Usuwanie blizn - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 07:49   #451
gosiakrakow1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Dzieki za odpowiedz Ja przymierzam sie do zabiegu Fraxelem ale pod koniec kwietnia lub w maju.Musze póki co jeszcze odczekać po Izoteku.No i zobaczymy co mi powie lekarz.Narazie jestem na etapie czytania na ten temat.Wiesz,na policzkach mam te blizny potrądzikowe i chce je zlikwidować.No chociać troche spłycić.Słyszałam że Fraxell jest skuteczny,dlatego zaczełam mysleć o zabiegu.Wczoraj znowu przeczytałam wypowiedz,że laser zmienia strukture skóry i jak zrobie na policzki to bede miala inna skóre niz np. na czole i to mnie zastanawia bo kurcze nie chce dziwacznie wygladac.... Dlatego napisz jak u Ciebie to wszystko wyglada Robiłaś całą twarz?
gosiakrakow1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 07:58   #452
gosiakrakow1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
nikt nie da gwarancji czy fraxel jest skuteczny czy nie. Ja byłam na laserze CO2 Smartxide Dot w Krakowie, bo wyczytałam że CO2 jest fobry, daje dobre efekty. No ale wiadomo też że każda skóra reaguje na dany laser inaczej. Efekty po laserze są na stałe, ale raczej nie licz na to że w 100% pozbędziesz się blizn, one zawsze zostaną, można je tylko znacznie pomniejszyć ale skóra nigdy nie będzie idealna. Pytasz na ile zabiegów musisz się nastawić, jak zapytałam o to samo moją lekarkę przed pierwszym zabiegiem, to nie była mi w stanie odpowiedzieć, powiedziała, że zobaczymy po pierwszym zabiegu jak skóra będzie wyglądać i wtedy można mniej więcej coś stwierdzić, ja idę w przyszłym tyg. do kontroli po zabiegu, więc zobaczymy co powie lekarka
Kurcze z tego co czytam to po zabiegu trzeba unikac slonca i uwazac aby promienie sloneczne nie padały na skore.Wiem ze lepiej decydowac sie na laser np jesienia.Ale chciałabym juz.Z drugiej strony czytam tez opinie dziewczyn,ktore nie są do końca przekonane i uwazaja ze lepsze są peeelingi.No ale niby fraxel to innowacyjna metoda i skuteczna NA STAŁE.... Własnie na tym mi zalezy.Na trwałym efekcie.Daj znac co powiedziała Ci lekarka po konsultacji
gosiakrakow1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 16:59   #453
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Z tymi peelingami to niestety działają chyba tylko na bardzo niewielkie blizny. Z laserem to fakt, że trzeba wydać więcej i goi się dłużej ale efekt chyba wart jest ceny. Sama niedługo idę na 4ty zabieg Fraxelem i mam nadzieję, że zbliżam się do całkowitego usunięcia blizn. (z tym, że ja miałam naprawdę głębokie blizny po pogryzieniu przez psa).
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 22:11   #454
Morelkowa
Raczkowanie
 
Avatar Morelkowa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 149
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

Cytat:
Napisane przez Martens97 Pokaż wiadomość
cześć.. piszę tu gdyż chciałabym się dowiedzieć czy po usunięciu Myszki zostanie mi dużą blizna.. Otóż mam ja od urodzenia na twarzy przy ustach ;/
Jest dosyć duża ( 1cm) . Jest koloru ciemnego brązowego. Strasznie mi przeszkadza dlatego udałam się do lekarza. I okazało się, że mogę ją usunąć dopiero gdy będę pełnoletnia ;/ Lecz chciałabym wiedzieć czy zostanie mi po tym duża blizna ?
( podałam zdjęcie)
Z tego co wiem na twarzy pieprzyki usuwa się lepszymi metodami, ważne by lekarz to dokładnie zeszył. Musisz potem regularnie smarować kremem na blizny ( polecam żele silikonowe), a wszystko ładnie się wygoi.
Morelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 21:24   #455
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

1 co to niech sprawdzi Ci czy to bezpieczna"myszka"
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 21:31   #456
Morelkowa
Raczkowanie
 
