Sreberka Moniki - 2 prezentacja - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 09:10   #961
kofeinaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 090
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

cudne kolory i ciekawe kompozycje. rozwijasz się dziewczyno, rozwijasz (chociaż dla mnie Twój dotychczasowy poziom jest szczytem nierealnych marzen )
Rewelacyjne wkręty są przy Waterfall, sama robiłaś czy można takie kupić gotowe?
__________________
Zielona Kuchnia - gotuję!
kofeinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 18:09   #962
whiteanney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

oniemialam z wrazenia!

robisz cudowne rzeczy.
brak mi slow.

chetnie bym kupila obie pary
whiteanney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 19:58   #963
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

przecudowne sa te Twoje ostatnie dzieła.....aż nie można oczu oderwać! Jestem pod wrażeniem i pewnie nigdy Twojemu warsztatowi nie dorównam...eh
Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:05   #964
klejnotki
Rozeznanie
 
Avatar klejnotki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 754
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

bylam swiecie przekonana ze juz komentowalam ale zerknelam dzis zeby sie jeszcze pozachwycac i okazalo sie ze mojego wpisu nie ma - widac podla zazdrosc tak mi mozg zalala ze nie wiedzialam co czynie
obie pary kolczykow cudne (jak zwykle ) ale komplet poprostu olsniewajacy, kolczyki w nim bardzo mi sie podobaja wlasnie dlatego ze sa tak delikatne i uzupelniaja wisior nie konkurujac z nim
(kamien w wisiorze zadzialal na mnie tak ze wreszcie zarejestrowalam sie na ebayu )
__________________
klejnotki
klejnotkowy misz-masz
klejnotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 14:54   #965
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Nieziemskie jest to co pokazujesz! Ja jestem zawsze pod olbrzymim wra zeniem. Wisior po prostu miażdży.
Kolczyki jak zwykle bardzo mi się podobają, szczególnie te z okrągłym elementem, swoją drogą bardzo ładne sztyfty.
Dalej nie wychodzę z podziwu kiedy ty to wszystko robisz. Ja ostatnio siedziałm nad jednym wisiorem cały bity dzień z przerwą tylko na śniadanie i obiad...
Będę sobie dalej podziwiać i się motywować do działania, żeby też takie piękności pokazywać.
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 15:59   #966
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Echhhh...siedzę i jęczę z zachwytu...jak zwykle
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 18:17   #967
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

W końcu mam dłuższą chwilkę,żeby Wam odpisać

tyska04 - dziękuję ;D Przyznam,że strasznie trudno mi było się rozstać z biżutkami z tego wrzuciku. Zwłaszcza z naszyjnikiem.... Taki ładny kamień... szukam podobnego, ale nie mogę nic ciekawego znaleźć... eh...

piechotka - dziękuję no nie wiem co powiedzieć. Jest mi szalenie miło

iwogg - Dziękuję

dagus_gd - nawet nie wiesz jak się cieszę. To jest dla mnie największy komplement

Pagata
- dzięki. Wiesz, tak kombinuję ,jak ugryźć bobki i je wkomponować Przepraszam, musiałam. Miło mi,że chciało Ci się tu zajrzeć

arizoona - co do kamyczków, to się zgodze Są super Zielone jeszcze mam, więc może niedlugo coś z nich jeszcze powstanie Kto wie

Titania - a widzisz... jakbym Ciebie wylosowała,to wiedziałabym co Cię ucieszy, hehe.... dziękuję.

Rosemary -

kofeinaa - dziękuję. Dobrze wiedzieć, bo mi się czasem wydaje,że stoję w miejscu.
Wkręty kupiłam kilka miesięcy temu na ebay. Sama bym takich nie zrobiła

whiteanney -

Reverie1 - oj tam, bez przesady ;D Mój warszat to łóżko i dywan - tworzenie na kolanach wygodne nie jest, bo po kilku godzinach siedzenia na kolanach nogi bolą Wszystko ten warsztat przebije. A tak poważnie To na prawdę nie jest trudne

klejnotki
- też mam czasem wrażenie,że coś komentowałam, a potem się okazuje że jednak nie. Dzięki.
A ebay, na prawdę polecam worek bez dna, pełen skarów..... tylko zrobić skok na bank by się czasem przydało

ggagatka - robienie wisiora zajmuje mi czasem ze 2 dni.... może nie całe dwa dni, ale po kilka godzin z przerwą na obiad( trzeba go zrobić najpierw), to normalne u mnie. Potem jeszcze jakieś poprawki, polerowanie ze 2 razy ;] No akurat więkoszść tego wisiora powstała w nocy.
Nie patrzeć tylko działaś. Takie śliczności robisz, i żałuję że tak mało tego.

