..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::.. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-12, 18:44   #1171
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Mój dzisiejszy jadłospis:
- bułeczka razowa własnej roboty, twarożek domowy Piątnica, pomidor, ogórek
- serek wiejski lekki z 4 uprażonym śliwkami
- 6 migdałów, ogórek, trochę papryki
- makrela wędzona, 2 ogórki kiszone, jajko z odrobiną majonezu i szczypiorem
- 2 malutkie placuszki z mąki razowej z jabłkiem (musiałam spróbować, bo zrobiłam na jutro ) 2 łyżki twarożku z kakao i słodzikiem
lampka wina czerwonego wytrawnego

Miało być inaczej, ale brak apetytu na pewne rzeczy spowodował zmianę

Czy na II fazie można jeść kaszę jęczmienną, bo zrobiłam potrawkę z pieczarek, pora, papryki i właśnie kaszy jęczmiennej.
Poza tym usmażyłam na teflonie (bez tłuszczu) placuszki razowe z jabłkiem i zrobiłam pieczone gołąbki z ryżem brązowym w kapuście włoskiej. Dopiero usiadłam, bo prawie 3 godziny pichciłam. Przymierzam się także do upieczenia ciabatty by Paprak
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 18:50   #1172
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Popiekłabym coś... ale upiekę to będę jeść i z odchudzania nici (nie piekę - nic nie stoi i nie kusi, nie przekraczam dziennych "limitów")
Chcę już mieć z głowy to zrzucanie wagi i chciałabym już się zająć jej utrzymywaniem (od 6 lat chudnę i tyję na przemian - tak, dosyć wcześnie zaczęłam moją przygodę z dietami).
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 18:52   #1173
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

beo , pytam
- jak przyrządzasz łososia?
- gdzie kupiłas smoothie ?

.. ja chyba jem za duze porcje patrząc na te Twoje "ptasie"....

edit:
no i czy maslo orzechowe to jest to z Felix'a ?
__________________


Edytowane przez dzonksik
Czas edycji: 2009-08-12 o 18:57
dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 19:01   #1174
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
beo , pytam
- jak przyrządzasz łososia?
- gdzie kupiłas smoothie ?

.. ja chyba jem za duze porcje patrząc na te Twoje "ptasie"....
Sałatki jest wbrew pozorem sporo, pojemnik jest wysoki. Oooch gdybyś ty widziała moje porcje jakiś czas temu, teraz się BARDZO staram jeść mniej. Dziewczyny bez przerwy komentowały, że nie dałyby rady tyle zjeść
Smoothie zawsze kupuję w Lidlu, jest rewelacyjne, ten smak to mój ulubiony - jest kilka.

Z tym łososiem to dzisiaj poszłam na łatwiznę - kupuję w osiedlowym sklepie rybnym takie "szaszłyki z łososia" (sam łosoś, ponabijane na patyczek kawałki), wędzone. Dzisiaj tylko odgrzałam je na patelni więc nie było żadnego przyrządzania.

Ooo kolejne pytanie Masło orzechowe kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością, w składzie wyłącznie orzechy (nie ma konserwantów, emulgatorów ani żadnych innych cudów) - bez cukru i bez soli. Ale to dopiero od dziś... wcześniej dzień w dzień jadłam do śniadania masło orzechowe crunchy z Lidla (ich seria "kuchnia amerykańska"). Felixa light miałam wcześniej - bardzo fajne
Tylko wiesz co - ja się tam już nie przejmuję tym, że coś ma w składzie sól czy cukier i jem bez wyrzutów sumienia. Jeśli przez większość czasu jem dobrze, to nie mam zamiaru sobie odmawiać czasem np. mega słodkiego likieru do kawy czy właśnie "niewłaściwego" crunchy masełka. Polecam zarówno te z Felixa jak i Lidla

Edytowane przez beoneself
Czas edycji: 2009-08-12 o 19:06
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 23:30   #1175
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Wklejam tylko to co napisałam na blogu w przypływie energii po dzisiejszej drodze przez mękę.

