SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-14, 09:26   #31
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez malutka86 Pokaż wiadomość
dziękuję justa79
a ten moj kremik to niestety zaden z pomaranczowej serii ;( ten z serii bialej SPF50 lekko rozowy i jestem po nim blada jak sciana, balam sie, ze makijaz nie bedzie sie trzymal, a zachowywal sie calkiem przyzwoicie. Nawet na mojej raczej tkustej cerze nie bylo szczegolnego blyszczenia.. matowalam tylko pudrem sypkim, ciekawe jak bedzie dzisiaj?
tragedia ;( krem strasznie podkreslil to co mi sie na twarzy łuszczy ((
juz chyba wole zmienic puder.. znacie może dobry kremik z filtrami, ktory bedzie bezbarwny? nie moge tego koloru na twarzy.. prosze rady ale bez Avene, bo tych kremow nigdzie nie moge znalezc, wczoraj przekopalam apteki internetowe, ale nie znalazlam z Avene mleczka, ani kremu do cery tradzikowej z filtrami.. bede wdzieczna za wszelkie rady..
Mleczko a nawet emulsja sa teraz w apterce w sieci. Ja nie mialam fitrow mineralnych ale po tych w pomaranczowych tubkach zaraz po nalozeniu tez mam twarz jak po mace musze troche czekac az sie wchlonie dobrze wklepac to juz taki urok filtrow nie sa jak zwykle kremy. A jak chcialam nakladac podklad to wygladalo to strasznie wszystkie suchosci podkreslone powstale po kwasach.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:15   #32
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

a w ktorej aptece? odwiedzalam chyba kilkanascie, ale napewno cos przeoczylam... ;(
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:26   #33
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

http://www.aptekawsieci.pl/go/_searc...ds=avene+50%2B
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 19:21   #34
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

aneczka8 bardzo Ci dziekuje ;* nie tylko zamowilam mleczko ale znalazlam tez dlugom poszukiwany zel do higieny intymnej Sorayi rozany ;D
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 20:57   #35
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Ciesze sie ze moglam pomoc
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 13:38   #36
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

czy ta seria jest dobra? malutka86 ty uzywasz, wiec prosze napisz czy ci pomaga ?

ja uzywalam Effaclaru-k. ale niestety nic mi nie pomagal, teraz uzywam glyco-A, i tez nie jest dla mne dobry, mam dzuo pryszczy po tym, slyszlam ze seria SVR jest bardzo dobra. czy ktos moglby napisac cos wiecej?
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 18:19   #37
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

biiibiii SVR to moja pierwsza seria z kwasami, wiec nie mam porownania, ale napisze jak jest. Stosuje go juz prawie dwa tygodnie i widze poprawe. Zaskorniki powoli znikaja, cera sie oczyszcza. Dla mnie optymalne jest stosowanie co drugi dzien na noc: tonik i krem. Skora sie zluszcza, ale teraz leciutko, ale to dobrze, bo dzieki temu ukazuje sie nowa ladniejsza
czasem mam wrazenie ze zaraz wyskoczy mi ogromny pryszcz, ale po zastosowaniu Lysanelu nastepnego dnia nic nie ma dla mnie jest swietny. przed rozpoczeciem kuracji mialam strasznie duzo czarnych zaskornikow,ale one juz praktycznie w czarnej postaci zniknely, wiec na mnie dziala, ale musisz sama sie przekonac. Koszt w porownaniu z nieskutecznym Vichy-o polowe tanszy, ja zamawialam w dosyc drogiej aptece, ale nigdzie indziej nie mogla znalezc i wyszlo lekko ponad 80zl. pozdrawiam
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 00:41   #38
AsIa_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
Lysanel Activ, skóra trądzikowa - pytania odnośnie kuracji

Stosuje ten krem juz od ok 10 dni na noc, na przemian z kremem intensywnie nawilzajacym aby skora nie byla przesuszona i nie schodzila z twarzy.
Szczeze mowiac nie zauwazylam jakiegos sprecjalnego wysypu moze wszystko jeszcze przede mna, powiedzialabym raczej ze stan mojej skory sie polepszyl ( mam problem z tlusta cera, wagrami, a takze tym brzydszym rodzajem tradziku ( czerwone pryszcze itp szczegolnie na policzkach) mam nawet blizny po tradziku na policzkach wyglada to tragicznie szczeze mowiac.
Mam pytanie odnośnie kuracji :
- Ile powinna ona trwac i jak dlugie powinny byc przerwy pomiedzy stosowaniem kremu?
- Po jakim czasie moge spodziewac sie widocznych efektow ? Wiem ze to liczy sie w tygodniach nawet miesiacach
- Co jeszcze moglabym zrobic aby poprawic stan mojej cery? Tylko nie mowcie mi o dermatologach nie mam o nich zbyt pochlebnego zdania...
Bardzo prosze o odpowiedz, dodam ze przeszukalam forum i nie znalazlam odpowiedzi na nurtujace mnie pytania...
AsIa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 09:07   #39
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lysanel Activ, skóra trądzikowa - pytania odnośnie kuracji

