EMO co to za styl? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-08, 22:51   #211
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez ♥vena♥ Pokaż wiadomość
Zgadzam się masz już aż trzy!!! fanki hehe
(nie rozumiem ludzi,którzy oceniają kogoś po stylu ubierania się wrrr...i nie chce ich zrozumieć!)
Tylko sie nie pobijmy czasem o emo-boya se se
podłączam się

Uwielbiam ubierać się w groszki, gwiazdki, serca, paski, wisienki itp., na ręku noszę niezmiennie czarne kauczukowe bransoletki, lubie wyszukiwać fajne dodatki typu opaski z kokardkami, czy to styl emo, nie wiem, ale lubię takie gadżeciki
pozdrawiam
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 21:55   #212
♥vena♥
Raczkowanie
 
Avatar ♥vena♥
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 481
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
podłączam się

Uwielbiam ubierać się w groszki, gwiazdki, serca, paski, wisienki itp., na ręku noszę niezmiennie czarne kauczukowe bransoletki, lubie wyszukiwać fajne dodatki typu opaski z kokardkami, czy to styl emo, nie wiem, ale lubię takie gadżeciki
pozdrawiam
No,no hateme4 wychodzi na to,że jesteś rozchwytywany w tym wątku se se
__________________
GORĄCE!!! POSZUKIWANIA SWETERKA Z
~H&M~

(wraz z RAINBOW)

BŁAGAM,POMÓŻCIE!!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200509




♥vena♥ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 22:43   #213
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez ♥vena♥ Pokaż wiadomość
No,no hateme4 wychodzi na to,że jesteś rozchwytywany w tym wątku se se

hehe Vena. bo w naszym kraju ciężko trafić na emo-boya face to face
pozdrawiam!!
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 23:15   #214
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez ♥vena♥ Pokaż wiadomość
Zgadzam się masz już aż trzy!!! fanki hehe
(nie rozumiem ludzi,którzy oceniają kogoś po stylu ubierania się wrrr...i nie chce ich zrozumieć!)
też się zapisuję, będę 4 fanką...

Ja to poprostu nie nawidzę oceniania po stylu, a za ubieranie się inaczej, też o mało co nie dostałam za coś tak głupiego, ale w końcu tak to jest , gdy człowiek ubierze się inaczej i chce podążyć za modą....
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 14:42   #215
♥vena♥
Raczkowanie
 
Avatar ♥vena♥
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 481
Dot.: EMO co to za styl?

no tak fanki ma,ale gdzie on jest?
__________________
GORĄCE!!! POSZUKIWANIA SWETERKA Z
~H&M~

(wraz z RAINBOW)

BŁAGAM,POMÓŻCIE!!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200509




♥vena♥ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 16:21   #216
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: EMO co to za styl?

no własnie.... to ja go znalazłam na myspace i czekam tu az cos nam napisze,a on znikł
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 18:12   #217
ika128
Raczkowanie
 
Avatar ika128
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury-->Zadupie
Wiadomości: 101
GG do ika128
Dot.: EMO co to za styl?

No właśnie, gdzie podział się nasz Emo Boy?? hehe wszystkie czekaja z niecierpliwością na jakiś znak
ika128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 18:24   #218
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: EMO co to za styl?

O nieeee.... Chyba się nas nie wystraszył?
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 18:43   #219
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez deska123 Pokaż wiadomość
O nieeee.... Chyba się nas nie wystraszył?
To jak sie dowie, że ja zostaje jego 5 fanką to od razu wróci
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 11:02   #220
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: EMO co to za styl?

Hmm...trzeba cos z tym zrobić...tylko co ?
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 18:54   #221
ika128
Raczkowanie
 
Avatar ika128
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury-->Zadupie
Wiadomości: 101
GG do ika128
Dot.: EMO co to za styl?

no właśnie trzeba coś zrobić i to koniecznie bo chyba tylko nasz jedyny Emo Boy przepadł ale co?
ika128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 16:00   #222
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: EMO co to za styl?

noo troszke mnie nie bylo....ooo ja mam fanki...heheh....Jelsi chodzi o myspace to mam tylko jednego www.myspace.com/hateme4. wszędziemam taki nik...

Tylko ze 13-letnie fanki Tokio Gniotel robią wspanialem moje fake'i...natrafiam na profile i dowiaduje sie ze pochodze raz z Niemiec..raz z Californi...Innym razem z chorwacji..heheh

Apropo tematu..to po prostu uwazam ze mało jaki chlopiec ma na tyle odwagi zeby wykoczyc tak jak ja w pomalowanych oczach ,panokciach i w obcislym ubraniu na ulice...Tak na prawde ludzie sie boja...opini innych...drechow glupich(ostnio 4 chcialo mnie pobic..uciekalem az sie kurzylo..hehe)...

