirtował, nie musi znaczyć, że zdradza.
Shiraishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 10:21   #11
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Nie stosuję zasady stuprocentowego zaufania w stosunku do własnych partnerów. Tylko sobie można tak ufać

Ja też bym podeszła do tego faceta, skoro się znacie dobrze.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 10:39   #12
Lilka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 124
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez Shiraishi Pokaż wiadomość
Tak, jestem pewna. Przyjaźnimy się 18 lat (pierwszy rok studiów), parą jesteśmy od 16, małżeństwem od 10, rodzicami od 6.


Co do opisanej sytuacji - rzeczywiście, jeśli się przyjaźnisz z gościem, to mogłaś podejść i spytać, czy to ładnie wdzięczyć się do innych babek, kiedy taka fajna żona w domu. I tyle. To, że flirtował, nie musi znaczyć, że zdradza.
Właśnie o to chodzi, że to nie był zwykły flirt, tylko ewidentne nietrzymanie łap przy sobie (że tak powiem) i takie werbalne pokazywanie, że się ma ochotę na coś więcej, obejmował ją też ramieniem...
Kurcze, faktycznie mogłam rzucić mu takim tekstem, ale oczywiście zawsze muszę się ocknąć, jak już jestem "na schodach", jak to się mówi...
_Tinkerbell mam takie samo zdanie, tylko chodziło mi raczej o to, że przyszli tatusiowie bardzo często są zafascynowani pierwszą ciążą, pierwszym dzieckiem, skaczą koło swojej żony, spełniają jej zachcianki, są szczęśliwi i podekscytowani a ten się ślinił do innej.
Lilka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 11:00   #13
rzyrandol
Przyczajenie
 
Avatar rzyrandol
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 21
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Zasada jaką się kieruję to nigdy nie wierz facetom, trzeba mieć do nich ograniczone zaufanie bo im tylko jedno w głowie. Co jakiś czas warto skontrolować telefon i komputer czy czasem nie zalęgło się tam jakieś dziewczę. Facet musi wiedzieć, że konsekwencje skoku w bok będzie dla niego zabójczy.
rzyrandol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 11:02   #14
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez rzyrandol Pokaż wiadomość
Zasada jaką się kieruję to nigdy nie wierz facetom, trzeba mieć do nich ograniczone zaufanie bo im tylko jedno w głowie. Co jakiś czas warto skontrolować telefon i komputer czy czasem nie zalęgło się tam jakieś dziewczę. Facet musi wiedzieć, że konsekwencje skoku w bok będzie dla niego zabójczy.
Co za herezje. Jak dorosła osoba może takie bzdury pisać.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 11:08   #15
mniamii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 22
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Nie, nie jestem pewna nawet w 50%, a wszystko ładnie opisane w moim wątku z wczoraj...
mniamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 11:32   #16
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez tarkowska Pokaż wiadomość
Nie stosuję zasady stuprocentowego zaufania w stosunku do własnych partnerów. Tylko sobie można tak ufać

Ja też bym podeszła do tego faceta, skoro się znacie dobrze.
No własnie ja też nie stosuje takiej zasady. To tak jak na ulicy "zasada ograniczonego zaufania" a mój chłopak ostatnio do mnie coś że chciałby bym mu bezgranicznie ufała Byłoby mu przykro gdybym mu powiedziała: " wiesz facetom nigdy nie zafam bezgranicznie "
Ja sie nie zastanawiam mam nadzieje że wierny jest, ale 100% pewnosci nie mam. Chociaz ma taka osobowość ktora nie ułatwia podrywów obcych kobiet.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 11:45   #17
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Nie ufam chyba nikomu w 100% Jedynie sobie. TŻ nie daje mi powodów do zazdrości i nie robi numerów - to wiem na pewno - mam nadzieję że tak będzie dalej.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 11:49   #18
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Ale co dokładnie widziałaś? Ze ja obejmował ramieniem i bliżej nieokreślone "wyglądał jakby miał ochotę.na więcej". Może zwyczajnie nadinterpretujesz?

Ufam prawie na 100%.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 12:07   #19
Lilka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 124
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ale co dokładnie widziałaś? Ze ja obejmował ramieniem i bliżej nieokreślone "wyglądał jakby miał ochotę.na więcej". Może zwyczajnie nadinterpretujesz?

