Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 01:22   #661
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Oby nie zwierzęta
Niestety też mi to przyszło do głowy.
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:23   #662
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Według mnie informacje o tych zeznaniach matki nie powinny wypłynąć do opinii publicznej do czasu znalezienia ciała dziewczynki.
__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:23   #663
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
ja za 3h wstaję do pracy a tu takie wieści. Ciśnienie 250 na 180
Właśnie sobie zdałam sprawę, że ja za 3,5 godziny "wstaję" do pracy. Nie kładę się już, nie opłaca się.

Zwierzęta to niestety dosyć możliwy wariant... wiadomo o co chodzi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:26   #664
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ale gdyby to były zwierzęta to czy "pakunek" nie byłby rozwleczony?
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:26   #665
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Może ich tam wcześniej nie było?

Rutkowski i policja nie lubią się od dawna - on ma im nieco do zarzucenia, ale oni jemu pewnie jeszcze więcej. Wiadomo, że teraz będzie jechał na policję, że czegoś tam nie dopatrzyli etc.
Kurcze, dopiero teraz zrozumialam - ich czyli zwlok, a ja przeczytalam, ze nie było tam wczesniej policji

Śmierdzi mi ta sprawa i calkiem prawdopodobne, że mogla je tam podrzucic (jesli w ogole ona, a nie ktos inny) i dopiero przyznac sie do winy wskazując miejsce.


Sekcja to wykaże i tak.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-02-03 o 01:28
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:26   #666
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Niestety też mi to przyszło do głowy.
Ja też od razu pomyślałam o zwierzętach... Szkoda bo jakby znaleziono ciało to można byłoby stwierdzić jaki był powód śmierci dziecka... Ile razy to na ten "próg" spadła...
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:28   #667
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Jeśli to zwierzęta to nawet nie poznamy prawdziwej przyczyny śmierci dziewczynki.
__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 01:29   #668
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Nie umniejszając Rutkowskiemu ale w środowisku detektywów to on nie ma dobrej opinii (kilka afer, coś tam rozwiązuje ale jak sam to ujął, on ma od tego "ludzi"). No i jego tropy zaprowadziły go do Niemiec - ciekawe jak.

Wariograf można oszukać i co ciekawsze, tej metody nie uzna żaden sąd więc nie rozumie szopki z tym urządzeniem. Wiecie jak to działa? Jak się w coś wierzy to wariograf poda to za prawdę choćbyście mówiły największe kłamstwa ale w nie wierzyły. Przez co matka gdyby poszła na takie badania mogłaby pozytywnie wypaść.
Jak opisał to były negocjator do spraw porwań - zeznania ofiar (w takim przypadku) nigdy nie są brane pod uwagę przy śledztwie bo są one najczęściej zupełnie czymś innym i nie zgadzają się z późniejszymi ustaleniami. Dochodzą emocje, zacieranie się sytuacji, pomijanie czegoś (przypadkiem najczęściej).
Do czego chce dojść - matka mogła uwierzyć w wersję sprzedawaną mediom, ułożyło się jej wszystko w ładną całość, nikt jej nie widział, nikt nic przez 8 dni nie doniósł, że coś widział i zaczęła w to wierzyć (dodajcie full emocji, szok a każdy wtedy inaczej reaguje) i trudno powiedzieć co teraz wymyśliła a co nie - ona sama może tego nie wiedzieć. Zagubić w kłamstwach można się szybko będąc trzeźwym na umyślę a co dopiero żyjąc w takim stresie.
A powiem Wam, że w tak silnych emocjach żadna z Nas nie wie co by wymyśliła, nie ma takiej pewności bo jak przewidzieć swoje zachowanie w momencie tak silnego przeżycia? Zbyt wiele słyszałam/widziałam czy sama przeżyłam chwile silnego stresu by stwierdzić, że ona zachowała nie "nienormalnie" w swoim stanie i uznać, że jest wyrachowana. Człowiek jest zbyt skomplikowany.
Ale...
Jeśli to wszystko się potwierdzi to po prostu totalny szok. W końcu jeszcze nie zostało potwierdzone, że ten "pakunek" nad rzeką to zwłoki Madzi. Miałam swoją teorię ale na pewno nie taką. Aż mi się nie chce myśleć co to oznacza dla całej tej rodziny, jak ta kobieta będzie żyć ze świadomością takiego czynu?
A gdyby okazało się, że dziecko przeżyło ten upadek (przecież matka w całym szoku mogła źle to ocenić, mogła nie sprawdzić dobrze funkcji życiowych) a zabił je mróz? Ja wiem, że takiemu dziecku nie wiele trzeba bo połączenia nie są wykształcone i w ogóle ale wiecie, w medycynie czasem zdarzają się różne rzeczy.
Kładę się z spać z mętlikiem w głowie.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:29   #669
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Niektórzy mieli swoje teorie, mówili, że wiedzieli, ze to się tak skończy... ale co teraz? co mogło się stać z ciałem Madzi? ja nie mam ani jednego pomysłu...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:30   #670
kooalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 125
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

dziewczyny w tej sprawie jest tyle zagadek, ze nie wiadomo w co wierzyć...
ale straszliwy fakt faktem, że biedne, bezbronne dziecko nie żyje...

co jest grane- w pakunku nie ma zwłok dziecka...ale przecież chociaż jakieś ślady, jeśli byłby to zwierzęta, w co w sumie wierzyć mi sie nie chce
kooalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:30   #671
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Może ktoś, kto wiedział o tym, zakopał zwłoki?
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 01:31   #672
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Kurcze, dopiero teraz zrozumialam - ich czyli zwlok, a ja przeczytalam, ze nie było tam wczesniej policji
(...)
Sekcja to wykaże i tak.
Sorry, myślałam, że wyraziłam się jasno, a rzeczywiście mogło wyjść, że chodzi o policjantów.

