Nowoczesna antykoncepcja - implant - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 23:35   #151
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

u mnie dalej bez zmian czyli lipa
wlosy leca grasciami , brak ochoty na seks wrecz obrzydzenie
waga nie wiem chyba nic sie nie dzieje , cera moze byc , ale szybko sie przesusza i jakies uczulenia mi sie robia , wlosy kiedys moja duma teraz sa w stanie oplakanym pomimo swietnej pielegnacji i innych specyfikow na wypadanie , sa matowe i wogole dziwne ...nawet lekarz ogolny dotykajac je zdziwil sie
mam tez inne dolegliwosci i to cala mase o ktorej juz nie bede pisac ... w kazdym razie po tych dwoch latach czuje sie jakbym sie postarzala o co najmniej 10 .... nie mam na nic sily i ciagle cos mi jest dodam , ze badania mialam robione ,przeswietlenia tez i wszystko jest ok , a ja i tak zle sie czuje
dlatego decyzja podjeta wyciagam go
niewarto sie meczyc dla tej "wygody " zdrowie najwazniejsze
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 14:16   #152
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Cytat:
Napisane przez justik2 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile kosztuje w Polsce założenie takiego implantu?
no właśnie - też jestem ciekawa, z tego co sie zorientowałam to u nas są 2 dostępne - Implanon i Norplant
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 20:55   #153
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no właśnie - też jestem ciekawa, z tego co sie zorientowałam to u nas są 2 dostępne - Implanon i Norplant
http://www.dlalejdis.pl/milosc_i_sek...kich,1329.html

Na tej stronce widzialam wypowiedzi, ze implant kosztuje 900zl. To juz chyba lepiej wyrobic sobie w Polsce taka karte, upowazniajaca do opieki zdrowotnej na terenie UE i poleciec do UK. Bilety mozna taniej trafic, a impolant tam jest za darmo. Nie wiem tylko, czy na pewno sie tak da. Czytalam na innych forach wypowiedzi dziewczyn, ktore czekaja na te karty i wybieraja sie po implant. Mnie tutaj pytano o adres w UK, wiec dokladnie nie wiem, czy ta karta moze upowaznic do takiego zabiegu, jesli w Anglii sie nie mieszka.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:15   #154
ewroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wielka brytania
Wiadomości: 5
implant antykoncepcyjny

Od okolo 5miesiecy mam zalozony implant.Co prawda nie wiele informacji uzyskalam na jego temat poniewaz to calkiem nowa metoda zabezpieczenia, ale pomimo to zdecydowalam sie wszczepic .Skutki uboczne odczulam prawie po tygodniu zanikl mi okres zupelnie wypadaja mi wlosy no i schudlam czego nie chcialam najbardziej.Poza tym niby jest ok ale wiem ze nie zalozylabym go jeszcze raz. A moze wy dziewczyny macie podobne doswiadczenia?No i pytanie czy takie skutki uboczne sa powodem do usuniecia implantu?
ewroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:32   #155
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: implant antykoncepcyjny

Poszukaj w wyszukiwarce to raz
dwa w Pl chyba nie jest to dostepna metoda wiec malo osob ja ma
wdg. mnie takie skutki uboczne bylby powodem do usuniecia implantu
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:40   #156
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: implant antykoncepcyjny

a co na to twój lekarz??
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 17:34   #157
ewroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wielka brytania
Wiadomości: 5
Dot.: implant antykoncepcyjny

