Zuzana Light - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 20:11   #1441
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Jeszcze wróce do tego, bo mnie tez to nurtuje... choć RZabba juz mi pomogła - traktowac jako trening.
Powiem Ci że jak ćwiczysz po śniadanku to masz mały problem, ja mam bardziej skomplikowanę sprawę bo średnio kończe trening 22.30;
Nigdy w życiu, za wyjatkiem jakichś imprez nie jadłam o tej porze... nawet w ciąży w ogóle to mąż podejrzliwie mi się przygląda

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Tylko Ty chcesz przybrać, a ja niekoniecznie nieswojo mi jeśc o tej 23 ale co robić
oczywiście najlepiej węgle i białko jak ryż/kasz + kura/ryba...ale jeśli jadłaś odpowiednio dużo w ciągu dnia, to nie musisz zapodawać sporo węgli przed snem. Organizm wykorzysta po treningu to, co juz nagromadziłaś moje propozycje:
-szklanka soku owocowego (uzupełnisz glikogen i zaspokoisz pragnienie + porcyjka ugotowanej piersi z kurczaka/ ryba.
-wafel ryżowy (polecam z tego względu gdyż nie odczujesz go na żołądku, jak wiemy- wafle ryżowe są dosyć przetworzonym produktem) + rozdrobniona pierś kurczaka w formie obkładu na ten wafel 3 kęsy i po posiłku
- owsiano-jajeczny pudding - robisz rano wiecej takiej owsianki (dodaj wiecej białka z jajek), zostawiasz w lodówce, i o 23ej cieszysz sie 'deserem'
- jesli trening nie bardzo siłowy (ale był) to twaróg będzie OK = podaż białka przez całą noc
Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
dziekuje jak jestes z Warszawy to zapraszam na trening
niestety nie
ale dziękuję za odzew

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
O ja! cholera ja wiem że też powinnam tak jeść..tymczasem jak sobie policzę to ledwo do 2000 kcla dochodzę


jasne Będę się starała z całej mocy

Kurde przy takim dziecku jak moje i do tego pracy w godzinach 10-18 ciężko wyrobić dzienną normę kcal.
Wszystko robię w biegu..jem często na kolanie. Niestety byle jak i byle co...i mało



Ja też tak często kończę trening....po wyżeram prosto z lodówki- zimną kaszę i zimnego kurczaka. Popijam woda i idę spać

.
przygotuj kurczaka i kaszę również na nastepny zabiegany dzień! najlepiej do pojemnika już odpowiednią porcję Nawet jak zjesz na kolanie to nie będzie to byle co

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Wypuścili mnie dziś ze szpitala po 6 dniach. Co prawda wadę serca mam nie małą, zostałam skierowana do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Pierwsze co zrobiłam przy odbieraniu wypisu to oczywiście pytanie do lekarki czy mogę ćwiczyć na co usłyszałam odpowiedź, że na razie mam się wstrzymać. Jak to? Postanowiłam, że będę ćwiczyć lżejsze treningi Zuzanny, żeby aż tak bardzo nie wypaść z formy, która i tak z pewnością po 6 dniowej przerwie spadła do minimum. Dziś odpuszczam jeszcze trening bo jestem zmęczona i nie mam sił, ale jutro zaczynam!
rozumiem Cie doskonale!!!..cho ć musisz uważać z wysiłkiem przecież przy Zuzce, nawet tej lżejszej serducho się nieźle napompuje!

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
ja miałam rozwalony metabolizm przez głupie głodówki bywały dni że jadłam dwa jajka na śniadanie wychodziłam z domu i nie jadłam NIC przez cały dzień później jedząc mniej niż 1000 kcal nie chudłam a wręcz przeciwnie... takie sensacje trwały dobre kilka lat i przez pół roku udało mi się to wszystko naprawić a teraz przy niskiej wadze mogę jeść około 2300 i nie tyć ale to wymagało wiele czasu i zaangażowania bo musiałam to wszystko rozkręcać i pakować w siebie czasami na siłę ponad 3000

dzisiaj zwow 57, nie udało mi się niestety w mniej niż 15 minut ale to przez to głupie przeskakiwanie z nogi na nogę, nie cierpię tego ćwiczenia


