Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-04, 18:53   #241
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

MagJa, pojutrze przed nami ciężka próba choć ostatnio chyba udało mi się wyjść "bez szwanku"
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 16:19   #242
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A pielęgnację (oprócz tego kremiku pod oczki za prawie 30zł) wiadomo kto sponsoruje
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
U mnie też większość pielęgnacji zasponsorowali rodzice, ale tak czy siak wliczyła to do ogólnego rozliczenia. Inaczej byłoby jeszcze gorzej z relacją przyjemność/konieczność
Fajnie macie, ja niestety już sama muszę płacić za wszystko ............no i muszę się do czegoś przyznać-zamówiłam perfumy w necie ale Halloween wycofują ze sprzedaży, w Sephorze już wcale nie ma, no więc jak zobaczyłam 100ml testera za 130zł to jak mogłam nie zamówić
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 17:09   #243
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Jak wycofują to nie grzech
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 17:18   #244
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
MagJa, pojutrze przed nami ciężka próba choć ostatnio chyba udało mi się wyjść "bez szwanku"
Tobie tak, mi nie, ale w sumie zakup zestawu szampon + balsam do farbowanych włosów to było odgórne zalecenie fryzjerki po akcie farbowania, więc ogólnie rzecz biorąc zakup jak najbardziej usprawiedliwiony, prawda
A jutro nie wiem czy uda mi się przejść obojętnie obok tych nowych cieni Vollare. Kusisz nimi strasznie
W ogóle moją akcję 2 cienie na miesiąc już i tak diabli wzięli, bo w styczniu kupiłam ich w sumie 4 Niby 2 miały przejść na luty, ale w takim razie jak jutro coś kupię, to będzie to pula marcowa, a w takim tempie, to do gdzieś do wakacji wykupię pulę roczną, czyli 24szt... Możecie mnie już zacząć lać

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Fajnie macie, ja niestety już sama muszę płacić za wszystko ............no i muszę się do czegoś przyznać-zamówiłam perfumy w necie ale Halloween wycofują ze sprzedaży, w Sephorze już wcale nie ma, no więc jak zobaczyłam 100ml testera za 130zł to jak mogłam nie zamówić
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak wycofują to nie grzech
Też uważam, że to usprawiedliwione. Sama mam zapas 2 wycofanych zapachów i nie czuję z tego powodu jakichkolwiek wyrzutów sumienia.
A powiedz mi czy Halloween wycofują ogólnie ze sprzedaży czy tylko w Polsce? Bo moja mama też lubi ten zapach

EDIT: Tyle się upisałam, że zapomniałam po co tu weszłam Otóż byłam dziś na Zakopiance i jak zwykle odwiedziłam i YR i stoisko kosmetyczne na hali i mimo iż spędziłam tam trochę czasu przeglądając wnikliwie półki, to nic nie kupiłam A już, już trzymałam w rękach bazę pod lakier i lakier do frencha, ale się rozmyśliłam. Za to zaczęłam chorować na nowy zapach YR Piwonia Tak bardzo mi się z dzieciństwem kojarzy...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 11:53   #245
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak wycofują to nie grzech
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Też uważam, że to usprawiedliwione. Sama mam zapas 2 wycofanych zapachów i nie czuję z tego powodu jakichkolwiek wyrzutów sumienia.
A powiedz mi czy Halloween wycofują ogólnie ze sprzedaży czy tylko w Polsce? Bo moja mama też lubi ten zapach