Hej,
jako ciągle poszukująca antidotum na moje trądzikowe bolączki- konkretnych rad Ci nie dam, ale powiedz prosze, czy pamiętasz o porządnych filtrach na dzień? Szczególnie teraz, jak mocne słoneczko do nas powróciło?
Lysanel to mocny kaliber, mi na brodzie zrobił pobojowisko (krem, bo tonik okazał się nieszkodliwy).
Przeglądnij jeszcze raz forum, to naprawdę ogromne źródło wiedzy
Polecam wątki o filtrach, effaclarze, diacnealu, kwasie migdałowym... i wiele innych!

Pozdrawiam
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 09:25   #40
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Lysanel Activ, skóra trądzikowa - pytania odnośnie kuracji

Cytat:
Napisane przez AsIa_16 Pokaż wiadomość
Stosuje ten krem juz od ok 10 dni na noc, na przemian z kremem intensywnie nawilzajacym aby skora nie byla przesuszona i nie schodzila z twarzy.
Szczeze mowiac nie zauwazylam jakiegos sprecjalnego wysypu moze wszystko jeszcze przede mna, powiedzialabym raczej ze stan mojej skory sie polepszyl ( mam problem z tlusta cera, wagrami, a takze tym brzydszym rodzajem tradziku ( czerwone pryszcze itp szczegolnie na policzkach) mam nawet blizny po tradziku na policzkach wyglada to tragicznie szczeze mowiac.
Mam pytanie odnośnie kuracji :
- Ile powinna ona trwac i jak dlugie powinny byc przerwy pomiedzy stosowaniem kremu?
- Po jakim czasie moge spodziewac sie widocznych efektow ? Wiem ze to liczy sie w tygodniach nawet miesiacach
- Co jeszcze moglabym zrobic aby poprawic stan mojej cery? Tylko nie mowcie mi o dermatologach nie mam o nich zbyt pochlebnego zdania...
Bardzo prosze o odpowiedz, dodam ze przeszukalam forum i nie znalazlam odpowiedzi na nurtujace mnie pytania...
1. Maksymalnie kilka miesiecy. LA zawiera kwasy AHA, na które skóra po pewnym czasie się uodparnia. Zresztą naskórek musi mieć czas na odbudowę.
2. Po kilku miesiącach możesz spodziewać się widocznych efektów. Z tym, że każda skóra reaguje inaczej - nie da się przewidzieć.
3. Krem nawilżający - bardzo dobrze.
Stabilne filtry - koniecznie!! Zwłaszcza, że mamy pełnię lata. Uważam, że powinnaś szukać aptecznych filtrów od SPF 50 wzwyż.
Jeszcze jedna rada - zwróć uwagę, czy żel do twarzy, którego używasz jest łagodny i nie zawiera SLS-ów.
I na razie daruj sobie wszelkie peelingi.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 01:09   #41
AsIa_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
Dot.: Lysanel Activ, skóra trądzikowa - pytania odnośnie kuracji

Lysanel bardzo mi pomogl ale chyba trzeba wiedziec kiedy z nim skonczyc bo stosowalam go troche za dlugo i wtedy stan mojej cery sie lekko pogorszyl. Zaczelam wiec stosowac Nuxe zluszczajacy przeciw niedoskonaloscia i musze przynac ze jest boski ! Moja skora teraz wyglada o niebo lepiej, brudna robote odwalil Lysane activ ale Nuxe wygladzial moja cere sprawil ze jest zdrowsza rozswietlona wybielil blizny, super ! Tylko teraz niewiem czy Nuxa mozna stosowac tak co noc czy tez trzeba sie jakos ograniczyc do paru tygodni, chce teraz utrzymac ten dobry stan mojej cery i niewiem co teraz stosowac zeby wszystkiego nie popsuc bo o to jest nietrudno Prosze o rade
AsIa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:09   #42
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Czym rozni sie Lysanel Active od Lysanel Mat?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:09   #43
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Lysanel Activ, skóra trądzikowa - pytania odnośnie kuracji

czym rozni sie Lysanel Active od Lysanel Mat?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:34   #44
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Lysanel Activ, skóra trądzikowa - pytania odnośnie kuracji