Ufam prawie na 100%.
Nie ma mowy o mojej nadinterpretacji, ponieważ moi znajomi, z którymi tam byłam byli tak samo mocno zniesmaczeni i dziwili się jego zachowaniu, bo "przecież on ma żonę".
Nie umiem tego tak dokładnie opisać, po prostu wyglądali jak zakochana para, on obejmował ją ramieniem, zaglądał w oczy, szeptał coś na ucho, byli bardzo blisko siebie, drugą ręką bawił się jej włosami, gładził po nodze...
Lilka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 12:09   #20
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez rzyrandol Pokaż wiadomość
Zasada jaką się kieruję to nigdy nie wierz facetom, trzeba mieć do nich ograniczone zaufanie bo im tylko jedno w głowie. Co jakiś czas warto skontrolować telefon i komputer czy czasem nie zalęgło się tam jakieś dziewczę. Facet musi wiedzieć, że konsekwencje skoku w bok będzie dla niego zabójczy.
I co za przyjemność z bycia w takim związku, w którym trzeba co kilka miesięcy przetrzepać komputer dla świętego spokoju?


Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
No własnie ja też nie stosuje takiej zasady. To tak jak na ulicy "zasada ograniczonego zaufania" a mój chłopak ostatnio do mnie coś że chciałby bym mu bezgranicznie ufała Byłoby mu przykro gdybym mu powiedziała: " wiesz facetom nigdy nie zafam bezgranicznie "
Ja sie nie zastanawiam mam nadzieje że wierny jest, ale 100% pewnosci nie mam. Chociaz ma taka osobowość ktora nie ułatwia podrywów obcych kobiet.
Ja wierzę, ufam na co dzień, ale, parafrazując klasyka, nie dałabym sobie ręki uciąć za nikogo. Jak czuję, że coś jest na rzeczy (dzięki Ci Boże za kobiecą intuicję), to wtedy sprawdzam i się żegnam, nawet jeśli bym niczego nie znalazła.

Ja swojemu mówiłam, że na 100% to tylko sobie, bo ze sobą jestem 24h/dobę
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 12:09   #21
rzyrandol
Przyczajenie
 
Avatar rzyrandol
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 21
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Co za herezje. Jak dorosła osoba może takie bzdury pisać.
Jakie herezje? Życie mnie nauczyło że facetom nie można ufać i, że trzeba kontrolować. Cieszę się że twoje życiowe doświadczenie jest inne ale nie nazywaj mojej wypowiedzi herezją. Z moim Tż jestem już trzy lata i mam 100% pewności, że jest mi wierny. Nie pisz mi, że nigdy nie przeglądałaś telefonu czy fejsa swojego tż.
rzyrandol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 12:22   #22
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez Shiraishi Pokaż wiadomość
Tak, jestem pewna. Przyjaźnimy się 18 lat (pierwszy rok studiów), parą jesteśmy od 16, małżeństwem od 10, rodzicami od 6.


Co do opisanej sytuacji - rzeczywiście, jeśli się przyjaźnisz z gościem, to mogłaś podejść i spytać, czy to ładnie wdzięczyć się do innych babek, kiedy taka fajna żona w domu. I tyle. To, że flirtował, nie musi znaczyć, że zdradza.
Nie oznacza ale może do tego prowadzić.
Uważasz, że wszystko jest ok gdy ciężarna żona siedzi w domu a mąż pije i flirtuje z innymi?

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez rzyrandol Pokaż wiadomość
Zasada jaką się kieruję to nigdy nie wierz facetom, trzeba mieć do nich ograniczone zaufanie bo im tylko jedno w głowie. Co jakiś czas warto skontrolować telefon i komputer czy czasem nie zalęgło się tam jakieś dziewczę. Facet musi wiedzieć, że konsekwencje skoku w bok będzie dla niego zabójczy.
Ja nie musze sprawdzac telefonu ani komputera, ufam swojemu mężowi.
Ale czy na 100%? Chyba nie zaufam nikomu na 100%. Co nie znaczy, że będe go kontrolować. Wychodzę z założenia, że skoro ktoś ma zdradzić i ma do tego ciągotki to to zrobi. I zadne kontrolowanie tu nie pomoże.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 12:58   #23
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Na 100%? Nie.
Na 1000%? Jak najbardziej.