W ramach umierania na pokładzie (początki przeziębienio-grypska zbierają swe żniwa) w skutek bólu głowy-zatok-uszu i wszystkiego co boleć może, skusiła mnie galaxy chocolate a w domu bułka z kawałkami czekolady - posmarowana moim ukochanym dżemikiem z czarnej porzeczki słodzonym fruktozą (w ramach SB chyba?!).
Ale nie mam żalu, czuję się tak, że jak umierać to ze smakiem czekolady w ustach.
I wszystko mi jedno, czy jestem gruba czy chuda.


To by było mniej więcej na tyle.
Beo, Papraczek - flashe mniam mniam!
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 05:54   #1176
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ja tak na szybko tylko... wieczorem postaram się znowu flasha wrzucić, ale nie wiem jak to będzie.

Karton

I miłego dnia wszystkim życzę...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 06:40   #1177
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Czy na II fazie można jeść kaszę jęczmienną, bo zrobiłam potrawkę z pieczarek, pora, papryki i właśnie kaszy jęczmiennej.
Jasne, że można Kasze są nawet zalecane (no, może z wyjątkiem mannej, zwykłej kuskus i pewnie jeszcze jakiejś), bo są zdrowe - mają sporo błonnika, witamin i minerałów.

Papraczku upiekłam wczoraj ciabatty z ziołami - pycha. Nawet rodzina wsuwała. Ale resztę (jak coś zostanie) chyba zamrożę, bo inaczej wszamam wszystko, a jednak powinnam pilnować węgli...

I zrobiłam znowu wczoraj muffinki owsiane z przepisowego, oczywiście trochę zmienione. Dałam sporo orzechów-włoskich i ziemnych , do tego płatki migdałowe. Wszystko wyszło takie słodko-słone, ale naprawdę pyszne - też trzeba będzie resztę zamrozić
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 06:55   #1178
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dzień Dobry!

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Jasne, że można Kasze są nawet zalecane (no, może z wyjątkiem mannej, zwykłej kuskus i pewnie jeszcze jakiejś), bo są zdrowe - mają sporo błonnika, witamin i minerałów.
ninaad - bardzo Ci dziękuję za odpowiedź

Potrawka z kaszą będzie na jutro,a dziś:
- placuszki razowe z jabłkiem, kawa Ricore z mlekiem 0,5%, trochę papryki
- omlet ze szczypiorkiem, pomidor, ogórek
- 8 migdałów
- pieczone gołąbki włoskie z brązowym ryżem w sosie pomidorowym, sałatka z pomidorów ze szczypiorem
- twarożek z odrobiną słodzika i aromatem śmietankowym

Miłego dnia!
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 07:15   #1179
maweth
Rozeznanie
 
Avatar maweth
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
GG do maweth
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dzisiaj ja zrobie swoje flashe, bo po półtora tygodnia I fazy waga się prawie nie zmieniła, wiec chyba coś jest nie tak. Może przesadzam z ilością?
__________________
BLOG ->www.maweth.blogspot.com
maweth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 07:32   #1180
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Czesc
To moja pierwsza wizyta na wizazu od niepamietam kiedy Strasznie się tu pozmianiało, ale niektóre plażowiczki poznaje. Pozdrawiam serdecznie
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 07:35   #1181
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

[1=1111c4b9c157e15532fa9e2 7a07e9b9b22376b0b_6593527 3b71bb;13712958]Czesc
To moja pierwsza wizyta na wizazu od niepamietam kiedy Strasznie się tu pozmianiało, ale niektóre plażowiczki poznaje. Pozdrawiam serdecznie [/QUOTE]
łomatko
kogo to moje zaspane oczy widzą

Witaj CykadaRzeczywiście baaaaardzo dawno Cię tu nie było. Ty tak tylko w odwiedziny czy wracasz na kocyk?
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 07:39   #1182
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

[1=1111c4b9c157e15532fa9e2 7a07e9b9b22376b0b_6593527 3b71bb;13712958]Czesc
To moja pierwsza wizyta na wizazu od niepamietam kiedy Strasznie się tu pozmianiało, ale niektóre plażowiczki poznaje. Pozdrawiam serdecznie [/QUOTE]