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
a co na to twój lekarz??
tu gdzie mieszkam to ta metoda jest wedle lekarzy cudowna i nie ma mowy o wyciagnieciu tego implanta przed zalozeniem go pytalam lekarki o wypadajacych wlosach czy to prawda no ale ona oczywiscie nic na ten temat nie wie a ja sie przekonalam na wlasnej skorze no z cera tez mam przeboje bo pryszcze jak u nastolatki wyskakuja a nigdy nie mialam tradziku [i juz mam 30 lat a nie 18]podobno nie mozna po tym zajsc w ciaze ale akurat tym to sie nie martwie bo dzieci ci u mnie dostatek ale nie polecam takiej metody dla mlodych kobiet
ewroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 13:57   #158
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Jak to nie mozna wyciagnac?? To chyba nie od lekarza zaleze, ale od nas samych, czy chcemy dalej implant miec, czy nie. A po tzrech latach, kiedy taki przestanie dzialac, to co? Na sile zaloza Ci nowy?
W ciaze mozna zajsc majac nawet implant. Znam taki jeden przyypadek dziewczyny, na ktora nie dzialala zadna metoda antykoncepcji.
Twierdzisz, ze implant powoduje bezplodnosc?
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 23:40   #159
Nescca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 24
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Pytałam ostatnio swojego lekarza o ten implant, powiedziała ze to tylko dla kobiet które już rodziły kurcze wkładki i zastrzyk dla kobiet dzieciatych i to tez Moja kuzynka mieszka w Skandynawii i tam jest wszystko dozwolone również dla nieródek (spirale, implanty, zastrzyki a nawet sterylizacja) Czy u nas kobiety nie mogłyby mieć wpływu na swoje zecie płciowe na większą skale Jesteśmy daleko za murzynami a to wszytko przez KK i grono moherowych beretów
__________________
Nescca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 14:21   #160
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Dziwne, bo moj znajomy chce implant dla nastoletniej corki. Mowi, ze sie puszcza i przynajmniej bedzie pewien, ze z brzuchem nie przyjdzie. Jedyna przeszkoda jest, ze dziewczyna ma za malo lat jeszcez. Trzeba chyba skonczyc 16.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 14:12   #161
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Cytat:
Napisane przez Nescca Pokaż wiadomość
Pytałam ostatnio swojego lekarza o ten implant, powiedziała ze to tylko dla kobiet które już rodziły
Zmień lekarza...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 18:17   #162
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Cytat:
Napisane przez ewroz Pokaż wiadomość
Od okolo 5miesiecy mam zalozony implant.Co prawda nie wiele informacji uzyskalam na jego temat poniewaz to calkiem nowa metoda zabezpieczenia, ale pomimo to zdecydowalam sie wszczepic .Skutki uboczne odczulam prawie po tygodniu zanikl mi okres zupelnie wypadaja mi wlosy no i schudlam czego nie chcialam najbardziej.Poza tym niby jest ok ale wiem ze nie zalozylabym go jeszcze raz. A moze wy dziewczyny macie podobne doswiadczenia?No i pytanie czy takie skutki uboczne sa powodem do usuniecia implantu?

nie pociesze cie niestety jak masz takie objawy juz teraz to one nie znikna same z siebie co najwyzej moga sie nasilic , czego ci nie zycze oczywiscie
ja wlasnie dzisiaj go wyjelam , nie bylo to najprzyjemniejsze , ale da sie przezyc
u mnie objawy byly takie same jak u ciebie najgorsze to wlosy wypadajace garsciami , przez te ponad dwa lata stracilam okolo 50% i woole staly sie takie dziwne i brzydkie w dotyku ... wczesniej moja duma teraz zmora
cera nawet nie zmienila sie tak bardzo , czasami jakis pryszcz , ale to mialam i przed zalozeniem
do tego po zalozeniu zrobila mi sie cysta ( lekarz zapenia , ze nic gorozenego , ale wolalabym , zeby jej nie bylo ) , ogolnie zle samopoczucie mialam , ospala wiecznie i czulam sie jakby mi z 30 lat przybylo ... o prwie zerowym libido nie wspomne
dlatego sie go pozbylam z zalem , bo jednak wygoda byla duzaaa , ale zadroie wazniejsze
mam nadzieje , ze po jego wyjeciu wroci wszystko szybko do normy !!
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 12:13   #163
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