A mieszkam w świetokrzyskim wojwodztwie w wspanialym Opatów City..gdzie nie ma nawet Rossmana..hehe..ale na szczescie bywam czesto w wawie i tam sie zaopatruje w ciuchy...jestem wiernym fanem H&M,C&Aoraz Carlings...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 16:21   #223
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
noo troszke mnie nie bylo....ooo ja mam fanki...heheh....Jelsi chodzi o myspace to mam tylko jednego www.myspace.com/hateme4. wszędziemam taki nik...

Tylko ze 13-letnie fanki Tokio Gniotel robią wspanialem moje fake'i...natrafiam na profile i dowiaduje sie ze pochodze raz z Niemiec..raz z Californi...Innym razem z chorwacji..heheh

Apropo tematu..to po prostu uwazam ze mało jaki chlopiec ma na tyle odwagi zeby wykoczyc tak jak ja w pomalowanych oczach ,panokciach i w obcislym ubraniu na ulice...Tak na prawde ludzie sie boja...opini innych...drechow glupich(ostnio 4 chcialo mnie pobic..uciekalem az sie kurzylo..hehe)...

A mieszkam w świetokrzyskim wojwodztwie w wspanialym Opatów City..gdzie nie ma nawet Rossmana..hehe..ale na szczescie bywam czesto w wawie i tam sie zaopatruje w ciuchy...jestem wiernym fanem H&M,C&Aoraz Carlings...
może nie do końca chodzi o odwagę ale np gust. Tak samo jak nam nie podoba się szeleszczący dresik z poliestru tak i im mogą się nie podobać rzeczy, na które my reagujemy ->

Mnie znajomi i rodzina notorycznie proszą o wyjaśnienie dlaczego noszę na sobie czaszki z różowymi kokardkami,czaszki z diamencików, przypinki czy paski z szachownicą

hateme4, ja też mieszkam na wsi ale jednak uczę się w mieście. W mojej wsi kilkakrotnie zdarzyły się masowe omdlenia na widok mojej stylizacji Pomna na ich zdrowie psychiczne i fizyczne postanowiłam się w tej mojej wiosce ograniczać jeśli chodzi o kreatywność

A tak na co dzień to też oczy przyczerniasz? Czy może na ekstraokazję ?
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 16:32   #224
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: EMO co to za styl?

A to w zasadzie zalezy o ktorej zdąrze wstac do szkoly rano....jak wczesniej to sie maluje jak ponziej to robie tylko wlosy i ide do szkoły...

wiesz jak ja jestem w wawie to ludzie na mnie tak nie patrza jak w moim zadupiu...połowa mojej klasy nie wie co to jest H&M...nie wspoimanjac juz o emo...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 16:41   #225
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: EMO co to za styl?

na maksa jedziesz z tą kredką ?

a dla ludzi ze swojej miejscowości jesteś prawdziwym dopustem bożym - dzięki Tobie mają się szansę doedukować w pewnych materiach Gdyby nie Ty, to umarliby nie wiedząc co to emo

A jakiej muzyki słuchasz?
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 17:31   #226
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
noo troszke mnie nie bylo....ooo ja mam fanki...heheh....Jelsi chodzi o myspace to mam tylko jednego www.myspace.com/hateme4. wszędziemam taki nik...

Tylko ze 13-letnie fanki Tokio Gniotel robią wspanialem moje fake'i...natrafiam na profile i dowiaduje sie ze pochodze raz z Niemiec..raz z Californi...Innym razem z chorwacji..heheh

Apropo tematu..to po prostu uwazam ze mało jaki chlopiec ma na tyle odwagi zeby wykoczyc tak jak ja w pomalowanych oczach ,panokciach i w obcislym ubraniu na ulice...Tak na prawde ludzie sie boja...opini innych...drechow glupich(ostnio 4 chcialo mnie pobic..uciekalem az sie kurzylo..hehe)...