EDIT: Tyle się upisałam, że zapomniałam po co tu weszłam Otóż byłam dziś na Zakopiance i jak zwykle odwiedziłam i YR i stoisko kosmetyczne na hali i mimo iż spędziłam tam trochę czasu przeglądając wnikliwie półki, to nic nie kupiłam A już, już trzymałam w rękach bazę pod lakier i lakier do frencha, ale się rozmyśliłam. Za to zaczęłam chorować na nowy zapach YR Piwonia Tak bardzo mi się z dzieciństwem kojarzy...
Dziękuję za rozgrzeszenie Nie wiem czy wycofują tylko w Polsce czy za granicą też... Pewnie np w Hiszpanii mają większe zapasy i tam moga byc dłużej dostępne Ja pytałam w 2 Sephorah i 1 Douglasie i już nie było
A zapach jest obłędny jak dla mnie
MagJu gratuluję, że wytrzymałaś wśród półeczek pełnych dobroci
My miałyśmy łódzkie spotkanie w niedzielę, buszowałyśmy po sklepach i też nic nie kupiłam
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 15:45   #246
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Dziękuję za rozgrzeszenie Nie wiem czy wycofują tylko w Polsce czy za granicą też... Pewnie np w Hiszpanii mają większe zapasy i tam moga byc dłużej dostępne Ja pytałam w 2 Sephorah i 1 Douglasie i już nie było
A zapach jest obłędny jak dla mnie
MagJu gratuluję, że wytrzymałaś wśród półeczek pełnych dobroci
My miałyśmy łódzkie spotkanie w niedzielę, buszowałyśmy po sklepach i też nic nie kupiłam
Nie ma czego gratulować, dziś kupiłam kolejne kuleczki Vollare do kolekcji Piąte Vollare, dziesiąte ogólnie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 16:31   #247
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A jutro nie wiem czy uda mi się przejść obojętnie obok tych nowych cieni Vollare. Kusisz nimi strasznie
Ja od jakiegoś czasu mam 3 kolorki - nr 19 (brudny róż), 8 (ten ciemniejszy który ma Rzyrafka) i 3 (ładny jasny, podobny jest w jednej z paletek PRO5 Inglota, kupiłam go tak trochę na zapas, bo w tamtym już dobiłam dna ).
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 16:54   #248
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu mam 3 kolorki - nr 19 (brudny róż), 8 (ten ciemniejszy który ma Rzyrafka) i 3 (ładny jasny, podobny jest w jednej z paletek PRO5 Inglota, kupiłam go tak trochę na zapas, bo w tamtym już dobiłam dna ).
A ja się im jednak oparłam Zielony, który za mną chodził jest bardzo podobny do mojego Gosha, więc odpuściłam. A żaden inny kolorek, jakoś specjalnie mi się w oczy nie rzucił, co innego te kuleczki Takie piękne, satynowe, beżowo-złote
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 20:46   #249
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cóż, zajrzałam dziś do Sephory i zupełnie niechcący wyszłam z pudrem takim niby w kulkach (nieregularny kształt), lakierem do paznokci i peelingiem do rąk... Ale to wszystko było albo niezbędne albo absolutnie zbyt ładne, żeby można było się oprzeć

Poza tym koleżanka leci do Londynu na kilka dni i cięzko mi się powstrzymac przed wręczeniem jej jakiejś zakupowej listy, z Body Shopem na czele
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 22:08   #250
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Cóż, zajrzałam dziś do Sephory i zupełnie niechcący wyszłam z pudrem takim niby w kulkach (nieregularny kształt), lakierem do paznokci i peelingiem do rąk... Ale to wszystko było albo niezbędne albo absolutnie zbyt ładne, żeby można było się oprzeć

Poza tym koleżanka leci do Londynu na kilka dni i cięzko mi się powstrzymac przed wręczeniem jej jakiejś zakupowej listy, z Body Shopem na czele
W sumie wcale Ci się nie dziwię, dziś widziałam te nowości Sephory i też mi się spodobały No i możliwość zdobycia kosmetyków z Anglii też w końcu niecodzienna... Rozumiem i rozgrzeszam
PS Daj znać jak się puderek sprawuje
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 23:16   #251
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

ja tez się oparłam kolejnemu cieniowi z tej serii Vollare- srebrzysty różowy/łosoś wytłumaczyłam sobie, że jest za grubo zmielony (sratatata ) ale calkowicie straciłam głowę dla kuleczek miedziano-bordowych i przy następnej wizycie na hali targowej napewno polegnę
W zasadzie to popełniłam dziś tylko jeden z groźnych występków- zrobiłam zapasik szamponów Naturals Avonu (3 ale tych jeszcze nie miałam i tak na spróbowanie ) na szczęście to te mniejsze butle więc szybko się zużyją

