Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 13:46   #3571
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Bry
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 14:36   #3572
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Bry
bryy ze dziendobry czy brrr ze zimno
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 14:57   #3573
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
spokojnie Stokrotko to jest najmniej co może jej grozić i tylko taki zarzut jest matce postawiony w tej chwili. Stąd taki wymiar kary określony w kodeksie. A ile i czy w ogóle to się okaże po sekcji, po przesłuchaniu rodziny, matki i skierowaniu sprawy do sądu..Liczę, ze dowiemy się jak było naprawdę...
i w tej chwili myślę dokładnie to co Ty

ja tego nie ogarniam, moja głowa tego nie mieści... nie umiem sobie wyobrazić po prostu takiej sytuacji...śniła mi się dziś całą noc ta dziewczynka.. z tego zdjęcia w foteliku, krążyła gdzieś w jakiś chmurach, dymie czymś takim, nie umiem nawet określić. A moja córka ma mnie już chyba dość bo od wczoraj jest u mnie na rękach wszędzie i cały czas i co spojrzę na nią to płaczę

SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:05   #3574
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
bryy ze dziendobry czy brrr ze zimno

Hi hi jedno i drugie Malgos
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:04   #3575
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

cóż za weekendowe pustki.... jak ja jestem to nikogo nie ma oczywiście

MoniaZ --> młoda wycałowana

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Thelilah co u was? widze cie
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:29   #3576
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Martunia_199, Indygo, Danika, Caroline.... za skonczone 4 msce dla waszych maluszkow.....
Dziękujemy razem z Zuzią - tyle że i Zuzia i Agatka Indygo świętują dzisiaj 5 miesięcy ale i tak dziękujemy za pamięć

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
a to i ja sie podłączam do życzeń

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
hej kobietki

korzystam,że Sara sobie mleko pije...i jestem.




kto tam ???




no fajny,fajny.. szkoda tylko ,że sama z Sarą.. no ale za tydzień nadrobimy bo będę robiła małą imprezkę

schodzi ładnie .dzięki tak myślę,że może już dziś z powrotem dam jakiś słoiczek..




jaki tu spokój nanana...
tak się patrzę,że u Nas chyba to samo.. dziś w końcu idę po tą kaszkę holle.. będę dawała na zmianę z tymi co mam z pl..







dla grzecznego Olusia

poka poka kuchnie




ja też...





dokładnie to samo myślę..przecież to takie bestialstwo...zbeszczeszc zenie.. straszne to





kl aski: i ja się podpinam do życzeń dla maluszków


noo...mleko prawie już moja gwiazda wypiła.. więc się zbieram powoli na zakupy..a potem sprzątanie mnie czeka... maaaammmo jak mi się nie chce
dziękujemy za życzenia a gdzie ta kaszke holle można u Was dostać??
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2

Edytowane przez martunia_199
Czas edycji: 2012-02-04 o 16:32
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:51   #3577
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

STO LAT AGATKO i ZUZIU i KAMILKU
danika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 18:01   #3578
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Witam się wieczorową porą...pusto tu dziś ale pewnie w obliczu tego zimna wszystkie zakopane głęboko pod kołderkami z dzieciaczkami
Wszystkim solenizantom dzisiejszym i

Madzia....[*]..dla mnie najgorsza jest myśl, że jeśli matka się pomyliła w ocenie i malutka jeszcze żyła...nie nie napiszę bo sie poryczę za chwilę...

Moonik - wedle życzenia sałatka królewska (jesli nie pokręce czegoś hihi): do przygotowania potrzeba
1.selera z anasem (najlepiej gotowe zmieszane w słoiku) lub osobno seler i ananas (najlepiej z puszki),
2.ser żółty starty na tarce,
3.szynka (ja daję szynkę konserwową pokrojoną w paseczki), 4.kukurydza,
5. jajko ugotowane i pokrojone,
6.sos - jogurt naturalny wymieszany z majonezem doprawiony pieprzem, solą;
Te wszystkie składniki układa się warstwowo- wedle uznania (najlepiej zacząć od selera) i każdą warstwę przelewa się sosem, a na samą górę daje się ser żółty i voilasmacznego

Dziecię moje jeszcze sobie drzemie, ale za chwilę będziemy się kąpać i szykować do spania.
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 18:05   #3579
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
cóż za weekendowe pustki.... jak ja jestem to nikogo nie ma oczywiście