Nie żeby mój mąż był jakimś paskudnym tofikiem, jest w miarę przystojny i z pewnością mógłby jakąś kobietę wyciągnąć do stodoły, ale...

1. W Internecie siedzi 5min dziennie.
2. Komputera/laptopa nie posiada, nie umie się w ogóle tym obsługiwać, na moim nie siedzi.
3. Smartphona ma tylko po to, żeby mieć na nim Stravę. Ja zaś telefonu nie posiadam w ogóle, dlatego korzystam z jego telefonu kiedy tylko mam ochotę. Jest wspólny.

4. Gdyby posiadał jakiś inny telefon, z pewnością bym o tym wiedziała, bo... przecież taki telefon trzeba opłacać, doładowywać. A on nie ma grosza przy duszy, bo wszystkie pieniądze trzymam ja. Zauważyłabym, gdyby nawet grosz magicznie zniknął.

5. Jego życie to praca-dom, dom-praca. Jak wychodzi, to ze mną, bo twierdzi że 'jest za stary na siedzenie w barach'.

6. Pracuje z rodziną, więc gdyby jakimś magicznym sposobem poznał kogoś w pracy, zaraz dosięgłaby go karząca ręka jego mamy.

7. Twierdzi, że jego najgorszy koszmar to użeranie się z jeszcze jedną kobietą. Stwierdził też, że musiałby być niespełna rozumu żeby świadomie się w coś takiego pakować, i szczerze wolałby wpaść pod pociąg.

8. Potrafi zanudzić każdego swoimi wymysłami.

9. I niby gdzie miałby mnie zdradzać? Na kierownicy roweru miałby sobie kochanicę posadzić? W drodze do domu też nie bardzo, ma live tracking, śledzę jego drogę do pracy i do domu. Nie dlatego, że mu nie ufam, a dlatego, że rok temu jechał sobie do pracy na rowerze, nie wadząc nikomu, i uderzył w niego pijany kierowca.

Jak widać, nietrudno mi ufać mężowi. I dobrze, nie potrzebuję stresu w życiu. Jak by nie było, codziennie ma styczność z ogromną ilością kobiet... a ja nawet o tym nie myślę. Nawet gdyby się jakaś nawinęła, to nie sądzę, żeby nawet wiedział, co z tą kobietą zrobić.
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 13:39   #24
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez rzyrandol Pokaż wiadomość
Jakie herezje? Życie mnie nauczyło że facetom nie można ufać i, że trzeba kontrolować. Cieszę się że twoje życiowe doświadczenie jest inne ale nie nazywaj mojej wypowiedzi herezją. Z moim Tż jestem już trzy lata i mam 100% pewności, że jest mi wierny. Nie pisz mi, że nigdy nie przeglądałaś telefonu czy fejsa swojego tż.
Wiesz, telefon czy komputer mógł zawsze wyczyścić. Powinnaś go jeszcze śledzić za pomocą GPS, wtedy dopiero będziesz mogła mieć 100% pewność
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 13:43   #25
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

rzyrandol - kup mu Edge 1000. I wtedy możesz go śledzić do woli - tak jak ja swojego śledzę w drodze do pracy i do domu (ale z drugiej strony ja go śledzę z nieco innych pobudek)
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 13:45   #26
Cherie_Currie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 317
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Może dla wielu to naiwne, ale ja akurat jestem pewna wierności męża. Raz, że takie ma zasady, dwa, że zwyczajnie nie miałby kiedy się z kimś spotkać, znam dokładnie jego plan dnia. Nie pracuje z klientem, w zasadzie nie poznaje nowych ludzi, nie ma żadnych koleżanek oprócz moich oczywiście, z którymi jak się widuje to tylko dlatego, że jest to spotkanie w większym gronie (i idzie tam, bo go wyciągam).
Na piwo z kolegami wychodzi tak sporadycznie, że w ciągu roku wypady te mogę policzyć na palcach jednej ręki i są to męskie spotkania, na których gadają o... pracy (wiem, na jedynym niestety byłam), trwa to może 2-3h, bo dłużej mu się nie chce siedzieć.
Nie ma kont na portalach społecznościowych, korzystamy z jednego laptopa i od prawie 9 lat mieszkamy w jednym pokoju - naprawę widzę, co robi
Cherie_Currie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 13:48   #27
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Na 100%? Nie.
Na 1000%? Jak najbardziej.

