Kosmetyki M.A.C - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 13:27   #1321
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Zawsze to usług mam nadzieję ,że będziesz zadowolona

Bardzo proszę
Alkapone właśnie wykonałam kawał roboty i obfociłam błyszczyki i szminki, zdjęcia niżej

Lemirko pędzelków nie fotografowałam, ale ja używam pędzelka sephora nr8
Nevado, na razie na szybko (z pracy) , zaśliniłam się (nie pierwszy raz zresztą) nad Twoją kolekcją
Dziękuję bardzo, bardzo !!!
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 13:42   #1322
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

lolu ja bardzo polecam zmieszanie tego koloru z brazem
wychodzi po prostu..bosko !

jak nakladalam Fairylite na powieke to mialam reszte brazu na pedzlu i wyszlo super
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 13:42   #1323
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ponieważ wątek jest obszerny i się w nim pogubiłam, z góry przepraszam, jeśli poruszę temat już...poruszany

jakiś miesiąc temu zakupiłam moje pierwsze kosmetyki MAC - między innymi czarny FLUIDLINE, ponieważ jestem wielką fanką kresek i kocich oczu Dokupiłam do niego pędzelek z Sephory - ukośnie ścięty angled liner no 15...niestety nie jestem z niego zadowolona. Jest zbyt miękki i łatwo się wygina i zbija, zmieniając kształt podczas malowania i utrudniając wykonanie precyzyjnych kresek. Przyznam, ze to mój pierwszy liner w słoiczku, wcześniej używałam płynnych eyelinerów, więc być może jest to częściowo kwestia braku wprawy, ale jestem niezadowolona również dlatego, że pędzelek Sephory gubi włoski!!! a mam go od miesiąca i dbam o niego.

Dlatego kieruję pytanie do Wizazanek - jaki pędzelek polecacie do wykonywania kresek przy pomocy FLUIDLINE? Myśle o zakupieniu któregoś z pędzelków MAC. Czy pędzle Maca stoją o klasę wyżej niż te Sephorowe? Bo cienie Maca , jak się niedawno przekonałam są lepsze od wszystkiego co dotąd miałam

Serdecznie Was pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 13:44   #1324
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
część 2 i moje śliczne pigmenciki
Nevadko, sliczności chętnie podebrałabym Ci trochę tych szminek uwielbiam Twoją kolekcję.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 13:53   #1325
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A jaki brąz polecasz? Masz na myśli oczywiście pigment tak, czy cień?
Mamy chyba podobny kolor oczu( pamietam Twoje oczy z poprzedniego avatara, brązowo-zielone, dobrze zauważyłam )?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
lolu ja bardzo polecam zmieszanie tego koloru z brazem
wychodzi po prostu..bosko !

jak nakladalam Fairylite na powieke to mialam reszte brazu na pedzlu i wyszlo super
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 13:55   #1326
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevadkoooo!
CUDA masz! A posiadasz jakieś błyszczyki MACa bez brokatu tudzież bez aż takiego błysku? coś bardziej stonownego?
No i tradycyjnie pytanko:
interesuje mnie co to za kolory pigmentów: na Twoim zdjęciu w rzędzie 5 od góry, słoiczek 4 i 5, takie ładne fiolety jeden stonowany a drugi błyszczący???
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 14:11   #1327
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

tak mam brązowo zielone. nie pamietam co to bylo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 16:04   #1328
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
część 2 i moje śliczne pigmenciki
te pigmenciki ,blyszczyki itd chcą do mnie co za piękności

bogaty zbiór
antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:16   #1329
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Czy kupował ktoś u tej użytkowniczki?
http://allegro.pl/show_user.php?uid=6347341
Czy to wizażanka jest?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:12   #1330
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado jaka kolekcja.....szooook jestem pod gigantycznym wrażeniem....moja chyba nigdy taka nie będzie jestem szalona maniaczka Macowo ale nie aż taką sliczności...naprawde...i te błyszczyki...no i zdjęcie pigmentów jest rewelacyjne....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:31   #1331
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Od razu przepraszam ,że dopiero odpisuję, ale musiałam błyskawicznie zająć się pewną sprawą i dopiero usiadłam do kompa


Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Nevado, na razie na szybko (z pracy) , zaśliniłam się (nie pierwszy raz zresztą) nad Twoją kolekcją
Dziękuję bardzo, bardzo !!!
Nie ma za co kochana

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
ponieważ wątek jest obszerny i się w nim pogubiłam, z góry przepraszam, jeśli poruszę temat już...poruszany

jakiś miesiąc temu zakupiłam moje pierwsze kosmetyki MAC - między innymi czarny FLUIDLINE, ponieważ jestem wielką fanką kresek i kocich oczu Dokupiłam do niego pędzelek z Sephory - ukośnie ścięty angled liner no 15...niestety nie jestem z niego zadowolona. Jest zbyt miękki i łatwo się wygina i zbija, zmieniając kształt podczas malowania i utrudniając wykonanie precyzyjnych kresek. Przyznam, ze to mój pierwszy liner w słoiczku, wcześniej używałam płynnych eyelinerów, więc być może jest to częściowo kwestia braku wprawy, ale jestem niezadowolona również dlatego, że pędzelek Sephory gubi włoski!!! a mam go od miesiąca i dbam o niego.

Dlatego kieruję pytanie do Wizazanek - jaki pędzelek polecacie do wykonywania kresek przy pomocy FLUIDLINE? Myśle o zakupieniu któregoś z pędzelków MAC. Czy pędzle Maca stoją o klasę wyżej niż te Sephorowe? Bo cienie Maca , jak się niedawno przekonałam są lepsze od wszystkiego co dotąd miałam

Serdecznie Was pozdrawiam
tenarr ja używam fluidline, do tego celu używam pędzelka do kresek MAC #209SE lub Sephora 21 eyeliner

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Nevadko, sliczności chętnie podebrałabym Ci trochę tych szminek uwielbiam Twoją kolekcję.
Dziękuję wilhelminko jestem mi bardzo miło

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nevadkoooo!
CUDA masz! A posiadasz jakieś błyszczyki MACa bez brokatu tudzież bez aż takiego błysku? coś bardziej stonownego?
No i tradycyjnie pytanko:
interesuje mnie co to za kolory pigmentów: na Twoim zdjęciu w rzędzie 5 od góry, słoiczek 4 i 5, takie ładne fiolety jeden stonowany a drugi błyszczący???
Dziękuję Kasiu

Hmm stonowanego...na pewno mam bez brokatu, ale jak to błyszczyki wszystkie się błyszczą
Co do pigmentów to nie pamiętam jak je ustawiałam ale tak na oko to chyba jest pinked mauve i ruby red

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
te pigmenciki ,blyszczyki itd chcą do mnie co za piękności

bogaty zbiór
Dziękuję antii

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
To ja jestem

Nevado jaka kolekcja.....szooook jestem pod gigantycznym wrażeniem....moja chyba nigdy taka nie będzie jestem szalona maniaczka Macowo ale nie aż taką sliczności...naprawde...i te błyszczyki...no i zdjęcie pigmentów jest rewelacyjne....
Domciu dziękuję
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 17:33   #1332
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado- kolekcja przepiekna. W wolnej chwili podpytam Cie o błyszczyki i szminki
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2008-09-30 o 22:39
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:39   #1333
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevada,
dzięki piękne. Zaopatrzę się w takowy pędzelek