A mieszkam w świetokrzyskim wojwodztwie w wspanialym Opatów City..gdzie nie ma nawet Rossmana..hehe..ale na szczescie bywam czesto w wawie i tam sie zaopatruje w ciuchy...jestem wiernym fanem H&M,C&Aoraz Carlings...
a ja wysłałam ci zaproszenie i nic jajć jak fajnie bywasz w Wawie uważaj żebym cię kiedyś nie porwała jak Cię znajdę w H&M'ie

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
A to w zasadzie zalezy o ktorej zdąrze wstac do szkoly rano....jak wczesniej to sie maluje jak ponziej to robie tylko wlosy i ide do szkoły...

wiesz jak ja jestem w wawie to ludzie na mnie tak nie patrza jak w moim zadupiu...połowa mojej klasy nie wie co to jest H&M...nie wspoimanjac juz o emo...
Nie martw się, w moim na raize są na etapie muzyki techno i disco-polo do emo jeszcze daleka droga
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 17:34   #227
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: EMO co to za styl?

Chociaż nie, nie moge być aż taka, moja klasa wie co to H&M,ale co to emo to raczej nie
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 18:57   #228
ika128
Raczkowanie
 
Avatar ika128
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury-->Zadupie
Wiadomości: 101
GG do ika128
Dot.: EMO co to za styl?

no u mnie jest lepiej przynajmniej wiedza co to H&M i co to EMO ale dziwią mi się jak mogą podobać mi sie tacy faceci ale ja uważam że są boscy a na temat drechów wole się nie wypowiadać bo szkoda słów ja po łaszki też musze jezdzić do innego miasta ale nie az do wawy tylko do olsztyna bo tam sa tez te wszystkie sklepy no i mam blisko całe szczęscie bo nie wiem co bym wtedy zrobiła hateme4 nom masz fanki i to sporo i też uwazam że malo jaki chłopak ma tyle odwagi, niestety ,ale są jeszcze dzieki bogu tacy jak Ty gratuluje
ika128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 21:37   #229
pinku_pinku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 440
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
Tylko ze 13-letnie fanki Tokio Gniotel robią wspanialem moje fake'i...natrafiam na profile i dowiaduje sie ze pochodze raz z Niemiec..raz z Californi...Innym razem z chorwacji..heheh
lol, no to popularny przynajmniej jesteś
Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
Apropo tematu..to po prostu uwazam ze mało jaki chlopiec ma na tyle odwagi zeby wykoczyc tak jak ja w pomalowanych oczach ,panokciach i w obcislym ubraniu na ulice...
to się chwali szkoda, ze malo facetow ma odwage zeby sie jakos fajnie ubrac :P
__________________
wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..
pinku_pinku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 08:00   #230
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: EMO co to za styl?

wszystko już jest wyjaśnione kocham kolesi ze stylem emo ahhhh
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:05   #231
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: EMO co to za styl?

tyle wyznań miłosnych co do emo stylu,a teraz wszystko ucichło nie może tak być
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:23   #232
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez pinku_pinku Pokaż wiadomość
to się chwali szkoda, ze malo facetow ma odwage zeby sie jakos fajnie ubrac :P
Ponieważ większość chłopców nie lubi się wyróżniać.
W moim mieście widziałam tylko dwóch emo chłopców i odrazu się zakochałam Jeden chodzi nawet do Mnie do szkoły i widzę, że zwraca, uwagę na to jak ktoś jest inaczej ubrany, np. bardzo często Mnie obserwuje, ponieważ jako jedyna w szkole i w mieście chodzę w rurkach, kropkach, gwiazdkach i w ogóle w stylu H&M i warszawskich sklepów. U mnie to się liczy tylko miejscowy bazarek (czyt. rynek, gdzie młodzież się ubiera).

Gdy szłam kiedyś z siotrą 3 dziewczyny i 2-óch chłopaków (idiotów) zaczepili nas. Prawdę mówiac to te 3 dziewczyny. A za co chciały nas bić? Za to że byłyśmy inaczej ubrane i jak to one powiedziały "Przynosicie wstyd naszemu miastu"
A byłyśmy ubrane tak:
Ja: long na krótki rękaw, rurki i balerinki
Moja Sister: miała opaskę w paski, bluzkę w paski, na to bluzę granatową, legginsy i czarną spódniczkę krótką oraz balerinki w kropki.
A tamte:
1. wytapetowana panna z różowym moro (jak dla Mnie bezguście) kupione w Butiku
2. OMG w dresie była
3. zwykłe jeansy i na to jakaś bluzeczka z rynku

I nas chciały bić za to, że naszym ubiorem przynosimy przypał naszemu miastu "Żyrardów".
Ekh...

