Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 16:44   #811
Domka4747
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: proste i białe ząbki

Mam do was pytanko i proszę o kilka porad już wkrótcę bedę miała aparat ruchomy bo przy mojej wadzie nie potrzebny jest stały .Nie wiem jak nalezy o niego dbać żeby się nic z nim nie stało.Proszę piszcie wszystkie informacę jakie znacie na temat aparatów ruchomych
Domka4747 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 13:20   #812
chouette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Szybkie pytanie o wybielanie zębow

a jak to jest z pląbami,czy pasta wybielajaca np.email diament rozjasni takze i pląby?bo troche dziwnie bedzie jak zeby zrobia sie jasniejsze a plaby pozostana żółte
chouette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 19:32   #813
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: proste i białe ząbki

Ja pamiętam jak miałam zdejmowany aparat to od czasu do czasu myłam go pastą do zębów, a czasami jeszcze moczyłam w corega tabs (nie wiem, czy tak się pisze, w każdym razie dla niewtajemniczonych, moczy sie w tym protezy zębowe ) No i oczywiście płukałam go wodą po każdym wyjęciu z buźki, delikatnie się z nim obchodziłam itd. Z tym, że to było dosyć dawno, teraz są pewnie już jakieś inne metody pielęgnacji aparatów hehe. No ale najważniejsze żeby pomógł i wyprostował ząbki, czego życzę. Pzdr
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 17:10   #814
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Cytat:
Napisane przez Apiska
A może ma tylko tyle ml bo jest wystarczająco dobra?
Myślę nad nią
Dzis bede u dentyski to się zapytam


i jak?
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 20:22   #815
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Dentystka powiedziała, że nie słyszała o niej
Ale mówi, że można spróbowac, ale żebym się nie nasawiała na super efekty, bo wiadomo, co żele dentystyczne to żele, a takie pasty...
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 23:44   #816
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Witam
Obiecałam napisać o efektach Colgate Simply Night, więc melduję, że po 6 użyciach efekt jest minimalny, ale że producent obiecuje efekt po 2 tygodniach to się na razie nie czepiam, tylko czekam. Samo stosowanie żelu jest mało komfortowe, ja wkładam waciki w dziąsła, żeby się tak nie ślinić. Napiszę za parę dni jak z tą upragnioną bielą
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 07:36   #817
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Jeśli problemem są osady i kamień, a naturalną barwę zęba mamy ładną, to gorąco polecam usuwanie kamienia ultradźwiękami oraz piaskowanie zębów. Koszt całości to około 200 zł, efekt utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy, w zależności od jakości szkliwa. Ja nie miałam wielu przebarwień, bo nie piję kawy, ani nie palę, ale nawet przy takich osadach w normalnej ilości efekty są niesamowite

Edytowane przez kamilak
Czas edycji: 2006-04-28 o 13:59
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 10:37   #818
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

znalazlam cos ciekawego:

http://sklep.dentylium.pl/product_in...products_id=26

wybór past do róznych rodzajów zębów (wrazliwe etc). Warto zerknąć.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 13:52   #819
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

sluchajcie a moze ktoras z Was wie czy to prawda ze zeby u dentysty mozna wybielac dopiero od 20 lat?
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 14:03   #820
Domka4747
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Smile Dot.: proste i białe ząbki

Dzięki za szybką odpoiwedź .Mam jeszcze jedno pytanko czy orientujecie się może ile w Łodzi kosztuje założenie ruchomego aparatu albo czy znacie jakiś w miarę tanich ortodntów na terenie Łodzi
Domka4747 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 00:26   #821
Lukrecja_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 7
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Zgadzam się z KamiląK czyszczenie kamienia ultradźwiękami oraz piaskowanie dają bardzo dobre efekty. Zdecydowanie lepsze niż te pasty wybielające. Zamiast wydawać po 30-40 zł na pastę wybielającą która nic nie pomorze. Radzę sobie zrobić te dwa zabiegi i dentysty. Ja kilka lat temu stosowałam różne pasty potem zdałam sobie sprawę, że wydałam naprawdę sporo kasy i taniej by było zrobić piaskowanie. Odnośnie cen to ja za piaskowanie i ultradźwięki zapłaciłam 140 zł czyli znacznie mniej niż kamilak.
Lukrecja_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 19:14   #822
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: proste i białe ząbki

