Grube uda- mój odwieczny problem. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 16:25   #511
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Zawsze polecam NiveaQ10 Dla mnie jest rewelacyjny. W połączeniu z masażem skóra, w ciągu tygodnia, zrobiła sie napięta, przyjemna w dotyku i albo mam problemy z oczami, albo cellulitis znika. Poza tym co obiecuje producent, balsam dobrze nawilża.
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 16:27   #512
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

wlasnie chcialabym "wspomoc" usuwanie tluszczu z tych czesci ciala. a ze balsam mi sie konczy(nivea ryz i lotos-baaardzo fajny), zdecydowalam ze kupie cos ujedrniajacego czy niby wyszczuplajacego. na str. KWC czytalam pozytywne opinie o Ziaji lipocell bloker, ktos moze uzywal i poleca? a narazie to katuje wew. uda cwiczeniami ktore podala grudniowa-szatynka wczesniej w tym watku (dzialaja chyba tez pozytywnie na pupe ) ogolnie to sa baaardzo przydatne i skuteczne!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 16:29   #513
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<=
A ja mam takie pytanie-czy ktoras z Was wierzy w moc kremow/balsamow wyszczuplajacych/ujedrniajacych? oczywiscie polaczone z dieta i cwiczeniami. Ktore sadzicie daja najlepsze efekty?? pozdrowionka
ps.oczywiscie do smarowania w uda i tyleczek!
Kiedyś miałam bardzo dobry żel ujedrniający i antycelulitowy z Avonu, teraz jest coś podobnego, ale to nie to samo. Używam teraz Intensive Friming Gel-Cream Dove. Fajny jest. Polecam
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 16:50   #514
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez Liluu
Maju, nie przejmuj sie, ja na pocieszenie podam swoje wymiary, ktore sa okropne. Mam 175 cm. I tak od pasa w dol chcialabym miec wszystko nowe
Wiem, ze sie nie da, wiec twardo chodze na silownie, zeby ubic te tluszcze. Moze do lata cos z tego wyjdzie. Uszka do gory i dalej wytrwale pracujemy.

Talia: 73 cm
Biodra: 107 cm
Udo: 60 cm
Nad kolanem: 45 cm
a ja na pocieszenie, Ciebie
Talia: 78
Biodra: 102
Udo: 60
nad kolanem: 44
wzrost 164 cm
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 18:38   #515
Evian
Przyczajenie
 
Avatar Evian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
GG do Evian
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

PALLITQA co do Twoich boczkow to mialam ten sam problemale nie przejmuj sie da sie je pokonacja mialam naprawde wystajace boczki:/strasznie mnie denerwowalo ze gdy zaloze jakies spodnie to sie wylewaly:/wrrrrrrrrale znalazlam na nie sposobpostanowilam ze rano i wieczorem mocno je sobie masowalam...kupilam 2 gumowe rekawice z wypustkami balsamowalam cialko i hejkauwierz mi ze zniknelyja niestety mam tak ze jak opuszcze dietke to pierwszy tluszczyk ktory mi sie pojawi to tam:/ale ja juz wiem jak sobie z nimi radzicpowodzonka
__________________
"Życie jest jak pudełko czekoladeknigdy nie wiesz która Ci sie trafi..."
Evian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:07   #516
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

jeju dziewczyny jak mnie tu dawno nie bylo moze dlatego a moze przez ta zime ktora trwa i trwa i nie chce odejsc zlapalam wczoraj taka straszna depresje. Czuje sie jak jakas gruba foka porastajaca tluszczem kompletny dol jestem zalamana od tygodnia jestem na diecie soutch beach trzymam sie dzielnie (ani jednego grzeszka) codziennie skacze 10 min na skakance, pn i czw kungfu 1,5h wt basen 1h, codziennie cwiczenia na wewn. str uda, 100 brzuszkow i codziennie albo pilates albo tamile albo cos jeszcze i nie wiem, albo jestem juz przecwiczona i wypomnpowana albo cos mi sie w mozgu poprzestawialo ale na nic nie mam sily moja samoocena leci w dol a w lustrze widze tylko wielkie niezgrabne buly zamiast ud!!! dziewczyny pomocy co robic wezcie mnie jakos pocieszcie...
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:11   #517
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

