Czemu tak przewaznie jest? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 22:03   #1
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369

Czemu tak przewaznie jest?


Witajcie

Otoz mam do was takie pyatnko... czy wasz TZ sie na was focha kiedy nie chcecie sie z nim kochac? ja załapuje doła gdyż prawie kazde nasze spotkanie musi sie skonczyc sexem wedlug mojego TZ dzis mi powiedzial ze skoro ja nie chce tego, to nie potrzebne jest mi wczesniejsze rozgrzewanie czyli te wszytskie przytulanki, calowanie, pieszczenie itp. no normalnie nie wiem co robic nie chce by nasz zwiazek sie opieral jedynie na tym sexie ale on tego nie rozumie... ma za prosty mozg

Dziewczyny tez tak macie w swoich zwiazkach?? Ja nie mowie ze ja jestem jakas anty sex czy cos no ale kurcze bez przesady chyba... no chyba ze sie myle.... odkad zaczelam brac tabletki anty to on tylko caly czas chce ....

Mowi mi ze go niby rozpalam a potem mowie stop i ze sama nie wiem czego chce ... najpierw ze daje mu jakies znaki a potem chlup nic z tego... i go to denerwuje No ale ludzie... ja moze chcem sie popiescic ot tak a nie juz odrazu sex
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:12   #2
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

to samo!!!dostaje szału normlanie czasem"no i widzisz coTy mi robisz i dziwisz sie ze mi sie chce" to co ja mam sie nie przytulac nie powygłupiac czy cos bo jemu juz odrazu sie chce? to nie moja wina ze tak sie mna podnieca ale jak juz napisałas maja za prosty mozg dodam jeszcze ze oni nie myślą tym mózgiem...tylko myślą kroczem
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:17   #3
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

no moj TZ sie poprostu obraza, bo niby ja z niego glupa robie czy cos co jest nieprawda bo ja niby chce a potem raptem juz nie... i obrazony chodzi boshh
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:18   #4
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

mój sie tak bardzo nie obraza ale foszka ma i ciągle zaczepia i prosi bo mu sie chce i robi miny hehehe ale czasem ma tak ze foch i nie ma foch i juz
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:26   #5
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

U mnie to samo W sumie to minka powinna byc taka=>
Panowie chyba tak mają...
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:36   #6
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Mój jak narazie się nie obraża,bo zazwyczaj zawsze miałam ochotę (ale ostatnio juz nie zawsze ),ale za to robi smutną minę i próbuje wziąć mnie na litość.Ale jestem twarda i to na mnie nie działa.Wątek ciekawy,bo kurcze czemu nie można się tak po prostu poprzytulać(czasami )?A jak odmawiamy to zaraz tekst "co się dzieje?".
anitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:37   #7
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Hmm no tak jest ale ja tez tak czasem reaguje
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 22:40   #8
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

tak mi smutno bo niby ja chce ale sie obawiam zawsze czegos... (ciaza, potworny bol ) a wychodzi na to ze ja niby go uwodze a potem odmawiam a tak nie jest kurcze
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:40   #9
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

ja juz mam po wyzej uczu tekstu "bo co " "oco Ci chodzi" "no" i nie moge juz słychac tego a wracaja do tematu tez jestem zirytowana tym ze nawet sie czasem normlanie poprzytulac nie mozna bo juz odrazu <piszczy><trąca nosem>i bóg wie co jeszcze zeby mnie ułaskawic ale tez twarda jestem i nie zawsze sie daje
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:43   #10
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Cytat:
Napisane przez anitra
,bo kurcze czemu nie można się tak po prostu poprzytulać(czasami )?
No wlasnie !!! dlaczego nie mozna sie tylko poprzytulac, pocalowac itp tylko zawsze musi chodzic o sex ;/ albo moj TZ czasem mi powie ze np. to nie ma sensu sie juz spotykac bo za malo czasu albo cos np. na godzine .... TAAAA za malo czasu by sie rozgrzac i uprawic szybciutki sexik chyba
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 23:54   #11
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Wiesz Czuczenko, wydaje mi się, że jakoś nie do końca macie to wszystko w związku poukładane. Z tego, co piszesz, wasze relacje wydają mi się...hmmm...dziwne? Dziwnie reagujecie. Skoro boisz się bólu albo ciąży przy pigułkach, to może jeszcze nie jesteś gotowa na seks? Skoro TŻ nie jest w stanie zrozumiec, że kobieta potrzebuje czegos więcej niż szybkiego seksu, to może on nie jest gotowy na związek...? Wybacz, ale tak to właśnie wygląda. Więc niewątpliwie potrzebujecie jeszcze wielu godzin rozmów. A może za szybko zdecydowaliście się na współżycie...?
Nie oceniam was, podsuwam tylko kwestie do przemyślenia, obgadania...Życzę powodzenia
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 05:10   #12
Ciri :)
Raczkowanie
 