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
czym rozni sie Lysanel Active od Lysanel Mat?
Lysanel mat prawie nie ma kwasów w składzie, to krem na dzień, ktory ma zmatowić cerę tłustą, a na dzien kwasów sie nie stosuje. Dla mnie jest on całkowicie zbędny, lepiej zastąpić go lekkim nawilżającym kremem.
Lysanel activ zawiera mieszankę kwasów o silnym jak na kosmetyk steżeniu. Nie mam teraz opakowania pod ręką, a na samej tubce nie ma podanych składników. ale stężenie jest niewiele mniejsze niż glyco. Ogólnie wesja activ ma działanie złuszczajace i antybakteryjne. Na poczatku z tą wesją nie mozna przesadzić, bo może mocno wysuszyć o podrażnić
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 09:13   #45
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

mam oba produkty podane w tytule

tonik kosztował 38 zł
a krem 45 zł

używam ich wtedy kiedy widze ze z moja cera nie jest najlepiej ... juz po 2 dniach od zaczetej kolejnej kuracji zniknely wszytskie gulki i wulkany
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 08:41   #46
_missundaztood_
Raczkowanie
 
Avatar _missundaztood_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 34
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Używałam toniku SVR Lysanel i ani nic złego mi nie zrobił ani też nic dobrego. Nie wiem czy mam dziwną cerę czy był dla mnie za słaby, ale tak jak już pisałam nie pomógł mi. Nie zauważyłam też po nim jakiegoś wysypu; może lekkie swędzenie i zaczerwienienie, które zniknało. Normalny tonik?
__________________
Missundaztood
_missundaztood_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:28   #47
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez _missundaztood_ Pokaż wiadomość
Używałam toniku SVR Lysanel i ani nic złego mi nie zrobił ani też nic dobrego. Nie wiem czy mam dziwną cerę czy był dla mnie za słaby, ale tak jak już pisałam nie pomógł mi. Nie zauważyłam też po nim jakiegoś wysypu; może lekkie swędzenie i zaczerwienienie, które zniknało. Normalny tonik?
na pewno nie jest to zwykly tonik ... nie mozna go porownac z garnirem czy jakims innym naprawde zwyklym tonikiem

tan ma Skład:
5% kwasu glikolowego, 1% kwasu salicylowego, 1% kwasu mlekowego, 1,5% kwasu azelainowego, 0,5% soli cynku

wiec nie jest taki zwykły... jak uzywasz jednego produktu z serii to moze on nie działać tak jak powinien poniewaz jak cos jest zrobione w serii kilku produktow to wiadomo ze one uzupełniaja sie nawzajem ... i 1 moze nie dziłać tak mocno jak powinien
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 09:43   #48
_missundaztood_
Raczkowanie
 
Avatar _missundaztood_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 34
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

ja tylko wyraziłam swoją opninię...
__________________
Missundaztood
_missundaztood_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:44   #49
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
na pewno nie jest to zwykly tonik ... nie mozna go porownac z garnirem czy jakims innym naprawde zwyklym tonikiem

tan ma Skład:
5% kwasu glikolowego, 1% kwasu salicylowego, 1% kwasu mlekowego, 1,5% kwasu azelainowego, 0,5% soli cynku

wiec nie jest taki zwykły... jak uzywasz jednego produktu z serii to moze on nie działać tak jak powinien poniewaz jak cos jest zrobione w serii kilku produktow to wiadomo ze one uzupełniaja sie nawzajem ... i 1 moze nie dziłać tak mocno jak powinien
Używam kremu Lysanel Active i jestem naprawdę miło zdziwiona jego składem. Jak dla mnie jest on właśnie bardzo mocny i ma silne działanie. Na mnie działa o wiele lepiej od samego kwasu azelainowego (AcneDerm) i podobnie do retinoidów, które są do tej pory najlepszym sposobem na walkę z trądzikiem.
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 11:09   #50
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

tonik razem z kremem tworza ciekawa miesznke ...ja tam pisałam o toniku ... moze jeszcze raz zeby sie nie mieszało

skład Lysanel active (krem) :
12% innowacyjnie połączonych alfa i beta hydroksykwasów, 1,5% kwasu azelainowego, 0,5% soli cynku

Skład: Lysanel lotion active (tonik)
5% kwasu glikolowego, 1% kwasu salicylowego, 1% kwasu mlekowego, 1,5% kwasu azelainowego, 0,5% soli cynku


naprawde jest mocny i nie do kazdego typu cery sie nadaje ..tez uwazam ze jest lepszy od AD
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 18:22   #51
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