MoniaZ --> młoda wycałowana

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Thelilah co u was? widze cie

dziękuję, wszystko ok

przepraszam, że tak sobie tylko podczytuję, ale jakoś ciężko mi się wbić w Wasze dyskusje i rozmowy
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:13   #3580
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

witajcie

ale tu pusto

dla solenizantów uściski


thelilah jak maleństwo?
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:05   #3581
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Jest tam kto? Haloooo
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 20:37   #3582
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

cisza..pustka...pewnie zakopane pod kołdrami...to aj tez sie juz żegnam..słodkich i kolorowych..mykam pod kołderkę
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:12   #3583
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Witam
i od razu się przyznaję, że nie nadrobię . Eryk nie chce jeść i chudnie, martwię się, jak to matka. I dlatego jakoś nie mam weny żeby regularnie się udzielać.
Złożę tylko najlepsze życzenia dla naszych małych jubilatów czteromiesięczniaków.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:21   #3584
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Witam
i od razu się przyznaję, że nie nadrobię . Eryk nie chce jeść i chudnie, martwię się, jak to matka. I dlatego jakoś nie mam weny żeby regularnie się udzielać.
Złożę tylko najlepsze życzenia dla naszych małych jubilatów czteromiesięczniaków.
ojjj przez siekace tak?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:33   #3585
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Hej Ależ tu pustki ostatnio ja jakoś nie miałam czasu tu ostatnio zaglądać, a w przyszłym tygodniu to już wcale bo tż ma nocki i całe dnie spędzamy u babci piętro niżej

U nas w sumie bez zmian, nocki bez komentarza... im później Szymek zasypia tym wcześniej wstaje budzi się, płacze... już nie mam pomysłu co mu jest

No i nadszedł dzisiaj ten moment, którego się ostatnio bardzo bałam... Szymon ugryzł mnie w sutek - masakra jednym słowem

Nie mogę przestać myśleć o tej małej Madzi i jej matce
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:38   #3586
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Hej Ależ tu pustki ostatnio ja jakoś nie miałam czasu tu ostatnio zaglądać, a w przyszłym tygodniu to już wcale bo tż ma nocki i całe dnie spędzamy u babci piętro niżej

U nas w sumie bez zmian, nocki bez komentarza... im później Szymek zasypia tym wcześniej wstaje budzi się, płacze... już nie mam pomysłu co mu jest

No i nadszedł dzisiaj ten moment, którego się ostatnio bardzo bałam... Szymon ugryzł mnie w sutek - masakra jednym słowem

Nie mogę przestać myśleć o tej małej Madzi i jej matce
Oj oj to musiało to nie być zbyt przyjemne

Natka mam pytanie - Ty podajesz Szymkowi kleik - jak to robisz dokładnie - tak jak na opakowaniu 200ml mleka + 3 łyżki kleiku czy jakoś inaczej???
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:49   #3587
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dziękujemy razem z Zuzią - tyle że i Zuzia i Agatka Indygo świętują dzisiaj 5 miesięcy ale i tak dziękujemy za pamięć



Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

MoniaZ --> młoda wycałowana [COLOR="Silver"]

__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:50   #3588
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Natka - ał To teraz jak dziąsłem mały ssaczek złapie to można się z bólu po...(dowolnie). To co dopiero jak to dziąsełko będzie z zębem
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:56   #3589
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Lightbulb Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość


dziewczyny używa któraś parowaru?? Możecie coś polecić?
Ja mam TEFAL VC4003 Vitamin+ i bardzo sobie chwalę.
Ogólnie z tego co pamiętam, jak sama jakiegoś szukałam to były opinie żeby własnie taki o mocy 2000Watt kupowac, bo te słabsze nie radzą sobie za dobrze. Ale nie wiem ile w tym prawdy....
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 23:01   #3590
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość





__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 00:09   #3591
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość

dziękujemy za życzenia a gdzie ta kaszke holle można u Was dostać??
u Nas normalnie w sklepach ze zdrową żywnością ponoć są.. dziś miałam kupić..ale znów zleciał mi czas za szybko... a potem się zorientowałam,że czas mi na parkingu minął..więc już sobie darowałam
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 00:55   #3592
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
No i nadszedł dzisiaj ten moment, którego się ostatnio bardzo bałam... Szymon ugryzł mnie w sutek - masakra jednym słowem
Oooo mnie też Olo ostatnio. Już mu powiedziałam, że jak to się będzie częściej zdarzać może się pożegnać z cycem