Avatar Ciri :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 206
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Hm... ja mam z kolei odwrotnie... Też od niedawna biorę tabletki i ochotę na seks mam ogromną, a TŻ, hm... nie zawsze To jest trochę frustrujące, kiedy ja się wieczorem przytulam, całuje, itp., a on mi mówi: "ej, śpimy"...
Oczywiście nie zawsze tak jest, często jest bardzo fajnie, ale jednak...
Eh, nie chcę również, żeby nasz związek opierał się na seksie, ale czasem ten brak zainteresowania i entuzjazmu jest dołujący.... Zwłaszcza że to jeszcze "młody" związek.... Eh tam...
Ciri :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 08:13   #13
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

hmmm.... u mnie tak nie ma on ma ochote racja ale ja skoleji rzadka przez tabletki... czasami sex jest 3 dni pod rzad czasami po tygodniu czy 5 dniach roznie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 08:18   #14
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

U mnie tak nie jest. Jak mi sie nie chce to mi się nie chce i wtedy tylko leżymy i się przytulamy i jest super
Czasem nie robimy nic przez tydzień, bo nie ma czasu, odpowiedniej chwili, miejsca, a czasem, tak jak w ten weekend codziennie i oboje zadowoleni
Z reszta on wie, ze jak powiem NIE, to to znaczy nie i nie marudzi
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 11:15   #15
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Mój tż nie obraża sie gdy mu odmawiam.Przytula mnie raczej i mówi ok.
Ale ja mu mówie, że nie mam ochoty jak tylko widze, że sie do mnie zbliża w tym celu.Nie nakręcam go a potem mówie stop
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 11:21   #16
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

hmm ja tez go nie nakrecam ale czy przytulanie piszczenie i całowanie musi sie konczyc odrazu sexem?.zdaje sie ze nie
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 11:25   #17
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Nie no nie musi.ale mój facet mimo, że nastolatkiem juz nie jest to bardzo szybko sie podnieca.Tak więc po co mam go nęcic jak nie mam ochoty
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 11:42   #18
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

no ale wiesz np. ja mam ochote na pieszczoty i tak dalej wyprzytulac sie całowac a jemu zaraz "sie chce" to czasem mnie to irytuje bo ja nadal bym sie przytulała i piesciła a on nie on by juz to zakonczył finiszem a ja nie mam czasem ochoty na sex czy na cos głębszego niz same pieszczoty
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 14:09   #19
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Cytat:
Napisane przez dioska
Wiesz Czuczenko, wydaje mi się, że jakoś nie do końca macie to wszystko w związku poukładane. Z tego, co piszesz, wasze relacje wydają mi się...hmmm...dziwne? Dziwnie reagujecie. Skoro boisz się bólu albo ciąży przy pigułkach, to może jeszcze nie jesteś gotowa na seks? Skoro TŻ nie jest w stanie zrozumiec, że kobieta potrzebuje czegos więcej niż szybkiego seksu, to może on nie jest gotowy na związek...? Wybacz, ale tak to właśnie wygląda. Więc niewątpliwie potrzebujecie jeszcze wielu godzin rozmów. A może za szybko zdecydowaliście się na współżycie...?
Nie oceniam was, podsuwam tylko kwestie do przemyślenia, obgadania...Życzę powodzenia
w 100% zgadzam się z tym co napisałs Dioska. mądre przemyślenia, których ja lepiej nie potrafiłabym wyrazić

i nie, nie mogę się zgodzić z tytułem wątku. bo jeśli tak jest u Ciebie nie znaczy, że przeważnie jest u innych szczególnie, że o podobnych problemach piszą same młode dziewczyny. 17-18letnie. to też powinno dać trochę do zastanowienia
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 14:24   #20
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Cytat:
Napisane przez mysza89
ja juz mam po wyzej uczu tekstu "bo co " "oco Ci chodzi" "no" i nie moge juz słychac tego a wracaja do tematu tez jestem zirytowana tym ze nawet sie czasem normlanie poprzytulac nie mozna bo juz odrazu <piszczy><trąca nosem>i bóg wie co jeszcze zeby mnie ułaskawic ale tez twarda jestem i nie zawsze sie daje
mój tez zaraz trąca nosem

