Plotkarnia Hand-made - część 7 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 21:37   #1771
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Dorota 71 Pokaż wiadomość
Co do anegdot, to też mam jedną z życia wziętą.
Mój synuś (starszy oczywiście) całkiem niezły jest w obsłudze komputera. Kiedyś coś schrzaniłam i mówię mu, żeby naprawił, a on mi książkę przyniósł, żebym się podszkoliła i sama zrobiła. Oki wzięłam tę książkę, poczytałam i zrobiłam.
Za to na drugi dzień synuś ze szkoły głodny wraca i obiadu woła, no to ja mu książkę kucharską dałam.
spojrzał się dziwnie na mnie, a ja mu na to, żeby się podszkolił.
Dobre

nir
z płatków kukurydzianych to ja robię takie ciasteczka http://nenyanan.blox.pl/2008/11/Cias...zianych-i.html Ale ostrzegam, są przepyszne i nie da się poprzestać na jednym

Ja mam dziś podobny humor jak Iwonka. Pożarłam się dzisiaj z TŻem o jego nieskończone studia... Opisałam Wam wszystko, ale zaraz to wykasowałam. W sumie jest to zbyt publiczne forum... Stanęło na tym, że mi powiedział cytuję "że zje..łam mu weekend". Pięknie prawda? Na dodatek jest mi strasznie niedobrze i ogólnie źle się czuję... Kurcze mam ochotę pojechać sobie sama na weekend nad morze, ale mam za daleko
__________________


Edytowane przez Integra
Czas edycji: 2010-10-29 o 21:58
Integra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 23:28   #1772
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

To ja się dzisiaj trochę posprzeczałam o to, że tż siedzi i nie stara się szukać pracy, ale wyobraźcie sobie, zostawił świadectwo ukonczenia szkoły w szkole zaocznej do ktorej pozniej chodził i nie ukończył, karzą mu zapłacić 150zł za semestr na którym pare razy był ( ale nie o to już chodzi) , a rodzice nie chcą mu dać forsy. a bez tego swiadectwo do Pupu sie nie moze zapisać... nie ma to jak TACY rodzice...

ale generalnie zrobilismy swoje wpsolne pierwsze nalesniki i wyszły super, przeszlismy sie na monciak na spacer, całkiem ciepło było
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 07:20   #1773
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

i co śpicie wszystkie co? fajnie wam!
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:11   #1774
paulisia250285
Wtajemniczenie
 
Avatar paulisia250285
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź/ UK
Wiadomości: 2 206
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Ja juz od 8-mej nie spie hehe. nie moge dlugo spac, bo szkoda czasu, hehe.
Za niedlugo wyskakuje na miasto
Buziaki dziewczynki!
__________________
Moje prace decoupage i nie tylko

Moje papierki


moj blog http://craftowepasje.blogspot.com

- 11.01NOWOŚCI NA WĄTKU PAPIEROWYM!!!SCRAPY
paulisia250285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:30   #1775
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Dzień dobry Słońce świeci dziś znów u nas i ciepło nawet jest.
Iwonko na razie nic nie wstawiłam. Nie mam kiedy i gdzie zdjęć pstryknąć. Nawet wedraś Julity sie u mnie przeleżał tydzień dłużej.
Posuwa się do przodu. Dziś część mebelków będzie wniesiona; czekamy na wsparcie. własciwie to biurko stoi na środku pokoju i tylko tapczanik bedzie na razie. reszta mebli później.
A to dlatego, że w środę bedzie u Szymka montowany nowy kaloryfer. No i wymieniamy piec grzewczy i wszystkie rury; cała hydraulika, instalacja bojlera do wody. Oj, będzie się działo.

Ok, znikamy dalej działać. Zajrzę tu jeszcze.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:51   #1776
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

jestem i ja ale zaraz jadę do marketu. z mężem się już przywitałam pa
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:52   #1777
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Krysiu mój mąż miał skończone studia normalnie w 2005 roku ale dopiero w tym roku się obronił. Nie z jego winy (a z winy promotora) ale przeszliśmy wiele z tego powodu. Mi to tak bardzo nie przeszkadzało, bo dla mnie ważne co człowiek ma w głowie a nie na papierku, ale wszyscy go o to męczyli, stresowali i odbijało się to głównie na mnie.
Mam nadzieję, że niedługo się pogodzicie. Wy to chyba jesteście takim włoskim małżeństwem co?