poppppy - dziękuję Ci ślicznie


Niestety dziś nie ma nowości. Co prawda właśnie skończyłam 1 parę kolczyków ( no prawie, bo jeden jeszcze muszę zaoksydować) ale poczekam z pokazaniem jak będzie tego więcej. Znaczy się, jutro i w niedzielę mam zamiar ukręcić jeszcze ze 2 pary kolczyków, lub kolczyki i naszyjnik.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 18:19   #968
orangecountry
Zadomowienie
 
Avatar orangecountry
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 397
GG do orangecountry
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

jak tak to poczekam cierpliwie
__________________
------------------------------------------

my world , my love, my wire [czyli mój wąteczek z biżuterią.]-


wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post30284685
orangecountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 12:44   #969
eruraina89
Raczkowanie
 
Avatar eruraina89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 44
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Z mila checia ogladam Twoj watek, do tej pory wzdychalam sobie po cichu ale Twoje ostatnie wrzuty poprostu powalily mnie na kolana..sliczne kamienie tak gustownie oprawione w srebro.. :O szczegolnie moja uwage przykul komplet Puesta de sol, niesamowity ten ametryn...i te delikatne kolczyki z gronkami..idealnie dobrane.. ciekawi mnie jak robisz tak ladnie zbite gronka? mi kompletnie nie wychodza..:/

czekam na kolejne wspanialosci

Pozdrawiam
eruraina89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 14:12   #970
skladsznurowadel
Raczkowanie
 
Avatar skladsznurowadel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

waterfall jest idealny w kształcie, proporcjach (dłuuugi jak lubię;-)) i kolorystycznie, zresztą obie te ostatnie pary są śliczne
a wisior z ametrynem to prawdziwy majstersztyk
__________________
moje prace na wizażu
Agnieszka Hopkowicz
skladsznurowadel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 20:36   #971
tala91
Raczkowanie
 
Avatar tala91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 75
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Tak juz od paru dni przegladam, tu na wizazu bizutere. Ale Twoja stanowczo najlepsza. I jedyne co ciśnie się do ust to: ' ja tez tak chce'
CUDO
__________________
Przepraszam za naszych pól bitewnych kurz,
Za słowa tnące tak jak nóż,
Za kilka tych jesiennych burz.
tala91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 12:57   #972
zuteria
Rozeznanie
 
Avatar zuteria
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 968
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Monika, już pierwszy Twój wrapkowy wrzucik budzi podziw, ale to co robisz teraz naprawdę zapiera dech w piersiach. Takiego naszyjnika jak Puesta de sol pewnie nigdy w życiu nie odważyłabym się założyć, jest tak piękny, że trudno mi wyobrazić go sobie na szyi "zwyczajnej" kobiety. Czy tylko boginie są Twoimi klientkami? Podziwiam i pozdrawiam.
zuteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:36   #973
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

W naszyjniku w zasadzie cały urok skupia się w tym kamieniu i wydaje mi się, że to gronko na dole jest zbędne, bo odwraca uwagę, a to przy takim kamieniu wręcz przestępstwo. Wywijasy jak najbardziej - są delikatną oprawą, ale te kamienie przy zapięciu albo na zdjęciu tak wyszły albo kolorystycznie są z innej bajki.

Kolczyki do kompletu trochę ubogie jak na Ciebie, takie bez charakteru.

W tych znów trochę przedobrzone z tymi gronkami, mogłaś już tam na dole postawić na jeden kolor (oponki w kolorze kropelek). I czyżbym widziała jakieś nierówności tam przy umocowaniu tego kwarcu?

Ostatnie najlepsze z wrzutu. Do kolorów jako, że staję się kolorystycznie konserwatywna miałabym może jakieś zastrzeżenia, ale ze względu na porę roku na takie dosyć delikatne połączenia jestem otwarta. Czarujący jest środek kół.
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.


Edytowane przez iguana_night
Czas edycji: 2009-07-15 o 16:38
iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:53   #974
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

orangecountry - no to jeszcze trzeba poczekać, bo weny brak

eruraina89
- jak robię gronka?? najpierw każdy koralik nadziewam na szpileczkę i kończę owijanym loopem. Potem biorę drucik, na który te loopy z koralikami nadziewam i gotowe. Dzięki za miłe słowa

