Okazja w moim mieście! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-25, 11:41   #91
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez E
Nie wiem jak to z Polską W Łodzi trudno je kupić a ja wynalazłam jedną, jedyną buteleczkę Od razu mówię - na Allegro można kupić taniej Tylko nie każdy chce kupować na Allegro
Już wszystko jasne Ostatnio widziałam Alchimie, zdaje się, w Sephorze (warszawskiej) i już pomyślałam, że to ostatni gwizdek, żeby je nabyć.
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 11:59   #92
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Okazja w moim mieście!

Ciekawe... wycofują je z Polski, czy zaprzestają produkcji w ogóle...
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 12:05   #93
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Toccata
Ciekawe... wycofują je z Polski, czy zaprzestają produkcji w ogóle...
Mam nadzieję, że jednak nie Dziewczyny! Help!!!
Jak już coś ciekawego "odkryję" - to musi być wycofywane???
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 12:11   #94
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Okazja w moim mieście!

Zadaję sobie to samo pytanie Może nie było to arcydzieło, ale wprawiały mnie nieodmiennie w doskonały humor. Urocze
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 12:17   #95
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Toccata
Zadaję sobie to samo pytanie Może nie było to arcydzieło, ale wprawiały mnie nieodmiennie w doskonały humor. Urocze
Jak to nie arcydzieło??? A już tak poważnie - bardzo, bardzo mi się spodobały Mam wielką ochotę potestować inne zapachy Rochas, bo na razie kojarzę "zapachowo" tylko 3 (i wszystkie mi się podobają )!
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 13:25   #96
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Okazja w moim mieście!

Czemu nie arcydzieło? Może dlatego, ze są zbyt przytulne, zbyt bezpieczne, zbyt apetyczne i wbrew nazwie mają zbyt mało kamienia filozoficznego Przydałby im się pierwiastek ryzyka związanego z kultywowaniem nauki tajemnej .
A z drugiej strony mają w sobie magię, choć raczej tę białą - to chyba pierwsze perfumy, od których nie musiałabym odpoczywać po wykończeniu flakonika.

Gdybym miała je do czegoś porównać to do miłości, opartej nie na zmysłowej fascynacji, ale na głębokiej przyjaźni, zrozumieniu i akceptacji.
Hm... może jednak arcydzieło, skoro potrafi ewokować takie uczucia

Zastanawiam się nad ekstraktem perfum, poważnie [choć po wczorajszym Safari, mężczyzna mojego życia grozi szlabanem zapachowo-zakupowym na pół roku ]
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:05   #97
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Toccata
Czemu nie arcydzieło? Może dlatego, ze są zbyt przytulne, zbyt bezpieczne, zbyt apetyczne i wbrew nazwie mają zbyt mało kamienia filozoficznego Przydałby im się pierwiastek ryzyka związanego z kultywowaniem nauki tajemnej .
A z drugiej strony mają w sobie magię, choć raczej tę białą - to chyba pierwsze perfumy, od których nie musiałabym odpoczywać po wykończeniu flakonika.

Gdybym miała je do czegoś porównać to do miłości, opartej nie na zmysłowej fascynacji, ale na głębokiej przyjaźni, zrozumieniu i akceptacji.
Hm... może jednak arcydzieło, skoro potrafi ewokować takie uczucia

Zastanawiam się nad ekstraktem perfum, poważnie [choć po wczorajszym Safari, mężczyzna mojego życia grozi szlabanem zapachowo-zakupowym na pół roku ]
Wiesz, z tymi arcydziełami to jest tak: cóż z tego, że coś jest wybitne, jeśli nam się nie podoba Jeśli zaś wyzwala we mnie pozytywne emocje - może zostać moim, na prywatny użytek, arcydziełem

Jest wiele kompozycji, które chociaż ogromnie wyrafinowane, eleganckie i przez znawców określane jako wybitne - a jednak mnie się kompletnie nie podobają
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 20:02   #98
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Okazja w moim mieście!

Uwaga Uwaga
w moim mieście dostępny jest: Le Feu oryginalny, czerwony.