Nie żeby mój mąż był jakimś paskudnym tofikiem, jest w miarę przystojny i z pewnością mógłby jakąś kobietę wyciągnąć do stodoły, ale...

1. W Internecie siedzi 5min dziennie.
2. Komputera/laptopa nie posiada, nie umie się w ogóle tym obsługiwać, na moim nie siedzi.
3. Smartphona ma tylko po to, żeby mieć na nim Stravę. Ja zaś telefonu nie posiadam w ogóle, dlatego korzystam z jego telefonu kiedy tylko mam ochotę. Jest wspólny.

4. Gdyby posiadał jakiś inny telefon, z pewnością bym o tym wiedziała, bo... przecież taki telefon trzeba opłacać, doładowywać. A on nie ma grosza przy duszy, bo wszystkie pieniądze trzymam ja. Zauważyłabym, gdyby nawet grosz magicznie zniknął.

5. Jego życie to praca-dom, dom-praca. Jak wychodzi, to ze mną, bo twierdzi że 'jest za stary na siedzenie w barach'.

6. Pracuje z rodziną, więc gdyby jakimś magicznym sposobem poznał kogoś w pracy, zaraz dosięgłaby go karząca ręka jego mamy.

7. Twierdzi, że jego najgorszy koszmar to użeranie się z jeszcze jedną kobietą. Stwierdził też, że musiałby być niespełna rozumu żeby świadomie się w coś takiego pakować, i szczerze wolałby wpaść pod pociąg.

8. Potrafi zanudzić każdego swoimi wymysłami.

9. I niby gdzie miałby mnie zdradzać? Na kierownicy roweru miałby sobie kochanicę posadzić? W drodze do domu też nie bardzo, ma live tracking, śledzę jego drogę do pracy i do domu. Nie dlatego, że mu nie ufam, a dlatego, że rok temu jechał sobie do pracy na rowerze, nie wadząc nikomu, i uderzył w niego pijany kierowca.

Jak widać, nietrudno mi ufać mężowi. I dobrze, nie potrzebuję stresu w życiu. Jak by nie było, codziennie ma styczność z ogromną ilością kobiet... a ja nawet o tym nie myślę. Nawet gdyby się jakaś nawinęła, to nie sądzę, żeby nawet wiedział, co z tą kobietą zrobić.
ten post to zart albo ja czegos nie lapie, prawda?
Jak sie kogos terroryzuje, sledzi, zabiera wszystko to faktycznie szansa na zdrade znikoma, tu sie zgodze ;d
I jeszcze ta nieumojetnosc obslugiwania komputera w 21 wieku.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez rzyrandol Pokaż wiadomość
Jakie herezje? Życie mnie nauczyło że facetom nie można ufać i, że trzeba kontrolować. Cieszę się że twoje życiowe doświadczenie jest inne ale nie nazywaj mojej wypowiedzi herezją. Z moim Tż jestem już trzy lata i mam 100% pewności, że jest mi wierny. Nie pisz mi, że nigdy nie przeglądałaś telefonu czy fejsa swojego tż.
Jak masz mniej niz 20 lat, to moge zrozumiec takie poglady.
Potem to wstyd by mi bylo pisac takie rzeczy.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 13:54   #28
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Nie terroryzuję go i nic mu nie zabieram Gdyby chciał komputer, to by poszedł i kupił. :P
Pieniędzy też nie wyrywam mu siłą. Po prostu zostawia w domu i jedzie do pracy. Każda para żyje jak chce. Mój jest rodzinnym domatorem, którego nie kręcą elektroniczne zabawki (poza tymi na rower) - i nie ma w tym nic złego. Nie lubi tłumów, nie lubi barów - w tym też nie ma nic złego. Ja tym bardziej nie lubię.

EDIT: A, nie zajarzyłam - przecież on tableta ma! W życiu nawet nie miałam go w rękach, więc chyba nie jestem aż tak zła?

Edytowane przez MotherDivine
Czas edycji: 2016-04-14 o 13:56
MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 13:55   #29
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Nie przeglądam ami telefonu ani laptopa ani tableta. A moje doświadczenie życiowe powinni spowodować ze jak harpia powinnam go śledzić. Ale tego nie robię. Ufam mu po prostu
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 14:19   #30
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Czy jesteście w 100% pewne co do wierności swojego faceta?

Ufam mojemu partnerowi.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 11:10:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.