A złego samopoczucia nie zazdroszczę. Może niedługo przejdzie. Który to tydzień?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 09:57   #1778
kachasek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 981
GG do kachasek
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

hej hej,
a ja się dzisiaj nie ruszam z domu (w sensie zakupowym) galerię nam niedaleko domu otworzyli, więc massssakra na ulicach korki, korki, korki że też ludzie wszyscy nagle muszą zakupy robić
nawet nie mam zamiaru sprawdzać przejeżdżalności ulic

poplączę się po mieszkanku, posprzątam, z młodym jakiś wypad do piaskownicy zrobimy i jakoś dzień zleci
__________________
"Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie"

bloguję

6-11-2010"chrzcinowe" <-- zapraszam
kachasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:01   #1779
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Krysiu - dzięki bardzo za przepis, muszę spróbować coś z nimi zrobić, bo mam ich w tej chwili z 3kg

A u nas malowanie, a właściwie woskowanie płotu, mam nadzieję, że dziś uda się to zrobić w całości
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:07   #1780
kachasek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 981
GG do kachasek
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez nirshya.dwbh Pokaż wiadomość
bo mam ich w tej chwili z 3kg
hmmm... śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja i tak całej rodzince płatki i 3 kg szybko zniknie

powodzenia w woskowaniu
__________________
"Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie"

bloguję

6-11-2010"chrzcinowe" <-- zapraszam
kachasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:14   #1781
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

dzięki, ja tylko przez okno oglądam z małym na rękach
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 10:18   #1782
kachasek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 981
GG do kachasek
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez nirshya.dwbh Pokaż wiadomość
dzięki, ja tylko przez okno oglądam z małym na rękach
to też praca

zmykam coś porobić (albo chociaż poudawać, że coś robię)
__________________
"Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie"

bloguję

6-11-2010"chrzcinowe" <-- zapraszam
kachasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:27   #1783
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

No a ja dziś się trochę poszwendam po Waszych wątkach. Na to mam trochę czasu, bo przecież nie będę targać mebli jak sa faceci, nie? Dawno już nie zaglądałam. Te co maja blogi, to wiem co robia, ale u tych co nie maja blogów muszę oblookać
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:47   #1784
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Helenko a do mnie na bloga czemu nie zagladasz

Miałąm kurczę coś napisać i zapomniałam co...

