❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤ - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-06, 22:08   #871
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ja nie pije kawy.choc kawosz ze mnie byl ogromny. Gdzies od 5tc mam.taki wstret ze na samo wlaczenie ekspresu mnie mdli ��
Ale.pamietam jak w pierwszej ciazy moja ginka mowila ze 2 filizanki niezbyt mocnej kawy mozna wypijac codziennie.
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 06:43   #872
monika157
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

zVenus - tak zapach że zmywarki jest najgorszy, ja tez nie mogę przez niego powstrzymać mdłości. W pierwszej ciąży tak nie miałam, a teraz rano i wieczorem, Z tym że nie codziennie, co myślę że już po nich to wracaja.

Przepraszam że mało się odzywam, ale ogarniam wyjazd na wakacje, dziś w nocy wyjeżdżamy, więc od kilku dni zakupy, pranie, prasowanie, kiedy tylko młody śpi. Mam nadzieję że będzie pogoda, bo już wariuje, sama nie wiem co zabrać czy więcej letnich ciuchów czy tych grubszych, chyba się nie zmieścimy do auta przez to 😂

Poproszę również o dopisanie, 27 lat, druga ciąża to 06.02.2018 😀
monika157 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 07:26   #873
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Potwierdzam - zapach zmywary to zuo

monika - pogoda ma być My też jedziemy ale tylko na niedzielę, jak co tydzień, bo blisko mamy Już Cię dopisałam
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 07:33   #874
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

My jeszcze tydzień i tez zaczynamy urlop i jedziemy nad morze także modlę się o pogodę

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 07:36   #875
styna15
Raczkowanie
 
Avatar styna15
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 232
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ale Wam fajnie dziewczyny a ja już po urlopie

Ogólnie czuje się dobrze, ale wczoraj wieczorem napiłam się mleka i od razu tak mnie zemdliło. Nawet się nie spodziewałam, że tak może być po głupim mleku
styna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 07:41   #876
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez styna15 Pokaż wiadomość
Ale Wam fajnie dziewczyny a ja już po urlopie

Ogólnie czuje się dobrze, ale wczoraj wieczorem napiłam się mleka i od razu tak mnie zemdliło. Nawet się nie spodziewałam, że tak może być po głupim mleku
Ja za to testuje mleko jako środek na mdłości

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 08:01   #877
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

My też już po urlopie, teraz pewnie będziemy wyjeżdżać gdzieś na weekendy.

Dziewczyny mam problem ze wzdęciami. Do mniej więcej 16-17 wszystko jest ok, brzuch płaski, czuję się dobrze. Pod wieczór tak mnie "wydyma", brzuch rośnie i czuję się napompowana. Niby bym coś zjadła ale jestem pełna. Piję miętę ale nie pomaga. Lekarz stwierdził, że może jem potrawy o wysokim indeksie glikemicznym i dlatego ale nie wiem sama.
karska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 08:34   #878
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
My też już po urlopie, teraz pewnie będziemy wyjeżdżać gdzieś na weekendy.

Dziewczyny mam problem ze wzdęciami. Do mniej więcej 16-17 wszystko jest ok, brzuch płaski, czuję się dobrze. Pod wieczór tak mnie "wydyma", brzuch rośnie i czuję się napompowana. Niby bym coś zjadła ale jestem pełna. Piję miętę ale nie pomaga. Lekarz stwierdził, że może jem potrawy o wysokim indeksie glikemicznym i dlatego ale nie wiem sama.
Ja też mam cały czas wzdęty brzuch. Jem tak jak dotychczas i nie wiem co z tym zrobić. Muszę chyba ograniczyć gluten (ogólnie źle na mnie wpływa, ale nie mam uczulenia). Bo to jest masakra, 8tc i taki brzuch, muszę cały czas wciągać.
Wy też tak macie że jak jesteście głodne to aż Was mocno ssie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 08:39   #879
FrostyAngel
Zakorzenienie
 
Avatar FrostyAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 925
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
My też już po urlopie, teraz pewnie będziemy wyjeżdżać gdzieś na weekendy.