Avatar Morelkowa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 149
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

Nie strasz dziewczyny, zawsze robi się badanie histopatologiczne po wycięciu zmiany. U mnie dziwnie wyglądajacy pieprzyk to tylko znamię złozone jak było napisane na wyniku, pomijając fakt, że niestety mam ich duzo.
Morelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 22:23   #457
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

No to byś się zdziwiła moja droga jak można łatwo być 2 nogą na tamtym świecie
Poczytaj, bo ja znam a bliskiego otoczenia jak dziewczyna wycięła znamię które miała od małego na szyi a po 3miesiącach płakaliśmy na jej pogrzebie.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

i cholera dziwi mnie czemu PO wycięciu się robi te badania a nie przed w większości przypadków.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 01:32   #458
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
No to byś się zdziwiła moja droga jak można łatwo być 2 nogą na tamtym świecie
Poczytaj, bo ja znam a bliskiego otoczenia jak dziewczyna wycięła znamię które miała od małego na szyi a po 3miesiącach płakaliśmy na jej pogrzebie.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

i cholera dziwi mnie czemu PO wycięciu się robi te badania a nie przed w większości przypadków.
Nastraszyłaś mnie teraz - a ja ponad miesiąc po usunięciu znamienia nawet nie odebrałam wyników badania histopat. Miałam nadzieję, że jeśli coś nie tak, to mi powiedzą, ale chyba tam jednak sama zadzwonię.
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 08:05   #459
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

Straszyć nie mam zamiaru- od tego mamy teraz NFZ

Uczulam tylko. Ja przed wycięciem zrobiłam badania znamienia na szyi (wygląda jak malinka) i byłam na konsultacji u Pani onkolog- odradziła bo zmieniło się to znamię od chwili powstania. Kuzynka jak byłyśmy małe uszczypnęła mnie, a na brzuchu mam ślad od ugryzienia. Zabroniła kategorycznie. Wystarczy popytać.
Lepiej być pewnym w dzisiejszych czasach.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 15:17   #460
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

ale czego Ci zabroniła? Usunąć? Przecież zawsze lepiej usunąć (tylko w całości!) niż zostawić żeby rosło + ewentualnie się zrobiło złośliwe.
Z tego co wiem to tylko przez wycięcie można sprawdzić w 100% czy to na pewno znamię złośliwe, na oko choćby przez mikroskop czy cokolwiek podobnego to nigdy nie można mieć 100% pewności.
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 15:38   #461
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

a wiesz co to pobranie próbki?
Ja akurat nabawiłam się problemów z tym znamieniem dzięki solarium. Nie rozrasta i nie ciemnieje w lato zasłaniam to chustką/plastrem i smaruje kremem. Tak jestem dziwolągiem ale mam dla kogo żyć.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 17:12   #462
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
a wiesz co to pobranie próbki?
Ja akurat nabawiłam się problemów z tym znamieniem dzięki solarium. Nie rozrasta i nie ciemnieje w lato zasłaniam to chustką/plastrem i smaruje kremem. Tak jestem dziwolągiem ale mam dla kogo żyć.
Tak, może nie da przerzutów, jak będziesz sobie to kisiła Po co straszysz, lekarze są od diagnozowania. Z jakiegoś powodu wycina się znamiona i zmiany onkologiczne - właśnie po to, żeby nie dawały przerzutów i nie złośliwiały.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 22:41   #463
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

zapytaj lekarza o to co napisałaś i wróć.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 17:13   #464
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

Pobranie próbki to też wycięcie, tylko że fragmentu, czyż nie?
Co ile musisz powtarzać te pobieranie żeby być w 100% pewna że nic się nie dzieje cały czas?
Ja mam kontrolować znamiona co pół roku - co tyle miałabym sobie wycinać próbki z każdego? Lepiej się pozbyć, blizna będzie, ale stresu brak.

