INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 17:12   #2161
mikanola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 32
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Tusia_95 Pokaż wiadomość
No tą łyżeczkę dżemu jakoś spalę... nie jest mi ciężko przechodzić obok działu słodyczy w sklepie(wolę kupić jakiś ciuszek). gorzej jest w domu z domowym ciastem mamy... trochę to śmieszne ale zaczęłam wąchać słodkie i ochota mi przechodzi..
ja to jak przechodze obok działy ze słodkim głowe odwracam, ale czasami mam wielką ochotę na czekoladke, ja już z mamą nie mieszkam więc domowe wypieki nie kuszą, ale mój T robi pyszną pizze i na nią muszę uważać też przeliczam ile czekolad to bluzka
mikanola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 18:15   #2162
gosielax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 363
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Dziewczyny!
Insanity zmienia moje życie, wcześniej owszem ćwiczyłam ale różnie z tym bywało. Nie wspominając nic o programach na 30 czy więcej dni. Z insanity jest inaczej! Każdego dnia nie mogę się doczekać, żeby poćwiczyć a to jak się czuje po tym morderczym treningu jest nie do opisania. Najchętniej bym robiła po 2 treninigi bez restów Ale wiadomo, nie można się przeciążać. Jak narazie zaczynam 3 tydzień, nie jest to nawet połowa ale nigdy nie byłam tak zmotywowana! Jeśli czasem brakuje wam chęci do ćwiczeń, zacznijcie z koleżanką i stwórzcie insanity team Ja z moją koleżanką po każdym treningu wysyłamy sobie zdjecia na snapchacie i motywujemy się nawzajem. Nie ma nic lepszego nic przeczytać od niej "Gosia jestś moją największą motywacją, nie chciało mi się zrobić ćwiczeń ale patrze, że ty zrobiłaś więc myśle noooooo ja nie zrobie!" i tak powinno być dziewczyny
gosielax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 18:41   #2163
mikanola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 32
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez gosielax Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Insanity zmienia moje życie, wcześniej owszem ćwiczyłam ale różnie z tym bywało. Nie wspominając nic o programach na 30 czy więcej dni. Z insanity jest inaczej! Każdego dnia nie mogę się doczekać, żeby poćwiczyć a to jak się czuje po tym morderczym treningu jest nie do opisania. Najchętniej bym robiła po 2 treninigi bez restów Ale wiadomo, nie można się przeciążać. Jak narazie zaczynam 3 tydzień, nie jest to nawet połowa ale nigdy nie byłam tak zmotywowana! Jeśli czasem brakuje wam chęci do ćwiczeń, zacznijcie z koleżanką i stwórzcie insanity team Ja z moją koleżanką po każdym treningu wysyłamy sobie zdjecia na snapchacie i motywujemy się nawzajem. Nie ma nic lepszego nic przeczytać od niej "Gosia jestś moją największą motywacją, nie chciało mi się zrobić ćwiczeń ale patrze, że ty zrobiłaś więc myśle noooooo ja nie zrobie!" i tak powinno być dziewczyny
Hej, ja zaczęłam dzisiaj 4ty tydzień, doskonale Cię rozumiem bo czuję się tak samo nie mogę się doczekać następnych treningów. Ja nie mam nikogo do motywacji, ale jak patrzę w lustro to, to jest moja największa motywacja pozdrówki;***
mikanola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 18:49   #2164
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

U mnie jutro początek 3-go tygodnia I kolejny Fit Test Już się nie mogę doczekać
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 05:16   #2165
delightful_
Zadomowienie
 
Avatar delightful_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 1 096
GG do delightful_
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja zaczynam dzisiaj drugi tydzień drugiego miesiąca i zgadzam się w Wami - Insanity uzależnia ! Poza tym, uwielbiam styl prowadzenia treningów, jaki prezentuje Shaun . Czuję, że mówi do właśnie do mnie i tym samym niesamowicie motywuje
Po zakończeniu programu z pewnością będę tęsknić i często do niego wracać .
__________________
180, 107->60 completed
walka o piękne włosy
ćwiczę !