Emo chłopców prawie w ogóle nie ma, bo może się boją, że dostaną wpier*** za swój ubiór

Są tylko Skejci, dresy i normalnie ubierający się, czyli to co jest na bazarku
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:45   #233
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez deska123 Pokaż wiadomość
Ponieważ większość chłopców nie lubi się wyróżniać.
W moim mieście widziałam tylko dwóch emo chłopców i odrazu się zakochałam Jeden chodzi nawet do Mnie do szkoły i widzę, że zwraca, uwagę na to jak ktoś jest inaczej ubrany, np. bardzo często Mnie obserwuje, ponieważ jako jedyna w szkole i w mieście chodzę w rurkach, kropkach, gwiazdkach i w ogóle w stylu H&M i warszawskich sklepów. U mnie to się liczy tylko miejscowy bazarek (czyt. rynek, gdzie młodzież się ubiera).

Gdy szłam kiedyś z siotrą 3 dziewczyny i 2-óch chłopaków (idiotów) zaczepili nas. Prawdę mówiac to te 3 dziewczyny. A za co chciały nas bić? Za to że byłyśmy inaczej ubrane i jak to one powiedziały "Przynosicie wstyd naszemu miastu"
A byłyśmy ubrane tak:
Ja: long na krótki rękaw, rurki i balerinki
Moja Sister: miała opaskę w paski, bluzkę w paski, na to bluzę granatową, legginsy i czarną spódniczkę krótką oraz balerinki w kropki.
A tamte:
1. wytapetowana panna z różowym moro (jak dla Mnie bezguście) kupione w Butiku
2. OMG w dresie była
3. zwykłe jeansy i na to jakaś bluzeczka z rynku

I nas chciały bić za to, że naszym ubiorem przynosimy przypał naszemu miastu "Żyrardów".
Ekh...

Emo chłopców prawie w ogóle nie ma, bo może się boją, że dostaną wpier*** za swój ubiór

Są tylko Skejci, dresy i normalnie ubierający się, czyli to co jest na bazarku
po 1. mieszkamy bardzo blisko
po 2. mi się jeszcze nie zdażyło zeby ktos chcial mnie bic za wyglad,ale zdarzaly sie uwagi nawet od przyjaciol,ale bardziej w sensie,ze cos nie tak lezy (wyjątek: moja mama.Dla niej jestem diabłem czasami kiedy się tak ubieram )
po 3. chyba w większości nie duzych miasteczek liczy się miejscowy ryneczek i T-shirty ktore robione sa w milionach sztuk,a potem wszyscy wygladaja tak samo
po 4. musimy z tym żyć ...niestety
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:54   #234
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
po 1. mieszkamy bardzo blisko
po 2. mi się jeszcze nie zdażyło zeby ktos chcial mnie bic za wyglad,ale zdarzaly sie uwagi nawet od przyjaciol,ale bardziej w sensie,ze cos nie tak lezy (wyjątek: moja mama.Dla niej jestem diabłem czasami kiedy się tak ubieram )
po 3. chyba w większości nie duzych miasteczek liczy się miejscowy ryneczek i T-shirty ktore robione sa w milionach sztuk,a potem wszyscy wygladaja tak samo
po 4. musimy z tym żyć ...niestety
_Natalee_ a gdzie mieszkasz? W jakiej miejscowości?

A co do bicia to nie za wygląd tylko za ubiór
I jeżeli kupują ubrania tam gdzie całe miasto to niech potem nie czepiaja się osób, które są ubrane "inaczej" że się wyróżniają. I to nie moja wina, że niestety moje miasteczko jest zacofane i to bardzo i takie rurki robią tutaj wrażenie, oczywiście do wyśmiania, ponieważ kiedy ludzie chodzi w spodniach a'la marchewki? lub legginsach?
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:54   #235
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez deska123 Pokaż wiadomość
Gdy szłam kiedyś z siotrą 3 dziewczyny i 2-óch chłopaków (idiotów) zaczepili nas. Prawdę mówiac to te 3 dziewczyny. A za co chciały nas bić? Za to że byłyśmy inaczej ubrane i jak to one powiedziały "Przynosicie wstyd naszemu miastu"
A byłyśmy ubrane tak:
Ja: long na krótki rękaw, rurki i balerinki
Moja Sister: miała opaskę w paski, bluzkę w paski, na to bluzę granatową, legginsy i czarną spódniczkę krótką oraz balerinki w kropki.
A tamte:
1. wytapetowana panna z różowym moro (jak dla Mnie bezguście) kupione w Butiku
2. OMG w dresie była
3. zwykłe jeansy i na to jakaś bluzeczka z rynku

I nas chciały bić za to, że naszym ubiorem przynosimy przypał naszemu miastu "Żyrardów".
Ekh...
Zapewne chciały pokazać swoim chłopakom, jakie to one nie są kól i dżezi.
Ja to bym pewnie w takiej sytuacji od nich dostała, bo widząc takie dziewczyny jak one nie wytrzymałabym i powiedziałabym co o nich myśle
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 18:04   #236
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez deska123 Pokaż wiadomość
_Natalee_ a gdzie mieszkasz? W jakiej miejscowości?