ja mam implata juz okolo pol roku. Ogolnie jestem zadowolona. Waga ta sama, buzia tez. przez pierwsze 2 miesiace mialam okres normalnie ale pozniej to juz nie mam wogole. i tym sie troche martwie bo ogolnie wszystko super ale taki dluzszy brak okresu myslalam ze nie jest zbyt zdrowy. Bylam nawet u lekarza ale on mowi ze nie ma sie co martwic i ze moge nie miec okresu nawet przez te cale 3 lata jak mam implant i ze to wcale nie jest szkodliwe. Co Wy o tym myslicie??
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:33   #164
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Cześć dziewczyny, cieszę się że znalazłam ten wątek. 24 marca mam mieć założony implant (Implanton). Rok temu (2009) brałam yasminelle przyjęłam je bardzo dobrze, za przestałam brania w maju 2009. Od 2 dni biorę yasmin ponieważ tutaj nie mają yasminelle (to co się ze mną wczoraj działo w nocy przejdzie już do historii mojego życia (a przy okazji sąsiadów) w toalecie spędziłam upojną noc ledwo dysząc nad muszlą i TO JEST wina tabletek innej opcji nie ma) Dlatego mam do Was pytania, jako osoba aktywna fizycznie a przy okazji walcząca z kg w żadnym wypadku nie mogę przytyć (po yasminelle nie zauważyłam znaczącego nabrania wagi może 2 kg ale myślę że były to moje błędy żywieniowe).

Czy Wy zauważyłyście po założeniu implantu zwiększenia uczucia głodu?

Chciałabym się również dowiedzieć czy okres który ciągnął się w nieskończoność u niektórych z Was był obfity czy kilka kropel (wkładka wstarczała)?

Czytałam o problemach z wyjęciem (odmowa lekarza). Mieszkam w UK (stąd pomysł: implant w końcu za darmo i lekarz tak chwalił) ale nie chcę wpakować się na bombę i rozwalić sobie zdrowie zwłaszcza, że i tak nie mam okazji do dzikiego i namiętnego seksu Raczej komfort psychiczny że jakbym chciała to mogę i nie będzie konsekwencji. Jednak dziękuję za taki komfort skoro włosy mają mi wypadać garściami (już są osłabione farbowaniem), tłusta cera ma być jeszcze tłustsza, a na wadze ma pokazać się w pierwszej kolejności 6 zamiast 4.

Bardzo prosiłabym o rozwianie moich wątpliwości i wzięcie pod uwagę doświadczeń z yasminelle (ogromnie na plus cudowne tabletki) i yasmin (okropne wymioty i ból głowy zaledwie po 2).
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:31   #165
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Coffeina ja mam Implanon ponad poltora roku opisywalam wszystko str wczesniej ,jesli chcesz mozesz sie do niej wrocic Pisalam to jakis czas temu wiec dopisac warto ,ze mam caly czas problem z miesiaczkami,trwaja przewaznie 4-5tygodni 2dni przerwy i znow krwawie okolo tygodnia -dwoch... potem miesiac przerwa i znow maraton ...Jest to dla mnie bardzo uciazliwe Apetyt wydaje mi sie ,ze rzeczywiscie jest wiekszy Implant zakladalam 2 miesiace po ciazy .Przez te 2 miesiace po porodzie waga idealnie spadala ,odkad implant wlozylam tak waga stanela i ani drgnela Nigdy wiecej takiego implantu nie zaloze.Postanowilam przecierpiec do konca jego dzialania,ciekawe czy wytrwam ,czasami mam ochote go zebami wyrwac z tej reki ,tak sie ciulowo przez niego czuje

Edytowane przez TiNi87
Czas edycji: 2010-03-11 o 19:35
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:44   #166
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Cytat:
Napisane przez TiNi87 Pokaż wiadomość
Coffeina ja mam Implanon ponad poltora roku opisywalam wszystko str wczesniej ,jesli chcesz mozesz sie do niej wrocic Pisalam to jakis czas temu wiec dopisac warto ,ze mam caly czas problem z miesiaczkami,trwaja przewaznie 4-5tygodni 2dni przerwy i znow krwawie okolo tygodnia -dwoch... potem miesiac przerwa i znow maraton ...Jest to dla mnie bardzo uciazliwe Apetyt wydaje mi sie ,ze rzeczywiscie jest wiekszy Implant zakladalam 2 miesiace po ciazy .Przez te 2 miesiace po porodzie waga idealnie spadala ,odkad implant wlozylam tak waga stanela i ani drgnela Nigdy wiecej takiego implantu nie zaloze.Postanowilam przecierpiec do konca jego dzialania,ciekawe czy wytrwam ,czasami mam ochote go zebami wyrwac z tej reki ,tak sie ciulowo przez niego czuje
Czytałam cały wątek. Opinii jest sporo ale wszystkie albo na NIE, NIE, NIE albo z całkowitym entuzjazmem. Zauważyłam tendencję do wielkiego entuzjazmu na początku lub przed założeniem ale za to "im dalej tym gorzej". Dlatego nie wiem czy się na to zdecydować... Ciągłe krwawienie by mnie po prostu w********.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:23   #167
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

