Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Z jakiej firmy szampony i odżywki są najlepsze aby włosy były proste ? (wypróbowane)
Nivea 55 19,93%
Sunsilk 27 9,78%
Joanna 28 10,14%
z Avonu 13 4,71%
inne... 163 59,06%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 276. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-27, 18:05   #151
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

dziewczyny mam podobny problem, mam niewielkie loczki, ale strasznie napuszone Kiedy myjecie włosy, ostatnie płukanie zalecam zimną wodą, a i pozwólcie włosom samym wyschnąć, nie suszcie ich i nie kładźcie się spać w mokrych włosach. To daje efekt, niewielki, ale włosy są lepsze i mniej napuszone
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 08:46   #152
dreamgirl2804
Raczkowanie
 
Avatar dreamgirl2804
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: in the sky
Wiadomości: 80
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

tez mam ten problem i dla mnie niestety jedynym wyjsciem z sytuacji jest prostowanie ... chociaz wiem ze to do niczego dobrego nie prowadzi
__________________
Tak kochamy marzenia ze boimy sie je realizowac...
dreamgirl2804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 09:37   #153
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Mi pomaga to serum z avonu do włosów puszących się
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:29   #154
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

ja też poszukuje czegoś dobrego do wygładzenia. ostatnio używałam Gliss Kur płynny jedwab (szampon, odżywki itp) i przez pierwsze kilka miesięcy miałam bardzo fajne włosy, lśniące, wygładzone, zero problemów z puszeniem. no ale po paru miesiącach zauważyłam coraz większe przesuszenie i znów zaczynający się problem puszących włosów. zaraz zaczne jakieś poszukiwania w kwc.
zastanawiałam sie też nad olejkami ( np kokosowym ) ale musiałabym chyba go używać tylko na końcówki włosów bo moje puszenie zaczyna mniej więcej na poziomie uszów
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 16:21   #155
kamilab.14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cześć wszystkim Ja mam baaardzo duży problem z moimi włosami. Kiedy je umyję strasznie sie puszą i bez prostownicy ani rusz ( tzn. codziennie), ale wiem ze używanie prostownicy bardzo je niszczy, jeszcze do tego mam farbowane włosy więc końcówki są rozdwojone a włosy delikatnie przepalone od codziennego prostowania Jeżeli znacie jakiś sposoby na ujarzmienie moich włosów (próbowałam praktycznie wszystkiego; przynajmniej tak mi sie wydaje) bardzo prosze pomóżcie. Możecie pisać na e-maila: kamilab.14@wp.pl
Z góry dzięki za pomoc
kamilab.14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 17:14   #156
kamilab.14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

AA i jeszcze dodam że ma włosy średniej długości (tzn. do ramion), cieniowane i wogóle nie chcą mi sie układac
kamilab.14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 10:48   #157
martyna82
Raczkowanie
 
Avatar martyna82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 195
Dot.: Gęste i puszące się włosy

Ostatnio zaczęłam używać odżywki, szamponu i mleczka do włosów z Nivea straigh&easy i jak je wysuszę po umyciu to są takie nawet proste ale ja bym chciała żeby one były oklapnięte więc co ?
martyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 11:21   #158
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Gęste i puszące się włosy

zeby nie bylo ich az tak duzo mozesz pojsc do fryzjera i je wycieniowacno ja mam proste wlosy wiec nie znam sie na kosmetykach prostujacych ale mysle ze jednak bedziesz musiala sie pomeczyc z prostownica
kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 20:22   #159
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez kamilab.14 Pokaż wiadomość
AA i jeszcze dodam że ma włosy średniej długości (tzn. do ramion), cieniowane i wogóle nie chcą mi sie układac
To mam tak samo,cieniowane włosy,po każdym umyciu mam szope.Dzisiaj to tak mnie wkurzały moje niesforne włosy,że nawet powiedziałam że na łyso się chyba obetne i będzie spokoj.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 20:28   #160
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Gęste i puszące się włosy

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
zeby nie bylo ich az tak duzo mozesz pojsc do fryzjera i je wycieniowacno ja mam proste wlosy wiec nie znam sie na kosmetykach prostujacych ale mysle ze jednak bedziesz musiala sie pomeczyc z prostownica
To ja że niedość że mam gęste włosy,pocieniowane to i tak po każdym umyciu mam szope. Prostuje prostownicą,mam fluid prostujący Joanny ale i tak nie mam cierpliwosci do tego ostatnio,bo i tak mam lekką szope .Nie wiem przez ile musiałbym siedzieć i prostować.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 10:25   #161
kamilab.14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Sposób na puszące sie włosy

no właśnie, ale co z tym zrobić. Jest jakiś sposób aby te włosy tak sie okropnie nie puszyły, bo zaczynam tracić wiare w to, że kiedyś będe miała normalne włosy
kamilab.14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 15:24   #162
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

hmm skoro tak polecacie to serum z Avonu to może i ja spróbuje...? też mam ogromny problem w puszacymi sie włosami.
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 10:26   #163
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Gęste i puszące się włosy

