Bryka Hitlera na licytacji... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 21:54   #1
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete

Bryka Hitlera na licytacji...


Samochód którym m.in. poruszał się Hitler zostanie w przyszłym tygodniu wystawiony na licytację.

Ciekawe za ile pójdzie i czy trafi do jakiegoś zapaleńca AH lub Mussoliniego.
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 23:22   #2
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Bryka Hitlera na licytacji...

Cytat:
Napisane przez Nefretete Pokaż wiadomość
Samochód którym m.in. poruszał się Hitler zostanie w przyszłym tygodniu wystawiony na licytację.

Ciekawe za ile pójdzie i czy trafi do jakiegoś zapaleńca AH lub Mussoliniego.
A co ma Mussolini do rzeczy ? Przeciez wloski faszyzm i niemiecki narodowy socjalizm, choc oba byly odmianami brunatnego lewactwa, to sie sporo roznily.

Samochod nie wiem za ile pojdzie, ale tak mnie zastanawia, dlaczego jedni lewaccy zbrodniarze jak Hitler, budza powszechne oburzenie, a o innych lewackich zbrodniarzach, jak Che Guevara Hollywood plodzi jakies lzawe filmy "biograficzne" ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 06:22   #3
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Bryka Hitlera na licytacji...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co ma Mussolini do rzeczy ? Przeciez wloski faszyzm i niemiecki narodowy socjalizm, choc oba byly odmianami brunatnego lewactwa, to sie sporo roznily.

Samochod nie wiem za ile pojdzie, ale tak mnie zastanawia, dlaczego jedni lewaccy zbrodniarze jak Hitler, budza powszechne oburzenie, a o innych lewackich zbrodniarzach, jak Che Guevara Hollywood plodzi jakies lzawe filmy "biograficzne" ?
A rzesza młodych nosi go na koszulkach , paskach i portfelach
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 08:22   #4
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Bryka Hitlera na licytacji...

Bo Che Guevara, to postać dramatyczno-romantyczna... nie tak jak Castro, jego Hollywood już tak nie uwielbia.

Poza tym Che Guevara był przystojny ... na swój sposób.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:21   #5
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 035
Dot.: Bryka Hitlera na licytacji...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Samochod nie wiem za ile pojdzie, ale tak mnie zastanawia, dlaczego jedni lewaccy zbrodniarze jak Hitler, budza powszechne oburzenie, a o innych lewackich zbrodniarzach, jak Che Guevara Hollywood plodzi jakies lzawe filmy "biograficzne" ?
Filmy sa robione dla kasy. I te o dobrych ludziach i te o zlych.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 14:42   #6
Selene2203
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 764
Dot.: Bryka Hitlera na licytacji...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co ma Mussolini do rzeczy ? Przeciez wloski faszyzm i niemiecki narodowy socjalizm, choc oba byly odmianami brunatnego lewactwa, to sie sporo roznily.

Samochod nie wiem za ile pojdzie, ale tak mnie zastanawia, dlaczego jedni lewaccy zbrodniarze jak Hitler, budza powszechne oburzenie, a o innych lewackich zbrodniarzach, jak Che Guevara Hollywood plodzi jakies lzawe filmy "biograficzne" ?
"W czasach nazistowskich Fiat Torpedo z 1939 roku używany był przez Adolfa Hitlera, Benito Mussoliniego i generała Franco do wycieczek po włoskich drogach. Po II Wojnie Światowej auto było oficjalnym środkiem transportu pierwszych premierów Włoch, a do roku 1963 było częścią floty pałacu Quirinale.

Luksusowy model Fiata zostanie wystawiony w przyszłym tygodniu na licytację organizowaną przez Międzynarodowy Dom Aukcyjny COYS. Spodziewaną cenę ustalono na 283.000 euro."

Wystarczy wejść w linka i już wiadomo, co ma do rzeczy.
__________________
MAXMODELS

Żyję w przekonaniu, że...



"Everybody lies"

Dr House


Selene2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 15:35   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Bryka Hitlera na licytacji...

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Bo Che Guevara, to postać dramatyczno-romantyczna... nie tak jak Castro, jego Hollywood już tak nie uwielbia.

Poza tym Che Guevara był przystojny ... na swój sposób.
Kupa zbrodniarzy hitlerowskich by sie pewnie znalazla, ktora by zostala uznana za mniej lub bardziej przystojnych. A Che to nie zadna postac romantyczna, tylko komuszy zbrodniarz.