Dziś po pracy pojechałam zrobić zakupy do prawie-że-całodobowej perfumerii, która jest też moją ulubioną bo zbieram tam punkty, i coś mnie tknęło, bo przypomniało mi się, że mogą oni zamawiać wszelkie wycofane cuda. Fakt, ze cenowo nie jest to najkorzystniejsze (w porównaniu do innych holenderskich cen), niemniej, za takie cuda... Aha, i nie jest to sytuacja taka, jak z Escadą, tzn tu wiemy na pewno, o co chodzi, nie mają go na stanie, muszą sprowadzać, sprawdzili w komputerze itp, więc na 100% mówimy o tym samym zapachu.

Cena:

30 ml refill edt - 40,50 euro
50 ml edt - 53,5 euro.


I teraz tak: ten zapach trzeba zamówić. Zamówienie jest realizowane tylko co jakiś czas, bo, z tego co zrozumiałam, nie w każdym tygodniu mają kogoś od zamówień z zewnątrz. Będą mieli tą osobę w najbliższy poniedziałek, po około półtora tygodnia zamówienie jest na miejscu. Perfumeria jest jak najbardziej sprawdzona i licencjonowana, robię tam zakupy od kilku lat z dużą regularnością, bo, jak pisałam wyżej, zbieram tam punkty, i mam już na widok ich szyldu odruch psa Pawłowa Sieć: Da, pododział: Liliane. Jest to odpowiednik Douglasa, znany w każdym holenderskim mieście. Jeżeli któraś z Was chce, dajcie znać
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 20:11   #99
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez joannea
Uwaga Uwaga
w moim mieście dostępny jest: Le Feu oryginalny, czerwony.

Dziś po pracy pojechałam zrobić zakupy do prawie-że-całodobowej perfumerii, która jest też moją ulubioną bo zbieram tam punkty, i coś mnie tknęło, bo przypomniało mi się, że mogą oni zamawiać wszelkie wycofane cuda. Fakt, ze cenowo nie jest to najkorzystniejsze (w porównaniu do innych holenderskich cen), niemniej, za takie cuda... Aha, i nie jest to sytuacja taka, jak z Escadą, tzn tu wiemy na pewno, o co chodzi, nie mają go na stanie, muszą sprowadzać, sprawdzili w komputerze itp, więc na 100% mówimy o tym samym zapachu.

Cena:

30 ml refill edt - 40,50 euro
50 ml edt - 53,5 euro.


I teraz tak: ten zapach trzeba zamówić. Zamówienie jest realizowane tylko co jakiś czas, bo, z tego co zrozumiałam, nie w każdym tygodniu mają kogoś od zamówień z zewnątrz. Będą mieli tą osobę w najbliższy poniedziałek, po około półtora tygodnia zamówienie jest na miejscu. Perfumeria jest jak najbardziej sprawdzona i licencjonowana, robię tam zakupy od kilku lat z dużą regularnością, bo, jak pisałam wyżej, zbieram tam punkty, i mam już na widok ich szyldu odruch psa Pawłowa Sieć: Da, pododział: Liliane. Jest to odpowiednik Douglasa, znany w każdym holenderskim mieście. Jeżeli któraś z Was chce, dajcie znać
Ufff... chciałaby dusza do raju Joanneo, a kiedy najpóźniej musisz złozyć zamówienie, żeby zdążyć odebrać perfumy przed wyjazdem. Bo nie ukrywam - bardzo chciałabym Cię prosić o tę 50-tke le Feu, ale w tym momencie nie mam kasy na perfumiarska rozpustę i ten smutny stan jeszcze ze 2 tygodnie się utrzyma
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:02   #100
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Okazja w moim mieście!

prawdę mówiąc, nie pytałam dokładnie kiedy mija "ostatnia szansa", ale wiem z doświadczenia, że im szybciej, tym lepiej, szczególnie z uwzględnieniem tego, że to Holandia, i sektor usługowy kuleje i to bardzo. Puściłam Ci priva
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 17:30   #101
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez E
Mad, 205 zł. - no nie jest to cena szczególnie atrakcyjna
nadal nie moge uwierzyć we własne szczęście: przy cenach Theoremy, jakie podajecie, moja flacha 100 ml z Allegro jest jak za darmo!
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 18:04   #102
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez hybris
nadal nie moge uwierzyć we własne szczęście: przy cenach Theoremy, jakie podajecie, moja flacha 100 ml z Allegro jest jak za darmo!
Oj, miałaś wielkie szczęście
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 18:35   #103
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Okazja w moim mieście!