Edytowane przez delightful_
Czas edycji: 2014-09-15 o 05:37
delightful_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 18:35   #2166
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Dziewczyny, a powiedzcie mi jak ćwiczycie kiedy są w danym dniu dwa programy do zrobienia? Bo o ile Pure Cardio i Cardio ABS dam radę zrobić jedno po drugim, tak przy Fit Test + Max Interval Circuit czy Max Cardio Conditioning + Cardio Abs jakoś chyba nie widzę jednego po drugim... A Wy jak to ćwiczycie? Rano i wieczorem czy razem?
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 10:31   #2167
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Melduję się, żeby nie było, że się poddałam W pierwszym tygodniu rozłożyło mnie choróbsko i miałam tygodniową przerwę , ale po tym czasie pokornie wróciłam do ćwiczeń. Wczoraj wypadł mi drugi fit test i jestem raczej zadowolona, wklejam rezultaty pierwszy wynik z 1.09, a kolejny z wczoraj:
switch kicks- 105 / 62*2
power jacks- 40/ 50
power knees- 80 / 101
power jumps- 27 / 33
globe jumps-8 / 11
suicide jumps -15 /17
push-up jacks -17 /24
low plank oblique - 36 /25*2

Przy ostatnich 3 ćwiczeniach już trochę wysiadłam, ale będzie co poprawiać przy kolejnych fit testach. Robię insanity już któryś raz i też kiedyś darowałam sobie fit testy, ale widok poprawy motywuje na maksa i może poprawić humor kiedy np. waga czy centymetr stoi w miejscu, także szczerze Wam Dziewczyny polecam robienie fit testow.
Na wadze -3kg od czasu kiedy wzięłam się za siebie jakieś 1,5 miesiąca temu, ale jadłospis dalej do poprawy, więc i te 3kg mnie cieszy.

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie mi jak ćwiczycie kiedy są w danym dniu dwa programy do zrobienia? Bo o ile Pure Cardio i Cardio ABS dam radę zrobić jedno po drugim, tak przy Fit Test + Max Interval Circuit czy Max Cardio Conditioning + Cardio Abs jakoś chyba nie widzę jednego po drugim... A Wy jak to ćwiczycie? Rano i wieczorem czy razem?
Pure Cardio i Cardio ABS robię jedno po drugim, no może po 3 minutowej przerwie na piciu i siku
Teraz jeszcze nie doszłam do 2 miesiąca i nie bardzo pamiętam jak sobie z tym radziłam przy poprzednich podejściach do Insanity, ale z tego co sobie przypominam, to też robiłam krótką przerwę, tak do 15 min. i leciałam z kolejnym filmikiem.
Ale jeśli będziesz się czuła bardzo nie na siłach, tak, że nie dałabyś z siebie maksimum i zamiast ćwiczyć brzuch leżałabyś plackiem na macie () , to myślę, że możesz z powodzeniem rozdzielić filmiki na rano-wieczór.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-22, 19:25   #2168
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Nie wiem czy widziałyście, ale w grudniu Shaun T wydaje nowy program- Insanity 30!
Robię teraz hybrydę Insanity+Turbo Fire, nie chcę żeby znudziło mi się samo Insanity, więc kombinuję
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 20:28   #2169
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 172 184
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

ja robię Insanity drugi raz i potem planuję zabrać się za Asylum
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 07:11   #2170
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Pure Cardio i Cardio ABS robię jedno po drugim, no może po 3 minutowej przerwie na piciu i siku
Teraz jeszcze nie doszłam do 2 miesiąca i nie bardzo pamiętam jak sobie z tym radziłam przy poprzednich podejściach do Insanity, ale z tego co sobie przypominam, to też robiłam krótką przerwę, tak do 15 min. i leciałam z kolejnym filmikiem.
Ale jeśli będziesz się czuła bardzo nie na siłach, tak, że nie dałabyś z siebie maksimum i zamiast ćwiczyć brzuch leżałabyś plackiem na macie () , to myślę, że możesz z powodzeniem rozdzielić filmiki na rano-wieczór.
No to będę musiała zobaczyć pierwszego dnia czy dam radę robić jedno po drugim z małą przerwą

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy widziałyście, ale w grudniu Shaun T wydaje nowy program- Insanity 30!
Robię teraz hybrydę Insanity+Turbo Fire, nie chcę żeby znudziło mi się samo Insanity, więc kombinuję
Oooo To ciekawie, ja zaczęłam wczoraj 4 tydzień, chociaż miałam momenty że nie chciało mi się ćwiczyć Ale dałam radę Myślę nad Focus T25 po nowym roku dopiero, ale jeszcze się waham, który trening wybrać
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 17:14   #2171
Tusia_95
Raczkowanie
 
Avatar Tusia_95
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 54
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ćwiczę, ćwiczę i wydaje mi się , że zamiast chudnąć to się "rozrastam"..
__________________
" Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. " Napoleon Hill

Najlepszy czas na działanie jest teraz !
Tusia_95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 17:03   #2172
Atid8
Raczkowanie
 