Witaj! Fajnie Cię "widzieć"
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 07:50   #1183
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Tylko w odwiedziny, staram sie nie być na żadnej diecie bo mam do tego zbyt obsesyjne podejscie, za to ładnie chudnąć i ćwiczyć
Ostatnio mi nawet wychodzi
Fajnie was poczytać i zobaczyć znane "twarze".
I strasznie mi było miło, gdy zobaczyłam na blogu, że kots o mnie stad pamieta
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 07:51   #1184
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dzień dobry plażowiczki
Dzisiejszy dzień zapowiada sie strasznie sennie, szaro-buro za oknami i nieciekawie. Ja już po śniadanku(jajkownica z pieczarkami i cukinią) i zaczynam układać sobie plany na dalszy dzień.
Wczoraj chciałam zobaczyć te meteoryty Preseida(czy jakoś tak ), ale niebo nad głowami było zbyt zachmurzone ...
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 09:36   #1185
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cykado jak milo Cie widziec Dobrze, ze nie dietujesz obsesyjnie ale moglabys czasem zajrzec do nas Jak Bazyl?

Wczoraj upieklam focaccie z oliwkami tymiankiem i rozmarynem Z salatka i winkiem wysmienita Pomimo poznej godziny zjedlismy cala blaszke za jednym podejsciem

edit: ninaad ciesze sie, ze wam smakowaly ciabatty. U mnie ciabatta i foccacia to hit SB!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00498.jpg (135,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00501.jpg (145,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00503.jpg (127,8 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez paprak
Czas edycji: 2009-08-13 o 09:51
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 09:56   #1186
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

no dobra, za oknem szaro, buro i ponuro, chyba piekarnik odpalę po tych waszych postach

Cykado, miło Cie widzieć

telik, ale czad, żeby się udało zarezerwować
mojego małża raz mi się udało zaciągnąć za typowe SPA, nie powiem podobało mu się, ale stwierdził, że woli jednak inne formy rozrywki

dżonsik, strasznie lubię tę minkę
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 10:29   #1187
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ufffffffffff....Wreszcie Was nadrobiłam
Wracam po dłuższej przerwie, która z SB wiele wspólnego nie miała niby nie przytyłam wagowo, dziś rano waga pokazała 52,7, ale albo oszukuje mnie maszyna jedna, bo mam wrażenie, że mi delikatnie przytyłam jednak a waga ta sama, albo włącza mi się jakaś obsesja... Nie będę opowiadać co wyprawiałam, bo to nie ma z SB nic wspólnego. Generalnie wracam na kilka dni na I fazę chyba, bo czuję się ociężała okrutnie, wypruta z energii życiowej i idąć po ulicy zaczęłam myśleć czule o kawie karmelowej i kilku innych rzeczach, więc ciągi są. W sumie najgorsze ciągi to mam do red bulla bo nie mając czasu pić kawy się do niego ostatnio przyzwyczałam, a teraz odzwyczajam się znowu od śmieco-żarcia.

Karton, gratuluję bloga. Też bym założyła swojego, ale mój styl nie jest przesadnie dowcipny, ani lotny. Choć gdybym pisała tam, to mo ze miałabym ciut mobilizacji.

Ostatnio wogóle mam tylko dół, dół i dół. Chyba nawroty depresji niegdysiejszej mnie atakują. Aczkolwiek objawy są dziwne, bo tak jak kiedyś w ramach depresji jadłam dużo i radośnie rósł mi tyłek i parę innych miesc, teraz jem mało, a za to dużo piję (tak, oczywiście %) i waga stoi (czasami wolno spada). Ech, może jednak założę bloga, będe opisywać jak się ma nawracająca depresja do żywienia. To czasami bardzo poczuczające jak głęboko skryte negatywne emocje sprawiają, że od rana do 17tej pije się tylko dwie kawy, dwa redbulle i w człowieku zamiera jakakolwiek chęć do jedzenia, bo za kazdym razem gdy próbuje sobie przypomnieć o powinności dostarczenia pokarmu, stwierdza, że w zasadzie to nie ma na to siły. Żeby nie było, nie cierpię na żadne ED. Ech. Sorry za wywlekanie tu takich mrocznych stron życia, chyba faktycznie założę tego bloga, żeby nie psuć nastrojów na forum.
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 10:47   #1188
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
No i jestem, tak jak obiecałam - z flashem Niestety mało wizualnie atrakcyjnym i niezbyt wyszukanym... po prostu nie mam czasu! Wybaczcie, że nie ma śniadaniowej owsianki (po zjedzeniu przypomniało mi się o zdjęciach) i kolacji (no bo nuda).