A co do kolekcji powiem tylko
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 19:16   #1334
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado, dziękuję jeszcze raz błyszczyki mnie wołają, zamowiłam sobie na razie Funtabulous, z Twoich zdjęć kuszą mnie jeszcze i Spanking Rich i Date Night i właściwie wszystkie teraz tym bardziej nie wiem, który wybrać
Fotka pigmentów rewlacyjna!
Zostałam MAC-ową fanką, kupiłam sobie Blot Powder prasowany, poużywałam niecałe 2 tyg, po czym spadł i stłukł mi się w drobny mak, strasznie jestem zła, bardzo go zdążyłam polubić. A czy używałyście Mineralize Skinfinish Natural? Jakie wrażenia?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 19:41   #1335
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny tylko nie krzyczcie za to banalne pytanie, ale przez to, że jest tak banalne nie doczytałam się nic na ten temat. A mianowicie: jaka jest różnica pomiędzy cieniem a pigmentem?. No cień to cień, a czy pigment oznacza jakiś sposób nakładania?
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 19:54   #1336
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki M.A.C

W dniu wczorajszym na forum, w tym wątku, miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja. Ponieważ po zbadaniu sprawy okazała się ona czymś więcej, niż tylko obrażaniem Wizażanki, Administrator serwisu upoważnił mnie do podjęcia pewnych kroków. A te sprowadzają się do wygłoszenia oświadczenia:

Użytkowniczka Agusyaaa to multikonto użytkowniczki Guarana sprzedającej na Allegro pod nickiem bebe_40. Co za tym idzie, Guarana chcąc obronić się przed zarzutami sprzedawania podrobionych kosmetyków, nie oponowała z własnego konta, a założyła drugie. System nie pozostawia wątpliwości, że jest to jedna i ta sama osoba. Kłótnia z Geonią nie była zatem zatargiem przypadkowym. Kilka miesięcy temu miało miejsce podobne zajście (którego ślady również pozostały w tym wątku), a wczorajsza nieprzyjemna sytuacja jest tylko jej przedłużeniem.

Z tego powodu na oba konta użytkowniczki Guarana zostaną nałożone punkty karne. Za atak na inną użytkowniczkę i za nieopłaconą reklamę, gdyż dysponuję potwierdzonymi informacjami o reklamowaniu przez Guaranę własnych aukcji poprzez prywatne wiadomości. Tyle 'kar' moderatorskich. Zachowanie Wizażanki pozostawiam już Waszej ocenie.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 19:59   #1337
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Doczekałam się właśnie siostry , a wraz z nią zakupów MACowych .

Kupiłam przede wszystkim pędzle: 208, 219,r 224, 242, 275
Cienie ( miały byc pojedyncze, ale właściwie nie wiem czemu pani w sklepie stwierdziła, że lepiej w paletce : Bisque, Vapour, Patina, Trax
Fluidline ( które wręcz kocham ) tym razem Macroviolet
Paint Bare Canvas

Jestem przeszczęśliwa

Nevadko Twoja kolekcja powaliła mnie na kolana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac-paletka.JPG (52,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac-paletka1.JPG (54,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pedzle.JPG (88,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pedzle1.JPG (47,6 KB, 50 załadowań)
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 20:24   #1338
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja mam pytanie o pedzelem do eyelinera niektore pigmenty sa takie ze wolalabym robic z nich kreski i tak wiec pyutam o ten z Sephory
czy on sie dobrze sprawuje? pytam bo czytalam ze sie wygina i zle sie nim maluje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 21:00   #1339
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Nevada,
dzięki piękne. Zaopatrzę się w takowy pędzelek

A co do kolekcji powiem tylko
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Tak, wizażanka

Nevado- kolekcja przepiekna. W wolnej chwili podpytam Cie o błyszczyki i szminki
Dziękuję Geoniu

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Nevado, dziękuję jeszcze raz błyszczyki mnie wołają, zamowiłam sobie na razie Funtabulous, z Twoich zdjęć kuszą mnie jeszcze i Spanking Rich i Date Night i właściwie wszystkie teraz tym bardziej nie wiem, który wybrać
Fotka pigmentów rewlacyjna!
Zostałam MAC-ową fanką, kupiłam sobie Blot Powder prasowany, poużywałam niecałe 2 tyg, po czym spadł i stłukł mi się w drobny mak, strasznie jestem zła, bardzo go zdążyłam polubić. A czy używałyście Mineralize Skinfinish Natural? Jakie wrażenia?
Alkapone nie tylko Ty masz takiego pecha
Mi upadł róż MACa i troszkę się ukruszył, a ostatnio robiąc fotkę różu Suncentered zadrapałam go paznokciem