Do autorki wątku - jak już dziewczyny napisały, blizna pewnie będzie nieco dłuższa niż sama myszka, ale przy odpowiedniej pielęgnacji (uwaga, taka pielęgnacja może trwać nawet do roku po wycięciu albo i dłużej) blizna będzie praktycznie niewidoczna. Warto
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 17:34   #465
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

taka próbka która została u mnie pobrana jest nikła. Nie wycinam całkiem bo tak 3 różnych lekarzy poradziło i na mojej skórze ciężko się goją rany. A jednak szyja to szyja.
Tak, co pół roku a najczęściej co 3-4miesiące zwłaszcza latem jak pojawiają się nowe pieprzyki i ciemnieją.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 14:12   #466
Vinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
a wiesz co to pobranie próbki?
Ja akurat nabawiłam się problemów z tym znamieniem dzięki solarium. Nie rozrasta i nie ciemnieje w lato zasłaniam to chustką/plastrem i smaruje kremem. Tak jestem dziwolągiem ale mam dla kogo żyć.
Po pobraniu próbki można zbadac tylko te komórki, które są w próbce. Nikt Ci nie zagwarantuje, że 2 mm dalej nie ma komórek nowotworowych. Pewnośc daje tylko wycięcie i przebadanie całego znamienia. Nie znam dokładnie Twojego przypadku, widocznie może lekarze mieli powody, żeby zalecic Ci akurat takie postępowanie - ale to nie zmienia faktu, że rutynowym postępowaniem jest usunięcie całego znamienia i zbadanie go. Takie są dziś standardy w medycynie, jeśli chodzi o zmiany skórne.
Vinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 17:10   #467
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Witam wszytskich . przyznam sie naprawde ze jak tutaj wchodze to czuje jakas ulge i wiem ze zawsze znajde tutaj ludiz ktorzy maja podobny problem jak ja, czyli BLizny . u mnie problaem wyglada w ten sposob ze mialem na ciele torche znamion tzw. czerniaki. usunolem je w gliwicach w onkologi lecz w tedy mialem 16 lat i czlowiek myslal ze bedzie wsyztsko cacy.no niestety nadzieja matka głupich malo tego najgorzej wypaldy w tym wsyztskim plecy , napoczatku wiadomo kreseczka po bliznie ladnie sie goilo ale cos poszlo nie tak i mam piekna szrame na lewej lopatce jak i tez male mniejsz blizny. niebede czytal wszytskich postow bo zajelo by mi to duzo czasu. Moze zaczne od tego ze jestem ze slaska i chialbym wiedziec czy ktos zest moze z okolicy i zna jakies dobre metody skutecznie dzialajace na blizny. aktulanie wybieram sie na alser fraxel do kliniki w chorzowie, ale nieoczekuje jakis mega postepow.ciesze sie ze zamieszczacie zdjecia i mozna porownywac roznice. pozdrwiam
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 23:17   #468
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Czy po usunięciu " myszki " zostanie duża blizna ?

Ja miałam dość sporą myszkę na ramieniu i niestety bliznę też mam dużą, ale z czasem zaczęła robić się mniej widoczna, bardziej w kolorze skóry i teraz naprawdę jest ładna I cieszę się, bo bardzo wstydziłam się tej myszki to raz, a dwa niebezpiecznie się z taką myszą opalać...
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 22:41   #469
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

witam. mam pytanie czy kto kolwiek z was lub waszych znajomych uzywał Revital Scar Remowal. jesli mieliscie doczynienia z tym kremem ,to prosze o in formacjie czy jest dobry i jest sesn go urzwac?? chcialem tez sie zapytac czy ktos z was mial robiona dermabrazjie laserowo i jakie byly po niej efekty??pozdrwiam
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 22:44   #470
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: blizny.. jak się ich pozbyć całkowicie?

witam. mam pytanie czy kto kolwiek z was lub waszych znajomych uzywał Revital Scar Remowal. jesli mieliscie doczynienia z tym kremem ,to prosze o in formacjie czy jest dobry i jest sesn go urzwac?? chcialem tez sie zapytac czy ktos z was mial robiona dermabrazjie laserowo i jakie byly po niej efekty??pozdrwiam
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 22:27   #471
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: blizny.. jak się ich pozbyć całkowicie?