ś: owsianka z serkiem homo, brzoskwinią i dżemem, łyżka masła orzechowego
IIś: sałatka z makaronem pełnoziarnistym (lodowa+świderki lubelli+kurczak+ogórek+rz odkiewki+oliwa z ziołami)
p: smoothie malinowo-brzoskwiniowe (same owoce, nic więcej nie ma w składzie), kilka migdałów (250ml)
o: łosoś, brokuły, pomidor +sos z jogurtu nat.
<basen>
k: jajecznica z 2 jaj z ogromną ilością szczypiorku, papryka
mniaaaami
Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Cykado jak milo Cie widziec Dobrze, ze nie dietujesz obsesyjnie ale moglabys czasem zajrzec do nas Jak Bazyl?

Wczoraj upieklam focaccie z oliwkami tymiankiem i rozmarynem Z salatka i winkiem wysmienita Pomimo poznej godziny zjedlismy cala blaszke za jednym podejsciem

edit: ninaad ciesze sie, ze wam smakowaly ciabatty. U mnie ciabatta i foccacia to hit SB!
no szalejesz kochana z wypiekami
a ja wciaz dłuzna jestem wam przepis na pyszny chlep sródziemnomorski...

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no dobra, za oknem szaro, buro i ponuro, chyba piekarnik odpalę po tych waszych postach

Cykado, miło Cie widzieć

telik, ale czad, żeby się udało zarezerwować
mojego małża raz mi się udało zaciągnąć za typowe SPA, nie powiem podobało mu się, ale stwierdził, że woli jednak inne formy rozrywki

dżonsik, strasznie lubię tę minkę
Cytat:
Napisane przez Sigfa Pokaż wiadomość
Ufffffffffff....Wreszcie Was nadrobiłam
Wracam po dłuższej przerwie, która z SB wiele wspólnego nie miała niby nie przytyłam wagowo, dziś rano waga pokazała 52,7, ale albo oszukuje mnie maszyna jedna, bo mam wrażenie, że mi delikatnie przytyłam jednak a waga ta sama, albo włącza mi się jakaś obsesja... Nie będę opowiadać co wyprawiałam, bo to nie ma z SB nic wspólnego. Generalnie wracam na kilka dni na I fazę chyba, bo czuję się ociężała okrutnie, wypruta z energii życiowej i idąć po ulicy zaczęłam myśleć czule o kawie karmelowej i kilku innych rzeczach, więc ciągi są. W sumie najgorsze ciągi to mam do red bulla bo nie mając czasu pić kawy się do niego ostatnio przyzwyczałam, a teraz odzwyczajam się znowu od śmieco-żarcia.

Karton, gratuluję bloga. Też bym założyła swojego, ale mój styl nie jest przesadnie dowcipny, ani lotny. Choć gdybym pisała tam, to mo ze miałabym ciut mobilizacji.

Ostatnio wogóle mam tylko dół, dół i dół. Chyba nawroty depresji niegdysiejszej mnie atakują. Aczkolwiek objawy są dziwne, bo tak jak kiedyś w ramach depresji jadłam dużo i radośnie rósł mi tyłek i parę innych miesc, teraz jem mało, a za to dużo piję (tak, oczywiście %) i waga stoi (czasami wolno spada). Ech, może jednak założę bloga, będe opisywać jak się ma nawracająca depresja do żywienia. To czasami bardzo poczuczające jak głęboko skryte negatywne emocje sprawiają, że od rana do 17tej pije się tylko dwie kawy, dwa redbulle i w człowieku zamiera jakakolwiek chęć do jedzenia, bo za kazdym razem gdy próbuje sobie przypomnieć o powinności dostarczenia pokarmu, stwierdza, że w zasadzie to nie ma na to siły. Żeby nie było, nie cierpię na żadne ED. Ech. Sorry za wywlekanie tu takich mrocznych stron życia, chyba faktycznie założę tego bloga, żeby nie psuć nastrojów na forum.
telik tuli