piwnookaagacia wiesz co u siebie zauwazyłam to samo. Jeszcze kilka dni temu cieszyłam sie cwiczeniami chciałam je robić i robić ciągle coś sobie dokładałam. A od wczoraj mam takiego niechcieja że szok, podejrzewam że się przecwiczyłam albo znudziły mi sie te ćwiczenia. Sama nie wiem.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 19:18   #518
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ooo Ty tez z Lublina jeszcze w poniedzialek takie plany, a teraz to tylko w poduszke i plakac!! ale do 1 kwietnia zacisne zeby i wytrzymam!! musze!! a co do zabci, to ja tez mam takie uly!! i faldki takie 2 okropne- jedna nad kolanem (nad kolanem mam 42cm??!!) a drugie takie big wybrzuszenie pod krokiem- od tego spodnie mi sie przecieraja. Ja juz nie wiem jakie cwiczenia na to. Probowalam od 1 marca juz chyba wszystko i nie ma efektow. 1 koncze pierwsza faze south beach pomieze sie i powaze, wiec musze wytrzymac. Widze ze ogolnie na forum dol nie tylko mnie dopadl. Trzymajcie sie dziwczyny oby do 1!!
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:23   #519
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ja mam płaski tyłek a na udach też mam buły. żeby mozna było zamienić te buły z ud na tyłek żeby był choć troszke wypięty
Moje uda w nazerszym miejscu maja 60cm, jak sobie pomysle że modelki to tyle maja w pasie to szlag mnie trafia.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 19:55   #520
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ja mam niby 52 ale moje nogi sa takie niezgrabnee!! ej to ja sie zamienie z toba pupa, co ty na to bo moja jest jak to ujela bridget jones "jak dwie kule do kregli":PP a dziewczyny co cwiczyc na te faldki na udach bo ja juz nie wiem, cwicze wszystko i nie widze zeby one chociaz troche sie ruszyly. Na razie sie nie mierze, ale ja oczekuje rezultatow widocznych golym okiem:P:P
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:19   #521
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez Evian
PALLITQA co do Twoich boczkow to mialam ten sam problemale nie przejmuj sie da sie je pokonacja mialam naprawde wystajace boczki:/strasznie mnie denerwowalo ze gdy zaloze jakies spodnie to sie wylewaly:/wrrrrrrrrale znalazlam na nie sposobpostanowilam ze rano i wieczorem mocno je sobie masowalam...kupilam 2 gumowe rekawice z wypustkami balsamowalam cialko i hejkauwierz mi ze zniknelyja niestety mam tak ze jak opuszcze dietke to pierwszy tluszczyk ktory mi sie pojawi to tam:/ale ja juz wiem jak sobie z nimi radzicpowodzonka
Powedz mi jeszcze cos o Twoich metodach i co to za rękawice? i po jakim czasie widzialas rezultaty? Bo ja robie te cwiczenia i robie ale w biodrach od 1 marca ubylo tylko 3 cm
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-22, 21:26   #522
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Piwnookaagacia:Trzymaj sie trzymaj!!pomysl ze niedlugo wyjdzie slonce, zrobi sie cieplo, a ty bedziesz mogla sie pokazac szczupla i piekna!! mnie tez czasem opuszcza zapal do cwiczen, to biore sie w garsc, przegladam jakis magazyn z moda na lato, i od razu zapal wraca!!

Evian:tez jestem ciekawa, powiedz cos jeszcze na temat rekawicy!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 21:49   #523
laetus
Raczkowanie
 
Avatar laetus
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
GG do laetus
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez ellebox
a ja na pocieszenie, Ciebie
Talia: 78
Biodra: 102
Udo: 60
nad kolanem: 44
wzrost 164 cm
To ja też tak samo
Tylko u mnie większa dysproporcja
Talia 66
Biodra 98
Udo 60
Nad kolanem 41
wzrost 168
Mam nadzej ze za 2 tygodnie bedzie lepiej
laetus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:00   #524
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Powedz mi jeszcze cos o Twoich metodach i co to za rękawice? i po jakim czasie widzialas rezultaty? Bo ja robie te cwiczenia i robie ale w biodrach od 1 marca ubylo tylko 3 cm
TYLKO ?????? Chyba nie wiesz co mówisz
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 22:45   #525
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez ellebox
a ja na pocieszenie, Ciebie
Talia: 78
Biodra: 102
Udo: 60
nad kolanem: 44
wzrost 164 cm