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
kto tam ???
Hipopotam

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
dla grzecznego Olusia

poka poka kuchnie
Eee nie pokażę, mieliśmy tyle na głowie, że musieliśmy kuchnię odłożyć na inny dzień
A Oluś dziś super. Wcale nie marudek. Wyobraźcie sobie, że w buzi u Olka dzisiaj zauważyłam dwa białe punkciki. Byłabym pewna, że to ząbki, gdyby nie to, że są w miejscu tak jakby trójek, kiełków. Mój mąż popatrzył i mówi (z racji zawodu) - eee wyrostki. Cokolwiek to znaczy Sama nie wiem czy to ząbki. Zobaczymy jaki będzie rozwój wydarzeń. Będę relacjonować.

Powiedzcie mi... czym wycieracie jamę ustną maluchów? Bo u nas znowu wróciły pleśniawki i wycieramy tym antygrzybicznym syropkiem Kurcze, tak fajnie już było, a tu znów. Podejrzewam, że to kwestia tego ciągłego pchania łapek do buzi. Ehh...

A propos tej całej historii z Madzią brak mi słów. Ryczeć mi się chce jak myślę o tym małym Aniołku. Z jednej strony wypadki się zdarzają. Same o tym ostatnio rozmawiałyśmy, ale z drugiej strony to bezczeszczenie zwłok... zachowanie matki. Straszne Biedne maleństwo...

Jutro jedziemy do rodziny do Zgorzelca, i zamiast się cieszyć ze spotkania ja tu obmyślam jak się obkupię w niemieckie Hippy w Gorlitz

Idę spać. Słodkich snów. Dobranoc
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 08:14   #3593
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dzien dobry niedzielnie

za skonczone miesiace (jejku jak te nasze dzieci szybko rosna...)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Witam
i od razu się przyznaję, że nie nadrobię . Eryk nie chce jeść i chudnie, martwię się, jak to matka. I dlatego jakoś nie mam weny żeby regularnie się udzielać.
Złożę tylko najlepsze życzenia dla naszych małych jubilatów czteromiesięczniaków.
Ojej, a zmieniliscie pediatre? Moze inny wam cos doradzi?

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość

Jutro jedziemy do rodziny do Zgorzelca, i zamiast się cieszyć ze spotkania ja tu obmyślam jak się obkupię w niemieckie Hippy w Gorlitz

Idę spać. Słodkich snów. Dobranoc
Hihi, ja sie tak cieszylam na wyjazd do Ceuty, w koncu kupilam sloiczki i kaszki Tylko ze najpierw bylismy w aptece i stwierdzilam, ze kupie jakas kaszke tam, na wszelki wypadek jakby w supermarkecie nie bylo. I co - ta pierwsza antycukrowa nawet na sklad nie popatrzyla tylko slepo wziela to co farmaceuta polecil, a w domu patrze a tam w skladzie cukier Ale kupilam tez druga w supermarkecie (bylo tego pelno oczywiscie ) bez cukru.

No i kaszki po 4 mcu sa tylko kukurydziano-ryzowe, nie ma kleikow takich albo takich. Jest jeszcze tylko Nestle ryz z marchewka.

A sloiczki tylko deserkowe kupilam i z kilku owocow, bo takie dwuskladnikowe to sama sobie zrobie. Warzywek po 4 mcu nie bylo, wszystko po 6 z miesem albo ryba.

I wzielam kilka soczkow mieszanych, tylko ze te soczki tez wszystkie z koncentratow, nawet jablkowy, wiec chyba jednak kupie ta sokowirowke


To siem rozpisala Ale taka ogromna radosc mnie ogarnela, ze w koncu moglam sie zaopatrzec w roznosci


I jeszcze chcialam zapytac - mamy, ktore uzywaly mleko Nestle NAN - czy dzieci robily po nim zielone kupki?
Wczoraj wrocilam do mleka, ktorego uzywalismy wczesniej, bo Nadia od 2 tygodni czyli jak zmienilismy mleko i zaczelismy rozszezac diete robi zielone kupki, albo zielono-zolte . Dzisiaj byla juz normalna zolta, bo dostala inne mleko na noc, ale ono jest w Ceucie masakrycznie drogie i wolalabym jednak inne...

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Ale tu pusto...