no przyszłam sie wyzalic bo z mojego ukochanego hotelu
przynajmnie w biurze podrózy w Niemczech tak mnie poinformowali
terz ostatnia szansa
czyli podróz na własną reke
czekam na odpowiedz z hotelu...
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 11:02   #1189
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Przykro mi bardzo teliczku Mam nadzieje, ze jeszcze cos na wlasna reke wykombinujesz
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 11:20   #1190
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez maweth Pokaż wiadomość
Dzisiaj ja zrobie swoje flashe, bo po półtora tygodnia I fazy waga się prawie nie zmieniła, wiec chyba coś jest nie tak. Może przesadzam z ilością?
Ja na pocztku I fazy jadłam ogromne porcje i często, kilka razy zdarzyło się, że chyba z 7 posiłków jadłam dziennie A potem to w ogóle grzeszyłam i zawsze było coś nie-I-fazowego, ale waga i tak poleciała...
Może za mało pijesz wody,herbat czy coś ?
Bo ja to cały czas do wc biegam, i pewnie większość kg w taki sposób się pozbyłam <pewnie od samego biegania >

A mój dzisiejszy jadłospis:
1. kromka chleba razowego, 2 parówki małe z indyka, łyżeczka musztardy, duży pomidor, 0,5l czerwonej herbaty
2. twaróg z orzechami i dżemem, małe jabłko
3. smażone mięsko, ogórki kiszone i musztardowe
4. 2 gofry SB, szklanka mleka
5. 2 jaja na miękko + papryka z wędliną, 0,5l zielonej herbaty
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 11:54   #1191
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Telik, dziękuję trzymam kciuki za hotel.
Mój jadłospis na dziś: Od razu mówię, że marny, bo
1) nie zdążyłam nic zrobić do pracy, więc mam tylko to co mogę nabyć ze sklepu obok
2) mam mało kasy ze sobą, a musi mi starczyć na cały dzień (patrz punkt 1)
3) nie jestem prawie wogóle głodna
4) po zakończeniu pracy o 18, muszę od razu leciec na ważne spotkanie, więc nawet kolacji porządnej sobie nie zrobię

(tak jak wspominała - kilka dni jestem na I fazie, nie dłużej niż tydzień)
IŚ: Puszka fasoli czerwonej w zalewie bez cukru + 2 mocne kawy (nie pytajcie, źle spałam, miałam koszmary)
IIŚ: Opakowanie oliwek zielonych drylowanych (70 g)
O: Duża miska sałatki greckiej z sezamem (jednak udało mi się dorwać w sklepie coś sensownego)
P: Orzechy i Wieśniak
K: 2 jajka sadzone + pomidory, ogórek, rzodkiewki, cebula

Jutro przygotuję się i będzie już ładniejszy jadłospis, ale dziś musi być taki i amen
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)

Edytowane przez Sigfa
Czas edycji: 2009-08-13 o 12:51 Powód: Zmiana jadłospisu
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 16:44   #1192
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ciągle wszystkie wracacie(wracamy) na I fazę, żeby się pozbyć ciągów "na stałe" i czy którejś się to już udało?
Bo jakoś tak nie wydaje mi się. Prędzej czy później obcinanie węgli się mści i rzucamy się na ich ogromne ilości. Przykładów w naszym wątku było na to wiele. Przecież SAME WIECIE.

Jednego dnia posłodzony jogurt to tragedia, drugiego pół tortu jest ok, bo pojawił się ciąg, albo akurat wypadło grillowanie ze znajomymi, więc wpadły 4 kiełbaski, 3 piwa, grzanki z serem i chipsy. A to jest wiecie co? Hipokryzja z naszej strony.

Więc co? Więc UMIAR i ZDROWY ROZSĄDEK na co dzień... A nie szaleństwa jedzeniowe, tysiąc wymówek i powrót na I fazę

Sigfa, nie chcę żebyś się poczuła, jakbym piła do Ciebie, broń boże To tylko taka moja refleksja
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 17:15   #1193
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
a ja wciaz dłuzna jestem wam przepis na pyszny chlep sródziemnomorski...


no przyszłam sie wyzalic bo z mojego ukochanego hotelu
przynajmnie w biurze podrózy w Niemczech tak mnie poinformowali
terz ostatnia szansa
czyli podróz na własną reke
czekam na odpowiedz z hotelu...
czekam na chleb !! bede piec
Podoba mi sie ta waleczność telika
Ale wiesz co ja widzialam oferte z Polski do tego hotelu. Chcesz to poszukam i odgrzebie ...