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
dziewczyny tylko nie krzyczcie za to banalne pytanie, ale przez to, że jest tak banalne nie doczytałam się nic na ten temat. A mianowicie: jaka jest różnica pomiędzy cieniem a pigmentem?. No cień to cień, a czy pigment oznacza jakiś sposób nakładania?
Pigment to niejako ''koncentrat'' ,a zwykły cień to rozcieńczona wersja


Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
W dniu wczorajszym na forum, w tym wątku, miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja. Ponieważ po zbadaniu sprawy okazała się ona czymś więcej, niż tylko obrażaniem Wizażanki, Administrator serwisu upoważnił mnie do podjęcia pewnych kroków. A te sprowadzają się do wygłoszenia oświadczenia:

Użytkowniczka Agusyaaa to multikonto użytkowniczki Guarana sprzedającej na Allegro pod nickiem bebe_40. Co za tym idzie, Guarana chcąc obronić się przed zarzutami sprzedawania podrobionych kosmetyków, nie oponowała z własnego konta, a założyła drugie. System nie pozostawia wątpliwości, że jest to jedna i ta sama osoba. Kłótnia z Geonią nie była zatem zatargiem przypadkowym. Kilka miesięcy temu miało miejsce podobne zajście (którego ślady również pozostały w tym wątku), a wczorajsza nieprzyjemna sytuacja jest tylko jej przedłużeniem.

Z tego powodu na oba konta użytkowniczki Guarana zostaną nałożone punkty karne. Za atak na inną użytkowniczkę i za nieopłaconą reklamę, gdyż dysponuję potwierdzonymi informacjami o reklamowaniu przez Guaranę własnych aukcji poprzez prywatne wiadomości. Tyle 'kar' moderatorskich. Zachowanie Wizażanki pozostawiam już Waszej ocenie.

Pozdrawiam!
Szok

Z tego co czytam to raczej bebe nie ma nic wspólnego z pigmentami ze sklepów ,bo jako forumowa guarana kupuje w internecie

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Doczekałam się właśnie siostry , a wraz z nią zakupów MACowych .

Kupiłam przede wszystkim pędzle: 208, 219,r 224, 242, 275
Cienie ( miały byc pojedyncze, ale właściwie nie wiem czemu pani w sklepie stwierdziła, że lepiej w paletce : Bisque, Vapour, Patina, Trax
Fluidline ( które wręcz kocham ) tym razem Macroviolet
Paint Bare Canvas

Jestem przeszczęśliwa

Nevadko Twoja kolekcja powaliła mnie na kolana
Normalnie PIĘKNIE!
Gratulejszyn very much
Napisz jak poużywasz pędzelków, jestem ciekawa jak się spisują

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mam pytanie o pedzelem do eyelinera niektore pigmenty sa takie ze wolalabym robic z nich kreski i tak wiec pyutam o ten z Sephory
czy on sie dobrze sprawuje? pytam bo czytalam ze sie wygina i zle sie nim maluje
Ranko mój pędzelek do eyelinera 12 jest świetny i nic mu się nie wygina, ostatnio była promocja w sephora i tym sposobem go nabyłam, naprawdę nie żałuje i używam go na przemian z MACiem
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 21:16   #1340
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevada dzieki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 21:36   #1341
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Normalnie PIĘKNIE!
Gratulejszyn very much
Napisz jak poużywasz pędzelków, jestem ciekawa jak się spisują
Dziękuje ślicznie

Jak przetestuje to dam znac

Teraz czekam jeszcze na jedną, no może dwie paczuchy z UK i na jakiś czas odwyk zakupowy



Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
W dniu wczorajszym na forum, w tym wątku, miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja. Ponieważ po zbadaniu sprawy okazała się ona czymś więcej, niż tylko obrażaniem Wizażanki, Administrator serwisu upoważnił mnie do podjęcia pewnych kroków. A te sprowadzają się do wygłoszenia oświadczenia:

Użytkowniczka Agusyaaa to multikonto użytkowniczki Guarana sprzedającej na Allegro pod nickiem bebe_40. Co za tym idzie, Guarana chcąc obronić się przed zarzutami sprzedawania podrobionych kosmetyków, nie oponowała z własnego konta, a założyła drugie. System nie pozostawia wątpliwości, że jest to jedna i ta sama osoba. Kłótnia z Geonią nie była zatem zatargiem przypadkowym. Kilka miesięcy temu miało miejsce podobne zajście (którego ślady również pozostały w tym wątku), a wczorajsza nieprzyjemna sytuacja jest tylko jej przedłużeniem.

Z tego powodu na oba konta użytkowniczki Guarana zostaną nałożone punkty karne. Za atak na inną użytkowniczkę i za nieopłaconą reklamę, gdyż dysponuję potwierdzonymi informacjami o reklamowaniu przez Guaranę własnych aukcji poprzez prywatne wiadomości. Tyle 'kar' moderatorskich. Zachowanie Wizażanki pozostawiam już Waszej ocenie.

Pozdrawiam!
hmm.... szok, nieładnie :/
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 21:42   #1342
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny mam prośbę potrzebuje pigmentu podobnego konsystencją i efektem na powiece do Fairy Lite i Naked...taki film koloru do dziennego makijażu delikatnie opalizujący może byc w różu lub kość słoniowa
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 21:58   #1343
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziękuję za odpowiedź
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 23:17   #1344
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
W dniu wczorajszym na forum, w tym wątku, miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja. Ponieważ po zbadaniu sprawy okazała się ona czymś więcej, niż tylko obrażaniem Wizażanki, Administrator serwisu upoważnił mnie do podjęcia pewnych kroków. A te sprowadzają się do wygłoszenia oświadczenia:

Użytkowniczka Agusyaaa to multikonto użytkowniczki Guarana sprzedającej na Allegro pod nickiem bebe_40. Co za tym idzie, Guarana chcąc obronić się przed zarzutami sprzedawania podrobionych kosmetyków, nie oponowała z własnego konta, a założyła drugie. System nie pozostawia wątpliwości, że jest to jedna i ta sama osoba. Kłótnia z Geonią nie była zatem zatargiem przypadkowym. Kilka miesięcy temu miało miejsce podobne zajście (którego ślady również pozostały w tym wątku), a wczorajsza nieprzyjemna sytuacja jest tylko jej przedłużeniem.

Z tego powodu na oba konta użytkowniczki Guarana zostaną nałożone punkty karne. Za atak na inną użytkowniczkę i za nieopłaconą reklamę, gdyż dysponuję potwierdzonymi informacjami o reklamowaniu przez Guaranę własnych aukcji poprzez prywatne wiadomości. Tyle 'kar' moderatorskich. Zachowanie Wizażanki pozostawiam już Waszej ocenie.

Pozdrawiam!
szkoda, że miała miejsce ta cała sytuacja... I tak jest niewiele dziewczyn sprzedających pigmenciki na all... A patrząc na ilość MACoholiczek to chyba nietrudno dojść do wniosku, że klientek starczy dla każdego, po co podkładać innym przysłowiowe świnie? Brzydko, brzydko...

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Doczekałam się właśnie siostry , a wraz z nią zakupów MACowych .


Jestem przeszczęśliwa
Haaaaa piękności Jak tak czytam, to sama nie mogę doczekać się kiedy moja Siora przyjezie z tym całym majdanem do domu!!!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Pigment to niejako ''koncentrat'' ,a zwykły cień to rozcieńczona wersja


Ranko mój pędzelek do eyelinera 12 jest świetny i nic mu się nie wygina, ostatnio była promocja w sephora i tym sposobem go nabyłam, naprawdę nie żałuje i używam go na przemian z MACiem
no niby taka jest różnica, aczkolwiek niektóre pigmenty nakładanena sucho dla mnie przynajmniej są prawie niewidoczne... tworzą jakby woal leciusieńki na powiece...Ale na pewno zdecydowanie lepiej trzymają się powieki niż zwykłe cienie!
A ile dałaś za ten pędzelek i jaki on ma numer, jeśli mogę spytać?