PS Co do nowości z Sephory- nie kupiłam, bo na razie nie mam kasy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 07:00   #252
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
W sumie wcale Ci się nie dziwię, dziś widziałam te nowości Sephory i też mi się spodobały No i możliwość zdobycia kosmetyków z Anglii też w końcu niecodzienna... Rozumiem i rozgrzeszam
PS Daj znać jak się puderek sprawuje
Na szczęście dla mojego portfela błyszczyk miał (jak na mój gust) za duże brokatowe drobinki, a paletka na żywo aż tak mnie nie urzekła Ciężki bój stoczyłam też przy kredkach do powiek, ale byłam dzielna
Puderek - super! Pięknie rozświetla, ale dosyć subtelnie, nadaje dokładnie taki kolor jaki lubię i jakiego można się spodziewać po kuleczkach w opakowaniu, twarz wygląda ładnie i baaardzo świeżo. I wydaje mi się taki milutki na twarzy Nakładałam go dosyć dużym pędzlem. Jedyne co troszkę mi się nie podoba to takie "kartonikowe" opakowanie - jak za taką cenę mogliby się bardziej postarać

Zaraz muszę odnaleźć jakiś wątek, w którym dowiem się, co warto kupić w Anglii takiego, czego tu nie ma Muszę się spieszyć, bo koleżanka leci jutro!Chyba, że któraś z Was ma sporą wiedzę na ten temat i mogłaby mi coś polecić, to proszę o info
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 15:43   #253
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zaraz muszę odnaleźć jakiś wątek, w którym dowiem się, co warto kupić w Anglii takiego, czego tu nie ma Muszę się spieszyć, bo koleżanka leci jutro!Chyba, że któraś z Was ma sporą wiedzę na ten temat i mogłaby mi coś polecić, to proszę o info
Snow, poszukaj takiego wątku na forum Emigrantek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 17:54   #254
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

hej, jak wam idzie walka z nałogiem
U mnie nadzwyczaj dobrze, ale tylko dlatego, że planuję większe zakupy na allegro
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 18:43   #255
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
hej, jak wam idzie walka z nałogiem
U mnie nadzwyczaj dobrze, ale tylko dlatego, że planuję większe zakupy na allegro
no nie mogę
a mnie idzie dobrze zużywam zapasy
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 18:56   #256
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
hej, jak wam idzie walka z nałogiem
U mnie nadzwyczaj dobrze, ale tylko dlatego, że planuję większe zakupy na allegro
Czyżbym o czymś nie wiedziała Przyznaj się, co planujesz?
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
no nie mogę
a mnie idzie dobrze zużywam zapasy
A mi wręcz przeciwnie Zaczynam robić zapasy Miałam jeden żel, mam 2, a trzeci w drodze. Miałam jeden zmywacz do twarzy i oczu, mam 2 i trzeci w drodze. Miałam jeden szampon i jedną odżywkę, mam 3 komplety Miałam jeden żel pod prysznic, mam 3. Miałam 2 balsamy, mam 4... Ouuups... Możecie mnie być, podłożyłam poduszkę pod pupę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 19:04   #257
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czyżbym o czymś nie wiedziała Przyznaj się, co planujesz?
Właśnie, co planujesz?
Cytat:
Napisane przez MagJa
A mi wręcz przeciwnie Zaczynam robić zapasy Miałam jeden żel, mam 2, a trzeci w drodze. Miałam jeden zmywacz do twarzy i oczu, mam 2 i trzeci w drodze. Miałam jeden szampon i jedną odżywkę, mam 3 komplety Miałam jeden żel pod prysznic, mam 3. Miałam 2 balsamy, mam 4... Ouuups... Możecie mnie być, podłożyłam poduszkę pod pupę
Oj, nieładnie