U mnie po roku zaczely sie te krwawienia ,stany depresyjne itd.z poczatku rzeczywiscie wszystko ladnie pieknie
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:37   #168
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
ja mam implata juz okolo pol roku. Ogolnie jestem zadowolona. Waga ta sama, buzia tez. przez pierwsze 2 miesiace mialam okres normalnie ale pozniej to juz nie mam wogole. i tym sie troche martwie bo ogolnie wszystko super ale taki dluzszy brak okresu myslalam ze nie jest zbyt zdrowy. Bylam nawet u lekarza ale on mowi ze nie ma sie co martwic i ze moge nie miec okresu nawet przez te cale 3 lata jak mam implant i ze to wcale nie jest szkodliwe. Co Wy o tym myslicie??
Jeden lekarz mowi, ze nie szkodzi inny, ze brak okresu jest szkodliwy
Podczas okresu nasz organizm sie oczyszcza, wiec jego brak na pewno nie jest na plus.

Ja z wyciagnieciem implantu nie mialam problemu. Nie robi tego lekarz, tak samo jak i nie zaklada. Tu od wszystkeigo sa pielegniarki. I musi byc to taka, ktora pzreszla specjalne, w tym kierunku szkolenie.
Owszem lekarka namawiala mnie jak nie na zostawienie implantu, to moze na spirale, ale jak sie czlowiek uprze przy swoim, to nic nie moga zrobic, jak nie wykonac tego, o co sie prosi.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 09:13   #169
agusska
Przyczajenie
 
Avatar agusska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15
Thumbs up Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Ja mam już implant 2 i pół roku i nadal jestem zadowolona. Ile kobiet tyle opinii. Jestem zadowolona, nic mi nie dolega, zero wypadania włosów, zero problemów z libido. Okres pojawił się po roku od włożenia implanta. Jest normalnie. U mnie, jak pisałam kiedyś występowała migrena, a od włożenia nie mam jej prawie w ogóle. Od czasu do czasu cos takiego podobnego na chwile się pokazuje (migrena u mnie zaczyna się od tzw.łuny na oczach) i to mnie wyłączało z zycia na jakiś czas i przerażało. Jestem zadowolona, ale tak sobie pomyślałam, ze od 10 lat biorę już hormony, może czas na przerwę i założyć spirale? Chyba tak zrobię, chociaż miałam już ją kiedyś i miałam straszne okresy. Jednak ciało by odpoczeło, bo skutki wyjdą za kilka, kilkanaście, czy dziesiąt lat
Buziaki Kochane i tak jak poprzedniczka powiedziała - to zawsze można wyjąć, nikt nie może Was zmusić!
agusska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 17:53   #170
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Dziękuję za wypowiedzi, które spowodowały że jednak się nie zdecyduję. Może jak znajdzie się partner seksualny bo truć się dla samego trucia (bo może kiedyś) nie ma sensu.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 08:59   #171
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Zauważyłam tendencję do wielkiego entuzjazmu na początku lub przed założeniem ale za to "im dalej tym gorzej" .
Nie zgodzę się. Mam implant już 6. rok (drugi z kolei implant) i nadal jestem bardzo zadowolona, a właściwie im dłużej go mam tym mi lepiej. Nie zauważyłam ani wypadania włosów, ani nadwagi, ani stanów depresyjnych, ani problemów z libido, nic z tych rzeczy W INNYM STOPNIU niż byłby to wcześniej. Teraz nawet normalnie i regularnie miesiączkuję, choć są to bardzo lekkie krwawienia, i dobrze. Migreny minęły. Uważam to za jeden z lepszych wynalazków nowoczesnej medycyny, obok szkieł kontaktowych.
Moim zdaniem dziewczyny, nie zaszkodzi spróbować. ZAWSZE implant można wyjąc w każdej chwili, a operacja wyjęcia go trwa niecałe 3 minuty.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:24   #172
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Jowisia cieszę się, że wyraziłaś pozytywną opinię bo w większości przeważają negatywne. Co może być po prostu spowodowane tym, że niezadowolone kobiety szukają pomocy (stąd być może przewaga niezadowolonych głosów) a zadowolone nie szukają informacji o tym (po co skoro wszystko jest ok) i nie wyrażają opinii. Co wpływa na dość demoniczne przedstawienie implantu. Jaki typ masz czy nie miałaś problemu ze schudnięciem lub tyciem?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:22   #173
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Dla znajacych angielski polecam strone NHSu. Sa tam negatywne i pozytywne opinie. Chociaz tych pierwszych jest wiecej.
U mnie zadnego wypadania wlosow nie bylo, ani stanow depresyjnych. Najgorsze dla mnie bylo, ze po ciazy w dwa miesiace schudlam 10kg, a zaraz po zalozeniu implatu przybylo mi 5kg mimo cwiczen i diety.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:32   #174
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Dla znajacych angielski polecam strone NHSu. Sa tam negatywne i pozytywne opinie. Chociaz tych pierwszych jest wiecej.
U mnie zadnego wypadania wlosow nie bylo, ani stanow depresyjnych. Najgorsze dla mnie bylo, ze po ciazy w dwa miesiace schudlam 10kg, a zaraz po zalozeniu implatu przybylo mi 5kg mimo cwiczen i diety.
Już postanowiłam że sobie odpuszczę. Mimo wszystko wolę nie ryzykować (na razie) może za kilka miesięcy wrócę do tematu jak już na prawdę będę potrzebowała. Stronkę przeglądałam ale jakoś nie mam zaufania do ludzi się tam wypowiadających, wolę wizaz
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 08:20   #175
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Co może być po prostu spowodowane tym, że niezadowolone kobiety szukają pomocy (stąd być może przewaga niezadowolonych głosów) a zadowolone nie szukają informacji o tym (po co skoro wszystko jest ok) i nie wyrażają opinii.
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
czy nie miałaś problemu ze schudnięciem lub tyciem?
Przez te sześć lat.. kiedy wzięłam się za siebie bo chciałam zrzucić kilka kilo (dieta, sport) to po prostu się wzięłam i schudłam. A kiedy się zaniedbałam (jedzenie byle czego, brak aktywności fizycznej, długa praca przed komputerem) to przytyłam. Implant nie ma tu nic do rzeczy.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:03   #176
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