http://www.owocointment.net/poland.htm jak sadzicie to jest prawdziwe??
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 22:29   #472
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

hej ,czy ktos jescze siedzi na tym forum czy wszyskim sie zagoiłuy pieknie blizny
http://www.owocointment.net/poland.htm jak sadzicie jest to mozliwe??
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 15:03   #473
shibien
Przyczajenie
 
Avatar shibien
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: usuniecie blizny po kolczyku

Podbijawszy
shibien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 17:58   #474
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez pavlo84 Pokaż wiadomość
hej ,czy ktos jescze siedzi na tym forum czy wszyskim sie zagoiłuy pieknie blizny
http://www.owocointment.net/poland.htm jak sadzicie jest to mozliwe??
hej wchodzę czasem ale nie miałam czasu odpisać. Rezultaty pokazane na zdjęciach świetne ale jakoś mam wątpliwości czy są efektem zastosowania jakiejś jednej metody
Ja z moimi bliznami dalej walczę ale na razie nie mam kasy na kolejny zabieg laserowy i tylko dlatego się wstrzymałam a myślę, że czeka mnie jeszcze przynajmniej 4-5zabiegów...
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:30   #475
nowywizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

mam pewien problem dotyczący lasera FRAXEL. Miałem usuwane blizny po elektrokoagulacji(szyja), niby widać poprawę, bo blizny nie są już takie wystające, jednak mam na około nich jak i na bliznach czerwoną skórę po 3 tygodniach od zabiegu. Czy jest to normalna sytuacja?? Dodam, że po zejściu strupów(jeżeli to tak można nazwać) zacząłem smarować 2 razy dziennie miejsca po laserze, kremem z biodermy.

Czy to normalne, że po takim czasie skóra jest nadal czerwona i to widocznie?? Bo nawet znajomi pytają się mnie co mi się stało.
nowywizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 01:06   #476
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Szczerze to wszystko zależy od siły lasera jaka była użyta podczas zabiegu. U mnie lekarz zastosował ostatnio taką moc, że zaczerwienienie utrzymywało się ponad 2mies. Myślę że nie am w tym nic złego.
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 19:28   #477
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Krem na blizny

Przyłączam się
Mam pytanie, co poleciłybyście na blizny stare, które mają już ponad rok; pytałam w aptece o No Scar, ale raczej aptekarka nie była przekonana, że na takie stare blizny zadziała...
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 10:21   #478
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Krem na blizny

Trochę pisałam w tym wątku, mam kilka blizn. Jedną mam po szyciu, operacja barku. Uważam że najbardziej efektywna jest maść CEPAN.
To zależy od Twojej skóry, kup, wypróbuj ona nie jest mega droga. Moja blizna ma 4 lata, wygląda "ładnie".

Po kilku latach jest to mniej skuteczne niż kuracja od razu. Ja zaczęłam stosować kremu po zagojeniu się, dlatego efekt jest ok
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 12:00   #479
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

dokladnie jak mowi solever mialem blizny traktowane fraxelem na wtarzy i zaczerwienie utrzymywalo sie ponad miesiac ,wogole to wygladalo to ogrzej niz przez zabiegiem .wkoncu kiedy zeszlo zaczerwienie mi ulrzyło, wydaje mi sie ze zabieg cos tam pomogl .ale zrezygnowalem z fraxela na twarzy gdyz musze zarabiac na zycie i chodzic do pracy. a po laserze mialem strypu prawie 20 dni do tego zaczerwienieni 1,5 miecha co daje wynik kolo 2 misiacy ,niesety ale zrezygnowalem z fraxela gdyz uniemozliwial mi norlmalne funkcjonowanie. teraz aktualnie przezucilem sie na krem revitak scar cream effekty obiecujace zoabczymy za 2 miasiace czy warto bylo .
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 10:48   #480
anig87
Przyczajenie
 
Avatar anig87
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 26
Dot.: Krem na blizny

Polecić mogę No-scar. Dostępny w każdej aptece okolo 35-50 zl zależy od opakowania. Ma przyjemną perłową konsystencję, przy regularnym stosowaniu wygładza i rozjasnia bliżny. Ale nie wierzę że jest cos co usunie bliżny definitynie...
anig87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 14:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.