nati górne ząbki masz b ładne dlatego dół przydało by się ustawić. ja nosze aparat 2 lata góra i dół i nie jest to nic strasznego. Po pierwsze dół będzie prawie niewidoczny, przy aparacie kosmetycznym tym bardziej. z tego co mi się wydaje powinnaś bronić się wyrywania, jesli takie zaproponuje Ci ortodonta odwiedz innego, chyba że diagnoza potwierdzi się w przynajmniej u 3. ja też mialam miec wyrwane dwa bo miałam stłoczenie a w rezultacie ocalilam je bo moja orto twierdzi że jesli wyrwie się zęby to zawsze się je ustawi a sztuka żeby jeśli można to je ocalić i wyprostować, wszystko zależy od umiejętności. ja mialam troche tzw. stripingu (wydaje mi się że u ciebie mogło by to także pomóc) i wszystko poszło ok. na koniec najgorsze mozliwe że dla prawidłowego zgryzu będziesz musiała założyć także góre ale może niepotrzebnie cię strasze, najlepiej odwiedz ortodonte i to jak najpredzej im szybciej założysz tym predzej bedziesz miała to za sobą, a jesli nie założysz to będzie całe życie cię męczyć że dawno mogłaś być po
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 19:50   #823
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: proste i białe ząbki

Wlasnie. Tez mam stloczenie zebow,wprawdzie na gornej szczece.Obylo sie bez wyrywania,bede miala poszerzana szczeke.a poki co "strasze" aparatem
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 22:23   #824
kamaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 14
Dot.: proste i białe ząbki

nati xxx nie martw sie.. noszenie aparatu nie jest takie złe, chociaż jak nosisz prawie 5 lat (sumując..) i to w dodatku stały to może człowieka szlag trafić, ale czego sie nie robi dla prostych ząbków, ja gdy po raz drugi (a taki etap leczenia w moim przypadku nie powinien sie pojawić, bo ostatni miałam zakończony retencją i wszystko ładnie pięknie..) zakładałam aparacik, miałam prościutkie, białe ząbki, dopiero przy głębszych oględzinach (tj. pomóc paluszków przy oglądaniu szczęki..) było widać ze jest lekko zwęzona i zeby wysuwają sie do przodu.. Wszyscy byli w szoku, po co mi aparacik, bo niby mam proste zęby, ale jakos sie przemogłam i w sumie nie żałuję.. :P ale trzeci raz nie dam sobie założyć.. a co do wyrywania, nie będę Ci bajek odpowiadać ze ładnie, pięknie, bo tak naprawdę to wyrwanie zęba (szczególnie ósemki) oznacza najczęściej ogromną opuchliznę, kilka dni egzystowania na płynach z ketonalem pod ręką.. aa najgorszy jest ten odstęp czasu, pozbycie sie 4 ósemek to prawie 2 miesiące, ponieważ najlepiej między takim zabiegiem zachować 2-tyg. odstęp czasu (conajmniej). A jeszcze pojawiło się pytanie o kolejność wybielania i prostowania.. Czasami po zdjęciu aparatu mogą pojawić się przebrawienia, np. u mnie z powodu fatalnej higieny (ale byłam w 2-3 klasie SP, trochę mnie to tłumaczy) w miejscu gdzie miałam przyczepione "gwiazdki" (taki slang) miałam białe plamki, a reszta była nieco pożókła.. Przyznaje moja wina, ale poźniej wybieliłam u dentysty i było w porządku... Teraz dbam o swoje cudne oryginalne druty i co średnio 6-tyg zmieniam kolor gumek w zależności od nastroju.. tylko ze jakoś kolor tracą, a na początku takie ładne błękitne są. . Pozdrawiam wszystkie druciane szczęki - byłe i te zamierzające być..
kamaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 14:37   #825
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: proste i białe ząbki