Ona, w sensie matka, to wątpię, bo cały czas kręcili się wokół niej, domu dziennikarze, ludzie Rutkowskiego potem. Jeżeli zwłok tam nie było, a nagle są (już wiemy, że nie zwłoki, a pakunek, w którym pewnie zwłoki były), to cóż - ktoś jej najprawdopodobniej pomógł. Policja pewnie sprawdzi (o ile nie sprawdziła) kwestię tych rzekomych telefonów, które wykonała "z trasy" - do brata, do męża.

Obawiam się, że sekcja może nie wyjaśnić wszystkiego - szczególnie, że kilka dni minęło. Interpretacji wyników sekcji może być i tak kilka - ktoś powie "nieszczęśliwy wypadek", inny "nie, celowe uderzenie" i co? O tym już sąd zadecyduje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:34   #673
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Nie umniejszając Rutkowskiemu ale w środowisku detektywów to on nie ma dobrej opinii (kilka afer, coś tam rozwiązuje ale jak sam to ujął, on ma od tego "ludzi"). No i jego tropy zaprowadziły go do Niemiec - ciekawe jak.

Wariograf można oszukać i co ciekawsze, tej metody nie uzna żaden sąd więc nie rozumie szopki z tym urządzeniem. Wiecie jak to działa? Jak się w coś wierzy to wariograf poda to za prawdę choćbyście mówiły największe kłamstwa ale w nie wierzyły. Przez co matka gdyby poszła na takie badania mogłaby pozytywnie wypaść.
.
Rutkowski mowil o tym jako sposob na reakcje osoby badanej, ktora wiele mowi o tym czy cos ma sie do ukrycia. W sam wynik badania do konca nie wierzy. Wczesniej podejrzewal wine matki, dziwnie reagowala na kamery, krzyczała do dziennikarzy dziwne rzeczy, wybiegala z krzykiem z domu. Badania wariografem utwierdziły go w tym , że ona cos ukrywa.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-02-03 o 01:35
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:35   #674
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez kooalla Pokaż wiadomość
(...)
co jest grane- w pakunku nie ma zwłok dziecka...ale przecież chociaż jakieś ślady, jeśli byłby to zwierzęta, w co w sumie wierzyć mi sie nie chce
Zwłoki pozostawione na otwartym terenie bardzo często padają "ofiarą" (nie wiem, czy to dobre słowo, ale niech będzie) zwierząt. Takie zwłoki nieczęsto leżą od tak sobie "spokojnie", w całości - tak naprawdę rozkład plus pogoda plus właśnie zwierzęta i może się okazać, że w bardzo krótkim czasie z ciała zostają tylko marne szczątki.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-02-03 o 01:37
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:35   #675
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Skąd bierzecie bieżące informacje? strona tvn24 oczywiście śpi o tej porze, na reszcie stron mam wrażenie, że nic się nie zmienia...

EDIT: na gazeta.pl dopisano: "Rano policja dokładnie przeszuka teren. Nie zrobiono tego w nocy, bo teren nad rzeką jest gęsto porośnięty i ciemny, a temperatura sięgała minus 18 stopni."
:| olali sprawę
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg


Edytowane przez Amani
Czas edycji: 2012-02-03 o 01:36
Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:37   #676
Madame Lockheart
Raczkowanie
 
Avatar Madame Lockheart
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pretty Shitty City
Wiadomości: 155
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

1. Możliwe, że Rutkowski po wyciągnięciu zeznań zbytnio pospieszył się z oświadczeniem dla mediów, nie sprawdzając wszystkiego dokładnie, bo bał się, że ktoś (policja) zgarnie mu splendor rozwiązania tej zagadki (jak widać, nie mam o nim najlepszego mniemania, ale w sumie aż o taką amatorszczyznę go jednak nie posądzam).

2. Rewelacje zgodne z "widzeniem" Jackowskiego podawała tu na bieżąco znaczna część Wizażanek, opierając się jedynie na relacjach medialnych i wypowiedziach/zachowaniu matki, więc to żadne cuda nie są.