Kupiłam sobie wczoraj słuchawki bezprzewodowe do komputera z wbudowanym radiem i nie mogę ich rozpracować, albo są popsute, bo ciagle mi tylko radio gra, a jak sie włączy na chwilę muzyka z komputera to zaraz z powroten na roadios sie przełącza i w dodatku głosniczki jakoś strasznie "charczą" Chyba dzisiaj bedę musiała iść do sklepu zareklamować,bo nie sadzę,a by było z niimi wszystko OK albo neich mi pani w sklepie pokaże jak to obsługiwać
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:42   #1785
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Aga bez magisterki studia nie są ukończone, a tylko to mu zostało do zrobienia, praca dyplomowa. W dzisiejszym świecie nie liczy się to co kto ma w głowie tylko papierki. Może być najlepszym architektem na świecie, ale bez mgr nikt go do pracy nie przyjmie. Teraz pracuje u szefa pijaka, marne z tego są pieniądze, a na dodatek szefuncio po kielichu potrafi im powiedzieć, że go okradają... Firma za długo też pewnie nie pociągnie. W przyszłym roku będzie nas już trójka, ale on się tym w ogóle nie przejmuje. Od czterech lat obiecuje, że zadzwoni na Politechnikę i dowie się co i jak. I właśnie o ten telefon się pożarliśmy. Za ciężko mu zadzwonić. Nie rozumiem po co mnie zwodzi, gdyby powiedział, że nie zamierza kończyć studiów, to sprawa byłaby zamknięta, ale on tylko obiecuje...
Nie wiem co to znaczy włoskie małżeństwo...
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:02   #1786
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Integra Pokaż wiadomość
Aga bez magisterki studia nie są ukończone, a tylko to mu zostało do zrobienia, praca dyplomowa. W dzisiejszym świecie nie liczy się to co kto ma w głowie tylko papierki. Może być najlepszym architektem na świecie, ale bez mgr nikt go do pracy nie przyjmie. Teraz pracuje u szefa pijaka, marne z tego są pieniądze, a na dodatek szefuncio po kielichu potrafi im powiedzieć, że go okradają... Firma za długo też pewnie nie pociągnie. W przyszłym roku będzie nas już trójka, ale on się tym w ogóle nie przejmuje. Od czterech lat obiecuje, że zadzwoni na Politechnikę i dowie się co i jak. I właśnie o ten telefon się pożarliśmy. Za ciężko mu zadzwonić. Nie rozumiem po co mnie zwodzi, gdyby powiedział, że nie zamierza kończyć studiów, to sprawa byłaby zamknięta, ale on tylko obiecuje...
Nie wiem co to znaczy włoskie małżeństwo...
integra, masz racje, studia muszą być skonczone
wydaje mi się, ze twoj mąż stracił motywacje do skonczenia tej pracy, wiem coś o tym jest mu sie ciezko zebrac, a im wiecej czasu upływa tym gorzej, człowiek zapomina o czym pisał, wypada z rytmu, stresuje się, gubi, nic sie nie bedzie działo i sytuacja nie polepszy się dopóki sam wewnętrznie nie zrozumie: ze jesli sam się za to nie weźmie, to nikt za niego tego nie zrobi , wszystko zalezy od niego samego. ty i rodzina przecież nie napiszecie tej pracy za niego , jemu potrzeba silnego bodźca i kopniaka do skonczenia
integra, walcz o to zeby nie przepadło zagraj mezowi na ambicji, może to pomoże
to tak jak w tej piosence kowalskiej: masz to na co godzisz się...

to prawda, ze dzis w świecie pracodawców i pracowników i w czasach wyscigu szczurów licza sie przede wszystkim papierki (a na drugim miejscu doswiadczenie w pracy)
wielka brytania bije chyba wszystkie panstwa europejskie na glowe w przepisowości i koniecznosci posiadania oficjalnych kwalifikacji, tu do wszystkiego trzeba miec papier i 100 roznych bógwie jakich kwalifikacji, kursy sa na kazdym poziomie i w każdym zawodzie, a każdy poziom ma jeszcze podpoziomy brytole uwielbiają przepisy i red tape czyli biurokrację
__________________

Edytowane przez Titania
Czas edycji: 2010-10-30 o 13:13
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:12   #1787
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

EwciaKicia,a wiesz, że nie wiem? Chyba dlatego, że wsród mnogosci Twoich podpisów nie zauweazyłam, że masz Bloga Juz byłam, ale później sobie jeszcze zajrze na dłużej. Strasznie ciemno tam masz, a ja dzis bez okularow i niewiele moge przeczytac.

Tez sie zastanowiłam co to "Włoskie małżeństwo".
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:15   #1788
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Tez sie zastanowiłam co to "Włoskie małżeństwo".
Adze chodziło pewnie to takie malżenstwo co się czesto kłóci (i godzi)
włosi tak mają, słyną z goracej krwi i charakteru
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:23   #1789
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
integra, masz racje, studia muszą być skonczone
wydaje mi się, ze twoj mąż stracił motywacje do skonczenia tej pracy, wiem coś o tym jest mu sie ciezko zebrac, a im wiecej czasu upływa tym gorzej, człowiek zapomina o czym pisał, wypada z rytmu, stresuje się, gubi, nic sie nie bedzie działo dopóki sam nie zrozumie: ze jesli sam się za to nie weźmie, to nikt za niego tego nie zrobi ty i rodzina przecież nie napiszecie tej pracy za niego , jemu potrzeba silnego bodźca i kopniaka do skonczenia
integra, walcz o to zeby nie przepadło