mnie się niepokojąco szybko kończą filtry (2x 250ml, 75ml, kończę 50ml), a gdzie ja teraz znajdę jakiś fotostabilny (poza netem)?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 20:13   #258
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
no nie mogę
Cytat:
Napisane przez MagJa
Czyżbym o czymś nie wiedziała Przyznaj się, co planujesz?
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Właśnie, co planujesz?
tusz i kilka rzeczy do włosów (ta babeczka nie jest z Allegro? MagJa przyznaj się, że to też Twoje plany )
Cytat:
Napisane przez fuksjaa
a mnie idzie dobrze zużywam zapasy
Cytat:
Napisane przez MagJa
A mi wręcz przeciwnie Zaczynam robić zapasy Miałam jeden żel, mam 2, a trzeci w drodze. Miałam jeden zmywacz do twarzy i oczu, mam 2 i trzeci w drodze. Miałam jeden szampon i jedną odżywkę, mam 3 komplety Miałam jeden żel pod prysznic, mam 3. Miałam 2 balsamy, mam 4... Ouuups... Możecie mnie być, podłożyłam poduszkę pod pupę
No mi się też narobiło trochę zapasów (szamponów łącznie z tymi co używam mam 8 chyba pobiłam swój rekord życiowy ) Na usprawiedliwienie dodam, że uskuteczniam dzielenie się kolorówką na targowisku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 20:30   #259
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
tusz i kilka rzeczy do włosów (ta babeczka nie jest z Allegro? MagJa przyznaj się, że to też Twoje plany )
Aaaa, zapomniałam No fakt, przyznaję się, mamy w planach (razem z Hexx jeszcze) obkupić się w zagramaniczne specyfiki do włosów, ale, że to póki co kwestia obgadywana, to jakoś mi się zapomniało... Ale akurat kosmetyki do układania włosów idą u mnie jak woda, więc pewnie zanim przyjdą zdążę zużyć to, co mam. A ostatnio nawet dobrze mi to zużywanie idzie - nie mam już odżywki w sprayu kupionej jakiejś 2-3 tyg. temu, a serum kupionego razem z nią została jakaś 1/3. Jeszcze końcówka pianki i ponad połowa sprayu do układaniu jest na stanie, a poza tym nic. Bo targowiskowych kosmetyków nie wliczam.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 13:02   #260
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Miałam jeden żel, mam 2, a trzeci w drodze. Miałam jeden zmywacz do twarzy i oczu, mam 2 i trzeci w drodze. Miałam jeden szampon i jedną odżywkę, mam 3 komplety Miałam jeden żel pod prysznic, mam 3. Miałam 2 balsamy, mam 4... Ouuups... Możecie mnie być, podłożyłam poduszkę pod pupę
No to poszlałaś
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
mnie się niepokojąco szybko kończą filtry (2x 250ml, 75ml, kończę 50ml), a gdzie ja teraz znajdę jakiś fotostabilny (poza netem)?
Ja oglądałam z Annfas w Euro Aptece i w Superpharmie są SVR, LRP i Avene
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Aaaa, zapomniałam No fakt, przyznaję się, mamy w planach (razem z Hexx jeszcze) obkupić się w zagramaniczne specyfiki do włosów, ale, że to póki co kwestia obgadywana, to jakoś mi się zapomniało....
A u jakiego sprzedawcy na A kupujecie?
Ja dzisiaj złożyłam zamówienie w Ori..............i nie mogłam się zdecydować na błyszczyk no więc wzięłam 3...
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 13:20   #261
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No to poszlałaś

A u jakiego sprzedawcy na A kupujecie?
Ja dzisiaj złożyłam zamówienie w Ori..............i nie mogłam się zdecydować na błyszczyk no więc wzięłam 3...
Ano szaleję ostatnio, szaleję Odbijam sobie czasy pustki portfela.