skladsznurowadel
, tala91 - dziękuję pięknie

zuteria
- dzięki niestety nie wiem kim są moje klientki, ale kto wie... kto wie

iguana_night - oooo! Wróciłaś Się zastanawiałam gdzież Ty się podziewasz
To tak - co do naszyjnika - masz rację - najładniejszy z tego wszystkiego jest ametryn ;] Gronko - no nie wiem, tak łyso ten dół wyglądał bez gronka - były tam końcóweczki, które aż się prosiły żeby tam coś podczepić Kamienie przy zapięciu są z tej samej bajki - tyle,że są jasno fioletowe i ten kolor po pierwsze wyszedł blado, a po drugie - jak obrabiałam zdjęcia to po prostu przejchałam gąbką po nich i się pozbyły prawie zupełnie koloru Co to kolczyków od kompletu - również sę zgodze - mój Kuba powiedział to samo. Ale - nie chciałam przedobrzyć - to raz - dwa - nie bardzo mi się chciało, trzy - jakoś nie miałam odpowiednich kamieni,żeby środek był jakiś ładny.
W zielonych możliwe,że coś jest krzywe - nie robię idealnej biżuterii Niestety do idealności i mistrzostwa to mi sporo brakuje. Nie miałam oponek w odpowiednim kolorze - nad czym ubolewałam, nawet szukałam odpowiedniej zieleni - ale jedyne co znalazałm co bogłoby pasować to zielony onyks z SN gdzie jest sprzedawany w sznurach i mnie stać na niego nie było. Ale znalezły swoją właścicielkę
No nie wierzę,że nie marudzisz na Waterfall . Moja droga, po tej nieobecności coś się opuszczasz
Nie, no ale poważnie. Cieszę się,że jednak coś Ci się spodobało

Specjalnie dla Ciebie obiecuję dorobić do kolejnego naszyjnika ( jeśli jakiś będę robić) jakieś bogate kolczyki, bransoletę i pierścionek ;] Będę się starała przynajmniej.

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-07-15 o 17:55
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:11   #975
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
No nie wierzę,że nie marudzisz na Waterfall . Moja droga, po tej nieobecności coś się opuszczasz
Nie, no ale poważnie. Cieszę się,że jednak coś Ci się spodobało

Specjalnie dla Ciebie obiecuję dorobić do kolejnego naszyjnika ( jeśli jakiś będę robić) jakieś bogate kolczyki, bransoletę i pierścionek ;] Będę się starała przynajmniej.
Taak wróciłam narzekać a że słońce mi szkodzi to dlatego nad wszystkimi dzisiaj nie marudziłam.. Co do ostatniego to żeby tylko nie za bogate były!
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:16   #976
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Zaraz padnę... Moja mama zażyczyła sobie jakieś czas temu wisiorek z kryształem Teardrop Pendant w kolorze Vitrail Medium. Jej koleżanka z pracy ostatnio zamówiła ten sam. I dzisiaj szefowa mamy powiedziała koleżance, że wisiorek jak z odpustu... Nie wiem czy śmiać się czy płakać...
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:17   #977
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Cytat:
Napisane przez iguana_night Pokaż wiadomość
Taak wróciłam narzekać a że słońce mi szkodzi to dlatego nad wszystkimi dzisiaj nie marudziłam.. Co do ostatniego to żeby tylko nie za bogate były!

Nie, nie, nie Specjalnie dla Ciebie przegnę i będą aż przesadzone A co, żebyś za dobrze nie miała

Mówisz,że u Ciebie słońce?? u mnie z rana było, potem się cały czas chmurzyło i teraz widzę trochę słońce wychodzi.

Taa... tylko niech mi wena wróci


rusa1ka - hm... widać,że szefowa nie pała miłością do swarków Albo może zazdrości, bo w końcu u jubilera takie cacka tanie nie są ;] Ja bym starała się tak myśleć. Co nie zmienia faktu,że to przykre Mi kiedyś powiedziano coś podobnego. Przykro było, ale się zmyło. Co ja na to poradzę,że nie wszystkim się podoba to co robię
Głowa do góry i się nie przejmuj Na pewno to było z zazdrości

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-07-15 o 18:20
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:30   #978
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
rusa1ka - hm... widać,że szefowa nie pała miłością do swarków Albo może zazdrości, bo w końcu u jubilera takie cacka tanie nie są ;] Ja bym starała się tak myśleć. Co nie zmienia faktu,że to przykre Mi kiedyś powiedziano coś podobnego. Przykro było, ale się zmyło. Co ja na to poradzę,że nie wszystkim się podoba to co robię
Głowa do góry i się nie przejmuj Na pewno to było z zazdrości
Wybacz Moniko, że u Ciebie - pomyliły mi się wątki - miało być na plotkowym Ech, co te upały robią z człowiekiem. Nie przejmuję się - to był najzwyklejszy wisiorek typu kryształ i krawatka - uwaga szefowej w ogóle mną nie poruszyła . Dziękuje Ci za pocieszenie i jeszcze raz przepraszam za głupią pomyłkę...
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:57   #979
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Łaaaaa, a mi umknął ten boski komplet, robi wrażenie a z morskin bardziej do gustu przypadły mi te ale drugie też cudne
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 20:34   #980
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Nie, nie, nie Specjalnie dla Ciebie przegnę i będą aż przesadzone A co, żebyś za dobrze nie miała

Mówisz,że u Ciebie słońce?? u mnie z rana było, potem się cały czas chmurzyło i teraz widzę trochę słońce wychodzi.