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę potrzebuje pigmentu podobnego konsystencją i efektem na powiece do Fairy Lite i Naked...taki film koloru do dziennego makijażu delikatnie opalizujący może byc w różu lub kość słoniowa
Ja wiem, że efekt to pewnie nie ten sam ale wydaje mi się, że do dziennego makijażu nadawałby się odcień Polished Ivory... nie wiem dokładnie bo nie miałam okazji srawdzić, ale ta matowa kość słoniowa mnie kusi, ojj kusi...
No i oczywiście już z efektem opalizowania teraz mi się przypomniała Vanilla którą się tak zachwyciłam jak dostałam odsypkę
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 07:04   #1345
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hym chcialabym jeszcze wrocic do tej brzydkiej sytuacji jaka miala miejsce.
tak naprawde nie wzieto tu pod uwage jednej rzeczy, ze z danego komputera moze korzystac wiecej osob, IP nie jest przypisane do konta a do komputera. a tak naprawde do sieci.
tak naprawde przeciez wystarczy chwila, zreszta z jednego kompa tak naprawde korzysta wiecej osob zazwyczaj.

takze poki nie ma sie 100% pewnosci, a mysle ze Admin nie ma, najlepiej bedzie jak powstrzymamy sie od komentarzy. Aby byla 100 % pewnosc potrzeba wiecej dowodow, oczywiscie zastosowano tutaj sluszna kare wzgledem tej osoby, nie przecze,ale lepiej dajmy juz spokoj
Pozdrawiam

ps. Fairylite ladnie opalizuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 07:38   #1346
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hym chcialabym jeszcze wrocic do tej brzydkiej sytuacji jaka miala miejsce.
tak naprawde nie wzieto tu pod uwage jednej rzeczy, ze z danego komputera moze korzystac wiecej osob, IP nie jest przypisane do konta a do komputera. a tak naprawde do sieci.
tak naprawde przeciez wystarczy chwila, zreszta z jednego kompa tak naprawde korzysta wiecej osob zazwyczaj.

takze poki nie ma sie 100% pewnosci, a mysle ze Admin nie ma, najlepiej bedzie jak powstrzymamy sie od komentarzy. Aby byla 100 % pewnosc potrzeba wiecej dowodow, oczywiscie zastosowano tutaj sluszna kare wzgledem tej osoby, nie przecze,ale lepiej dajmy juz spokoj
Pozdrawiam

ps. Fairylite ladnie opalizuje
Ranko, dlaczego piszesz, że nie wzięto pod uwagę tych rzeczy skoro od wczoraj w innym wątku (http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274023), do którego ze względu na poparcie przyjaciółek przeniosła dyskusję Guarana, tłumaczę, że wzięto i oskarżenia są zasadne? Wzięto pod uwagę wszystkie parametry ważne przy określaniu tego typu nadużyć, w tym IP, i 100% pewność jest. Nie wiem skąd przypuszczenie, że bez tej pewności Moderator podjąłby takie kroki? Byłoby to co najmniej niepoważne.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 07:43   #1347
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja po prostu chyba jestes realistka i sieciowe rzucanie oskarzen do mnie nie przemawia
no ale tak jak mowilam,bylo minelo i miejmy nadzieje ze taka sytuacja sie nie powtorzy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 08:04   #1348
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja po prostu chyba jestes realistka i sieciowe rzucanie oskarzen do mnie nie przemawia
no ale tak jak mowilam,bylo minelo i miejmy nadzieje ze taka sytuacja sie nie powtorzy
A chyba powinno, bo niejednokrotnie opiera się na solidniejszych podstawach niż oskarżenia rzucane w świecie niewirtualnym Niestety sporo Internautów zapomina, że nie są anonimowymi Użytkownikami sieci. Ich ruchy są monitorowane i zapisywane. Swoisty tracking. Wobec tego ciężko mówić o pomyłce w momencie, kiedy się niemal krok po kroku śledzi czyjeś poczynania