Elle, nic sie nie martw, musimy sie wspierac, my duze Bedzie dobrze, grunt to dobra motywacja. Staram sie chodzic na silownie dwa razy w tygodniu, balsamowac sie jak starozytna mumia i jesc jak ptaszek. Na razie rezultatow nie widze, ale nie trace nadziei, mam nadzieje do lata osiagnac zamierzony cel.
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 07:38   #526
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez magrest
TYLKO ?????? Chyba nie wiesz co mówisz
no tylko... 3 cm to jest malo... ale za to duzo zawdzieczam hula hop. bo przez nie od 1 marca dow czoraj stracilam 6 cm w talii

No to co z tymi rękawicami??
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 07:52   #527
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ejj pallitqua, a jak ty krecisz tym hula hopem?? mi ciagle spada z wielkim lomotem na podloge
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 07:56   #528
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
no tylko... 3 cm to jest malo... ale za to duzo zawdzieczam hula hop. bo przez nie od 1 marca dow czoraj stracilam 6 cm w talii

No to co z tymi rękawicami??
też hulam tak gdzies od początku marca. Troszkę mi w talii ubyło, nie wiem dokładnie ile ale tak szczerze mówiąc to talia dopiero się pokazała bo wcześniej byłam "klockiem" bez talii
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 08:07   #529
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Czesc Dziewczyny

Ja drugi dzien dbania o wymiary
Napiszcie jaki macie plan cwiczen, ja chce 3x w tygodniu cwiczyc.

Laetus, Liluu podobne jesteśmy wymiarowo

uda nam sie dziewczyny
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 08:18   #530
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Moje wymiary sa tragiczne
pupa 102
udo 96
talia w tluszczy wiec nie chce nawet dopisywac
Mam 165 wzrostu - po prostu masakra....
No ale coz wzielam sie za siebie i mam nadzieje ze zacznie spadac.
Jak na razie moj plan cwiczen to Tamilee (wtorek, czwartek sobota i niedziela I zestaw brzuch i I zestaw posladki).
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:06   #531
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
no tylko... 3 cm to jest malo... ale za to duzo zawdzieczam hula hop. bo przez nie od 1 marca dow czoraj stracilam 6 cm w talii

No to co z tymi rękawicami??
Ja na Twoim miejscu skakałabym ze szczęścia, gdyby udało mi sie zrzucić z bioder, w niecały miesiąc 3 cm !!! Wiec ciesz sie Pallitqa, bo mi w miesiąc ledwo 1 cm spadł
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 10:15   #532
laetus
Raczkowanie
 
Avatar laetus
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
GG do laetus
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ja ćwicze na zmiane filmik pump it up i callanetics...Do tego dietuje się trochę -plan wypłukiwania tłuszczu tylko ten cholerny sok żurawinowy chyba doprowadzi mnie do bankructwa.
Zobaczymy co będzie. Trzymam kciuki za Was
laetus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 13:47   #533
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

piwnookaagacia- najlepiej krecic na gołe ciało to wtedy sie dłuzej utrzymuje bo ci nie zawadza o jakies spodnie czy bluzke, wiec ja krece w staniku albo w krotkiej bluzce i dresy mam opuszczone strasznie nisko... Noi na talie zakładam kółko i odpycham ręką i sie bujam z boku na bok... Napełnij sobie czyms kółko, zeby było ciezsze to sie lepiej kreci... np. wodą, piaskiem... I nie powiem ze po kreceniu nie bedziesz miala siniaków, bo ja to cała sina chodziłam, ale zrobilam 3 dni przerwy i mi zeszly juz troche... tyle co sie nastękałam dziewczynom w wątku 'hula-hop' to juz mysle ze miały mnie troche dosyc i boli jeszcze jak w kostke walnie kółko Dasz rade, troche ćwiczen i sie nauczysz

Yoolia- wspaniale, ja z poczatku nie wierzyłam ze to hula hop cos daje... dopóki sama nie spróbowałam i nie zobaczyłam wyników

magrest- heh mnie to zabardzo nie fascynuje, bo jestem taka ze chce szybko widziec wyniki, ale zeby byly niestety trzeba sobie zapracowac... a ja nerwowa jestem Ale ciesze sie ze chociaz takim tempem schodzą... A Ty co robisz na biodra ze tylko 1 cm przez miesiąc Ci schodzi?
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 14:30   #534
VVIOLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

od 3 dni ćwiczę podane na głównej stronie ćwiczenia callaneticsu - mam nadzieję że pomogą.
dobrze że znalazłam się między wami, mam nadzieję, że czytając wątki o odchudzaniu, moja motywacja nie spadnie.