Avatar Atid8
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 88
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej Dziewczyny!
Chcialabym reaktywowac nieco ten watek, poniewaz od wczoraj i ja rozpoczelam wyzwanie Shauna T Jesli sa tu dziewczyny, ktore wlasnie rozpoczely Insanity albo juz cwiczace, fajnie byloby monitorowac postepy i sie motywowac

Jestem juz pomierzona, obfotografowana i gotowa do walki Kto ze mna?
Atid8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 22:14   #2173
zaga25
Raczkowanie
 
Avatar zaga25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 283
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Dzisiaj zrobiłam fit test. Przy ostatnim ćwiczeniu nie dałam rady, ale myślę, że następnym razem będzie lepiej. Cieszę się, że znowu wracam do tych ćwiczeń.
Pozdrawiam.
zaga25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 06:34   #2174
Atid8
Raczkowanie
 
Avatar Atid8
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 88
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez zaga25 Pokaż wiadomość
Dzisiaj zrobiłam fit test. Przy ostatnim ćwiczeniu nie dałam rady, ale myślę, że następnym razem będzie lepiej. Cieszę się, że znowu wracam do tych ćwiczeń.
Pozdrawiam.

Hej Zaga! Fajnie,ze napisałaś juz myślałam,ze tylko ja wciąż wylewam poty z Shaunem 😉 kończę drugi tydzień i coraz lepiej mi idzie,przy Cardio Power&Resistance juz wykonuje wszystkie powtórzenia w rytmie "załogi" Shauna. Zaczynaja sie teraz łączone treningi,to bedzie wyzwanie
Powodzenia i pisz o swoich postępach!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
73kg--->71kg--->66kg--->65kg--->63kg
Atid8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 13:46   #2175
gajane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cześć dziewczyny,

jestem całkiem zielona w temacie, a bardzo chciałabym rozpocząć program. Czy któraś z Was byłaby tak uprzejma i napisała, skąd ma filmy - trzeba je kupić, można obejrzeć gdzieś w internecie?
gajane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 16:39   #2176
Atid8
Raczkowanie
 
Avatar Atid8
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 88
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej!
Wszystkie części sa do ściągnięcia na Chomiku
Co do grafiku kiedy co wykonywać,wpisz w Google po polsku "Insanity plan treningowy" i bodajże pierwszy link ktory wyskoczy bedzie miał rozpiskę. Ja tak zrobiłam i zadziałało.
Powodzenia
__________________
73kg--->71kg--->66kg--->65kg--->63kg
Atid8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 10:57   #2177
tyna31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Wiadomości: 189
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej! Przypadkiem trafiłam na ten wątek i zainspirował mnie do rozpoczęcia treningów

Od początku września jestem na diecie South Beach - to pierwsza dieta w moim życiu i jestem dumna ze swojej determinacji.. Schudłam już 8 kg.
Chciałabym zrzucić jeszcze ok. 5 kg, idzie mi to coraz wolniej - wiadomo, dieta najlepiej działa na samym początku.
Obecnie wróciłam do I fazy diety south beach (jem tylko produkty o niskim IG) na kolejne dwa tygodnie. Na razie wolałabym nie ćwiczyć zbyt intensywnie (ze względu na wykluczenie większości węglowodanów z diety), ale zamierzam zacząć od 8 grudnia - wtedy ponownie włączę do diety węglowodany (oczywiście złożone).

Mój wzrost - 170, waga 68 kg. Dużo, ale jestem powiedzmy "mocno zbudowana" - przy tej wadze noszę rozmiar 38, jak schudne jeszcze 5 kg to mi wystarczy


Ogólnie obecnie moja kondycja jest raczej słaba, ale szybko przyzwyczajam się do intensywnych treningów (kiedyś dużo trenowałam), myśle że dam rade
Od początku diety robię ćw. wzmacniające - 8 minutówki na brzuch, ramiona, pośladki, nogi itp.
Zależy mi na programie który moge wykonywać w domu, o dużej intensywności - takie ćwiczenia lubie najbardziej No i efekty są najlepsze!

Mam nadzieje że będziemy się tutaj wspierać - razem na pewno będzie łatwiej
__________________
22.08.2015
tyna31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 10:25   #2178
Atid8
Raczkowanie
 
Avatar Atid8
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 88
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez tyna31 Pokaż wiadomość
Hej! Przypadkiem trafiłam na ten wątek i zainspirował mnie do rozpoczęcia treningów

Od początku września jestem na diecie South Beach - to pierwsza dieta w moim życiu i jestem dumna ze swojej determinacji.. Schudłam już 8 kg.
Chciałabym zrzucić jeszcze ok. 5 kg, idzie mi to coraz wolniej - wiadomo, dieta najlepiej działa na samym początku.
Obecnie wróciłam do I fazy diety south beach (jem tylko produkty o niskim IG) na kolejne dwa tygodnie. Na razie wolałabym nie ćwiczyć zbyt intensywnie (ze względu na wykluczenie większości węglowodanów z diety), ale zamierzam zacząć od 8 grudnia - wtedy ponownie włączę do diety węglowodany (oczywiście złożone).