Jakie miałam dzisiaj zdarzenie. Dżonksik postanowił że będzie robić kolczyki i bransoletki i naszyjniki (czyli generalnie rzecz ujmując powszechnie znaną biżuterie hand made). W związku z tym postanowiłam zapuścić sie do Nowej Huty do sklepu zwanego Centrum Artystycznej Fantazji po wszelkie porzebne produkty. Bylam w tych okolicach tysiąc razy, zawsze z lekkim niepokojem, ale jednak brnęłam odważnie w te okolice. No i jestem juz w połowie drogi, wjechałam na jedno z nowohuckich rond, zapaliło się czerwone światło - dżonksik czeka i korzystając z okazji poprawia makijaż.... i nagle... (wszystko trwało 30 sek), z samochodu na prawym pasie NAGLE wybiegają z predkościa swiatła mężczyżni - 4 potężne sztuki w kapturach spiesznie udające sie w stronę dżonksikowego auta. Dżonksik myśli - "cholera, zamykaj drzwi, chowaj torebke, jedz!!"Po 2 sekundach z samochodu sprzed auta o ktorym pisałam wybiega NAGLE 4 jeszcze potężniejszych mężczyzn w białych koszulkach ( nie wiem czemu to zapamiętałam) i z ... bronią w ręku . Przerażony dżonksik myśli : "spier... stąd" - wiadomo I w nastepnej sekundzie slysze tylko: "GLEBAAAAA, NA ZIEMIE, K... NA ZIEMIE"itp. Przysiegam(!!!) dla mnie scena jak z filmu , do tej pory nie wiem czy to byla jakas akcja policyjna w cywilu czy jakies porachunki mafii nowohuckiej....ale tak to na mnie zadziałało ze prysnęłam stamtad w momencie, błagając Boga zeby tylko nie dostać kulką w łeb. Nigdy w zyciu czegos takiego nie przeżyłam i mam nadzieje ze juz mi nie będzie dane, nie mogę sie do tej pory po tym pozbierać bo to wszystko działo sie tuż obok mnie, na wyciągnięcie ręki. Pamiętam nawet twarze właściwie....Nie miałam pojęcia czy dzownić na policję, czy na pogotowie czy uciekąc gdzie pieprz rośnie - wybrałam to ostatnie.
Także... apetyt mi kompletnie nie dopisuje od paru godzin. Wiec z mojego dzisiejszego przepisowego dnia znowu nici. Chyba sie napije jednak - dla ogłuszenia wspomnień. Dopiero po jakims czasie zdałam sobie sprawe z tego ze na prawde mogło mi sie coś stać tam na miejscu, nie wiem ( tu juz działa wyobraźnia) - jeden z panow mogł mnie wyciagnać z auta, albo wsiąść z tylu - co prawda zawsze jezdze zamknieta ale jaki to problem- i no juz nie wiem.... wziac za zakładnika - kurde takie mysli mi chodza po głowie, no ale dla mnie to bylo wielkie przezycie. Albo gdyby rozpetała sie strzelanina jakas, kto wie co by sie mogło stać.... Myslałam ze takie sceny to tylko w Pruszkowie. Nie sądziłam ze w Krakowie też...
ehh...
niestrawność mam jakąs.... ide po wino!
Milego wieczoru.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 17:30   #1194
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Mój dzisiejszy jadłospis