Jedenastoletnie dzieci moich znajomych noszą aparaty i jest dobrze, może przejdź się do innego ortodonty.
A ja swoje żelastwo ściągam w tym miesiącu - po 2,5 roku
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 18:19   #826
Motylek1985
Raczkowanie
 
Avatar Motylek1985
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

...ja natomiast wybielałam ząbki u dentysty,koszt 500zł,zel opalscence 20%(nadwrazliwosc zębow odziwo niewielka-moze dlatego ze teraz zele sa robione z fluorem,ktore ograniczaja nadwrazliwosc)...mialam bardzo zółte zęby,3 razy stosowałam sode po miesiacu zeby normalnie zbrązowiały... az dentystka złozyla ręce jak je zobaczyla,ale nie przyznalam sie co zrobilam...zel stosowalam 3tyg efekt oszałamiajacy...z kilometra widac moje ząbki...polecam...

...moja kolezanka rowniez stosowala ten zel...4lata mineły efekt...nie zmienił sie...(niewielki osad-zniwelowała piaskowaniem)

...a i własnie-Kobietki nie myslałyscie o piaskowaniu>>???(koszt ok 80)a efekt swietny...wszystkie pasty wybielajace,paski itp umywają sie...zastanowcie sie czy nie warto???zabieg nic nie boli...mikroskopijne wielkosci piasku uderzaja o zeba-oczyszczajac go z wszelkich nalotow,lekkich przebarwien....
Motylek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 18:22   #827
Motylek1985
Raczkowanie
 
Avatar Motylek1985
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

klaudiaaa-tak,moja dentystka mowiła ze od 19 roku mozna wybielac zabki nakładkowo...rozwój uzebienia itd musi byc zakonczony....poszukaj po internecie...prawie wszedzie to pisze....
Motylek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 16:07   #828
marcin92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
A Ja Mam Prośbę ...

MIANOWICIE NIE MOGĘ NIGDZIE ZNALEŹĆ SKŁADU PASTY EMAIL DIAMENT. CHCIAŁBYM JĄ KUPIĆ, JEDNAK NIE WIEM CZY RZECZYWIŚCIE DAJE TAK ŚWIETNE EFEKTY ... MAM NADZIEJĘ, ŻE KTOŚ Z WAS MI POMOŻE, LICZĘ NA WAS
marcin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 18:39   #829
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: A Ja Mam Prośbę ...

Cytat:
Napisane przez marcin92
MIANOWICIE NIE MOGĘ NIGDZIE ZNALEŹĆ SKŁADU PASTY EMAIL DIAMENT. CHCIAŁBYM JĄ KUPIĆ, JEDNAK NIE WIEM CZY RZECZYWIŚCIE DAJE TAK ŚWIETNE EFEKTY ... MAM NADZIEJĘ, ŻE KTOŚ Z WAS MI POMOŻE, LICZĘ NA WAS
ja na twoim miejscu kupilabym cos innego uzywam tej pasty i jestem srednio zadowolona pozdrawiam
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 18:46   #830
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: A Ja Mam Prośbę ...

Wydaje mie sie ze tej pasty nie mozna kupic w Polsce?
Przynajmniej ja sie jak dotad nie spotalakm z nia nigdzie, ale nie jestem pewna, możę inne wizażanki się wypowiedzą.
Ja swoja kupowałam we Francji, też można w Niemczech, ale ja też jeszcze jaz sie podpisze pod stwierdzeniem, ze efekt nie jest jakis super. Czerwieni dziąsła i przez to daje to efekt bielszych zębów.
Ot taki powierzchowny trik
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 19:00   #831
marcin92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Hmm...