jump lounges? noooooo
zmagałam się z nimi dzisiaj w Zwowie nr 7- ciężko utrzymać równowagę poza tym ta skakanka

ostatnio robię Zwowy, które wyłapuję w Waszych ostatnich komentarzach- dobrze podpowiadacie
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:35   #1442
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość




jump lounges? noooooo
zmagałam się z nimi dzisiaj w Zwowie nr 7- ciężko utrzymać równowagę poza tym ta skakanka

ostatnio robię Zwowy, które wyłapuję w Waszych ostatnich komentarzach- dobrze podpowiadacie
równowagę tam jakoś utrzymam, ale mnie uda bolą jak cholera już po 5 przeskokach
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:10   #1443
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Melduję dzisiaj ZCUT#3 i mule kicks trochę mnie wymęczyły
Dodatkowo ABS dzisiaj zrobiłam w 6:11 :-D czyli 2:20 szybciej niż Zuzka aż mój TŻ spytał ci tak pędze to wydyszałam mu time challenge hehehe
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 08:21   #1444
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Jestem świadoma tego, że z wiekiem organizmowi ciężej jest zrzucić te kilka kg, natomiast nie wydaje mi się, żeby aż taka różnica była między 21 a 25 rokiem życia... 20 lat to troche przesada, natomiast cztery lata w takim wieku to naprawde róznica wiekowa nieduża.
racja. miedzy 20 a 25 nie ma zbytniej różnicy. Za to między 20 a 32 już jest Ja mam 32 lata, ciąża z 18 kg na plusie za mną- ciężko odflaczyć to moje ciało. Aczkolwiek - dziękuję samej sobie że jednaklcoś tam ćwiczyłam..a najwięcej 2 lata przed zajściem w ciążę- więc i tak nie jest ze mną tak źle jak u statystycznej młodej matki
Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Tylko Ty chcesz przybrać, a ja niekoniecznie nieswojo mi jeśc o tej 23 ale co robić
.
Jak jesz węgle złożone + chude mieso czy ryby to nawet na redukcji ci to nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość



przygotuj kurczaka i kaszę również na nastepny zabiegany dzień! najlepiej do pojemnika już odpowiednią porcję Nawet jak zjesz na kolanie to nie będzie to byle co

racja racja...tak powinnam robić, to żaden wysiłek - tylko kwestia zmiany nawyków. Co drugi dzień gotuję wieczorem obiady dla dziecka- wiec w tym samym czasie powinnam, w drugim garze gotować sobie mięso+ warzywa+ ryż. Od 10 marca wprowadzę to w życie. W sobotę wyjeżdżam na narty więc konkretny trening + dieta pójdą na chwilę w odstawkę.

Chociaż...na nartach to w sumie będę trenować codziennie, a jedzenie będzie głównym zajęciem poza szusowaniem. To będzie dobry wstęp do zmiany przyzwyczajeń.

W poniedziałek zrobiłam zwow 20- który wydawał mi się dość lekki (jak na inne zwowy) a tu dziś dopiero dopadły mnie zakwasy- takie że ledwo się ruszam. Lubię to
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 08:23   #1445
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Jestem świadoma tego, że z wiekiem organizmowi ciężej jest zrzucić te kilka kg, natomiast nie wydaje mi się, żeby aż taka różnica była między 21 a 25 rokiem życia... 20 lat to troche przesada, natomiast cztery lata w takim wieku to naprawde róznica wiekowa nieduża.
Też mi się tak wydaje

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość


oczywiście najlepiej węgle i białko jak ryż/kasz + kura/ryba...ale jeśli jadłaś odpowiednio dużo w ciągu dnia, to nie musisz zapodawać sporo węgli przed snem. Organizm wykorzysta po treningu to, co juz nagromadziłaś moje propozycje:
-szklanka soku owocowego (uzupełnisz glikogen i zaspokoisz pragnienie + porcyjka ugotowanej piersi z kurczaka/ ryba.
-wafel ryżowy (polecam z tego względu gdyż nie odczujesz go na żołądku, jak wiemy- wafle ryżowe są dosyć przetworzonym produktem) + rozdrobniona pierś kurczaka w formie obkładu na ten wafel 3 kęsy i po posiłku
- owsiano-jajeczny pudding - robisz rano wiecej takiej owsianki (dodaj wiecej białka z jajek), zostawiasz w lodówce, i o 23ej cieszysz sie 'deserem'
- jesli trening nie bardzo siłowy (ale był) to twaróg będzie OK = podaż białka przez całą noc
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź
oczywiście staram sie nie przesadzac z ilością - jem tylko kawłaczek czegoś i do tego łyżka kaszy lub ryżu, albo kanapka.
Tego puddingu wcale nie znałam - spróbuję na pewno