Mam również gęste włosy i na dodatek zniszczone , więc się puszą. Dla mnie dobrym rozwiązaniem stało się natłuszczanie-obciążanie włosów. Stosuję zazwyczaj naprzemiennie wax oraz olejek jasmine - dobrze obciążają włosy. Myję włosy co drugi dzień wieczorem, nie suszę i jak rano wstaję, to często każdy w inną stronę. Rozczesuję więc na sucho i spryskuję odżywką bez spłukiwania Ziaja włos w płynie z olejkiem rycynowym (przylizuję to dłonią). Doskonale wygładza! Nie są tak idealne jak po prostownicy, ale trzymają się nieźle i nie puszą!!!!
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 16:51   #164
xkostiix
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Ja moge polecic pare sposobow... jesli chcecie aby wasze wloski sie krecily to: po myciu nie czescie ich albo uczescie potem wgnieccie pianke (najlepiej do wlsoow kreconych) i ugniatajcie je co jakis czas zamiast pianki moze tez byc troche zelu i zostawcie je same do wyschniecia albo pojdzcie spac z mokrymi, nie suszcie ich suszarka ! wtedy powinny byc fale lub loczki bez puszacego sie siana choc u mnie ta metoda sie nie sprawdzila bo siano nadal bylo ale u innych sie sprawdza. I wtedy wlosy trzeba czesac tylko i wylacznie po myciu lub przed nim i powtarzac proces (pianka itp). Mozna tez nakrecac wlosy na grube walki to tez powinno pomoc. Ja teraz szukam sposobu zeby byly proste bo nie cierpie kreconych wlosow. Wiec jesli chcecie aby byly proste to sa rozne szampony, odzywki, kremy i balsamy prostujace (nie polecam linii NIVEA) ja kupilam krem wygladzajacy DOVE ale jeszcze nie uzywalam. I wtedy dobrze jest wysuszyc wlosy suszarka (lepszy efekt). Mozecie tez suszyc wlosy na gruba okragla szczotke to podobno dziala jak prostownica. Prostownicy szczerze nie radze bo nie jedna dziewczyna ma juz przez nia zniszczone wlosy, prostownica to nie metoda ! Trzeba dobrze nawilzac wlosy roznymi maskami i kremami bo zwykle sa suche z braku nawilzenia. Sa tez suszarki prostujace ktore rzeczywiscie dzialaja ale ja mialam po niej strasznie poelektryzowane wlosy i nie wygladalo to fajnie wiec nie uzywam. I nie uzywajcie JEDWABIU bo na poczatku wlosy sa po nim sliczne i wogole a po dluzszym stosowaniu powracaja do poprzedniego stanu bo dziala powierzchownie wiec jesli juz to uzywajcie go okazyjnie. Dobrze jest isc spac z mokrymi wlosami wtedy sie mniej pusza ale to tez zalezy u kogo. Albo jeszcze taka metoda: zwiazac wlosy w kucyk i zwiazane wysuszyc suszarka lub zostawic do wyschniecia tez troszke moze pomoc. Ja osobiscie chce sprobowac tak jak mi powiedziala fryzjerka czyli z wysuszyc na szczotke i dac krem wygladzajacy. wiec dziewczyny glowa do gory !
xkostiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 18:17   #165
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Mycie włosów w samej odżywce rewelacyjnie działa. Tylko nie dla tłustych włosów.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 23:21   #166
xkostiix
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Wink Dot.: Sposób na puszące sie włosy

W samej odzywce ? Hmm ale po samej odzywce to sie dobrze umyja te wlosy jak po szamponie ? Bo zawsze stosuje to i to xP
xkostiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 06:33   #167
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez xkostiix Pokaż wiadomość
W samej odzywce ? Hmm ale po samej odzywce to sie dobrze umyja te wlosy jak po szamponie ? Bo zawsze stosuje to i to xP
Pytałam o to naszą specjalistkę Jolie która poleciła tą metodę, zwłaszcza na suche włosy, tylko odżywka bez silikonów i oblepiaczy-np. Gloria. Działa rewelacyjnie. I nie są brudne.
Tak robią Hiszpani i jakoś źle nie wyglądają
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 11:08   #168
xkostiix
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Ja mam wlasnie suche wlosy wiec moze u mnie by to sie sprawdzilo dzieki za rade. Musze wybrobowac
xkostiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 11:56   #169
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