Ale kto poda mi jej skład, ma ona jakiś składnik wybielający ??Widzę, że zdanie jest podzielone, jedni mówią, że tylko farbuje dziąsła, inni że wybiela naprawdę ... i komu teraz wierzyć ? :P Proszę o pomoc osób, które naprawdę korzystały z tego środka.Pzdr
marcin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 19:46   #832
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Ja testuję pastę Rapid White. Czy ktoś z Was używał jej może?
Na razie nic na jej temat nie mogę powiedzieć, bo używam jej dopiero 3ci dzień.
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 08:11   #833
marcin92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Ejjj... ale z tym czerwonym kolorem to się trochę mylicie ... Przecież jeśli ktoś ma żółte zęby i ma np. czerwoną szminkę to zęby wydają się BARDZIEJ ŻÓŁTE !!!!! Zawsze tak jest ... może się mylę, ale według mnie ja mam rację ;] ;]
marcin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 08:44   #834
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Cytat:
Napisane przez Motylek1985
...ja natomiast wybielałam ząbki u dentysty,koszt 500zł,zel opalscence 20%(nadwrazliwosc zębow odziwo niewielka-moze dlatego ze teraz zele sa robione z fluorem,ktore ograniczaja nadwrazliwosc)...mialam bardzo zółte zęby,3 razy stosowałam sode po miesiacu zeby normalnie zbrązowiały... az dentystka złozyla ręce jak je zobaczyla,ale nie przyznalam sie co zrobilam...zel stosowalam 3tyg efekt oszałamiajacy...z kilometra widac moje ząbki...polecam...

...moja kolezanka rowniez stosowala ten zel...4lata mineły efekt...nie zmienił sie...(niewielki osad-zniwelowała piaskowaniem)

...a i własnie-Kobietki nie myslałyscie o piaskowaniu>>???(koszt ok 80)a efekt swietny...wszystkie pasty wybielajace,paski itp umywają sie...zastanowcie sie czy nie warto???zabieg nic nie boli...mikroskopijne wielkosci piasku uderzaja o zeba-oczyszczajac go z wszelkich nalotow,lekkich przebarwien....
bardzo polecam piaskowanie znakomicie radzi sobie z osadem , usuwa go i zęby stają sie znacznie bardziej gladkie, przez co tak szybko nie ciemnieją, kolor ich będzie dłużej jasny bo gładka powierzchnia uniemożliwi odkładanie się wszelkich osadów. Usuwanie kamienia skalerem ultradźwiękowym i piaskowanie to bardzo dobry duet w walce o gładkie i czyste oraz zdrowe zęby na długi czas.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 12:44   #835
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: Hmm...

Cytat:
Napisane przez marcin92
Ale kto poda mi jej skład, ma ona jakiś składnik wybielający ??Widzę, że zdanie jest podzielone, jedni mówią, że tylko farbuje dziąsła, inni że wybiela naprawdę ... i komu teraz wierzyć ? :P Proszę o pomoc osób, które naprawdę korzystały z tego środka.Pzdr
obecienie uzywam tej pasty, zeby sie troszeczke wybielily ,ale myslalam ze bedzie troszeczke inaczej dzialac, lepszy efekt, mysle ze u kazdego ona dziala inaczej wiec dlatego warto sprobowac ja osobiscie nie kupie jej po raz drugi rozgladam sie za nakladkami i zelem wybielajacym
__________________
ASIA
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 15:42   #836
marcin92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Hmm...

Ja spróbuję Myślę, że w tym tygodniu jeszcze kupię, napiszę Wam gdy kupię i po jakimś tygodniu napiszę efekty, jeśli takowe będą w co głęboko wierzę ... Pzdr ;*
marcin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 07:43   #837
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Talking Wybielanie zębów

Chciałabym się dowiedzieć o szacunkowe ceny i sposoby wybielania zębów. Próbowałam już dostepnych w aptekach past do zębów(ceny od 7zł do 50zł), ale nie przyniosły żadnych rezultatów. Wybieram się od października na studia i chciałabym tam zrobić dobre wrażenie, dlatego zdecydowałąm się na wybielanie zębów u dentysty.
Z góry dziękuję specjalistom za wypowiedź a Was, dziewczyny zapraszam do zapisywania Waszych sposobów na białe ząbki
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 08:01   #838
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: Wybielanie zębów

Ja ostatnio pytałam o koszt wybielania zębów u dentysty (prywatnego) - powiedziała 700zł.
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 08:05   #839
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wybielanie zębów

Oj, jak 700zł to chyba będzie trzeba w wakacje trochę popracować Ale za to jakie efekty potem
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.