To ja sobie jeszcze popisze
Nadia dzisiaj uraczyla mnie pobudkami co 2h, nie wiem czy jej sie cos poprzestawialo bo wczorajszej wycieczce czy co, ale z kazda pobudka chciala jesc probowalam dawac smoka, przeczekac, bo moze za duzo zjadla i brzuszek, ale ciagle eee i eee i dopiero po butli 120ml zasypiala znowu. Ja nie wiem gdzie ona to zmiescila
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 08:44   #3594
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Hej Boszz ja się wykończę... Szymon zasnął o 21 i oczywiście pobudka o 6.00 , a pobudek w nocy nie zliczę

Kończymy dzisiaj 5 mc Będziemy jeść pierwszy obiadek z mięskiem
Aa i Kapeczko dla Marcelka najlepszego też za 5 mc

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Oj oj to musiało to nie być zbyt przyjemne

Ojj nie, aż mnie teraz boli jak sobie przypomnę

Natka mam pytanie - Ty podajesz Szymkowi kleik - jak to robisz dokładnie - tak jak na opakowaniu 200ml mleka + 3 łyżki kleiku czy jakoś inaczej???
Robię połowę porcji (u mnie to 100ml mleka i 2 łyżki) bo Szymek więcej nie chce zjeść. A jak robiłam do butli to dodawałam tyle kleiku żeby nie było za gęste i leciało przez smoka

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Natka - ał To teraz jak dziąsłem mały ssaczek złapie to można się z bólu po...(dowolnie). To co dopiero jak to dziąsełko będzie z zębem
Cotek obyś się dowiedziała jak najpóźniej co to będzie Pieruńsko ostre są te ząbki

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Oooo mnie też Olo ostatnio. Już mu powiedziałam, że jak to się będzie częściej zdarzać może się pożegnać z cycem

Powiedziałam Szymkowi to samo

Wyobraźcie sobie, że w buzi u Olka dzisiaj zauważyłam dwa białe punkciki. Byłabym pewna, że to ząbki, gdyby nie to, że są w miejscu tak jakby trójek, kiełków. Mój mąż popatrzył i mówi (z racji zawodu) - eee wyrostki. Cokolwiek to znaczy Sama nie wiem czy to ząbki. Zobaczymy jaki będzie rozwój wydarzeń. Będę relacjonować.

A ile ząbków już ma Olo? U nas są podobne "wyrostki" ale raczej za wcześnie na trójki

Powiedzcie mi... czym wycieracie jamę ustną maluchów? Bo u nas znowu wróciły pleśniawki i wycieramy tym antygrzybicznym syropkiem Kurcze, tak fajnie już było, a tu znów. Podejrzewam, że to kwestia tego ciągłego pchania łapek do buzi. Ehh...
Niczym nie wycieram A pleśniawki ponoć dobrze przetrzeć osiusianą pieluszką -zasłyszana rada, nie stosowałam sama
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 09:25   #3595
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Witam
i od razu się przyznaję, że nie nadrobię . Eryk nie chce jeść i chudnie, martwię się, jak to matka. I dlatego jakoś nie mam weny żeby regularnie się udzielać.
Złożę tylko najlepsze życzenia dla naszych małych jubilatów czteromiesięczniaków.
niedobrze..a robiłaś mu badania krwi?ale może ma taki okres...może ząbki idą....

Natka dla Szymka

Tak wogle to witam sie niedzielnie. Dziecię moje kochane przespało ładnie nockę od 21 do 7.10 rano...dalej atakuje z zawziętością gryzak czyli ząbek daje popalić. ale obracać się to dalej skubana nie chceTeraz sobie też drzemie a mamusia z kawą w ręku ma czas na komputerek.

Madziulka mogłabys mi tak orientacyjnie podać ceny słoiczków Hippa w Goerlitz? wprawdzie do Niemiec mam jakieś 2,5 h jazdy autem ale że czasem działam spontanicznie to przejechałabym się...
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 09:26   #3596
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011



Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
No i nadszedł dzisiaj ten moment, którego się ostatnio bardzo bałam... Szymon ugryzł mnie w sutek - masakra jednym słowem
ała....


Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość

Mój mąż popatrzył i mówi (z racji zawodu)
a co to za fach w ręku ma mąż?
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 09:45   #3597
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dzień dobry w ten śniezny poranek
Cytat:
Napisane przez AneczkaJ Pokaż wiadomość
Ja mam TEFAL VC4003 Vitamin+ i bardzo sobie chwalę.
Ogólnie z tego co pamiętam, jak sama jakiegoś szukałam to były opinie żeby własnie taki o mocy 2000Watt kupowac, bo te słabsze nie radzą sobie za dobrze. Ale nie wiem ile w tym prawdy....
dzięki zaraz sobie obadam
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Hej Boszz ja się wykończę... Szymon zasnął o 21 i oczywiście pobudka o 6.00 , a pobudek w nocy nie zliczę

Kończymy dzisiaj 5 mc Będziemy jeść pierwszy obiadek z mięskiem
Aa i Kapeczko dla Marcelka najlepszego też za 5 mc



Robię połowę porcji (u mnie to 100ml mleka i 2 łyżki) bo Szymek więcej nie chce zjeść. A jak robiłam do butli to dodawałam tyle kleiku żeby nie było za gęste i leciało przez smoka



Cotek obyś się dowiedziała jak najpóźniej co to będzie Pieruńsko ostre są te ząbki



Niczym nie wycieram A pleśniawki ponoć dobrze przetrzeć osiusianą pieluszką -zasłyszana rada, nie stosowałam sama
kochana współczuję bardzo nocki i tego ugryźniecia
i gratulacje 5 miesięcy
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:02   #3598
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Kapka, Natka za skonczone miesiace maluszkow....


...a u nas wreszcie spadl snieg....
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:12   #3599
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
I jeszcze chcialam zapytac - mamy, ktore uzywaly mleko Nestle NAN - czy dzieci robily po nim zielone kupki?
Wczoraj wrocilam do mleka, ktorego uzywalismy wczesniej, bo Nadia od 2 tygodni czyli jak zmienilismy mleko i zaczelismy rozszezac diete robi zielone kupki, albo zielono-zolte . Dzisiaj byla juz normalna zolta, bo dostala inne mleko na noc, ale ono jest w Ceucie masakrycznie drogie i wolalabym jednak inne...[COLOR="Silver"]
Gratuluje zakupów udanych Nadusia żarłoczek - moze ma jakiś skok wzrostowy i potrzebuje więcej

moja robiła zieloną kupę po nan sensitive, ale to podobno z powodu dużej zawartości żelaza w nanie a potem całkiem przestała robic i przeszliśmy na hippa. Nie ma u was Hippa? bo jak jest to polecam

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Kapka, Natka za skonczone miesiace maluszkow....


...a u nas wreszcie spadl snieg....
a weź sobie Monia troche sniegu od nas pług dzis nie przyjechał i nie ma szans wyjechać z domu - w związku z powyższym do kościoła nie idziemy
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:20   #3600
Aiszka22
Raczkowanie
 
Avatar Aiszka22
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 250
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Witam
i od razu się przyznaję, że nie nadrobię . Eryk nie chce jeść i chudnie, martwię się, jak to matka. I dlatego jakoś nie mam weny żeby regularnie się udzielać.
Złożę tylko najlepsze życzenia dla naszych małych jubilatów czteromiesięczniaków.
A co na to pediatra? Może jakaś mała infekcja albo ząbki?

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
U nas w sumie bez zmian, nocki bez komentarza... im później Szymek zasypia tym wcześniej wstaje budzi się, płacze... już nie mam pomysłu co mu jest

Może jakiś skok przechodzicie? Szymuś chyba gwałtownie przechodzi skoki z tego co pamiętam? Przytulam


No i nadszedł dzisiaj ten moment, którego się ostatnio bardzo bałam... Szymon ugryzł mnie w sutek - masakra jednym słowem
A ząbki - ałaa... ale krew się nie polała?

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Kończymy dzisiaj 5 mc Będziemy jeść pierwszy obiadek z mięskiem

Brawo za 5 miesięcy!!!

Niczym nie wycieram A pleśniawki ponoć dobrze przetrzeć osiusianą pieluszką -zasłyszana rada, nie stosowałam sama
Ja też słyszałam o tej pieluszce, podobno najlepsze lekarstwo na pleśniawki (moja mama i teściowa potwierdzają)


A u nas bez zmian... marudzenie, płacz, a jak już Tymuś zacznie płakać to nie można go uspokoić. A od 4 rano nie śpi, bo coś go męczy. Może to brzuszek, bo bąki puszczał...sama nie wiem. Posmarowałam nawet dziąsełka żelem z nadzieją, że to ząbki, ale

A mam pytanie do mamuś alergików i skazowców - jak i kiedy rozszerzacie dietę maluchów???? Bo mój Mały kończy za kilka dni 4 miesiące i zastanawiam się co mogę wprowadzić. Narazie kupiłam Sinlac, ale więcej się boję.

Aiszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.