to prawda, ze dzis w świecie pracodawców i pracowników i w czasach wyscigu szczurów licza sie przede wszystkim papierki (a na drugim miejscu doswiadczenie w pracy)
wielka brytania bije chyba wszystkie panstwa europejskie na glowe w przepisowości i koniecznosci posiadania oficjalnych kwalifikacji, tu do wszystkiego trzeba miec papier i 100 roznych bógwie jakich kwalifikacji, kursy sa na kazdym poziomie i w każdym zawodzie, a każdy poziom ma jeszcze podpoziomy brytole uwielbiają przepisy i red tape czyli biurokrację
Jest jeszcze coś takiego jak wykształcenie magisterskie niepełne. Jeśli masz zrobione absolutorium. Owszem, nie wszędzie to biorą pod uwagę, ale w niektórych zawodach spotkałam się z tym. Znajomi szli na rozmowę kwalifikacyjną i szef sadzał ich przy robocie, która jest do zrobienia. Jak sobie poradzili to ich przyjmował a jak nie za bardzo - to nie. Wiem, że nie zdarza się to bardzo często ale wydaje mi się, że jest to coraz bardziej popularne.

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
Adze chodziło pewnie to takie malżenstwo co się czesto kłóci (i godzi)
włosi tak mają, słyną z goracej krwi i charakteru
Dokładnie mi o to chodziło
Zauważyłam, że Krysia ma często spięcia ze swoim mężem
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 12:38   #1790
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że Krysia ma często spięcia ze swoim mężem
sama juz nie wiem co jest lepsze? - częstsze spiecia dla rozładowania żalów i atmosfery czy chowanie w sobie pokładów żalu i zarzutów i przemilczanie wiele rzeczy po to aby pozniej wybuchnąc jak wulkan
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:43   #1791
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Aga przykro mi, że takie odniosłaś wrażenie. Widocznie niepotrzebnie czasem piszę o tym, co mnie boli. Zazwyczaj wyżalamy się jak nam jest źle, a pomijamy z opisem "sielankę". Nie będę więc już Was zanudzać moimi problemami...
Kończąc architekturę musisz złożyć projekt dyplomowy, inaczej całe pięć lat nauki się nie liczy.

Marta ja mam już dosyć "walczenia" o magisterkę. Oficjalnie się poddaję.
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 13:10   #1792
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

integra, wysłałam ci maila
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 13:50   #1793
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Krysiu ale ja przecież nie miałam na myśli nic złego. Tylko tak mi się nasunęło na myśl
A przecież to nic złego w tym, że się tu czasem uzewnętrzniamy. Ja robię to przecież bardzo często a nawet może za często i tez już dawno powinnyście mieć mnie dość.
W końcu w małżeństwie nie ważne jest ile razy się pokłócimy a ile razy się pogodzimy
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:01   #1794
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Ale tu pustka dziś! Co się stało?
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:08   #1795
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

gdzie te wszystkie " plotkary" cicho ,głucho tylko wiatr wieje
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:25   #1796
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Aaaa zła godzina, wszystkie "mam talent oglądają"
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:47   #1797
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Ja zrobiłam dziś ciasteczka polecane przez Krysie Pychotka, nic nie zostało

A dokładniej to małż robił
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 20:50   #1798
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

Kuszą te ciasteczka, a takie proste w wykonaniu, że może i ja dam radę zrobić
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:38   #1799
kachasek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 981
GG do kachasek
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

dotarłam i tu
późno, ale zawsze to lepsze niż nigdy
miałam piec dzisiaj bułki drożdżowe z jabłkami, ale Misiek nie bardzo chciał współpracować (jak usłyszał, że z jabłkami - je tylko w postaci surowej) i skończyło się na malowaniu firanki
teraz jeszcze chwilę posiedzę i może do wyrka ucieknę

aaa... pamiętacie że dzisiaj dłużej śpimy? (o ile ktoś tu jeszcze zajrzy)
__________________
"Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie"

bloguję

6-11-2010"chrzcinowe" <-- zapraszam
kachasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 02:26   #1800
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: Plotkarnia Hand-made - część 7

spimy albo nie spimy
witam
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.