Mój wzrost - 170, waga 68 kg. Dużo, ale jestem powiedzmy "mocno zbudowana" - przy tej wadze noszę rozmiar 38, jak schudne jeszcze 5 kg to mi wystarczy


Ogólnie obecnie moja kondycja jest raczej słaba, ale szybko przyzwyczajam się do intensywnych treningów (kiedyś dużo trenowałam), myśle że dam rade
Od początku diety robię ćw. wzmacniające - 8 minutówki na brzuch, ramiona, pośladki, nogi itp.
Zależy mi na programie który moge wykonywać w domu, o dużej intensywności - takie ćwiczenia lubie najbardziej No i efekty są najlepsze!

Mam nadzieje że będziemy się tutaj wspierać - razem na pewno będzie łatwiej
No ja też mam nadzieję,że będziemy się tu wspierac. Jestem już w połowie programu i niestety cwiczę go sama, nie znam nikogo kto by rownież trenował Insanity. Tutaj też cisza Miło będzie jesli ktos dołączy do wyzwania
__________________
73kg--->71kg--->66kg--->65kg--->63kg
Atid8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 10:54   #2179
delightful_
Zadomowienie
 
Avatar delightful_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 1 096
GG do delightful_
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja mimo, że program ukończyłam już dwa miesiące temu, nie mogę rozstać się z Maksami i nadal trwam w wyzwaniu Teraz mieszam treningi z Insanity, Asylum, P90X i Asylum 2. Mogę wiec z pewnością powiedzieć, że to szaleństwo uzależnia !
__________________
180, 107->60 completed
walka o piękne włosy
ćwiczę !
delightful_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 08:36   #2180
lazylemon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja dwa miesiace robilam T25 po roku Insanity i jednak Insanity jest nieporownywalnie lepsze. Przy T25 sie strasznie nudze w tym momencie. Treningi alpha nie są wyrownane. Jeden jest za prosty, drugi za trudny, za malo sie pocę. Tak ze od dzis powracam do insanity

Ktos ma podobne odczucia co do T25?
lazylemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 14:44   #2181
Atid8
Raczkowanie
 
Avatar Atid8
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 88
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej Dziewczyny!
Widze,ze na watku nadal cicho
Ja juz w polowie programu, obecnie na Recovery Week. Jestem zachwycona dotychczsowymi efektami i zmotywowana do rozpoczecia Maxow

Zastanawiam sie rowniez, co po Insanity. Na pewno chce kontynuowac z Insanity 30 jak tylko bedzie juz dostepne,a takze wprowadzic jakies cwiczenia na ksztaltowanie miesni. Jak juz tluszcz zniknie dzieki Insanity, chcialabym zaczac pracowac nad ladnymi miesniami brzucha, ramion i ud, aby je uwydatnic. Kots zna jakies cwiczenia godne polecenia?
Powodzenia dla wszystkich cwiczacych z Shaunem!!!
__________________
73kg--->71kg--->66kg--->65kg--->63kg
Atid8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 14:53   #2182
mikanola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 32
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez Atid8 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Widze,ze na watku nadal cicho
Ja juz w polowie programu, obecnie na Recovery Week. Jestem zachwycona dotychczsowymi efektami i zmotywowana do rozpoczecia Maxow

Zastanawiam sie rowniez, co po Insanity. Na pewno chce kontynuowac z Insanity 30 jak tylko bedzie juz dostepne,a takze wprowadzic jakies cwiczenia na ksztaltowanie miesni. Jak juz tluszcz zniknie dzieki Insanity, chcialabym zaczac pracowac nad ladnymi miesniami brzucha, ramion i ud, aby je uwydatnic. Kots zna jakies cwiczenia godne polecenia?
Powodzenia dla wszystkich cwiczacych z Shaunem!!!
Hej ja już po Insanity, tłuszczyk się spalił, troszkę mięśni widać było szczególnie na udaach. Teraz ćwiczę z Tamilee I want those buns oraz abs to z Shaunem mnie tak mięśnie nie bolały jak po Tamilee