Dziewczyny mam problem ze wzdęciami. Do mniej więcej 16-17 wszystko jest ok, brzuch płaski, czuję się dobrze. Pod wieczór tak mnie "wydyma", brzuch rośnie i czuję się napompowana. Niby bym coś zjadła ale jestem pełna. Piję miętę ale nie pomaga. Lekarz stwierdził, że może jem potrawy o wysokim indeksie glikemicznym i dlatego ale nie wiem sama.
Ja też tak mam, rano brzuch stosunkowo mały (bo i tak mam już tak duży, że musiałam kupić leginsy ciążowe ), a na wieczór balon ogromny i mega wzdęcia, mąż się już śmieje ze mnie aż (a przecież to nie moja wina)
FrostyAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 08:40   #880
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez sonnerin Pokaż wiadomość
Ja też mam cały czas wzdęty brzuch. Jem tak jak dotychczas i nie wiem co z tym zrobić. Muszę chyba ograniczyć gluten (ogólnie źle na mnie wpływa, ale nie mam uczulenia). Bo to jest masakra, 8tc i taki brzuch, muszę cały czas wciągać.
Wy też tak macie że jak jesteście głodne to aż Was mocno ssie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też się wydaje ze juz brzuch mi się robi. Ale nie czuje się wzdeta . Moze po prostu woda mi się zbiera czy coś.... bo do brzucha dzidziusiowego to jeszcze hen hen.

Ja jak jestem głodna to ssie bardzo. Trzeba zjeść teraz natychmiast inaczej ciągnie na wymioty....

Uroki...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 10:16   #881
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Moja zasada, że co drugi dzień mega mdłości działa Umieram dzisiaj a wczoraj było ok
Złapałam chyba jakąś infekcję i wczoraj spanikowałam bo wydawało mi się, że pojawiło się plamienie. Zapisałam się dzisiaj prywatnie do lekarza. Jestem ciekawa co mi powie. Może też zrobi mi usg i będę już wiedziała czy serduszko bije...
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 11:02   #882
whtvrwhtvr
Raczkowanie
 
Avatar whtvrwhtvr
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 393
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Długo tu nie zaglądałam na ostatniej wizycie u gin było widać tylko pecherzyk, potem zaraz poleciałam na 2 tygodniowe wakacje. Przed samym wylotem miałam brązowe plamienie jednorazowe i strasznie się wystraszylam :/, ale minął tydzień i się nie powtorzylo. Jeszcze niecały tydzień do kolejnej wizyty u gin i już nie umiem tu wytrzymać jechała bym już do domu :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
whtvrwhtvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 11:23   #883
styna15
Raczkowanie
 
Avatar styna15
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 232
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Będzie dobrze czytałam gdzieś,że na początku jak jajeczko się zagnieżdża to może wystąpić plamienie. Jak nie wiedziałam jeszcze o ciąży to też miałam lekkie plamienie takie mini i pomyślałam, że to początek okresu no ale nie
styna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 12:02   #884
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Hej

Dołączam i ja!
Mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża. Planowany termin porodu to 27.02.2018

Ciąża niespodzianka, nieplanowana.. Oczywiście szczęście ogromne, ale też sporo pretensji do samej siebie.. Ostatnią miesiączkę miałam 19 maja, a o ciąży dowiedziałam się tydzień temu. Miesiączki mam bardzo nieregularne, więc brakiem okresu w terminie sie nie przejmowałam, tym bardziej, że czułam się jakby się zbliżał (ból brzucha i pleców). W międzyczasie byłam na wieczorze panieńskim i weselu, gdzie niestety piłam alkohol.. Robiłam też rtg zęba... Mam cały czas w głowie, że zrobiłam coś mojemu dziecku, nieświadomie, ale jednak..

Wczoraj odebrałam wyniki badań i okazało się, że mamy z mężem konflikt serologiczny, jakby tego wszystkiego było mało.

Trzeba być dobrej myśli..
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 12:43   #885
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Hej

Dołączam i ja!
Mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża. Planowany termin porodu to 27.02.2018

Ciąża niespodzianka, nieplanowana.. Oczywiście szczęście ogromne, ale też sporo pretensji do samej siebie.. Ostatnią miesiączkę miałam 19 maja, a o ciąży dowiedziałam się tydzień temu. Miesiączki mam bardzo nieregularne, więc brakiem okresu w terminie sie nie przejmowałam, tym bardziej, że czułam się jakby się zbliżał (ból brzucha i pleców). W międzyczasie byłam na wieczorze panieńskim i weselu, gdzie niestety piłam alkohol.. Robiłam też rtg zęba... Mam cały czas w głowie, że zrobiłam coś mojemu dziecku, nieświadomie, ale jednak..