Zwow 43 - ten z krzesłem. Znowu fajny. Tak mi się to podoba, ze za każdym razem jest co innego... Choc już bym chciała "przerobić " tych 60 zwow i wiedzieć coś o każdym wczoraj np nie wysłuchałam ile bedzie tych chair climbers i miałam lekki dezorient ile Zuzka tych 10-tek walnie
Fajny!
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 10:31   #1446
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Melduję dzisiaj ZCUT#3 i mule kicks trochę mnie wymęczyły
Dodatkowo ABS dzisiaj zrobiłam w 6:11 :-D czyli 2:20 szybciej niż Zuzka aż mój TŻ spytał ci tak pędze to wydyszałam mu time challenge hehehe
mogłabyś coś więcej pisać o tym jak wyglądają te ZCUTy? chodzi mi o rozpiskę ćwiczeń jakby Ci się chciało oczywiście i abs to jakiś dodatek na płycie?
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 11:29   #1447
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
mogłabyś coś więcej pisać o tym jak wyglądają te ZCUTy? chodzi mi o rozpiskę ćwiczeń jakby Ci się chciało oczywiście i abs to jakiś dodatek na płycie?
Tak Abs to dodatek oczywiście wrzucę rozpiskę popołudniu jak mały pójdzie spać.
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 12:37   #1448
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Zrobiony zwow #8. Fajny! Totalny boczko i schabo killer. Kondycyjnie nie jest raczej wymagający, trudność polega tu raczej na odpowiedniej technice ćwiczeń, głównie jeśli chodzi o drugie i ostatnie, a także na tym że jest aż 6 rund, co w treningach Zuzki jest raczej niespotykane. Dragon Lunge Back robiłam z 9 kg obciążeniem. Zdecydowanie do powtórzenia.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 12:41   #1449
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Zrobiony zwow #8. Fajny! Totalny boczko i schabo killer. Kondycyjnie nie jest raczej wymagający, trudność polega tu raczej na odpowiedniej technice ćwiczeń, głównie jeśli chodzi o drugie i ostatnie, a także na tym że jest aż 6 rund, co w treningach Zuzki jest raczej niespotykane. Dragon Lunge Back robiłam z 9 kg obciążeniem. Zdecydowanie do powtórzenia.
Ja robiłam go w sobotę, się zajechałam, bo myślałam, że 3 rundy Jakież było moje zdziwienie w trakcie

ja 7,5kg
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:12   #1450
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

ja tez niedawno robilam zwow 8. bardzo lubie ten trening, chociaz uwazam, ze jest trudny. to cwiczenie robilam z 8 kg. szkoda ze zuzka nigdy nie mowi ile ona tam wyciska by miec porownanie..
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:34   #1451
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Tak Abs to dodatek oczywiście wrzucę rozpiskę popołudniu jak mały pójdzie spać.
a ja się głowiłam gdzie Ty 6minutowy (8 min) ABS z Zuzką znlazłaśa to z serii Zcut przecież

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Chociaż...na nartach to w sumie będę trenować codziennie, a jedzenie będzie głównym zajęciem poza szusowaniem. To będzie dobry wstęp do zmiany przyzwyczajeń.