a wracając do tematu to niedługo zaczynam brać anty i mam nadzieje ze u mnie nie bedzie az tak źle :/
ogólnie to nie mamy z tym problemów , przeciwnie,czasem ja sie wkurzam o mi sie chce a jemu nie a jak ja nie chce to on to potrafi uszanowac (albo odpowiednio zachęcic )
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:09   #21
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Na szczęście mój TŻ mnie rozumie jeżeli mówię: 'sorry kochanie, ale dziś nie mam ochoty'. Faceci to też ludzie (wbrew pozorom ) a nie roboty i też nie zawsze mają ochotę.
Poza tym, ile można sie seksić, jak można robić tysiąc innych, równie ciekawych rzeczy razem?
Uważam że ludzi powinno do siebie przyciągać do siebie nie tylko łóżko.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:41   #22
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Cytat:
Napisane przez dioska
Wiesz Czuczenko, wydaje mi się, że jakoś nie do końca macie to wszystko w związku poukładane. Z tego, co piszesz, wasze relacje wydają mi się...hmmm...dziwne? Dziwnie reagujecie. Skoro boisz się bólu albo ciąży przy pigułkach, to może jeszcze nie jesteś gotowa na seks? Skoro TŻ nie jest w stanie zrozumiec, że kobieta potrzebuje czegos więcej niż szybkiego seksu, to może on nie jest gotowy na związek...? Wybacz, ale tak to właśnie wygląda. Więc niewątpliwie potrzebujecie jeszcze wielu godzin rozmów. A może za szybko zdecydowaliście się na współżycie...?
Nie oceniam was, podsuwam tylko kwestie do przemyślenia, obgadania...Życzę powodzenia
Pięknie powiedziane, lepiej nie da się tego ująć.

Oboje powinniście sie zastanowić czego od siebie oczekujecie, jak są Wasze relacje. Sex to poważna sprawa wbrew pozorom, zrobić może każdy jednak z jakim skutkiem ?
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 18:35   #23
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

mnie się to wcale nie podoba jak ten TŻ cię traktuje kochana. Jak to za każdym razem sexik? To nie można innych rzeczy robić równie wspaniałych razem?:O Oj nieładnie on się zachowuje. Zastanów się dobrze czy wszystko gra w waszym związku, bo nie może być tak że jesteś od zaspakajania jego potrzeb. Macie się wzajemnie uzupełniać
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 08:04   #24
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Nie... no to nie jest cos takiego... ze caly czas on chce tylko sex , moze troche przesadzilam... robimy wiele innych rzeczy razem tez wieczorami no ale zobaczcie jak sie robi milutko i ccieplutko no a sami w domu siedzimy to on nie che zmarnowac takiej okazji... i chyab nie bedziemy wtedy grac np. w karty wedlug niego to nie jest tez tak ze tylko on chce zaspoojac swoje potrzeby na mnie.... reasumujac nawet to on tak robi ze to jego ruchy wogole daje mi wieksza przyjemnosc... ja nie potrafie czasem go jakos zapokoic tak mi sie wydaje... nie mam w tym za duzego doswiadczenia...
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 08:14   #25
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Ja napiszę tylko,że gdybym ja miała ochotę na sex,a mój chłopak nie to byłoby mi bardzo,bardzo,bardzo przykro.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 22:12   #26
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

"Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz"...

Najczęściej obydwoje mamy ochotę, wtedy nie ma problemu .
Zdarza, się, że któreś nie chce. Powody przecież mogą być różne, choćby głupie totalne zmęczenie. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, żeby obrażać się lub strzelać fochy za chwilowy brak ochoty na sex. No, chyba, że ta "chwila" ciągnie się miesiącami...
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 06:33   #27
Ciri :)
Raczkowanie
 
Avatar Ciri :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 206
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Cytat:
Napisane przez Mycha
Ja napiszę tylko,że gdybym ja miała ochotę na sex,a mój chłopak nie to byłoby mi bardzo,bardzo,bardzo przykro.
Hehe ja się uczę akceptować taką sytuację. I już mi nie jest przykro. Blablak słusznie napisała, faceci to nie roboty. I to trzeba uszanować.
Ciri :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 19:41   #28
Ametrin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 51
Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Witajcie

Otoz mam do was takie pyatnko... czy wasz TZ sie na was focha kiedy nie chcecie sie z nim kochac? ja załapuje doła gdyż prawie kazde nasze spotkanie musi sie skonczyc sexem wedlug mojego TZ dzis mi powiedzial ze skoro ja nie chce tego, to nie potrzebne jest mi wczesniejsze rozgrzewanie czyli te wszytskie przytulanki, calowanie, pieszczenie itp. no normalnie nie wiem co robic nie chce by nasz zwiazek sie opieral jedynie na tym sexie ale on tego nie rozumie... ma za prosty mozg

Dziewczyny tez tak macie w swoich zwiazkach?? Ja nie mowie ze ja jestem jakas anty sex czy cos no ale kurcze bez przesady chyba... no chyba ze sie myle.... odkad zaczelam brac tabletki anty to on tylko caly czas chce ....