3. Jeżeli to naprawdę był nieszczęśliwy wypadek, to jednak trochę mi dziewczyny żal (jej późniejsze zachowanie tłumaczyłabym sobie tak, jak robi to Doris). Właśnie pierwszy raz zajrzałam na jej profil na nk i jestem przerażona i przygnębiona komentarzami, które się tam pojawiły.
__________________
Don't blame it on me, blame it on my wild heart.
Madame Lockheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:38   #677
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość


A z tym brzydkim zapachem dziwna sprawa, bo teraz sa mrozy wiec raczej nie ma szans zeby cialo uleglo rozkladowi na tyle zeby smierdziec.
Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Ale gdyby to były zwierzęta to czy "pakunek" nie byłby rozwleczony?
No właśnie
Strasznie to wszystko dziwne. Aż się boję dalszego rozwoju wydarzeń...

I jeszcze zastanawiająca jest kwestia tropiącego psa... Nie wyczułby śladu dziecka?

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-02-03 o 01:41
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:38   #678
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Może ktoś, kto wiedział o tym, zakopał zwłoki?
mroz jest, watpie.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:39   #679
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Skąd bierzecie bieżące informacje? strona tvn24 oczywiście śpi o tej porze, na reszcie stron mam wrażenie, że nic się nie zmienia...

EDIT: na gazeta.pl dopisano: "Rano policja dokładnie przeszuka teren. Nie zrobiono tego w nocy, bo teren nad rzeką jest gęsto porośnięty i ciemny, a temperatura sięgała minus 18 stopni."
:| olali sprawę
http://www.tvn24.pl/-1,1733587,0,1,w...wiadomosc.html
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 01:40   #680
E f f i
Raczkowanie
 
Avatar E f f i
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 433
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zwłoki pozostawione na otwartym terenie bardzo często padają "ofiarą" (nie wiem, czy to dobre słowo, ale niech będzie) zwierząt. Takie zwłoki nie nieczęsto leżą od tak sobie "spokojnie", w całości - tak naprawdę rozkład plus pogoda plus właśnie zwierzęta i może się okazać, że w bardzo krótkim czasie z ciała zostają tylko marne szczątki.
Zgadza się niestety. Jednak każdy wie, że trzymał mróz ostatnimi dniami, wydaje mi się, że przez to te zwłoki mogły by tam przeleżeć, mogę się mylić, bo ekspertem nie jestem, jednak zapewne już niedługo się wszystko okaże.
__________________




♥ na wizażu od 2007 ♥
E f f i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:41   #681
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Matka zatrzymana:
http://www.fakt.pl/MADZIA-NIE-zYJE-M...,144644,1.html
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:41   #682
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zwłoki pozostawione na otwartym terenie bardzo często padają "ofiarą" (nie wiem, czy to dobre słowo, ale niech będzie) zwierząt. Takie zwłoki nieczęsto leżą od tak sobie "spokojnie", w całości - tak naprawdę rozkład plus pogoda plus właśnie zwierzęta i może się okazać, że w bardzo krótkim czasie z ciała zostają tylko marne szczątki.
ale byłyby chociaż kości
może ona żyła i ktoś ją zabrał ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:41   #683
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

w jaki sposób policja chciała znaleźć dziecko uprowadzone za granicę, skoro nie znaleźli żadnych śladów, nawet kocyka nie zauważyli nieopodal miejsca, które przecież przeszukiwali? zjawiają się na miejscu znalezienia zawiniątka po przeszło 2 godzinach, teraz olewają sprawę bo jest ciemno i zimno
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:44   #684
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

O 3 w tvn24 ma być program, w którym podsumowują wydarzenia dnia. Może powiedzą coś nowego.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:45   #685
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ale byłyby chociaż kości
może ona żyła i ktoś ją zabrał ?
Kości w tak krótkim czasie to nie. To już bardziej prawdopodobne, że w ogóle nic by nie zostało.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:46   #686
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kości w tak krótkim czasie to nie. To już bardziej prawdopodobne, że w ogóle nic by nie zostało.
chodzi mi o to, że zwierzęta zostawiłyby po sobie ślady: nie jedząc kości, zostawiając krew na pakunku
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:46   #687
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
O 3 w tvn24 ma być program, w którym podsumowują wydarzenia dnia. Może powiedzą coś nowego.
może... na polsat news nawet nie poruszają tego tematu. W pasku ciągle te same, niektóre już nieaktualne informacje...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:47   #688
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
może... na polsat news nawet nie poruszają tego tematu. W pasku ciągle te same, niektóre już nieaktualne informacje...
widac, ktora stacja czuwa 24h na dobe
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:47   #689
kooalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 125
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Wiecie co... śpioszki.. cięzko ich nie zauważyć.. Moim zdaniem tego pakunkek tam nie było w momencie przeszukania... ktoś je podrzucił później...podpowiadał matce co ma robci i jak sie zachowac, ciało/dziecko musiało być przechowywane gdzie indziej.
kooalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:48   #690
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
w jaki sposób policja chciała znaleźć dziecko uprowadzone za granicę, skoro nie znaleźli żadnych śladów, nawet kocyka nie zauważyli nieopodal miejsca, które przecież przeszukiwali? zjawiają się na miejscu znalezienia zawiniątka po przeszło 2 godzinach, teraz olewają sprawę bo jest ciemno i zimno
Nie wiadomo, czy kocyk i zwłoki tam były wcześniej. Nie można od razu zarzucać policji tego, że "olała sprawę".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.