W poniedziałek zrobiłam zwow 20- który wydawał mi się dość lekki (jak na inne zwowy) a tu dziś dopiero dopadły mnie zakwasy- takie że ledwo się ruszam. Lubię to
a ja już dawno nie czułam zakwasów po żadnym Zwowie większe obciążenie do niektórych ćwiczeń by się przydało..
baw się dobrze na nartach to świetny trening (zakwasy będziesz mieć jeszcze wieksze i ciesz się jedzonkiem. Po powrocie zrobisz rzeźbę z Zuzką


Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ja tez niedawno robilam zwow 8. bardzo lubie ten trening, chociaz uwazam, ze jest trudny. to cwiczenie robilam z 8 kg. szkoda ze zuzka nigdy nie mowi ile ona tam wyciska by miec porownanie..
12 kg miała

dzisiaj u mnie Zwow 31- ależ mi sie dłużył 20 burpees, 30 przysiadów, 50 brzuchów...lubię ciężkie, ale nie nudne jak zatęsknię to powtórzę
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 17:56   #1452
kometa90
Raczkowanie
 
Avatar kometa90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: Zuzana Light

Dziś zrobiony zwow 3. 20 burpees to jednak dla mnie nadal hardcore.
__________________
31.10.2011r.-walka o odtłuszczone ciało
dbam o włosy-olejuje, pije drożdże

kometa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:13   #1453
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez kometa90 Pokaż wiadomość
Dziś zrobiony zwow 3. 20 burpees to jednak dla mnie nadal hardcore.
w trójce nie ma burpees
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:21   #1454
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
w trójce nie ma burpees
Hehe, no właśnie, coś mi się nie zgadzało.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 21:55   #1455
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Hehe, no właśnie, coś mi się nie zgadzało.


ja dzisiaj drugi raz #46, w grudniu z 3,5kg, dzisiaj 7,5kg i wyprzedziłam Zuzkę
Mój czas ok. 11m10s
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 06:13   #1456
kometa90
Raczkowanie
 
Avatar kometa90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: Zuzana Light

nikki999, koko Racja, racja. Z tego zmachania już mi się liczby plątały. 4 to była, czwóreczka. Dziękuje za czujność
__________________
31.10.2011r.-walka o odtłuszczone ciało
dbam o włosy-olejuje, pije drożdże

kometa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 08:22   #1457
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Zrobiony zwow #8. Fajny! Totalny boczko i schabo killer. Kondycyjnie nie jest raczej wymagający, trudność polega tu raczej na odpowiedniej technice ćwiczeń, głównie jeśli chodzi o drugie i ostatnie, a także na tym że jest aż 6 rund, co w treningach Zuzki jest raczej niespotykane. Dragon Lunge Back robiłam z 9 kg obciążeniem. Zdecydowanie do powtórzenia.
Ja robiłam 8 na pierwszy raz i całą pierwszą serię starałam się opanować te ćwiczenia. Przy 4 już jęczałam do laptopa "nie dam rady więcej ZUZKAAA" Bylam w szoku że aż 6 serii. Dałam radę tylko dlatego że obciążenie w 2 ćwiczeniu miałam marne- 5 kg tylko.
Kurde muszę kupić jakiś zestaw hantli.
Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
a
a ja już dawno nie czułam zakwasów po żadnym Zwowie większe obciążenie do niektórych ćwiczeń by się przydało..
baw się dobrze na nartach to świetny trening (zakwasy będziesz mieć jeszcze wieksze i ciesz się jedzonkiem. Po powrocie zrobisz rzeźbę z Zuzką

12 kg miała
A jak długo już ćwiczysz?
Ja zaliczyłam dopiero 8,6,20- więc nie dziwne że wszystko pali.
Po wczorajszej 6 nie mogłam się ruszyć z podłogi przez jakieś 5 min- tak mi drżały nogi.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 08:33   #1458
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja zaliczyłam dopiero 8,6,20- więc nie dziwne że wszystko pali.
Po wczorajszej 6 nie mogłam się ruszyć z podłogi przez jakieś 5 min- tak mi drżały nogi.
A widzisz co może zrobić trening 10-cio minutowy?
Jak widze te side burpees w #6 to może jednak 8-mkę dzisiaj zrobię?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 09:13   #1459
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

tez planuje #8 ale jestem jakas przeziebiona... wczoraj bylam na kettlech, zajechalam sie i dzis lepiej sie czuje ale chyba sobie odpuszcze dzis...moze jutro... NIENAWIDZE BYĆ CHORA!!! jeszcze w mieszkaniu mamy szpital, w sumie 3 osoby chore...
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 09:38   #1460
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