Taa... tylko niech mi wena wróci
Jako, że jestem osłabiona 32 stopniowymi upałami prawdopodobne jest, że tego nie przeżyję
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 00:17   #981
eruraina89
Raczkowanie
 
Avatar eruraina89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 44
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Moniko a mozesz mi powiedziec cios na temat plastycznosci drucika 999? I czy np. po jego wygieciu da sie go ponownie wyprostowac i odgiac w inna strone? zauwazylam ze zaczelas od niedawna go uzywac zastanawiam sie nad przyszlym zakupem tego drucika.. pozdrawiam
eruraina89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 12:42   #982
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Mon1ka, na poprawę zdjęć oczywiście pomysłów nie mam żadnych, nie robie ich to się na tym nie znam. Sugerowalam się po prostu Twoimi wcześniejszymi fotami, i moim zdaniem robisz teraz je dużo lepsze niż kiedyś, to oczywiście na +. A mnie Twoje obecne foty już się bardzo podobają, biżu db widzę, do tego 'apetycznie' jest przedstawiona, jak dla mnie naprawdę masz zdjęcia ok.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:36   #983
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Jeden z moich ulubionych wątków Właśnie po obejrzeniu Twoich cudów doszłam do wniosku, że masz z 60 palców
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:50   #984
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

a ja marze o tym zeby bylo mnie stac zamowic cos sobie u Ciebie jak bede kiedys tam brala slub... cuda wyplatasz, normalnie cuda...
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:32   #985
saadia
Raczkowanie
 
Avatar saadia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Przeprzeprzeprzepiękne!
Tylko to jestem w stanie z siebie wydusić
saadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 20:56   #986
kassia27
Raczkowanie
 
Avatar kassia27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: moje własne miejsce:)
Wiadomości: 451
GG do kassia27
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

ja to u Ciebie zawsze oko nacieszę a i w kompleksy wpadam
piękne wszystko jest!
__________________
AngelDesign
kassia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 21:30   #987
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Przeglądam Twój wątek i próbuję wyjść z szoku...
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 21:32   #988
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Monika, gdzie nowości, co?! Obijasz się tam udając że piszesz magisterkę, prawda?

(z udawaniem oczywiście żartuję)
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 19:32   #989
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

rusa1ka - nic się nie stało

Kasia83 - dziękuję pięknie

iguana_night - eh... niestety nie udało mi się na razie dotrzymać obietnicy Ale może innym razem

eruraina89 - drucika 999 używam głównie do owijania i jak mam pod ręko to do robienia "ślimaków". Da się go trochę rozprostować i wygiąć w drugą stronę, ale to różnie z tym bywa, ponieważ jest on bardzo miękki.

Hultaj - a widzisz, bo wcześniejsze fotki były takie sobie

naila hm... poczekaj, policzę..... 1, 2, 3....... 10...... ,20.... no więcej nie chce mi wyjść Przepraszam, ale nie mam Dzięki za miłe słowa

ojejka89
- dziękuję eh..ślub... ja muszę jutro zrobić biżuterię na ślub przyjaciółki który jest w czwartek. Żebym jeszcze jutro mogła zrobić zdjęcia ..... przecież czekam jeszcze za cyrkoniami z SN... zamawiałam w środę, mam nadzieję,że jutro będę, bo jak nie to będzie wtopa nieziemska

saadia - dziękuję bardzo

kassia27 - oj tam zaraz kompleksy Dzięki

Sol89


Maqda - obijam się i nic nie robię


Dobra, wrzucę jakieś nowości, ale nie pierwszej świeżości.

1. Poranna rosa - chalcedon, perełki apatyt i sreberko. Nie wiem, jakieś takieś mi wyszły ;]
2. Skarb pustyni - cytryn, turmalin, spinel ( to byl kolorowy spinel i wybrała żółte oponeczki) i sreberko (zdjęcia nie chciały mi wyjść )
3. Pretty in scarlet - granat i sreberko
4. Księżniczka burz - iolit, kamyk księzycowy, sreberko.
Naszyjnik powstał na zamówienie, ponieważ początkowo byly same kolczyki.

Zaraz będzie reszta bizuterii.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chalcedon.jpg (61,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chalcedon2.jpg (64,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cytyrnkowe.jpg (50,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cytrynkowe2.jpg (48,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwone.jpg (50,4 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czrwone2.jpg (67,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iolit.jpg (55,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iolit2.jpg (55,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iolit3.jpg (70,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg księżniczka burz naszyjnik.jpg (40,6 KB, 66 załadowań)
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 19:39   #990
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Wow skąd ty bierzesz tyle czasu i energii do pracy???
TE:sli na:
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.