A ja dzis znalazłam flaszkę Guerlain Mitsouko- coś mi się obiło o uszy, że któraś z Was poszukiwała
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:36   #104
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Okazja w moim mieście!

nie wiem, czy ktoś tego szuka, ale widziałam dziś Yvresse i Króla Słońce w perfumerii w Łodzi, tudzież Desnudę w Sephorze i Celine Oriental Summer w Douglasie
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 06:50   #105
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: Okazja w moim mieście!

We wrocławskim Superpharmie sporo zapachów jest przecenionych o od 10 bodajże do 15%(pamiętam,że jak bylam to widziałam naklejkę przeceny na Lacoste pour famme,Guerlain L`Instant i diorowskim Addict`cie,ale jest jeszcze sporo innych przecenionych)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:17   #106
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Okazja w moim mieście!

W drogerii Marionaud w Geanie Toruń balsam do ciala Kenzo Jungle Tiger 170zl
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 12:35   #107
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Okazja w moim mieście!

W lecklerku w Lublinie ( tym na Zana ) Jest Jungle tygrys , nie spojrzałam na cenę.
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 12:36   #108
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Okazja w moim mieście!

aaa i jeszcze Alchime
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 12:38   #109
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

kizia a mogłabys sprawdzić cene i pojemnośc ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 15:58   #110
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Okazja w moim mieście!

Spoko ale dopiero w przyszłym tygodniu
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 16:41   #111
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
W lecklerku w Lublinie ( tym na Zana ) Jest Jungle tygrys , nie spojrzałam na cenę.
Czy to na pewno jest Tygrys? chyba raczek Słonik, przynajmniej tak było w ostatnią sobotę i w poprzednie w ciągu ostatniego roku , w tym sklepie, który należy do sieci PP, panie od dawna juz ponoć Tygrysa tam nie miewają, chyba, że nagle im wyrósł spod lady... to chętnie skorzystam
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 15:27   #112
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Okazja w moim mieście!

Jest i słoń i tygrys. te baby w leklerku są jakieś dziwne. Zobaczyłam tygrysa w gablotce( stoi na jednej z nizszych półek tak blizej dzrzwi) i spytałam czy mogę wypróbowac a ona mi na to "nie ma wycofany!" no to ja pytam co robi w gablocie? a ona na to " oj...faktycznie jeszcze jest"
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 18:48   #113
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Okazja w moim mieście!

Zapomniałam hasło i tak nakręciłam przy odzyskiwaniu, że myślałam że już nigdy się nie zaloguję... Znalazłam Le Feu we Wrocławiu. Traugutta siedemdziesiąt ileś, niedaleko WPO Alba (po drugiej stronie, iść trzeba od WPO w kierunku Niskich Łąk). Perfumeria ma nazwę, ale przez to logowanie się zestresowałam i zapomniałam. 207 zł za pięćdziesiątkę, tylko 1 sztuka. Byłam ostatnia przed zamknięciem sklepu, więc jutro rano jeszcze będzie, lol. Poza tym Les Belles de NR, żółte i zielone. Pozdrawiam i idę połknąć jakiś magnez.
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 19:14   #114
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

a pamiętasz może w jakiej cenie i pojemności zółte Les Belles ? kurka kupiłabym sobie, a raczej wyżebrała zakup u jakiejś wrocławianki
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 21:59   #115
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Okazja w moim mieście!