dzisiaj 29, nie sądziłam że zwykłe przeskoki nad matą będą mi sprawiać taki problem, na początku albo skakałam za daleko albo lądowałam na macie ale przy 3 rundzie już było lepiej. O pistolsach nie wspomnę nie robiłam na czas tylko zrobiłam 5 rund, gdzieś 10 minut to dla mnie za krótko żeby się rozkręcić i zmęczyć tak jak trzeba
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 09:51   #1461
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A widzisz co może zrobić trening 10-cio minutowy?
Jak widze te side burpees w #6 to może jednak 8-mkę dzisiaj zrobię?
No może zrównać z ziemią

Dziś zakwasów nie mam- pewnie jutro mi wyjdą- jak będę cały dzień biegać pakując walizy
Te side burbees spoko są- co prawda w 4 rundzie już ciężko było podskakiwać- nagle ciało ważyło tonę- ale ogólnie da radę
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 12:29   #1462
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

A jak długo już ćwiczysz?
Ja zaliczyłam dopiero 8,6,20- więc nie dziwne że wszystko pali.
Po wczorajszej 6 nie mogłam się ruszyć z podłogi przez jakieś 5 min- tak mi drżały nogi.
za mną już dużo Zwowów od kilku miesiecy ćwiczę z Zuzką. ale nie przetestowałam wszystkich numerków bo często powtarzam te ulubione. Zalezy też na jaki Zwow mogę sobie pozwolić. dziś np jestem sama w mieszkaniu to mogę pobrykać i głośno sapać
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 13:05   #1463
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light


trwam w moim challengu prywatnym, na razie trzy dni za mną, czyli zwowy xxx i 57.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 13:52   #1464
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość

trwam w moim challengu prywatnym, na razie trzy dni za mną, czyli zwowy xxx i 57.
Zrobiłam ostatnio 5 dniowy maraton ZWOWów i powiem szczerze, że to zależy jakie się wybiera, ale 10 dni pod rząd chyba bym nie dała rady
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 13:56   #1465
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
za mną już dużo Zwowów od kilku miesiecy ćwiczę z Zuzką. ale nie przetestowałam wszystkich numerków bo często powtarzam te ulubione. Zalezy też na jaki Zwow mogę sobie pozwolić. dziś np jestem sama w mieszkaniu to mogę pobrykać i głośno sapać
tylko podłogi nie rozwal, żebyś nie wpadła do sąsiadów czy tam do piwnicy
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 19:44   #1466
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

nikki kiedyś już zrobiłam taki maraton 10 zwowow pod rząd, pod koniec to praktYcznie całe ciało mnie bolało, a zadek to musiałam sobie smarowac mascia, bo nie mogłam na nim usiąść ale zrobiłam. a taki maraton pomaga mi wpaść znowu w rutynę ćwiczeń po dłuższym leniuchowaniu.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:47   #1467
kometa90
Raczkowanie
 
Avatar kometa90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: Zuzana Light

Dziś u mnie zwow 6. Ale jutro powtórka, bo nie jestem z siebie zadowolona
__________________
31.10.2011r.-walka o odtłuszczone ciało
dbam o włosy-olejuje, pije drożdże

kometa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 22:38   #1468
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
tylko podłogi nie rozwal, żebyś nie wpadła do sąsiadów czy tam do piwnicy
hahahah, do sąsiada- stary kawaler

4kę zrobiłam (z małymi zmianami technicznymi, nie ułatwiałam
kometa90- dla Ciebie 20 burpees to hardcore? cały ten Zwow to hardcore!
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 22:51   #1469
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
nikki kiedyś już zrobiłam taki maraton 10 zwowow pod rząd, pod koniec to praktYcznie całe ciało mnie bolało, a zadek to musiałam sobie smarowac mascia, bo nie mogłam na nim usiąść ale zrobiłam. a taki maraton pomaga mi wpaść znowu w rutynę ćwiczeń po dłuższym leniuchowaniu.
A jakie numerki lecisz teraz (i wtedy, jak pamiętasz )?
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 22:58   #1470
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Zuzana Light

Numer 47, 46, 40, 43, 41, 45, 47, 24, , 42, 51.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.