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 08:22   #1349
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Ranko, dlaczego piszesz, że nie wzięto pod uwagę tych rzeczy skoro od wczoraj w innym wątku (http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274023), do którego ze względu na poparcie przyjaciółek przeniosła dyskusję Guarana, tłumaczę, że wzięto i oskarżenia są zasadne? Wzięto pod uwagę wszystkie parametry ważne przy określaniu tego typu nadużyć, w tym IP, i 100% pewność jest. Nie wiem skąd przypuszczenie, że bez tej pewności Moderator podjąłby takie kroki? Byłoby to co najmniej niepoważne.
Witam,
nie przeniosłam nigdzie dyskusji - chciałam zauważyć. Tytaj żadnej dyskusji w tej sprawie niwe toczyłam, zeby cokolwiek przenosic.....
Bardzo proszę o dokładną weryfikację moich parametrow, bo nie jestem Agusyaaa.

Nie prowadzę również żadnej akcji reklamowej.
Raz jeden odpowiedziałam na zamieszczone w tym wątku pytanie i zrobiłam to niepublicznie lecz na PW i tylko dlatego, że znam Mariolę z innego podforum. Dwukrotnie pozwoliłam sobie (też na PW) rozwiać wątpliwości Wizażanek w sprawie
DOKONANYCH zakupów.
Przy tej okazji dowiedziałam się o oszczerstwach jakie są wysyłane na PW.....

Rola Moderatora poza tym zobowiazuje chyba do zachowania pewnej bezstronności , przynajmniej publicznie.

Piszesz Antahstasia pogrubioną czcionką podając nicki z Allegro - tym samym reklamujesz aukcje....a biorąc pod uwagę, że robisz to w kontekście podróbek, a to grube oskarżenie - podchodzi to pod zniesławienie. Ale to nie moja do końca sprawa, chociaż przy Twoim udziale zaczęła mnie dotyczyć.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 08:33   #1350
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Witam,
nie przeniosłam nigdzie dyskusji - chciałam zauważyć. Tytaj żadnej dyskusji w tej sprawie niwe toczyłam, zeby cokolwiek przenosic.....
Bardzo proszę o dokładną weryfikację moich parametrow, bo nie jestem Agusyaaa.

Nie prowadzę również żadnej akcji reklamowej.
Raz jeden odpowiedziałam na zamieszczone w tym wątku pytanie i zrobiłam to niepublicznie lecz na PW i tylko dlatego, że znam Mariolę z innego podforum. Dwukrotnie pozwoliłam sobie (też na PW) rozwiać wątpliwości Wizażanek w sprawie
DOKONANYCH zakupów.
Przy tej okazji dowiedziałam się o oszczerstwach jakie są wysyłane na PW.....

Rola Moderatora poza tym zobowiazuje chyba do zachowania pewnej bezstronności , przynajmniej publicznie.

Piszesz Antahstasia pogrubioną czcionką podając nicki z Allegro - tym samym reklamujesz aukcje....a biorąc pod uwagę, że robisz to w kontekście podróbek, a to grube oskarżenie - podchodzi to pod zniesławienie. Ale to nie moja do końca sprawa, chociaż przy Twoim udziale zaczęła mnie dotyczyć.
Owszem, rola Moderatora zobowiązuje do zachowania pełnej bezstronności. Jednak nie myl pojęć - ja nie reklamuję aukcji, tylko porządkuję według danych zbieranych przez ostatnie kilka dni, to, co w tym wątku miało miejsce. Fakt, że ten nick występuje w takim a nie innym kontekście jest wynikiem uprzednich okoliczności. Dlatego też nie ma mowy o zniesławieniu, a w przypadku dalszych wątpliwości co do mojej roli w tym zakresie, polecam lekturę definicji przestępstw prywatnoskargowych.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.