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Filmy sa robione dla kasy. I te o dobrych ludziach i te o zlych.
Zupelnie sie z Toba nie zgodze. O czerwonym lewactwie nagminnie sie robi hagiografie i pieniadze maja tu niewiele do rzeczy

Cytat:
Napisane przez Selene2203 Pokaż wiadomość
"W czasach nazistowskich Fiat Torpedo z 1939 roku używany był przez Adolfa Hitlera, Benito Mussoliniego i generała Franco do wycieczek po włoskich drogach. Po II Wojnie Światowej auto było oficjalnym środkiem transportu pierwszych premierów Włoch, a do roku 1963 było częścią floty pałacu Quirinale.

Luksusowy model Fiata zostanie wystawiony w przyszłym tygodniu na licytację organizowaną przez Międzynarodowy Dom Aukcyjny COYS. Spodziewaną cenę ustalono na 283.000 euro."

Wystarczy wejść w linka i już wiadomo, co ma do rzeczy.
W ogole nie dostrzeglem linka, ten fiolet jest u mnie prawie niewidoczny, dopiero po Twoim poscie zauwazylem ze on jest (dzieki )... Po przeczytaniu tego, to temat jest durnowato sforumlowany, bo to nie samochod Hitlera, tylko samochod Mussoliniego, ktorym sie poruszal min. Hitler podczas pobytu we Wloszech Nie wspominajac juz o tym, ze powinno byc mowione o "czasach faszyzmu" a nie "czasach nazizmu" jesli chodzi o Wlochy - to mniej wiecej podobny babol jak gdyby nazwac Stalina trockista
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2009-05-13 o 15:38
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 17:14   #8
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Bryka Hitlera na licytacji...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Kupa zbrodniarzy hitlerowskich by sie pewnie znalazla, ktora by zostala uznana za mniej lub bardziej przystojnych. A Che to nie zadna postac romantyczna, tylko komuszy zbrodniarz.

Nie wspominajac juz o tym, ze powinno byc mowione o "czasach faszyzmu" a nie "czasach nazizmu" jesli chodzi o Wlochy - to mniej wiecej podobny babol jak gdyby nazwac Stalina trockista

Co do wizerunku Che... to może warto aby taka jedna... jak jej tam... Angelina Jolie, szczycąca się Nagrodą za Humanitaryzm od ONZ-u zastanowiła się co ma przekazać światu jej tatutaż z wizerunkiem Che.

I jeszcze kilku "artstów" lansujących "kult Che".

To Stalin nie był trockistą ?!
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-05-13 o 17:16
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 17:50   #9
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Bryka Hitlera na licytacji...

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Bo Che Guevara, to postać dramatyczno-romantyczna... nie tak jak Castro, jego Hollywood już tak nie uwielbia.

Poza tym Che Guevara był przystojny ... na swój sposób.
Co z tego, jak śmierdział
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 21:10   #10
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Bryka Hitlera na licytacji...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A co ma Mussolini do rzeczy ? Przeciez wloski faszyzm i niemiecki narodowy socjalizm, choc oba byly odmianami brunatnego lewactwa, to sie sporo roznily.

Samochod nie wiem za ile pojdzie, ale tak mnie zastanawia, dlaczego jedni lewaccy zbrodniarze jak Hitler, budza powszechne oburzenie, a o innych lewackich zbrodniarzach, jak Che Guevara Hollywood plodzi jakies lzawe filmy "biograficzne" ?
A to ma do rzeczy: "
Fiat Torpedo używany przez Hitlera, Mussoliniego i Franco na sprzedaż"


Może najpierw dokładnie czytaj, zanim znów na kogoś naskoczysz. Trochę mnie to zaczyna irytować, ostatnio Twoje posty są tylko pełne krytyki.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 21:42   #11
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Bryka Hitlera na licytacji...

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Co do wizerunku Che... to może warto aby taka jedna... jak jej tam... Angelina Jolie, szczycąca się Nagrodą za Humanitaryzm od ONZ-u zastanowiła się co ma przekazać światu jej tatutaż z wizerunkiem Che.

I jeszcze kilku "artstów" lansujących "kult Che".

To Stalin nie był trockistą ?!
W ogole banda holiwodzkich "gwiazd" sie lansuje takimi lewackimi symbolami, zyja sobie caly zycie w Stanach i snuja niewiadomo jakie mrzonki, wyjechaliby do Korei Pln czy na Kube jako zwykli szarzy obywatele...


Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
A to ma do rzeczy: "
Fiat Torpedo używany przez Hitlera, Mussoliniego i Franco na sprzedaż"

Może najpierw dokładnie czytaj, zanim znów na kogoś naskoczysz. Trochę mnie to zaczyna irytować, ostatnio Twoje posty są tylko pełne krytyki.
Przeciez pisalem juz wyzej, ze nie widzialem linka Przeczytaj post nr 7 w temacie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.