O tak przepraszam Pisałam o kremie pod składem toniku. Ale oba składy mocne i ciekawe. Pozdrawiam
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:15   #52
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

czy to prawda ze cieżko jest lysanel active dostac w aptekach? pytam bo mieszkam za granica i tutaj niestety nie ma tej firmy i nie wiem czy poprosic kogos zeby poszukał go aptekach, czy najlepiej od razu zamówic go na allegro??
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 08:35   #53
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

ja zawsze zamawiam w aptece albo jade do supermarketu i ide tam do apteki .. zawsze jest


aktualnie stan mojej cery ... prawie idealna ;D
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 15:44   #54
maupka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 67
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

a po kuracji (bo rozumiem, że nie powinno się lysanelu cały czas stosować) co proponujecie dla podtrzymania efektu?
bo obawiam się, że jak przestanę go używać to wszytko wróci
maupka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:33   #55
docha27
Raczkowanie
 
Avatar docha27
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
GG do docha27
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Mam takie pytanie smarujecie się kremem Lycneal Active na cała twarz i szyję nie pomijajac okolic oczu? A jak stosujecie na wybrane partie twarzy to co robicie z pozostałymi, kladziecie jakiś krem?
docha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 11:09   #56
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

ja smaruje na twarz omijam oczy

moim zdaniem po kuracji lysanelem mozna sobie zafundować inny również mocny krem .. lysanel bardzo dobrze oczyszcza skore .. wyrzuca z niej wszystko gdyż jest to połączone z bratkiem to już w ogóle super efekt ... jest wiele kremów poczytaj inne wątki na forum na pewno znajdziesz jakiś dla siebie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 09:55   #57
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Mam kilka pytań:
1. co ma silniejsze działanie? Tonik czy krem?
2. Czy po odstawieniu np kremu trądzik wraca? (w moim przypadku pewnie by wrócił)
3. czy jak stosuje Acne Derm i miałam już wysyp to po kremie Lynsel znów będę go miała?
4. Czy mogę stosować na zmianę AD i krem Lynsel? (oczywiście nawilżać też się będę)

Jak pytania są głupie to przepraszam
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 10:15   #58
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Krem Lysanel Active stosuję od 2 tygodni na strefę "T". Używam go co 2-3 dni tylko na noc. W dzień krem z filtrem (przyznaję się do zbrodni faktor tylko 15-tka, ale rzadko wychodzę z domu, a jeżeli już to na krótko). Póki co, lekko mnie obsypało na czole, acz nie jestem pewn czy po Lysanelu, czy prze to, że zbliża mi się miesiączka. Ogólnie zauważyłam lekkie pobudzenie skóry - lekkie grudki podskórne, ogólne zaczerwienienie miejsc smarowanych Lysanelem. Mam nadzieję, że to się wynormuje
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 22:40   #59
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Ja kiedyż używałam Lisanel Active 0 efekty były owszem, tzn. ujednolicił się koloryt cery, zmniejszyły pory i zaskórniki otwarte ale wszytsko minęło z chwilą kiedy przestałam go używać. Teraz znów do niego wracam, chcę wykorzystać reszte tubki zanim skończy się termin ważności ale potem będę raczej szukać czegoś innego. Nie wiem co zapewniłoby bardziej trwałe rezultaty? Jeśli chodzi o podrażnienie to był to mój pierwszy produkt z kwasami, delikatnie wysuszał skórę, była na początku trochę zaczerwieniona ale szybko wszytsko ustało. Niestety jego działanie też
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 22:45   #60
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Ja kiedyż używałam Lisanel Active 0 efekty były owszem, tzn. ujednolicił się koloryt cery, zmniejszyły pory i zaskórniki otwarte ale wszytsko minęło z chwilą kiedy przestałam go używać. Teraz znów do niego wracam, chcę wykorzystać reszte tubki zanim skończy się termin ważności ale potem będę raczej szukać czegoś innego. Nie wiem co zapewniłoby bardziej trwałe rezultaty? Jeśli chodzi o podrażnienie to był to mój pierwszy produkt z kwasami, delikatnie wysuszał skórę, była na początku trochę zaczerwieniona ale szybko wszytsko ustało. Niestety jego działanie też
Oj, to mnie zmartwiłaś, jak to chwilowy efekt. Przyznam szczerze, że po 2 tygodniach spodziewałam się już jakichś malutkich efektów, a póki co mam wrażenie "rozgrzebania" mi cery przez ten krem. Miałam nadzieję, że mnie nie wysypie wcale A tu mi dziś jeszcze zaczął się wykluwać na brodzie wieeelki wrzód Dobrze, że mam w domu krem Acnefarm Asa to zasmarowałam, ale kluć to się będzie, bo czuję
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.