A u kogo kupujemy sama nie wiem, bo nie ja się tym zajmuję.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 13:22   #262
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja oglądałam z Annfas w Euro Aptece i w Superpharmie są SVR, LRP i Avene
dobra wiadomość, tylko, że u mnie nie ma ani Euroapteki ani Superpharm
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 14:20   #263
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
dobra wiadomość, tylko, że u mnie nie ma ani Euroapteki ani Superpharm
Wiekszość aptek sprowadza z hutrowni produkt, którego akurat u nich nie ma, a który życzy sobie klient, to normalna praktyka i nic za to nie doliczją. Spytaj w swojej aptece
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 15:40   #264
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

No mi się też narobiło trochę zapasów (szamponów łącznie z tymi co używam mam 8 chyba pobiłam swój rekord życiowy )

hej a ja pobiłam Twój życiowy rekord-mam 9 szamponów i to tylko te co pamiętam,ale zdaje mi się,że mam 9 i basta-mam nadz.że więcej nie kupię
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 15:57   #265
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Wiekszość aptek sprowadza z hutrowni produkt, którego akurat u nich nie ma, a który życzy sobie klient, to normalna praktyka i nic za to nie doliczją. Spytaj w swojej aptece
Jakoś sobie poradzę, ale dziękuję
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 12:46   #266
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Ginger1981 Pokaż wiadomość
No mi się też narobiło trochę zapasów (szamponów łącznie z tymi co używam mam 8 chyba pobiłam swój rekord życiowy )

hej a ja pobiłam Twój życiowy rekord-mam 9 szamponów i to tylko te co pamiętam,ale zdaje mi się,że mam 9 i basta-mam nadz.że więcej nie kupię
Jesteś w dobrym gronie
Ale 9 szamponów to w życiu na raz nie mialam!
Może poobdzielaj rodzinę trochę czy należysz też przy okazji do typu chomiczków, które nie pozbywają się nadmiarów tylko odkładają?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 13:21   #267
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Jesteś w dobrym gronie
Ale 9 szamponów to w życiu na raz nie mialam!
Może poobdzielaj rodzinę trochę czy należysz też przy okazji do typu chomiczków, które nie pozbywają się nadmiarów tylko odkładają?
Często jak zobaczę,że za jakieś 2 miesiące kończy się termin ważn. oddaję mamie albo koleżankom.

PS.Ostatnio oddałam dzisiaj:puder z drobinkami,
dezodor.zapachowy Avon
błyszczyk bezbarwny Hean-nowy-ważny do 04.2008
krem nowy pod oczy Lancome-podrazniał mnie
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 08:14   #268
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Ginger1981 Pokaż wiadomość
No mi się też narobiło trochę zapasów (szamponów łącznie z tymi co używam mam 8 chyba pobiłam swój rekord życiowy )

hej a ja pobiłam Twój życiowy rekord-mam 9 szamponów i to tylko te co pamiętam,ale zdaje mi się,że mam 9 i basta-mam nadz.że więcej nie kupię
masakra

ale lepiej mieć 9 szamponów, niż 9 balsamów. przynajmniej w moim wypadku, bo szampony idą jak woda (myję włosy codziennie) a balsamy jak mi się przypomni
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 13:55   #269
saint_molly
Przyczajenie
 
Avatar saint_molly
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Kosmetoholiczką jest moja mama. I to przez nią mam szafkę pełną kosmetyków, których nie jestem w stanie zużyć. Nowe tusze, cienie, szminki, fluidy, lakiery do paznokci, pudry (których nie używam i nie używałam nigdy!), perfumy i balsamy! Wyrzucam przeterminowane przy okazji kolejnych przeprowadzek - razem z przeterminowanymi kalendarzami i zdjęciami. Zawsze za prezent mamie dziękuję najczulej i proszę, żeby mi nic więcej nie kupowała, czasem nawet pokazuję wnętrze szafki - mama się łapie za głowę, a po 2 tygodniach daje mi następny kosmetyk...
saint_molly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 14:05   #270
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

dziewczyny błagam, ja tez sie musze wyspowiadać... troche ostatnio nagrzeszyłam.....
przyjmijcie mnie do siebie

kupiłam niepotrzebnie scrub do stóp, mimo, że mam prawie cały, inny, lepszy (!!) na stanie, ogromne ilości perfum, złożyłam spore zamówienie z ori, i już ślinię się na nastepny katalog ori i avonu
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.