Wczoraj odebrałam wyniki badań i okazało się, że mamy z mężem konflikt serologiczny, jakby tego wszystkiego było mało.

Trzeba być dobrej myśli..
Witamy!

To niespodzianka podobnie jak u mnie ;-)
Konflikt serologiczny z tego co wiem to przy pierwszym dziecku nie zagraża dopiero przy drugim. A co do reszty. To wczesna ciąża i jest coś w tym ze na tym etapie natura zabezpiecza się sama.

Szczęśliwych 9 msc ;-)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 13:04   #886
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez sonnerin Pokaż wiadomość
Ja też mam cały czas wzdęty brzuch. Jem tak jak dotychczas i nie wiem co z tym zrobić. Muszę chyba ograniczyć gluten (ogólnie źle na mnie wpływa, ale nie mam uczulenia). Bo to jest masakra, 8tc i taki brzuch, muszę cały czas wciągać.
Wy też tak macie że jak jesteście głodne to aż Was mocno ssie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez FrostyAngel Pokaż wiadomość
Ja też tak mam, rano brzuch stosunkowo mały (bo i tak mam już tak duży, że musiałam kupić leginsy ciążowe ), a na wieczór balon ogromny i mega wzdęcia, mąż się już śmieje ze mnie aż (a przecież to nie moja wina)
Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
Mi też się wydaje ze juz brzuch mi się robi. Ale nie czuje się wzdeta . Moze po prostu woda mi się zbiera czy coś.... bo do brzucha dzidziusiowego to jeszcze hen hen.

Ja jak jestem głodna to ssie bardzo. Trzeba zjeść teraz natychmiast inaczej ciągnie na wymioty....

Uroki...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
To dobrze, że nie tylko ja tak mam wszystkim kobietom w moim otoczeniu w pierwszej ciąży brzuch wychodził w 6-7 miesiscu, a mam wrażenie że u mnie już widać.
Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Hej

Dołączam i ja!
Mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża. Planowany termin porodu to 27.02.2018

Ciąża niespodzianka, nieplanowana.. Oczywiście szczęście ogromne, ale też sporo pretensji do samej siebie.. Ostatnią miesiączkę miałam 19 maja, a o ciąży dowiedziałam się tydzień temu. Miesiączki mam bardzo nieregularne, więc brakiem okresu w terminie sie nie przejmowałam, tym bardziej, że czułam się jakby się zbliżał (ból brzucha i pleców). W międzyczasie byłam na wieczorze panieńskim i weselu, gdzie niestety piłam alkohol.. Robiłam też rtg zęba... Mam cały czas w głowie, że zrobiłam coś mojemu dziecku, nieświadomie, ale jednak..

Wczoraj odebrałam wyniki badań i okazało się, że mamy z mężem konflikt serologiczny, jakby tego wszystkiego było mało.

Trzeba być dobrej myśli..
Hej w pierwszej ciąży konflikt nie robi różnicy, w drugiej jest trochę biegania i częste badania. Tak przynajmniej miała moja koleżanka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 13:40   #887
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Tez mam czasami wzdecia które wygladaja jak maly brzuszek ciazowy 😅

Phenomena ja tydzien przed 2 kreskami tez szalalam na panienskim i weselu.

Ja jak zaczynam byc glodna to tez mnie od razu ssie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 13:43   #888
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Dziewczyny, musi być dobrze głęboko w to wierzę. Nie spodziewałam się też, że można mieć aż tak silne uczucia do dzidzi, która jest tak niewielkich rozmiarów

U mnie 7 tydzień i nudności brak! Jedynie jeść mi się chce więcej, no i wzdęty brzuch wieczorem też daje znać..

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 15:23   #889
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, musi być dobrze głęboko w to wierzę. Nie spodziewałam się też, że można mieć aż tak silne uczucia do dzidzi, która jest tak niewielkich rozmiarów

U mnie 7 tydzień i nudności brak! Jedynie jeść mi się chce więcej, no i wzdęty brzuch wieczorem też daje znać..

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
W 7 tygodniu tez mialam jeszcze nadzieje ze mdłości nie będzie ;-) ale życzę Ci być w gronie tych szczęśliwych bez mdłości bo są i takie :-D

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 15:37   #890
FrostyAngel
Zakorzenienie
 
Avatar FrostyAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 925
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
W 7 tygodniu tez mialam jeszcze nadzieje ze mdłości nie będzie ;-) ale życzę Ci być w gronie tych szczęśliwych bez mdłości bo są i takie :-D

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ja jestem tą szczęściarą i nie mam mdłości 😍 mam za to inne dolegliwości 😑
FrostyAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 15:59   #891
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

U mnie takie delikatne przyszly w 7t2d , ale to tylko jak zjem za duzo albo cos mi nie podpasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 16:20   #892
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

A cycki też was tak bolą?