kiedyś moja koleżanka powiedziała, że aby jej loki się nie puszyły i ładnie układały, nakłada na nie troszeczkę ... kremu do rąk na suche włosy minimalna ilość kremu 'wgnieciona' w loki , podobno działa, nie wiem sama nie mam problemu z włosami ale jak się na nią patrzy to nie pusza jej się włosy i ładne ma loki
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 16:20   #170
kasssiac90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 27
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Ja zmieniłam szampon na gliss kur'a i to było dobre posunięcie. Zresztą każdy szampon z proteinami jedwabiu jest dla mnie rozwiązaniem. Czasami do tego dorzucam fioletową serię Sunsilka, ale nie zawsze. W każdym bądź razie szampon z jedwabiem, potem bezpośrenio po umyciu czeszę dokładnie włosy, a jeżeli nie chcą leżeć tak, jak sobie życzę, nakładam na dłoń maleńkie ilości odżywki i wczesuję. Jednakże jak złapie mnie deszczyk, a kurtkę mam akurat bez kaptura, to mam taką szopę, że nawet rozczesać potem tego nie idzie. Dlatego zawsze czeszę na mokro
kasssiac90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 19:42   #171
zyna
Raczkowanie
 
Avatar zyna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Nidzica
Wiadomości: 253
GG do zyna
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

mam podobny problem i nie znam rozwiązania

stosuję żel supermocny Shookwaves i nie jest tak źle, ale mam krótkie włoski nad ramiona to raczej na dłuższych nie sprawdzi się
__________________
Bałagan w porządek, smutek w śmiech, dostatek – nie znam, nie wiem...
zyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 20:27   #172
HotChocolate
Przyczajenie
 
Avatar HotChocolate
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Dziewczęta!! Na puszące się włosy naaaajlepsieeeeejszeeee jest mleczko Bielendy Proste Jak Drut!!! Jak chcesz loki-zostaw do wyschniecia, jesli wolisz proste-ułóż za pomocą grubej szczotki i suszarki. Włosy są ślicznie nawilżone, wyglądają zdrowo, błyszczą, nie przetłuszczają się i w ogóle są cuuuuudne
__________________
HotChocolate®
HotChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 23:18   #173
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Mycie w samej odzywc, to najwieksza porazka z jaka sie spotkalam.
Skorzystalam z tej rady i... mylam wlosy 2 raz, bo byly obrzydliwe w dotyku, takie niedomyte, ta odzywka sie nie splukala. Ja mialam tylko odzywke Timotei wiec nie wiem czy odpowiednia.
Ale jak chcecie to mozecie probowac, moze u Was bedzie lepiej, chociaz teraz sama nie wiem jak ta metoda moglaby sie sprawdzic.

Chyba sie pogodzilam, ze jedynym sposobem na moje proste, geste i puszace sie wlosy jest prostownica...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:26   #174
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Mycie w samej odzywc, to najwieksza porazka z jaka sie spotkalam.
Skorzystalam z tej rady i... mylam wlosy 2 raz, bo byly obrzydliwe w dotyku, takie niedomyte, ta odzywka sie nie splukala. Ja mialam tylko odzywke Timotei wiec nie wiem czy odpowiednia.
Ale jak chcecie to mozecie probowac, moze u Was bedzie lepiej, chociaz teraz sama nie wiem jak ta metoda moglaby sie sprawdzic.

Chyba sie pogodzilam, ze jedynym sposobem na moje proste, geste i puszace sie wlosy jest prostownica...
Nie ma co godzic sie z prostownica, ktora robi wlosom taka szkode, kiedy na rynku dostepna jest taka ilosc kosmetykow. Poszukaj wsrod profesjonalnych - na allegro masz taniej. Sprawdz dobre firmy, wysoko oceniane na kwc. Wydaje mi sie, ze samo mycie puszacym sie wlosom nie wystarczy. W Twoim przypadku moglyby sie spisac silikony, ktore obciazylyby wlos(szampon+odzywka). Pozniej jakieś coś do stylizacji...Nie znam sie na takich produktach, wiec proponuje przeszukanie KWC i allegro. Poza tym suszyc wlosy zimnym nawiewem z jonizatorem - zimny nawiew nie dosc, ze nie niszczy to jeszcze prostuje wlosy, a jonizator sprawia, ze wlosy sie nie elektryzuja. Ja Ci dam prostownice!!!
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:11   #175
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nie ma co godzic sie z prostownica, ktora robi wlosom taka szkode, kiedy na rynku dostepna jest taka ilosc kosmetykow. Poszukaj wsrod profesjonalnych - na allegro masz taniej. Sprawdz dobre firmy, wysoko oceniane na kwc. Wydaje mi sie, ze samo mycie puszacym sie wlosom nie wystarczy. W Twoim przypadku moglyby sie spisac silikony, ktore obciazylyby wlos(szampon+odzywka). Pozniej jakieś coś do stylizacji...Nie znam sie na takich produktach, wiec proponuje przeszukanie KWC i allegro. Poza tym suszyc wlosy zimnym nawiewem z jonizatorem - zimny nawiew nie dosc, ze nie niszczy to jeszcze prostuje wlosy, a jonizator sprawia, ze wlosy sie nie elektryzuja. Ja Ci dam prostownice!!!
uu jaka reprymenda
Szukam ciagle, narazie wsrod tych sklepowych, bo wiadomo, ze tansze