Ćwiczę raz pupę raz brzuch, regularnie, 15 minut codziennie

Pozdrówki
mikanola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 15:02   #2183
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Dziewczyny, a co to jest Insanity Asylum?
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 17:11   #2184
Atid8
Raczkowanie
 
Avatar Atid8
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 88
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez mikanola Pokaż wiadomość
Hej ja już po Insanity, tłuszczyk się spalił, troszkę mięśni widać było szczególnie na udaach. Teraz ćwiczę z Tamilee I want those buns oraz abs to z Shaunem mnie tak mięśnie nie bolały jak po Tamilee

Ćwiczę raz pupę raz brzuch, regularnie, 15 minut codziennie

Pozdrówki
O super,dzieki za podpowiedzi! Ja wlasnie myslałam o tych cwiczeniah na brzuch z Sahunem, bo widzialam ich reklame na koncu jednego z treningow Insanity.No i Tania oczywiscie tez się w nich wygina Z Tamilee już kiedys wiczyłam,ale to było wieki temu.Chętnie sprawdzę,czy ma cos nowego.
A jakie były Twoje wrazenia po ukończeniu Insanity?

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co to jest Insanity Asylum?
Insanity Asylum to wariacja Insanity tylko ze z przyrządami. Wydaje mi się,ze odpowiedniejsza dla osob ktore chcą rzeźbic mięsnie,a nie pozbyc się tluszczu, dlatego polecna to robienia po ukonczeniu calego Insanity.
__________________
73kg--->71kg--->66kg--->65kg--->63kg
Atid8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 19:48   #2185
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Atid8 dziekuje
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:39   #2186
Atid8
Raczkowanie
 
Avatar Atid8
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 88
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej Dziewczyny,
Chyba nie ma juz nikogo na tym watku kto aktywnie cwiczy Insanity, bo mam wrazenie jabym pisala do siebie
Ja po pierwszym tygodniu maxow... Wow, toz to nie zadne insanity tylko "complete madness" W zyciu tyle nie przeklinalam cwiczac,aż moj TŻ smial sie dzisiaj ze mnie,że jeszcze nigdy nie słyszał z moich ust tylu niecenzuralnych słow wypowiedzianych w ciagu godziny
Moj pierwszy max cardio circuit to byla masakra,czulam sie jak na poczatku programu... Jakos od srody zaczęło mi wychodzic znacznie lepiej i dzisiejsze max plyo rozłozylam na łopatki
Jest cieżko, ale ciało sie zmienia, centymetry i kilogramy spadaja, dlatego zaciskam poslady i jadę dalej
Jesli jest ktos kto cwiczy obecnie Insanity,chetnie wymienilabym sie uwagami i wsparciem
__________________
73kg--->71kg--->66kg--->65kg--->63kg
Atid8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-23, 08:52   #2187
Atid8
Raczkowanie
 
Avatar Atid8
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 88
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

UWAGA!
Już jest dostępne na Chomiku NOWE Insanity Max:30!!!!
Tutaj zajawka treningu:
https://www.youtube.com/watch?v=aQ556KtNva0
Info o treningu, a także rozpiska treningów:
http://www.beachbody.com/product/fit...-30-workout.do

Filmiki znalazłam na Chomiku. Mam jeszcze 2 tygodnie do końca starszej wersji,a potem zabieram się za to! Już nie mogę się doczekać Wygląda na niezłą masakrę
__________________
73kg--->71kg--->66kg--->65kg--->63kg
Atid8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 14:37   #2188
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

serio znalazłaś już na chomiku? bo nie mogę znalezc jeszcze, myślałam że za świeże, możesz podać właściciela chomika który ma insanity max 30 u siebie?


EDIT: już znalazłam

Edytowane przez littleangel
Czas edycji: 2014-12-28 o 14:38
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 15:53   #2189
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Za mną pierwszy tydzień z Insanity max30 i ogólnie- jest ciężko Chociaż mam wrażenie, że przy normalnym Insanity męczyłam się dużo bardziej. Trening jest niby krótszy, ale rozgrzewka i cool down są niedokładne i króciutkie, ja zawsze wolę się sama porządnie rozgrzać i porozciągać. Shaun T jak zwykle świetnie motywuje, grupa też sympatyczna W pierwszym tygodniu budziłam się codziennie z zakwasami całego ciała, także nie skupiamy się na poszczególnych partiach.
Któraś z Was już ćwiczy insanity 30, czy na razie sama się z tym zmagam?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 17:54   #2190
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja zacznę dopiero na początku lutego, dopiero od wczoraj mam program a i do końca stycznia czasu nie znajdę na Insanity Max 30. Ale w lutym nie odpuszczę
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-21 21:53:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.