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 16:31   #893
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
A cycki też was tak bolą?

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Mnie już nie bolą no chyba, że mocno ścisnę
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 17:04   #894
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Mnie tez juz nie chyba ze wlasnie pomacam. Takie fajne teraz duze 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 17:13   #895
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Mnie najbardziej bolą w biustonoszu dobranym przez brafitterkę. Prawie wybuchają ;P

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 17:36   #896
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Takie fajne teraz duze ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaa tylko u mnie żyłki troszkę psują efekt
Już musiałam staniki wymienić na większe, ciekawe co to będzie na koniec

Edytowane przez ZwariowanaWariatka
Czas edycji: 2017-07-07 o 17:38
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 18:35   #897
_ Raspberry _
Raczkowanie
 
Avatar _ Raspberry _
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 255
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Hej dziewczyny

Witam nowe mamusie, ale super, coraz więcej nas.

Mnie piersi nadal bardzo bolą, mimo że to już 11 tydzień.
Widzę, że przeszkadza Wam zapach ze zmywarek, a ja z Tż właśnie zastanawiamy się nad zakupem zmywarki, bo nie jestem w stanie zmywać naczyń. Wystarczy, że umyję dwie szklanki i już mi się słabo robi. To samo mam z kąpielą, muszę kąpać się w letniej wodzie przy otwartych drzwiach i oknie, bo inaczej nie jestem w stanie wyjść o własnych siłach spod prysznica
Podobnie jak u niektórych z Was mam duży brzuch, niektórzy myślą, że to już połowa ciąży, więc choćbym chciała, to bym nie ukryła

Ja pierwszy raz zobaczę moje dzieciątko 26 lipca, a serduszka nawet nie usłyszę, bo z tego co pamiętam, to u mnie w szpitalu mają na tyle słaby sprzęt, że można tylko pulsowanie zobaczyć.
_ Raspberry _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:26   #898
FrostyAngel
Zakorzenienie
 
Avatar FrostyAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 925
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Mi też jest bardzo słabo w ciągu dnia, chyba mi cukier spada? Chociaż badania mam w normie ale dosłownie nogi odmawiają mi posłuszeństwa i mam wrażenie, że się przewrócę za chwilę.
Raspberry - ja też mam taki brzuchol, ciąży juz nie ukryję, mam wrażenie że każdy się na mnie gapi w sklepie 😑😊

Piersi mnie bolą. A dzisiaj nawet wstałam z okropnym bólem ale prawej piersi jakbym miała zapalenie. Ale to chyba nie jest możliwe, sama nie wiem
FrostyAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 20:33   #899
_ Raspberry _
Raczkowanie
 
Avatar _ Raspberry _
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 255
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez FrostyAngel Pokaż wiadomość
Mi też jest bardzo słabo w ciągu dnia, chyba mi cukier spada? Chociaż badania mam w normie ale dosłownie nogi odmawiają mi posłuszeństwa i mam wrażenie, że się przewrócę za chwilę.
Raspberry - ja też mam taki brzuchol, ciąży juz nie ukryję, mam wrażenie że każdy się na mnie gapi w sklepie 😑😊

Piersi mnie bolą. A dzisiaj nawet wstałam z okropnym bólem ale prawej piersi jakbym miała zapalenie. Ale to chyba nie jest możliwe, sama nie wiem
Też się zastanawiałam czy to nie cukier, ale nawet jak zjem coś słodkiego, to nie pomaga. A przed chwilą miałam sytuację, że nagle zrobiłam się głodna i strasznie zaczęłam się trząść. Drugi raz w tej ciąży tak się stało i nie wiem co to może być.
Ja mam wrażenie, że ogólnie cała bardzo urosłam
Hmm... Sama nie wiem czy jest możliwe zapalenie, musiałabyś poczytać na ten temat, mnie bolą obie jednakowo mocno.
_ Raspberry _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 01:15   #900
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Witam się Kilka dni mnie nie było, nie miałam o czym pisać, wzdęcia i mnie zabijają
Ale najbardziej trądzik, wyglądam jak troll
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-13 23:15:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.