Edytowane przez VVIOLA
Czas edycji: 2006-03-29 o 11:36
VVIOLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 14:31   #535
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
magrest- heh mnie to zabardzo nie fascynuje, bo jestem taka ze chce szybko widziec wyniki, ale zeby byly niestety trzeba sobie zapracowac... a ja nerwowa jestem Ale ciesze sie ze chociaz takim tempem schodzą... A Ty co robisz na biodra ze tylko 1 cm przez miesiąc Ci schodzi?
Cwiczę 4 razy w tygodniu po 1 godzinie: Tamilee - pośladki, rower stacjonarny, pilates na biodra i pośladki, czasami brzuszki z Tamilee. Efekty marniutkie bo tylko 1 cm z bioder i z ud Za to z pasa poleciało jak szalone Tylko, że moja budowa to gruszka, więc nie chciałam chudnąć w pasie, bo i tak jestem w tym miejscu drobinka. Za to dolna część ciała.... sam tłuszcz
Dlatego zazdroszczę Ci, że w takim krótkim czasie spadło Ci 3 cm
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 14:44   #536
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez magrest
Cwiczę 4 razy w tygodniu po 1 godzinie: Tamilee - pośladki, rower stacjonarny, pilates na biodra i pośladki, czasami brzuszki z Tamilee. Efekty marniutkie bo tylko 1 cm z bioder i z ud Za to z pasa poleciało jak szalone Tylko, że moja budowa to gruszka, więc nie chciałam chudnąć w pasie, bo i tak jestem w tym miejscu drobinka. Za to dolna część ciała.... sam tłuszcz
Dlatego zazdroszczę Ci, że w takim krótkim czasie spadło Ci 3 cm
Kręc jeszcze hula hopa, on glownie dziala na talie ale mi na biodra tez zadziałałał... Jak robisz te cwiczenia na brzuch z tamilee to skup głowną uwage w tym 2 programie co jest głownie na miesnie skosne i wykonuj sobie je nawet nie z filmikiem tylko pod wieczor zanim pojdziesz spac łatwo je zapamietac... ja to glownie robie tylko te co sie lezy na boku i podnosi nogi do góry a jednoczesnie ręka w dół i na zmiane... i to drugie z tym lezeniem na boku i zginaniem nóg w kolanach i tyknieciem w nie łokciem chyba wiesz o co chodzi, skoro znasz ten filmik
I moze ja mam takie wyniki bo ja to robie codziennie, nawet jak mnie brzuch boli przez okres ale robie...
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 16:16   #537
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Kręc jeszcze hula hopa, on glownie dziala na talie ale mi na biodra tez zadziałałał... Jak robisz te cwiczenia na brzuch z tamilee to skup głowną uwage w tym 2 programie co jest głownie na miesnie skosne i wykonuj sobie je nawet nie z filmikiem tylko pod wieczor zanim pojdziesz spac łatwo je zapamietac... ja to glownie robie tylko te co sie lezy na boku i podnosi nogi do góry a jednoczesnie ręka w dół i na zmiane... i to drugie z tym lezeniem na boku i zginaniem nóg w kolanach i tyknieciem w nie łokciem chyba wiesz o co chodzi, skoro znasz ten filmik
I moze ja mam takie wyniki bo ja to robie codziennie, nawet jak mnie brzuch boli przez okres ale robie...
Dzięki za wskazówki. Postaram sie skupić na tych skośnych To może lepiej nawet będzie jak będę ćwiczyć zestaw 2, bo całego to narazie nie przejdę za chiny
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:49   #538
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez magrest
Dzięki za wskazówki. Postaram sie skupić na tych skośnych To może lepiej nawet będzie jak będę ćwiczyć zestaw 2, bo całego to narazie nie przejdę za chiny
Jak niedajesz rady 2 programów, a głownie zalezy ci na boczkach to rób ten 2 program powodzenia
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:12   #539
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez ellebox
Czesc Dziewczyny

Ja drugi dzien dbania o wymiary
Napiszcie jaki macie plan cwiczen, ja chce 3x w tygodniu cwiczyc.

Laetus, Liluu podobne jesteśmy wymiarowo

uda nam sie dziewczyny

Jasne, ze sie uda!!!!!!!!!!
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:44   #540
laetus
Raczkowanie
 
Avatar laetus
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
GG do laetus
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ja ćwicze 1,5 tygodnia i juz widzę minimalną ale różnice!!!!!!
Więc uda nam sie napewno!!!!
laetus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 07:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.