A co do bicia to nie za wygląd tylko za ubiór
I jeżeli kupują ubrania tam gdzie całe miasto to niech potem nie czepiaja się osób, które są ubrane "inaczej" że się wyróżniają. I to nie moja wina, że niestety moje miasteczko jest zacofane i to bardzo i takie rurki robią tutaj wrażenie, oczywiście do wyśmiania, ponieważ kiedy ludzie chodzi w spodniach a'la marchewki? lub legginsach?
znaczy chodziło mi o ubiór mówiąc 'wygląd' przepraszam jesli zle to doebralas hmm...no u mnie jest juz lepiej, w szkole mozna spotkac ludzi i jak to sie mowi większośc 'z innej parafii',ale to akurat dobrze. Jest spora grupa ludzi ze swoim style,ale niestety jest też taka bez stylu
a ja mieszkam koło sochaczewa

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Zapewne chciały pokazać swoim chłopakom, jakie to one nie są kól i dżezi.
Ja to bym pewnie w takiej sytuacji od nich dostała, bo widząc takie dziewczyny jak one nie wytrzymałabym i powiedziałabym co o nich myśle
hehe, mozliwe,że ja też
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 18:09   #237
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Zapewne chciały pokazać swoim chłopakom, jakie to one nie są kól i dżezi.
Ja to bym pewnie w takiej sytuacji od nich dostała, bo widząc takie dziewczyny jak one nie wytrzymałabym i powiedziałabym co o nich myśle
jak sobie przypoinam tych chłopców, to szczecze? Nie miały się przed kim popisywać, ponieważ oni zachowywali się jak jacys gówniarze 13 letni Szli za dziewczynami i śmiali się mówiąc sobie coś na ucho... Gosh...

Oj nie dostałabyś, ponieważ my odrazu im wygarnęłyśmy co o nich myślimy, a widać, że one były nie gotowe na bójkę, a myślały, że my sobie olejemy to. Na szczęście do bójki nie doszło.
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 18:13   #238
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
znaczy chodziło mi o ubiór mówiąc 'wygląd' przepraszam jesli zle to doebralas hmm...no u mnie jest juz lepiej, w szkole mozna spotkac ludzi i jak to sie mowi większośc 'z innej parafii',ale to akurat dobrze. Jest spora grupa ludzi ze swoim style,ale niestety jest też taka bez stylu
a ja mieszkam koło sochaczewa
A to rzeczywiście nie tak daleko

U Mnie mało jest osób, które mają swój własny styl, a jak już ktoś go ma, to jest wyśmiany lub dochodzi do takiej sytuacji jak moja. Dzięki Bogu byłam z siostrą
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 18:13   #239
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez deska123 Pokaż wiadomość
jak sobie przypoinam tych chłopców, to szczecze? Nie miały się przed kim popisywać, ponieważ oni zachowywali się jak jacys gówniarze 13 letni Szli za dziewczynami i śmiali się mówiąc sobie coś na ucho... Gosh...

Oj nie dostałabyś, ponieważ my odrazu im wygarnęłyśmy co o nich myślimy, a widać, że one były nie gotowe na bójkę, a myślały, że my sobie olejemy to. Na szczęście do bójki nie doszło.
i bravo to się chwali ( nie to zebym zachecala do bojek i wyzwisk,ale swoje zdanie trzeba wyrazic )
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 18:16   #240
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: EMO co to za styl?

Cytat:
Napisane przez deska123 Pokaż wiadomość
A to rzeczywiście nie tak daleko

U Mnie mało jest osób, które mają swój własny styl, a jak już ktoś go ma, to jest wyśmiany lub dochodzi do takiej sytuacji jak moja. Dzięki Bogu byłam z siostrą
jajć, jak fajnie, poznałam osobę,która preferuje ten styl ubierania co ja i mieszka niedaleko fajnie no widzisz,a ja zazwyczaj jestem z tym sama, bo moim znajomi raczej nie preferują stylu emo,ale co nie znaczy,że lataja na ryneczek
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.