Myślę, że żółte to były 30-ka i 50-ka, albo 30 i 100-ka?? Nawet się spytałam o cenę, ale nie zapamiętałam, i nie chcę Ci nazmyślać teraz. O Le Feu też musiałam się pytać dwa razy - bo byłam w szoku. W każdym razie czerwony, oryginalny, szkoda że bez testera, bo bym miała teraz na nadgarstku i wiedziała, czy mi gust się zmienił... Tam chyba też Venezia była. Acha - to może być Traugutta 60 coś lub 80 też, a nie 70 - bo sprawdziłam numery bram dopiero po paru minutach, a nie wiem jak tam numery rosną.
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 22:21   #116
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Sauvignon
Zapomniałam hasło i tak nakręciłam przy odzyskiwaniu, że myślałam że już nigdy się nie zaloguję... Znalazłam Le Feu we Wrocławiu. Traugutta siedemdziesiąt ileś, niedaleko WPO Alba (po drugiej stronie, iść trzeba od WPO w kierunku Niskich Łąk). Perfumeria ma nazwę, ale przez to logowanie się zestresowałam i zapomniałam. 207 zł za pięćdziesiątkę, tylko 1 sztuka. Byłam ostatnia przed zamknięciem sklepu, więc jutro rano jeszcze będzie, lol. Poza tym Les Belles de NR, żółte i zielone. Pozdrawiam i idę połknąć jakiś magnez.
Sauvignion, chyba mnie pogrążyłaś finansowo w tym momencie O świcie tam się rzucę! Ciekawe, czy zastanę kolejeczkę.

Przy okazji, moja droga, nie masz ochoty dołaczyć do naszego jutrzejszego zlociku?... Szczegóły w moim podpisie!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 16:44   #117
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Unhappy Dot.: Okazja w moim mieście!

Pixie, czy ja Cię czasem nie wprowadziłam w błąd? Bo dziś widziałam takie samo Le Feu w Jeleniej Górze, za 257 - a że byłam przytomniejsza niż wczoraj, doszlam do wniosku że ceny nie powinny być aż tak rozbieżne. W takim razie bardzo przepraszam. I w ogóle zwątpiłam - czerwone pudełko, napis Le Feu d'Issey - bez light - więc wygląda na to, że to są te perfumy, o które chodzi. To dlaczego mają opinię niedostępnych, gdy ja trafiam na nie dzień po dniu?? NIestety nie mogę przyjść na spotkanie, ale dziękuję za zaproszenie.
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 20:47   #118
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
W lecklerku w Lublinie ( tym na Zana ) Jest Jungle tygrys , nie spojrzałam na cenę.
Sprawdziłam dzis, faktycznie są dwie flaszeczki po 15 ml. Jak ja tego nie zauważyłam? z tym, że cena za 15ml 170zł odjąć 30% rabat, wychodzi ok 120zł / nie pamiętam czy cena 170 czy sto siemdemdziesiąt kilka/
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 23:48   #119
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Sauvignon
Pixie, czy ja Cię czasem nie wprowadziłam w błąd? Bo dziś widziałam takie samo Le Feu w Jeleniej Górze, za 257 - a że byłam przytomniejsza niż wczoraj, doszlam do wniosku że ceny nie powinny być aż tak rozbieżne. W takim razie bardzo przepraszam. I w ogóle zwątpiłam - czerwone pudełko, napis Le Feu d'Issey - bez light - więc wygląda na to, że to są te perfumy, o które chodzi. To dlaczego mają opinię niedostępnych, gdy ja trafiam na nie dzień po dniu?? NIestety nie mogę przyjść na spotkanie, ale dziękuję za zaproszenie.
Kochana Sauvignon, najwyraźniej masz wielkie szczęście (koniecznie zagraj w jakiegoś totolotka! ) - i czujny wzrok! We wrocławskiej perfumerii byłam, widziałam, rzeczywiście jest Le Feu. Szkoda, że w totalnie niekonkurencyjnej w stosunku do niemieckiego ebay'a cenie. Właścicielka dokładnie wie, co sprzedaje.
Stoi także żółte Les Belles (ale o cenę zapytać zapomniałam, dla zainteresowanych, zadzwonię tam w poniedziałek), All About Eve, "panterka" D&G, "Champagne" YSL (jeszcze jako "Champagne"), Le Dix Balenciagi i wiele innych, których zwyczajnie nie zapamiętałam, bo w pośpiechu byłam.

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-12-04 o 01:00
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 23:55   #120
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

Pixie jakbys mogła sprawdzić pojemność i cenę Les Belles i All About Eve, bo uzywała moja mama i chyba nadal chętnie by je widziała u siebie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-12 19:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.