Dziwne, bo w moim przypadku mial.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:05   #177
ciechoslava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
do kobiet majacych implant antykoncepcyjny!

tak wiec, wiecie moze czy taki o to implant moze sie złamac gdy jest juz w srodku ? i czy dziala nadal gdy tak sie stanie?
a moze ktoras z was ktora go posiada moze wyczuc na srodku taka jakby przerwe? nie wiem czy to normalne ? moze ktoras pomoc
ciechoslava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 07:33   #178
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: do kobiet majacych implant antykoncepcyjny!

A czy Ty naprawdę nie potrafisz dopisywać się do istniejących już wątków, tylko za każdym razem musisz zakładać nowy?
Szanuj czas moderatorów. I korzystaj z wyszukiwarki :/
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:46   #179
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: do kobiet majacych implant antykoncepcyjny!

Cytat:
Napisane przez ciechoslava Pokaż wiadomość
tak wiec, wiecie moze czy taki o to implant moze sie złamac gdy jest juz w srodku ? i czy dziala nadal gdy tak sie stanie?
a moze ktoras z was ktora go posiada moze wyczuc na srodku taka jakby przerwe? nie wiem czy to normalne ? moze ktoras pomoc
Komuś chyba się nudzi w domu zdecyduj się albo bierzesz tabletki albo masz implant
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 21:18   #180
sousa
Raczkowanie
 
Avatar sousa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 378
Dot.: Nowoczesna antykoncepcja - implant

ja swoj zakladam w srode, trzymajcie kciuki! Ciesze sie ze znalazlam ten watek, duzo opinii. Ja patrze na to pozytywnie, nie spodoba mi sie to wyjme. Nie zorumiem po co sie dziewczyny z tym meczycie jak Wam nie sluzy?
A negatywne i pozytywne opinie.. na kazdego to inaczej podziala, ja mam nadzieje ze bedzie ok
sousa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-07 16:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.