Mowi mi ze go niby rozpalam a potem mowie stop i ze sama nie wiem czego chce ... najpierw ze daje mu jakies znaki a potem chlup nic z tego... i go to denerwuje No ale ludzie... ja moze chcem sie popiescic ot tak a nie juz odrazu sex
czuczenko a ja rozumiem twojego faceta jesli sie nie myle to nie mieszkacie razem, jestescie mlodzi nie jestescie jeszcze zbyt dlugo w zwiazku. wcale sie nie dziwie ze twoj facet ma ciagle ochote, jestes sliczna mloda dziewczyna, pociagasz go, wiec chce sie z toba kochac! mezczyzni juz tacy sa ze wystarczy zlapac ich za odpowiednie miejsce a wylacza im sie logiczne myslenie, i to wcale nie jest teoria a udowodniona prawda ja ci to moze tak na babski sposob wytlumacze wyobraz sobie ze widzisz w sklepie super sukienke, sprzedawca objecuje ze dostaniesz ja za 50 % ceny, juz sie cieszysz, wyobrazasz sobie jak super bedziesz w niej wygladac, a on sie w koncu rozmysla i nie daje rabatu.... jestes wsciekla co nie

moj facet na szczescie nie robi fochow jak mowie ze jestm zmeczona i dzis nie dam rady sie z nim kochac, i tak samo ja nie dasam sie gdy on nie ma ochoty bo jest padniety po pracy, oboje dobrze wiemy ze nadrobimy to na drugi dzien grunt to zrozumienie i otwarta rozmowa o "tych" sprawach a nie dasanie sie

pozdrawiam cieplutko

ametrin
Ametrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:24   #29
SzAlOnA_19
Raczkowanie
 
Avatar SzAlOnA_19
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zawiercie/ Leicester UK
Wiadomości: 41
Smile Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

[quote=Ciri ]Hm... ja mam z kolei odwrotnie... Też od niedawna biorę tabletki i ochotę na seks mam ogromną, a TŻ, hm... nie zawsze To jest trochę frustrujące, kiedy ja się wieczorem przytulam, całuje, itp., a on mi mówi: "ej, śpimy"...
Oczywiście nie zawsze tak jest, często jest bardzo fajnie, ale jednak...
Eh, nie chcę również, żeby nasz związek opierał się na seksie, ale czasem ten brak zainteresowania i entuzjazmu jest dołujący.... Zwłaszcza że to jeszcze "młody" związek.... Eh tam...

ja tez tak mam moze przez to ze biore tabletki mam czasem straaaaaaaaszna ochote na sex a moj TZ niestety..zasypia..albo zbywa mnie.. troche to dziwne boo zazwyczaj oni maja wieksza ochote niz my ale zasze sa jakies wyjatki wiem ze sam sex nie wystarczy ale jesli miedzy nami jest spoko to czemu by nie pofiglowac w łóżku
__________________
Szalona Dorota
30.05.2009 nasze wesele
16.12.2007 nasze zareczyny
maj 2007 poznalismy sie

Dziękuję… że JESTEŚ!
SzAlOnA_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:29   #30
SzAlOnA_19
Raczkowanie
 
Avatar SzAlOnA_19
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zawiercie/ Leicester UK
Wiadomości: 41
Talking Dot.: Czemu tak przewaznie jest?

potrafie jednak uszanowac to ze np. nie ma ochoty, albo jest zmeczony
przeciez nie jet robotem ani chodzącym wibratorem ja tez moge nie miec ochoy na sex i na pewno nie chcialabym zeby wtedy sie na mnie gniewał



.....sex to nie wszystko.....
.....miłośc to wszystko......
__________________
Szalona Dorota
30.05.2009 nasze wesele
16.12.2007 nasze zareczyny
maj 2007 poznalismy sie

Dziękuję… że JESTEŚ!
SzAlOnA_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.