Tylko u mnie jest tak nietypowo, bo wlosy mam strasznie napuszone po umyciu. Zwykle puszenie laczy sie z kreconymi wlosami, a ja kreconych na pewno nie mam. Gdzieniegdzie faluja. Pewnie wynika to z grubosci i ogromnej ilosci moich wlosow...

Ale dodam, ze nie jest az tak zle bo prostuje praktycznie tylko po umyciu, dalej sie juz nie pusza To tak na moje usprawiedliwienie
Dzieki za rady!
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:19   #176
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Tylko u mnie jest tak nietypowo, bo wlosy mam strasznie napuszone po umyciu. Zwykle puszenie laczy sie z kreconymi wlosami, a ja kreconych na pewno nie mam. Gdzieniegdzie faluja. Pewnie wynika to z grubosci i ogromnej ilosci moich wlosow...
U mnie jest IDENTYCZNIE. Też mam gęste włosy i też puszą mi się tylko po myciu. Kiedyś miałam jakiś anty push up Sunsilk, ale kompletnie nic nie dawał. Włosy mam lekko falowane, ale raczej najbardziej końce. Ale nie ma co, we wtorek chyba zetnę. Za dużo ich jest abym miała takie długie [a jeszcze dwa tygodnie temu dałabym się pociąć za 20 cm dłuższe:P ach, kobieta zmienną jest.]
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:23   #177
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
U mnie jest IDENTYCZNIE. Też mam gęste włosy i też puszą mi się tylko po myciu. Kiedyś miałam jakiś anty push up Sunsilk, ale kompletnie nic nie dawał. Włosy mam lekko falowane, ale raczej najbardziej końce. Ale nie ma co, we wtorek chyba zetnę. Za dużo ich jest abym miała takie długie [a jeszcze dwa tygodnie temu dałabym się pociąć za 20 cm dłuższe:P ach, kobieta zmienną jest.]
Ja ciagle zapuszczam. Kiedys jak mialam dluzsze to chyba mniej mi sie puszyly. Zreszta zobaczymy jak bedzie dalej, z dlugich zawsze mozna sciac...

Czytalam na KWC o szamponie Ziaja dobrym na puszenie, musze go poszukac...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:46   #178
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Ja ciagle zapuszczam. Kiedys jak mialam dluzsze to chyba mniej mi sie puszyly. Zreszta zobaczymy jak bedzie dalej, z dlugich zawsze mozna sciac...

Czytalam na KWC o szamponie Ziaja dobrym na puszenie, musze go poszukac...
Reprymenda zasluzona, szkoda grubych pieknych wlosow katowac wstretnym zelazkiem Probowalas tego chlodnego nawiewu+jonizator?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 11:04   #179
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Reprymenda zasluzona, szkoda grubych pieknych wlosow katowac wstretnym zelazkiem Probowalas tego chlodnego nawiewu+jonizator?
niestety suszarke mambez jonizatora (ale wiem juz o jaki prezent poprosze TZa przy najblizszej okazji ), a susze na tym srodkowym poziomie - cieplym. Musze sprobowac zimnym faktycznie.

Tak teraz myslalam, ze moze powinnam szamponu do lokow uzywac bo loki czesto sie pusza, ale po przejrzeniu KWC nie rzucilo mi sie nic ciekawego i godnego uwagi w oczy...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 11:23   #180
xkostiix
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Sposób na puszące sie włosy

Ja niestety jestem posiadaczka cienkich wlosow. I wreszcie znalazlam rade na moje puszenie. Jak chce miec proste wlosy to susze je na gruba okragla szczotke i pzred suszeniem daje krem wygladzajacy. Jak go raz dalam i zostawilam zeby same wyschly to nadal sie puszyly a po samej suszaece to juz wogole masakra wiec u mnie bez szczotki sie nie obejdzie. A jak chce miec lekko krecone to po umyciu ich nie czesze i zostawiam same do wyschniecia. I wtedydobrze jest dac odzywka bez splukiwania ja mam akurat pantene do fal i lokow i wtedy nawet po desczu mi sie nie spuszyly. Tylko wtedy nie wolno ich czesac do kolejnego mycia. Tzn zalezy jakie macie wlosy bo jak ja bym rozczesala to bym miala sianko. I naprawde suszenie na szczotke jest duze lepsze niz prostowanie bo po prostowaniu to dopiero bede zniszczone...
xkostiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-17 12:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.