ś: owsianka z serkiem homo, brzoskwinią, słonecznikiem i łyżką dżemu
IIś: kanapka (2 kromki razowca) z trójkącikiem topionego fit i ogórkiem, kawałek papryki
p: sałatka (lodowa, ogórek, rzodkiewki, mozarella light, łosoś wędzony)
o: zapiekanka brokułowa (z piersią z kurczaka, mozarellą light i jajkiem+mleko), pomidor
<bieganie>
k: łosoś wędzony po raz kolejny (muszę go dojeść), jakieś warzywko (papryka/pomidor/ogórek/...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100sniadanie.jpg (41,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100drsniadanie.jpg (37,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1000salatka.jpg (44,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100obiad.jpg (36,5 KB, 17 załadowań)
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 17:48   #1195
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

dzonksik no nieźle
co do apetytu to się nie dziwię
a tak przy okazji to przypomniała mi się rodzajowa scenka - stoimy sobie w kolejce po bilety do kina, nagle podchodzą do mnie jakieś dwie małolaty od tyłu, czuję że jedna się porządnie przysuwa a druga szepcze "pani się nie rusza"...
okazało się że mam przyczepioną do spodni metkę którą przeoczyłam a że się śpieszyłam to przed włożeniem nie obejrzałam dokładnie
nie wiedziałam czy mam się spalić ze wstydu czy się śmiać - wyszło na drugie

ciabattki wyszły [z orkiszu 3000] + muffiny z kokosem niesłodzonym, mniam
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:48   #1196
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ale tu ostatnio cisza wieczorami panuje...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:53   #1197
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Ja sie odstresowuje po dzisiejszym traumatcznym dniu wiec mnie teoretycznie nie ma
a poza tym to gram w FarmVille na facebooku hahah i normalnie tak mnie to wciaga ze nic nie robię tylko farmerzę sobie.... polecam!! sielskie zycie ;]
__________________


Edytowane przez dzonksik
Czas edycji: 2009-08-13 o 19:54
dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:37   #1198
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Zbijcie mnie, baty się należą jak nic...

Z mojego dzisiejszego jadłospisu, wyszło śniadanie i... tyle. Nie było mnie cały dzień w domu, zrobiłam zakupy - dopadłam fruktozę i mąkę pełnoziarnistą. Jak wróciłam to co - kromka chleba razowego z łyżeczka masła orzechowego i 2 łyżeczki dżemu porzeczkowego. Oto moja kolacja. Przerażam sama siebie.
Idę jeszcze jakieś jajka zjem, bo to przecież wstyd zwykły :/
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 21:24   #1199
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Dzonksik, u kurcze przeoczyłam wcześniej Twoją historię... i szok! Rany! Wyobraziłam sobie ta sytuacje i to takie się wydaje kosmiczno-szalone, a tak na prawdę... piekielnie niebezpieczne. W pierwszym odruchu też chyba bym uciekała gdzie pieprz rośnie.

Wyluzowałaś się już przy winku ? (oczywiście SB-czerwonym?)
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 22:58   #1200
maweth
Rozeznanie
 
Avatar maweth
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
GG do maweth
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IX ::..

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Ja na pocztku I fazy jadłam ogromne porcje i często, kilka razy zdarzyło się, że chyba z 7 posiłków jadłam dziennie A potem to w ogóle grzeszyłam i zawsze było coś nie-I-fazowego, ale waga i tak poleciała...
Może za mało pijesz wody,herbat czy coś ?
Bo ja to cały czas do wc biegam, i pewnie większość kg w taki sposób się pozbyłam <pewnie od samego biegania >
Piję mało - fakt - ok 3 szklanek wody, ale czy to tak bardzo wpyłwa na chudnięcie?
Dzisiaj miałam w miarę grzeczny dzień:
Ś-jajka, pomidor,mozzarella
Przechy laskowe, jogurt 0 %
O:sałatka grecka + hmm.. pierś z kurczaka, nie chciało mi się już mięsa rozmrażać, wiec już wzięłam co to było w lodówce czyli panierowany w bułce, smażony na oleju kotlet, zdjęłam tyle panierki ile dało rade i zjadłam , ale tragedii nie ma
PII: ogorek, wieśniak, trójkącik serka fit
K: ok 100 g twarogu z rzodkiewką, plaster fety, plaster mozarelli, jajko, kawałek ogórka

Zaczełam cykać zdjęcia, ale jak doszłam do obiadu to już mi sie odechciało, bo przecież nie ma się czym chwalić.
Waga wciaż stoi w miejscu - nie wiem Inaczej sobie wyobrażałam I fazę, więc albo popełniam jakieś błędy w układaniu menu albo przesadzam z ilością, albo nic na mnie nie działa.
__________________
BLOG ->www.maweth.blogspot.com
maweth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.